Hazerswoude stelt eisen toetreding gewest Alph tot en Roelofarendsveen ban oranjefeest in Kerkdiensten in Leiden en omgeving Mode- paar showt juwelen en eigen creaties Leidse agenda PAGINA 4 LEIDSE COURANT VRIJDAG 24 SEPTEMBER HAZERSWOUDE Burgemees ter en wethouders van Hazers woude hebben de werkgroep, die zich bezig houdt met de voorbereiding van de geweste lijke samenwerking met de ge meenten in de regio Alphen aan den Rijn, enkele eisen doen toekomen. Op de eerste plaats moet de ge meente Alphen het bestaande pakket streekvoorzieningen verbeteren en uitbreiden. Daarnaast wil Hazerswoude de vrije hand hebben, indien het samenwerkingsorgaan noord oostelijk Zuid-Holland in een groter geheel opgaat (de regio Groene Hart?). Alphen moet de wensen in de randgemeenten betreffende wo ningbouw en ruimtelijke orde ning onderkennen en onder steunen en deze niet oplossen op een wijze die indruist tegen de belangen van deze gemeen ten. De in Alphen aanwezige Diploma's voor instrumentmakers N Aan de Leidse makerssehool zijn ens afgenomen Voor onlangs het di- >agd: H. A. Beroud Muiderberg. H. M. eukers Haarlem. J. J. Bout Rot- :rdam, W. H. Brouwer Amster- am. D. Cederhout Rijnsburg, J. A. an Dijk Rijswijk, G. C. Groen ln Woud Warmond. P. G. Grootte R. Hoep Alkmas de Koning Rottei anzing Leidi mpessy 'eld, Th. J. Th. d. Maden Den Haag. A J. Ove toom Den Haag A. Pottuyt D< Haag. F. Regts Steenwljk. H. Sm Ederveen. H. Verpoorten Wass naar. A. S. Verstraaten Leiden. C. A. Wille Arnhem. M. de V> Hengelo. Th. J. de Mooy Leiden. Striezenau Amsterdam. Drie kandidaten moeten een theor tisch herexamen afleggen: neg< kandidaten werden afgewezen. Het diploma B-metaal werd verwo ven door: D. van der Ark D< Haag, R. Blokker Den Haag. Brasser Amsterdam, G. W. Brv Renkum, D. Delforterie Leiden. G. van Deudekom Zaandam. J. vi Dongen Leiden. G. Hana Kikkert laarlem. P. J. menie. J. F. Steenbergen Lelyst; schoor Eist, Th. T. H Hengelo. J. H. W. S. Zaadnoordijk Aar. G. J. werden afgewezen. Het diploma A-glas G. J. Streefkerk Naarden twee kandidaten werden afgewe- Het diploma B-glas werd verworver door: G. A. J. van Amsterdam Leiderdorp. W. J. van Paasser Vlaardingen. J. Schalk Schoorl. E werden afgewea streekvoorzieningen moeten ook in bestuurlijk opzicht streekvoorzieningen worden. Als het zielental van het op te richten samenwerkingsorgaan aanmerkelijk zal dalen bij niet toetreding van een of meer ge meenten. zal Hazerswoude zich genoodzaakt zien haar stand punt te bepalen. De leden van de raad van overleg zullen naar de mening van Hazers- woudse college indirect moeten worden gekozen. Het lijkt hen minder juist, dat de burge meesters in de raad van over leg ambtshalve lid zijn. Het enige uitgangspunt, volgens het Hazerswoudse college: de taak stelling van het toekomstige gewest. De taakstelling is nauw verwant met de functie van bepaalde gebieden in de toe komst, maar het vigerende streekplan „Rijn en Gouwe" heeft huns inziens te weinig visie en heeft zich in te veel opzichten beperkt tot de be staande situatie. Het maken van een definitieve keus omtrent de toetreding tot een samenwerkingsorgaan is bijzonder moeilijk, vinden B. en W. Verstandig beleid eist echter: niet langer afwachten en met de gewestelijke samen werking een begin maken door toetreding tot het samen werkingsorgaan noord-oostelijk Zuid-Holland. Een ander voor stel van het Hazerswoudse col lege aan de raad: de regeling intergemeentelijk overlegor gaan voor noordoostelijk Zuid- Holland moet voor vijf jaar gelden. In die periode moet een nadere studie plaats vinden en zo nodig tot de vorming van een zwaardere regeling worden gekomen. Oftewel: er zal een samensmelting met een ander gewest tot stand moeten zijn gekomen. „De Rijnstreek" wil van fusie niet horen LEIDEN De coöperatie „De Rijnstreek" heeft een goed jaar gehad. Zo goed zelfs dat men het begrip fusie, aan de orde van de dag ook in de veevoe- derbranchc, niet wil horen. Men verwacht geen enkel voor deel van een eventuele fusie. Op diverse coöperatievergade ringen zijn klachten geuit dat „De Rijnstreek" te sterk con curreert en te zelfstandig is. De directie verwerpt deze beschul diging met de mededeling dat men gezien de financiële be langen van de leden geen an dere handelswijze kan toepas sen. De coöperatie heeft op het ogenblik 578 leden. Dat zijn er 47 meer dan in het vorig jaar. LEIDEN Voor een melkwinkel aan de Da Costastraat zijn gis ternacht 50 liter melkyoghurt en vla gestolen. De melkproducten waren kort daarvoor doo- de groothandel voor de deur gezet. LEIDEN Een 5-jarig jongetje liep gisteren een hersencchud- ding op. Hij rende de rijbaan van de P. de la Courtstraat op en liep tegen de auto van een 28-jarige Leidenaar op. LEIDEN Op Rijksweg 44 brak een 41-jarige inwoonster van Sassenheim haar been bij een inhaalmanoeuvre. Zij wilde de auto voor haar inhalen op het moment dat zij werd ingehaald. Zij kwam te slippen en reed tegen de auto die haar wilde in halen op. De auto was total loss. Grondaankopen „Schutterswei" stagneert KATWIJK Het loopt nog niet zo erg vlot met de aankoop van grond in het gebied „Schutters wei" in Katwijk a.d. Rijn. Met een aantal eigenaren is men nog niet tot overeenstemming geko- De mogelijkheid dat dat in de naaste toekomst alsnog gebeurt is niet uitgesloten, maar toch wil B. en W. al stappen onder nemen tot een onteigeningspro cedure. Dat is een tijdrovende zaak en daarom komt men tot dit haastige besluit. Als eerste stap moet de raad het onteige ningsplan goedkeuren. Pas na koninklijke goedkeuring kan de procedure voor de recht bank worden gebracht. Neerlandici wuiven prof. Stutterheim uit LEIDEN De vereniging van Neerlandici neemt op 30 sep tember 's avonds om acht uur. afscheid van prof. dr. C. E. P. Stutterheim. die de Leidse Uni versiteit met emeritaat heeft verlaten. Het programma vermeldt muziek en cabaret. De scheidende pro fessor wordt een door Paul Ci troen gemaakt portret aange boden. Öp donderdag 7 oktober houdt de scheidende professor zijn afscheidscollege in het groot-auditorium. De weten schappelijke staf biedt hem bij die gelegenheid een bundel van door hemzelf gekozen artikelen uit zijn werk aan. LEIDEN ,Ik geloof niet in leer, ik geloof in dikke stof fen, geen jersey dat tekent zou uit", zegt Ron („Patric is mijn shownaam") Schmidtgall Tellings. Hij draagt een midibroek met een strak truitje. Zijn ver loofde, Patricia Messer- schmidt, heeft veel bruine oogschaduw op. „Ik ben- schoonheidsspecialiste, nu probeer ik deze oogschaduw voor de komende show uit". Ron vertelt, dat hij het niet zo leuk vindt als Patty zich erg opmaakt. „De shows die wij Patty, ik en nog twee mensen ver zorgen zijn shows voor ju weliers en kapshows. Als we weten om welke juwe len of kapsels het gaat, dan maken wij daar de kleding stukken bij. Ik teken, knip en naai de grote stukken aan elkaar. Patty doet meer het priegelwerk, zoals ritsen aanzetten en zomen". Hij laat verschillende laatste ontwerpen zien. De meeste van die ontwerpen zijn voor Patty. Ron: „Ik doe veel met zakken". Hij haalt een pak met een paar vreemdsoorti ge zakken. Het is een zalm kleurige creatie, de broek heeft wijde pijpen; het jase is getailleerd en bedekt de bovenbenen royaal. De kleding waarmee geshowd wordt dragen Ron en de an dere drie later meestal zelf. „Soms willen de mensen wat ze gezien hebben ook kopen. Ik kreeg eens een opdracht van een man, die een creatie van mij op zijn bruiloft aan wilde." Over het algemeen heeft Ron wat vaste klanten. Het liefst mikt hij op publiek, dat wat meer geld voor kleding kan uitgeven. Zijn prijs is ook niet mis. Hij berekent de prijs niet naar de uren, die hij aan een creatie besteed de maar naar de waarde klaar is. „Daar komt bij dat ik hoofdzakelijk nogal dikke stoffen verwerk, wat ook wel wat duurder is". Over het maken van kleding voor een zaak heeft hij wel gedacht, maar de prijzen die hij daarvoor vraagt zijn te hoog. „Mijn creaties zijn weliswaar niet helemaal ex clusief, want ik gebuik het zelfde ontwerp voor meer dere kledingstukken, maar ik waag mijn creaties toch ook weer niet aan massa- produk.ie". Ron baseert zijn creaties niet op een bepaal de mode. „Dat kan ook niet, want elke mode-ontwerper houdt zich aan een andere lijn. Kijk naar Dior en dan naar Courrèges". Hij houdt zich wél aan de bepaalde modetint van een winter of Ron en Patty tippen steenrood en brique als de modekleu ren van deze winter en mi litair groen als de mode kleur van de komende zo mer. Patty: „Daaruit zal wel voortkomen dat volgend jaar winter groen, in alle schakeringen, modekleur wordt." Ron en Patty vinden de jeugd wel modebewust. Patty: ,Je hebt twee soorten jeugd. De jeugd uit de beat- kelders die elkaar naaiipt en de andere jeugd, die alleen wil dragen ivat zij fijn vindt." Ron (Patric) Schmidtgall Tellings en Patty Messer- schmidt alsof ze zo uit een modeblaadje geplukt zijn. Op de vraag of Ron tezijner tijd ook eens een geheel ei gen modeshow wil organise ren, zegt Patty; verwijl ze bezig is met het zomen van een geelkleurig broekpak voor de komende show in het Badhotel in Noordwijk: „Natuurlijk dromen we daar wel van maar je hebt te veel concurrentie." Voorlo pig blijft het dus wat Ron Schmidtgall Tellings en Patty Messerschmidt betreft bij shows in opdracht van kappers of juweliers. ROELOFARENDSVEEN De Veen is weer in de ban van de oranjefeesten. De openingstocht door de gemeente van De Burcht en het plaatselijke Liefde voor Harmonie, waarin nu ook de pijpers en drumband meeliepen, oogste veel belang stelling. De stoet werd opge fleurd door de leden van DOSR, gidsen en kabouters, de judovereniging en de gymnas tiekvereniging Excelsior. Ooi het Oranjecomité schaarde zich achter de muziek. In de middag uren verplaatste de drukte zich naar het op het parkeer terrein van DOSR geprojecteer de kermisterrein. 'sAvonds speel de de Oranje-teptoe bij de Alke burcht Tot en met zaterdag zal het feestgedruis in Roelofarends veen voortdurend. RIJNSBURG Het eerste tien tal van de Rijnsburgse Dam club heeft gisteravond haar tweede competitiewedstrijd te gen Vlaardingen I gespeeld. Ondanks het feit dat RDC met een invaller speelde werd met 146 gewonnen. Juf P. v. d. Vos verlaat school Op 1 december neemt zij afscheid van de openbare lagere school. Zij kwam naar Nieuwveen op 23 augustus 1927 en met een onderbreking van 9 jaar is zij haar hele leven als onderwijze res in Nieuwveen werkzaam geweest. gestolen uit hulppostkantoor ALPHEN In de nacht van woensdag op donderdag is in gebroken in het hulppostkan toor aan de Diamantstraat. Door het inslaan van een ruitje slaagde men erin binnen te ko men. Een in het kantoor staan de brandvrije kast waarin 1.000 gulden lag is meegeno- SJZnaar ASC ZOETERWOUDE SJZ gaat zon dagmiddag op bezoek bij ASC in Oegstgeest dat eveneens nog zonder puntenverlies is en zelfs geen tegendoelpunt behoefde te incasseren. De supportersbussen vertrekken om 2.00 uur vanaf „Haasbroek". De ontmoeting wordt geleid door de heer H. J. Kok. C. Straver terug in raad Zoeterwoude ZOETERWOUDE Wegens ver trek uit de gemeente heeft Dr. Th. A. Pley, fractievoorzitter van de Vrije Lijst, bedankt als lid van de gemeenteraad. Als diens opvolger komt de heer C. J. M. Straver in aanmer king. De heer Straver heeft reeds twee zittingsperioden van vier jaar deel uitgemaakt van de raad maar keerde door het zetelverlies van de Vrije Lijst bij de laatste verkiezingen vo rig jaar niet terug. JEN In Jjet Academisch Zie- ihuis Leiden slaagden voor hei dexamen Zlekenverpleging-A Of september 1971: L. Maat-Arnoldi A. K. van Genderen. O. J. var Meer, M. Blansjaar, A. J. Ket- R.-k. vieringen i. 9 30 (hoogmis) 11.30 k 7.15 uur: zaterdag lag- en vrijdagavond dagavond 19.30 uur. zondag 7.00, 8.00, 10.00 uur hoogmis, 1130. 12.45. 17.30 Lisse St.-Agatha (Heereweg). Za terdagavond 19.00 uur eucharistie- zondag 8.30, 10.15 uur hoog- Avondmis. Dorps- elke woensdag schapsmis met nis; 10.45 uu jen) 12.00 er Lodewijk: Zaterdagavond 19.00 .00 uur Latijnse Hoog- imis met Ned. gezan- Llsse 8.30!1 hoogmis "o.30.ai2^00 enllJlSuur. Zaterdagavond 19.00 uur: zondag 730 8.45 hoogmis. 10.45 (kindercrèche) en 17.45 uur. Sassenheim H. Pancratius. Zondag 8.00, 9.30 hoogmis 11.00 uur met zang schoppen. Pius X-kerk: Za. 19 u. Avondmis voor de zondag; Zo. 7.30 u. stille H. Mis; 9 u. Hoogmis; 10.30 u. en 11.45 u. stille H. Missen; 17.30 u. Avondmis. Ridderveldparochie: stille H. Mis I) u. Gemeen- Parochie O.L. rouw Presentatie. Pastoor Onel- lein. Za. 19 u. Avondmis voor de >ndag; Zo. 8 u. stille H. Mis: 9.30 Diaconessenbuis (Houtlaan 55): 10.30 uur: Ds. H. W. Hemmes. Oec. Werkplaats (Janvossenstceg 17): 10.30 uur: Samenkomst. Jeugdkapel Vredeskerk: 10.00 uur: Oud Geref. Gem.9.30 Leesdiensten; Ned. geen dienst; Aktie Nederland: Maandaga\ ds. J. Gravendeel, in Welkom, Bon< Herv. Gem. 9 1 De he« (Kaarse '.ondag 9.00, 10.30. 12.00, 18.00 i In de week: 7.30, 9.00 en 19.00 (behalve maandag). StudentenparochicZaterdagav 19.00 uur in de Lodewljkskerk; 2 dag 11.45 uur in de Hooglar gens Latijnse ritus LEIDERDORP Meerburg: Zaterdagavond 19.0( Noordwljkerhout Bodegraven-Zwaramerdam Paro chie H. Willebrordus, Overtocht 20, Bodegraven. Za. 19 uur Jongercn- Rijpwetering Parochie O.L. Vrou\ Geboorte. Pastoor Van der Plaat straat 17. Za. 19 u. Avondmis voo ZATERDAG 2 OKTOBER 1 Post, DeurcoUet Noordwijk Herv. Gem.: Vinkelaan- kerk 10.30 uur dr. J. G. B. Jansen; Oude Kerk 10 uur Ds. A. L Lapré; Sole Mio 9.30 uur ds. G. Zonneveld; Vinkelaankerk 7 uur ds. A. L. Lapré; De Rank (Golfbaan) 7 uur dr. J. G. B. Jansen. Geref. Kerk: Hoofdstraatkerk 10 uur ds. C. War ds. H. Lijesen; Vinke laankerk 9 uur ds C. stichting 11 Kapel Roomburg; 19.00 uur; zondag 8.45 uur (Lat.i. 10.30 (Ned.), 12.00 en 18.00 uur. In de week: 8.30 (vrijdag lenswording: Zaterdagavond 19.30 uur; zondag 9.00. 10.30 en 12.00 uur. In de week: dinsdagmorgen 7.30 uur zen donderdagavond 19.30 uur. RIJNSBURG school: Zaterdagavond 19.00 10.00 uur en 11.30 uur en 19.00 uur. Noordwljkerhout-De ZUk Par. H. Hart van Jezus. Zaterdagavond 19.00 uur; zondag 8.30, 10.00 hoogmis en 11.3 Ouur. Warmond H. Matthias. Zaterdag avond 19.00 uur avondmis van oe zondag; zondag 8.00. 10.00 hoogmis 11.30 uur. )e Kaag-Abbenes Keilt Hoofdweg. Zondag 8.00 uur. 10.00 uur hoogmis. 19.00 uur Lof. i'ieuw Vennep O.L. Vr. Onbevl. Ontv. Zondag 9.00 uur hoogmis en Boskoop Parochie St. Jan de Dc per. Za. 19 u. Avondmis voor d :ondag; Zo. 8.45 u. stille H. Mis; 1 zondag: Zo. 9.30 u. H. Mi Hazerswoude-Dorp Par Engelbes- Za. 19 i dag: Zo. 8 u. stille H. Hoogmis: 11.30 u. gezonger hofland"??!)8 en 1930 uur. :ondag 8.00. 10.00, 1130. avond 19.30 t ZOETERWOUDE Parochie St.-Jans onthoofding: ■■■■■■■■E u ife crèche Kerkstraat 68). Katwijk aan Zee In geref. kerk Voorstraat tot 29 aug. zondagavond 19.00 uur: in Rijnsburg. Chr. Tuin bouwschool zaterdagavond 19.00 uur en zondag 10.30 v NoordwIJk-BInnen Par. St.-Jeroer Zaterdagavond 19.00 uur avondmis zondag 8.00, 9.30 hoogmis, 11.00 e: lerveen. Za. 19 Rijndijk 108, Ha2 e-RIJndijk-Koudekerk Rijn Parochie H.H. gevestigd Rijndijk 231: Za. 19 u. gezongen H. i Hoogmis; 1130 In de week i Hoogmis; 11 de zondag; Zo de zondag: Zo. Predikaties: past H. Miss op dinsdag) Avondmis: dinsdag, donderdag en vrijdag om 19.30 u. Stompwljk Parochie St. Laurentl- us, Dr. Van Noortstraat 88 Za. 19.3C u. gezongen Avondmis voor de zondag: Zo. 8 u. H. Eucharistievie ring; 9.30 u.'Hoogmis met Volks zang; 11 u. stille H. Mis; 18.30 u. Avondmis. Zevenhoven Parochie H. Joannes Geboorte. Noordeinde 28. Za. 19 u. Avondmis voor de zondag; Zo. 9 Hoogmis Predikbeurten LEIDEN (Zeventiende zondag i Prinksteren; Coloss. 4 vs 2,3 a). HERVORMDEN: Hooglandsekerk: 10.00 uur: Ds. Zuurdeeg. Maarssen. 11.45 uur: O' cumenische studen' uur: Ds. G. C. Post. Mare Kerk: 10.30 uur: Ds Jong (H. Avondmaal). Maranathakerk (Lage Mor Koningskei Bethlchci uur: Ds. E. M. Pannekoek. Bevrijdingskerk (Montgom LEIDEN Zuider Ds. Kronemeijer Hortensius. vrijdingskerk Oronkert. N.n >erg (Dienst H. Lijes warner; Van den Be uur ds. H. Lijesen. i Zee Herv. Ge; rk 10 uur ds. C. Treu J. P. van Roon; Oi r ds. Jac. de Vos, 6 i ■oegindewey; Ichtuski A. Vink. 5 uur ds. ?rgh; Pntèlkerk 9.30 i des Woords; Zeehospitium 8 ds. C. Treure. Chr. Geref. I en 5 uur ds. H. C. van de Geref. Kerk: Vredeskerk 9. ds. D. H. Elderman, 5 uur de Vries; Triumphatorkerk 9 „Jeugdhav „Het Mlere V.m. 10 uur: Ds. Van Net demevendlensten 5-7 en 10-11 jr.) N.m. 8.30 uur: Ds. Van Netten. Scheppingskerk (Van Poelgeestlaan): 9 en 10.30 uur: Ds. Van Loenen. (Kindernevendiensten 5-7 en 8-9 erkerkelljke Joni rendier i. G. C. 1 Avondmis. Verenigingsgebouw Koudekerk: Zo. 10.15 u. gezongen H. Mis. Prdlkatie: pastor Claassen. In het bejaardencentrum „Rhljn- Dhr. C. Stro kerk a.d. Rijn. Vredes Kerk: (Burggravenlaan): 10.00 uur: Ds. A. J. Lamping. straat): geen dienst (zie Hoogeland- kap. .eidsche Llnderkerk: 4-6 jaar In Ta 7-11 jaar in Taberna. Joref.-Herv. avondgebed: avond 19.30 tot- 20 uur. C centrum (ingang Lijtweg). ds. M. Heymans, Baas: School Narci ds. J. J. v. d Kr Gerf. Kerk: 9.30 Immanuelkerk Open-Deur-i ds. J. Bovei Kerk 10.30 i en Boer. Ned. Prot. Bond lenst; Aktie Kruistochten laandagavond 8 uur ds. J. endeel, Welkom, Llsse arhout Herv. Gem. 10 uur ardwljkerhout Herv. Ger ur Dienst des Woords. 7 ui ie Zllk (aula Meisjesschool) De Kaag Herv. Gem. 10 uur ds. H. B. van 't Hof. Abbcnes Herv. Gem. 9.30 uur dhr. Brugman, van Amsterdam: Belns- dorp: Dorpshuis Venneperweg 10 uur ds. J. J. Ruitenberg, bed. H. Avondmaal. Nieuw Vennep Herv. Gem. 9.30 en 7 uur ds. S G. J. Goverts; Dorps huis Venneperweg 10 uur ds. J. J. Ruitenberg, van Abbenes. bed. H. Avondmaal; Geref. Kerk 9.30 en 4.30 uur ds. G. den Heeten. Chr. Geref. Kerk 9.30 uur Leesd lenst: 2.45 uur ds. D. H. Biesma, van Bodegraven Herv Gemeente: 't Anker. 9 u. en 10.30 u. Ds. J. M. de Raad. van Stolwijk; 18.30 u. Kand. G J. van Embden. Bethle- i. J. 'h. Cirkel. ïrk 9.30 Hoogmadc-Rljpw M. C. Capelle, Wind, 5 uur c! ■endlik; I 6.30. D. Franken, Gei r Ds. H. r. j. Reijenga. VrUdag 24 s eptembei ierenstraat september: Statioi aquarellen. Tot en met exposeert Gert de Rijk ker stedelijk Museum de Lake: ving gedurende 5 eeu' de dag van vandaag. Galerie 't Hoekje bij de Pom) 01711-3501) tot en met 17 Waaggebouw: Fototenl over Kibboets ln Israël. Ambachtshuis Voorschoten DIENSTVERLENING LEIDEN De poloklinlsche behai gevallen wordt van dinsdag ij Vrijdag uis (Hooi; erkdagen ial 2 (zat. zondag 2 ial 3. Poliifo Oegstgeest, Soos voor 1 en alleenstaanden: C tel. 51794. Vrijdag, zaterdag a| dag van 20.00—1.00 uur. Bezoekuren ziekenhuizen Academisch Ziekenhuis: behalve op dinsdag van uur; dinsdag van 13.00- de afdeling zwangeren: 15.00—20.00 ;cologie 10.00—12.30 Voor kras it -Elisabethziekenhuls: volw 3de klas alle dagen van 1 van 18.45—19.30; 2de klas: all van 11.30—12. van 14—15 18.45—19.30 uur; 1ste klas; gen vanaf half twaalf. Kra ling: 3de klas: van 15—16 18.45—19.30; 2de klas: van (alleen vaders) van 15—16 18.45—19 30. Baby's en kleut 15—16 di. en do. van 18—18.30 u Annaklinlek: 3de klas 13.30—li 18—19 uur; 2de klas 13.30—15 dinsdag en vrijde zondag 11 tot 12 er lelgersmakliniek: n 16.45—17.45 uur: zaterdag 13—lil -15.00 uur, van 18.00—19.» mafdeüng: van 14.00—1S.M 19.00—19.30 uur alléén vaders. Kinderen bened' géén toegang iJoordwlJk, Sole Mio: klas dagelijks van 3 tot 1 Bioscopen in Leiden LIDO: (tel. 24130) „Wat jr. Dag. 2.30. 7.00 en 9 2.30. 4 45. 7.00 en 9.15 uur. STUDIO: (tel. 33210) „The jr. Dag. 2.30. 7 aight", 18 Nachtv. 3 Jr., Dag. 2.30, 7 REX: „De Sac Burgerlijke stai OEGSTGEEST Niels, J. Kroon en M. van Martin René, z. van Verdouw en A. T. Adelr Guido Gerd Robert, F. R. Jung en B. R. M. B Caroline, d. van H. J. J en J. Landman; Cornelis dert. z. van C. L. vi J. F. Sterckel; Roxane, d F. Kramer en V. Slavenbur Ondertrouwd: W. Kuzee Sassen. Getrouwd: F. J. J. Verstrael G. M. M. Gilhuis; J. Krijl en A. H. B. Kop; H. Roeters van Lennep en K WASSENAAR Zaterdags 10 uur beginnen in fondsenbad wedstrijden reddingsbrigades, behoren I het district West va! KNBRD. De brigades zuil' kaar bekampen op twee I nen: het uitvoeren redding en het w reddingsboeien. Bij deze strijden treedt de Wasse' Vre Reddingsbrigade als gas5 Jonj we op.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4