In boot van VPRO op zoek naar verdronken stad cf me tu £eidóe (Bouratii HEINTJE BIJNA UIT- GEZONGEN Geen geld van overheid voor tv-uitzending Staatsbezoek EEMSHAYEN TELEVISIE VANAVOND TELEVISIE MORGEN -c RADIO MORGEN PAOINA a LEIDSE COURANT DONDERDAG 29 JULI 19; DON Armzalig ▼REFZKKER is naar aanleiding van mevr. Van Veenendaals benoeming tot staatssecretaris op CRM opgemerkt, dat de hiermee samenhangende switch tussen KVP en DS '70 premier Biesheu vel in een gunstige zaak heeft gered. Er zit nu tenminste één vrouw in de nieuwe regering; nog een schamel resul taat, waarmee straks deels terecht, deels ten onrechte de regering door de partijen van het schaduwkabinet gecon fronteerd zullen worden. Het voorbehoud moet natuurlijk wel gemaakt worden dat zelfs drs. Den Uyl niet weet, of hij bij een „heuse" formatiepoging ook zo royaal met vrouwelijke regeringsleden geslaagd zou zijn. Vorige week hebben we onder meer de Katholieke Volkspartij in gebreke ge steld voor het armzalig resultaat op dit onderdeel van de kabinetsformatie. Heb ben dr. Veringa en naaste medewerkers niet tijdig genoeg een all-in-inventari- satie van geschikte vrouwelijke krachten gemaakt, hebben mannelijke kandidaten door succesvol dringen de voorrang ge kregen of is het kader van de KVP in derdaad arm aan vrouwen die talentvol èn beschikbaar zijn? Is het laatste de voornaamste oorzaak, dan ligt ook daar voor de komende pe riode een taak. Want gezamenlijk kun nen de drie christen-democratische par tijen erkennen, dat in de inbreng van goede vrouwelijke krachten in de poli tiek de oppositie wel een paar streepjes vóór ligt. Niet zo belangrijk jDRINCIPIEEL juist is de beslissing van het NOS-bestuur om binnenkort de eigen vergaderingen en die van de programmaraden openbaar te maken. Het praktische belang ervan moet de buitenwereld nu ook weer niet over schatten. Want buiten de openbaarheid blijven een groot deel van het voorbe reidende werk en alle vergaderingen van de Raad van Beheer, om zo te zeggen het „kabinet" van de Hilversumse con stellatie. Daarvoor zijn ook weer goede motie ven aan te voeren. Maar net zoals het voor de publieke opinie praktisch van meer belang is te weten wat de regering besloten heeft of voorstelt dan alles wat daarna nog in het parlement gebeurt, kan het ook terzake van de NOS gaan. Naar verluidt staan ook bestuur, coör dinatiecommissies en programmaraden wel eens voor verrassingen, omdat in de Raad van Beheer beslissingen werden genomen waaraan niet of nauwelijks te tornen valt. Via de komende openbaarheid worden dan kijkers en luisteraars misschien on middellijk mede verrast. En dat is dan een winstpunt in de eerste etappe van het streven naar een „open Hilversum". Behalve brekende stem dient puberteit zich aan (Van een onzer verslaggevers) NUE MORESNET Hendrik Nicolaas Theodorus Simons, vijftien jaar oud, zoon van een kasteleinsechtpaar dat destijds in het Zuidlimburgse Bleijerheide de weinig exclusieve Hanni-bar annex friture exploiteerde, doch nu naast het huidig onopvallend woonstulpje aan de Ganzeweide 81 in het Belgische Nue Moresnet een tonnen kostend landhuis bouwt, is als zangwonder Heintje, alias de „leeuwerik van Bleijerheide" voor Nederland en „Goldkelchen Heinchen" voor de Oosterburen, duidelijk toe aan zijn zwanenzang, die volgens insiders niet lang meer duurt en zal eindigen in schor gekwaak. Immers, het zangfenomeentje heeft de leeftijd bereikt waarop de stem van iedere jongen breekt, ook al maskeren zijn ouders, platenbonzen en manager „oom Addy (Kleyngeld uit Helmond) hun door lokkende duiten aangewakkerde angstpsychose door van de daken te schreeuwen dat deze beweringen naar het land der fabels verwezen dienen te worden. Heintje zelf, kind met een geschat banksaldo van om en nabij de vier miljoen, achtentwintig gouden platen, een platinaplaat, een „Edison" en een „Gouden Leeuw", zwijgt daarover in alle talen. Hij vertedert nog steeds massa's ouderharten; buigt nog steeds als een knipmes als het applaus over zijn hoofdje golft. KAMERLID: Wind bepalend voor veiligheid inwoners Pernis DEN HAAG (ANP) Het Tweede- Kamerlid De Ruiter (PvdA) heeft n.a.v. de entciiepplnc van chloorgas op 26 Juli in Pernls (Rotterdam) aan minister Stuyt van Volkshuisvesting en Milieu hygiëne gevraagd, welke bQdrage h(| wil leveren tet het voorkomen van soortge lijke gebeurtenissen. Het Kamerlid wijst erop, dat slechts aan het tijdelijk draaien van de wind te danken was, dat de giftige chloorgas wolk, afkomstig van de Shell raffinade rij, geen bedreiging kon vormen voor de inwoners van Pernls. Hij zegt dan: „Is de minister van oordeel dat de veranderlijkheid van de hoek waaruit in Nederland de winden plegen te waaien onvoldoende garantie biedt voor de bevolking van het Rijnmondgebied tegen aanslagen op hun gezondheid, die het gevolg kunnen zijn van bij explo sies of branden vrijkomende giftige Romanschrijfster zonder baan gaat uit stelen (Van onze correspondent) PARIJS In Frankrijk geniet een Mkere bekendheid de romanschrijfster Anne Her*. De van haar hand versche nen tien remans gaan boven het gemid delde alt, maar sij heeft al meer dan eens terechtgestaan wegens oplichting en diefstal. Dat bracht haar woensdag andermaal naar de bank der beklaagden voor een gerechtshof In Marseille. „U heeft toch goed verdiend in de afgelopen jaren", zei de voorzitter, „naar ik meen 100.000 francs in tien jaar". „Maar ik had veel meer nodig om te kunnen leven en te schrijven", zei Anne. „Drie van mijn uitgevers hebben hun contract met mij verbroken. Toen heb ik geprobeerd werk te vinden in een café, of met boekverkoop huis aan huls. Daar heb ik 4000 francs per maand mee kunnen verdienen, maar Ik slaagde er niet in een betrekking te krijgen. Ik ben alleen op de wereld, en heb goddank ook geen man die voor mij zorgt". Uit de stukken las de voorzitter voor, dat Anne met gestolen cheques een bontmantel had gekocht, en diverse handtassen. De ad vocaat-generaal eiste een Jaar, maar de advocaat wist er vier maanden van te maken. En aangezien Anne in april van dit jaar gearresteerd ls, komt zij eind juli dus vrij. Maar zonder werk. Pronis nu ook buiten Albert Hall LONDEN. Voor de eerste keer in de dertig jaar dat de beroemde Londense Promenadeconcerten, die j.l. vrijdag weer zijn begonnen, worden gegeven, worden zij ook nu bulten de Royal Albert Hall gehouden. Sinds 1941, toen de Queen's Hall, waar zij oorspronkelijk thuis hoor den, door bommen werd verwoest, wor den de „Proms", die nu door honderd miljoen radioluisteraars over de hele wereld worden gevolgd, uit de Royal Albert Hall uitgezonden. Maar dit jaar worden zij ook op nog drie andere plaat sen gegeven: het Royal Opera House in Covent Garden, de kathedraal van West- minster en in het aan 8000 personen plaats biedende Round House in Noord- Londen. De beslissing om een aantal concerten in andere centra te geven, maakt deel uit van de avontuurlijker politiek die nu gevolgd wordt voor wat waarschijnlijk het grootste muziekfestival ter wereld is: 35 concerten in acht weken onder auspi ciën van de BBC. Andere vernieuwingen dit Jaar zijn een korte opera van Malcolm Williamson, „The Stone Wall", waarin het publiek zal meerepeteren om op de slotavond zijn vocale bijdrage te leveren; een poppro gramma met de jazzzangeres Cleo Laine, en een nieuw werk van Roger Smalley „Beat Music", waarin pop en klassiek samengaan. In het totaal zullen 206 werken door 22 orkesten en ensembles, 34 dirigenten en 139 solisten worden uitgevoerd. Pia Beek weer thuis in Loenen Pia Beck Home is de titel van het programma in de lichte muzikale sfeer, dat wordt verzorgd door Pia Beck, die uit Spanje is teruggekeerd. In Studio Idee te Loenen aan de Vecht heeft zij zich achter de toetsen gezet. Zij ont vangt als gasten een hele reeks artis- ten. zoals The Cats, Brainbox, Hima laya met Patricia Paay, Jules de Cor- te, Julie Felix, Tante Leen, Johnny Jordaan, The Continetal Uptight Band, de organist Stef Meeder en de goochelaar Ted Alton. Haar vaste trio zorgt voor de sound op de achter- TROS Ned. II 21.10 uur. THOLEN De zeven deelnemers aan de Reymerswaalexpeditie van de Nederlandse Jeugdbond ter bestudering van de geschiedenis hebben de wind nog niet in de zeilen, m.a.w. zij hebben nog niet de beschikking over een vaste boot, waarmee ze op elk gewenst moment naar het verdronken land van Reymerswaal kunnen varen om daar te zoeken naar de resten van de verdronken middeleeuwse stad, zoals we dezer dagen al berichtten. Kampioen schappen tennis op tv Ook dit jaar worden momenteel op de banen van het Melkhuisje te Hilversum de internationale tenniskampioenschap pen van Nederland georganiseerd. Van dit sportevenement brengt de AVRO- televisle weer een aantal uitzendingen,, die morgen, zaterdag en zondag op bet scherm zullen komen. Morgen tussen 19.30 en 19,55 uur via Nederland II en tussen 20.21 en 21.55 uur, eveneens via hetzelfde net, vindt een nabeschouwing plaats van de deze week gespeelde wedstrijden, alsmede een aantal gesprekken met deelnemers en deelneemsters aan het toernooi. Voorts is er een samenvatting van de op die dag gespeelde halve finales. Op zaterdag 31 juli van 16.02 tot 17.35 uur via Nederland I volgt een recht streekse reportage van de te spelen halve finales en finales. Van 19.05 tot 19.55 uur via Nederland I kan men ge tuige zijn van het verdere verloop van deze beslissende wedstrijden. Op zondag 1 augustus van 12.00 tot ongeveer 14.00 uur via Nederland I is de kijker weer rechtstreeks verbonden met de banen van het Melkhuisje voor de reportage van de finales. Voor de presentatie en het commentaar zorgt Willem Duys. De regie heeft Bob Maar ook gisteren weigerden zij bij de pakken neer te gaan zitten. De zeven jonge archeologen trokken er toen op uit met een kruiser, die zij door bemid deling van de heer A. Deurloo uit Tho- len konden huren. Dat een t.v.-ploeg van de VPRO, die gisteren meetrok naar de Speelmansplaten om daar opnamen te maken, de kosten voor zijn rekening nam, was natuurlijk helemaal meege nomen. Het weer werkte niet erg mee, maar het werk van de NJBG-mensen op de Speelmansplaten bleef niet zonder resul taat. Twee stukken muur waren de moedgevende en belangrijkste vondsten. Helaas ontbrak de tijd om vast te stellen of de muren nog, zoals het in het jargon heet, in verband stonden. Inmiddels hebben duikers van de af deling archeologie van de duikersvereni ging Argonauta het team van de NJBG hulp aangeboden, zodat kan worden doorgewerkt bij hoog tij. Maar liever nog krijgen Evert Meurs c.s. een boot aange boden.. De VPRO zal de t.v.-opnamen, die gis teren zün gemaakt, uitzenden in het pro gramma Campus, dat op de donderdag avond van vUf over zeven tot half elf op Nederland I te zien zal zün. Zomerexpositie Pi eter Scheen Pieter de Scheen de bekende Haagse kunsthandelaar en expert voor de Ro mantische School zit veertig jaar in het vak en dit feit wordt gevierd met uitzonderlijke expositie die de hele maand augustus duren zal. De collectie omvat deze keer alleen werken uit de Haagse School: Apol, Bastert, Bosboom, de Marissen, Tholen, de beiden Weis- senbruchs en anderen waaronder enke le zeer bijzondere landschappen die I weinig „op de markt" komen. In het doo Vivi Bachs eega Dietmar Schönherr gepresenteerde Duitse tee veeprogramma „Wünsch dir was" le verde Heintje persoonlijk het bewijs dat zijn ster op het punt staat neer te vallen van het showfirmament met het liedje, dat tragi-komische bij komstigheid de titel „Schön sind die Marchen vergangener Zeiten" droeg. Staande naast de comfortabele stoel van de hoogbejaarden mevrouw Maria Hupfan bracht hij dit lied zacht meezingend in play-back. Na afloop zei het dametje: „De stem die naast mij zong klonk dieper dan het geen in de zaal te horen was". Ook kritischer oren dan die van de oude vrouw hadden de symptomen van een brekende stem opgemerkt. Willi Schmidt technicus van de „Trixi Studio's" in Mlinchen, die de show registreerde en jaarlijks een slordige twintigduizend hits op de geluidsband zet, merkte over het optreden van het Nederlandse zangertje op: „Voor mij is geen twijfel meer mogelijk, het lied je dat Heintje zong in „Wünsch dir was", is geen recente opname. Zoiets is in onze branche overigens geen zeldzaamheid, want zodra men merkt dat een kinderstem gaat breken maakt men snel nog een paar gram mofoonplaten om een voorraadje te hebben als het zover is". De Duitse muziekpers, die na de „Wünsch dir was"-uitzending even eens lont had geroken, noteerde zelfs meningen van deskundigen op medisch gebied. De directeur van de universi teitskliniek n München merkte naar aanleiding van de televisie-uitzending op: „Heintjes stem is duidelijk bezig te breken, en dat is volkomen nor maal, want wanneer een jongen op die leeftijd nog een kinderstemmetje heeft, dan is er iets niet in orde. En dr. Dudolf Zimmerman, oor-, keel- en neusarts te Staunberg: „Heintje moet voorzichtiger met zijn stem om springen, want ervaringen hebben duidelijk aangetoond dat kinderen met een mooie stem later zelden goe de vocalisten worden, aangezien ze in hun puberteitsjaren te veel van de stembanden hebben geëist". In Duitse dames- en sensatiebladen laten het frêle zangertje zich in zoge naamde exclusieve (lees: dik betaalde) interviews ontvallen „dat het breken van de stem al achter de rug is, maar dat zijn stem daardoor geen diepere klank heeft gekregen". Hetgeen zou duiden op een soort medisch wonder, want het is zeer zeldzaam als een kinderstem na het breken niet dieper klinkt. Germaanse boulevardbladen bewande len slinkse wegen om het bewijs te leveren voor iets wat volkomen na tuurlijk is. Een verslaggever van zo'n blad belde Heintje onlangs op. Toen aan de andere kant van de hoorn een diepe stem klonk, werd opgelegd. En kele minuten later rinkelde de tele foon weder, en Heintje meldde zich opnieuw, waarop de stem zei: „Aha, het is dus toch waar. Heintjes stem is gebroken". In een „tegeninterview meldt het zangertje dag hij met opzet zijn stem zwaar had laten klinken, omdat hij dacht dat zijn vriend belde. Met veel zekerheid kan nu reeds bij voorbaat worden vastgesteld dat de „leeuwerik van Bleijerheide" hoog stens dit jaar nog zal uitzingen. Mis schien zal men hem dan nog met zijn zware stem pikken, maar als jongens sopraan heeft ie dan in ieder geval afgedaan. Zijn turbulente carrière heeft dan een lustrum lang geduurd. Vijf jaar geleden schoot het nauwe lijks een vuist hoger dan een varken tonende schoolkind Heintje Simons naar de top van de nationale en internationale hitlijsten met het opge poetste Gigli-succes „Mama", de liet'se van de hele wereld, weet u wel. Dat was overigens de derde keer dat ie mand met dit lied een generatie liet snikken, want na de volumineuze Ita liaanse belcantozanger was het zijn landgenoot Robertino die voor een ontroerende prolongatie zorgde. Voor Heintje was het allemaal begon nen toen hij kort voor de plaatopname deelnam aan een regionale talenten jacht in het met Heerlen vergroeide Schaesberg. Audities als deze in dertijd zeer frequent in het Limburgs- op touw gezet leverden door gaans hemelschreiende resultaten op. Zo ook dit avond toen Heintje Het publiek was al uren mur maakt door de klanken van regloni beatbands die hun onkunde verdoelt den door vele decibellen geluid de versterkers te jagen. Reeds muum geworden voor het getetter geschetter ontwaakte plotsklaps een helder vibrerend j< genssopraantje de eerste maten „Mama" begon te zingen. Nauwelijks was de laatste noot i stomd of een enorm applaus brak 1 De enthousiaste aanwezigen, die i delijk waar voor hun geld hadd gekregen, klommen luid bis-roept op de zittingen van hun klapstoeltj en een van ontroering bijna huilen eregast, Willy Alberti, stormde .bühne" op om het manneke uit BI jerheide getroffen om de hals te v len. Voor Alberti stond het vanaf i moment vast: Limburg had formidabel talent bij gekregen. Daarna is het de kasteleinszoon da voor de commerciële wind gegaan; Duitsland nog meer dan op bodem. Grammofoonplaten werden i de lopende band gemaakt, het gertje verscheen op de beeldbuis onze oosterburen in shows va re grootheden dat gebied, werden films gemaakt, ondermeer i Peter Alexander. Gouden platen andere honoreringsverzinsels uit J showwereld overstelpten hem. Heintjes banksaldo daarbij als deeg, is onnodig te signaleren.! liever gezegd: de duiten zijn, Heintje nog geen achttien jaar juridisch het eigendom van pa Sin Boze tongen in Nue Moresnet be» ren dat pa in het kapitale landhi dat momenteel in het Belgische dor; waarnaar de familie Simons enl i le jaren geleden uitweek omdat L belastingen onze zuiderburen mini bard in de houdgreep nemen uit grond wordt gestampt, erdoor gedrukt om een comfortabele bels zing te hebben als het publiek Hein} (na stembreuk) niet meer pikt. luxueus is het bouwsel, want een t met een zwembad en enkele stal (voor Heintjes pony's) kan mei gelijk een krotwoning noen datzelfde Nue Moresnet weet r te vertellen dat Heintje niet n._^. aardige kereltje van enkele jaren jWV» leden is. Logisch, het zangwondeil)uits< dat in zijn leven steeds omringd geweest door opdringende fans, k harde managers, platenbonzen filmmensen, is in de puberteit tere?0ti§€ gekomen. Heintje heeft er plotsel h al geen zin meer in geleefd te won door anderen. Regelmatig annulc hij optredens die „oom Addy" vlBren' hem heeft geregeld, waarop het derpaar plus oom wanhopige poging^ 4 doen Heintje van gedachten te ver t| 4 deren, zodat op het laatste mom^b'bei Heintje en oom Addy in een vtk, Mercedes wegrazen naar de pla(tppe optreden. Het incident wodt <^en an. 1 Iedere psycholoog kan vertellen daljj, puberteit een normale faze ln ieder kind, net zo goed arts kan melden dat het brt van de stem in die periode ABB normaal verschijnsel Is. it&EID GJ 'Heil DEN HAAG (A.N.P.). De Rijksvoor lichtingsdienst heeft met de NOS geen afspraken gemaakt over een bijdrage in de kosten die gemaakt zullen wor den om reportagebeelden van het staatsbezoek aan Indonesië per satelliet naar Nederland over te brengen. Premier Biesheuvel heeft dit geant woord op vragen van hel Tweede- Kamerlid Wolff (CPN). Zoals gebrui kelijk bij staatsbezoeken zal de RVD de vertegenwoordigers van de verschil lende 'publiciteitsmedia in gelijke mate hulp verlenen. Die hulp bestaat blijkens het antwoord van de minister-presi dent uit bemiddeling en het bevorderen van organisatorische maatregelen. Premier Biesheuvel ontkent, dat er in dit verband enig contact is geweest tussen de NV Philips en de RVD. Ver menging van activiteiten, zoals de heer Wolff vreesde, doet zich volgens de bewindsman dan ook niet voor. In ant woord op een desbetreffende vraag zegt premier Biesheuvel, dat het niet ter beoordeling staat van de regering of het al dan niet toelaatbaar is dat uit de bronnen van de NOS 600.000 wordt besteed aan het staatsbezoek aan Indo nesië. Volgens de heer Wolff worden op deze manier grote bedragen, opge bracht aan luister- en kijkgelden, aan gewend om politieke en morele erken ning te geven aan een staatsgezag dat door een groot deel van het Neder landse volk wordt verfoeid. Onderwerpen in VPRO-campus In VPRO-Campus ziet men vanavond tussen 19.05 en 19.55 amusement voor kinderen en Nederlandse popmuziek met o.a.: poppenkast, Betty Boop, kin dercircus ..Reinardi", Popeye en de popgroep Cosmic Dealer; tussen 20.20 en 20.50 uur volgen Zeeuwse actie groepen en Nederlandse popmuziek met o.a.: 3e Wereldwinkel. Alumini- umcomité, actiegroepen Oosterschelde en industrialisatie en de Nederlandse groep Solution, die in Friesland al optrad; tussen 20.50 en 21.30 uur IN FORMATIE, met die keer als centraal thema: Industrialisatie waarin o.a.: de waarnemend commissaris van de ko ningin in de prov. Zeeland, de Gede- puterde Van Poelje, de heer Jansen van het opbouworgaan stichting Zee land, enkele gemeenteraadsleden en verder mensen van de projectgroep Rijn-Schelde-Delta, Vereniging Milieu hygiëne Zeeland, actiegroepen tegen Progil en mensen van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij; tussen 21.30 en 22.30 uur Heroes of the west en buitenlandse popmuziek met Jack Bruce. De Schot Jack Bruce die o.a. deel uitmaakt van John Mayall's Blu esmakers, zal ongetwijfeld de geschie denis ingaan als lid van de legendari sche „Cream", die verder bestaande uit Ginger'Baker en Eric Clapton, van 1966 t.m. 1968 toonaangevend voer (blanke) bleus en rock. Vanavopd treedt hij op met de beroemde jazz- gitarist Larry- Coryell en twee leden van de „jazzy'-groep Nucleus: drum mer John Marshall en gitarist Christ Spedding. De regionale presentator in Zeeland is de 27-jarige Bux~ny Bos uit Middelburg, de promotor van de socië teit „Open de Beuk" en organisator van allerlei jeugdactiviteiten; pop- en parkconcerten en experimentele film en toneelvoorstellingen. Verder wer ken mee Trix Betlem. Ad 's-Graven- sande, Jan Haasbroek. Leo Kool. Hugo Kop, Jannie Langbroek. Charles Leeuwenkamp, Rob van der Linden. Anne Marie Pijlman, Han Reiziger, Joes Roelofs, Philippe Scheltema en Ine Waltuch. Op het Groninger Wad ten noordwes ten van Delfzijl is de Eemshaven in aanleg. Het is een werk van 52 mil joen gulden, waarvoor medio 1970 de eerste spade de grond in ging. De Eemshaven wordt een industriehaven. Op dit moment is men bezig met het gereedmaken van enige honderden hectaren terrein. Op dit terrein wordt ook de Eemscentrale gevestigd die de enei'gie zal leveren voor de te vesti gen industrieën. Samen met camera man Jan Kijser maakte Egbert van der Veen een filmimpressie over dit werk in aanleg. Voorts is er een gesprek over deze industriehaven met de Groninger gedeputeerde, mr. J. J. Prins, tevens voorzitter van de raad van bestuur van het havenschap Delf- NOS Ned. II 19.10 uur. •^crtLAND I NOS •18.45 uur: Pip #18.55 1 Journaal VPRO •19.05 uur: Campus - om 20.00 1 onderbroken door journaal •22.30 uur: Journaal i*ctJcnLANÜ II NOS •18.45 uur: Pip en Zip •18.55 uur Journaal •19.05 uur: Van gewest tot gewest •19.50 uur: Toeristische tips •20.00 uur: Journaal •20.21 uur: The Bold Ones ove de Mafia 21.10 uur: (Pia) Beck Home •22.00 uur: Aurum doc. over g •22.20 uur: Journaal NtUtRLAND I NOS •18.45 uur: Pip en Zip •18.55 uur: Journaal KRO •19.05 uur: Circus Jean Richard •20.00 uur: Journaal •20.21 uur: Bonanza •21.11 uur: De gulden Zeezwaluw 21.50 uur: Brandpunt NOS •22.20 uur: Journaal •23.00 uur: Apollo 15 NEDERLAND II NOS •18.45 uur: •19.05 uur: Het grote evenwicht over vervuiling AVRO •19.30 uur: Sportpanorama, terf •20.00 uur: t Journaal •20.21 uur: ri Vervolg tennis 21.55 uur: Tele-archief |4i •22.55 uur: |o Journaal j Het Leger des Apollo 15. (21.00-21 Night and the 1 HILVERSUM I dlo KM ui orkest: klassieke muziek; III. Omroept o, est: moderne muziek. 21.30 Remise, l#°ei pel. 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen. *erc 12.55 (S) Dichter bij 23.20 Beroemde 4 BELGIE 324 m NEDERLANDS 3.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten, irdesportberichtcn. 18.30 Verke muziek. 28.40-1 HILVERSUM I (gr). (7.30 Nieuw 8.25 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de (9.00-9.10 Gljmnastiek voor de TROS: 14.55 (S) Conci Nieuws. 16.03 (S) Dis business op de korre Spartkompas: (Sport)niei 'olghoorspel (6). Cartc: verzoek- ;muziek. 16.00 korrel genomen. 17.00 Aktun- AVRO:7.00 Nieuw 8.33 De groenteman.) NOS: 9.00 Internatio naal Spectrum: klassieke- en moderne ka mermuziek. (9.35-9.40 Waterstanden.) AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen. <11.00-11.02 Nieuws.) 11.30 (S) Radiokoor van de BRT: klassieke liederen. 11.55 Beurs- benclitcn. NOS: 12.00 Blik op de wereld: populair programma over ontwikkelings hulp. Overheidsvoorlichting: 12.30 Uitzen- 13.35 (S) Viool en plano: se lek. EO: 14.00 Ruimte: ra gewijde muziek, lezingen overdenking. NOS: 15.00 de kamermuziek: moderne binnen- en buitenland. VPRO: n. reportages^, ^interviews, ^b 5.03 De Eddlj Bekeer Show. Ij 1.03-18.00 Top 30 (17.00 Nieuw»),

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2