„Schipper naast God" „Ik ben nog niet rijp voor eigen show op het scherm'' Geen plannen bij NCRV Zeskamp of Spel Zonder Grenzen te stoppen Unicef ook al boos op Avro Bevat kaasuitïw' Hou het scherm in 't oog Terugblik TV vanavon TV morger Radio vanavond Radio t morgen LEIDSE COURANT DINSDAG 21 SEPTEMBER Jongste tv-ontdekking Ruud Jans: Wat gaat er door een jonge t.v.- presentator heen, die daags na zijn eerste optreden de kranten opslaan en de t.v.-critici, dat sceptische en eigenzinnige slag volk, eenstemmig hoort jui chen: „Een door de goden ge zonden talent, het sympathiek ste hoofd dat sinds mensenheu genis op het scherm is versche nen, een présence die er steeds was en zich nooit opdrong." Hier kwam kort samengevat op neer wat Ruud Jans (30) van de VARA te verwerken kreeg na zijn presentatie op zaterdag avond 29 augustus van Zo maar een zomeravond, toen nog een onbekende in de lange rij van veelbezongen zomer avondpraters als Koos Postema, Joop van Tijn, Henk Molen berg, Herman Wigbold etc. Nipkov-Koos liet later los: „Ik vind het wonderlijk dat een jongen als Ruud Jans, waar je het niet van verwacht, ineens de grote verrassing blijkt te zijn. Nooit gedacht van die jon gen. De ontdekking van de laatste vijf jaar. Een minuut voor de uitzending denk je. dat wordt knudde. Jans heeft de blik op moedeloos, het hoofd is zwaar en hij heeft kloppende slapen. En dan gaat de uitzen ding de lucht in en alles valt van hem af. Hij doet het ge weldig". kunnen zijn, het werd een suc ces. Veel verschil maakt dit niet, je moet het allebei ver werken. En dat valt niet mee. Voor de uitzending was ik ge spannen, maar na een minuut voelde ik dat het ging. Waar komt dat vandaan? Ik ben niet uitgesproken knap of bekwaam. Het wordt je ergens vandaan gewoon gegeven. Ik vind het ook geen privé-prestatie. Je fungeert op zo'n moment als een soort medium. Ik was er een beetje op voorbereid, dat het fout zou gaan. Daardoor begon ik met een zekere gela tenheid. Misschien heeft dat me geholpen". Het was intussen een troost voor Ruud, dat niet hij alleen voor de leeuwen werd geworpen. Dat gevoel moet Kloos ook hebben gehad, de toen pas nieuwe VARA-voorzitter, die op die Zomeravond in die hoe danigheid voor het eerst werd geïnterviewd. Hij verbond zijn lot aan Ruud Jans, die de in terview-techniek bij de radio heeft geleerd, maar wat de t.v. betreft was opgezadeld met nuttige adviezen, hem op de valreep verstrekt door oude rotten: „Kijk niet omhoog en kijk niet omlaag, je moet je zelf zijn en het van binnen uit laten komen". En toen Ruud vroeg hoe dat precies allemaal moest, zei men hem: „Er be staat geen geijkte formule voor Zoveel was Ruud vooraf wel dui delijk geworden: je moet het in je hebben. Niemand weer pre cies wat dat het" is, maar Ruud heeft het blijkbaar en kan nu evenmin zeggen wat „het" is. LEVENSVRAGEN Met Kloos ging voor Ruud de kogel door de kerk en restte een reeks luchtige liflafjes, van Herman van Veen via Willy Alfredo naar een mooi meisje uit Mokum, dat haar mode vondst demonstreerde: een lap met een gat erin waar je je hoofd doorheen steekt. Dat kostte Ruud geen hoofdbrekens. Hij heeft vrouwen met diepere problemen voor zijn micro ge had als radioman. Elke woens dagochtend van negen tot twaalf snijdt hij in zijn eigen programma Radio-weekblad le vensvragen aan. die diep in de pijn van de samenleving tas ten: NVSH. abortus en ander menselijk zeer. Hij lost niets op, o nee, geen denken aan, hij striikt zelfs geen zalf op de wonden, maar voor velen is het goed te we ten, dat zij niet alleen staan met kwelling. Hij pakt een on derwerp als winkeldiefstal, laat daar het licht van deskundigen op schijnen en vraagt luiste raars om reacties. Dan begint de telefoon te rinkelen. Uit alle delen van het land bellen win keldievegges op, vrouwen die van de ellende af willen, maar hun handen niet thuis kunen houden. Zij bellen, omdat ze erover willen praten. Er zijn er bij die het uit zouden willen schreeuwen, maar zich beheer sen en erover praten zonder hun naam te noemen. Want dat staat bij Jans voorop: niemand hoeft zijn naam te noemen als hij dat niet wil. De authentici teit, de echtheid van het mate riaal, de doorleefdheid van al dit menselijk leed, komt criant en rechtstreeks uit de luidspreker zonder tussen komst van montages en andere technische trucs. Bloedwarme directheid, vaak inclusief met de brok in de keel en de klop van het hart. Wat maakt een moeder door die een kind ver liest door de dood? Wat vrou- de de gevangenis zit? Mensen met zelfmoordplannen, bedriegen zij zichzelf niet door te denken dat er geen uitkomst bestaat? Ruud Jans is geëngageerd met de mens, voelt zich betrokken bij Ruud Jans zit temidden van zijn kinderen zijn jonaste succes als t.v.-presentator te verwerken. het lot van de ander. Daarom laat hij in het onderwerp „Be straffing door de ouders" de mensen herinneringen onhalen aan kwetsende kastijdingen, die zij eens hebben ondergaan als weerloze kinderen. Wat ou ders al niet bedenken om kin derzielen te knakken. Dat kerft in je ziel. Daarom wil Ruud Jans ook wel eens wat minder zwaar op de hand zijn en vraagt hij op de eerste mooie lentedag aan zijn luisteraars: wat ondergaat u nu met de zachte zon op het groeizame groen? Doe eens een greep in de oude doos met liefdesbrie ven. En dan komt er toch een stroom van romantische teder heden los tegen een achter grond van Lennons AU you need is love dat je gewoonweg niet begrijpt waarom de mensen soms zo rot tegen elkaar doen. AFKAPPEN Een t.v.-recensent prees hem vooral om zijn soepele manier van het afkappen van praat grage gasten. Zegt Jans: „Dat heb ik geleerd in mijn radio werk. Als je aan het eind van je programma nog 20 seconden over hebt, sta je voor de keus: of de man die aan ljet woord is afkappen of zonder duidelijk einde de ether uitgedraaid worden. Dan leer je het wel om met wat vriendelijke, na drukkelijke woorden iemand aan het eind van zijn latijn te helpen zonder dat hij het ge voel heeft van zijn zinnen te worden beroofd. Dat is aan te leren. Daar word je in ge schoold door mensen waar je mee te maken krijgt en die aan één woord genoeg hebhen om een half uur lang aan het woord te blijven. Ik heb eens een keer zo'n tandarts gehad. Daar heb ik mijn tanden toen op stuk gebeten, maar je leert er lekker van". Jans, die na journalistieke scho ling bij Het Vriie Volk en als free-lance bij Vrij Nederland, bij de VARA Dingen van de dag ging doen en Uitlaat, stond al eens eerder voor de t.v. Dat was zijn debuut vorig jaar, toen hij aan Koos Postema iets vertelde over zijn radiouitzen ding over luchtvervuiling. Dat moet de hope VARA-mennen toen goed bevallen zijn. En daaraan denkt Ruud Jans de uitnodiging te danken te heb ben om „Zomaar een zomer avond" te presenteren. In eerste instantie heeft hij toen ja ge zegd, er later spijt van gehad en er tenslotte naar toegeleefd zoals een sportman zich voor bereidt 'op een recordverbete ring. Succes is leuk, maar Ruud Jans zit er een beetje mee verlegen. Hij had er eigenlijk niet zo op gerekend. Het is allemaal te snel gegaan. In en buiten de t.v.-kringen zijn er nu al men sen, die Ruud in een eigen show willen plaatsen, een per- sonality-sbow. Ruud: „Daar voel ik me nog niet rijp genoeg voor. Bovendien wil ik nog lang niet bij de radio weg Mijn radio-week blad begint net goed te lopen. Een eigen show voor de t.v. kun je alleen maken als je helemaal jezelf bent. Ik ben daar, - geloof ik, nog niet aan toe. Ik ga wel een familiespel- leUe leiden, Tik Tak Tor, op dinsdag 5 oktober de eerste Daar wou ik het voorlopig maar bii laten. Eerst eens hoe dat afloopt". En met vriendelijke nadruk kapt hij zijn ondervrager af: „Ik werk niet voor succes of geld of om op straat nagekeken te worden, maar pas als ik iets te zeggen heb". TON OLIEMU' T.ER Interartists: concertseries in Den Haag DEN HAAG Op 1 september vond de fusie plaats tussen de twee grootste concertdirecties in Nederland, t.w. de Neder landse concertdirectie J. Beek en Concertdirectie Johan Ko ning. Het nieuwe impressariaat zal worden gevoerd onder de naam Interartists. Interartists geeft in Diligentia weer een Meesterserie op 5 zondagmiddagen. De serie wordt op 24 oktober geopend door de pianiste Ingrid Hae bier; verder zullen er in optre den: Malcolm Frager, Jörg De- mus, Hans Richter-Haaser er. Vladimir Ashkenazy. Voorts wordt een serie „Sterren van de toekomst" gegeven met dit maal hoofdzakelijk de prijs winnaars der belangrijke con coursen van het afgelopen sei zoen, o.a. de eerste prijswinna- res van het Reine Elisabeth Violisten Concours 1971 te Brussel Miriam Fried; de prijs- winnares van het Chopincon- cours te Warschau Mitsuko Uchida; de eerste prijswinnaar van het Leeds pianoconcours Michael Roll en verder het de buut van de jonge Franse pia nist Michel Beroff en een we- deroptreden van de zeer jonge Hongaarse pianist Dezso Ranki. Op kamermuziekgebied wordt ook veel nieuws gebracht. Een nieuw kwartet uit de Sovjet- Unie, het Glinka Kwartet, een nieuw ensemble uit Joego-Sla- vië Het Schubertensemble (voormalige leden van de Za- greber Solisten), het Philadelp hia Kwartet, het Engelse Lind say Kwartet, het Alban Berg Kwartet en het jeugdige Tokyo Strijkkwartet. Zo'n kleine tweehonderd solisten en diri genten treden jaarlijks door bemiddeling van Interartists in Nederland op. Bovendien ver zorgt het bureau buitenlandse toernees voor Nederlandse or kesten en solisten. (Van onze radio- en tv-redac- tie) HILVERSUM Een met over dreven ijver verspreid gerucht wil, dat de NCRV overweegt om Zeskamp van haar lijst van uitzendingen te schrappen dan wel het daaruit voortlvociende internationale Spel Zonder Grenzen te laten vallen. En dit dan in weerwil van het feit, dat beide programma's be horen tot vaste tv-toppers, die zeer hoog reiken in kijkdicht heid zowel als in kijkwaarde- ring, namelijk rond de 75. En blijkbaar ook in tegenspraak met de afgeronde plannen, die er bestaan voor het komende winter- en zomerseizoen. De NCRV gaat namelijk, te be ginnen op 9 oktober a.s., rustig verder met Zeskamp, waarvoor ditmaal de volgende gemeenten in het krijt treden: Lisse, Rid derkerk, Franeker, Bladel, Em- meloord. Veendam, Venray, IJsselstein en Zelhem. Nog zo veel gemeenten hebben de NCRV laten weten mee te wil len doen, dat men nog wel tot ruim in het jaar 2000 vooruit kan. Zeskamp, zowel als het internationale Spel, vormen daarom zo'n trekpleister voor deelnemende gemeenten, omdat deze ontdekt hebben, dat men zijn naam ermee in den lande een gunstige klank bezorgt, die vooral op het stuk van toeris me geen windeieren legt.. Bo vendien blijken kleinere ge- meenen het in deze spelen be ter te doen dan de grotere, hetgeen waarschijnlijk toege schreven moet worden aan de grotere saamhorigheid bij de deelnemende inwoners. Van de 35 Nederlandse plaatsen, die al op het scherm ziin verschenen sinds 1964, heeft Alphen aan den Rijn het laatst hoge ogen gegooid. kers, resp. het zomer- en win- tercijfer. En zou de NCRV dan toch afwillen van deze ogen- binder, die zijn succes voor een deel ook dankt aan het humo ristische effect van mislukkin gen met in het water vallende mannen en struikelend vrouw volk? We hebben er Dick van Bommel naar gevraagd, de grote man achter de scher- >ick van Bommel: „Het is juist het succes van dit spel, dat ons een beetje aan het denken heeft gezet. Van ophouden is geen sprake, maar wij .vragen ons af, of de kijkers niet teveel van het goede krijgen, 's Win ters elke maand een Zeskamp en 's zomers om de veertien dagen een internationaal Spel kan door overvloed de kijkcij fers gaan drukken. We zijn daar nog lang niet aan toe, maSr we volgen de cijfers nauwgezet en zullen bij daling een keus moeten doen tussen het laten vallen van Zeskamp, dan wel het internationale Spel. De keus is moeilijk, om dat het een met het ander sa menhangt. Maar gelukkig zijn we nog niet aan een keus toe. Het is wel zo, dat we er nu al over denken, wat we volgend jaar zullen gaan doen." (ADVERTENTIE) We zijn omgeven door chemische snu'jcr Maar het aardige van kaas is dat er alleen kaas in zit. Geen nieuw ontdekt melkulon of kazigan of weetikveel. Zo'n gouden brok is puur natuur en niets anders. Vreselijk ouderwets dat uw vuistje 't zelfde bevat als de knuist van Karei de Stoute? Erg ouderwets, ja. Erg goed ook. r LAATSTE FILM VAN JAN DE HARTOG een wonder maar tenslotte be seft hij dat hij dit wonder zelf 'n handje zal moeten helpen. In de hoofdrollen Pierre Brassenr en Jean Mercure. Neil Diamond Do zanger, componist en schrijver Neil Diamond voor de eerste keer in Nederland. Hij treedt op in Toppopspeciaal en zingt enkele vnn zijn zelfgeschreven hits: Sweet Caroline. Kentucky woman, Brooklin' road enz. Ned. II 19.30 uur. Vanavond in Nieuwspoort In deze laatste uitzending wordt aandacht besteed aan de mil joenennota, de eerste van het kabinet Biesheuvel. Ter be spreking van deze nota is on der andere aanwezig, minister mr. R. Nelissen van Finan- In de serie van zes films onder de titel Jan de Hartog en de film, die gebaseerd is op ver filmde werken van Jan de Hartog, wordt vanavond de laat ste film uitgezonden: „Schipper naast God", gemaakt naar het gelijknamige toneelstuk dat in 1942 werd geschreven. De ver filming dateert uit 1951. Hoofd figuur in „Schipper naast God" is de onverschillige ongodsdien stige kapitein van de „Jeune Nelly", Joris Kuiper, die in de herfst van 1938 vanuit Liberia in Hamburg terugkeert en daar 150 Duitse joden aan boord neemt. Deze joden willen uit wijken naar Alexandrië, uit vrees voor de nazi's. Tijdens de reis blijkt, dat noch Egypte noch Amerika bereid is de jo den toe te laten. Door deze gebeurtenissen komt kapitein Kuiper tot bezinning op de be grippen „goed" en „kwaad" en ook tot lezing van de bijbel. Uiteindelijk gaat hij hopen op (Van onze radio- en t.v.-redac- tie) r»EN HAAG Na de Raad voor de Zending van de Nederlandse 'Hervormde Kerk heeft ook de UNICEF, het Kinderfonds der Verenigde Naties, zich gekeerd tegen een onjuiste voorstelling van zaken door de AVRO. UNICEF betreurt, dat in een artikel in de AVRO-bode van 28 augustus tussen Mcmisa en DE V.N. tegenstellingen worden gecreëerd, die in feite niet be staan. Je AVRO-bode schreef over „miljoenen patiënten, die aan de volksziekten van de derde wereld ten offer zijn gevallen en om wie de Wereldgezond heidsorganisatie zich in feite niet ineer bekommert". In feite is evenwel de taak van de or- ganen van de V.N. niet het lijders, wel de wormen interes- verplegen van zieken, maar het sant". opzetten van nationale gezond- UNICEF wijst erop dat zieken- hcidsdiensten. Het artikel zit, huizen, ook van missie en zen- aldus UNICEF, vol insinuaties ding, van gratis medicamenten zoals „voor de Wereldgezond- worden voorzien door UNICEF, heidsorganisatie zijn niet de hoe allerlei uitrustingen door UNICEF worden geleverd, zo dat er geen tegenstelling is tussen het werk van UNICEF en van de Memisa, behalve in de aanpak. UNICEF heeft zelf geen artsen en verplegend per soneel in dienst. UNICEF heeft tegen het bewuste artikel en tegen de daarin ge leverde smaad op 30 augustus geprotesteerd bij de AVRO, waarna directeur J. Bongenaar een onderzoek en correctie be loofde. Om niet de schijn te wekken iets tegen de Memisa- actie te willen ondernemen, is het protest nu, na de actie, gepubliceerd, omdat de AVRO heeft nagelaten nog iets van zich te laten horen, behalve een schimpscheut door de heer Duys op de vijf jaar geleden gevoerde actie „Eten voor Indi- Peyton Place Het plan van Chris om zijn broer Lee om het leven te brengen mislukt. Dr. Rossi keert terug naar Peyton Place, Martin Pey ton keert terug naar huis. Sandy Webber gaat advies vra gen bij Steven Cord. Ned. II 20.21 uur. Adamo Het optreden in Scheveningen van deze Belgische zanger be gin september zal vanavond via Nederland II worden uitgezon den. Hij zingt onder andere „Tombe la neige", Wuand les Roses", Engelse en Vlaamse liedjes. Nod. II 21.10 uur. Televisiedebat op Binnenhof DEN HAAG De NOS organi seert op dinsdag 21 september a.s. om 19 30 uur een debat tussen de filosoof Sir Karl Pop per en de hersenneuroloog Sir John Eccles. Voornaamste on derwerpen zullen zijn: de bete kenis van de wetenschap be zien vanuit filosofisch stand punt; de relatie metafysica-we- tenschap; godsdienst; de mind;- body-verhouding. Plaats: Bin nenhof Den Haag. Toneelstuk over Beethoven Onlangs zijn bij de televisie de eerste opnamen gemaakt van een toneelstuk over Beethoven. Op de foto hoofdrolspeler Helmer Wou den berg als Beethoven. Het Stuk zal in maart van het volgend jaar worden uit gezonden. Belgische cameraman Laureys omgekomen BRUSSEL Zondagmiddag is op de autoweg tussen Antwerpen en Brussel Harry Laureys, de 26-jarige cameraman van de Belgische Televisie, met zijn wagen in botsing gekomen met een andere auto. De wagen van de Belgische televisieman raakte in brand en Laureys raakte zo gewond dat hij in een ziekenhuis in Meehelen overleed. De 40-jarige klanktechnicus Lucien Lepez, die ook in de auto zat, werd ernstig gewond. Het aantrekkelijke van Doek Green, de door de NCRV aan gekochte BP.C-serie. is evenals vroegere Britse politieseries het feit dat ze zo „grijs" van toon zijn. Dit in tegenstelling met bijvoorbeeld dergelijke Ameri kaanse produkties. Daar zijn de „hc'den" blank, de „boeven" zwart en tussentonen zijn er In Doek Green zijn de „helden' zelfs geen held, alleen maar gewone mensen die een moei lijk vak een beetje knorrig zo goed mogelijk uitoefenen. De ..boef' van gisteren gewoon temisdadiger en per ongeluk moordenaar werd niet inkt zwart gemaakt. Als zo'n instel ling wordt afgerond door een voortreffelijke rolbezetting komt er iets tot stand dat ver uitre'kt boven wat we „ge- bruiks-t.v." plegen te noe- NCRV's Hier en Nu breide nog een stukje aan de recente reporta ge over de Vondelparkse sla pers en derzelver uitwassen. Het uitwas drugs kwam onder de loep. In gesprekken met verschillende mensen, waaronder een „dealer". We vinden dat een gekke zaak. Zo'n man is >n feite een ge vaarlijke misdadiger, gehoord d!e vorige NCRV-reportage. Als een eenvoudig Hier en Nu- verslaggever zo'n sujet vrijelijk kan benaderen, moet het voor de Amsterdamse politie vrij eenvoudig zijn om zo'n man op te sporen, vast te zetten en te doen berechten. Je zou haast gaan denken dat hier ten be hoeve van de t.v. iets in elkaar VARA's Achter het Nieuws was, de dag voor prinsjesdag, nog niet op volle oorlogssterkte. Weliswaar werden vriende lijke dingen gezegd over Bies heuvel en dc zijnen, maar het klonk allemaal even opposi- neel als aonbesuisd. Er waren verder twee reportages van een meer tijdloos karakter. Roeland Kerbosch filmde in Angola en bracht er in feite weinig ener verend materiaal vandaan. Helemaal niet enerverend was zo maar een reportage van de veemarkt te Pwrmerend. Maar dat was een zalig stuk mensen- kijken op een manier die ons door de t.v. al te veel onthou den wordt. Achter het Nieuws is eigenlijk een rubriek waar van we andere dingen ver wachten. Maar wat ons betreft mag het in elke uitzending Vg. Organist Ben Fey geeft zaterdag 25 september een concert op het orgel van de Christus Ko ningkerk, Br. Ingenhouslaan 4 Voorburg Het programma ver meldt werken van Bach, Guil- mant, Saint Saëns, Hendrik Andriessen en Ives. NEDERLAND NOS: 18.45 uur: Pip en Zip 18.55 uur: Journaal KRO: 19.05 uur: Daktari 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Vanavond in Nieuwspoort 21.10 uur: Jan de Hartog en 22.50 uur: Journaal NEDERLAND I NOS: Br 18.15 uur: Opening Staten Generaal 18.45 uur: Pip en Zip 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: Den Haag vandaa 19.10 uur: Vrij-uit AVRO: 19.30 uur: Neil Diamond,I 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Peyton Place 21.10 uur: Adamo NEDERLAND I NOS: 11.10 uur: Latijns-Amerika I aan de rand 11.35 uur: John Buil en Eura KRO: 17.00 u 17.10 u NOS: 18.45 u 18.55 u 19.05 uur 19.10 u 19.30 uur 20.00 u 20.21 uur 20.30 u Pip en Zip DA iur: Journaal Den Haag vandaa iur: Dubbeldekkertj )2 r: Kenmerk mr: Journaal CPN Staatsloterij uur: Reclassering 20.40 uur: Uit de wereld di insekten 20.55 uur: Heimelijke verhouding, film NEDERLAND II KRO: 18.45 u 18.55 u 19.05 u 19.12 u 20.00 u 20.21 u Pip en Zip Journaal Felix de Kat Liedjes uit Wealed Journaal Shari Lewis, haar poppen 21.10 uur: Siberië, documet liet 22.10 uur: Journaal HILVERSUM I 19.30 Di I nieuw geheiminform, jnïw liturgie. 20.00 (S) Seml-ttai mod. muz. 21.30 (S) Amadwm tet: klass. muz. 21.50 beetje pijn (The child), spel. 22.26 Overweging. 22.38 Den Haag vandaag. 2}H wordt doorgepraat. 23.15 muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM n Nws. 19.35 Vanavond: Sv.a„. met veel muz. 22.30 Nws. 22Bre 22 45 Radlojourn. NOS: 22 3ni Signaalcone. 1970-1971: Radl! zers Ensemble: mod.muz. tl 11 Nws. ktol ktol BELGIë 324 m (Nederlant 18.00 Nws 18 03 Uitr.. vd I 5,1 18.28 Paardesportuitsl. 18:; A, keersw. 18.45 Sport. 19.00 Nws. en act. 19.41 Sijndicale kroniek. 20.00 Klass. muz. 22.i Jazz en schans 23.0 Mod. muz. 23.40-23.45 N Hier ei progr. Nu.) TROS: 8.0 uit., én thuis: 'd militairen. (8.3 Gljmn. vd huis' 5 5-; p di M l-lfl to 2.00 (S) Van twaalf 12.26 Med. t.b.v. I 12.30 Nws.; 12.41 A (S) Russ. Sta* solist: semi-klas ia! gespr. NCRV raars. 16.00 Nws. 16.03 Vd k'i 16 15 Radiostrip vd k (S) Jeugdland. 17.30 NCRV ei HILVERSUM n VARA' 7.00 Nws. 7.11 Oct 7.20 (S) Dag woensdag I inform. (Plm. 7.33 Van d. VPRO: 7.54 Deze dag. VAM Waterst. 9.40 Ned. Schoolri Koning Klant; 10.30 De den; 10.45 Vd kleuters; II 11.03 Op de koffie: In: comm. 12.00 (S) Licht 12.25 Openluchtconc. dooi damse Polltiekapel. 13.00 1 Act. 13.25 Speelruimte, 13.25 Kennismaking met t- bew.; 14.00 Operettewereld; Kinderkoor; 15.40 Voordrartl muz. 15 10 Buurt bew. en hu van toen: profiel In mui Nws.; 16.03 Speelruimte: vuur: 18.25 De Toonzaal: mi kenV0°r 06 'e"ed' NOS en volksgebruiken. 17.20 (S) Cone. Music: Metr. Ork. 17.' rlsmo: toeristische Inforn nen- en bulten). 17.55 Mcd. AVRO: 9.00 Nw Radiojoi HILVERSUM III van n» Va 10 00 N« irbeldsviU! licht pl. progr. (13.06 Radlojourn.) 14"* 00 Nws. 1! 14.03 Gimmick. Boetiek I8.no h pl progr. (17.00 14.03 Meestert

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2