ROB SCHOUTE ie moet erg veel r zwemwater hebbeiL gehad als poleer Tien miljoen voor aanleg van Wassenaar se randweg Leidse introductiedagen gaan onvermoeid door Uk* LEIDSE AGENDA Inbraak bij juweliers En passant Burgerlijke stand LEIDSE COURANT DINSDAG 31 AUGUSTUS WASSENAAR Omdat er op het ogenblik restauratie werkzaamheden in de raadzaal van het raadhuis „De Paauw" worden verricht, vergaderde de gemeenteraad gisteravond voor het eerst in een zaal op de tweede verdieping van het nieuwe politiebureau. Er was veel publieke belangstelling. Aan het eind van de ver gadering besteedde de burgemeester in een toespraak aandacht aan het feit, dat twee leden van de raad. wethouder mr. dr. W. F. van Gunsteren en de heer L. G. Oosterling op 23 augustus jongstleden hun zilveren jubileum herdachten Het belangrijkste agendapunt was ongetwijfeld het voorstel om tien miljoen gulden beschikbaar te stellen voor de aanleg van de noorde lijke randweg, waarvan voorlopig alleen het gedeelte tussen Oostdorperweg en Van Duivenvoordelaan zal Inspraak voor beivoners langs de route De raad was vrijwel eenstemmig in waardering voor dit voorstel, al was er ook wel begrip voor de bezwaren van hen, die langs de route wonen, die na de uitvoering van de eerste faze drukker bereden zal worden: Van Duivenvoor delaan. Stadhoudersplein, Stadhouders- weg, Van Oldenbarneveldtweg. Dat is echter maar een tijdelijke zaak, want op de duur zal de randweg doorgetrok ken worden tot de Rijksstraatweg of in ieder geval tot de Deylerweg. De heer A. Lodder (partij Wassenaar) deed het voorstel de commissie openbare werken te laten fungeren als begeleidingscom missie voor het project Randweg. Ir. K. W. Nieuwzwaag (VVD) vroeg aan de burgerij inspraak te geven door het organiseren van een hearing of iets dergelijks. De heer E. H. Schuyer (Open Appèl) .deed de suggestie, de betrokken ingezetenen schriftelijk te benaderen en hen uiteen te zetten, waarom de tijde lijke oplossing noodzakelijk is. Wethouder mr. N. W. A. Brink zegde toe, dat met voortvarendheid aan de plannen verder gewerkt zal worden. Het grootste probleem zal wel worden het beschikbaar krijgen van de nodige financieringsmiddelen. Aan de ingezete nen zal de nodige informatie gegeven worden en de gedachte aan het aanstel len van de commissie openbare werken als begeleidingscommissie, achtte de wethouder aanvaardbaar. De raad besteedde uitvoerig aandacht aan de huisvesting van een „moeilijk onder te brengen gezin" in een woning aan de Achterweg. Daartegen waren de omwonenden in opstand gekomen. Tij dens een weekend benaderden zij leden van de raad. die op hun beurt de betrokken wethouder, mr. G. C. van Dijk, inlichtten. De indruk bestond bij de omwonenden, dat de zaak zou wor den opgehouden, maar op de maandag morgen na dit weekend werden de huisvestingsvergunning en de sleutel van het huis toch aan de betrokken mensen uitgereikt. De heer L. G. Oos terling stond even stil bij het tragische feit, dat het hoofd van het betrokken gezin intussen is omgekomen bij een ruzie op het Kaageiland. Hij vroeg zich echter af hoe het mogelijk was dat de ambtenaren op het raadhuis toch sleu tel en vergunning afgaven, terwijl de wethouder had verzocht de zaak even op te houden voor een nader onder- Ir. G. H. C. Theunissen (CCP) conclu deerde, dat de betrokken raadsleden, kunnen worden gerealiseerd. Met dit eerste gedeelte is een bedrag gemoeid van 2,8 miljoen. Burgemeestei Staab maakte, voordat de discussies over dit onderwerp begonnen, melding van een telegram, dat was binnen gekomen van bewoners van de Van Oldenbarnevelt- weg en de Lange Kerkdam en omgeving, die de raad vroegen dit plan aan te houden in afwachting van een I alternatieve oplossing, die een werkgroep uit deze be woners dezer dagen zal aanbieden. Verder was er een f- brief van de rector van het Sint-Adelbertcollege, die wees op de consequenties van de uitvoering van het plan: een toename van het verkeer via de Van D- voordelaan en Stadhoudcrsweg langs de huidige nood gebouwen van het college. LEIDEN-DEN HAAG De kaatspar- tij tussen leden van Den Haag, Leiden, Rotterdam en Ridderkerk had als uits lagen: Jongste klasse: 1. D. Kootstra Jr., Ridderkerk, K. Kamstra en T. Doums, Rotterdam. 2. R. de Jong, Den Haag, S. Haarsma, Ridderkerk en J. Dreut Lei den. Oudste klasse: 1. E. Wiersma en L. Sevenster Den Haag en H. Veldstra Noordwijk, 2. B. Halbesma Ridderkerk, G. Procee en G. van Dillen, Den Haag. DINSDAG 31 AUGUSTUS SOCIËTEIT MINERVA Voordracht van mr. J. M. A. Luns. over ,,de Nederlandse bui tenlandse politiek na de Tweede Wereldoor- OUDE SINGEL 144 Opening van restau rant „De Vreeburgh"', aanvang 15.00—18.00 uur. KANTINE VOETBALVERENIGING UDO Jaarvergadering; aanvang 20.00 uur. WOENSDAG 1 SEPTEMBER TECHNISCHE SCHOOL DON BOSCO Re ceptie ter gelegenheid van het 25/40-jarig ju bileum van de heren F. van der Brink en A. van Schoten; aanvang 15.30 uur. VRIJDAG 3 SEPTEMBER ROODENGURGERSTRAAT GEB. G.G. en G.D. Receptie ter gelegenheid van het af scheid van dokter J. G. Bazuin; aanvang 16.00 ZOETERWOUDE H.R. Oranjefeesten. Boegsprietlopen; aanvang 18.30 uur. AN TO NIUS CLUBHUIS Hearing over voetgangersgebied. Aanvang 20.00 uur. ZOETERWOUDE H.R. Oranjefeesten. Op tocht 9.00 uur; Schatgraverij 11.30 uur. Ring steken 13.30 uur. Circus Robert! 15.30 uur. Culturele avond met popmuziek, aanvang 20 VERENIGING VOOR NATUURLIJKE HIS TORIE Excursie naar het duinterrein Bcrkheide bij de watertoren te Katwijk. Ver trek met bus 41 van het station om 10.20 uur. i de Groenoordhal de gehele week rO-huishoudshow. TENTOONSTELLINGEN Galerie 't Duivenhuys: (tel. 26513) 27-8 t.e.m. 18-9. Maria Antonia Carrasquer expo seert wandkleden en Lluis Trepat schllderlj- i en tekeningen. Kunstkring exposeren. Septemt Joost Verkruysen, kleurengrafii een collectie gekleurde keram! September expose baar vervoer ln en om Lelden, gedurende 100 jaar. (1881-1981). Nederlands Legermuseum: (tel. 34241), schilderijen en tekeningen van Jacob van Volkenkunde: Jtel. 32641), „Tiderida", tentoonsteU. bedrijf - t-Groenlandse sa menleving. (Tot medio januari). Galerie t Hoekje bij de Pomp: (tel. 01711- 3501), 28-8 t.e.m. 17-9. tentoonstelling van werkstukken een groep dal s vervaardigd zijn. Huldiging zilveren jubilarissen WASSENAAR Aan het slot van de raadsvergadering gistera vond sprak burgemeester Staab de beide zilveren raadsleden toe: Mr. Dr. W. F. van Gunsteren en de heer L. G. Oosterling. Beiden deden op 23 augustus 1946 hun intrede in de eerste gekozen ge meenteraad van na de oorlog. De heer Van Gunsteren werd in 1961 tot wethouder benoemd, maar twee maanden later voor lange tijd uitgeschakeld door een zeer ernstig verkeersongeval. In 1970 werd de heer Van Gunsteren op nieuw tot wethouder benoemd. De heer Oosterling maakte tot 1962 deel uit van de protestants- christelijke fractie en heeft sinds dien zitting voor een „eigen lijst". Mr. Staab dankte beiden voor hetgeen zij in de raad, maar ook daarbuiten voor de Wassenaarse gemeenschap hebben verricht. Aan beiden is enige tijd geleden de zilveren erepenning der ge meente Wassenaar toegekend. Mr. Staab betrok ook de echtgenoten van de beide jubilarissen die in de zaal aanwezig waren in zijn hulde. Namens de raad voerde daarna de heer A. Lodder het woord. Tenslotte spraken de heren Oos terling en Van Gunsteren een dankwoord, waarin zij beiden herinneringen ophaalden aan de afgelopen kwart eeuw. die zich in dat bewuste weekend in deze zaak verdiept hebben „in hun hemd" zijn gezet. Overigens wees hij erop, dat het betrokken gezin toch er gens gehuisvest moest worden. Zou men het niet aan de Achterweg hebben gehuis vest, dan zouden de omwonenden elders weer in het geweer zijn gekomen. Wethouder mr. G. C. van Dijk beant woordde de verschillende vragen en op merkingen. Wat het aandeel van de ambtenaren betreft: achteraf bezien hadden zij moeilijk anders kunnen handelen. Zij voerden een beslissing van burgemeester en wethouders uit, die al enkele weken eerder was ge- De raad benoemde de heer C. J. J. de Klerk tot vierde ambtenaar van de bur gerlijke stand. Een aantal verzoeken van schoolbesturen om diverse voorzie ningen werd ingewilligd. Besloten werd LEIDEN Het afgelopen weekeinde is bij de juwelier Brinks aan de Bree- straat ingebroken. De inbrekers ver schaften zich toegang tot het pand door het inslaan van een ruit van de toe gangsdeur. De buit, waarvan men tot nu toe de gehele waarde niet heeft kunnen vaststellen bestond uit gouden kettingen en koperen voorwerpen uit India. Uit een geldlade werd een be drag van 125 gulden weggehaald. Tot nu toe wordt aan sieraden, een bedrag van 500 gulden vermist. Grote belangstelling bij afscheid C. Willemse OEGSTGEEST Cecile Willemse, hoofdleidster van het dienstencentrum aan de Lijtweg, heeft afscheid genomen van Oegstgeest. In de feestelijk versier de zaal van het dienstencentrum bracht het bejaardenkoor, dat zij enige tijd heeft gedirigeerd, haar een zanghui- De dag van haar huwelijk is een grootse manifestatie geworden. Zowel in de Willibrordkerk als daarbuiten ontmoette het bruidspaar veel sympa thie. De receptie in het dienstverle ningscentrum werd door ruim duizend mensen bezocht. Het bruidje was zicht baar verlegen met de ongelooflijke be langstelling. EHBO Noordwijker- hout roept posters op NOORDWIJKERHOUT Volgende week worden in Noordwij kerhout Oranjefeesten gehouden. Om bij onver hoopte ongelukken hulp te bieden roept de plaatselijke EHBO-vereniging 16 posters op om een oogje in het zeil te houden bij de volgende evenementen: Woensdagmorgen 8 september: Cycle- cross voor bromfietsen (Pilarenlaan) aanvang 11.00 uur. Hierbij ziet men graag 2 EHBO-posters. Woensdagmid dag: Spieslopen plus ringsteken (Speel weide), aanvang 2.30 uur; 4 posters nodig. Donderdagmorgen: Polsstoksprin- gen (Guldemondvaart) aanvang 10.30 uur; 2 posters. Donderdagmiddag: Wie lerronde (Plan Guldemond) Aanvang 1.30 uur; 8 posters. Men wordt verzocht zich aan te melden bij mevrouw v.d. Barselaar Maandagse Wetering 23, tele foon 3409. toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling voor het gemeentelijk voortge zet onderwijs in de Haagse agglomera tie. Na enige discussie ging de raad akkoord met het standpunt van burge meester en wethouders, dat geen verde re pogingen gedaan moeten worden om te komen tot een l.o.m.-school (school voor leer- en opvoedingsmoeilijkheden). Wel werd aangedrongen op spoedige aanstelling van een zgn. remedial tea cher. De raad ging akkoord met de aanbieding van eèn vaste geldlening, groot f 2 miljoen, voor de consolidatie van de vlottende schuld van de ge meente. Verscheidene raadsleden hadden be zwaren tegen het voorstel van burge meester en wethouders om de „over winst" van de gemeentebedrijven over 1970 te bestemmen voor extra-afschrij vingen ten behoeve van de bedrijven. Mevrouw G. J. van den Bosch-Brethou- wer en de heren A. C. Duijvestijn, ir. G. H. C. Theunissen, G. J. Gordijn en A. Lodder stemden tegen. Zij meenden, dat de extra-winst ten goede dient te komen aan de algemene dienst. De raad ging akkoord met een wijzi ging van de gastarieven en een verho ging van de watertarieven. Bij dit laat ste punt stelde de heer G. j. Gordijn (Open Appèl) de slechte kwaliteit van het Haagse drinkwater aan de orde. Uit het antwoord van wethouder mr. dr. W. F. van Gunsteren bleek, dat burgemees ter en wethouders zich binnenkort met deze kwestie zullen bezighouden aan de hand van een pas opgesteld rapport. Na enige discussie ging de raad akkoord met het voorstel om f24.624,te be stemmen voor het aanbrengen van een fontein met onderwaterverlichting in de Paauwvijver. „De Vreeburgh open huis LEIDEN In een van de strenge patriciëershuizen aan de Oude Vest is vanmiddag een ontvangstcentrum „De Vreeburgh" geopend. Het pand, waarin tot voor kort het representatiecentrum van Harteveld's distilleerderij gevestigd was. is in grote lijnen in de oorspron kelijke stijl bewaard gebleven. De parterre van het pand omvat een ruime zaal en een intiem vertrek met eikenhouten plafond en prachtige schouw met beschilderd paneel. Het ligt in de bedoeling, op de' eerste verdieping een rustige bar te creëeren. Daarmee is „De Vreeburgh" bij uitstek geschikt voor recepties, vergaderingen, lezingen besloten bijeenkomsten en bridgedri- „De Vreeburgh" is gekocht door de familie J. M. Vreeburg-Bemelman, ei genaar van het bekende café ,.1'Espe- rance" aan de Kaiserstraat. De heer Vreeburg speculeert op het feit dat er in Leiden grote behoefte bestaat aan ontmoetingsruimte. Het is dan ook geen hotel of restaurant. „Kleine hapjes ma ken we zelf maar een koud buffet moet van buiten komen". LEIDEN De eerste Leidse intro ductiedag voor zo'n 2000 aankomende eerstejaarsstudenten is achter de rug. Vermoeid van het vele geslenter door de Leidse dreven, die ook 's avonds een scala aan activiteiten en festiviteiten toon spreidden, verlangden vele jongens en meisjes tegen het midder nachtelijk uur toch wel hard naar hun her en der gespreide bedden, want van daag begon het lieve, drukke, energie- verbruikende leventje weer om negen op de stoepen van het stadhuis: „De te Leidse ochtend". Vanaf de eerste dag wordt hen met een bijgebracht dat „bezoeken afleg gen" altijd wel enig nut kan opleveren. Een stadswijk en een instelling bezoe ken, een praatje maken met een „we tenschappelijk corps-lid" of ideeën op doen over een in elkaar te zetten intro ductiekrant, zijn een van de vele och tendbezigheden. Voor vanmiddag een (re)creatief programma, sportevenemen ten en andere bij te brengen informatie over het wel en wee in Leiden. Project groepen worden met hun neus op de vele levensproblemen gedrukt. Is het Lekker snuHelen en mensen kijken LEIDEN Nu al meer dan vier dagen Leidato met 20.000 bezoekers voorbij zijn, vraag je je zo langza merhand af: Wat zoeken al die men sen op de beurs en wat denken zij ervan? Om dat aan de weet te komen, vroegen we aan een paar willekeurige voorbijgangers wat zij van de Leidato dachten. Bij de ingang van de Hobby-hal komen we mevrouw van Stroe te gen. Zij kwam met haar dochtertje van een paar maanden in de wan delwagen naar de beurs. Het eerste wat haar opviel was, dat de paden zo breed waren dat ze er gemakke lijk met een wagen door kon. Waar om zij op de Leidato is. „Nou ge woon een middagje rondkijken lek ker op je gemak en droog. Over de hobbytentoonstelling was mevrouw van Stroe erg enthousiast. „Ik vind het ontzettend knap, dat mensen dat allemaal kunnen maken. Ik geloof niet dat ik het zou kunnen". Uit een hele groep druk pratende vrouwen die we aanspreken komt over het algemeen dit antwoord: „Lekker snuffelen, mensen bekijken en nieuwe dingen zien". Om te ko pen komen ze niet, dat doen ze liever op hun gemak in de winkels. De beurs zelf, wat de inrichting betreft: „Hartstikke leuk"! Vol interesse staan drie schoolmeis jes naar het showtje in een schoe nenstand te kijken. Jane, Hennie en Joke, zijn hier met de hele klas. De huishoudschool van de Boshuizerka- de is hier met al haar leerlingen in het kader van de H.W. (huishoudelij ke lessen) naar de Leidato gekomen. „We vinden het hier leuk" zeggen dc drie meisjes". We zijn het eerst bij alle mode-stands gaan kijken en daarna gaan we pas naar de echte huishoudelijke dingen. Of ze zelf op de beurs zouden willen staan. „Nee hoor", vertellen ze alle drie gieche lend. Veel te eng. Er waren opvallend weinig mannen gistermiddag op de Leidato, maar degenen die er waren waren wel vol interesse. „Ja, zegt die meneer uit Leiden", ..ik ben hier met mijn vrouw meegekomen. Zij was degene die op het idee kwam om hiet naar toe te gaan. Maar nu ik er ben vind ik het leuk. Vooral van de hobbv- show verwacht ik veel. Daar heb ik al zoveel over gelezen." Bij de bakkerstand staan veel men sen likkebaardend te kijken. De meesten zijn zo druk bezig met genie ten van het gezicht van al die lek kere dingen dat zij weinig tijd heb ben om een antwoord te geven cp een paar van onze vraagjes. Twee meisjes vinden deze stand het einde Ze doen ook mee aan de kwis, dozen tellen. Geen gemakkelijke opgave. De Leidato vinden ze leuk. Niet alles, want auto's interesseren hun niks. „Dat vinden we stom". Maar we gaan wel naar de modeshow. De laatste passante die we aanspre ken is een mevrouw uit Noordwijk, die naar de Leidato is gekomen, om dat zij een nieuwe wasmachine moet hebben. „Ik wil hier eerst een beetje mijn licht opsteken, voordat ik tot een koop overga. Of ze dat in Noordwijk niet kan doen. „Natuur lijk wel, maar hier is meer keus en bovendien is hier ook nog meer te zien, op meubelgebied en zo". niet in Leiden zelf „studentenvoorzie ning, traditie e.d." dan wel buiten de grenzen, zelfs in een werelddeel (zelfs zoals het probleem Zuidelijk-Afrika). In de avonden komt men vooral weer tot leven en gaat het niet goedschiks, dan maar gewoon volgens het opgestelde programma. In discussie met oud-minis ter Luns is sociëteit Minerva aan de Breestraat of een lezing door Jan Wol kers in het S.S.R.-verenigingsgebouw aan de Hogewoerd is voor alle belang stellenden bij te wonnen. Het café- chantant in het VVSL-gebouw aan de Rapenburg is zeker de moeite waard om, er een kijkje (en een drankje) te komen nemen. Marjolein Briër zal een ballet-voorstelling geven voor (aanko mende) balletliefhebbers in het K. en O. Gebouw aan het Levendaal, terwijl film en disjockey's eveneens van de partij zullen zijn in het Augustinus-gebouw aan het Rapenburg. Vanavond zal men alleen nog maar met een voldaan gevoel weten te be denken waar men in Leidse eethuizen voor f 1,50 een lekkere maaltijd kan krijgen. Voor een student(e) het weten zeer zeker de moeite waard. Grotere spanning op arbeidsmarkt in Bollenstreek BOLLENSTREEK In de maand augustus is de vraag op de arbeids markt toegenomen in vergelijking met juli. In juli waren er 495 mensen nodig, in augustus 613. In juli was er een aanbod van arbeidskrachten van 162, in augus tus van 136. In de sector van de wer kende vrouwen ligt de situatie anders. Hier daalde de vraag van 540 tot 337 daalde ook het aanbod van 95 tot 47. Zeskampploeg Lisse deze week bekend LISSE De kernploeg die zal deel nemen aan Zeskamp moet voor 4 sep tember a.s. gereed zijn. De ploeg wordt samengesteld door de technische commissie die bestaat uit de heren Timmer, Osephius. Kormeman en Van der Meer De heren Halfschepel en Knetsch zijn hulptrainer. ZOETERWOUDE. Het water- polozevental van De Zijl, dat vorig jaar uitstekend debuteerde in de eerste klasse en ternauwernood de hoofdklasse miste, is al weer volop in training. Vanaf half september zal een ervaren geworden De Zijl andermaal een poging doen zich tussen het „crème de la crème" van de waterpoloclubs te voegen. „Het is niet zo erg als wy een jaartje langer in de eerste klas blijven hangen. Wij hebben een explosieve ontwikkeling doorgemaakt. De jongens wisten niet meer wat verliezen was. Ieder week einde werden klinkende overwinningen geboekt. Voor de mentale instelling is het wel eens goed als de jongens ook eens met een nederlaag worden gecon fronteerd en zich terdege voorbereiden op de hoofdklas", zei Hans v. d. Moolen toen De Zyl nog volop meedraaide in De coach van de „Kooiclub" heeft zijn zin gekregen, maar is dat ook een waar borg om het komende seizoen definitief naar de top door te stoten? Eén va. centrale figuren, die het zullen moeten waarmaken is Rob Schouten, 25 jaar, ex-speler van ZIAN en in de naaste toe komst wellicht al full-time trainer var zowel de Golfbrekers als De Zijl. Grotendeels is die constante verbon denheid aan de twee verenigingen afhan kelijk van een fusie, die beide na een proefjaar zullen aangaan. De voordelen zijn volop aanwezig, als we de in Zoe- terwoude wonende Schouten mogen ge- Schouten: „De Zijl heeft nu de ruimte om te zwemmen. Wil je waterpoloën dan moet je ook een goed zwemmer zijn. Daar moet je al vroeg mee begin- In lagere teams van De Zijl kun je weinig zwemwater hebben gehad. Een voudig omdat er geen ruimte voor was. Wij willen zo vroeg mogelijk beginnen. Met jongelui beneden de tien jaar. Met na a' wat resultaten ge- ?„Bij de Leidse Golfbrekers heb ik een trainingsgroep van 70, die viermaal of meer per week trainen. Het mooiste is wanneer je pas begint tegenover twee waterpolotrainingen drie zwemtrainingen te stellen. Een fu sie tussen De Zijl en De Golfbrekers biedt ook het voordeel dat men gemak kelijker met 'n andere sport in contact komt. De taak is iemand die beter waterpolo speelt dan zwemt te laten overschakelen". Bredere opzet Schouten staat niet alleen een gerichte- opleiding voor van de waterpoloërs, hij wil tevens de competities voor de jeugd aantrekkelijker gemaakt zien: „Voor de adspiranten moet je leukere wedstrijden organiseren. Je moet niet alleen werken aan het hoofdteam. In de Gouwe Rijnstreek zitten er een paar teams, die er duidelijk bovenuit steken. ROB SCHOUTEN Spelen die tegen elkaar dan is de slissing al gevallen. Je zou bredere opzet moeten krijgen i de kringcompetities". Zwemmende terpoloër Rob Schouten, die drie geleden reeds in „dienst" trad Golfbrekers, ving zijn baanbrek werk vorig jaar aan bij De Zijl. analyse: „Kwaliteit is er wel, samenspel is er nog niet altijd jongens laten zich nog wat te i lijk van de bal zetten. Op de beslis} de momenten knokken ze Voornamelijk komt dat door aan ervaring". Geen interlands f „Te zwak voor de hoofdklasse is Da beslist niet. Vier a vijf ploegen dn moeilijk. Nereus hebben we voel beker al eens verslagen". Voor het! B( onale zevental wil Rob Schouten! niet beschikbaar stellen. Waarom J „Het is moeilijk op te brengen. Ik wel deel uitgemaakt van het jeu! vental. Werk je van acht tot vijf heb je tijd genoeg. Maar niet al onregelmatige tijden hebt. Wil je iets opbouwen dan moet je kie dat er gelijktijdig nationale kampi schappen zwemmen zijn en et polo-interland. Dan kun je zelf ook splitsen. Je hobby is natuurlijk je geworden. Maar je moet het toch s maal maar doen". LEDEN Geboren: Dominicus Johar les z.v. W. J. H. de Groot en M. M. T. vs is, Claudia d.v. R. van Weeren en J. c looij. Marco z.v. P. Bennink en S. Krame larcel Cornelis z.v. H. J. de Mooij en Raymond Sebas Broekhoven en Oudshoorn. Mar M. I. S. Teljeui an z.v. J. M. l. C. Wisman, W. Kleer e e.v. K. Filippo e Willem Leonard 3 Hart. Rudolf Ale: Sylvia Rosemarijn d.v. den Bosch, Krijn z.\ M. L. Bouwmeestei A. van Hilten en I s Johannes Jacobu Aniba, Astrid Pauline Maria d.v. P. G va den Eijkel en H. J. Vlasman. Esther Louis - W. J. Boer en J. Paats, Marcel Cornell G. Qui Duijver egina d.v. J. L. de M; ibergen, Evelien d.?111"" N. T. Kuiper en C. Sprokkerielt 32 jr. (ADVERTENTIE) prabo - leiden boekhouden duits duits engels opleiding voor praktijkdiploma conversatie diploma spreekvaardigheid - lessen in rembrandt-lyceum - inlw. de greet, leiderdorp, tel. 32532 ;rkom. H. Kamping en S. Gub en W. Lens, W. Kramer en J. J. :ldoorn, H. A. Adelaar en E. M. Kod OEGSTGEEST Geboren: Art Anthony Christian, z.v. F. A. Glimn veen en A. T. C. C. Wagemakers; linda Gabriëlle. d.v. J. A. van Zeeuw en S. S. Baars; Jan, z.v. H. den Bosch en W. F. van der Sleet. Ondertrouwd: J. J. M. Verburg c H. Bank; P. T. van Werkhoven en van Tienhoven: G. J. V. Hotze en den Haan; J. L. M. Walhain en t van den Boogaard. LEIDERDORP Pieter, z.v. Groot Pieter en De Roode Jacoba; 1 lip Erik, z.v. Begeman Philip Bart Wiersma Jelly Gerry; Esther Elisabf d.v. Van Leeuwen Jacbbus Petrus mon en Detz Elsje Alida. Ondertrouwd: Nicolaas Robert ning, 25 jaar en Jacoba Plomp, jaar. Getrouwd: C. M. Trouwborst (25) K. IJssennagger, 23 jaar; N. G. Stikl lorum, 22 jaar en J. T. Rietveld, jaar. uur.' Nach een gaatje", TRIANON: Onder voorbehoud- trius en de Gladiatoren". 14 jr.'l 7.00 en 9.15 uur. Zo. 2.30. 4.45, 7.01 IX: „Sex a contant", 18 jr. Dag 2 en 9.15 uur. Zo. 2.30, 4.45, 7.00 en 9

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4