Fusie tussen Nordsee en Veronica? Zingende acteur met moeilijk repertoir Haagse Detti Casoli kent twee hartstochten: zingen en dieren Opening Staten Generaal op radio en televisie TV vanavond SERGE REGGIANI: Terugblik TV morgen Radio vanavond Radio morgen LEIDSE COURANT MAANDAG 20 SEPTEMBER 1971 (Van een onzer verslaggeefsters) DEN HAAG Zangeres Detti Casoli van origine Italiaan se, doch voortreffelijk Neder lands sprekend 'lijkt een probleemloze vrouw bij het aanschouwen van de wijze waarop ze door haar smaak vol ingerichte Haagse flat dar telt, met haar hond en pape gaai speelt, rekening houdt genoot (die een chemisch rei- met de wensen van haar echt- nigingsbedrijf leidt) en over haar carrière vertelt. Detti met opvallend veel Italiaanse marmeren en glazen voorwer pen, maar eveneens Leerdam- se en Poolse unica in huis maakt zich er ook weinig zor gen over of ze véél werkt, als ze maar regelmatig op de Büh ne mag zingen, want van jongsafaan houc)t zij enorm van haar vak. Zij breekt zich evenmin het hoofd over de vraag met wélke artiesten ze in één programma staat: eigen lijk werkt zij met iedere colle ga graag en zij schudt een reeks namen van „heel sym pathieke mensen om mee sa men te werken" uit haar mouw. Hoewel ze bepaald geen carrière-jaagster is en veel vuldig buitenlandse verbinte nissen voor haar „echt niet meer hoeven", was zij op het moment dat wij haar spraken enthousiast over de deze maand begonnen tournee van vijf weken door Japan met Malando in het kader van diens Latijns-Amerikaanse mu- Detti beschikt Kijktaarna in première In de Haarlemse schouw burg ging zondagavond de première van het nieuwe cabaretprogram ma Kijktaarna van Leen Jongewaard en Adèle Bloemendaal. Deze voor stelling gold als een uit proberen van de teksten van Guus Vleugel. Eli Asser en Jaap v. d. Mer- we. Op deze foto staan zij in een scène als het echtpaar met de voor uitziende blik. Jazzfestival Als enige Nederlandse af gevaardigde in blues- en jazzzangeres Victoria Varekamp uitgenodigd op te treden op het Eu ropese Hot Jazz Festival '71 dat van 24 t.m. 26 september a.s. te Frank furt zal worden gehou den. Zij zal worden be geleid door een gelegen- heidskombinatie bestaan de uit de Nederlandse jazzmusici Antoine Ger- son Lohman (kornet). Hans Kip (trombone), Dick Klijn (gitaar en banjo), Pieter Klop (tu ba en piano) en Herman Openneer (washboard). Deze groep „Victoria Va rekamp Friends" zal zowel op het grote kon- sert als op de Jazzband Ball een programma van blues en vaudeville-jazz ten gehore brengen. Vic toria Varekamp is voor al bij bluesliefhebbers bekend als zangeres van zowel classic als country blues. Zij behaalde met de Low Down Blues Group 65 indertijd de eerste prijs op het Loos- drecht Jazz Concours en maakte daarna een aan tal platen. Victoria is uitgenodigd voor dit in ternationale jazz-festi- val naar aanleiding van haar laatste elpee „Blues Boogie Woogie", waar op behalve zijzelf o.m. boogie woogie pianist Mark Jansen en kornet- tist Antoine Gerson Loh man te beluisteren zijn. Mevrouw Loot-Casoli bezit haar leven lang twee intens grote liefhebberijen: zingen en die ren. Toen ze nog bij haar ou ders op het nabij Turijn gele gen boerenbedrijf woonde, bracht ze daar menig zwerf katje heen. Op afstand ston den haar poesjes dan toe te kijken als zij stiekem in een leeg brillantinepotje 'n koe molk om haar schatjes van melk te kunnen voorzien. Op een voor haar kwade dag werd zij evenwel door haar moeder gesnapt en voortaan werden de dieren op legale wijze ge voed Met haar ouders, die in Turijn een wijnhandel openden, ging i de 10-jarige Detti stadswaarts. Daar trok haar aardige stem metje de aandacht in de ken nissenkring. „Iedereen ver wachtte dat ik nog eens in het theater terecht zou komen, in die tijd de aangewezen plaats voor een zangeres", vertelt onze pittige gastvrouw, die haar dierenliefde kan uitleven op haar hond en haar los door het huis fladderende papegaai: bovendien gaat zij regelmatig paardrijden. „Toen ik 13 was kón ik niet langer wachten en toog ik naar een zangleraar die mij hoewel ik eigenlijk te jong was als leerlinge ac cepteerde. Ik neem nog altijd les; je moet de studie bijhou den en bovendien moet je on der controle van een leraar staan, omdat je jezelf niet kimt horen. Van klassiek houd ik niet en daar heb ik trou wens geen geschikte stem voor; wèl zong ik al na 2 jaar in een Turijnse dancing bij het heel grote en beroemde or kest van Angelini. Als bezoek ster mocht ik toen nog niet eens in een dancing komen! Maar ik mocht er wèl werken, mits mijn (enige) oudere zus je me elke avond kwam ha len." Eigen „act" Gedurende 3 jaren bleef het doorzetstertjè in Italië zingen: daarna ging zij op tournee langs nachtclubs in het bui tenland. Sindsdien werkte ze praktisch niet meer in haar geboorteland. Detti zong.voor namelijk als zelfstandig zange res, waardoor zij voor haar aantrekkelijke engagementen kon accepteren en bovendien telkens door andere orkesten werd begeleid. Ze houdt van afwisseling. Ook al vroeg me nige orkestleider haar als vas te zangeres bij zijn ensemble. zij stemde zelden langer dan voor enkele maanden daarin toe. Waarmee ze het zichzelf niet gemakkelijker maakte, want een vaste zangeres heeft minder te repeteren. Onze gastvrouw die nog al tijd zelf beslist welke con tracten ze zal tekenen, maar de zakelijkheden aan impressa- rio's overlaat maakt onder scheid tussen haar twee ma nieren van optreden. Wordt zij als „nummer" uitgenodigd, dan zingt ze bijvoorbeeld een Napolitaanse potpourri en nog enkele vocaal sterke liedjes uit haar repertoire: wordt ze als „zangeres bij een orkest" gevraagd, dan zingt ze óók wel liedjes uit haar eigen re pertoire, maar blijft ze toch meer op de achtergrond om zich niet als een afzonderlijke „attractie" te pousseren. „Ik zing gangbare internationale liedjes in Engels, Frans, Spaans en Italiaans," zegt Detti, op wier huidige repertoire weinig Italiaanse nummers staan om dat er in de laatste tijd geen Italiaanse hits waren. Wel zingt zij in de originele taal het van een San Remo-festi- val afkomstige „Help Your self". waarmee Tom Jones een groot succes boekt. „Mijn Spaanse repertoire is niet groot, wel erg fijn; Latijns- Amerikaanse muziek is over het algemeen erg gewild (vooral ook in Japan). Omdat ik altijd op reis was, kon ik moeilijk taalles nemen. Daar om leerde ik Spaans via zelf studie. Heel ijverig lag ik elke avond in bed uit mijn boek te studeren. Ik spreek Spaans niet zo vlot als Nederlands, maar voldoende en dat vind ik noodzakelijk om te we ten wat ik zing." In haar schooljaren volgde Detti een commerciële opleiding, waarbij de moderne talen aan bod kwamen, die in de prak tijk behoorlijk werden opge vijzeld. Met haar echtgenoot hield ze het aanvankelijk op Frans: Nederlands leerde ze vooral van „de man op straat" en door het lezen van onze kranten. Haar man. die haar zakelijke correspondentie al tijd even doorleest, vindt me nigmaal geen enkele fout. Haar moedertaal onderhoudt mevrouw Casoli praktisch al leen tijdens bezoeken aan haar ouders of een vakantie elders in Italië. Zij heeft het gevoel die taal nimmer te verleren, al heeft ze aan vlotheid wel ingeboet. Vanzelfsprekend fun geert ze als tolk voor haar De sombere rivier Door het huwelijkscadeau van Pjotr Gromow aan Nina, de aanstaande vrouw van Pro- chor lijkt het huwelijk tussen de twee jonge mensen niet door te gaan. Maar ook deze keer weer is het Ibragim die de moeilijkheden weet op te lossen en de vader van Nina zijn toestemming laat geven. Serge Reggiani, de zingende Italiaanse acteur, die in Frankrijk triomfen viert. 4 kjm. man en eventueel meegereisde kennissen. Wat was het een klap in haar gezicht toen ze eens in een hotel aan de Ita liaanse Riviera gecomplimen teerd werd „omdat ze zo aar dig Italiaans sprak" Repertoire Reeds vóór haar huwelijk zong Detti Casoli regelmatig in Ne derland. zoals bij het orkest van Bob van Waasdijk. Zij trad eveneens veel op in Duitsland, Frankrijk en Zwitserland. Te genwoordig neemt zij eigenlijk alleen nog „Schnabbels" aan. (Maar de unieke uitnodiging voor Japan kon ze toch niet laten lopen.) Om enige uiter sten te noemen, zingt ze bij voorbeeld de ene dag op een feestavond van een politie- sportvereniging, de andere dag voor bejaarden en een derde dag vrolijkt zij een diner-van zakenmensen op. Ze hoeft nooit naar een aangepast pro gramma te zoeken, want haar liedjes zijn voor iedereen be stemd. Regelmatig blijft Detti ook aan repertoirevernieuwing werken. Hoort zij bijvoorbeeld via de radio een melodie die haar be valt, dan bestelt ze onmiddel lijk de muziek evenwel in het buitenland (bijvoorbeeld in Italië) of ze koopt de plaat. Zodra ze met de melo die vertrouwd is, luistert ze niet meer naar de grammo foonplaat; zij distancieert zich bewust van „imitatie". Detti Casoli, die met heel veel Detti Casoli internationale beroemdheden mocht samenwerken be paald niet blasé werd en bewonderaarster is vfn arties ten als Tom Jones en Charles Aznavour vertelt verder: „De eerste maanden van mijn huwelijk werkte ik helemaal niet meer. Maar ik wilde ech ter graag, al was het maar één avondje per week, op de Bühne staan. Van het een kwam het ander en zo rolde ik weer helemaal in het vak. In drukke tijden be perk ik mijn optreden tot 5 maal per week. Van mijn tv- optreden viel misschien mijn debuut het meest op: ik was gastvrouw èn zangeres bij een Italiaans orkest. In mijn toen malig nog gebroken Neder lands annonceerde ik de num mers èn interviewde ik de or kestleider Enzo Gallo. Wil je echt bekend worden, dan moet je regelmatig voor radio en tv optreden. Als je daar zelf flink achter een zit, komt er wel wat uit de bus. De laatste tijd heb ik in mijn publiciteit wel een beetje verwaarloosd. Soros ben ik dan ook stomverbaasd dat de mensen mij op straat herkennen." Dat zij bekender is dan Detti zelf durft geloven, blijkt ook uit regelmatig binnenkomende fan-mail, zelfs helemaal uit Polen, waar ze een paar jaar geleden aan een serie tv-uit- zendingen meewerkte. Wie weet wat haar nog wacht uit Japan! NEDERLAND I 11.10 uur: Latijns-Amerika aan de rand 11.35 uur: John Buil en Europa 18.45 uur: Pip en Zip 18.55 uur: Journaal NCRV: 19.05 u 19.30 u 20.00 u 20.45 i 21.30 i 22.20 uui 22.30 uui ir: De Flaxton boys ir: Dier en vriend ir: Journaal Hier en nu ir: Doek Green, film ir: De Urker Zangers Ander nieuws Journaal NEDERLAND II (Van f verslaggevers) DEN HAAG Er zjjn sterke aan wijzingen dat Radio Nordsee en Radio Veronica gaan fuseren De samenwerking zou al in kan nen en kruiken zijn, maar de directies zouden nog wachter met de bekendmaking. Directeur van de nieuwe gigant-piraat zou worden Jan van Veen. oud- discjockey van zowel Veronica als Nordsee en schoonzoon van Veronica-dlrecteur Dirk Verwey In augustus van dit jaar is de Mebo 2 voorzien van een aan zienlijk sterkere zendapparatuur. Daarmee zou de nieuwe combi natie kunnen blijven uitzenden, als de Nederlandse regering eventueel zou besluiten de be voorrading van de zendschepen onmogelijk te maken. De Mebo 2 zou dan in de omgeving van Spanje kunnen gaan uitzenden Spanje hefet het verdrag van Straatsburg, dat bedoeld is om piratenzenders het werken on mogelijk te maken, niet onder schreven. In dit verband is de brief die de Zeeuwse Nordsee- Nordsee-directeur, Edwin Bol- lier, heeft geschreven aar Haagse officier van justitie, niet meer zo verwonderlijk. De leiding tot die brief was proces tegen de Haagse duikers die gesteund door een direc tielid en medewerker van Vero nica brand stichtten op het zendschip van Radio Nordsee 15 mei van dit jaar. Bollier vroeg daarin om clementie voor de vijf verdachten, ran van Veen is op nogal merk waardige wijze weggegaan bij Radio Nordsee. Hij vertelde dat zijn rol bij Nordsee had geleid tot conflicten zij" schoon vader. directeur van Veronica. Van Veen was echter bij Vero nica weer weggegaan na een conflict met Buil Verwey. Van Veen is daarna gaan werken bij 't texeielbedrijf van zijn schoon vader. Gesuggereerd wordt nu ecther dat dit is gebeurd om in het geheim de samenwerking tussen Veronica en Nordsee te kunnen voorbereiden. De in Nederland onbekende Franse zanger Serge Reggiani, is in Parijs overbekend, staat elke avond op de planken en heeft steeds meer succes over heel Frankrijk. Serge Reggiani werd in Italië ge boren en begon zjjn carrière als acteur. De vele gangster rollen maakten hem beroemd. Wat was de reden dat hij steeds minder aanbiedingen kreeg om in de film de louche figuur uit te hangen? De producenten wilden andere gezichten op het scherm laten zien en door het grote aanbod van acteurs kwam Serge Regiani niet meer aan de slag. Het lied bracht 'n onverwachte uitkomst. Zijn li- (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Zowel de NOS- radio als de NOS-televisie zul len de opening van de Staten Generaal door H.M. de Konin gin in de Ridderzaal te Den Haag morgen 21 september rechtstreeks uitzenden. De NOS-tv doet dit in kleur van 13.00 tot 13.45 uur via Neder land I. Een samenvatting van deze reportage wordt uitgezon den van 18.15 tot 18.45 uur via Nederland II. De NOS-radio zendt de troon rede uit van (ongeveer) 13.10 tot 13.30 uur via Hilversum 2. Verslaggever in de Ridderzaal is Jan Zindel. De aankomst op het Binnenhof wordt versla gen door Erik Boshuyzen. Na een extra nieuwsbulletin van (ongeveer) 13.30 uur tot 13.35 uur volgt van 13.35 tot 15.00 uur het programma „Komt u maar" waarin luisteraars tele fonisch of rechtstreeks uit de studio's in Leeuwarden, Maas tricht, Den Haag en vanaf het Binnenhof kunnen reageren op de troonrede en op de uit spraak van minister president mr. B. W. Biesheuvel, met wie Henk Enkelaar in 't program ma een gesprek heeft. De aanbieding van de Miljoenen nota in de Tweede Kamer is te beluisteren van 15.00 tot 15.10 uur. Daarna heeft Henk En kelaar een gesprek met de mi nister van financiën, mr. R. J. Nelissen. Het radioprogramma rond de opening van het parlementaire jaar wordt besloten met een journalisten-forum met drie parlementaire redacteuren na melijk Frits van der Poel (Het Vrije Volk), Piet den Engelse (Het Vaderland) en Pierre v. Enk (Trouw). Gespreksleider is Henk Enkelaar. Het forum wordt uitgezonden van 15.20 tot 15.59 uur op Hilversum 2. teraire repertoire is lang niet gemakkelijk, maar het publiek voelt zich zeker niet onder schat. Vanavond komt de 49-jarige zan ger in een tour de chant van uit het Olympia-theater in Pa rijs. Hij zingt o.m. het lied „Gabrielle" waarin hij de Franse justitie beschuldigt van moord op de Franse lera res Gabrielle Russier die ver liefd werd op een van haar leerlingen. Ned. II 21.20 uur The Flaxton Boys De verdwijning van Jonathan wordt eindelijk uit de doeken gedaan en de echte schurken worden ontmaskerd. Maar ook in deze laatste aflevering ra ken de levens van de jongens nog in gevaar. Ned. I 19.05 uur Doch Green Het pas getrouwde stel Eddy Blunstone en Marilyn draaien hun drie maanden oude hu welijk al helemaal in de soep. Eddy die liever op stap gaat met zijn vrienden raakt op het slechte pad en steelt een vrachtwagen met tv-appara- ten. Doek Green heeft dan weer een probleem op te los- Ned. I 20.45 uur en de zee Het 75-leden tellende koor „De Urker Zangers" dat geestelijke liederen, negro spirituals, ope ra en operette zingt zal van avond geheel in hun eigen om geving, Urk, enkele zeemans liederen zingen. Ned. I 21.30 uur De mooiste uitvoering van „1 Messiah" van Handel die ooit hoorden. Dat is het wat gisteren door NCRV-t.v. geboden werd. Het was een opname van het koor van de Ned. Handel- vereniging o.l.v. Jac. P. Loorij met voortreffelijke solisten en met het Ned.•Kamerorkest. Juist dat orkest gaf het oratorium een heel andere dimensie. In de Nederlandse uitvoeringspraktijk gaat The Messiah meestal met een groot symfonieorkest, het klinkt dan logger, minder helder, dan wat we gisteren te horen kregen. Voor t.v. was deze uit voering bovendien aantrekkelijk omdat het veel kleinere apparaat zich gemakkelijker in beelden vangen liet. Waarbij we kunnen aantekenen dat men in het Concertgebouw te Amsterdam over voortreffe lijke geluidsfaciliteiten voor de omroep beschikt. Faciliteiten die door anonieme meesterhanden voortreffelijk werden benut. e moeten ook aantekenen dat The Messiah weliswaar een van de populairste werken van de koorliteratuur is, maar daarmee bepaald nog geen allemanskost. Het werk is een t.v.-uitzending overwaard, maar dan als .,,min- derheidL.,~ogrammaw, t.w. op een avond dat de andere -zender ge- •zeilig^alternatief is. Dat kan van de NOS op zondag avond niet gezegd worden. „Op lokatie" is eigenlijk een versierd regioprogramma van dubieuze kwaliteit. Studio Sport II gooit geen hoge kijkersgunst-ogen „In vogelvlucht" is erg onv plichte plaatjeskjjkerij zonder In zekere zin gold een en ander voor het totale zaterdagpro gramma van de AVRO. Drieluik mikt typisch op zomerse kijkers die de t.v. niet willen afzetten, maar er ook niet aan vast zitten. Al was het in „Wie van de drie" leuk om goeie ouwe Simon'van Collem ineens achter een clowns masker op te zien duiken. Bjj de KRO had Brandpunt geen onderwerpen die ons echt de indruk gaven dat ze „in het brandpunt" stonden. De „extra* van het „laatste promenade concert", begeleid door zich steeds versprekende Berend Boudewjjn, was even rommelig als alle vorige „Last nights". Vroeger was da- leuk, omdat het „programma volgens haast-rituele richtlijnen verliep. Nu de rite is losgelaten vonden we de rom- meligheid niet leuk meer. Bij de AVRO leidde de kritiek vai de „Raad voor de Zending vai de Nederlands Hervormde Kerk' op de actie Geef Gezondheid tot een wederwoord van de pen ningmeester van Memisa. Hij stelde dat de actie gezamenlijk was voorbereid door Memisa (r.-k.) en Simavi (prot.). Simavi moest zich terugtrekken omdat het Centraal Archief te Amster dam bezwaar had gemaakt. Dat Centraal Archief is een nuttige instelling die ervoor zorgt dat bijvoorbeeld de straatcollectcs niet tot een folklore van 5! terdagen per jaar leiden. Dat dit Centraal Archief de vergissing maakte om in de actie Geef Ge zondheid niet het belang te on derkennen van een nationaal evenement, is betreurenswaar dig. Daar kan Memisa niets aan doen en Memisa blijft bereid om elke aanvraag voor medische hulp, van welke kant dan ook, in behandeling te nemen. Zodat Geef Gezondheir inderdaad een nationale, onverzuilde aange legenheid kan blijven. We betreuren daarom de kritiek van de Raad voor de Zending. Die had door hartelijke instem ming met de actie in de door haar geëntameerde projecten nog beter mee kunnen profite ren van de verheugende weer klank die Geef Gezondheid op de Nederlandse bevolking heeft gehad. En ze had de schijn kun nen vermijden van een latent anti-papisme dat ons toch aan wezig lijkt in een communiqué, waarin de termen „betreuren" en „bedroefd zijn" de hoofdtoon voeren. Vg. NOS: 18.45 uur: Pip en Zip 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: Kunstsignalering VARA: 19.30 uur: Coronation Street 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: De sombere rivier, tv-spel 21.20 uur: Serge Reggiani, zang 21.50 uur: Achter het nieuws 22.30 uur: Journaal 22.35 uur: EHBO NEDERLAND I NOS: 10.45 uur: Noord-Amerika 13.00 uur: Opening Staten- Generaal 14.00 uur: Onderwijstelevisie ir: Pip en Zip ir: Journaal ir: Daktari ir: Journaal i.21 uur: Vanavond in Nieuwspoort 21.10 uur: Jan de Hartog en de 22.50 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.15 uur: Opening Staten- Generaal 18.45 uur: Pip en Zip 18.55 uur: Journaal .05 uur: Den Haag vandaag 19.10 uur: Vrij-uit AVRO: 19.30 uur: Neil Diamond, zang 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Peyton Place 21.10 uur: Adamo 22.00 uur: Televizier-magazine 22.50 uur: Journaal 22.55 uur: Economie HILVERSUM I 18.19-18.29 UitZ. vd V.V.D. 18.30-18.' Nws.) EO: 19.00 Wij hebben ee 18.45 u 18.55 v KRO: 19.05 i> 20.00 u 21.35 Ned.-Waterland. klankbeeld. 21.55 Jazz-Time. 22.20 Avondoverden king. 22.30 Nws. 22.40 Literama: radiokr. over boeken, schrijvers en toneel. 23.00 (S) Pianorecital: mod. muz. 23.30 Voordracht van gedich- 19.15 Calypso' NOS: ;n Is. Merger-B Komt u maar...: act. piu* lichte muz. en telef. reacties 22.20 Vrede is ons sterkste een progr. van de Bond Naam. NOS: 22 30 Nws. 22.' AVRO: 22.45 Radiojourn. NOS: 22.55 <S) Jazz in Aktie. 23.55 HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het le\ woord. 7.16 (S) Op het eerste hoor: klass. en mod.muz. (7.25 ren en zien; 7.30 Nws.; 7.3 Hier en nu.) 8.00 Nws. 8.11 lelijke liederen. ir. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Med t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws. 12.41 Act.; 13.00-13.05 Raden maar 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Interlo kaal: muz. middag-mag. 16.00 Nws. 16.03 Echo-Extra: reaktles comm. op Troonrede en milj.no afgew. met muz. Overheidsvooi 17.00 Van tambu tot steelband het Carlbisch gebied. Een klankb. van Raijmundo Debrot. KRO: 17.» HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 (S) Dag met een plaatje (verv.) (8.30-8.33 De groenteman) 8.50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uitgebreide report. 9,3 Waterst. 9.40 Muz. uit de Midde leeuwen en Renaissance. AVRO: 10.00 Vd kleuters. 10.10 minen. (11.00 Nws.) 11.30 Rondom progi iz: progr. va vrouw, \ii.m ocu„ ber.) 12.30 Overheidsvoorl.Uitz. vd landb. 12.40 Knipperlicht: wekelijM radloverkeersmag. 13.00 Nws. NOS^ 13.03 Lichte gramm.muz. Financ. 15.20 Jourr gespr. over de n AVRO: 16.00 Nws. 16.0: miljoen* indingen 1 Muziekmld- 8.03 (S) rtltuur (III). serie uit er vrouwelijkse comp loop der eeuwen; 16.40 Fragm. n het Intern. Belaardconcours II. 17.00 istulf op Prinsjesdag: /rager de mlljoenenm HILVERSUM III VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voo de pep. 10.00 Nws. 10.03 Ekspres licht platenprogr. 11.00 Nws. 11.0 Een opvallend vrolijke ge var. vlsi te. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 De EddiJ Becker Show. (14.00 Nws) 15.00 Nws. progr. (17.00 Nws.)

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2