LEIDSE COURANT Noordwijkerhout Op uit nodiging van de Karnavall- gesellschaft Schmedter Grië- lacher hebben de Kanine- faaten het plaatsje Schmidt in de Eifel bezocht om daar een carnavaleske bonte avond bij te wonen met als hoogtepunt de proclamatie van de nieuwe prins Schelma L. De dames van het Duitse carnavalsgezelschap werden door de Noordwijkerhoutse prins Kees I met een orchi- terwijl de wedu- de zaal een bouquet tulpen met de soortnaam „Die lustige Witwe" in ont vangst i Wat u ook moet weten DINSDAG 18 JANUARI 1972 frisdrank bevroor, moest pe kel het gevaar op de weg be zweren. Leidschendam De afd. Leidschendam-Voorschoten van de Lion's Club zal licha melijk gehandicapten in de gelegenheid stellen het con cert van het Residentie-Or kest in de Andreuskerk op 10 februari bij te wonen. Leidschendam Zes moe ders uit de Zeeheldenwijk hebben het initiatief genomen de jeugdverkeersbrigadier- tjes die de oversteek Land- scheidingsweg-Vlietweg be dienen te gaan helpen. Wie iets voor dit idee voelt kan contact opnemen met me vrouw Baars, Kortenaer- 'w*— 2, tel. 4408. L1SSE Vanavond komen de postzegelverzamelaars van de Bollenstreek bijeen in Warong Djawa; 20.00 uur. LISSE Het komende 75- jarige bestaan van Trou moet Blycken stond gister avond centraal tijdens een algemene ledenvergadering van deze vereniging. Er werd een jubileumcommissie in het leven geroepen, heer H. Bleijk volgt de heer Meijwaard op in het bestuur. De heer A. Maas werd be noemd tot tweede voorzitter en mevr. A. Heus-Nuijten tot manager. HAZERSWOUDE - Els Vreeburg van Avanti heeft een sterk bezet juniorentoer- nooi gewonnen in Vught. Na een overwinning in de halve finale op Renee Fierlie Els ook de finale van Mieke Arntz. Setstanden 21-17 en 22-20. Karin van Meygaarden en Wilma Kooter drongen tot de halve finales door bij het dubbelspel voor pupillen. Dg ALKEMADE Zaterdag 22 januari a.s. zal het Amstel- Toneel uit Amsterdam de jeugd van Alkemade een fijne middag bezorgen door opvoering van het stuk ..De reis naar Bombo^a." Dankzij de overheidssubsidie kan ook nu de prijs zeer laag gehouden worden, 1,50 per kind. 's Avonds speelt het toneelgezelschap ook nog het stuk „Nooit te laat." om kwart over acht in hotel Van der Geest een concert door het Nederlands Saxo foonkwartet met medewer king van Harry Mooten on der auspiciën van de Cultu rele Stichting Bollenstreek. Het kwartet bestaat uit Ed Jacques Landa, van Oostrom en Adri Velsen.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8