Zesentwintig gemeenten eens over regionale brandweer Constant Smit sterke opvolger van der Niet Oranjefeest in Aarlanderveen Gemeenschappelijke regeling Rijnland Quick Boys heeft meer dan 1000 leden V akant iez wem wedstrijd verrast door goede tijden KYP in Lisse eist veiligstelling van sociale woningbouw Beloftevol AZ67 overklast Noordwijk Raadsleden van Lisse niet zo gelukkig met plaats openbare school M. Montagne verlaat raad Lisse f 'k LEiDSE COUKAM'i Niets te winnen aan militairen LEIDEN Dat de dienstverlening en de gemeenschapsvoorzieningen in ver band met de aanwezigheid van in de gemeente Leiden gelegerde dienstplich tige militairen aanmerkelijk hogere uitgaven zouden vergen dan wanneer die militairen niet in de stad gelegerd zouden zijn, achten B. en W. van Lei den niet aan te tonen. Althans niet in die mate dat een hogere uitkering uit het gemeentefonds zou kunnen worden gemotiveerd. Ze zeggen dat in hun pre advies bij een verzoek van de gemeen teraad van Grave om adhesie te betui gen met een motie om voor de algeme ne uitkering uit het gemeentefonds voor zover het betreft de uitkering per inwoner tevens rekening gelegerde met de in de gemeente gelegerde dienstplichtige militairen. LEIDEN Zesentwintig gemeenten, die samen het grootste deel van de provincie Zuid-Holland bestrijken, gaan een gemeenschappelijke regeling voor de brandbestrijding aan. De colleges van B. en W. van de betreffende gemeenten hebben daartoe in principe overeenstemming bereikt. Er komt een stelsel van centrale melding en van centraal gedirigeerde inzet van het beschikbare materiaal en personeel, dat de efficiëncy ten goede komt. In het kader van deze regeling zullen alle brandweerkorpsen van de deel nemende gemeenten op adequate wijze worden uitgerust. Waar voorts brandpreventie en brandweeropleiding in het gebied van de regeling op elkaar worden afgestemd, kan men wel spreken van een regionale brandweer. De Provinciale Brandweerbond en de commissie voor onderlinge hulpverlening in geval van brand in de provincie Zuid- Holland hebben zich de laatste jaren met name ingespannen voor een regionale samenwerking van brandweerkorpsen in de provincie. Mede door hun toedoen werd in november 1969 een werk/studie commissie samengesteld door de burge meesters van 29 gemeenten uit de BB- kring Zuid-Holland-a. Binnen twee jaar is het eover dat een afgeronde ontwerp regeling aan de gemeenteraden kan wor den voorgelegd. Slechts Benthuizen, Bos- Maar financieel gaat het niet zo best KATWIJK De Katwijkse voetbal vereniging Quick Boys telt meer dan 1000 leden. Het bereiken van dit aantal werd gisteravond tijdens de jaarvergadering betiteld als een mijl paal in de geschiedenis van Quick Boys. Tijdens die vergadering kregen de he ren P. Kruijt, J. Minne. M. Verdoes, P. Boulevar en C. Zwaan een ere-insigne opgespeld door voorzitter W. Schaap in verband met het 25-jarig lidmaat- Uit het verslag van de penningmees ter, de heer T. van der Plas bleek, dat een nadelig saldo van f 3402.08 werd geboekt. De begroting voor het komende verenigingsjaar 1971-1972 is vastgesteld, t.w. ontvangsten f 80.900 en uitgaven f80.900. Door een der leden, de heer D. van Duijn werd naar voren gebracht, dat de vereniging uitsluitend door zelf werkzaamheid verzekerd kan zijn van een goede kaspositie. Volgens de voor zitter is het bestuur reeds van de zelf werkzaamheid uitgegaan, waardoor het clubhuis, verlichting etc. tot stand is gekomen. Door de voorzitter werd me degedeeld, dat het contract met de trai ner de heer Halkes met twee jaar werd verlengd, gezien de prestaties in het afgelopen jaar. Met de jeugdtrainer, de heer Poortman werd het contract ver broken. De heer De Raad uit Rotterdam werd bereid gevonden de training van de jeugd op zich te nemen. Bij de bestuursverkiezing werden de heren A. Bauw en H. Ouwehand herkozen, ter wijl in de plaats van de heren A. L. den Duik en E. de Vries, de heren H. den Hollander en C. Varkevisser wer den gekozen. Voorzitter W. L. Schaap werd bij acclamatie herkozen. In de kascommissie werden gekozen de heren: C. Pronk, K. de Best, B. van Dijk en B. Parlevliet. Jeugdcommissie: J. Bax, B. Barnhoorn, C. van der Bent, D. Boonekamp, C. van Duijvenvoorde, Verkoop 497 woningwethuizen BODEGRAVEN B. en W. van Bodegraven zijn bereid circa 497 wo ningwetwoningen te verkopen die ge bouwd zijn tussen 1950 en 1966. De koopprijs zal liggen tussen f 24.000, en f 30.000,Bij verkoop aan de bewo ners wil de gemeente een voorkeurs recht behouden, indien de bewoner de woning weer zou doorverkopen aan een ander. Met betrekking tot het uiterlijk aanzien van de woningen willen B. en W. bindende aanwijzingen opstellen. BODEGRAVEN Viswedstrijden de Goudse Vaart leveren vrijwel altijd een goede vangst op. Van de 40 henge laars die aan de laatstgehouden vis wedstrijd van de Bodegraafse hengel sportvereniging deelnamen ving bijna de helft een bovenmaatse vis. Een for midabele karper van 59 cm werd ver schalkt door J. van der Heyden, die daardoor beslag legde op de wisselbe ker. De uitslag was in totaal: 1. F. van Wijk, 2 ex. 103, 2. D. van der Meer, 2 st. 94 cm. 3 Kr. Ooms, 2 t. 93 cm. A. 4 van Goy, 2 st. 88 cm. P. Dijkdrent, H. Groen, G. de Jong, C. Kraaijenoord, M. Meijvogel, H. Maije- vogel, A. Olivier, J. Paap, D. Plug, L. der Plas, M. Ros, E. de Vries en C. Zwaan. Clubhuiscommissie: C. van Rijn, Schoneveld, D. de Jager, H. van Duijn, W. van Dijn, A. Schaap, A. Koelewijn, E. de Vries en L. van der Plas. Terreincommissie: H. L. Barn hoorn, P. Barnhoorn, T. Barnhoorn, Jan Dijk, W. van Dijk, H. de Jong, A. Hallenberg en C. L. Varkevisser. Club bladcommissie: D. C. Boonekamp, N. Boonekamp, A. L. den Duik, J. W. den Hollander, M. van der Plas, A. C. Rem- melzwaal Jzn en J. H. Sip. Veterare- rencommissie: L. lovers en C. Barn hoorn. Pupillencommissie: J. Sip, A. Haasnoot, F. Mol, D. de Vries, A. L. den Duik, IJ. Rijsdam, N. Kulk, A. Bauw, A. Guijt, W. de Jong, J. Haringa, P. Kuijt, G. Ouwehand, A. v.d. Zwart, G. Paap C. Ouwehand. Middelen De gemeenschappelijke regeling heeft tot doel, voorzieningen te treffen om branden zowel als rampen, al dan niet in samenhang met brand, te voorkomen, te beperken of te bestrijden. Dat doel kan bereikt worden o.a. door op snelle en doeltreffende hulpverlening berekende brandweren beschikbaar te stellen, door zorg voor snelle en be trouwbare verbindingen voor alarmering en berichtgeving te onderhouden, door goede brandpreventie in stand te houden, door het in stand houden van een goede brandpreventie, door intergemeentelijke oefeningen en voorts door alle middelen, waardoor de doelstellingen verwezenlijkt kunnen worden. Centrale melding Bij brand, ongevallen of rampen kan men hulp inroepen bij de commandant van de kerngemeente. Leiden, of bij die van de sub-kern, Alphen aan den Rijn, die de dichtstbijzijnde korpsen alar- De regionale brandweer wordt be stuurd door een regionale raad, bestaan, de uit burgemeesters van de partageren- de gemeenten en een dagelijks bestuur van ten minste vijf leden. Daarnaast Treinstoring bij Leiden De spoorwegen hebben vanmorgen te kampen gehad met storingen in seinen en wissels. Van half 7 tot 8 uur viel de beveiliging rondom het station in Leiden uit. hetgeen leidde tot het opheffen van een aantal treinen en tot vertragingen van een half uur. NS-technici stellen een onderzoek in naar de oorzaak. LEIDEN In de kapel op de r.k. be graafplaats aan de Zijlpoort wordt dins dag, 3 augustus 's morgens om 9 uur een mis der overledenen gelezen. ALKEMADE Een belangrijk on derdeel van de vakantiespelen in Alke made was ongetwijfeld weer de in sa menwerking met de zwem- en poloclub in het Alkebad georganiseerde zwem wedstrijd. Hieraan werd door bijna 120 kinderen deelgenomen. Er was een goe de belangstelling. Ook burgemeester P. M. F. Smolders was onder de toeschou wers, om getuige te zijn van de soms wel zeer spannende wedstrijden. Bij de diverse series werden soms goede tijden gemaakt, die de nog maar kort be staande zwem- en poloclub duidelijk getoond hebben dat er perspectief is voor de toekomst. Bij de prijsuitreiking door burgemeester Smolders wekte deze de jeugd op om nog meer belangstelling te tonen. 50 m schoolslag jongens van 9 tot en met 11 jaar: 1 Ronnie Rietbroek 0.49.6, 2 Ton Krijger 0.54.6, 3 Dik van Loon 0.56.6, 4 Domien Koek 0.59.1, 5 Henry l'Amie 1.01.6, 6 Ton v. Wieringen 1.04.7. (Meisjes 9 tot en met 11 jaar) 1 Hen- riëtte Wesselamn 0.49.9, 2 Marjan Dob- be 0.57.6, 3 Leonie Bontje 1.00.0. 4 Wietske Ekelenboom 1.01.9, 5 Marieke Verhaar 1.05.0, 6 Hanny v. d. Wereld 1.11.0. (Jongens 12 tot en met 14 jaar) 1 Nico van Haastrecht 0.47.9, 2 Wil Veen 0.49.7, 3 Peter l'Amie 0.50.0, 4 Dik Straathof 0.50.4, 5 Frans Vermeulen 0.56.9, 6 Ino Kalker 0.57.5. (Meisjes 12 tot en met 14 jaar; 1 Tekla Termeulen 0.50.3, 2 Marjan van Loon 0.51.9, Tineke Bartels 0.52.9, 4 José Bontje 0.53.1, 5 Elly v. d. Meer 0.53.8, 6 Dorien Möllers 0,55.3. (Jongens tot en met 8 jaar) 1 Fred v. d. Hoorn 0.58.7, 2 Jimmy van Es 0.59.1, 3 Ronald Bartels 1.03.5, 4 Arjan de Haan 1.10.8, 5 Freddy Koek 1.5.4, 6 Marcel v. d. Poel 1.16.7. (Meisjes tot en met 8 jaar) 1 Anja Verhaar, Trix Meima, 3 Sonja Klein. 4 Gemmeke Koek, 5 Ineke Krijger, 6 Miranda v. d. Wereld. LI88E De KVP-fractle heeft gister avond tijdens de gemeenteraadsverga dering hoog opgespeeld tegen het colle ge van B. en YV. De*e fractie was ten zeerste verbolgen over het feit, dat het college niet eerder aan de raad had laten weten, dat het pensioenfonds van Shell premiewoningen wil bouwen in de Poelpolder. De KVP voelde zich ge passeerd en dreigde tegen de grondver- koop te stemmen, wanneer het college geen zekerheid geeft over de bouw van woningwetwoningen in de Poelpolder. Burgemeester Berends haastte zich daarna te verzekeren, dat het college zich volledig inzet voor de sociale bouw. Hij staafde dit met cijfers. Van de 1300 woningen die er momenteel in de Poel polder staan, zijn 886 woningwetwonin gen. Er zijn voorts nog plannen in voorbereiding voor meer woningen in de sociale woningbouwsector. Wanneer de Poelpolder is volgebouwd, bestaat dik de helft uit woningen in de sociale sector, aldus burgemeester Berends, die er voorts ook nog op wees, dat de belangen van middengroepen niet uit het oog mag worden verloren. Daarom was hij zo blij met de (premie)bouw- plannen van de ShelL 50 meter vrije slag jongens 9 tot en met 11 jaar: 1 Ronnie Rietbroek 0.40.0, 2 Hans van Emmerik 0.42.9, 3 Henry l'AMI 0.46.0, 4 Ton Krijger 0.47.1, 5 Dick van Loon 0.52.9, 6 Domien Koek 0.57.6. (Meisjes 9 tot en met 11 jaar) 1 Ineke den Ouden 0.45.4, 2 Leonie Bont je 0.47.0, 3 Marjan Zwartjes 0.47.9, 4 Ivonne v. d. Meer 0.51.1, 5 Monique v. Meer 1.01.8, 6 Thea Hoogenboom 1.06.4. (Jongens 12 tot en met 14 jaar) 1 Peter l'Ami 0.40.1, 2 Gerry van Emme rik 0.41.0, 3 Nico van Haastrecht 0.41.5, 4 Wil van Veen 0.41.0, 3 Ino Kalker 0.42.0, 6 Frans Vermeulen 0.53.5. (Meis- 12 tot en met 14 jaar) 1 Dorien Möllers 0.39.3, 2 Greet Vermeulen 0.43.2, 3 Marjon van Loon 045. Carmen v. d. Zwet 0.45.4, 5 Jeanette de Ouden 0.48.5, 6 José Bontje 0.55.7. commandanten voor het contact tussen de corpsen en een commissie van advies. De kosten worden verdeeld op basis van h> wonertal van de deelnemende gemeen ten. Ze zullen niet meer bedragen dan die voor vergaderingen en secretariaa' De kosten voor het treffen van weder zijdse hulpverlen ng worden in rekening gebracht op basis van de tarieven in gevolge de gemeenschappelijke regeling tot onderlinge hulpverlening in geval van brand in de provincie Zuid-Holland N OORD WIJK Waarom AZ '67 het niet heeft kunnen redden in de ere. i de derde minuut van de tweede helft divisie en Excelsior wel, is na twee vriendschappelijke wedstrijden in Katwijk Noordwyk onduidelijk gebleven. Quick Boys was dinsdagavond lange perioden de gelijke van Excelsior, Noordwyk kwam er gisteravond slechts by vlagen aan te pas tegen een zeker niet onverdienstelijk spelend AZ '67. Wel is gebleken dat de opvolger van Ben van Duyl, die tezamen met Jaap van der Niet, Marcel Kuipers en Kees Karsten uit de roodwitte gelederen is verdwenen, bruikbaar vervangings materiaal heeft gekregen. Zeker in de persoon van doelman Constant Smit, die één seizoen is „uitgeleend" aan Ter Leede. Afgezien van enkele, kostbare, foutjes, hebben de 1500 toeschouwers gisteravond aan de Van Panhuysstraat genoten van vaak spectaculair werk van de teruggekeerde, die nu eindelijk ook in Noordwyk uit de schaduw ïykt te zullen treden. „Een keepersprobleem hebben we :t", merkte trainer v.d. Horst op. „Constant is beter dan Jaap van der Niet. Hij komt beter zyn doel uit," aldus Jaap van Kesteren. „Dat snel uit mijn doel komen geldt alleen by lage ballen. hoge ballen ben ik nog wat huiverig. Ik ben immers niet zo lang. Het grote verschil met Ter Leede is echter dat ik me niet zo behoef in te stellen op fout. jes in de verdediging." Vraagtekens Geen zorg dus over Smit. die de laatste maanden bij Ter Leede gemist werd, vanwege zyn studie aan de HTS. Vraagtekens echter nog rond Gerard Oude Veldhuis, die er gisteren nog wat plompverloren bijliep: „Ik ken de jon gens nog nauwelijks. Ik heb pas twee maal met ze gespeeld. Dat ik nog veel moet leren ls duidelyk. Vooral op tech nisch gebied." Ook de snelheid van Ge rard werd nog nauweiyks uitgebuit. In tegensteling tot die van de Alkmaarder Bob van Ryssel, die op de linkervleugel reserve Piet van Dijk steeds voorbij raasde. Op de andere vleugel zaaide Wim de Jager de nodige onrust, vooral voor Jaap van Kenteren, die op de Noordhollandse topscorer geen vat kon krijgen. De Jager, in de competitie vrij teleurstellend als afronder, kreeg tegen Noordwijk de vryheid, die hy het afge lopen seizoen node miste. Vooral het plotselinge duiken in de spits was een taktiek, die zelfs uitblinker Anton Ma ry t danig verraste. Na een verrukkeiyk half uurtje, waar in Constant Smit alle hoeken van zyn doel had besprongen, kwam het Alk- maarse geschut in werking. Rond de 30e minuut zette Wim de doelpunten- jacht met succes in. Vooral bij de twee. de treffer toonde De Jager, die ook nog al eens van grote afstand vuurde, zijn schutterscapaciteiten. Even bulten het strafschopgebied haalde Anton Marijt Bob van Rijssel onderuit. Uit de directe vrije trap knalde De Jager de bal ineens in. Een van de weinige fouten van Smit leek de strijd daarop reeds te beslissen. Constant stompte de bal voor de toe stormende Van Ryssel weg, precies voor de voeten van Ger Vredenburg, die de bal net naast het doel lobte. Mede doordat de viermansaanval van AZ na rust een flinke stap terug deed kon Noordwijk z'n gezicht nog wat red den, al is een nederlaag tegen een prof club uiteraard geen blamage. In een drachtige samenwerking werkten al in VOLGENS TRADITIE Ronde van A'veen bij Oranjefeesten AARLANDERVEEN Aan het begin van de avond werd volgens een traditie in 't programma van de Oranje feesten de ronde van Aarlander- veen verreden. De wedstrijd was geor ganiseerd in samenwerking met de wielerver. „Avanti" uit" Alphen a.d. Rijn. Uitslagen Jeugd, over 35 ronden: 1. Leen Jansen. 2. René van Tol. 3. Leon van Velzen. Amateurs - Nieuwlingen, over 75 ronden: 1. Jos v. d. Weijden. 2. Wim Veenboer. 3. Wim v. d. Weijden. Als slot van het programma van de eerste dag, gaf de muziekver. „DSS" op het plein aan het v.d. Leeplein een concert, dat door veel mensen gevolgd werd. Oude Veldhuis en Albert Spaanderman de bal langs de voor Ger Vooys ingeval len Detmer. In het slotkwartier laadde AZ '67 de accu opnieuw op. Anton Ma- rijt, daarvoor steeds als een vorst uit de laatste linie naar voren tredend, viel met zyn collega's als het ware weg, zo snel en gevarieerd werd het aanvalsspel van AZ '67. Cor van der Hart, voor zijn doen opvallend rustig op de spelersbank, zag zyn pupillen nog zeer duidelijk af stand nemen door Slem Tym, Ger Vre denburg en andermaal Wim de Jager, die aan zyn grote vrijheid straks in de eerste divisie ongetwijfeld met weemoed zal terugdenken. 51. Toch was Van der Horst be- hooriyk tevreden: „Over vier spelers heb lk nog niet de beschikking. Rudi Brti- ring, die een rugblessure heeft en de vakantiegangers Gerard Duindam, Hans Plaatzer en Aad Sluis. Wat ik van dit Noordwyk vindT Ik heb het elftal pas enkele malen gezien. Tegen AJax speel, de het zeer goed en tegen Katwyk uiter mate slecht." JAN PREENEN LEIDEN Geboren: Richard, z. van J. Singeling en C. Collé; Rudy Petrus, z. van P. van Hecke en M. P. van der Hoek; Rudolf Gerardus, z. van J. C. van den Berg én J. E. van Gijlswijk; Jan Jaap, z. van R. Kruthoffer en E. Q. van Diemen Arbeiter; Geerten Jogchum, z. van J. C. B. Robers en J. H. Pothoven; Maarten Dirk Bastiaan, z. van D. Krijgsman en J. Kralt; Johan, z. van A. Roos en A. Ouwehand; Ida Willemijn, d. van P. Neleman en M. E. W. Dobschütz; Robert Jacob, z. van J. Rog ge een en A. J. van Delft; Petra Chris tine, d. van P. C. Wedemeier en J. Verdoes; Martine Cornelia, d. van A. Rijnsburger en P. A. M. Steenvoorden; Marianne, d. van H. Kijk in de Vegte en A. Rombaut. LISSE In de raad van Lisse opper den enige raadsleden gisteravond be zwaar tegen de plaats die de nieuwe openbare school in Lisse krijgt. De liberaal Snik vond dat de geplan de plaats te ver af ligt van de Poelpol der, waardoor in de nabije toekomst voorstanders van het openbaar onder wijs weieens min of meer gedwongen kunnen worden hun kinderen op een confessionele school te doen, die wel in het centrum van de Poelpolder staat. Wethouder Van Leeuwen gaf toe dat de nieuw geplande school voor de Poelpol der wat excentrisch komt te liggen, maar dat de school wel in het hart van de hele gemeente Lisse komt te staan. Hij stelde dat de behoeftefactor beslis send moet zijn, waar de raad mee instemde. De raad van Lisse ging er gistera vond voorts mee akkoord dat er een zgn. slaperdijk bij de Poelpolder wordt aangelegd. Er wordt voor dit werk geen openbare aanbesteding gehouden, zo deelde burgemeester Berends op vragen van de socialist Kalis mee, omdat de aangetrokken aannemer het de plaatse lijke situatie goed op de hoogte is. Het gemeentebestuur zal de aanbieding con troleren met een zelf opgemaakte be groting van kosten. Alle andere voor stellen werden verder aangenomen. De heer W. Zeeberg deed gisteravond voor het eerst zijn intrede in de raad. Deze democraat is de opvolger van de heer W. v. d. Weide. wielerviei'daagse SASSENHEIM De tweede van de wieleravondvierdaagse hl een vlot verloop. Voordat de reg< laag kwam waren de ronden met weer hetzelfde aantal deel: als dinsdagavond. Bij de groep werden klassementswedstrijd ge' door Aad Barnhoorn, tweede WowIJs, derde waren Rinie Leo v. Steyn. Bij de achtervolgserie wijs met 56.1 sec. eerste, tweedt Barnhcorn met 59.9 sec. Bij hel klassement had Aat Barnhoorn i pnt de leiding, gevolgd door Rü Vliet met 8 pnt, Hans Wowijs wa 5 pnt derde, In deze afdeling i alles mogelijk. Bij de groep 10- stak Dirk Jan Colijn met kop en r~) der boven alles uit. Bij de klass« wedstrijd was hij eerste gevolgd J Jan Timmerman. Derde was Gert Luit. Bij het dagklassement had Jan Colijn de leiding met 15 pnt. de was Jan Timmerman met 9 derde Jan v. d. Hulst met 7 pnt. klassementwedstrijd van de groep 13 jr. was Albert Helmus eerste; Roodenburg tweede en Henk v. d derde. Bij het dagklassement ws it bert Helmus met 15 pnt numir Peter Roodenburg met 11 pnt en Henk v. d. Lans met 9 pnt derd de groep 14—15 jr. was bij de iac wedstrijd Peter Koomen eerste;Leo 0 Krogt tweede en Nico Muiderde, fl b dagklassement was Peter Koomtn ste met 15 pnt; Leo v. d. Krogt t i pnt tweede en Nico Mul met JU derde. Vanavond worden de acn gings- en sprintseries afgewerkt. DONDERDAG 29 JPULI Kreatief Sentrum. RommellO Aanvang 19.0021.30 uur. Projektgroep wandkleden. niswedstrijden. Aanvang 20.00 i dit ulï (ADVERTENTIE) BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders wijk brengen ter voldoening a< bepaalde in artikel 10, lid 2, der wet ter openbare kennis dat op meentesecretarie (kamer 12) met van 30 juli 1971 gedurende 30 dagek j\ een ieder ter inzage wordt gelei V ontwerp-besluit van de raad de»"-' meente, vergezeld van een toelicht tekening, houdende de onttrekkin, het openbaar verkeer van het M ter lengte van 270 m. (voorkomen der volgnummer 6 van de 3e wijz%DI legger van öe gemeente Katwijk) gedeelte van dat pad aansluitend Crocusstra-at ter lengte van 50 m. Belanghebbenden kunnen hun ev bezwaren gedurende de termijn v tervisielegging en nog twee dagen schriftelijk bij de gemeenteraad im^ KATWIJK. 29 juli 1971. ren AARLANDERVEEN Als eerste on derdeel van het programma voor de Oranjefeesten te Aarlanderveen werden gistermiddag kinderspelen gehouden. Het werd een levendig evenement, dat zijn welslagen dankte aan het niet on gunstige weer waardoor er heel wat belangstelling was. Op de foto: Twee kussen-Ridders, het wapen in aanslag, wachten op het teken dat het toernooi kan beginnen. Schone jonkvrouwen kij ken op de achtergrond in spanning toe. De uitslag van de wedstrijden waren: KLOSLOPEN (jongens van 6 tot en met 8 jaar): 1. André de Bruin. 2. Nico de Jong. KISTENRACES (jongens van 9 tot en met 11 jaar): 1. Job van Vliet. 2. Kees van Vliet. 3. Ben van Veen. KUSSENGEVECHT (jongens van 12 tot en met 14 jaar): 1. Leo van Egmond. 2. Kors de Knijff. 3. Anton de Bruin. VLAGGETJES STEKEN (meisjes van 6 tot en met 8 jaar): 1. Anja Kempe naar. 2. Sandra Oosterman. 3. Marion de Jong. BALLENGOOIEN (meisjes van 9 tot en met 11 jaar): 1. Ans van Egmond. 2. Elvira Schüller. 3. Margriet van Rijn. KUSSENGEVECHT (meisjes van 12 tot en met 14 jaar): 1. Dicky Oskamp. 2. Lita Verbeij. 3. Jeannette de Jong. LISSE De heer M. Montagne, voorzitter van de Prot. Chr. raadsfrac tie, verlaat de gemeenteraad van Lisse. Dit in verband met zijn benoeming tot directeur van HBG. De heer Montagne zal worden opgevolgd door mevr. P. Vlag-Buiwmsr (ABP-. (ADVERTENTIE) BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders vanf^" wijk maken met verwijzing naa paalde in de artikelen 8 en L wegenwet bekend dat met ingar^"1 juli 1971 gedurende 30 dagen K ?^p meentesecrelarie (kamer 12) ter ligt een ontwerp-besluit van provi staten van Zuid-Holland tot onttfl hage Noordhollandse grens (no. het secundair wegenplan 1968), g J in de gemeente Katwijk, lopenden km. 5.280 tot km. 5.720, ter leng: n circa 440 m., voorkomende onder 1 nummer 3 van de 3e wijzigingslegg de gemeente Katwijk, met de i behorende toelichting en tekening* Eventuele bezwaren kunnen gedi de termijn van ter visielegging twee dagen daarna schrifteiyk vinciale staten van Zuid-Holland ingediend. KATWIJK, 29 juli 1971. J. C. 1W lg,

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4