Narcissenstraat Lisse i wil zijn bomen houden Elft Reeds zeven palen bezet In Roelofsaren* sveen Haks klopt Soeters in spannend duel Warmondse raad gaat Zwanburggrond kopen Vrouwen weg laat vissen voor uitstapje bejaarden Duurzaam contract voor Alphen-captain v. Geen In Leidschendam zijn vakantieweken succes PAGINA 4 LEIDSE COURANT DONDERDAG 5 AUGUSTUS 1971 M89E De bewoner» van de Narcissenatr&at hebben een scherp protest aange tekend tegen het voornemen van het gemeentebestuur om de bomen In hun straat te rooien. Zy hebben een ad ree gericht aan B. en W. van Llsse, waarin zy allemaal op slechts een enkele uitsondering na er by het college op aandringen, de bomen ln geen geval te laten rooien. De Xarclssenstraatbewoners vragen aan B. en W. om „Inspraak", zoals destyds ook de bewoners van de Romynstraat kre gen toen daar plannen gemaakt werden voor verkeersvoorzlenlngen. De bewoners van de NarclssenstTaat meest huiseigenaar» willen behandeld worden volgens de reg-el ..Geiyke monniken, geiyke kappen". Zelfde inspraak als Romijnstraat t de Narcis- te leggen. BEKENDMAKING De burgemeester van Katwijk maakt ter voldoening aan het gestelde in artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de raad der gemeente Katwijk in zijn vergadering van 29 juli 1971 heelt verklaard dat voor de hierna, op de bij die besluiten behorende tekeningen nader aangegeven, delen van de gemeente be stemmingsplannen c.q. herzieningen van de voor de binnen die gebieden geldende bestemmingsregelingen worden voorbe- a. het gebied, zoals dit thans hoofdzake lijk wordt bestreken door het be stemmingsplan Katwijk aan Zee (Centrum); b. het gebied, zoals dit thans wordt be streken door het Wederopbouwplan Katwijk aan Zee (met uitzondering van de gronden gelegen in het „Witte Hek'' en de Zuid-Boulevard); c. het gebied omsloten door de Sluisweg. Rijnmond en Prins Hendrikkanaal, waarvoor thans nog gelden de voor schriften ex artikel 43 der Woningwet 1901, vastgesteld tij raadsbesluit van 2 augustus 1946; d. de gronden gelegen ten noorden van de Hocrnespolder, aangeduid als Rijnsoever; f. de gronden begrensd door de Rijn, het Uitwateringskanaal en Huize „De Wilbert"; g. de noordduinen en de zuidduinen. Bij genoemde besluiten is tevens bepaald, dat het verboden is zonder of in af wijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aan- legvergunning) in de onderhavige ges delen de in de besluiten nader omschre ven werken of werkzaamheden uit te De voorbereidingsbesludten liggen met bijbehorende kaarten vanaf heden voor een ieder ter gemeentesecretarie (kamer 12) ter inzage. bied-delen de in de besluiten nader om schreven werken of werkzaamheden uit te voeren. Katwijk, 5 augustus 1971 De burgemeester van Katwijk. A. G. VERMEULEN Dat zal voor de bewoners bovendien tot gevolg hebben, dat bijna een meter van het trottoir voor hun huizen wordt af genomen. De bewoners van de Narcis senstraat zullen dan vanuit de huiska mer op zeer korte afstand tegen het blik van de auto's aankijken. Voorts wordt de speelruimte voor de kleinere kinderen op het trottoir aanzienlijk in gekrompen. GEEN WOESTIJN „Wij willen de bomen behouden", al dus de hoofdinhoud van' de brief aan het gemeentebestuur. De bewoners van de Narcissenstraat zijn geschrokken van de aanblik die de Wilhelminastraat biedt, nadat de bomen daar zijn wegge haald. Een dergelijke kale woestenij willen de bewoners van de Narcissen straat voor hun straat voorkomen. Dr bomen, die er nu staan zijn een sierae i voor de straat. De Narcissenstraat wil de nu aanwe- zige parkeergelegenheid aan beide kan- j ders en jongens doen het thuisfr ten van de straat behouden. Desnoods hartelijke groeten. kunnen de trottoirbanden wat worden teruggelegd zoals ook in de Prinsen straat gedaan werd en kan er één- richtingverkeer ingevoerd worden. Dan heeft niemand er hinder van, dat er in de Narcissenstraat aan beide zijden van de straat geparkeerd wordt. Fijne weck voor RKSV „Meerburg" LEIDEN Zondagmiddag vertrokken de B-junioren van Meerburg met 2 teams naar 's-Hertogenbosch. Alles en iedereen kwam in goede gezondheid in het kamp aan. 's-Maandags werd begonnen met slag- en voetbal met wisselend resul taat. Op dinsdag was één van de leiders, P v. d. Geer jarig en 's nachts om 12 uur stonden 23 jongens hoopvol de ver wachting uit te zingen dat ome Piet nog maar lang mocht leven. Zijn team wilde niet onderdoen en behaalde bij de sportwedstrijden drie overwinningen. Omstreeks 7 uur 's avonds brak een enorm noodweer los met het gevolg dat de tenten onderliepen en Meerburg, na eerst de verjaardag van ome Piet ge- "ierd te hebben, in de consumptietent r ^g gaan slapen. De aankomst zaterdag is tussen 12 en op het Meerburgterrein. Lei- de ((Van s aggevers) ALKEMADE Zeven deelnemers hebben zich reeds verzekerd van deelname aan de tweede nationale waterpaalzitkampioenschappen, die zaterdag en zondag in Roelofarends- veen aan de Westmeerlaan zullen worden georganiseerd. Andere belangstellenden kunnen vanaf hedenavond alle inlichtingen krijgen in de koffiebar Zuieinde 69 te Roelofarendsveen, die tot en met vrijdag voor dit doe geopend zal De deelnemers, die reeds bekend zijn, zijn o.m. de dames Agnes v. d. Voorden en mevr. v. d. Meer; voorts de heren Hannes de Jong, Wim Zalm, Eef Termeulen en Peter v. d. Voorden. Tijdens het paalzitten zullen het ko mende weekeinde op dezelfde plaats diverse vermakelijkheden orden ger- ganiseerd waaronder sprietlopen, en tobbetjetrekken met hindernissen. De organisatie hiervan berust bij Jan van Rijn, voorzitter van de ijs- vereniging. Zaterdagnacht om 12 uur zullen mini-races voor speedboten worden gehouden Voor het paalbewaken worden nog enkele serieuze mensen gezocht, die zich kunnen opgeven in de koffie- Tijdens dit festijn zal in het komend weekend de Westmeer aan te Roelo farendsveen aan beide zijden voor rijverkeer worden afgesloten. In Roelofarendsveen-zuid geldt een stopverbod voor de linkerzijde van het Zuideinde vanaf de Witte Singel, tot aan Zuideinde 98. Aan de belangstellenden wórdt nog een dringende orpoep g edaan geen glaswerk naar het feestterrein mee te nemen. Voor autoparkeerders is ruimte op een drietal grote terrei- RIJNSBURG Bijna tweehonderd knideren, voorzien van versierde fiets, step of driewieler, vormden vanochtend een kleurige stoet. Onder hen waren er 162 die hun „vervoermiddel" door een vakkundige hadden laten optuigen. Bij veiling „Flora" 'heerste nog een flinke bedrijvigheid. Hier en daar werd een laatste bloem geschikt. Maar pre cies op tijd vertrok de stoet, vooraf gegaan door „de muziek" naar het ge meentehuis om zich aan het college van B. en W. te presenteren. Toen het kindercorso stond opgesteld voor het gemeentehuis, gaf de heer D. Heemskerk een korte toelichting op het kindercorso. Hij zei. dat er in totaal 105 manuren in zitten. Gebruik is ge maakt van onder meer 700 gladiolen gratis beschikbaar gesteld door kwe- Honderden langs de weg voor kindercorso Na een toespraak van burgemeester Koomans en voorzitter C. de Moov van de Oranjevereniging, vertrok het kindercorso voor een tocht door het dorp. Honderden en nog eens honder den toeschouwers stonden langs de kant LEIDEN Evenals in voorgaande jaren heeft Han» Haks, die in Leiden altyd zijn beste partyen pleegt te spelen, voor een grote verrassing gezorgd door Peter Soeters na een zenuwslopende party, die meer dan twee en een half uur in beslag nam, te verslaan. Beide spelers waren fel gebrand op een goed resultaat, hetgeen alleen al moge blyken uit de eerste game, die 10 minuten duurde. Hans Haks wist deze game in zyn voordeel te beslissen en liep, vooral door zyn sterke backhand, hy vaak scoorde, direct door naar een eerste setwinst van 6—2. PETER Soeters kwam echter goed terug. Knap op de aanval spelend, daarbij goed gebruikmakend van zijn sterke volley, wist hij de tweede set voor zich op te eisen. De laatste set, die de beslissing moest brengen, bracht een hoop span ning. Op 65; 1015 kreeg Hans Haks namelijk twee mogelijkheden om de partij uit te maken. Beide keren faalde hij echter jammerlijk. Toen was de beurt aan Peter Soeters. Op 98 kreeg hij nu drie matchpoints, maar een net- bal en een makkelijke smash, die hij in het net sloeg, deden deze kansen voor hem verloren gaan. In de resterende LEIDEN-WARMOND Nu de Leid- *e gemeenteraad heeft besloten tot ver koop aan Warmond van de gronden, benodigd voor de uitvoering van het bestemmingsplan Zwanburg. krijgt de Warmondse raad op dinsdag 17 augus tus het voorstel te besluiten tot aankoop De Warmondse raad zal tevens een beslissing moeten nemen omtrent het ontzandingsgereedmaken van het ter reingedeelte tussen Zijleiland en hulp kade. De kosten hiervan worden ge raamd op ruim 3 miljoen gulden. Voorts zal een krediet moeten worden gevo teerd van ruim 8 ton voor het treffen van enkele oevervoorzieningen langs de Zijl en de Groote Sloot, hetgeen ver plicht is in verband met de verleende ontgrondingsvergunning. Rest de raad van Warmond nog een aantal aanvul lende kredieten te voteren, te weten 65.550 gulden voor het inrichten van een baggerdepot langs de Leede, 51.300 gulden voor peilbuizen en grondmecha- nisch onderzoek en 20.776 gulden voor het lokalisren van een kleilaag in het te ontzanden gedeelte van de Zwanbur- gerpolder. Andere datum voor jaarlijkse gebeurtenis ZOETERWOUDE De „Visvereni ging Vrouwenweg" organiseert zaterdag weer de jaarlijkse viswedstrijd ten bate van de uitgaansdag van de Zoeterwoud- se bejaarden. Gedurende een groot aan tal jaren werd de wedstrijd gehouden op de laatste zaterdag van de bouwvak vakantie. Doordat steeds meer mensen met de vakanties wegtrekken, is deze dag minder aantrekkelijk geworden. Om door een zo groot mogelijk aantal deelnemers toch een maximale op brengst te verkrijgen, heeft men nu voor het eerst voor een andere datum gekozen. Mede door de perfecte organi satie heeft dit gebeuren nationale be kendheid verkregen. Zo zullen ook nu weer deelnemers uit het gehele land zich aan de boorden van de Vliet poste ren. Bijzondere trekpleisters zijn ook de drie hoofdprijzen, t.w. een roeiboot, een boormachine met vele hulpstukken en een complete hengeluitrusting. Daar naast zijn er zeer veel kleinere prijzen. Vorige week zijn de leden van de visvereniging tezamen met de comitéle den in Zoeterwoude rondgegaan voor een succesvolle inzameling voor deze prijzenschat. Deelnemers aan de vis wedstrijd kunnen zich aanmelden bij de heer J. Hulsbos, Vrouwenweg 45, tel 226 en A. Jansen, Cornelis Schuyt- laan 150 Leiden, tel.:01710-41595. Men kan zich ook zaterdag a.s. nog opgeven in café Cronestein aan de Vlietweg. De bejaarden hebben het voor een belang rijk deel aan de activiteiten van de „Visvereniging Vrouwenweg" te danken dat zij volgende week dinsdag 10 au gustus, weer een fijne uitgaansdag zul len hebben. VORM TEYLINGEN ONZEKER Revanchegeducht en ver vullen Ter Leede SASSENHEIM Binnen nog geen twee maanden zullen de beide Sassemse voetbalclubs voor de tweede maal tegen over elkaar staan. De laatste ontmoe ting op 19 juni J.l. die plaats vond in het kader van het Gouden Tulptoernooi, georganiseerd door de Gouden Sport club Lisse, leverde Teylingen de trofee op, als gevolg van fraai spel. Teylingen overspeelde toen Ter Leede met 40. Zaterdagavond zal moeten blijken of Teylingen weer in die grandioze vorm verkeert. De rood—zwarten hebben donderdagavond pas de training hervat, in tegenstelling met de rood-gelen die er reeds enkele trainingen op hebben zit- ALPHEN AAN DEN RIJN Ten ten. j overstaan van dc ambtenaar van de Men is ervan overtuigd dat Ter Leede burgerlijke stand, de heer H. J. W. op een geduchte revanche uit is. Dit zal Koelman en een groot aantal belang- ertoe bijdragen, dat er een interessan- stellenden. heeft Alphcnaanvoerder match te wachten staat, al zou men Gerrit Frits Daniël van Geen (25) gis- die derby liever na 3 of 4 wedstrijden termiddag in de trouwzaal van het gezien hebben. De situatie om de ANB- gemeentehuis het duurzaamste contract beker, want daarom gaat het, is nu zo j getekend: zijn huwelijk met de lieftalli- dat wanneer Ter Leede deze derby I ge Anneke Hendrika Nielen (21). mocht winnen zij zich definitief bezitter I Het echtpaar waarvan de bruide- mag noemen van de bokaal. Het Sas- in zijn toespraak wees de ambtenaar gom provinciaal ambténaar is gaat semse voetbalseizoen begint dus direct oog eens op het aanvoerderschap, ook zich vestigen in een woning in de al met een spectakelstuk. De aanvang is in huwelijk. Na de plechtigheid werden j Castorstraat in Ridderveld. 's avonds 7 uur, en niet zoals reeds bruid en bruidegom verrast door twin- Op de foto: Het bruidspaar Van Geen- elders werd gepubliceerd om 4 uur. tig jeugdleden van de v.v. Alphen" die l Nielen omringd door Alphen jeugdleden. op de trappen van het raadhuis een erehaag vormden. In de zaal van de Opstandingskerk werd vervolgens een druk bezochte receptie gehouden, waar bij tal van fans van de bruidegom gelukwensen kwamen aanbieden. Ook het bestuur en de supportersvereniging van „Alphen" waren aanwezig, ze bo den behalve gelukwensen ook geschen- games was Hans Haks de gelukkigste van de twee, hetgeen dat alweer een netbal hem de overwinning schonk. Marian Loudin had 't tegen de con stant spelende Wim Pufkus bijzonder moeilijk. Zozeer zelfs, dat hij de tweede set aan hem moest afstaan. De grotere routine en het completere slagenreper toire van Marian Loudin gaven echter uiteindelijk de doorslag. Jan Cóeberg, favoriet no. 1, had geen enkele moeite met Adri van Leeuwen, tennisleraar op de Munnik, die hij slechts twee games gunde. Piet Veentjes behaalde op deze toernooidag twee overwinningen. Eerst zette hij zijn afgebroken partij tegen Bram Magera in winst om en vervol gens Erik van de Pols, die de controle over zijn slagen nogal eens verloor, met degelijk precisiewerk, waarbij hij wachtte op de fouten van zijn tegen stander. in twee sets te kloppen. Eerder op de dag had Richard Kasler laten zien, dat hij nog steeds tot de outsiders gerekend dient te worden. Met gevari eerd spel gaf hij thans Adema van Scheltema geen enkele kans. Bij de dames slechts een enkele partij. De Leidse Milou Penseel, die de leaatste tijd steeds beter gaat spelen, versloeg hier mej. Van de Hoek. die in de laatste set het hoge tempo van Milou Penseel niet meer kon bijbenen. Ook in de B-afdeling viel er een ver rassing te noteren. Jos Swart, vroeger spelend bij Foreholte, maar tegenwoor dig uitkomend voor Festina uit Amster dam, versloeg de geplaatste Frans En gelenburg. Tot 585 wist Frans Engelen burg de stand nog gelijk te houden. Op dat punt ging Frans Engelenburg echter meer missen en de groundstro- kes van de sterk spelende Jos Swart deden de rest (75) In de tweede set had Jos Swart steeds het initiatief, het geen hem de uiteindelijke zege oplever de. Bij de dames bood Josnie Teeuw verrassend goed tegenstand aan Bri gitte Entingh, maar kon toch niet ver hinderen, dat deze met de eer ging strijken. De Noordwijkse Joke Bos be reikte hier middels mej. Van der Hiele de volgende ronde, ies wat Elly Appel haar nadeed, door Co van Berghe-He- negouwen terug te wijzen. In de C- afdeling tenslotte kreeg Onno Ruijse- naars zijn revanche op Kees Koppert, die hem eerder dit seizoen verslagen had. Met 75; 61 bleef Onno Ruijse- naars aan de positieve kant van de score, daarmee zijn kandidatuur voor de titel stellend. Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Gerrit, zoon van J. H. Bauer en J. Hussen, Sabine Anna Maria, dochter van T. M. M. Kloek en M. J. E. Bakker; Jorin, zoon van J. F. S. van Blijswijk en K. J. Sikkema; Patrick Anton Egbert, zoon van A. B. van Hove en J. Willems; Yvonne, doch ter van D. Faas en W. M. Waaemans; Richard, zoon van A. Hei.ins en J. M. C. Karremans; Gijsbrecht Willem Bronne ger. zoon van H. F. A. M. WalenkamD en Y. M. Hofstede; Mira, dochter van K. H. van Leeuwen en B. Kunz: Daphne Margaretha, dochter van P. I. M. van Leeuwen en J. E. M. van Bellen; Ri chard Cornelis. zoon van C. A W. Citteur en F. B. T. Keilerhuis; Egbertus Hendricus, zoon van G. J. van Galen en B. Schoneveld; Jacco, zoon van C. A. Baars en J. J. Pijl; Erik, zoon van A. van der Marei en J. Oostendorp: Maic- kel Hendrik, zoon var H. "V. van Doorn en .R J. de la Bella. Overleden: P. Duk, 28 apr. 1895 wed. van J. Stavleu; T. Hiemstra, 18 jan. 1904, echtgen. van J. Roodenburg; H. D. Tamse. 25 jan. 1890, man; A. Zwiep 19 feb. 1963, zoon: J. J. Lommerse 17 nov. 1894 weduwe van G. J. Wassenaar; R. F. van Wijk, 15 jul. 1971, zoon; W. M. Kornet 17 mei 1893, echtgen. van J. Buising; J. Lepelaar. 29 feb. 1904, man; B. W. Grullemans 7 feb. 1894, man; H. P. J. Verstraaten 13 nov. 1884, man; B. J. H. Berkemeier 6 okt. 1924, man; W. G. Bekooij 31 jan. 1903, man; J. P. Gaarthuis 30 jun. 1922, man; P. A. van Croonenborg 21 jan. 1899, man. Gehuwd: J. H. N. M. Bakker en I. Hageman; F. Sanches en T. Huisman. Overleden: C. J. Huissoon. 61 jaar. echtgen. van J. Schaalje; M. H. B. Teeuwen, 82 jaar, vrouw; F. Rekelhof. 77 jaar, weduwe van A. Berk; C. J. Buchly, 59 jaar, echtg. van M. Los; E. M. Steijvers, 39 jaar, echtgen. van A. G. H. Knippenberg; J. Muller, 77 jaar, man; J. R. H. Brisson, 26 jaar, man; M, A. Lambooy, 87 jaar, echtgen. van D. J. Oosterbaan; J. F. Metsch, 73 jaar, vrouw; P. C. van Vliet, 80 jaar, man; C. de Groot, 27 jaar, man; A. Vonk, 70 jaar, man; P. W. Toffer, 77 jaar, vrouw; E, Koster, 35 jaar, vrouw; J. van Rijn, 37 jaar, man; J. Mulder, 71 jaar, man; ,J M. C. Janssen, 77 jaar, weduwe van J. G. Timmermans; G. W. van Denzen, 79 jaar, man; J. J. M. van der Veek, 15 jaar, dochter. LEIDERDORP Geboren: Petrus J., zoon van J. Th.de Jong en A. C. van der Poel; Jessica, dochter van C. Roden burg en M. P. van de Leeuw; Marianne D„ dochter van G. Sirag en A. Ch. van Rijsdam; Peter G.. zoon van G. J. Her- rewegen en M. P. F. van de Kimmena- de. Overleden: D. J. de Jong, (64); G. Binnendijk (78). Ondertrouwd: A. A. Zierikzee (23) en G. J. de Jong; C. S. ten Hoorn (25) en J. M. van Heusden (24); J. de Lange (21) en R. S. W. Flohr (19); C. M. Trouw borst (25) en K. IJssennagger (23). Getrouwd: M. G. Boutkan (22) en W. A. Möller (22); C. Vervark (24) en D. A. Limburg (21). Bejaarde man bij oversteken door auto geschept NIEUWVEEN De bejaarde heer P. Slof uit Ter Aar is gistermiddag ernstig gewond hij brak onder meer beide benen toen hij met zijn bromfiets vanaf het Zevenhovense Tochtpad de weg overstak naar de Schilkerweg. Een uit de richting Nieuwkoop na derende auto, bestuurd door de 42- jarige H. G., kon de man niet meer ontwijken. LEIDSCHENDAM Het vakantiefes tival Woef '71 is nu al een groot succes. Meer dan 1700 kinderen hebben reeds deelgenomen aan de creatieve bezigheden in de verschillende lokalen in Leid schendam en Stompwijk. Aan het bad- minton-toernooi hebben meer dan 80 kinderen deelgenomen en 160 jongelui hebben geoevend voor het tafeltennis toernooi. Ook het bouwen van hutten en de autosloop op het terrein in Amstelwijk trekken veel belangstelling, een uit schieter was hier het jongetje van 7 jaar dat van de autosloop thuiskwam en zijn garage met mini-auto's mee naar het balkon nam om deze. nu vakkundig, te slopen. De hutten worden onder deskundige leiding opgebouwd en de kinderen bivakkeren er dan nog enkele dagen in, waarbij zij van thuis de meubilering meebrngen. Ook voor de mini-trips is de belangstelling groot, vooral voor de middagtrips. Wethouder Bunnik zei ons dat het vakantiefestival volgend jaar zeker wordt herhaald. Het gemeentebestuur hoopt echter dat de slapende stichting voor vakantiebezigheid weer tot leven wordt gewekt. De wethouder hoopte dat het enthousiasme van de ouders hen er toe zal brengen zitting te nemen in het bestuur. Het gemeentebe stuur zal de vakantiebezigheid zeker begeleiden en stimuleren. Dit jaar heeft de gemeente een krediet van 24.000 gulden beschikbaar gesteld. De stichting zal volgend jaar eventueel worden ge- subdidieerd. Eén de redenen het particulier initiatief moet worden ingeschakeld is naar de mening van de wethouder dat de organisatie van dit festival op één man is neerge komen namelijk de heer Witkamp, ambtenaar voor jeugdzaken ter secreta rie. Het risico bij een eventuele ziekte zou te groot worden. Naar zün mening moet het gemeepcc'-">n<-hecP* ;n we wiken zodanig groeien dat ei een gemeenschappelijke aanpak van deze zaken komt. Bezoekuren ziekenhuizen 13 U0 H.OU uur. zaterdag en zondag van 14.30- BezoelUijden Kliniek Verloskunde «n Gynaecologogle: Voor patiënten van de »f»- llng Gynaecologie en voor zwangeren: van kinderafdeling daeell 2de klas- alfe daben vj 18.45 19 30; 2de klas: v. 1 laby's 2 (alleen vaders) Endegeest: dlns- 1 16.45-n.45 uur; zaterdag 13-15 uui ALPHEN - Ziekenhuis Rljnoo 11.1 ks (ook zondag) lste en 2de kinderafdeling; voor echtgenoten: donderdag alléén tot 8; zaalpatiënten zondas van 1 tot dinsdag van l tot half 3. donderdag van half, 7 tot half 8 en zaterdag van 1 iot half 3. ■■an 14.00—15.30 uur. Dinsdagavond van 19.00- 10.00 uur. Donderdagmiddag van 14.00—15.30 j KATWIJK - Zeehospitium: longkllnlek lagelljks van half 3 tot half 4, dinsdag en londerdag evenwel van 7 tot 8; tbc-nfde- lng dagelijks van half 3 tot half 6; i zondag i ntrum: dl indag van half 3 tot half 6; I •um kinderen; woensdag van z-terdag en zondag van half 3 tot lonekllnlek en tbc-afdellng klnde- zondae van half 3 tot h te Voorburg dagelllks .15—12.00 uur. Van I .10—15.30 uur en van 18.45 -19.30 uur. Voor itlënten klas 2b van 14.15 tot 15 30 uur en m 18.45 tot 19-30 uur Voor s klaspatlënten m 14.15—15.00 uur en 18.45- 19.30 uur Kin- I irafdellng van 14.30- 15 00 uur en van DIENSTVERLENING 12 uur Cs middags) tot aargenomen - tot zaterdag 12 tel. 01710- V.V.V Stationsplein 23459 en 34994. Ma. tot i... zon- en feestdagen 10-16 uur. Het Bureau Gezamenlijke Voorlichting Sociale Wetgeving houdt de eerste I woensdag van iedere maan'', van 's mid dags 57 uur zitting in het gebouw van de Huishoudelijke en Gezinsvoorlichting, r evendaal 1, hoek Garenmarkt. ^Donderdagavond tot 21.00 uur koopa- Groenoordhal: Iedere vrijdag tot ca. 11.30 andse Kerkgracht en Nieuwe Rijn. Gereedschap op bouw gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Een j elektrische schaaf, ter waarde van f 700,maar ook wat kleinere gereed schappen zijn uit een in de Wikkestraat I in Alphen-Ridderveld in aanbouw zijnde woning gestolen. De gereedschappen waren van - de bouwonderneming firma Assenberg. De diefstal is in de nacht van dinsdag op woensdag gepleegd. Grote deelname aan fietspuzzeltoeht SASSENHEIM Vanaf de Gymnas tiekzaal aan de Parklaan vertrokken gistermiddag 70 deelnemers, van 8 tot 14 jaar, voor de fietspuzzeltoeht van de jeugdrecreatie. De route liep naar de oostzijde van Sassenheim tot aan de blokhut aan de Oosteinderweg te War mond. Er waren allerlei opdrachten, die opgelost moesten worden op veel pun ten in de route. o.a. op v^jfeerspaaltjes en verkeersborden. Er waren 10 eerste prijswinnaars, alleen met 10 strafpun- ten en 5 tweedeprijswinnaars met 15 strafpunten. Opvallend was dat onder de 15 prijswinnaars slechts 3 jongens waren. De prijsjes bestonden uit'boeken en tekenmateriaal. De poppenkastvoor stelling aan de Hortuslaan, die 's mor gens gehouden zou worden, kon helaas j door de stromende regen geen doorgang vinden.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4