Deze zomer weekmarkt N'wijkerhout nieuwe P. Uyttewaal wethouder Ter Aar Noordwijkse begroting is aanvaard Ridderbuurt heeft last van verbredingGouwe Leidse agenda Leidse bioscopen Burgerlijke stand MARKTEN PAGINA 4 LEIDSE COURANT WOENSDAG 1 MAART 1972 Wat u ook moet weten ALKEMADE De trekking van de door de ijsver. Alke made georganiseerde verlo ting gaf als uitslag dat de prijzen zijn gevallen op de nummers 1324. 1498. 1613, 1773, 1879, 2415, 2419, 2427, 2461. 2554 2733, 2735. Prijzen kunnen na 6 uur 's avonds worden afgehaald bij J. de Jong, v. d. Bijlstraat 3. Roe lof arends veen. HAZERSWOUDE Op vrijdag 10 maart vanaf 20.30 uur, treedt Dimitri van Toren op in Pleyn 68 aan de Hazerswoudse Rijn dijk. Op Nieuwjaarsdag was de Brabantse vertolker van het Nederlandse lied ook al te gast op het Pleyn, maar hij besloot toen na een aan tal nummers de pijp aan Maarten te geven, omdat het jeugdige publiek hem uit zijn concentratie haalde. Zater dagavond 4 maart, vanaf 19.30 uur, is er op het Pleyn een discotheekavond -voor de jeugd tot zestien jaar. KOUDEKERK Met in gang van maandag a.s. gaan het college van B. en W. en de hoofden van dienst elke maandagavond van half acht tot acht uur ,,open huis" houden. Een ieder die hier toe behoefte gevoelt, kan dan met de gemeentebestuurders van gedachten wisselen over gemeentelijke problemen die hun aangaan. De raad be sloot gisteravond dat de commissievergaderingen be sloten zullen blijven. Ook de notulen van de commissie vergaderingen zullen niet openbaar worden gemaakt, zoals de fracties van Ge meentebelang en de PvdA hadden bepleit. LEIDSCHENDAM In het bijzijn van bestuursleden, le den van de oudercommissie en een groot aantal kleuters, heeft mevrouw J. A. Jonge- jan-Wisse gistermiddag af scheid genomen als kleuter leidster van ,,De Spring plank" in de Schoorlaan. Me vrouw Jongejan, die verge zeld was van haar echtge noot, is 15 jaar kleuterleid ster van de school geweest. De voorzitter van het school bestuur, de heer M. H. Groe- nevelt, dankte mevrouw Jon gejan voor haar werk voor het onderwijs. Twee kleuters boden de scheidende kleuter leidster een gouden broche aan. Mevrouw Jongejan zorgde voor 'n verrassing door de aanbieding van door haar gemaakt wand kleed met afbeeldingen van 6 kinderversjes. NOORDWIJKERHOUT De Culturele Stichting Bol lenstreek heeft voor een klein aantal liefhebbers de hand weten te leggen op kaarten voor de Mattheus Passion in de Grote Kerk te Naarden, op zaterdagmiddag 1 april a.s. Belangstellenden kunnen zich vrijdagavond, 3 maart van 7—9 uur daarvoor laten inschrijven op het adres Guldemondvaart 41 tegen vooruitbetaling van 12,50 per kaart. De Culturele Stichting verleent haar tus senkomst belangeloos. Het vervoer wordt door de deel nemers onderling geregeld. OUD ADE/RIJPWETE- RING Salvo is wederom 2 punten dichter bij het kam pioenschap gekomen. Oegst- geest moest het hoofd buigen voor de mannen van trainer Hartijzer. Ondanks cie ruime zege, zag het er in het begin (de eerste set) nog niet zo goed uit. De oorzaak kan ge legen hebben in het feit. dat er nieuw materiaal gebruikt werd. Er werd lange tijd over en weer geserveerd zonder punten te maken en dat is nu niet bepaald het doel. Maar toen dat eerste punt er was, kreeg Salvo vleugels en met 15—3 werd de eerste setzege bereikt. Hierna ging het steeds beter en won Sallvo de overige sets met 156 en 15—3. De wedstrijd was op zich erg rustig, geen slechten en geen uitblinkers en dat is erg be langrijk voor de komende ontmoetingen tegen DAC (Al phen) op 9 maart en KVC (Katwijk) op 16 maart, 2 concurrenten, die gelijk speelden tegen elkaar, zodat Salvo eenzaam bovenaan staat. Het tweede herenteam verloor op het nippertje van S 70 uit Woubrugge, waadoor er een eind kwam aan de zegereeks van dit team. Het dames team verloor van MSV. SASSENHEIM De ge bedsdienst in het kader van de Wereldgebedsdag wordt vrijdagavond a.s. gehouden in de Pancratiuskerk aan de Hoofdstraat. Ze draagt een oecumenisch karaktei en wordt georganiseerd door een comité afkomstig uit alle kerken, protestants en rooms-katholiek. WOUBRUGGE De kla- verjasclub van de voetbal vereniging Woubrugge hield zijn twee-wekelijkse kaarta- j vond. Resultaat werd- 1. H. Brunt 5413 punten, 2. Mevr. Van der Have 5238 punten, 3. i L. de Blanken 5075 punten. Volgende wedstrijd op 14 maart. Mr. W. Buis deed gisteravond zijn intrede in de raad van Boskoop. Na de eedaflegging werd hij gecomplimenteerd door burgemeester Van Dedem. Mr. Buis (28 jaar, van beroep belastinginspecteurzit in de raad voor de groepering Boskoop 2000. BOSKOOP De eerste Ridder buurtbewoners hebben al last gehad van de verbreding van de Gouwe. Bij heiwerkzaamheden liep bij twee huizen het souter rain onder. Men heeft een klacht ingediend bij GS en Pro vinciale Waterstaat. De heer Geleijnse vroeg zich gisteravond in de raad af wat de gemeente in de toekomst aan dergelijke zaken zal gaan doen. De burge meester zegde alle mogelijke steun toe, wethouder mr. Tromm wilde zelfs juridische hulp verlenen. De bezuinigingen in de wegen bouw hebben ook geleid tot moeilijkheden in Boskoop. De Hct jujianap/e,n in Boskoop. De raad ging gisteravond akkoord met een voorstel van b. NOORDWIJKERHOUT Het voorstel van B. en W. om bij wijze van proef een wekelijkse warenmarkt in te stellen gedu rende de maanden mei tot en met september 1972 op de maandagmiddagen op het in aan leg zijnde parkeerterrein langs de Havendwarastraat is door de raad aangenomen. Het voorstel hing even aan een zijden draad. Mevr. ,Van der Geest verweet het college in de laatste fase onvoldoende overleg met de Noordwijkerhoutse On dernemers Vereniging, waarvan pikant feit wethouder P. C. Heemskerk de voorzitter is - en onvoldoende inspraak met de meest bij de weekmarkt betrok ken groepering, de huisvrouwen. De N.O.V. is wel voor de instel ling van een weekmarkt, maar dan niet op maandagmiddag maar op vrijdagmiddag en mét voldoende plaats voor haar zelf. Burgemeester H. J. M. Bosma zag hier weinig heil in. De mid denstand heeft een eigen ver koopruimte en is juist gebaat bij meer drukte op de anders zo rustige maandagmiddag. Overi gens is het een grote vraag of de instanties, die bij een week markt een forse vinger in de pap hebben, kunnen instemmen met een andere dag dan de maandag. Ook de plaats van de veemarkt vormde onderwerp van discussie. Markttechnisch is de Dorpsringweg, rond het Wit te Kerkje de meest ideale plaats, Stompwijkse raad zonder voorzitter maar verkeerstechnisch is dit onmogelijk. De N.O.V. kon vorig jaar ook akkoord gaan met de Hoogstraat of de Via- ductweg en burgemeester Bos ma en de beide wethouders gin gen er van uit, dat dan ook het aan de Hoogstraat grenzende parkeerterrein de instemming van het N.O.V. had. Mevr. Van der Geest wilde de hearing af wachten, die de N.O.V. op 7 maart a.s. houdt. Weliswaar staat het punt weekmarkt op die hoorzitting niet centraal, maar het zal toch zeker ter sprake komen. provincie kwam onlangs terug op een besluit om Laag Boskoop te ontsluiten. Vrijdag wordt over deze zaak vergadert in Den Haag. De raad besloot, om dat het sierteeltplan toch moet doorgaan, één overscheping te maken en stelde daarvoor een krediet van 39.163,55 beschik baar. Het krediet voor de opknapbeurt van het Julianaplein, 24.758,-, werd zonder discussie gevo teerd. Het trottoir op het plein wordt vervangen, er komt een nieuwe beplanting en de be- schooing nabij de waterpartij wordt verbeterd. Het Juliana- kwartier wordt overigens geheel gereconstrueerd, maar dit komt volgens wethouder Van den Dool later aan de orde. De Prot. Chr.-fractie opperde het idee de buurtvereniging, de laatste in Boskoop, op een hoor zitting aan het woord te laten. B. en W. gingen hiermee akkoord. De raad ging niet akkoord met (het onbewoonbaar verklaren van een aantal woningen aan de Zijde. Na een korte onderbre king stemde het college hier in toe en worden alleen de wonin gen aan de Zuidkade onbewoon baar verklaard. De liberaal Van Tol pleitte er tenslotte voor dat het brandweermateriaal niet uit sluitend aan de westzijde van de Gouwe moet worden opgesla gen. Er zijn ook een flink aan tal bedrijven aan de andere kant van het water gevestigd. goede opknapbeurt te geven. Er is een bedrag mee gemoeid van bijna 25 mille. TER AAR In de gemeente raadsvergadering van gister avond koos de raad met alge mene stemmen de heer P.J. Uyttewaal als wethouder in de gemeente Ter Aar. De heer C.M. van Emmerik werd na het afleggen van de eed als raads lid geïnstalleerd. De heer Fransen informeerde of de 37 nieuw te bouwen woning wetwoningen in Aardam West voorzien zullen worden van cen trale verwarming. Dit zal inder daad geschieden maar niet d.m.v. blokverwarming. Een voor andere soortgelijke geval- huurprijs van naar schatting len. 240 per maand werd als be- drag genoemd voor deze huizen, De aanschaffing van waarop de doorstromingsrege- reinigingsapparaat ling van toepassing zal zijn. [evrouw v.d. Jagt zag graag voor een betere oriëntatie, wan neer het gaat om grote bouw plannen, een maquette als voor beeld. Het verzoek aan de raad om op het beroepsschrift van de heer D. van Eyk (weigering bouwvergunning) afwijzend te beschikken was aanleiding voor de heer De Hollander om deze kwestie tot een volgende open bare vergadering te verdagen. Hij wenste van B en W een dui delijk inzicht te krijgen over de motivering van hun verzoek, mede in verband met de konse- kwenties hieraan verbonden I" de rondvraag kreeg de raad was i.v.m. de hoge kosten 4.500). De heer Hijdra be klaagde zich over de slechte voorlichting vooraf over de eventuele gebruikskosten e.d. De heer De Hollander miste een rapport van de eigen technische dienst, bedoeld als toelichting. Tenslotte besloot men het ge vraagde krediet te verlenen on der voorbehoud aan de raad dat B en W zich eerst d.m.v. de monstraties van het apparaat de doelmatigheid en kostenbe sparende werking liet aantonen. i stoom- cussiepunt van vele raadsleden. De heer J. van Harten (AR) vroeg of dit wel verantwoord van de loco-burgemeester Van Harten te horen, dat het minis terie via de Commissaris van de Koningin (de heer Klaa- sesz) meegedeeld had dat de benoeming van de nieuwe bur gemeester binnenkort te ver wachten is. STOMPWIJK— De Stompwijkse verenigingsraad zit zonder voor zitter. Op de maandelijkse ver gadering van het stichtingsbe stuur van het Dorpshuis is de her J. de Kier afgetreden. Nie mand wilde zijn functie overne men. Ook in het stichtingsbe stuur van het Dorpshuis zrijn twee plaatsen vakant. De heren J. Elderhorst en J. Hodes stel den zich gisteravond niet her kiesbaar. Besloten werd voorts dat de culturele commissie zal gaan functioneren als overkoe pelend orgaan van de vereni gingsraad. Een actie ten bate van het Dorpshuis zal 15. 16 en 17 september worden gehouden. De verenigingen worden verzocht voor 28 maart bekend te maken met wat voor een attractie zij aan de fancy fair zullen deelne men. Jaarvergadering LTB: Zelfkazers hadden goed jaar HOOGMADE— De kleine groep zelfkazers is dit jaar zeer goed door gekomen. Dit werd bekend gemaakt op de jaarvergadering van de LTB. die gisteren in Hoogmade gehouden werd. De vergadering betreurde het dat veel mensen afgeschrikt worden door de grote investeringen van het zelfkazen. Na een terugblik over de situatie van de de ruilverklaveling. werd er een nieuw bestuur ge kozen. Herkozen werden Th. van der Geest, en G. W. van der Laan. In de kascommissle nam K. Zeestraten de plaats in van B. van der Salm. In deze vergadering toonde men zich verbitterd over de lage vergoe dingen. die men krijgt voor noodslachtingen. Nogmaals werd er op aan gedrongen bij een bevoegde instantie aan te kloppen. Dienstencentrum in gebruik LEIDSCHENDAM Mei dien. stencentrum onder de bejaar denflats van de Stichting „Dui venvoorde" is gistermiddag voor het eerst met een „open eettafel" van start gegaan. Het menu dat zelfs door wat scep tisch ingestelden „goed" werd bevonden bestond uit witlof, ge hakt en aardappelen. Onder auspiciën van de Leid- schendamse bejaardenbonden was er 's middags soos. De soosmiddag, die voortaan twee maal per week zal worden ge houden en waarvoor men geen lid van een bond behoeft te zijn, was meteen met een honderdtal bezoekers al een succes. De bezoekers konden tevens een blik werpen op het vorige week geplaatste kunstwerk in de hal van het dienstencentrum, 'n aantal achter en naast elkaar hangende wandtapijten van de Rotterdamse kunstenares Nella Wagemans, in totaal zo'n acht vierkante meter. V. Steenbergen uit KNWU Den Haag De heer W. van Steenbergen is afgetreden als voorzitter van de sport- commissie van de KNWU. Hij heeft dit besluit schrif telijk bekend gemaakt aan het hoofdbestuur. De reden van zijn heengaan: „druk ke werkzaamheden". De 61-jarige heer Van Steenber gen heeft vele functies in de wielrennerij bekleed nadat hij in de jaren dertig een bekwaam renner was geweest. Hij was I voorzitter van de ASC Olympia. jurylid, wedstrijdleider, lid van i de sportcommissie en de laatste jaren voorzitter van dit insti- tuut. Over de opvolging zal op korte termijn door het hoofdbe- j stuur in overleg met de sport-j commissie worden beslist. I Lisse Nog dit jaar zal worden begonnen met de restauratie ruïne Dever. Van deze bekende steenklomp langs de Heereweg in Lisse zal het muurwerk en het dak het eerste onderhanden worden genomen. De betere toekomst voor de rüine ligt niet in het vooruit zicht voor het oude portiershuisje (foto) op een steenworp afstand van de ruine. Dakpannen komen naar beneden en de voorgevel helt steeds meer over. Hoewel het portiershuisje eveneens op de mor mentenlijst voorkomt en voor Dever van groot historisch belang weigert de eigenaar ervan het huisje op te knappen. Dit wordt hem mogelijk gemaakt door de Monumentenwet van 1961 waarin wordt bepaald dat een particulier zijn eigendom niet mag verwijderen maar ook niet gedwongen kan worden tot onderhoud. Zowel de ge meente Lisse, eigenaar van de ruïne, als de Stichting Dover zien dezfc gang van zaken met lede ogen tegemoet. Zolang echter de eigenaar het been stijf houdt draait het er op uit dat dit historisch monument in puin zal opgaan. NOORDWIJK— De Noordwijkse gemeenteraad is gisteravond zonder stemming akkoord ge tooiing van het Duinpark en de eerste bouw in de Grashoek kan zeker drie vier jaar liggen en 4 5 dit is een ernstig hiaat, gaan met de^ begroting 1972 Met het Solassi-project op Noord- JÉtÊ wijkerhouts grondgebied, nabij het Langeveld, bleek het college zoals die door B. en W. gediend. Bezwaar maakte wel de heer Van Hese (VVD) tegen de late indiening van de begro ting, hetgeen in strijd zou zijn niet gelukkig Daarmede Vogelaar het roerend eens. „Het lijkt wel een concentratie kamp" met de gemeentewet. Burge- Dat Noordwijk gesolliciteerd had meester Bonnike gaf hem gelijk en zegde voor volgend jaar een betere planning toe. Kritiek was er met name van de KVP op het beleid van de prot. chr. fractie, die bij de algemene beschouwingen 4 man hot woord had laten voeren. Het was KVP-fractievoorritter Alkemade niet duidelijk wat nu het stand punt van de zusterfractic was. - Deelt deze fractie het extreme standpunt van de heer Vogelaar wat het „Huis ter Duin" be treft, was zijn vraag. Bij de behandeling van het onder wijs zei mej. Koopman (KVP) bezorgd te zijn. Naar haar me ning moet het bijzonder onder wijs het gelag betalen door het ontbreken van bijzondere scho len 1 de roulette, vond burge meester mr. Bonnike wat sterk. Voorlopig worden Zandvcort en Scheveningen genoemd als plaatsen voor een speelbank. Tegen het afgeven van vergun ningen voor het plaatsen van gokautomaten, betrachtte de voorzitter een grote reserve. De toeristenbelasting is een erg moeilijke zaak, vond wethouder Jansen. De presentatie van deze heffing was volgens hem onjuist gebleken en er zal een zeker wenniqgsproces moeten plaats hebben. In de wet is niet vast gelegd, dat het een bestem mingsheffing moet zijn. Thans vindt een inventarisatie plaats en wordt een lijst van projec ten samengesteld om de invoe ring van een toeristenbelasting te motiveren, Boerenburg, waardoor er gunstige plaats een grote toeloop naar de open bare school is. Zij verzocht de uitkeringen los te koppelen van de kosten van het openbaar on derwijs. Er kwamen meer wensen, plan nen en toezeggingen op tafel Zo opperde burgemeester Bonnike een Natuurwacht in Noordwijk op te richten. Onderzocht zal worden in hoeverre parkeer wachters kunnen worden inge schakeld om milieuverontreini ging tegen te gaan. Wethouder Jansen kondigde een sportnota aan. Voorts komt het college volgende maand met een voor stel vermakelijkheidsbelasting bij sportevenementen op te hef fen. In verband met een ernstig onge val zullen op korte termijn twee controleurs worden aangesteld voor de control* op gastoestel- len en dergelijke. Deze zullen de bewoners adviseren. Na realisering van het „Duin park" beschikt Noordwijk niet meer over bouwgrond, zo bleek uit het antwoord van het colle ge. De zorg van de raad is ook die van ons, zei wethouder van Duyn. Alles hangt af van het resultaat van de structuurstu die. De gedachten gaan uit naar de Grashoek. Tussen de vol- wandelkrlng Lelden 20.00 uur. Zulderkerk - Opcnbai tet Rob Agerbeek. aanvang 22 uur. ZATERDAG 4 MAART: LAK-theater - ..Mamma ldjk zonder handen"n aanvang 20.15 uur. CAMERA: (tel. 34919( dag. 19.00 en 11.15 u. do. vr. ma en dl. 14.30 u. Loving" 16 Jr. o. 14.30 en 11 Ing mijn lied" 3.30 u. „Poker UDO: (tel. 34130) dag. 14.30. 19.(X en 21.15 u. zo. 14.30. 16.40 en 21.15 u. „Geen genade voor rivalen" li Jr. REX: (tel. 25414) dag. 14.30, 19.00 ei 14.30, 16.45k 19.00 c „Gejaagd door de wind." Permanente agenda GEBOUW STICHTING ONS CEN TRUM Elke eerste woensdag var de maand voorlichting over de so ciale wetgeving van 17.00-19.00 u. GAB Gebouw Inlichtingen ovei purt-tlme werk Man Vrouw Maat schappij di. 9.30—10.30 uur. do iy.20-20.30 uur. Binnenbad Koopavond Lelds City Centrum donderdag tot 21.00 uur. Steenschuur 5 Spreeauur over hul» vesting werkende Jongeren elke dis dag. Groenuordhal Veemarkt vrijdaj 04.00—14.00 uur. tegstgeest. Soos voor kamerbewoner* en alleenstaanden Geversstraat 6i tel. 51794. Vrijdag zaterdag en zon dag van 30.00—1.00 uur. iforsMnge] r Oude Rijn 190 - nlngs- en Informatiedienst t... den Zuid-West. secretariaat Jacques Urlusplanisoen 83: voor hulpverle ning tel. 20460: voor Informatie tel. CHK." 'KLEUTERSCHOOL: zaterdag: LJJS voor Jongeren boven 14 Jaai van twee tot half zes aan de Mor» Volkshuls, Apothekersdljk Spreek uur van Juridisch Advies Bureu:' werkdagen (behalve maandag) 9.00— - 13.00 uur. Zaterdagen 10.00—12.0( uur. Donderdagavonden 19.00—22.0( LEIDEN Geboren: Egbert, zn. v. E. van der Weide en C. H. M. Opdam. Joannes Josephus Aloyslus, A. P. J. Warmerdam en G. Heemskerk; Edwin zn. e Roode en G. van der Roy Edgar, zn. v. W. P. M. C. Serdijn. Irma lm dr. v. L. Nost en M. Plug. Clemeni Petrus Gerardus Jozel. zn. v. L. P, Duwel en P. C. M. Slats. Chrlstlns Hendrlka Jacoba, dr. v. W. G. A. van Veen en H. C. Straathof, Sonja dr. v. M. Vrleze en T. de Groot, Giircan. zn. v. N. Mendes en T. En- gin. Nicolaas, zn. v. J. F. Ouwe hand en J. M. Bloot. Stefanus Jo hannes Dirk, zn. v. J. J. Ket en A. J. Haijes; Johan Frederik Wilhelm, zn. v. H. Beerenfenger en O. K. Kroesemei jer. Leonardus Jacobus, zn. v. J. G. van Velzen en E. J. M Ruls, Cornelia Hasina, dr. v. C. Freke en H. v. Duljvenbode: Grletji i A. Haasnoot. Iris Corlne Regina i N. Schinkel. Rl- M. Bessellnk M. E. T. J. van den Bemd: Johan nes Wllhelmls Franclscus. zn. v. W .T. M. Miltenburg en J. M. H. F. Rutten. Corlne Jacqueline Maria dr. v. J. A. van Kempen en H. C. de Groen. Marc Hans Cornells, zn v. H. D. Nagtegaal en A. H. Stiege Us. Elisabeth Catharina. dr. v. J Flnklenberg en H. M. Barnlng, Da- nlPlle Johanna Catharina. dr. v. t Bakker én N. C. Tegclaar. Marlëlli Arlanne. dr. v. T. M. den Dulk or G. K. van der Plas,, Annachrlsty Hendrike Maria, dr. v. D. Kovhci en K. M. HargltaL Marco, zn. v. T Boot en M. J. van Oosten. Fran» Johan. zn. v. ,T. ZuHderdulJn en G J. Otter. Saskla Llrtewljdo Johannn dr. v. R. M. L. M. Velthulzen en A F. M. J. Verlnea. Esther, dr. v. H C. T Hoogervorst en J. Schippers Sandra, dr. v. S. van den Berg or W. N. van Vliet. Marrlje. dr. v. B van den Oci H. Hoole en Gehuwd: J. 1 Aafli en H.. C. J. 11 en W. Wnnslnk a.TAM'pS>- Poth en J Cornet. A. N. J_ Drclschf E. DUk! Roels en G H. Boelee C. Sloo! H. LI vtvoet J. C M. RlJsdsm. G. J de la Rle et"""" HPIWHHB de bouw van een zwembad is het oorspronkelijke plan aan de Nieuwe Zeeweg-Prins Hendrik- weg, merkte de burgemeester op, naar aanleiding van sugges ties van de heer Van Hese. De ontwikkeling in de Mij. Zee bad vond de heer Van Riems dijk een heel belangrijke zaak. Het is een uiterst moeilijke ma terie, meende mr. Bonnike. In het eigen kamp van Zeebad heerst wel enige verdeeldheid. Vogelaar waarschuwde tegen overname van de Mij. Zeebad door de gemeente. Bij dit schip moet men bijleggen. In het be stuur rommelt het wat, doch dit komt wel weer goed, meende de prot. chr. fractie-voorzitter. Een hele discussie ontspon zich over de onbewoonbaarverkla ring van een pand aan de Bin nenweg. De eigenaar was in be roep gegaan, doch dit was door Ged. Staten ongegrond ver klaard. Benschop wilde van het college een uitdrukkelijke toe zegging, dat afsluiting van gas, water en electra niet meer als dwangmiddelen zouden worden gebruikt. „Ik vind het barbaars om een jong gezin zo te dupe ren". Wij zullen ons strikt hou den aan de beheersverordening, verklaarde wethouder Jansen, tenzij de raad anders beslist (Yu-nraads 84 Ir. Berkrlnar os Jaar Ir.. P Ooethror 5?' Jr. P. G. VT var - - C P. L. Pmksri 11 e- ir .T v ni-r naMars. A. E. Smf-* ie 7" Ir. A. Es 1 den.. R. E A Visser S-1 1r P"- G. M. Kok «1 1r.^. 1.. R. MeMvnea 'okveld 76 Jr.. M. - KATWIJK, 29 febr. - Waspeen p. k I 5.50—7.30, 17.0012.50. - J.30—6.50, 5 40-6.30. C II 2 90-5.R0. Bieren - kr-Al 1512. Schorseneren I 31—5*.. Schorseneren Wnspeer 2.iw> kc. IIJNSBURG. 29 febr. Bloemen^ Diversen Anthuruim 100-275. Gerh« rn 25—55, Amaryllis 50-70, Irlssel 175250. Forsvtla 2565. Trosanjcr 275325. Anemonen -10-75. Hyacj#- ten 130—165 Narcissen 12017t Tuinen: Lustige Wltwe 140165. Gek Apeldoorn 180-210. Blng Cros» 170-190. HOOGMADE De streek muziekschool Rijnakkoori! uit Leiderdorp houdt vrijdaj in Huize van der Poel ee» openbare auditie, een demon stratie van diverse soortei muziek en onderwijs. Aan vang half acht, toegang gra tis.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 4