Politie Alkemade sterk onderbezet Onderzoek naar begroting van stichting Lindehoeve Onderzoek naar winkelbehoefte in Zoeterwoude Rusland wil geen ,uur Nul" VOORLOPIG STILTE ROND BOERDERIJ Leidse agenda Leidse bioscopen PAGINA 4 LEIDSE COURANT DONDERDAG 3 FEBRUARI 1972 Wat u ook moet weten KOUDEKERK AAN DEN RIJN Direkteur Pronk van de Stichting Vakoplei ding Bouwbedrijf uit Den Haag is enthousiast over de plannen van de stichting Vrije Tijdscentrum ,,De Rid derhof". Dit liet hij, aldus één der bestuursleden, duide lijk blijken toen hij één de zer dagen een bezoek aan Koudekerk bracht, als uit vloeisel van het aan zijn stichting gerichte telegram, waarvan wij al eerder mel ding maakten. De heer Pronk vond ,,De Ridderhof" een prachtig object om te worden ingepast in het kader van de Vakopleiding. LEIDEN In een bericht dat wij eergisteren plaatsten over de Derde Wereldwinkel in Leiden, is ook tot onze grote verbazing, steeds de 1 weggevallen. Een defectje in de machine. Om alle vergis singen te voorkomen. Er zijn in ons land niet 25, maar 125 Derde Wereldwinkels. De openingstijden van de Derde Wereldwinkel in Leiden zijn: dinsdag t/m vrijdag van 12.00—18.00 uur. maandag van 13.0018.00 uur. zaterdag van 10.00—18.00 uur. Leiden Het bureau van de Leidse Jeugd Actie is met ingang van 4 februari weer gevestigd op het Stadhuis. De Leidse Jeugd Actie is te bereiken onder telefoon nummer 4 53 44. Leiderdorp van verkeer gadert donderdag 10 februari om 20.00 uur op het gemeen tehuis te Leiderdorp. Voorzit ter is wethouder. E. Drenth. Tijdens deze vergadering worden de vergaderdata voor 1972 vastgesteld, de be noemingsprocedure van niet- raadsleden in de commissie besproken, evenals de ver keersmaatregelen aan de Laan van Ouderzorg, de Dre ven, de Schansen en de Horsten. Het parkeerverbod op de Splinterlaan wordt be sproken en het interim-rap port van de Stuurgroep Ver- keers en Vervoersplan Leid se agglomeratie behandeld. MUIDEN De IJsclub „Nut en Vermaak" heeft woensdagmiddag om half twee jeugdschaatswedstrij- den gehouden voor jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar op de landijsbaan. Aan belangstelling ontbrak het niet. Jammer dat het ijs door invallende dooi in een niet te beste toestand ver keerde. De uitslagen waren: Jongens: le prijs: Ger Brug, 2e René Kraan, 3e Orné An- genent, 4e Jos Overdevest. Meisjes: le prijs; Anita van Graas, 2e Marjan v.d. Broek, 3e Annie Vernooy, 4e Jannie Zeldenrust. NIEUWKOOP Voor de tweede wedstrijd in de over gangsklasse kon T.T.V.N. geen vuist maken. In Mon ster moesten wij tegen Smash met 7—3 het onder spit delven. Wil Snabel en Sjaak van der Neut zorgden ieder voor een punt. Samen brachten zij het dubbel op hun naam. a.s. Woensdag aanvang 8 uur spelen de Nieuwkopers hun eerste thuiswedstrijd tegen koploper T.O.G. uit Maassluis. Een zware opgave. Misschien kaa de aanhang het team inspire ren tot een verrassende pres tatie. De meisjes-junioren uitkomend in de A-klasse moesten eveneens in hun te genstandster de meerdere er kennen. Met 82 lieten zij de eer aan Flits uit Zwolle. Jet Teunissen cn Ineke ter Wal zorgden voor de tegen- punten. Zaterdapm ddag spe len zij tegen Delta Lloyd uit Amsterdam in het Parochie huis. OEGSTGEEST Zondag middag a.s. wordt er in de aula van het Rijnlands Ly ceum te Oegstgeest een con cert gegeven „Rondom Bach". De organisatie berust bii K. en O. Aanvang 14.00 Woubrugge De uitslag van de tweewekelijke kaart- wedstrijd van de voetbalver eniging Woubrugge: 1. L. van Roon 5605 p.. 2. A. Vro lijk 5530 p. 3. J. Vos 5270 p. Volgende wedstrijd op 15 fe bruari. Zilveren zangers in Petruskerk LEIDEN De heren J. C. Goosen en M. G. Ham zullen op zondag, 6 februari a.s. de dag herdenken, waarop ze voor 25 Jaar als lid tot het Petniskoor toetraden. De heer Goosen fungeerde vele jaren als penningmeester. Tot intentie van de jubilaris sen wordt die dag om half elf in de Petruskerk aan de Lammenschansweg een plechtige Eucharistieviering gehouden. Het Petruskoor, dames en he ren, zingt dan de mis ..St. Johannes de Deo" van Jo seph Haydn. Soliste is me vrouw Ans Swaan uit Am sterdam. Organist is Thijs Kramer. Het feest wordt verder in intie- me kring gevierd. Zoetermeerse schoolraad geïnstalleerd ZOETERMEER Wethouder drs. P. Zevenbergen van Onder wijs en Culturele Zaken heeft de nieuwe leden van de Gemeen schappelijke schoolraad voor het openbaar onderwijs te Zoe- termeer geïnstalleerd. Het dage lijks bestuur ziet er als volgt uit. A. J. A. Hans Scherpenhuij- zen Voorzitter; Secretaresse Mevr. F. T. A. Mulder-Butin Bik; Penningmeester L. C. Kempff. De eerste vergadering is op 20 maart om acht uur in het gemeentehuis. Nieuw hoofd Leonardusschool LElDEN De r.k. lagere school St. Leonardus aan de Potgieter laan krijgt per 1 augustus een nieuwe hoofdonderwijzer. Het tegenwoordige hoofd, de heer J. Oudenhoven, gaat dan met pen sioen. De heer Klein (34), die benoemd zal worden, is al sinds 1963 onderwijzer aan de school. Daarvoor heeft hij les gegeven in Roelofarendsveen en Lutje- Sadat berispt CAIRO/MOSKOU De Russische leiders hebben president Sadat van Egypte te kennen gegeven dat zij geen vaststelling van een „uur Nul" wensen, waarop de strijd tegen Israël zal worden hervat. De Russische pers had gisteren, bij het begin van het bezoek van Sadat aan Moskou, gemeld dat Sadat dit „uur Nul" zou vaststellen na zijn onder handelingen met de Russische leiders. Het Russische partijblad Pravda heeft gisteren een artikel gepu bliceerd dat als een berisping van Sadat herhaalt dat in het Midden-Oosten een oplossing moet worden gevonden die ge baseerd is op de resolutie van de Veiligheidsraad uit 1967. Er zit momenteel een flinke deuk in de Russisch-Egyptische be trekkingen. die al is ontstaan na het ontslag van de pro-Russische vice-president Ali Sabri en de anti-communistische ontwikke lingen in Soedan sinds de staatsgreep van vorig jaar. Kennelijk heeft Moskou sinds dien niet de wapens geleverd die het Egypte beloofd had. 'sraël en Frankrijk zouden in middels een akkoord hebben be reikt over de niet geleverde Mi- rages. Israël krijgt voor zijn 58 miljoen betaalde dolars een be drag van 75 miljoen dollar te rug. Israël zou dus ook het ren teverlies vergoed krijgen, zo meldt het blad Maariv. .'r juwenbond Op 8 februari ver gadert de Christelijke platte lands vrouwenbond afdeling Zoetermeer over het geestelijke gehandicapt kind in deze tijd. Mej. A. J. Bax zal deze discus sie inleiden. De avond, die ge houden wordt in het gebouw van de gereformeerde gemeente aan het Piet Heinplein ingang Karei Doormanlaan begint om kwart over acht. .V.Tielciina De Zoetermeerse Oranje vereniging Wilhelmina houdt op Woensdag 9 februari om acht uur een algemene le denvergadering die in 't Tref punt Dorpsstraat 135. Tijdens deze vergadering wordt gespro ken over noodzakelijke bestuurs- uitbreiding. Alkemade Uit het verslag van de Rijkspolitie groep Alkemade, waaronder ook Leimuiden en Rijnsaterwoude ressorteren blijkt dat wat het aantal man schappen betreft het gehele jaar er een flinke onderbezetting is. Van de vereiste 18 politiemen sen, waarvan voor Alkemade 15 man beschikbaar moet zijn, be schikt men in Alkemade slechts over 11 man. Vanwege de recreatieve funktie van Alkemade, moet zelfs een groot gedeelte van het jaar op een extra inwonertal van ca. 6500 worden gerekend. In het verslag wordt tevens vermeld dat de politie in 1971 217 keer in aktie moest komen voor aanrij dingen, waarbij 3 personen om het leven kwamen. Daarnaast een verdrinkingsgeval van een kind van 2 jaar en het overlij den van een 65-jarige vrouw tengevolge van koolmonoxyde- vergiftiging. Het aantal misdrij ven bedroeg 143, waarvan 74 gevallen tot klaarheid werden gebracht. Er werden daarnaast nog 602 processenverbaal opge maakt en in nog eens 157 geval len werd de overtreding met een transactie afgedaan. Van de 143 misdrijven waren er 55 in braken. Derhalve wordt ernstig gewaarschuwd om de woningen hiertegen te beveiligen. Goed af sluiten, licht laten branden bij afwezigheid en buren op de hoogte stellen als men voor kor te of langere tijd afwezig is. Het zal de politiële opspo ringspogingen vergemakkelijken als inwoners de politie inlichten over vernielingen, letten op on bekenden, desnoods eens een autonummer noteren. Noordwijk In het clubhuis van de speeltuinvereniging „Beatrix" is gisteren voor de kinderen van vier tot zeven een carnavalsfeest gehouden. Het werd een dolle boel met limonade en spelletjes. Voor de mooiste creaties kregen Edwin van der Nauland, Pada Homan en Richard de Zwart een prijs. Expositie in De Pauw is succes WASSENAARDe tentoon stelling „Huize De Paauw en zijn vorstelijke bewoners", die op het ogenblik (tot en met 13 februari a.s. in het Wassenaarse raadhuis gehou den wordt, blijkt nu al een succes te zijn. Het aantal be langstellenden is in de eerste 5 dagen van de opening al opgelopen tot 1500. De huidige Vorst zu Wied, die een aantal kostbare voorwer pen en documenten voor de expositie afstond, heeft intus sen aangekondigd, dat hij in de loop van de volgende week de tentoonstelling zal komen bezoeken. De tentoon stelling is tot en met zondag 13 februari a.s. dagelijks ge opend van 10 tot 12.30 uur, van 14 tot 17 uur en van 19.30 tot 22 uur, ook in de weekends echter niet op zon dagmorgen. Wat zeer vele bezoekers aan de tentoonstelling blijkt te interesseren is de plaats, die Prins Frederik en zijn kinde ren innemen in de Oranjedy nastie. Welnu, Prins Frede rik was de tweede zoon van Koning Willem III en van dus van Koning Willem 11, en dus een echte oom van Koning Willem 111 en en van diens tweede echtgenote Ko ningin Emma. de grootmoe der van onze huidige Konin gin Juliana. Zoals dus bij voorbeeld onze Kroonorinses Beatrix een achterkleindoch ter is van Koning Willem 111 en Koningin Emma, zo is de huidige Vorst zu Wied, een achterkleinzoon van Prinses Marie, de jongste dochter van Prins Frederik. Nieuwe gids van Oegstgeest voor alle inwoners OEGSTGEEST Dezer dagen zullen alle Oegstgeestenaren een nieuwe „wegwijzer voor Oegstgeest" in de brievenbus vinden. Dit boekje wordt hun namens het gemeentebestuur aangeboden. Als extra Is er een fraaie plattegrond met stratenregister bijgevoegd. Naast een voorwoord van burgemeester jhr. T. A. J. van Eysinga (viertalig van wege de vele buitenlanders die in de gemeente wonen) wordt uitvoerig ingegaan op de historie van Oegstgeest. Ook vindt men een opsomming van de toekomstige uitbrei dingen in de gemeente. De samensteller, de heer J. Donk (reclame-adviesbureau „Rijnland") is er in ge slaagd voor 98% juiste infor matie te verschaffen. Slechts hier en daar is een enkel ge geven alweer door de tijd achterhaald. De totale opla ge van de gemeentegids be draagt 6000 exemplaren en werd uitgegeven door druk kerij de Kempenaer. Hazerswoude De heer H. de Graaf, opzichter A bij de afdeling plantsoenen van de dienst gemeentewerken, was gisteren 25 jaar in overheidsdienst. Burgemeester Ten Heuvelhof schetste in het kort de carrière van de heer De Graaf die ook nog bij de diensten in Lisse en Leiden gewerkt heeft. De directeur van gemeentewerken W. Soeters sprak waarderende woorden en overhandigde hem een geschenk (foto). Darna werd het woord gevoerd door De Graafs collega J. Kobusvan Veen. ZOETERWOUDE Deze week Is de afdeling Planologie van het Centraal Instituut voor het Mid den- en Kleinbedrijf gestart met het onderzoek naar de be hoeften aan winkelvoorzieningen in de gemeente. Het instituut kreeg hiertoe de opdracht nadat de gemeenteraad in Juli hier voor een krediet voteerde dat in oktober het flat kreeg van G.S. Het gehele onderzoek staat in re latie met het bestemmingsplan „Kern" waarin een winkelcen trum van bescheiden aard is ge- projec eerd en omvat een analy se van het bestaande winkelbe stand, in omvang, kwaliteit en samenstelling. In het onder zoek zal men ook bezien de toe komstige distributieve positie van het dorp en de Hoge Rijndijk vooral in relatie tot de reeds be staande en nog te realiseren winkelcentra in de regio. Dit zal resulteren in suggesties voor de wensen van kwalitatieve en kwantitatieve aanpassingen van het reeds bestaande winkelappa raat. Daartoe behoort ook het bezien van de wenselijke en verantwoorde omvang en sa menstelling van de toekomstige winkelvoorzieningen waarbij re kening gehouden zal worden met maatregelen van gemeente zijde. Inmiddels hebben de betrokkenen de uitgebreide vragenlijst ont vangen voor de ondernemers-en quête. De medewerking hieraan is van onmiskenbaar belang voor het gehele onderzoek. Men heeft goede hoop dat de onder nemers. ook in hun eigen be lang, zo doordrongen zijn van de waarde van dit onderzoek dat snelle retournering van de volle dig ingevulde lijsten mag tege moet worden gezien. Drs. J. Ab- bink, van het in Amsterdam ge vestigde CIMK, die het onder zoek in Zoeterwoude leidt zegt dat men met b.v. 50% geretour neerde lijsten niet kan werken. De cijfers hiervan bieden onvol doende houvast om hieruit de juiste conclusie te kunnen trek ken. In de komende tijd zal het publiek nauw bij het geheel worden betrokken. Ernstig ongeval in Sassenheim Sassenhelm Gisteravond circa half vijf had op de Hoofdstraat een verkeersongeval plaats, waarbij een 17-jarige jongeman ernstig werd gewond en verder flinke materiële schade ont stond. Een Simca-personenwagen, be stuurd door een jongeman (20) uit Oegstgeest, kwam over de Postbrug, richting Leiden, en week op onverklaarbare wijze naar links uit, waarbij eerst 'n lichtmast werd geramd die af knapte, waarna de wagen naar rechts schoot en tegen de gevel van een woonhuis tot stilstand kwam. Ondertussen werd een jeugdige bromfietser (J. de K.) uit Sassenheim, die van tegen overgestelde richting kwam door de personenwagen ge schept en tegen het wegdek ge smakt. De jongen liep hierbij gecompliceerde breuken op aan een arm en een been plus nog hoofdverwondingen. Na eerste hulp door dokter Kwint werd hij per ambulance naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden overge bracht. Goede opkomst verkiezing faculteitsraden LEIDEN Aanmerkelijk meer kiesgerechtigden dan het wettelijk voorgeschreven minimum heeft deel geno men aan de verkiezingen bij de Leidse universiteit voor de samenstelling van de facul- teits- en subfaculteitsraden. Het wettelijk gestelde mini mumpercentage is 35, maar er kwam 50,3% zijn stem uit brengen. De verkiezing voor de facul- teits- en subfaculteitsraden lag ook meer in de belang stelling van medewerkers, studenten en leden van de technische en administratie ve staf dan de verkiezing, die eind vorig jaar gehouden werd voor de eerste universi teitsraad. Het opkostpercen- tage was toen 47,4. diet beschikbaar voor herstel van de vloeren in de St. Jozef school mede omdat in het stuk stond dat het onderwijzend per soneel door de vloeren in een klaslokaal was gezakt. Pro s" Bet eenmanstheater „De Schuur" had in juni vorig jaar gevraagd om een bijdrage in de verbou- wingskosten tot een bedrag van rond 2.300 gulden. De culturele commissie had dit voorstel afge wezen en de commisie van on derwijs stelde dat deze functio- nale commissie duidelijk buiten het boekje was gegaan. De com missie van onderwijs wil dit kleine theater wel helpen en ver wees de aanvragen naar B. en W. VOORSCHOTEN Met een pu blieke tribune waar een raads vergadering alleen maar jaloers op kan zijn vergaderde gistera vond de Voorschotense commissie voor onderwijszaken enz. en aan het begin van de vergadering werd esproken over de boerde rij „De Lindehoeve". Alle leden wensten graag nadere infor maties over de boerderij „De Lindehoeve" en over de Stich ting „De Lindehoeve". Drs. Mennema vond het vreemd dat de dienst openbare werken kans ziet om voor 57.000 van de boerderij een jeugdcentrum te maken en dat de stichting die het werk sioneler wil aanpakken mini maal 120.000,- denkt nodig te hebben. De heer Mennema noem de het ..een tikje ongegeneerd voorstel" van de Stichting en was bang dat deze Stichting ,,te groot" denkt. Waarom is er niet direkt begonnen om de boerde rij voor de f 57.000.- te herstel len. Mocht biiïken dat de begro ting van onenbare werken niet juist zou zijn, dan had dat wel uitgekomen. Mevrouw Scheffer-Munters had de indruk dat de Stichting „De Lindehoeve" het georganiseerd ieugdwerk huitensne' gezet heeft. De raad heeft met het beschik baar stel'en ven de 57.000 gulden het jeugdwerk op gang willen helpen, dat had de jeugd moe ten waarderen en gewoon begin- De commissieleden merkten op dat in het voorstel van de Stich ting de zelfwerkzaamheid van de ieugd vrijwel volledig ont breekt. Na ongeveer een uur discussiëren kwam de commis sie tot de slotsom dat twee za ken verweven dreigen te wor den. Uitdrukkelijk stelde de co- missie dat zij waardering heeft voor het initiatief van de bur gers. die bereid ziin in hun riie tiid iets te doen voor het jeugd werk. maar dat niet akkoord ge gaan kan worden met een over- schriiding van het krediet met meer dan een verdubbeling. Een van de leden van de Stich ting „De Lindehoeve" kreeg de geladenheid de cijfers nader toe te lichten, maar verzocht om een onderhoud met de dienst openbare werken om de begro tingscijfers te vergelijken. De commisie ging hiermede ak koord en zo gebeurt er voorlo pig niets aan de boerderij „De Lindehoeve". De commissie stelde vlot een kre- Commissie tilt zwaar aan verdubbeling van de cijfers Ondanks dooi toch schaatsen in Hazerswoude HAZERSWOUDE De Hazers- woudse IJsclub organiseerde gistermiddag, ondanks de dooi, schaatswedstrijden voor de schoolgaande jeugd op de veld- ijsbaan aan de Voorweg. De belangstelling was uiteraard overweldigend en voor degenen die geen prijs in de wacht wis ten te slepen, was er de troost, een heerlijke middag Vnatte) ijs- pret te hebben gehad én een traktatie van de kant van het HIJC-bestuur. Uitslagen van de wedstrijden: meisjes (68): 1. Janny Kuyt; 2. Els van Straal- en; (9—10): 1. Marlon v. d. Wa ter; 2. Marijke Niehoff; 3. Car- leen Koster; (11—13): 1. Lucia Louwrier; 2. Anja v. d. Velden, 3. Conny Maaskant. Jongens (68): 1. A. Kamphuis; 2. A. Schoonderwoerd; (9—10): 1. H. van Dorp; 2. A. de Kooter; 3. J. van Staveren; (11—12): 1. Rens van Nierop; 2. Ted de Kooter; 3. Piet van de Niet; (13—14): 1. Ronny Kooter, 2. Jan van Griet huizen; 3. Jan Dorsman. Leiden „We lezen de Leidse Courant al zolang als we getrouwd zijn," vertelt de heer H. van Haasteren ons vol trots. Dat is een hele lange tijd. Want op 14 februari is het vijftig jaar geleden, dat zijn vi en hij elkaar het ja-woord gaven. Meneer Van Haasteren is een Leidenaar in hart en nieren. Vanaf zijn veertiende jaar werkte hij in de kolenhandel, waarvan hij zes jaar geleden, toen het een bloeiend be drijf was, afscheid nam. Het was moeilijk om afscheid te nemenvindt hij. Maar dat was het niet voor hem alleen. Ook zijn vrouw verliet met spijt de Stadhouderslaan. waar zij het bedrijf hadden. „Ik vond het hier de Buijs Ballotstraat in het begin vreselijk stil". Mevrouw Van Haasteren, van geboorte een Rotterdamse, praat veel en graag. Vertellen over de kinderen (6) en kleinkinderen (25) en over vroeger, de zaak, het plezier dat ze hadden met de studenten die bij haar olie en kolen kwamen halen. Ze mist het. Zoals neer Van Haasteren toch wel een beetje zijn voetbal mist. Jarenlang heeft hij zich voor deze sport in gezet. Eerst voor Leiden, later voor DoCoS. Hij laat dan ook vol trots de gouden speld zien die hij van DoCoS kreeg. - - DONDERDAG 3 FEBRUARI SIKKENS Voorlichtingsdag van dt Ned. Ver. voor Hutevr.. aanvang 14.00 u. STADSGEHOORZAAL Rht-irrisches Kamnwrorchoster, aanvang 20.00 u. STADSSCHOUWBURG HAARLEM - Uitvoering K. en O. „Kwartet"; aan- GROENOORDHAL Forumavond 1-stlek. Ge il.; araitf'e prof. dr. Sogeliten». aam. vang 16.16 u. HOTHOUSE Loek Dtkkens septet aanvang 22.00 u. MICRO THEATER „IMPERIUM" - „Droomezeven"; aanvan 20.30 uur. ZATERDAG S FEBRUARI MICRO THEATER „IMPERIUM" - „Droomezeven"; aanvan 20.30 uur. VOLKENKUNDE Wereldges pre* der godsdiensten": aanvang 10.30 u. ZONDAG 6 FEBRUARI „DE MENSWORDING" H. Mis met Anton Gilberts u* Zaire, aan vang 12.00 u. RIJNLANDS LYCEUM Concert met Frans Brücken en Gustav Leon hard; aanvang 14.15 uur. STADSGEHOORZAAL DHckte Da> oer aanvaoe FEBRUARI STADSGEHOORZAAL Exposities 't DuyvenhuysWW Tweehuy- surrealistische van Horick tot 2 behorende bij een kampong. Leen- materlaal geweest van Koningin Permanente agenda GEBOUW STICHTING ONS CEN. TRUM Elke eerste woensdag van de maand voorlichting over de so ciale wetgeving van 17.00-19.00 u. GAlt Gebouw Inlichtingen ovei purt-tlme lenstnd Koopavc oenoordhal Veemarkt vrijdag 14.00—14.00 uur. g9tgeest. Soos nstaanc i. Vrijt dag van 2U.00—1.00 u Morssingel t Oude Rijn 100 Aan vragen J nlngs- en InformaUedlenst voor Lel den Zuid-West, secretariaat Jacquet Urlusplantsoen 83: voor hulpverle ning tel. 20460; voor Informatie tel< rouo&itis^ Apothekersdljk Spreek uur van Juridisch Advies Bureu werkdagen (behalve maandag) 9.00-. 13.00 uur. Zaterdagen 10.00—12.0< uur. Donderdagavonden 19.00—22.0f r.mo- (Ted. M10O) James Bond, „Dl». monds are forever" 14 Jr. STUDIO: Oteï. 33210) Peter Fonda fired har'" „aununi j 14.30 u.. u. en 21.30 u. „Sjo-rs en SJimmle e» de toverring" za. en wo. 14.30 u. zo. 14.00 en 16.16 u.naohtvoorsteü ling „Bandolero" 18 jr. LUXOR; (tel. 21GB8) „Het I' J 16 Jr. RIEX: (tel 25414) ..ZtJ ztjn naakt" II jr.; r>ach tv vorstelling ..King Kon?' (vt. za. 33.30 u. De vumiWngeg zijn dagelijks om 14.30, 19.00 el Bezoekuren ziekenhuizen Rlnlek verloskunde: dagelijks v 15.30—17.00 en van 18.30-20.00. dinsdag ls er de gehele dag ge bezoek. Voor kraamvrouwen: dl dag van 19.00—20.00 alleen vc 'nafdeüng (alleen i dlnsotg en vrijdag 13 tot 14.30 uui! zondag 11 i'-t 12 en 2 tot 8. let IMncone»senhnl«le klasse dag* derafdeling dag. 14.45-15.30 Noordwuv. Sole MIo: klassepatlënUj dagelijks van 3 tot half 5 en avonds van 7 tot 8; zaalpatiënte zondag van 1 tot 8. dinsdag van SI. Ellnabethslekenhols: volwassenen van 11.30—12, van 14—16 er val 18 45—19 30 uur; 1ste klas; Alle dl 5en vanaf half twaalf. Kraamafdl ng: 3de klas; van 15—16 en va( 18 45-19.30; 2de klas: van 11.30-1 Basisscholen schaatsten in Ter Aar TER AAR Gistermiddag ha< den op de Ter Aarse IJsbaa schaatswedstrijden plaats to sen de basisscholen uit de g> meente Ter Aar. Door de plotsi ling ingevallen dooi was h« niet bepaald eenvoudig zi| prestaties te leveren, maar I strijdlust was er niet mlndl Ie en 5e klas mesljes, 1. Paul- man. 2. Jeannette v.d. Jagt, te v.d. Hoorn (P.d.) 6e kis Jes. 1. Astrld Koeleman. 2 Dobbe. 3. Ingrld Hi Kori v.d. Hoorn (J.zn.) 2. Martin Vermeulen,

Leidse Courant | 1972 | | pagina 4