Leidse raad niet eensgezind over scholen beroepsonderwijs Helft van Leidse raad gaf er van nacht de brui aan Ingebruikneming Heineken Brouwerij één jaar uitgesteld KRAKERS VERTRAGEN SLOOP GARENMARKT Duistere diseussie over hek Weer winst voor LZ'86 MARKTEN a£hur a3_M- K>' ke' MNSDAG 8 FEBRUARI 1972 LEIDSE COURANT PAGINA 3 Wat u ook moet weten BENNEBROEK - DE ZILK - HILLEGOM Sinds 1950 or ganiseert de Floraliavereni- ging Bennebroek-De ZZilk-Hil- legom schoolbroeiwedstrijden. Het doel is 't aankweken van liefde tot de bolbloemen bij de schooljeugd. Voor maart a.s. worden ruim 2.000 hya cinten uitgereikt aan de kin deren van de hoogste klassen van alle (plan. 25) scholen in Hi'Hegoan, De Zilk en Benne- broek. Het bestuur van de Floral ia-vereniging bestaan de uit voorzitter L. F. Schla man (hoofd der r.-k. Tuin bouwschool) te Hillegom, se cretaris S. Maas (planten- kweker en exporteur) en C. P. Westerbrink (Planteziek- tenkundige Dienst te Hille gom) heeft een aantal prij zen beschikbaar voor leerlin gen van elke school en een kwantiteitswisselbeker voor de school met het hoogste percentage ingeleverde bloembollen. Voor april jure ren zes tweetallen, alle 12 bestuursleden-vaklieden van de Floraliavereniging op de zestien deelnemende scho len. Men kan het bestuur fi nancieel steunen door gire ring op het postgironummer 134670 van de Coöp. Raiffei- sen-Bank „Hillegom" ten name van de Floralia-vereni- ging Hillegom-Bennebroek- De Zilk. HILLEGOM - De afd. Bloem bollenstreek en Leiden van de V.E.R.O.N. (Vereniging voor Experimenteel Radio- onderzoek in Nederland) houdt zaterdag 19 en zondag 20 februari resp. van 14.00- 23.00 uur en van 14.00-17.00 uur een demonstratieweek end in de sociëteit „Arte- mis". Heereweg 48 te Lisse. Er zal gedemonstreerd wor den met rad'iozend- en ont- vangapparatuur in het korte golf- en ultrakortegolfgebied met „slow-scan" televisie. Er zal tevens een expositie zijn van zelfgebouwde ama- teurapparatuur. HILLEGOM Dinsdag 15 februari is er in Treslong te Hillegom het cabaretpro gramma „Kijktaarna" met medewerking van Adèle Bloemendaal en Leen Jonge- waard. HILLEGOM Dinsdag 15 ftbruari verzorgt de Ned. Ge- luids Vereniging (NGV) de instructieavond bij de ama teur film club voor de Bloembollenstreek (Amfi'66 in zaal Weltevreden, v.d. En delaan te Hillegom. Hillegom Het college van B. en W. van Hillegom vindt niet, dat het voorzitterschap van de commissie sport en recreatie behoort tot de ta ken van het college. Wethou der Van Dam is daarvoor op grond van bijzondere deskun digheid. aldus B. en W., ge kozen en zou van de gemeen te voor het voorzitterschap een vergoeding van 10.550,- per jaar kunnen krijgen.- Ged. St. zijn het daarmee niet eens en keurden het raadsbesluit niet goed. Tegen die beslissing is het college nu in beroep gegaan bij de •LEIDEN Voor het exa men kinderverpleging zijn in het Academisch Zieken huis geslaagd: S. W. M. Cheuk A Lam, J. P. J. Har- tog, O. C. v. d. Ameele- Heemskerk, N. Berrenstein- Oosterling. B. Ramdhian- singh-Ramdoelare Panday, P. M. Kessen-Van Teylingen. Leiderdorp Door de B.B.N. (Budo Bond Neder land) werd in Vlaardingen een zwarte h—^-.«n qo. houden voor kandidaten uit het district Zuid-Holland. Van de circa 80 kandidaten slaagden slechts 6 deelne-. mers. Sportschool van Houdt uit Leiderdorp die voor dit examen de Leiderdorose ju doka Max Plug had inge schreven. kon doordar hij tot de geslaagden behoorde, we derom een nieuwe zwarte banddrager in zijn gelederen opnemen. Leidsthendam Leidschen- dam, Voorburg en Rijswijk onderzoeken de mogelijkheid om een muziekschool voor de drie gemeenten te stich- drage van 380.000,- alsmede ten. Mogelijk is ook, dat het aantal deelnemende gemeen ten nog wordt uitgebreid. Een nieuwe regeling zal voor Lcid- schendam. zo liet wethouder Bunnik gisteren weten, wel duurder worden als het hui dige muziekonderwijs. NOORDWIJK Ondanks het enthousiasme van de grote schare supporters leed TTVN zijn derde nederlaag. Nu trok TOG uit Maassluis met 64 aan het langste eind. Relatief geen slecht resultaat tegen de koploper, maar wil TTVN zich handhaven in de overgangsklasse dan zullen rij toch punten moeten gaan halen. Wederom toonde Wil Snabel zich de sterkste door tweemaal een overwinning uit het vuur te slepen. Sjaak van der Neut en Coen Leef- lang kwamen ieder eenmaal tot winst. De meisjes-junio ren volgden hetzelfde voor beeld. Zij moesten nu hun meerdere erkennen in Delta Lloyd uit Amsterdam (8—2). Jet Teunissen en Ineke ter Wal zorgden voor de tegen- punten. A.s. woensdag speelt TTVN thuis tegen Ilac 2 uit Gouda. Nu de kans om de eerste punten binnen te ha len. Dit geldt ook voor de meisjes, die zaterdag gast- vrouwe zijn van DTTC uit Deventer. LEIDEN Een voorstel van B. en W. betreffende de in de gemeente gewenste scho len voor beroepsonderwijs en mogelijke terreinen ontlokte gisteravond aan mevrouw Kerling (PvdA) een ander voorstel. Zij wenste de uit komsten van het scholenon derzoek (vlekkenplan) In het gewest Leiden zo spoedig mogelijk na het verschijnen In de gemeenteraad te be spreken. Het college had hiertegen geen bezwaar. Ook wilde het PAK n.a.v. deze uitkomsten opnieuw bezien of de in de nota genoemde scholen alle te Leiden geves tigd moeten worden. „Mis schien is er in Zoeterwoude of Oegstgeest nog ruimte", suggereeerde mevr. Kerling. In 't Veld betoogde, dat niet ten koste van alles Leiden alle scholen op zijn grondge bied moet hebben. Mevrouw Geelkerken (PC) wilde deze onderwijsinstellingen zoveel mogelijk iri de centrumge meenten Leiden houden. De heer De Jong (VVD) kreeg van wethouder Kret de toe zegging, dat voortaan reke ning zal worden gehouden met de bezwaren van bur gers bij het plannen van scholenbouw. Zo was aan vankelijk beloofd, dat aan de Plesmanlaan geen hoogbouw gepleegd zou worden. Dat gaat nu toch gebeuren. De kopers van huizen krijgen nu een gebouw voor hun neus. Een motie van de heer De Jong teneinde er bij de mi nister krachtig op aan te dringen, zo spoedig mogelijk over te gaan tot vaststelling van normbedragen voor voor schotten aan bijzondere kleu terscholen voor de jaren 1970, 1971 en 1972. werd met 18 tegen 16 stemmen aange nomen. Het PAK vreesde be voordeling van bepaalde scholen, die een kapitaal achter de hand hebben, en wilde dat de schoolbesturen met cijfers op tafel zouden komen Op deze aangelegen heid komt men nog nader te rug. Een uur lang hebben enkele woordvoerders vannacht nog hun visie gegeven op de door de Vereniging van Neder landse Gemeenten opgestelde deelnota's m.b.t. het gewest Leiden. Bijna de helft van de raadsleden was toen al ver trokken. De achterblijvers zullen met belangstelling uit zien naar de komende be leidsnota van de VNG over het gewest. LEIDEN Om tien over half twee vannacht moest de Leidse raad stemmen over een motie van D'66'er Kuyper (betreffende een verbouwingsontwerp voor de Lakenhal). De motie leed schipbreuk onder het handjevol halsstarrigen, die in de raads zaal waren overgebleven. Ineens merkte burgemeester Vis, dat er helemaal niet ge stemd had mogen worden, om dat het „quorum" (het wettelijk voorgeschreven aantal raadsle den om te kunnen beraadsla gen) niet meer aanwezig was. Vanaf twaalf uur was de uit tocht al begonnen van hen die er de brui aan gaven. Dat de agenda weer niet was afgewerkt had niemand meer in de gaten. Een dieptepunt werd bereikt om een uur, toen een dertig minu tenlange aan wartaal grenzende discussie begon over het hek rond het voormalige sportveld aan de Burggravenlaan. Me vrouw Kerling (PvdA) wilde bij motie dit hek doen vervangen door een andere, in overleg met de omwonenden te kiezen, af scheiding. Het college heeft deze motie in preadvies geno- Het was zoals PAK-fractievoorzit- ter In 't Veld het uitdrukte: „de raad, in het kader van zijn rui me beleid, zal moeten beslis sen." Welnu, de raad heeft j overigens zonder al te veel te beslissen gisteravond het be leid in zeer ruime zin opgevat. We zullen ons moeten bepalen tot een globaal overzicht van het voorgevallene. Bij herstem ming over het amendement-In 't Veld inzake een brief van het Komitee Haagwegkwartier om automatisch voor alle betreffen de'complexen gemeentewoningen een huurstop af te kondigen in dien niet voor 1 april een pread vies is uitgebracht werd met 20 tegen 18 stemmen dit amende ment aangenomen. Voorstellen van B. en W. om brie ven van de colleges van Delfzijl en Kortgene (over wijziging van het subsidiebeleid woningwetwo ningen en belastingverhoging) voor kennisgeving aan te ne men. werden met 26 tegen 11 stemmen aangenomen. De Ver. Ned. Gemeenten heeft deze zaak in studie. Een motie van de heer Lammers (PC), ge steund door de KVP-fractie, m.b.t. steun aan de Stichting Kinderdagverblijven Leiden, werd door B. en W. overgeno men. In de motie werd verzocht om een verordening met voor waarden waaronder subsidie aan deze dagverblijven kan worden verleend. AMSTERDAM/ZO ETF.RWOU- DE De ingebruikneming van de grote bierbrouwerij van Hei neken, die zal verrijzen op het industrieterrein De Grote Pol der in Zoeterwoude, zal niet in 1974, maar pas een jaar later kunnen plaatsvinden. Bijna alle benodigde goedkeuringen van de overheid voor het verwezenlij ken van het project Zoeterwou de zijn inmiddels verkregen, zo schrijft de directie van Heine ken in het vandaag gepubliceer de jaarverslag. Met het Hoog heemraadschap van Rijnland werd in grote lijnen evereen- stemming bereikt over i*e lozing van gezuiverd afvalwater. „Het verkrijgen van de toestemmin gen bleek aanzienlijk meer tijd in beslag te nemen dan was voorzien", aldus het jaarver slag. Daarom zal de ingebruikneming van de nieuwe brouwerij moe ten worden uitgesteld cn zal de volle aanvangscapaciteit voor het eerst kunnen worden benut Begroting Nieuwkoop sluitend Nieuwkoop De begroting van de gemeente Nieuwkoop is slui tend. Het bedrag aan inkomsten en uitgaven is 2.860.000. De post onvoorzien bedraagt 120.000 met een tweetal meer opbrengsten die nog niet in de begroting konden worden opge nomen kan deze post zelfs opge trokken worden tot 160.000. B en W memoreren in hun bege leidingsnota dat voor het ver krijgen van een sluitende begro ting geen extra belasting verho gingen behoefden te worden toe gepast. Er is nog een onbenutte belastingcanaciteit van onge veer 180.000. Tot het gunstige beprotinosbeleid heeft aanmer- keliik biigedragen de extra uit kering uit het gemeentefonds weeens de slechte bodemge steldheid. Met terugwerkende kracht tot 1968 rekent het ge meentebestuur nog od een na- uitkering van zo'n drie ton. De begroting z-1 behandeld worden op dinsdag 29 februari om half zes in de aula van de Ariëns Mavo. LEIDEN In de hoek tussen Leven daal. Garenmarkt en Raamsteeg staat nog maar één pand overeind. Toch heeft het er alle schijn van, dat de sloopwerkzaamheden op nieuw voor enige tijd stilgelegd zul len worden. Het pand wordt - illegaal - bewoond. De bewoners, de familie J. N. van Wouw Paauw, is ver vangende woonruimte aangeboden maar ze nemen geen genoegen met wat tot nu toe aan woonruimte be schikbaar kwam. In een brief aan de kranten doen de bewoners nu hun beklag. Ze schrijven: „Dank zij de niets ontziende „planning" van wet houder Kret werd met de sloop van de panden aan de Garenmarkt be gonnen, voordat er iemand van de gemeente was komen kijken, of er eigenlijk nog iemand woonde. Terwijl er voor ons gezin naar woonruimte werd gezocht, ging de sloop van de panden naast en zelfs onder onze woonruimte met voorbeeldige ijver voort. De heer Kret deelde mijn ver ontruste echtgenoot mee, dat al leen de ramen zouden worden dichtgemetseld. Dit gebeurde ook. De bovenramen van de etage beneden zette men echter open, alsook de deuren. Dit had tot gevolg dat tijdens de vorst ons huis niet meer te verwar men was en het binnen haast zo hard vroor ails buiten. De panden aan weerszijden wer- Tunnel onder Heuvelweg toch weer in beschouwing LEIDSCHF.NDAM - Burge- meester E. J. M. Kolfscho ten heeft gisteravond bij de aanvang van de raadsverga dering meegedeeld, dat „door verbetering in de fi nancieringspositie" B. en W. de voetgangerstunnel op de Heuvelweg „opnieuw in be schouwing hebben geno- Gedeputeerde Staten zullen nu hun formele goedkeuring verlenen, aldus de voorzitter van de raad, er zal echter een aanvullend krediet ge vraagd worden. B. en W. willen hiermee aan de wens van de commissie van open bare werken tegemoet ko men. die gevraagd heeft het vraagstuk ter nadere bespre king in de raad te brengen. In antwoord op vragen van het PAK-raadslid J. Roovers zei de burgemeester, dat het plan voor de tunnel ver ge vorderd is en dat „de bestek ken klaar liggen". den, nadat de ramen netjes wa ren dichtgemetselde.afgebro ken. En hoe gaat dat? Er valt eens een stuk uit de buitenmuur dat eigenlijk had moeten blijven zitten. En wie kan het helpen, dat achter die gaten toevallig de buizen van mijn waterleiding liggen? Ondanks tijdig afsluiten en aftappen van de kranen, zijn de leidingen tot tweemaal toe stukgevroren. De laatste keer hebben we het maar opgegeven en nu halen we hier en daar een emmertje water. Onze woonruimte, die nooit erg riant is geweest, is dank zij de ga-je-weg-of-ik-pest-je-weg-tak- tiek van de gemeente tot een praktisch onbewoonbaar krot geworden, waarin wij, zolang wij geen ander huis hebben, toch nog moeten wonen. Een krot, waarin de kou uit de kie ren van de vloer en de gaten uit de buitenmuren onbelemmerd binnenkomt, zodat mijn zoontje van 1'/$ jaar bijna de hele nacht ligt te hoesten; waar. als ik er een middag niet ben, bij mijn thuiskomst vijf ruiten zijn ingegooid door kinderen, die zich blijkbaar onbekommerd hebben kunnen uitleven. Zo'n half afgebroken krot is aantrek kelijk voor de kinderen die niet verder denken en maar al te graag de slopers een handje helpen. Het is even bij mij opgekomen, al die stenen, die tussen de glas scherven in mijn keuken en mijn kamer lagen bij de weleer waarde heer Kret (die voor de gang van zaken volgens zijn ei gen woorden, verantwoordelijk is) door de ramen te gooien. Maar ik dacht nog net aan de Gulden Regel. Iets, waarvan hij, hoewel hij toch erg christe lijk moet zijn. blijkbaar nog nooit gehoord heeft." ist van de gemeente. Maar dat krijg je „Dat is veel te onthullend. Niet voor de gemeente maar voor de man-zelf. Informaties die de dienst Huisvesting en de Ge meentelijke Sociale Dienst heb ben over personen, worden on- der geen beding prijsgegeven". Na overleg met wethouder Kret komt er toch nog het volgende commentaar: „De familie Van Wouw bewoont het pand ille gaal. Het zijn krakers. Deson danks worden ze als „legaal" behandeld. Dat wil zeggen: wat er ook afgebroken wordt, van hun huis niets. Dat de raamga ten beneden eerst werden dicht gemetseld, waarna de afbraak toch doorging, was een gevolg van ee.i hiaat in de afbraak rond Kerstmis en Nieuwjaar. Het echtpaar Van Wouw heeft de afgelopen maanden al enkele malen de aangeboden vervan gende woonruimte geweigerd. Gisteren nog weigerde het een andere woning. Als ze schade ondervindt als gevolg van de afbraak-werkzaamheden, dan moeten ze die maar melden bij hun verzekering. Dat ze er zo rot zitten, hebben ze zelf zo ge wild". Bij rste informatie ver en van het Bureau Voorlichting van de gemeente: „Eerlijkheidshalve hoort hier Leimuiden voteert bijna half miljoen Realisatie sportcomplex komt naderbij LEIMUIDEN Leimuiden gaat haast maken met de realisering van het sportcomplex van de Kickers. Het college van B. en W. zal de raad donderdagavond voorstel len een krediet ven 461.500 voor dit doel ter beschikking te stellen. Men gaat haast maken met deze zaak omdat de situatie voor Kickers nijpend gaat wor den. De grond waarop de sport velden liggen moet worden ge bruikt voor o.a. het gemeen schapscentrum Het Spant. het 1975. Dit alles Waterpolo Rotterdam LZ'86 heeft In zwembad Rotterdam „West" zijn vijfde achtereenvolgende overwinning behaald. De koplo per van de tweede klasse B ver sloeg middenmoter Rijnmond met 3—1. Het meeste gevaar van de thuis club moest komen van aanvaller Peter Doeleman. De fysiek ster ke Rotterdammer werd echter goed in bedwang gehouden door de Leidse defensie. Omdat de rest van de ploeg van Rijnmond zich terugtrok op de eigen helft werd het moeilijk voor LZ'86 om tot scoren te komen. Boven dien hadden de Leidenaars moeite met de overgang van het 25-meterveld, waarop bijna alle comoetitiewedstrijden in ver band met de beperkte afmetin gen van de meeste binnenbaden worden gespeeld, naar het 30- meterveld van zwembad Rotter dam „West". In de derde perio de nam de nloeg van coach Cock van de Wilk door een doel punt van Friet Elzinga de be slissende voorsprong, die in het laatste spe'deel door een treffer van Jan Bredeveld nog werd Scoreverloop: le periode: 10 Pe ter Doe'eman, 2e periode: 11 Joop Siera. 3e periode: 1—2 Friet Elzinga (numerieke meer derheid). 4e periode: 13 Jan Bredeveld. brengt met zich mee dat do pro- duktlecapaciteit van de brouwe rij in 's-Hertogenbosch, meer dan was voorzien, moet worden opgevoerd om tot aun de zomer van 1975 aan de verwachte vraag te kunnen voldoen. In het begin van de produktie in Zoeterwoude zal aldaar 1,1 mil- joen hectoliter bier (110 miljoen liter) worden gemaakt en later zal de capaciteit opgevoerd wor den tot 1,5 min hectoliter, zo is op een persconferentie toege licht. Bij een volledige produk tie in Zoeterwoude zal Heineken niet te maken hebben met over- produktie. De brouwerij in Rot terdam (600.000 hl) zul dan wor den gesloten. Nieuwe berekeningen hebben aan getoond dat de brouwerij in Zoeterwoude een investering zal vergen van 180 200 min. Dit bedrag zal Heineken zelf op tafel brengen. Heinekens Bierbrouwerij Maat schappij NV (die overigens spoedig gewoon Heineken NV gaat heten) boekte in het boek jaar 1970-1971 een omzet van 742 min tegen 602 min in 11969-1970. Di- netto winst steeg van 47 min tot 58 min, In het afgelopen boekjaar werd voor 39 min (ƒ30 min) geïnvesteerd en werd voor 34 min (ƒ26 min) afgeschreven, aldus valt te lezen in het Jaarverslag. Daaruit bleek onder meer ver der uit dat in 1970-1971 ongeveer 5,7 min hl bier werd verkocht tegen bijna 5,1 min hl in het boekjaar daarvoor. Twee kring records voor de Zijl/LGB LpIDFN De zwemploeg van de Zijl/LGB heeft haar hoge notering in de B-competltie, tijdens de nationale wedstrij den om de „Merwede-scha- len" goed waargemaakt. De dames eindigden in het sterk bezette veld als negen de en de heren werden zelfs derde. Ondanks dat het com bi-had in Dordrecht niet be kend staat om zijn snelle tij den werden er toch 2 kring records gezwommen. De 5 x 50 vrijc-slagestafette zwom met 2.42.1 een nieuw record evenals de 4 x 50 wisselslag- estafette met 2.02.1. Belangrijkste prestaties van de ZIJL/I.GB-ers 100 m. schoolslag dames: 6) Jose Neuteboom, 1.27.4 idem he ren: 1) Kees Uittenhout, 1.11.0, 100 m rugslag dames: 5) Rene Platje. 1.14.1. 100 m. vlinderslag heren 7i PltC Wolters. 1.11.8, 100 m vrije slag heren: 5) Albert Spijker 1.00.2, 5x50 m vrije slag he ren estafette: 2) De ZIJL/LGB 2.16.6. Einduit slag: dames: 1) VZC VL 567 2) Naarden 571 3) Het IJ 574 9) De ZIJI./LGB 631 heren: 1) Het IJ 5.03.1 2) VZC VL 531.5) 3) De ZIJL/LGB 532. Competitie damesvoetbal in de L.V.B. LEIDEN Het damesvoetbal, te organiseren door de Leid se Voetbalbond, zal bij vol doende deelname van start gaan in het weekeinde van 25 en 26 maart. De wedstrijdduur is bepaald op 2 30 minuten en ge speeld zal worden met bal no 5. De deelname staat open voor junioren van 12 t/m 15 jaar en voor senioren van 14 jaar en ouder. De da mesleden worden normaal als lid van de KNVB aange meld. De inschrijvingster mijn sluit op 15 februari. De dag erop zal een commissie voor hel damesvoetbal (voor lopige samenstelling: A. A. C. Dusee voorzitter mevrouw M. W. v. d. Valk Oegstgeest. A. P. de Jong-Randstad Sport en W. Buntsma-Wou- brugge) een bespreking hou den in de kantine van het Voorschotense Randstad Sport. Op deze avond komen onder meer ter sprake pun ten als „kandidaatstelling le den commissie damesvoet bal" en de „richtlijnen van het damesvoetbal". Aanvang 20 uur. Openbare school Ter Aar krijgt onderdak in brandweer garage en postkantoor TER AAR De op«nbarc school voor gewoon - on derwijs die volgen. tool- jaar in Ter Aar van start gaat zal voorlopig worden gevestigd in het instructielo kaal van de brandweergara ge en in het voormalige post kantoor. In dit lokaal zullen echter voor de ingebruikneming voorzie ningen moeten worden ge» troffen. Deze huisvesting moet worden gezien als een van beperkte duur. De nood schoot in Aardam West, waarin thans de r.k.-school is gevestigd, komt voor het openbaar onderwijs beschik baar zodra de nieuwe school gereed is. Verwacht wordt dat in dit jaar met de bouw kan worden begonnen. Bin nenkort wordt de benoeming, verwacht van het hoofd vurr de nieuwe school. Zevende plaats I in B-competitie f LEIDEN Ook na hel dorde gedeelte van de B-zwemcom»' petitie heeft de zwemploeg van de ZIJL/LGB de hoge notering kunnen handhaven. Zowel de dames als de heren nemen nu een 7de plaats In op de ranglijst van deze lan delijke competitie. De dames en heren van AZC staan op de resp. 27-ste en 42-ste Omdat in verband met een herindeling de nummers 25 en volgende van de B-compe titie volgend seizoen inge deeld worden in de C-compe- titie, is het belangrijk voor de dames van AZC om in het vierde en laatste programma van de B-competitie een hoge notering te bereiken. De dames en heren von I.Z '86 hebben resp. een 38-ste en 37-ste plaats bchnald. Om in de zwemcompetitie een rol van betekenis te kunnen spe len is het noodzakelijk ovec een zwemploeg te beschik ken, die vooral sterk is in de breedte. Dit blijkt duidelijk bij de Bodcgraafse zwem- en poloclub: BZPC beschikt over talentvolle zwemmers van 10 i n 12 |aar, maar door het ontbreken van goede dames en heren staan de pupillen van trainer Ben Elzenaar in de B-competitie op de 55ste en 57-ste plaots. In de C-competitiê is de stund van de zwemploegen uit de kring Gouwe Rijnstreek als volgt: dames: 25) Woerden, 26) BZPC II, 30) AZC II 35) De Gouwe 38) Snssenheim, 46) Koudekerk, 48) Lisse, 49) Columbiuan. Heren: 23) De Gouwe, 31) Columbiaan, 40) AZC II 49) Koudekerk, 56) Woerden, 58) Donk, 61) Sus- senheim, 62) BZPC II. ■OOI v—16. bocrenKi* V. |M I, I III l-.l HIJNSBtmc; - 7 febr. ■C.-57. Auii- 'bi A i Hi.. MM rii/.'- 23—'I. croWly 24—37, t30- 200, Irliaen 240—270. I —276. rolph ISO—200, bin* cn>«t>| CÖKI.OKARKNDSVEEN 7 febe BInernon: Arn anjer» 2641. rozel •- -SO. narclascn fnrtunii irlbm 115- i:n. tulpH ilte «alt blendn. tno'l k 1f,n 300. Imtlitc uil t ml lea 140 185. knr.j riplnnd. mickey 'I", li"

Leidse Courant | 1972 | | pagina 3