Een mes is om mee te snijden. Of eh en begint het onalledaagse huishouden in de Bijenkorf Of eh. ..let u ook nog op andere dingen Overbodige vraag eigenlijk. Want natuurlijk let u ook op de stijl, de vormgeving. Gelijk heeft u. Trouwens, u zult zien dat onze inkopers 't met u eens zijn. Want ook zij hebben niet alleen gelet op bruikbaarheid, maar ook op aantrekkelijkheid. Mensen hebben karakters. Dingen ook. En wij hebben erin onze kollektie naar gestreefd, dat u uw eigen karakteristieke dingen kunt kopen. Om 't u wat makkelijker te maken hebben we een deel van onze kollektie in aparte shops ingedeeld.De Eerlijke Keuken. De Berg Op Shop. De Totale Badkamer. En zo dadelijk komt daar nog een Koffie en Thee Shop bij. Neem nu dat grote mes op de foto (A). Voor de één een afschuwelijk, veel te groot hakapparaat. Voor de ander eindelijk het keukenmes waar al zo lang naar gezocht werd. U vindt 't in de Eerlijke Keuken, voor 49,50. En dan dat blank-houten keukenkastje (B). Natuurlijk, er zijn ook mensen die glad en strak prefereren. Maar ziet er misschien het ideale element in voor uw eigen eerlijke keuken. We rekenen 't tot de bistro-stijl. En de badkamerspullen (C). Wat valt er te beleven aan een zeepbakje of handdoek- ring Behalve dat ze strak modern van vorm zijn, kunt u ze nu ook krijgen in de nieuwe kleur donkerbruin. Uw kleur misschien. U kunt ze vinden in de Totale Badkamer. De stofzuiger, de grote koperen pan, het elegante kaasmesje, het kleine hakmes, het onderling te kombineren aardewerk (mix-match), allemaal totaal verschillende dingen. Ook van stijl en karakter. Dat komt, omdat we niet van onze eigen smaak zijn uitgegaan, maar van uw karakter. Goed idee? De eerlijke keuken. Prijswinners. De totale badkamer. Elektrische apparaten. Keukenmeubelen. Kort gezegdeerlijke materialen, eerlijke stijlen, eerlijke vormen, als tegenwicht in de vaak zo strakke keuken. Twee typische voorbeelden ditmaal. Nieuw is de kollektie handge maakt mandwerk uit Sardinië. B.v. deze platte ronde manden hebben we in vijf doorsneden, van 20 t/m 40 cm. van 4.95 t/m 14.95. Uit een totaal andere streek, uit het Midden-Oosten, komen hand gemaakte houten onderzetters die toch in dezelfde sfeer passen. Primitief. En daardoor leuk. In verschillende formaten. Van 4.95 tot 9.95 Wanneer u ook binnenstapt op onze Huishoudafdeling. altijd vindt u er prijsaanbiedingen. Prijswinners. noemt de Bijenkorf ze. Als eerste dit maal een lichtgewicht platformtrap van aluminium. (Slechts 4 kilo!). Met praktische steunbeugel en zeer solide geconstrueerd. Als Prijswinner 59,-. In de Totale Badkamer vindt u een extra groot douche- gordijn (180 x 200 cm.),Zware kwaliteit en toch soepel. De nieuwe kleurstelling (oranje/geel) wordt 'Painter' genoemd. Als Prijswinner 19.50. -p Ook bij de Keukenmeubelen I wacht u een meevallertje.]" $j2pJL l'n Eerlijke blankhouten stoel uit Spanje. Karakteristiek door z'n biezonder plezierig zitcomfort. Als Prijswinner voor 17.95 Het Bijenkorf-bewijs dat badkamer niet langer een praktische waspiek-zonder meer is. Alles, meubelen, badmatten en accessoires zijn kleur- gekoördineerd en duidelijk door de woonmode beïnvloed. Sterk voorbeeldeen enorme serie Spaanse was manden van wilgenteen. In bruin, wit en naturel. Gevoerd met vrolijke vichyruitjes. Als poef of in cylindermodel.Van 24.95tot 64.95. Nieuw is dit badkamertapijt. Geeft niet alleen sfeer, maar ook extra-comfort aan. de badkamer. Praktisch formaat: 1.30x2 meter. Makkelijk zelf te wassen; het materiaal is sneldrogend nylon. U krijgt er een legpatroon en een serie zelf-leg-tips bij.Twee kleuren: bruin en oranje. 89.95 Ditmaal de schijn werper op onze stofzuigergroep, waar u de aller kleinste (69.50,-) en de allernieuwste kunt vinden. De National MC 1300 is niet alleen aktueel van vorm maar heeft ook de allerlaatste snufjes. Stofmeter.4 zuigmonden. zuigkrachtregelaar, zelf oprollend snoer, telescopische zuigbuis. schakelaar op slang en op apparaat. Stofzak overbodig. 298.-. De Siemens VS 27 is een sterke /2 slede stofzuiger met een 600 watt motor. Voor trappen en gangen kan-ie ook rechtop staan. Met stofmeter en zuigkrachtregelaar. Adviesprijs 249.-. In de Bijenkorf 199.-. De Hoover Shampoo Polisher. Geeft uw tapijt een verjongende shamponeerbeurt, waarbij 't zacht masserend gereinigd wordt. Maar_zet tevens uw parketvloer in de was. 289.-. Tijdelijk geven we er een gratis flacon shamporal.goed voor 100 m2, bij kado 9.95) 1 Op deze'afdeling wordt het nieuws gevormd door een serie rustieke keuken meubels van blank hout. De Bistrostijl nu ook in de keuken. Eerlijk doelmatig meubilair in een so bere stijl. Door de verschillende afmetingen van de komponenten kunt u uw eigen Eerlijke Keuken makkelijk samenstellen. Een paar prijsvoorbeelden Aanrecht ast met vaste laden,120 cm. 255,-. Onderkast met twee laden, 80 cm, 230,-. Staande kast. 180 x 180 x 47£ cm, 298,-. De bijpassende ronde tafel (doorsnee 110 cm) kost149,-.De stoelen ====pM met gevlochten zitting 21.- en 25,95. Keukenkrukjes 16.95. Barkrukken 21.- MY1

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8