50 jaar bij Hoogovens: H. E. Veenstra, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijcn 140 jaar bij Hoogovens: P. C. Bais, Bedrijfsadministratie, sector staal. J. Blok Bedrijfslaboratorium Mekog. K. J. B. Blomvliet, Havens. J. G. Bonekamp, Railvervoer. Mej. J. J. Booms, Bedrijfsadministratie, sector staal. W. Buijs, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. H. Dijkhuizen, Werktuigkundige dienst, sector havens en vervoer. K. Groot, Nieuwbouw, elektrotechnische afdeling. E. P. Hcere, Belastingen. C Koning, Normalisatiebureau. W. Kuyken, Administratie organisatie. A. Pieters, Werktuigkundige dienst, sector warmwalserijen. P. Schavemaker, Railvervoer. J. J. Schcringa, Warmbandwalserij 1. G. E. Zeeuw, Walserij west. 25 jaar bij Hoog ovens: K. Aafjes, Warmbandwalserij 1. G. P. Aalbregt, Centrale werkplaats. H. Aaldring, Kooksovens. G. J. Aalpol, Ovenbouwkundig onderhoud. R. van Aalst, Vaktechnisch bureau. J. Chr. van der Aar, Magazijndienst diverse magazijnen. P. Chr. van der Aar, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijcn 2. H. Aarsen, Hoogovens. L. van Achteren, Technische dienst Mekog. J. van den Akker, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. J. Albers, Havens. H. Alders, Railvervoer. W. A. Alders, Produktie Mekog. P. A. Alsema, Railvervoer. N. Arts, Produktieplanning. D. Assendelft, Martinstaalfabriek. J. Bakker, Nieuwbouw, bureau werktuigkunde. J. K. Bakker, Havens. S. C. Bakker, Railvervoer. H. Bakkum, Buizengieterij. P. Bakkum, Ovenbouwkundig onderhoud. J. Balk, Walserij west F. Balkema, Havens. A. J. Bantema, Dienst bedrijfsmagazijnen. A. Barends, Ovenbouwkundig onderhoud. F. J. M. Barnhoorn, Produktieplanning. J. A. Barnhoorn, Salarisadministratie. A. Basti- aanse. Public relations, vormgeving. G. van Batenburg, Centrale werkplaats. P. Baving, Oxystaalfabriek 2. J. van der Beek, Procestechnologie. P. P. Beemster, Technische dienst Cemij. M. K. Been, Oxystaalfabriek 1. B. J. Beentjes, Opslagen MSF, OSF 1 en 2, DSF. C. Beentjes, Centrale werkplaats. J. P. Beentjes, Werktuigkundige dienst, sector havens en vervoer. H. M. Beere, Havens. W. S. Beers, Nieuwbouw, technisch-economische afdeling. T. Beets, Railvervoer. J. van Beilen, Centrale elektrotechnische dienst. J. Bekker, Werktuigkundige dienst, sector ijzer. C. van den Berg, Bedrijfslaboratorium Mekog. H. A. A. van der Berg, Kwaliteitsafdeling. J. van den Berg, Algemene werkplaats. W. J. van den Berg, Nieuwbouw, bureau werktuigkunde. J. van Bergen, Werktuigkundige dienst, sector kaliberwalserijen. Th. W. Bergman, Hoogovens. J. J. Betjes, Havens. Ch. C. K. Beij, Dienst bedrijfsmagazijnen. Th. J. Beij, Koudbandwalserij 1. H. Bilderbeek, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. P. P. A. M. Bisschop, Koudbandwalserij 1. W. Blaauw, Verzekeringen. W. J. Blanken, Inkoop Mekog. P. A. Bleijcndaal, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. G. J. Blokker, Analytisch laboratorium. J. N. van Boekei, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. G. Boelens, Kooksovens. A. H. Boeree, Railvervoer. G J. Boerce, Dienst itedrijfsmagazijnen. D. Boes, Warmbandwalserij 1. B. van den Bogaard, Walserij^wcst. A. Bogaart, Produktie Mekog. J. Bok, Algemene dienst. M. H. Bonekamp, Inkoop Algemeen. H. M. Bonke, Dienst bedrijfsmagazijnen. J. de Boo, Bedrijfsadministratie, sector ijzer. J. J. Bood, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. A. Booij, Railvervoer. G. Borst, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijen 1. C. Bos, Huishoudelijke dienst J. Bos, Magazijndienst diverse magazijnen. N. L. Bos, Ovenbouwkundig onderhoud. M. Bosch, Blokwalserij 1. M. Bosselaar, Warmbandwalserij 1. A. Bottelier, Hoogovens. J. Botter, Vertinnerijen. J. C. Botter, Werk tuigkundige dienst sector ijzer. H. J. Bouhuis, Bouwkundige buitendienst. W. Bouw, Walserij west H. Braam, Martinstaalfabriek. J. den Breejen, Technische dienst Mekog. T. J. den Bréejen, Vaktechnisch bureau. D. C. Bremer, Huishoudelijke dienst. B. J. Bremmers, Bouwkundige buitendienst H. van den Brink, Martinstaalfabrick. J. van den Brink, Analytisch laboratorium. G. Broedelet. Personeelszaken bedrijf. L. C. Broek, Werktuigkundige dienst, sector staal. J. Broekema, Postzaken. T. Broekhuizen, Hoogovens. M. Broekman, Technische dienst Mekog. B. Brouwer, Algemene werkplaats. E. A. de Brouwer, Centrale werkplaats. J. L. Brouwer, Blokwalserij 1. R. Brouwer, Werktuigkundige dienst, sector staaL P. W. Brouwershaven, Algemene dienst. A. Bruins*-Werktuigkundige dienst, sector kaliberwalserijen. J. de Bruijn, Bedrijfslaboratorium Cemij. M. Bruncel, Centrale werkplaats. H. Buitenweff, Bedrijfsadministratie technische dienst. N. Burghout, Ovenbouwkundig onderhoud. F. P. M. Burmanje, Verkoop. W. Buur. Technisch bureau, centrale technische dienst H. Buys, Havens. J. Bijl, Railvervoer. J. Bijlsma, Havens. P. Cardol, Martinstaalfabrick. D. Castricum, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. J. Crombeen, Bcdrijfsdienst. N. A. Daan, Opslagen MSI", OSF 1 en 2, DSF. H. Daemen, Bedrijfsdienst. C. van Dalen, Produktie Mekog. A. van Dam, Elektrotechnische dienst sector plaatwalserijen 1. C. G. van Dam, Algemene dienst. J. Dasberg, Hoogovens. G. Dekker, Werktuigkundige dienst, sector kaliberwalserijen. R Dekker, Walserij west. J. Dekker, Produktieplanning. Th. Dekker, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. A. Dienaar, Werktuigkundige dienst, mobiele vak lieden. B. J. Dingerdis, Nieuwbouw, bureau werktuigbouwkundige afdeling. P. G de Docldcr, Magazijndienst diverse magazijnen. H. Dolfing, Staaf- en draadwalscrij. J. van Dongen, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijen 1. W. J. Donker, Hoogovens. A. van Doorn, Inkoop Mekog. W. Doornenbal, Dienst bedrijfsmagazijnen. H. Draaisma, Warmbandwalserij 1. J. Dudink, Produktieplanning plaatwalserijen. J. Th. Dudink, Martinstaalfabriek. L. Th. Pudink, Nieuwbouw, bureau werk tuigkundige afdeling. R. Duiker, Hoogovens. J. van Duin, Centrale werkplaats. W. Duin, Havens. W. Duinmayer, Ertsvoorbereiding. B. van Dijk, Produktie Mekog. H. J. van Dijk, Railvervoer. J. van Dijk, Wegvervoer. L. van Dijk, Voorraadadmini stratie materialen. L. Dijkshoorn, Technische dienst Mekog. G K. W. Eckhgrd, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. E. Edel, Onderwijs. A. H. Eeltink, Werktuigkundige dienst, sector havens cn vervoer. A. G. van Eis, Martinstaalfabriek. B. Ellenbroek, Technische dienst Mekog. H. C. Eist, Elektrotechnische dierist, sector plaatwalserijen 1. J. M. Emmerik, Algemene werkplaats. J. H. van der Eng. Technisch bureau, centrale technische dienst. P. N. van der Eng, Walserij west. R. J. van den Eshof, Nieuwbouw, elektrotechnische afdeling. H. J, Eulink, Werktuigkundige dienst, sector staal. G. Eijkenaar, Kwaliteitsafdeling. W. Fehres, Bedrijfsdienst. J. Fennans, Ovenbouwkundig onderhoud. H. J. Fiege, Personeelsregistratie. A. M. Fransscn, Bcdrijfsdienst R P. Frijns, Martinstaalfabriek. L. J. van der Gaag, Onderwijs. J. van Geel, Buizengieterij. H. J. Geerlofs, Voorraadadministratie materialen. Chr. van Gelder. Opslagen MSF, OSF 1 en 2, DSF. A. W. Gerrits, Bedrijfslaboratorium Cemij. P. W. van Gestel, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijcn 2. B. A. L. M. Gjertsen, Werktuigkundige dienst, sector kaliberwalserijen. H. A. Godschalk, Bedrijfsdienst. H. W. Goldhom, Werktuigkundige dienst sector warmwalserijen. B. Chr. Gooycr, Railvervoer. C. de Graaf, Vertinnerijen. J. de Graaf, Hoogovens. J. de Graaf, Administratie Mekog. K. de Graaf, Sterkstroomwerkplaats. W. de Graaf, Elektrotechnische dien it, sector kaliberwalserijen. H. J. de Graaff, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. G. C Graas. Ertsvoorbereiding. J. Chr. H. A. van Graas, Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden. J. Grapendaal, Centrale voorzieningen. J. de Greef, Werktuigkundige dienst, sector kaliberwalse rijen. J. Griekspoor, Ovenbouwkundig onderhoud. H. Groenen, Technische dienst Mekog. C. A. Groeneveld, Oxystaalfabriek 2. J. Groeneveld, Technische dienst Mekog. A. de Groot, Hoogovens. J. Groot, Vertinnerijen. D. A. Haan, Koudband walserij 1. A. D. H. de Haas. Railvervoer. H. de Haas, Sector warmwalserijen. J. W. v. d. Haas, Hoogovens. J. D. Hakemulder, Technische dienst Mekog. D. v.d. Ham, Werktuigkundige dienst, vaktechn. bureau. A. N. Handgraaf, Postzaken. P. J. Hansen, Havens. P. Harkmans. Produktie Mekog. H. Harms Blokwalserij 1. B. de Heer, Technische Dienst. G. W. Heinemeyer, Vertinnerijen. H. B. Heidoorn, Administratie Inkoop. H. Hendriks, Werktuigkundige dienst, sector koudwalse rijen, J. Hendriks, Werktuigkundige dienst, sector ijzer. N. J. Hendriks, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. C. P. van Hensbergen, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. H. Heringa, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. B. L. Hermans, Bouwkundige buitendienst P. van Hesselingen, Werktuigkundige dienst, sector staal. E. J. He§sels, Rajlyervoer.W.F.J, Hessels,Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. J. H. G v. Heusden, Algemene werkplaats. J. Chr. H. Hoeke, Nieuwbouw, elektrotechnische afdeling. A. Hocksma, Koudbandwalserijen 1. P. J. van der Hoeven, Verwerkingsbedrijf Rooswijk. L. Hofstede, Oxystaalfabriek 2. I. A. Hogendoorn, Railvervoer. W. J. Hogenes, Railvervoer. W. van Holland, Vertinnerijen. C. G. M. Hollander, Koudbandwalserij 1. P. L. den Hollander, Kwaliteitsafdeling. J. G. Homan, Veiligheidsdienst J. van Hooff, Algemene werkplaats. G. J. Hoogeland, Produktie Mekog. H. Hoogers, Havens. J. Hopgers, Havens. P. van Hooij- donk, Kwaliteitsafdeling. W. Hooyschuur. Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling, constructicbureau walserijen. P. Hoppenbrouwer, Warmbandwalserij 1. J. van Horick, Produktresearch. Chr. Horn, Blokwalserij 1. J. A. van der Horst, Werktuig kundige dienst sector staal. H, Huigen, Bedrijfslaboratorium Cemij. H. van Huisstede, Blokwalserij 3. A. Huybens, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. J. W. Huybens, Centrale Werkplaats. G. Ineke, Hoogovens. L. Irik, Ovenbouwkundig onderhoud. A. C. Jansen, Koudbandwalserij 1. F. Jansen, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. M. Jansen. Havens. D. J. Jansonius, Bedrijfsdienst L. Jansse, Kwaliteitsafdeling produktgroep halfprodukten. M. J. Janssens, Havens. B. J. de Jong, Warmbandwalserij 1. F. de Jong, Ziekte- en ongevallenadministratie. H. G. de Jong, Elektrotechnische dienst sector kaliberwalserijen. J. J. de Jong. Railvervoer. P.C. A. de Jong. Elektrotechnische dienst, sector ijzer. S. J. de Jong. Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. C. Jongcjan, Warmbandwalserij. J. Jonk. Warmbandwalserij 1. J. Jonkhart, Dienst Bedrijfsmagazijnen. J. H. Joor, Dienst Bedrijfsmagazijnen. H. Jordaan, Bedrijfsadministratie diensten. H. L. Junge. Werktuigkundige dienst mobiele vaklieden. P. Kaandorp, Introduktie. P. H. Kaandorp, Bedrijfsdienst G. Kaestner, Bouwkundige buitendienst K. Kamstra, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling. W. M. Kappcrt, Centrale. E. B. Kaptein, Algemene Dienst. F. Kare- maker, Ovenbouwkundig onderhoud. L. Keesen, Werktuigkundige dienst sector ijzer. K. Keizer, Technischedienst Mekog. J.Kerknian, Havens. H.Klaasscn. Centraal archief. J. Klanderman, Centrale werkplaats. H. K. Klaver, Elektrotechnische dienst sector ijzer. J. C. Klces, Martinstaalfabriek. A. Klein, Martinstaalfabriek. H. Kleinman, Martinstaalfabriek. P. J. van der Kloet Centrale. C. van der Klok, Railvervoer. J.van Klooster, Martinstaalfabriek. G A. Klous, Martinstaalfabriek. S. Knecht, Walserij west Mej. A. J. C. Kochx, Administratie Mekog. M.P. Koedijk, Kwaliteitsafdeliüg. C. Koelcmeycr, Bewakingsdienst RC Koeleveld, Oxystaalfabriek 2. J. Koeleveld, Warmbandwalserij Ï.Th. A. J.Koelman, Bouwkundige buitendienst J. Kok, Bedrijfs dienst J. Kok, Oxystaalfabriek 1. J. P. Koks, Bodedienst. J. J. van der Kolk, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling. G Kolle, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. J. Koning, Walserij west. K. de Koning, Bewakingsdienst K. Kool, Kooks ovens. K. Koorn, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. G. Kooij, Bedrijfsadministratie, sector Ijzer. W. Kops, Algemene dienst. J. P. Koster, Hoogovens. J. van Kouteren, Technische dienst Mekog. A. G. Kremer, Centrale werkplaats. J. G Kres, Warmbandwalserij 1. J. F. Kroes, Walserij wcst.'H. Kroeze, Dienst Bedrijfsmagazijnen. A. Kroon, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. B. G. Kroon, Elektrotechnische dienst, sector plaatwalserijcn 1. M. de Kruif, Bouwkundige buiten dienst H. Kruyer, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. A. Krijger, Havens. J. Kuilman, Kwaliteitsafdeling. J. Kuiper, Dienst Bedrijfsmagazijnen. N. Kuiper. Havens. J. W. Kuijer, Algemene dienst J. P. van Laar, Koudbandwalserij 1. A. Lameris, Nieuwbouw, bureau werktuigkunde. J, G. M. Lamers, Stichting pensioenfonds Hoogovens. A.G V. van Lamoen, Inkoop grondstoffen. A. Landman. Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. C. Langbroek, Produktie Mekog. S. C. Langbroek, Onderwijs. M. Langeveld, Personeelszaken bedrijf. L Leemans, Havens. G A. van Leeuwen, Huishoudelijke dienst J. Leis, Martinstaalfabriek. K. H. van Lente, Bedrijfsontwikkeling VKF. A. Leurs, Technische dienst Mekog. G. Ley en, Kooksovens. J. Leijen. Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. J. A. Licht Koudbandwalserij 1. D. Lieraburg, Belastingen. P. A. van der Linden, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. W. van der Linden, Koudbandwalserij 1. P. J C. van Loon, Veiligheidsdienst P. W. J. v. d. Loos, Algemene dienst. Th. L. J. van Looy, Buizengieterij. G. Lubach, Bedrijfsadministratie, sector ijzer. L. J. Luk, Martinstaalfabriek. C. Lukassen, Kwaliteitsafdeling. J. Luppens, Werktuigkundige dienst, sector staal. P. Lustig, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. J. van Luyt, Algemene dienst. J. W. Lijesen, Technische dienst Mekog. G. W. Maarschalk, Veiligheidsei len t Mekog. B. van Manen, Produktie Mekog. A. Man Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. P. J. van Meel, Magazijndienst diverse magazijnen. P. Meesman. Produktie Mekog. G. J. Meier, Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden. H. J. Menks,; Bouwkundige buitendienst. J. A. M. Mes, Salarisadministratie. J. Meulmeester, Algemene dienst J. Meulmeester, Havens. A. M. van der Mey, Havens. J. G. H. de Meij, Verwerkingsbedrijf Rooswijk. J. F. Meijer, Centrale werkplaats. D. Miedema, Bedrijfsdienst. F. Mienis, Bedrijfsdienst. N. Mienis, Bedrijfs dienst. K. Moerman, Railvervoer. J. Molenaar, Hoogovens. J. Molenaar, Martins taalfabriek. J. Molenaar, Postzaken. Th. J. Molenkamp, Directierapportering. P. A. Mooy, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. J. Morlang, Werktuigkun dige dienst sectie koudwalserijen. J. A. Mors, Algemene dienst M. Mossel* Elektrotechnische dienst, sector kaliberwalserijen. L. Muller, Bedrijfsinstrumentatie zuid. H. van het Nederend, Dienst Bedrijfsmagazijnen. D. Neeven, Martinstaalfabriek. A. van Nienes, Analytisch laboratorium. C Niesten, Werktuigkundige dienst mobiele vaklieden. J. H. Ie Noble, Bouwkundige buitendienst. G. Noom, Warmbandwalserij 1. L. M. Noordzij, Nieuwbouw, bureau werktuigkundige afdeling. J. A. Nunnink, Kwaliteitsafdeling. R M. Nijboer, Elektrotechnische dienst, sector kaliberwalserijen. A. de Nijs, Produktie Mekog. P. A. de Nijs, Bedrijfsadministratie, sector koudwalserijen. M. Olyhoek, Warmbandwalserij 1. F. Oorthuis. Hoogovens. N. Oosterbaan, Warmbandwalserij 1. A. Oskam, Produktie cn verlading Cctnij. R J. van Otterloo, Bedrijfsadministratie technische dienst C. M. Oudendijk, Technische dienst Cemij. J. E. Oudhoff, Algemene werkplaats. B. Oudshoorn, Bouwkundige buitendienst W. A. van Oijen, Ovenbouwkundig onderhoud. A. Paap. Ccntrale werkplaats. P. B. Peeters, Werktuigkundige dienst sector staal. W. Peeters, Bouwkundige buitendienst J. van Pel, Koudbandwalserij 1. H. Pelt, Produktieplanning. L. A. Pennock, Holland Aluminium N.V. P. Philippo, Havens. P. Pictcrs, Brandweer. W. Planting, Opslagen MSF, OSF 1 en 2, DSF. T. J. Pleyt, Bedrijfsadministratie technische dienst. F. H. J. de Plot, Introduktie. J. J. van Poelgeest Werk tuigkundige dienst sector havens. J. J. Poolman, Normalisatiebureau. G. Post Werktuigkundige dienst sector koudwalserijen. K. Postema, Centrale werkplaats. E. A. Postma, Dienst bedrijfsmagazijnen. H. Pijnackcr, Sector warmwalserijen. M. Quakkelaar, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. J. F. Raspoort, Hoogovens. J. J. M. de Rceper, Onderwijs. N. Rcnes, Elektrotechnische dienst sector ijzer. F. de Reus, Havens. D. van Reyendam, Bedrijfsadministratie technische dienst W. J. Reyngoud, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. W. J. de Ridder, Magazijndienst diverse magazijnen. W. van Riemsdijk. Technisch bureau, centrale technische dienst. B. van Riessen, Technische dienst Mekog. J. Chr. C. van Ricssen, Werktuigkundige dienst ijzer. Gt H. J. Ripke, Bedrijf cn nieuwbouw Cemij. A. G Roegiers, Blokwalserij 3. A. P. Roeland, Blokwalserij 1. M. Roemen. Bouwkundige buitendienst. M. A. Roobol. Centrale. T. Roodzant Centrale werkplaats. A. van Roon, Havens. I. Roos, Hoogovens. C. Rootjes, Bedrijfsinstrumentatie zuid. G van Rootselaar, Hoogovens. J. dc Rooij, Werktuigkundige dienst, sector staal. L. de Rooij, Dolomietsteenfabriek. Ph. van Rooij, Redaktie personeelsbladen. S. Roselaar, Elektrotechnische dienst sector plaatwalserijen 2. R. Rotmens, Personeelszaken bedrijf. R van Rotterdam, Railvervoer. G. Roubos, Warmbandwalserij 1. H. J. Rous, Railvervoer. J. E. Rozemeijer. Werktuigkundige dienst sector warmwalserijen. M. Ruitenbeek, Algemene werkplaats. J. de Ruiter, Huishoudelijke dienst F. C. Rummcns, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. S. N. R Rumping, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling. P. F. van Rumstc, Koudband 2. W. A. de Ruijter, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. J. G. Rijbroek, Verwerkingsbedrijf Rooswijk. T. Rijksc, Veiligheidsdienst. J. van Rijn, Walserij west. P. van Rijn, Bedrijfsadministratie, technische dienst. J. A. van Sas, Automatisering informatie systemen. H. Schaap, Nieuwbouw, bcdrijfsplanologic. R. Schaap, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling montage. P. Schaaper, Produktie Mekog. M. Scheelings, Martinstaalfabriek. J. L. Schcffers, Bouwkundige buitendienst. A. Schellevis, Zuurstof- fabriek 2, bedrijfsdienst. A. A. M. Schelvis, Koudbandwalserij 1. B. Schelvis, Salarisadministratie. J. J. Schildwacht, Centrale werkplaats. P. Schipper. Instrumentmakerij. W. B. Schoemaker, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. A. Schoenmaker, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. J. Scholder Warmbandwalserij 1. F. C. Scholtz, Havens, M. P. F. van Schoot en, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. J. Schoute, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. P. Schouten, Hoogovens. C. Schram, Hoogovens. C. Schutter, Elektrotechnische dienst, sector kaliberwalserijen. A. Schuurman, Wegvervoer. G. J. Schuurman, Werktuigkundige dienst sector warmwalserijen. P. J. Schweitzer, Werktuigkundige dienst, sector koud walserijen. H. Siebeling, Magazijndienst diverse magazijnen. L. Sietsma, Havens. P. Sins, Railvervoer. T. Slager, Dienst bedrijfsmagazijnen. D. W. Slinger, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. P. C. Slootmans, Railvervoer. E. C. Smit, Hoogovens. J. Smit, Kwaliteitsafdeling. S. Smit, Hoogovens. R Smolders, Werktuigkundige dienst, sector havens en vervoer. G. Sondorp, Bedrijfsdienst. H. Souverein, Blokwalserij 1. M. A. Souverein. Warmbandwalserij 1. C. Speelman, Algemene dienst. A. Spek, Research- en bedrijfslaboratoria. G. C. van der Spek, Werktuigkundige dienst, sector ijzer. G R Spierings, Ertsvoorbereiding. K. H. C. Spiers. Produktie Mekog. P. Spil, Ovenbouwkundig onderhoud. C. Spoelstra, Nieuwbouw, bureau werktuigkun dige afdeling. P. Sponselee, Railvervoer. F. A. J. Spreeuw. Technische dienst Mekog. G. Spreeuw. Oxystaalfabriek 1. A. W. F. Stals. Bedrijfsadministratie, sector ijzer. L. Stam, Werktuigkundige dienst, sector ijzer. A. van der Steen, Ovenbouwkundig onderhoud. J. van der Steen, Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden. C. J. Steenbeek, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. H. J. Steenbergen. Instrumentmakerij. W. Steenkamp, Centrale transportplanning. J. Stet, Algemene dienst. J. Stet, Analytisch laboratorium. J. Stiksma, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling. P. J. Stil, Technisch bureau, centrale technische dienst. A. Stoker. Martinstaaiiabriek. B. Straatman, Havens. C. M. van Straten, Werktuigkundige dienst, sector kaliber walserijen. P. Stroomer, Blokwalserij 2 en knuppelwalserij. M. J. Swiezcrijn, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. W. Taffijn, Werktuigkundige dienst, sector taal. C. Talsma,Huishoudelijke dienst. G. H.Tax,Bedrijfsadministratie diensten. L. Terpoorten. Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden. N. G. Terra, Administratie Mekog. E. J. F. Thomas. Centrale elektrotechnische dienst C. F. Thoolen, Personeelszaken bedrijf. A. van Tilborg. Elektrotechnische dienst, sector plaatwalse rijcn 1. J. van Tilburgh, Bouwkundige buitendienst IJ. Tol, Kwaliteitsafdeling. A. R van Tongeren, Vgitinncrijen. G P. Tool. Blokwalserij 1. J. Tukker, Magazijn. P. Twaalfhoven, Wegvervoer. J. Udo, Oxystaalfabriek 2. P. W. Uitendaal, Huis houdelijke dienst G W. Ulrich, Blokwalserij 1. J. M. Ulrich. Dienst bedrijfsmagazijnen. G. J. Vanekef/Loopbaanbeheer. J. R van der Veen, Kwaliteitsafdeling. S. de Veen. Havens. Th. Veenings, Koudbandwalserij 1. A. van der Veer. Hoogovens. 'G A. Veldhuis. Havens. C. Veldhuijs, Ovenbouwkundig onderhoud. C. A. van Vclthuijsen, Railvervoer. J. J. Vcltkamp. Personeelsvoorziening. J. Vencma, Martinstaalfabriek. J. Verbeek, Nieuwbouw, bouwkundige afdeling. Th. W. Verhagen, Salarisadministratie. J. Verheyden, Martinstaalfabriek. K. Verhoef, Railvervoer. P. Verkerk. Railvervoer. P. Vermeulen, Ondernemingsraad. E. A. Th. Vermond, Centrale werkplaats. H. J. Th. Verscheijden, Koudbandwalserij 1. T. J. Versluis, Centrale werkplaats. R. H. Vester. O ven bouwkundig onderhoud. G. Visser, Werktuigkundige dienst, sector warmwalserijen. L. A. Visser, Werktuigkundige dienst, sector warmwalserijen. B. A. van der Vlies, Werktuigkundige dienst, mobiele vak lieden. S. J. van der Vlies, Centrale werkplaats. J. van Vliet, Technische dienst Mekog. G vah der Vlugt, Elektrotechnische dienst blokwalscrijcn 2. D. C. Voetelink, Havens. P. Vogel, Algemene werkplaats. L. Voulon, Warmbandwalserij 1. E. Vriezinga, Technische dienst Mekog. J. P. Waagmecster, Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden* J. dc Waal, Technische dienst Mekog. P.^JVagenaar, Produktie, Mekog. J. Wakker, Bewakingsdienst. A. W. van der Wal, Bouwkundige buiten dienst. H. J. van der Wal, Produktie Mekog. H. Walstra. Centrale. K. G. Walthuis, Beloningen. J. J. H. Warmerdam. Havens. P. Waterham. Railvervoer. J. H. van de Wcegh, Centrale werkplaats. A. J. C. van Wees. Algemene werkplaats. H. van der Wel, Centrale elektrotechnische dienst M. Wenning, Werktuigkundige dienst, sector staal. T. van der Werff, Bouwkundige buitendienst. A. Wernke, Railvervoer. Th. Wesemann, Havens. H. F. Wessel, Opslagen MSF, OSF 1 en 2, DSF. J. M. Wester, Blokwalserij 1. A. G. Westhof, Ovenbouwkundig onderhoud. R van der Wiele, Werktuigkundige dienst, sector havens en vervoer. F. Willems, Sector warmwalserijen. L. Willemsen, Ertsvoorbereiding. S. van Willigen, Railvervoer. W. J. de Winter, Bedrijfsontwikkeling VKF. C. Wisse, Nieuwbouw, werktuigkundige afdeling. M. Wisselo, Blokwalserij 2 en knuppelwalserij. J. de Wit, Hoogovens. J. de Wit, Hoogovens. J. de Wit, Vertinnerijen. Th. de Wit, Werktuigkundige dienst, sector kaliber walserijen. L. Witte, Produktieplanning. J. E. Witteraan, Staaf- en draadwalserij. J. Wolterman, Werktuigkundige dienst, mobiele vaklieden. L. J. F. Wouda, Blokwalserij 1. A. Wijbenga, Bewakingsdienst. S. Wijbenga, Nieuwbouw, bureau werktuig kundige afdeling. H. van Wijk, Koudbandwalserij 1. J. van Wijk, Havens. H. van Wijnen, Voorraadadministratie materialen. P. Wijngaarde, Martinstaalfabriek. P. IJlstra, Ovenbouwkundig onderhoud. J. L. van IJselmuijden, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. L. Zandstra, Werktuigkundige dienst, vaktechnisch bureau. W. van Zanten, Elektrotechnische dienst, sector ijzer. C. van Zeeland, Dolomietsteenfabriek. Th. A. C. Zitwing, Produktie Mekog. G. J. van Zomeren, Ertsvoorbereiding. C. P. Zonneveld, Normalisaticbureau. B. A. Zuiderduin, Bedrijfsinstrumentatie zuid. A. N. Zuidervaart, Dienst bedrijfsmagazijnen. J. Zwaan, Bedrijf en nieuwbouw Cemij. H. -Zwagerman, Koudbandwalserij 1. J. J. Zwart, Centrale transportplanning. G. Zwemmer, Werktuigkundige dienst, sector staal H. Zwemmer, Bedrijfsorganisatie. J. P. Th. van Zijl, Produktie Mekog. G. Zijlstra, Werktuigkundige dienst, sector koudwalserijen. HOOGOVENS IJMUIDEN

Leidse Courant | 1971 | | pagina 18