Bollenhande schroeft na dollarcrisis prijzen op Vier gemeenten willen bij „Woonwagencentrum Leiden" Commissie zet naar openheid forse stap Katwijk in Nieuw woonwagenkamp op de tekentafel al gereed LEIDSE AGENDA Ambtswoning burgemeester Hazerswoude kost 1,5 ton Bond verzoekt de regering heffingen op te schorten LEIDATO-bestuur geeft n klinkerharde hint Onthullingen van 'n gemeentesecretaris Onpartijdig onderzoek Boskoopse zwemballon Kosten voor de fabrikant POSTDUIVENPOST Plastic vuilniszakken in Katwijk verplicht LEIDSE COURANT WOENSDAG 25 AUGUSTUS D. J. Petrusma directeur ITO-school ZOETERWOUDE De heer D. J. Peterusma, wonende Commandeurshof 28 te Zoeterwoude is benoemd tot direc teur van de gemeentelijke ITO-school te Dordrecht. De benoeming is gisteren officieel ingegaan maar de heer Pete rusma blijft, zolang nog niet in zijn opvolging is voorzien als leraar verbon den aan de Bedrijfstechnische School voor ITO aan de Medusastraat te Lei den. De familie Peterusma hoopt op korte termijn naar Dordrecht te kunnen verhuizen. LEIDEN Er komt een nieuw regio naal woonwagencentrum in Leiden. De directeur Gemeentewerken heeft het schetsontwerp ervoor al gereed. Er wordt thans een kostenraming voor het project samengesteld. Het ontwerpen van een nieuw kamp wil overigens niet zeggen, dat het staanplaats zal bieden aan meer wagens dan thans het geval is. Wel zullen de gemeenten Katwijk. Lisse, Valkenburg, Voorhout en Wasse naar toetreden tot de gemeenschappelij ke regeling. B. en W. schrijven dit aan de ge meenteraad in hun preadvies in te stemmen met de toetreding van de vier gemeenten, die nog een „witte vlek" in het gebied van de gemeenschappelijke regeling regionaal woonwagencentrum vormden. Deze toetreding, tot dusver voor Leiden altijd een probleem in ver band met de ruimtelijke capaciteit van het huidige centrum, is nu noodzakelijk om de huidge rayonindelings gestalte te Circa 60 wagens Zuid-Holland is verdeeld in acht ray ons. Deze indeling is ontworpen door de VRIJDAG 27 A GROENOORDHAL Op< LEIDATO-huishoudshow en stelling „Vaardige Vingers" DÖCOS Kantine. Reünie Lluis Trepat schilderij- ieptember exposeert Galerie Heuff: (tel. 01751-2185), t.e.n exposeert Hannie Bal aquarellen. Sted. Museum De Lakenhal: (tel. tentoonstelling c 100 jaar. (1881-1981). Nederlands Leger i Lelden, gedurende ingen van Jacob van c.neyn met diaprojectie over uniformen en yfUjksmusciim vo^r" Volkenkunde:(tel. 32641). „Tiderlda", tentoonstell. over 't leven en bedrijf van een Oost-Groenlandse sa menleving. (Tot medio januari). Galerie 't Hoekje bij de Pomp: (tel. 01711- 3501). 28-8 t.e.m. 17-9, tentoonstelling van werkstukken die de afgelopen winter door een groep dames vervaardigd zijn. Bezoektijden Kliniek Verloskunde Gynaecologogie: Voor patiënten van de ling Gynaecologie eD voor zwangeren: 1 kraamvrouwen: van 10.00-11.31 18.30-20.00 uur. Op dinsdag is i ïs.oo-ïrso! de gehele Dlaconessenhuls: dagelijks eerste klas van 11 tot 12. 1.15 tot 2 en 7 tot 8 uur: tweede en derde klas 1.15 tot 2 en 7 tot 8 uur: kinderafdeling dagelijks van 2.15 tot en 7.15 tot 8.30 uur. Elisabeth ziekenhuis: Volwassenen: 3de klas alle dagen van 14-15 en van 18.45-19.30: 2de klas: alle daben van 11.30-12. van 14-15 en van 18.45-19.30: tste klas: alle dagen van af half twaalf. Kraamafdellng: 3de klas: van 15-16 en van 18.45-19.30; 2de klas: v. 11.30-12 (alleen vaders) Baby's en kleuters: zo., ma., wo., vrij. en zc. van 15-15.30; dl en do. van 18-18.30. Kinderen vanaf 4 Jaar: alle dagen van 15- 18. dl en do. van 18-18 30 uur Annakllnlek: 3de klas 13.30- 14.30 en 18-19 t klas 13.30-15.30 en 19- Psychlatrtsch ziekenhuis Endegeest: dins dag en vrijdag 13 tot 14.30 uur: zondags IJ tot 12 en 2 tot 3. DEGSTGEEST - Bezoekuren Jelgers- makllnlek maandat tot en met vrijdag zaterdag 12-15 11-11.45 en 13-15 u ALPHEN - lljks (ook zondag) lste Rijnoord: dage- 2de klas: 10.30-11.00 uur, van 14.00-15.00 van 18.00-19.0 uur: 3de klas: van 14.00-15.00 uur. van 18.00 19.30 uur: kraamafdellng: alléén voor echtg van 14.00-15.00 uu dinsdag en donderdat I'b avonds t zaalpatiënten zondas van 1 tot I, dinsdag van 1 tot half 3, donderdag van half 7 tot half 8 en zaterdag van 1 tot hilf 3. Bezoekuren psychiatrisch centrum. Scha- kenbosch te Leldschendam: zondagmiddag van 14.00—15.30 uur. Dinsdagavond van 19.00- 20 00 uur Donderdagmiddag van 14.00—15.30 KATWIJK - Zeehospitium: longkllnlek dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en revalidatiecentrum ag van half 3 tot half 5: kinderen: woensdag van l 8 z-terdag eD zondag van half 3 tot 5: longkllnlek en tbc-afdellng klnde- Bezoekuren ziekenhuis St--Antonlushove van 18 45 tot 19.30 uur. Voor 8 klaspatiënten te Voorburg dagelllks voor patiënten -le klas en klas 2a van 11.15—12.00 uur. Van 14.10-15.30 uur en van 18.45 -19.30 uur. Voor patiënten klas 2b van 14.15 tot 15.30 uut en Behandeling na ongevaUen: De poliklini sche behandeling na ongevallen wordt van dinsdag 12 uur Cs middags) tot woensdag 12 uur waargenomen door het Diaconessen- huis. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uui door het St.-Ellzabethziekenhuis (Hooi gracht). Op andere werkdaget V.V.V Stationsplein 3, Lelden, tel. 01710- 23459 en 34994. Ma. tot en met za. 9-20 uur. zon- en feestdagen 10-18 uur. Het Bureau Gezamenlijke Voorlichting Sociale Wetgeving houdt de eerste woensdag van iedere maand van 's mid dags 57 uur zitting in het gebouw van de Huishoudelijke en Gezinsvoorlichting Levendaal 1. hoek Garenmarkt. Groenoordhal: Iedere vrijdag tot ca. 11.30 Markten: Wo. 8—17 uur, kleine waren- en bloemenmarkt, Nieuwe Rijn. Za. 8—17 uur, algemene waren- en bloemenmarkt, Hoog landse Kerkgracht en Nieuwe Rijn. Vereniging van Nederlandse Gemeenten en nader uitgewerkt door de Stichting voor Maatschappelijk Opbouwwerk in Zuid-Holland. Volgens het rapport zijn de gemeenten die thans het voorne men hebben om tot de gemeenschappe lijke regeling toe te treden, voor wat betreft de vestiging van woonwagens aangewezen op de reeds bestaande kern van samenwerkende gemeenten in het gebied rond Leiden. In dit rayon mag men volgens het rapport rekenen op ongeveer 60 woonwagens. De maximale capaciteit van het Leidse centrum is door GS vastgesteld op 68 wagens. Het provinciaal bestuur is voorshands niet voornemens, deze limiet te herizien. Dit houdt in, dat Leiden optreedt als bij- standsverlenende instantie voor alle woonwagenbewoners in rayon I. Meer ruimte B. en W. verwachten, dat er in de thans nog beperkte ruimtelijke capaci teit van het huidige centrum „verbete ring zal komen wanneer de plannen voor de bouw van een nieuw regionaal woonwagencentrum zijn geraliseerd." Aan de toetreding tot de gemeen schappelijke regeling zijn voorwaarden verbonden, die daarop neerkomen, dat de betrokken gemeenten uitdrukkelijk verklaren dat geen van de momenteel op hun grondgebied verblijvende woon wagenbewoners tegen hun wil uit die gemeenten behoeven te vertrekken, al vorens een nieuw centrum in Leiden is gereedgekomen. Lessen in dramatische expressie LEIDEN. In het microtheater Im perium te Leiden begint donderdag 23 september een speciale cursus „Thera peutische toepassing dramatische expres sie". De cursus bestaat uit tien lessen, die gegeven worden door Piet Eelvelt, toneeladviseur voor Zuid-Holland. Het microtheater Imperium is geves tigd in de Vestestraat 40 te Leiden. De lessen duren van 5 tot 7 uur. Voor In lichtingen betreffende deze cursus kan men zich wenden tot de heer G. van Elburg, Kerpsdam la te Warmond, tel. 01711-2215. HAZERSWOUDE Burgemeester en wethouders van Hazerswoude stellen de gemeenteraad, die donderdag 26 augus tus bijeenkomt, voor om f 148.173,00 be schikbaar te stellen voor de bouw van een ambtswoning van de burgemeester, die zal verrijzen op een terrein tussen de Dorpsstraat en de Burgemeester Warnaarkade. Tijdens een onderhandse aanbeste ding, die plaats had op 16 augustus jongstleden, heeft het aannemersbedrijf van C. de Boer uit Hazerswoude-dorp zich ontpopt als de laagste Inschrijver. De stichtingskosten kunnen worden ge raamd op f 158.173,00. Omdat de raad al eerder f 10.000,00 beschikbaar stelde als voorbereidingskrediet, is nu nog een krediet van f 148.173,00 nodig. Intussen heeft dr. J. H. J. Crijns uit Roosendaal zich gemeld als gegadigde voor de oude ambtswoning van de burgemeester aan de Burgemeester Warnaarkade. De prijs f 130.000,Hierop moeten ongeveer f 4400,aan verkoopkosten in minde ring worden gebracht. Voor de aanvul lende financiering van de nieuwe ambtswoning is derhalve f 22.573,be nodigd. De boekwaarde van de oude woning zal bij de oplevering nog onge veer f 10.000,bedragen. B. en W. de len de raad mee, dat bij het niet afstoten van de oude ambtswoning on geveer f23.000,aan achterstallig on derhoud moet worden uitgevoerd. Dit blijkt uit een rapport van de directeur van gemeentewerken. Omdat op korte termijn zal worden begonnen met de gedeeltelijke bebouwing van het terrein tussen Burgemeester Warnaarkade en Dorpsstraat de ambtswoning van de burgemeester derhalve zijn voor het bouwrijp maken f 23.400,nodig. D. v. d. Aart (76) overleden LISSE Op 76-jarige leeftijd is vannacht de bekende Lissenaar D. v. d. Aart overleden. De heer v.d. Aart heeft vanaf zijn jeugd een groot aantal functies in het verenigingsleven in Lis- se vervuld. Vooral voor de woningbouwvereni ging „Gezinsbelang", heeft hij zich tot zijn dood bijzonder verdienstelijk ge maakt. Hij vervulde er 35 jaar de functie van penningmeester. Ook voor de voetbalvereniging Sportclub Lisse betekent het heengaan van D. v. d. Aart een groot verlies. Als controleur nam hij veertig jaar lang een ver trouwde plaats in achter het loket op de Spekkelaan. De heer Van der Aart was tevens nog bestuurslid buurtvereniging „De Engel", BOLLENSTREEK De meeste bloembollenexporteurs naar Amerika zitten yj-i jaar met een flinke strop. De recente economische maatregelen van president Ni hebben hen namelijk een financiële opdoffer bezorgd. Harde klappen die van kanten komen, want naast de ongunstige ontwikkeling van de dollarkoers ma fw-3 de exporteurs nog eens een linkse directe incasseren van de tien procent invi 5§fij heffing. Veel exporteurs kunnen nu hun winst wel vergeten en voor somm*^ betekent de zet van president Nixon zelfs dat er dit jaar hoogstwaarschijnlijk bij moet. VOORHOUT De gemeentesecre taris van Voorhout, de heer J. W. v.d. Aardweg, heeft in de 25 jaar dat hij nu deze functie vervult, heel 'wat spectaculaire dingen meegemaakt. Wij gingen een paar uur met hem praten en toen kwamen heel wat voor Voorhout opzienbarende ge beurtenissen naar voren. Een daar van spant wel de kroon. Het is het bezoek dat Churchill in 1948 aan Voorhout bracht. De heer V.d. Aard weg vertelt over dat bezoek:„Vele omringende gemeenten waren ver baasd hoe Voorhout dit voor elkaar had gekregen. In die tijd bezocht Churchill een aantal landen in Eu ropa om over de gedachte van een Verenigd Europa te spreken. In Den Haag gaf hij te kennen de bloembol len wel eens te willen zien. Vóór zijn vertrek per vliegtuig van het vliegveld Valkenburg naar een an der Europees land werd een bezoek aan Voorhout gearrangeerd. Daags tevoren werden enkele leden van het gemeentebestuur uitgenodigd om op de Engelse ambassade in Den Haag te komen om met Churchill kennis te maken. Als leek was het opvallend te zien het groot aantal maatregelen die voor dit bezoekje getroffen werden voor de veiligheid van Churchill. Ter plaatse heeft hij (oen enige bloemmozaïeken bewon derd." Ook 1956 was voor Voorhout een gedenkwaardig jaar. Op 2 februari van dat jaar bracht mr. J. Kleesesz, commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, een bezoek aan deze bollengemeente. V.d. Aardweg :.,Dit was uniek, want hij kwam in ver band met de benoeming van de nieuwe burgemeester. Hij wilde zich wel eens op de hoogte stellen van de gang van zaken in onze gemeente. Want de periode van '48 tot '55 is voor Voorhout moeilijk geweest. Be stuurlijk was het niet goed. De ver houding tussen raad, wethouders en burgemeester was niet te best. De heer Kolfschoten, thans burgemees ter van Leidschendam, nam in 1956 het burgemeesterschap waar. Op die 2e februaridag lag een dik pak sneeuw en de heer Kolfschoten kwam op het idee om de Commissa ris in een ouderwetse arreslee met paarden bespannen rond te rijden. Jammer dat de Commissaris dit te kond vond. zodat dit ritje niet door ging en een auto werd gebruikt." In 1962 bracht de Koningin een werk bezoek aan de Bollenstreek en be vocht ook Voorhout. Het comité had voor iedere gemeente een taak vast gesteld, zo had Voorhout de op dracht: „de jeugd te presenteren" gebaseerd op bloembollen. In de raadszaal werd voor de Koningin een feeëriek toneelstukje opge- Een zware maar dankbare taak was voor de secretaris de verbou wing van het gemeentehuis, juist toen de burgemeester weg was. Deze verbouwing bracht voor het perso neel een beter leefbare ruimte, maar de trots is wel de prachtige raads zaal, hiervan komt de eer toe aan de toenmalige raad. Tot nu toe heeft de secretaris gewerkt onder vier burge meesters. Onder burgemeester Van Berkel is hij benoemd. Daarna kwam burgemeester De Graaf van '47 tot '55. Na een tijdelijke waarne ming door de heer Kolfschoten werd de heer Smolders, thans burgemees ter van Alkemade. burgemeester tot 16 april 1966. Vanaf die datum is Van Stolwijk burgemeester. BOSKOOP De Boskoopse zwembal lon zal door onpartijdige deskundigen worden onderzocht op kwaliteit of moge lijke constructiefouten. De kosten van dit onderzoek zullen worden betaald door Tme Swimming Pool Suppley and Con struction Corporation uit het Belgische Dit hebben B. en W. geantwoord op vragen van Boskoopse raadsleden mede naar aanleiding van publikaties in ons blad. Het Boskoopse college geeft boven dien toe, dat voor de ingebruikname géén proeven zijn genomen om de invloed van het niveauverschil in het bad en de daar- de I door ontstane overdruk na te gaan. Er zijn wel proeven genomen met achaal- tot de juiste vormgeving middelen i te komen. De herstelwerkzaamheden aan de ge scheurde ballon zijn inmiddels weer be gonnen. tiaf'sL^Ghlslain.^ minuut. Uitslag: 1. Akerboom 4 5 8 en enburg 7. J. van Zaal NIEUWKOOP Onder leiding van actieve speeltuinvereniging ..De Zudde" hebben 66 jongens en meisjes (en ook enige ouders) deelgenomen aan een 10 kilometer wandeltocht in de Bilt. Niet alleen volbrachten allen de tocht, maar de Nieuwkoopse jeugd verwierf boven dien de groepsprijs. LEIDEN Het bestuur van de LEI- DATO geeft kennelijk vooruitlopend op de aangekondigde hearings over de vorming van een voetgangersgebied in de Leidse binnenstad een klinker- harde hint aan de sceptische „„Nering doenden" in een aantal typische win kelstraten. Onder de winkeliers met name die van de Breestraat, waar deze foto genomen werd heerst nogal wat weerstand tegen de voornemens van het gemeentebstuur; weerstand, die wordt ingegeven door de vraag, wat de gevol gen voor hun zaken zullen zijn van een afsluiting van de straat voor het gemo toriseerd verkeer. De sectie publiciteit van het LEIDA TO-bestuur heeft nu op willekeurige plaatsen in een aantal drukke winkel straten trottoirtegels doen vervangen door stenen, die door een wervend op schrift duidelijk in het oog springen. Daarmee erkent het bestuur van d< LEIDATO openlijk dat de voetganger als klant koning is in de winkelstraten. Anders had het ook wel reclametegels doen leggen in de rijbaan. burgemeester Markelo Noordwijker Roscam Met ingang van 1 september is bij K.B benoemd tot burgemeester van Markelo de heer mr. P. Roscam Abbing te Noord- wijk. De heer Roscam Abbing (32) is directiesecretaris van Fokker WVF N.V. hij is Nederlands hervormd en lid de WD. HAZERSWOUDE Het wegdek van de Lindelaan zal worden gereconstru eerd en er zal tevens een troittoir worden aangebracht. Met de werk zaamheden kan worden gestart, nu de bejaardenwoningen langs de Linde- en Kastanjelaan bijna alle zijn bewoond. De kosten van de reconstructie worden geraamd op f 24.783,. Vooral de grotere exporteurs zitten met de brokken. Zij hebben weliswaar enkele grote afnemers maar het winstpercentage n stuk minder dan bjj kleine trans acties. Een eenvoudig rekensommetje toont dat de bloembollenexporteurs een verlies gaan lüden dat schommelt tussen de 15 en 20 procent. Over de gevolgen van deze export crisis spraken wij met een van de ge dupeerde exporteurs, de firma N. Mens uit Lisse. Reizigers van dit bedrijf heb ben deels de ongunstige exportontwikke ling aan zien komen. Kon niet uitblijven Herman Mens, reiziger op Amerika, zegt hierover „Al heel wat jaren maak ik de overtocht. De laatste paar keren dat ik er was viel het mij op, dat de Amerikaan ondanks de geweldige uitga ven voor de maanprojecten, ontwikke lingshulp en leger er niets minder om ging leven. Ze bleven maar kopen. Een terugslag kon niet uitblijven. Dat zagen wij al lang aankomen. We stonden er dan ook niet van te kijken toen de dol larkoers ging dalen. Wat we echter totaal niet verwacht hadden was fing. Die maatregel doet de deur d aldus de heer Mens die nog even I uitrekent d?t de bollenexporteur op J 100.000 dollar 25.000 gulden verlies Voor een aantal bedrijven ligt c drag een stuk lager omdat zij hun J lars vóór de koersdaling reeds hand hebben gedaan. Deze pijnstilletl het grote verlies echter nauwelijks zaohten. Blijven lu| Een ander bedrijf, dat wond heeft opgelopen is de firma l| link in Sassenheim. Enkele weken g den stuurde het bedrijf per schipp;^, palets bloembollen naar de overkant,ij de dag dat het schip de haven bira) voer kondigde president Nixon de n regel af. Was de aankondiging eenfi later gekomen dan was Frijlink de (f ontsprongen. „Het is een slag a aldus de directeur van het bedrijf. J blijven echter lachen. Volgend ja het wel weer beter gaan". De van de bloembollen zullen het 1 jaar inderdaad een stuk opges moeten worden. Nu valt er weinig aj aan de prijzen te tornen, vooral nietji de leveranties aan supermarkets, e de belangrijkste afzetgebieden, heeft de Bond van Bloembollenhad laren een beroep gedaan op de Nel landse regering om financiële steun, verlichting van de geldzorgen wordt zocht in het opschorten van aan e verbonden heffingen en lasten. Vanmiddag heeft de voorzitter v» Bond van Bloembollcnhandelaren, heer Nederveen, daarover een ges met vertegenwoordigers van het Mini terie van Landbouw en schap voor Siergewassen. KATWIJK De Katwijkse gemeen teraad krijgt donderdagavond een rap port over openheid in het gemeentebe stuur voorgeschoteld. Dit rapport werd opgegesteld door een in april ingestelde commissie ad hoe waarin behalve bur gemeester Vermeulen de belangrijkste mensen uit de grootste politieke partij en zitting hadden. De commissie doet de raad een drie tal voorstellen. Op de eerste plaats wil men eens in de maand of eens in de veertien dagen een pagina huren van de Katwijkse Post voor publicaties van algemene aard. Daar onder verstaat men verkeersmaatregelen, sloop van woningen, reconstructie van wegen e.d. Preadviezen worden niet gepubliceerd. Dat wordt overgelaten aan de pers. De kosten van een pagina Katwijkse Post bedragen f 500. Er wordt een krediet Bromfietsers bij ongeval gewond LEIDEN Twee bromfietsers, een 46-jarige en een 16-jarige inwoner van Leiden raakten gisteravond omstreeks zes uur gewond bij een ongeval op de kruising Heregracht. Nieuwe Rijn. De bromfietsers kwamen tegelijker tijd de kruising oprijden en een van hen verleende daarbij geen voorrang. De 16-jarige bromfietser kreeg snij- wonden aan het gelaat, de 46-jarige moest met twee gebroken middenhands- beentjes en eveneens snij wonden aan het gelaat door de E.H.D. naar het Diaconessenhuis gebracht worden. gevraagd van f3000. Een aantal com missies zijn volgens de deskundigen zonder bezwaar voor het publiek toe gankelijk. Dat zijn de commissies voor Onderwijs en Culturele Zaken, Jeugd en Sportzaken, Recreatie en Toerisme, Verkeer. Agglomeratie, Algemene Bij stand en Middenstands- en Marktzaken. De resterende commissies kunnen door het publiek beter niet bezocht worden omdat daar dingen behandeld worden die zich daarvoor niet lenen. Ook de opengestelde commissies kunnen indien nodig voor het publiek gesloten worden. De commissie ad hoe dringt verder aan op een eenvoudiger notulering v commissievergaderingen opdat raadsleden de notulen eerder ontt gen. Men wil overgaan tot besluite» tuiering. Het laatse item uit het rap] behandelt de mogelijkheid tot debal de raadsvergaderingen. De commifi van mening dat deze vorm spraak voor de burgerij ongewens omdat dit te veel praktische bezwi heeft. Bovendien zij dat de inbrenj de huidige wijze voldoende gewaarbi is. Wel zullen de burgers van Kar hun eventuele voorstellen in de i missies naar voren kunnen brengen. KATWIJK B. en W. zullen de raad donderdagavond onder meer de volgen de voorstellen doen: een subsidie van f 1.005,80,- beschikbaar stellen voor de zwem- en poloclub Katwijk. Het ge bruik van plastic vuilnisemmerzakken verplicht te stellen en over te gaan tot het eenmaal per week ophalen van het huisvuil en het eenmaal per veertien dagen ophalen van het grof vuil. Een krediet van f7.000.- voor het ont werpen van een schetsplan voor de uitbreiding van het gemeentehuis. Een schadevergoeding van f 3.000,- voor de heer de Best Zuidstraat 51e. Een scha deloosstelling van f33.431 voor de heer Haasnoot, wegens het pachtvrij maken van een perceel grond in Rijnsoever. Aankoop van de huizen Commandeurs laan 33, 35 en 37 van mevrouw Z vliet-de Neef voor een bedrag f65.000,- totaal. Van de heren Kor! Harteveld de grond en de opsla Veereinde 17 te kopen voor de prijs f17.000,-. Het pand Liersteeg 17 te pen van mevrouw Zwet-van Duyn een bedrag van f 22.000,-. Van heer van Duyvenbode vier panden de Louwerstraat te kopen voor f425 Aankoop van een strook grond aai Eksterstraat van de Katwijkse vereniging om er een parkeert van te maken. Kosten f6.000,-. Ver; van een stuk grond aan de heer f ters van het café ,,'t Wachtje". De Wouters heeft de circa 82 m2 voor hij f 100,- per vierkante betaalt, nodig voor uitbreiding

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4