becel-goed voor hart en bloedvaten PLAATS EENS EEN TELEFOONTJE kies vóór uw vakantie deze mooieg zomer nacnt-set de koning hulp in de huishouding UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden mabü aankomend of le kapster Sollicitaties tussen 9.00-17.30 DAMESKAPSALON PETRA Bakkerij Huize De Olmen Geversstraat 49 Oegstgeest Tel. 50238 Want daar zijn we 't wel over eens: We werken te gespannen. We nemen te weinig beweging. We roken te veel. En vooral... we eten verkeerd. O.a. te veel ver zadigd vet. Allemaal slecht voor de gezondheid van ons hart en onze bloedvaten. Waarom zouden we daar niet wat aan doen? Beginnen met verstandig eten. Becel. Dat is een bijzondere margarine. Erg goed voor hart en bloedvaten. En Becel smaakt uitstekendBecel: Een be langrijke stap in de goede richting. Begin er jong mee. Vraag de Becel folder. Postbus 37, Rotterdam. Becel is geen geneesmiddel, maar een bijzondere plantaardige margarine met gegarandeerd 50-55% meervoudig onverzadigde vetzuren (cis-cis linolzuur)Die bestrijden het teveel aan cholesterol (een vetachtige stof) in het bloed. Daar gaat het om. Want steeds meer mensen hebben een te hoog cholesterol gehalte. Dit gaat gepaard met een verhoogd aantal gevallen van hart- en vaatziekten. Het is dus belangrijk het cholesterol gehalte te verlagen en zo uw bloedvaten in goede conditie te houden. Kijk eens watn charmante nacht- set van batist.'n Fijn nachthemd en 'n prachtige duster, met Zwitsers borduursel. Licht, luchtig en niet doorzichtigideaal om mee le. nemen op vakantie! Nachthemd 22.95 Duster 29.95 i Warnecke is foundation en lingerie op en top modieus Stationsweg Breestraat Haarlemmerstraat

Leidse Courant | 1971 | | pagina 8