VEEL BEZWAARSCHRIFTEN TEGEN BESTEMMINGSPLANNEN GENTRUM EN VOORSTRAAT" Tufdag voor pioniers POLITIEMAN ZAKT DOOR AUTOBODEM Hulde voor A. v. d. Kaay, directeur vol energie 55 Behandeling in gemeenteraad Voorschoten LEIDSE AGENDA B. en W. tasten de interne democratie aan Doppen voor gehandicapten RUYSENAARS WINT C-TOERNOf ÏI POELEWAY SPRING' NAAR HOOFD KL ASS F -u EEN AKTIEVE BEZORGER LEIDSE COURANT DINSDAG 17 AUGUSTUS! VOORSCHOTEN De Voorschotense gemeenteraad krijgt vrijdagavond ter goedkeuring aan geboden de vaststelling bestemmingsplann en „Centrum en Voorstraat". Voor dit plangebied werden reeds in augustus 1966 bestemmingsplannen vastgesteld, doch om strikt formele redenen werd daaraan goedkeuring onthouden. Omdat d e denkbeelden omtrent de positie van het dorpscentrum in relatie met de uitbreidingen inmiddels zijn gewijzigd, hebben B. en W. de beslissing genomen de plannen nog eens door te lichten. Inmiddels kwam in 1968 de beschikking van het ministerie af dat het gebied rondom Voorstraat en Treubstraat als beschermd dorpsgezicht werd aangewezen. De thans voorgestelde plannen zijn tijdens een op 14 mei 1969 gehouden wijkavond voor het centrum uitvoerig met belangstellenden besproken en onderworpen aan het oordeel van de Algemene Winkeliersvereniging Voorschoten. Tegen de ontwerpplannen „Centrum en Voorstraat", die vanaf 22 januari van dit jaar ter visie gelegen hebben, zijn 38 bezwaarschriften ingediend. Daarnaast werd door D '66 een alternatie f plan aangeboden. Een groot aantal bezwaarschriften is ingediend te len de tussen de Schoolstraat en de Kon. Juliana- aan geprojecteerde dienweg. Deze dienweg is nood- takelijk om de gedachte het winkelapparaat te" roncentreren in de Schoolstraat met een zo gesloten nogelijk winkelfront en de uitvoering van het plan leze straat tot een voetgangersdomein te maken. PARKEERVOORZIENINGEN In het niet goedgekeurde plan „Centrum" was een potentiële parkeerruimte in de directe omgeving aanwezig van goed 400 auto's. In dit plan is rekening gehouden met parkeerruimte voor ruim 700 automobielen. Van de zijde van de middenstand is bezwaar gemaakt tegen de situering van de aarkeervoorzieningen langs de achtererven van de Voorstraat en een strook langs de omleidingsweg. De middenstand wil graag kleinere parkeerterrei nen gelegen dicht bij het centrum zoals de huidige ;peelplaats en schooltuintjes van de Hervormde School. Kleine parkeerplaatsen veroorzaken „zoe- cende" automobilisten volgens B. en W. en daarom een groot parkeerterrein. VOORSTRAAT Eveneens een groot aantal bezwaarschriften richt zich tegen de bestemming EGA eengezinshuizen in de Voorstraat, aangezien daardoor bestaande bedrijven in hun uitbreiding beperkt zouden wor den. Deze bestemming houdt rechtstreeks verband met de aanwijzing van de Voorstraat tot beschermd dorpsgezicht. Er zal alleen mogelijkheid zijn tot RANDWEG Een belangrijk onderdeel van het plan „Centrum" wordt gevormd door de oostelijk van de bestaande kom geprojecteerde randweg, die de verbinding zal vormen tussen de Raadhuislaan en de Kon. Marine laan. Deze randweg is van groot belang voor de ontsluiting van de oostelijk daarvan gelegen en nog te stichten woonwijken, terwijl voorts de aanleg van het nieuwe parkeerterrein mogelijk gemaakt wordt. De hiermede in verband staande verbreding van de Oranjeboomstraat tot een weg met twee door een middenberm gescheiden rijbanen en de daardoor noodzakelijke afbraak van drie flatwonin gen heeft echter aanleiding gegeven tot een groot aantal bezwaarschriften. Na overleg is een oplossing gevonden, waarmede zoveel mogelijk aan de bezwa ren tegemoet zou worden gekomen. B. en W. geven thans de voorkeur aan de Oranje boomlaan zonder gescheiden rijbanen en de aanleg van een dienweg. De breedte van de Oranjeboom- iaan wordt 7 meter, voldoende tot 1976. Vooralsnog behoeven dan de flatwoningen nog niet te worden afgebroken. Op lange termijn kan de Oranjeboom laan verbreed worden tot 9 meter, maar dan moe ten wel de flatwoningen afgebroken worden. Anders ontstaat een flessehals in de laan. ALTERNATIEF B. en W. gaan ook nog nader in op het door D'66 ingediende alternatieve bestemmingsplan Zij bena deren het plan als een illustratieve voorzet en niet als bezwaarschrift. In zijn algemeenheid is het alternatief plan gericht op de handhaving en zo mogelijk stimulering van het historisch en schilder achtig karakter van het centrum. NOORDWIJK. De Pionier-Automobielen Club houdt zijn jaarlijkse Traditierit, dit keer voor de zestiende <v>i zaterdag 28 augustusEr zijn voorlopig 120 deelnemende wagens. De start is vanaf half tien in het Wilhelminamg in Utrecht. De route gaat vanaf Utrecht richting Breukelen en vervolgens uia Harmeien. Bodegraven naar Avifaun^ Alphen aan den Rijn. Vervolgens wordt via Benthuizen en Hazerswoude naar het Nationaal Automuseum I Leidschendam gereden. Na een kort oponthoud gaat de tocht over Voorschoten. Katwijk en Noordwijk 4M,: Noordwijk aan Zee. uiaar de finish bij hotel Huis ter Duin is. Zondagmiddag 29 augustus wordt er een dPrw gehouden op de boulevard van Noordwijk aan Zee omstreeks twee uur. Het is voor liefhebbers een unieke gelegen/N* om deze antieke automobielen in rijdende staat te zien. Op de foto een Martini uit 1914. Open dag van Stichting Huishoudelijke en Gezinsvoorlichting, van 9.00—20.00 uur. Nieuwe RUn Warenmarkt van 8.00—17.00 DONDERDAG 19 AUGUSTUS Gebouw „De Hoeksteen" Tijdens koop avond Open dag van Stichting Huishoudelijke en Gezinsvoorllchting. 'xposeert keramiek. lutsneden. Gerda Leiden" (1881- Rljksmuseum voor Volki „Tiderida" van Eskimo to toonstelling over het le\ een Oost-Groenlandse sar Galerie 't Hoekje bij de Pomp: (tel. 3501). 7-8 tot 28-8. tentoonstelling over den. 14-8, 12.30 uur krijgen deze paardet „middagmaal" aangeboden. poliklinl- scne behandeling na ongevallen wordt van dinsdag 12 uur ("s middags) tot woensdag 12 uur waargenomen door het Diaconessen- huis. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St.-Elizabethziekenhuis (Hooi gracht). Op andere werkdagen en op zonda gen door het Academisch Ziekenhuis. Brandweer: 33333, politie: 44444, EHD 20645. V.V.V Stationsplein 3, Leiden, tel. 01710- 23459 en 34994. Ma. tot en met za. 9-20 uur, zon- en feestdagen 10-16 uur. Het Bureau Gezamenlijke Voorlichting Sociale Wetgeving houdt de eerste woensdag van iedere maand van 's mid dags 57 uur zitting in het gebouw van de Huishoudelijke en Gezinsvoorlichting Levendaal 1. hoek Garenmarkt Groenoordhal: Iedere vrijdag tot ca 11.30 Markten: Wo. 8—17 uur, bloemenmarkt. Nieuwe Rij algemene waren- en bloei landse Kerkgracht en Nieuv Bezoekuren ziekenhuizen dagelijks behalve n zondag van 14.30- ling Gynaecologie 10.00-12.30 en van ï&.oo-zo.uu uur. voor kraamvrouwen: van 10.00-11.30, 15.00-17.30, 18.30-20.00 uur. Op dinsdag Is er de gehele dag geen bezoek. Bezoek Praematurenafde- llng (alleen voor ouders): dinsdag niet. Ma. wo, do en vrij. van 18.30-18 45 uur: za en zo PAK-fractie in Leidse raad: LEIDEN De PAK-fractie (P.v.d.A., D'66 en PSP) in de Leidse gemeente raad is van oordeel, dat het veronacht zamen door het college van B en W. van in de wet verankerde procedures de interne democratie binnen Leiden aantast. De fractie geeft dit te kennen in een vandaag uit te geven verklaring. Volgens deze verklaring is de gehele gemeenteraad tweemaal in acht dagen „geconfronteerd met bijzonder onzorg vuldige handelingen van het college" en tweemaal heeft de meerderheid van de ze raad zich niet gestoord aan alge meen aanvaarde criteria voor behoor lijk bestuur, maar het onbevoegde han delen van het college met zijn stem gedekt". Volgens de PAK-fractie zet het colle ge van B. en W. de puntjes op de i als het gaat om vitale kwesties, zoals b.v. een peuterspeelplaats, voorzieningen voor minder draagkrachtigen en subsi dies of garanties voor verenigingen. „Het duurt dan maanden voordat een voorstel rijp is voor een beslissing in de raad. Als echter een uitgave om welke reden dan ook het college welgevallig is, zoals energievoorzieningen ver bui ten Leiden of het plaatsen van moderne machines op het stadhuis, dan is het college niets te dol; zelfs wordt een aanzienlijk bedrag uitgegeven zonder dat de raad er aan te pas komt". De verklaring noemt deze handelwij ze in strijd met de wet en in strijd met de eis van gemeentelijke democratie die alleen aan de raad niet aan het college het recht geeft om over uitgaven te beslissen. De PAK-fractie zegt door te zullen gaan met het nemen van initiatieven, het constructief mee- BOLLENSTREEK In samen werking met de directie van Ri- vella organiseert de Stichting Sport en Recreatie Gehandicap ten Bollenstreek een spaaractie. Ook die Stichting zou steeds weer nieuwe activiteiten voor de ge handicapten willen presenteren naast het wekelijkse zwemonder- richt in het overdekte zwembad te Lisse. de wekelijkse „soos voor gehandicapten, zomerkampen voor oud en jong, maar ook daar ontbreekt thans nog het geld. Daarom grijpt het Stichtingsbe stuur elke gelegenheid aan om geld voor dat doel bijeen te bren gen. De fabrikanten van Rivella bieden dan nu zo'n kans. Onder het motto „Rivella dokt voor de gehandicapten" gaat dan nu de spaaractie in zee. Voor elke kroonkurk van een klein flesje krijgen de gehandi capten twee centen; voor elke rode dop van een literfles krijgen zij vijf centen. Wilt u meer we ten over deze spaaractie? Belt u dan. Lisse (02521)—5872 of 3212 of 3191. Sluiting Gem. Bureaus LEIDERDORP Op woensdag 25 augustus aanstaande zal de gemeente secretarie van Leiderdorp gedeeltelijk gesloten zijn in verband met de jaar lijkse personeelsreis. De afdeling Bevol king en Burgelijke Stand blijft geo pend. Ook de telefooncentrale zal bezet blijven. denken over het belang van de Leidse bevolking. „Tezelfdertijd echter zullen wij bij hogere bestuursinstanties garan ties zoeken voor het behoud aldus de PAK-verklaring. LEIDEN-NOODWIJK Het viel een patrouillerende Noordwijksc politieman op, dat de auto, waarmede een 20- jarige kantoorbediende uit Leiden over de Gooweg tufte in slechte staat van onderhoud verkeerde. Hij hield de Lei- denaar aan en ontdekte bij een nader onderzoek, dat er aan het vehikel nogal wat mankeerde. De meest opvallend was wel, dat de bodem van „het vervoermiddel" gemid deld zo'n 10 cm. naar beneden was gezakt en slechts op enkele plaatsen dan het chassis vastzat. De bodem werd door een houten balk eingszins ge steund en op z'n plaats gehouden. „Toen ik de balk had verwijderd en op de bestuurdersplaats wilde gaan zitten, zakte ik finaal door de bodem heen", tekende verbalisant o.a. in het proces verbaal aan. Verdachte kon uiteraard niets tot zijn verdediging aanvoeren. „Gelukkig, dat die agent u aanhield. BOSKOOP Boskoops bejaarden koor zal op zaterdag 28 augustus a.s. te zien en te horen zijn op de t.v. tijdens heet VARA-programma „Daéje ouder" dat om 16.02 uur aanvangt. Van de 45 geteste koren bleven er elf over waar onder het Boskoopse. Het verplichte nummer is „Ons Lieske" van Rudolf Karsemeijer terwijl zeer waarschijnlijk als vrij werk zal worden gezongen „O musica" van Piet Pos. Dirigent is de heer Hub. de Groot. BURGELIJKE STAND ALKEMADE Geboren: Serge V.. z.v. B. Barto en R. A. Poel. Ondertrouwd: A. J. M. Volwater en M. M. Klein: C. B. Boers en J. M. E. Klein: H. A. van der Geest en H. C. van Leeuwen: M. C. J. Poels en L A. J. van der Zwet: E. van der Weide en C. H. Zowel u als andere weggebruikers zijn hierdoor aan een groot gevaar ont snapt", kreeg verdachte o.a. van de rechter te horen. Omdat de auto ver- beui'd werd verklaard en verdachte daar om de sloopwaarde misliep, liet de offi cier 't bij 'n boete van f 40 subs 4 dagen. Het vonnis luidde conform. LISSE Wij vernamen, dat de leeg staande oude openbare school aan de Heereweg voorlopig als dépendance van de r.-k. m.a.v.o.-school aan de Oranje laan gaat dienen. Het leerlingenaantal van deze school is sterk groeiende. Van het gemeentebestuur van Lisse werd toestemming verkregen om de vier lo kalen van de openbare school te ge bruiken totdat het schoolgebouw een definitieve bestemming zal krijgen. Naar wij vernemen, is er ook een verzoek binnengekomen om in deze school de muziekschool Bollenstreek te vestigen. LISSE De Postduivenver „Luehtklievers" hield een wedt vanaf St. Dizier, afstand 403 knr 283 duiven. Gelost werd or aankomst eerste duif 10.26 i 1524 meter per minuut; laatste prf kwam binnen 11.00 uur. Uitslag luidt: H. van D LISSE Op de banen van het ten nispark Lisse zijn maandag de twee nog resterende cnkelspelfinales in de C- afdeling verspeeld. Onno Ruysenaars behaalde hier zijn vierde toernooizege van dit seizoen door in de finale Ted van der Bruggen, die eerder in de halve eindstrijd Bor v, Overbeeke uit schakelede. in twee korte sets te vety slaan. Onno Ruysenaars bleek veel vaster te zijn dan Ted van der Bruggen, die de meeste rolleys verloor. Ook legde Onno Ruysenaars de meeste durf aan de dag door de aanval niet te schuwen. Dit alles resulteerde in een „straight" sets overwinning van Onno Ruysenaars, die slechts vier games behoefde af te staan (61, 63). FAMILIESTRIJD De damesenkel-C finale gaf een fa miliestrijd te zien. Annet en Linda van der Meij vochten hier een duel uit op het scherpst van de snede. Tot 55 hielden beide meisjes elkaar goed in evenwicht. Op dat punt evenwel gaf de grotere precisie van Annet van der Meij, die iets zuiverder en méér langs de lijn speelde, de doorslag (75). In de tweede reeks kwam Linda van der Meij er niet meer aan te pas. Met sterk li tot 12. 1.15 t is: dagelijks eerste klas :erste klas van 8 uur; tweede 7 tot 8 uur: Chef van gas, licht en w ater in het zilver Kraamafdellng: 3de klas: van 15-10 en van 18.45-19.30; 2de klas: v. 11.30-12 (alleen vaders) van 15-16 en van 10.45-19.30. Baby's en kleuters: zo., ma., wo., vrij. en Zü. van 15-15.30; dl. en do. van 18 18.30. Kinderen vanaf 4 Jaar: alle dagen van 15- 16. dl. en do. van 18-18 30 uur. Annakllnlek: Sde kla9 13.30- 14.30 en 18-19 uur. 2de klas 13.30-15.30 en 19- 20 uur: lste klas 11-12. 13.30 15 30 en 19-20 Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest: dins dag en vrijdag 13 tot 14.30 uur: zondags 11 lot 12 en 2 tot 3. OEGSTGEEST - Bezoekuren Jeleers- makllnlek: maandat tot en met vrljdaj 16.45-17.45 uur; zaterdag 13-15 uur: zondag 11-11.45 en 13-15 uur. ALPHEN Ziekenhuis Rijnoord: dage lljks (ook zondag) lste en 2de klas: var tot° 8;' zaalpatiënten zonda: klasse-patiënten half 3. donderdag v zaterdag van 1 psychiatrisch h ilf 3. mtrum, 9cha- Leidschendam: zondagmiddag .00—15.30 uur. Dinsdagavond van 19.00- Donderdagmtddas i half 4. dinsdag in 7 tot 8: tbc-afd half 3 tot half _-_Ji half 3 donderdag evenwel v llng: dagelijks van revalidatiecentrum kinderen: woensdag van 7 tot 8 z-terdag en zondag van half 3 tot half 5: longkUnlek en tbc-afdellng kinde ren: woensdag van 7 tot 8 en zaterdag en zondag van half 3 tot half 4. Bezoekuren ziekenhuis St-Antontasnove van 18.45 tot 19.30 uur. Voor 3 klaspatiënten te Voorburg dagelijks voor patiënten —le klas en klas 2a van 11.15-12 00 uur. Van 14 10—15.30 uur en van 18.45 -19.30 uur. Voor BOSKOOP Maandagmiddag werd de „zilveren" gemeenteambtenaar, A. v. Kaaij, thans directeur van de ge meentelijke gas- en elektriciteitsbe drijven te Boskoop, in Florida gehul digd omdat hij gedurende vijfentwintig jaar in overheidsdienst was. Omdat de jubilaris de laatste vijf jaar tevens directeur van het waterleidingbedrijf „De Rijnstreek" is, sprak eerst burge meester Smolders (Alkemade), als voor zitter van dit bedrijf. Deze schetste de carrière van de directeur, die als zoon van een „gasdirecteur" al vanaf zijn wieg vertrouwd is geweest met de reuk van het gas. Misschien wel daardoor was de start van de jubilaris, na zijn studietijd „vol gas" want hij begon vrijwel direct als directeur. Als directeur van De Rijnstreek kwam de jubilaris direct voor een zwa re taak te staan vanwege de samenvoe ging van meerdere bedrijven maar ook de technische problemen bleven niet uit. De jubilaris bleek evenwel over de nodige capaciteiten te beschikken om alles te regelen. Het bestuur van De Rijnstreek is dan ook bijzonder tevre den met de jubilerende directeur, die altijd met hart en ziel bij zijn werk is. Hij wenste de jubilaris van harte geluk met zijn jubileum en hoopte dat hij nog vele jaren zijn krachten aan het bedrijf zal kunnen geven. Het verheug de spreker dat hij de jubileumenvelop mocht uitreiken waarna hij mevrouw v. d. Kaaij een fraai boeket overhandigde. Wethouder P. van den Dool, die namens het gemeentebestuur sprak, had veel waardering voor de jubilaris die hij de juiste man op de juiste plaats vond. De gemeentebedrijven hadden zo'n man nodig omdat er veel energie wordt ge leverd die niet mag stagneren. In de huldiging van de directeur betrok spre ker ook het personeel dat in vaak moeilijke omstandigheden de energiele vering in stand moet houden. Namens de personeelsvereniging sprak de heer J. H. J. Berger, die op geestige wijze de kennismaking met de „nieuwe" direc teur besprak en diens wijze van „rege ren" die door het personeel zeer op prijs wordt gesteld. Het geschenk be stond uit een diascherm en een projec tietafel. De heer H. E. J. Boon, die namens het personeel van De Rijn streek sprak, noemde de stormachtige ontwikkeling die het bedrijf heeft door gemaakt die evenwel onder de eminen te leiding van de directeur zeer goed is verlopen. Hij stelde 't op prijs dat aan het personeel 'n grote mate van zelfstan digheid werd toebedeeld hetgeen de ar beidsvreugde verhoogde. Gemeentesecretaris Groot sprak na mens de top van het gemeentepersoneel. Ook hij roemde de prettige samenwer king, onderling en bood een platenkof- fer en een platenbon aan. In zijn dank- -woord sprak de heer v. d. Kaaij zijn vreugde uit over het feit dat zijn beide ouders dit feest konden bijwonen. Hij dankte alle sprekers woor hun waarde rende woorden en geschenken maar ook het personeel op wie vaak op de meest ongelegen tijden een beroep moet wor den gedaan, omdat de service aan de gebruiker voorop staat. Na dit officiële gedeelte volgde een receptie tijdens welke de jubilaris nog talrijke geluk wensen en geschenken in ontvangst kreeg te nemen. Ook de bijna voltallige Boskoopse brandweer (de heer v. cl. Kaaij is ook nog commandant van de brandweer) kwam hem gelukwensen. gevarieerd spel gaf Annet haar nu geen enkele kans meer en met 62 greep zij de overwinning. Een fraai resultaat van dit meisje, van wie wij, gezien haar technische kwaliteiten, ongetwijfeld nog veel mogen verwachten. Uitslagen: H.E.C. Halve finale: T. van der Bruggen B van Overbeeke 6—3; 6—0 Finale: S. Ruijsenaars T van der Bruggen 61: 63 D.E.C. Halve finale: A. van der Meij E. Trompert 61; 64. Finale: A. van der Meij L. van der Meij 75; 62. Sylvia Margaretha. ikker en M. A.I ïrkley en M. P. vj C. Slootweg. Ovej LISSE De gehouden ponywedstrij den door de ponyclub „Poeleway" mo gen als uitnemend geslaagd aangemerkt worden. Er was veel spanning bij de jeugdige ruiters, want de wedstrijden hielden voor hen ook promotiekansen in naar een hogere klasse. In dit opzicht is men zeker geslaagd, want niet minder dan 11 leden konden naar een hogere klasse bevorderd worden. Het dressuurrijden vraagt inspanning van paard en ruiter beide, waarbij gro te beheersing nodig is. Een goede dres suur kan succes opleveren bij het springen. Een goed voorbeeld daarvan was het resultaat van Carla van Dee- len, die op Wilma bij het springen zelfs twee eerste prijzen in de wacht wist te slepen, gevolgd door Mariska van de Meer op Chivivi, die haar op de voet volgde en waardoor beiden naar de „1- klasse springen" promoveerden! Verdere uitslagen: UITSLAGEN Ring 5, B-springen: 1. Carla van Doelen op Wilma (Poeleway) 6'/* pnt.; 2. Anneke Jaartsveld op Pegasus (Van Merlenruiters) 6'/:; 3. Mariska van der Meer op Chivivi (Poeleway) 6l/z. Ring 6 Kingenspcl: 1. Anko van der Lans op Toska; 2. Marko van Hal, op Sandy; 3. José 't Hart op Tim. Ring 6 Vlaggenra- ce: 1. Dorothé 't Kort op Eduard; 2. BURGERLIJKE STAND ALPHEN AAN DEN RIJN - Geboren: Erik Jan Oudshoorn; Ronaldus Joannes Adrianus Pannebakker; Johannes Jacobus Wilhelmus Heemskerk; Elisabeth Esther Verboon; Johannes Cornells Prins: Emile van den Oever; Ingrid Antonia Domburg; d: Cornells van Dissel, i a de Geus. (19); Christiaai en Neeltje Vermeulen, (2( Maria H. Gerrits, (18); Leuntje de Jong, (22) Charlotte de Vroomen op Gildy; 3 ko van Hal op Sandy. Ring dressuur: 1. Mildred van Woonii Whisky (Van Mertenruiters) Marjolijn Klienendorst op M (Kapt. v. d. Wal) 6.15; 3 Luu M Brake op Sunny Boy (Vennepen 6.1. Ring 2 B-l dressuur: Bruggeman op May Day (Poe£JJn, 6.58; 2. Natuscha Hrouda op Dier Mertenruiters) 6.17; 3. Marja e|^ Vroomen op Nino (Poeleway) 6.17. 3. B-l dressuur: 1. Riek Hoeksl qp Dolfina (Poeleway) 6.58; 2. Jo Roos op Winston (Venneperruitersi rst 3. Carla Jaartsveld op Pegasus (V, tenruiters) 6.17. Ring 4. B2-dressn Marjo Keizer op Rex (Kapt. va: !n Wal) 7.07; 2. Roek Wijsman op P e__ (Poeleway) 6.85; 3. Huub Vervlo jn Fury (Kapt. v. d. Wal; 6.35. Capnlle springprocf: 1. Carla van ;he en op Wilma (Poeleway) 7 rijden 'bb 2. Mariska v. d. Meer op Chivivi way) 6*/ï rijden, 92.5; 3. Desi: e^t Vroomen op Peggy (Poeleway) r 87.5. Qbus weer opefc ttra LISSE Dank zij veler med at€ king tijdens de reorganisatie-perk het Lissese jongerencentrum Qbui augustus worden liett Op 28 augustus van 7-9 zal Qbus graag de ouderen ondi ontvangen om kennis te komen met het bestuur, de nieuwe O] inrichting. Van 91 in de zomeravond centrum open voor alle leden en j ren die in deze feestelijke oper n stemming gewoon eens willen kijken. Volgende week hoopt Qbu nieuwe programma te kunnen pu ren. Een ding staat vast: er kom j'e™ cursus yoga en maandagavond 6 tember wordt in verband hie: lezing gehouden over yoga verschillende manieren van belevir kunt je dan opgeven voor de 0 Het adres is Qbus Kanaalstraat (eind van de Kanaalstraat vlak vi brug over de Ringvaart rechtsaf) Tel 02521-4118. jka '>i; NIEUWKOOP Welke flinke scholier wil zelf een goed zakgeld verdiei DE LEIDSE COURAN biedt deze kans, wij vragen voor de gemeente NIEUWK Nadere inlichtingen verstrekt u gaarne mevrouw Verhaf Fazantstraat 20, Nieuwkoop, of bij ons bureau Papengrpcht Leiden Telefoon 01710 - 22244.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4