Aanleg prov. weg nodig zolang steden uitbreiden Bona Stars neemt nog geen besluit over sponsoring Woubruggeluidde met twintig voetbalschoenen 'n sportief tijdperk in GEDEPUTEERDE IN HOORZITTING: Scylla op vier mille ,rond na Najaarsmode deed intrede bij Waals LEIDSE AGENDA WOENSDAG 16 JUNI 1971 LEIDSE COURANT LEIDSCHENDAM „Het niet-aanleggen van de provinciale weg 16, tussen Den Haag en Leiden, zou alleen gerechtvaardigd zijn als de gemeenten langs deze weg nü zouden stoppen met hun uitbreidingen". Dit was het antwoord van dr. R. Eysink, lid van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op een van de tientallen vragen die op hem werden afgevuurd tijdens een hoorzitting in de zaal van de Leidschendamse Andreaskerk, waarbij ook vragen werden beantwoord door de leden van de werkgroep milieubeheer van de rijksuniversiteit Leiden, de heren W. J. ter Keurs, prof. dr. P. Seven- ster en drs. H. A. Udo de Haas. MILAN STENCEL 15? LEIDEN Milan Stencel, de 31- iirige vervanger van de naar Tempo Tan vertrokken Bert v. d. Helm, zal met Gerard Bakker en ex-jeugdkampi oen Aston Will van Zoelen de toppositie v»n Sqlla in de ereklasse zo goed mogtlijinoeten zien te consolideren. Het gewijzigde bestuur van de Leid- weftennisvereniging, dat gisteravond ii de Wjfmeihal werd voorgesteld, weet chter dat de prestatie van het vorig S^ui intn, waarin het hoofdteam achter to eUalloyd als tweede finishte en de u' serves vierde werden, moeilijk te mi renaren zal ziin- Veel zal afhangen •lis Jn het aanpassingsvermogen van de in elgrado geboren Stencel. die tien jaar behoord heeft tot de toptien in uegoslavië. Samen met zijn echtgenote ?ft Stencel eenmaal het kampioen- chap mixed-dubbel in zijn land vero- ïrd. Stencel. van beroep chemisch in- ieur, is viermaal uitgekomen voor Joegoslavische team. Gisteravond maaktze hij zijn „debuut" Scylla, voor t welke vereniging hij ok de junioren' zal gaan trainen, in (n demonstratiewedstrijd tegen „cap- Gerard akker. Beer zekerheid staat er over de financiële positie van dat realisering van een eigen ifeltennishome voorop heeft gesteld. Van de begrote eigen inbreng van 15.000.— is reeds f 11.000,— bij een (bracht. Indien die op korte termijn wordt rkregen kan nog dit jaar het clubhuis wden gerealiseerd. Sprankelende Madrigalen in duivenvoorde VOORSCHOTEN Velen hebben zich steravond laten verleiden tot de „ga- mte zomeravond" in kasteel Duiven- torde, daarbij regen en een november- Wperatuur trotserend. Het werd niet- een galante zomeravond, met een „c*. van 6611 zomer en het galante van 1 O sprankelende madrigaal kunst rond 1 1 ^stiende eeuw. ons gepresenteerd hv °°.r ^et Nederlandse solistenensemble. 3" - «taande uit de sopranen Ank Rein- (rs Paulien Pilaar, de alten Rijkje Wol- onöfswinkel en Els Kloos, de tenoren Eg- van Ravesteyn en Ben Fev, en de s'f fcsen Rob Holl en Chris Verhoog. Bat Spraken we van een sprankelende ma- ïon ngaalkunst, sprankelend was ook de 'r\ 'Vze van uitvoering door dit voortref- v (lijke ensemble onder leiding van Chris- erhoog. De laatste gaf tevens een in- 'fessante explicatie van de technieken le 'n deze madrigaalcomposities ge- ^'^'jk waren: dc cantus firmus en wijze van plaatsing, de muzikale uit ging van de teksl ,öe keuze van het programma bewoog i a Van palestrina toi Lassus en hun v» «genoten, met bekende namen als ?°nfquin. Marenzio, Castoldi. Senfl, nu-|assler. Bennet. Morley en Weelkes, tol volslagen onbekende Nederlanders Belle en Joan Wintelroy En of- i ®oon er nauwelijks spraKe kon zijn 1 ln muzikale „uitschieters". het ge- "■""S getuigde immers van verfijning en 1 hartverwarmende muslceervreugde l°ch willen we in het bijzonder noe- n het speelse „Amor vittorioso" van «°ldi. dat tol slot nog eens werd pet' «rnaald als toegift en van Jan Belle •®t groene"' 'ij zouden dit prachtige ensemble n.og •e- vele malen willen horen. In kas- Duivenvoorde B. RIJNDERS De werkgroep wil de weg, waarvoor naar de gedeputeerde mededeelde reeds 12'/s min uitgegeven is die rond 35 miljoen zal gaan kosten, nog niet zien aangelegd, eerst zou naar alternatieven moeten worden gezocht. Het natuurge bied dat door de snelweg zou worden doorsneden zou volgens een plan van de werkgroep deel moeten gaan uitmaken van een Nationaal Landschapspark. De Leidse oloog ter Keurs zei dat het gebied „een uniek kustvormingsland- schap" is in West-Europa met een broedvogelrijkdom die tweemaal zo hóóg is als in het achterland, bijv. de Veluwe. De combinatie van weiden en bossen is ideaal voor vogels. Bovendien is er 'n bijzonder grote rijkdom aan „hogere" planten. Hij wees er op dat van de 1500 „hogere" planten in Neder land meer dan de helft wordt bedreigd, 500 daarvan groeien in dit gebied. Vol gens dr. De Haas is de blauwe tram ten onrechte opgeheven, er zou op hetzelfde traject een moderne semi-metrolijn moeten worden aangelegd maar dan kruisingsvrij en praktisch geruisloos rijdend. Uit de open brief van de Utrechtse vervoersdeskundige drs. Hupkes', die wegens ziekte niet aanwezig kon zijn, citeerde de heer De Haas dat alleen het afnemen van de behoefte aan recreatie- ritten de komende verkeerschaos kan keren. Uit de vragen bleek wel dat dit „dichtslibben" van de wegen voor veel aanwezigen géén argument was om meer wegen aan te leggen. Het open baar vervoer werd algemeen als het grote alternatief hiervoor gezien. Dr. Eysink antwoordde dat de provincie al uitgaat van een verdubbeling en in een wat verdere toekomst van een viervoud van dit vervoer, maar het is de vraag of men bereid is de zeer grote offers te brengen die hiervoor nodig zullen zijn. Op 'n vraag of de provincie de beslis sing niet terug moet nemen nu deze fout is gebleken zie de heer Eysink dat de beslissing pas dit jaar is genomen, ook omdat de duinweg „in de ijskast" is gelegd. De provincie moet deze wegen eigenlijk ook aanleggen vanwege de uitleg van de aangrenzende gemeen- De meerderheid vn de vragenstellers was van mening dat het beleid veel meer moet worden omgebogen naar het openbaar vervoer. De heer Eysink ant woordde dat het publick nog veel te weinig gebruik maaktvan het open baar vervoer „het streekvervoer wordt ook noodlijdend", „dan moet het goed koper" werd er geroepen en daarmee was men weer terug bij de lasten voor de burger in de vorm van belasting. De vragenstelster die vroeg of de heer Eysink dacht „après nous Ie délu- ge" werd door de gedeputeerde uitgeno digd voor een reis naar Frankrijk „daar sterven de steden af, omdat er niets aan wordt gedaan". Over de semi-metro zei de heer eysink nog dat daar al jaren op wordt gestudeerd, de provincie krijgt echter geen middelen. Onder de aanwezigen bevond zich ook de Voorburgse wethouder ir. Jacob- sen die op de „aarzeling" wees van de overheid in de keuze tussen de „ver dichting". de uitbreiding van de rand gemeenten. wat gebleken is doordat pas de laatste 2 a 3 jaar meer geld voor het openbaar vervoer wordt uitgegeven „We moeten met beide factoren reke ning houden" antwoordde de gedepu teerde. „bovendien is het openbaar ver voer niet in die mate gestegen als werd verwacht". Gedeputeerde Eysink, die al le, soms sterk geëmotioneerde politiek getinte, vragen kernachtig beantwoord de. kon evenmin als zijn tegenstanders een antwoord geven op de alles beheer sende vraag hoe men de autobezitters in het openbaar vervoer krijgt. De gespreksleider deelde mede dat deze eerste openbare hoorzitting over de Leidse Baan gevolgd zal worden door een bijeenkomst nog deze maand in de gehoorzaal van de Leidse Univer- LEIDEN De PAK-voorzitter in de Leidse gemeenteraad, mr. R. in 't Veld heeft de andere fractie uitgenodigd het interfractioneel overleg, dat vorig jaar augustus werd afgebroken, te hervatten op 6. 7 of 9 juli aanstaande. Volgens mr. In 't Veld is het name lijk nodig dat de Leidse raad zich bezint op de vraag door welke bestuur lijke strategie het adres, over de finan cieel economische toestand, door Leidse raad en college te richten aan het centrale provinciale en nationale be stuursniveau. dient te worden begeleid. Volgen de heer In 't Veld is hel van groot belang dat de raad een ernstige poging onderneemt om deze strategie met een zo groot mogelijke unanimiteit overeen te komen. LEIDEN Dc beslissing over het al dan niet aantrekken van een sponsor heelt de ledenvergadering van de bas ketballvereniging The Bona Stars nog niet genomen. Voorzitter A. de Jong schetste uitvoerig de situatie zoals die momenteel ligt, en vooral de mogelijk heden en moeilijkheden. Want, zo zei hij, het is niet zo, dat dergelijke spon sors voor de deur staan te trappelen, integendeel. Men moet volgens de voorzitter van Bona Stars een onderscheid maken tus sen een grote, echte sponsor, die het mogelijk maakt om financiële tege moetkomingen aan de spelers te geven, wat meteen een naamsverandering ook op het shirt) Inhoudt en betekent dat je voor drie jaar met deze sponsor in zee gaat (dit is een bondsbepaling), óf een sponsor die een trainingspak met naam en een (klein) bedrag in contanten geeft. Laatstgenoemden zijn er wel dege lijk te vinden, maar of je daar echt veel mee opschiet is evenwel de vraag. Zoals uit de vergadering door diverse personen werd opgemerkt is het, om in de top te blijven meedraaien, noodzake lijk om met de huidige ontwikkelig in de basketballsport mee te gaan en dus in zee te gaan met een grote sponsor. Zo niet dan zal Bona Stars misschien nog niet dit jaar maar zeker de volgen de jaren genoegen moeten nemen met een figurantenrol. Omdat ook nu al aan diverse Bona Stars-spelers door andere verenigingen getrokken wordt, zal op een gegeven moment de verleiding te groot worden en zulleh zij naar elders vertrekken. Voorzitter De Jong had de laatste maanden uitgebreid de markt verkend en was tot de conclusie geko men dat de grote firma's zeker niet happig zijn op zo'n sponsorschap. Ter illustratie van het vereiste geluk hebben, vertelde hij dat de door de NBB het volgend jaar te organiseren Pré Olympische Spelen, waarbij ook in Lei den wellicht een poule verspeeld zou worden, geheel op losse schroeven staan omdat er geen sponsor gevonden kan worden, terwijl er toch uitgebreide te levisiereportages uitgezonden zullen worden naar 18 landen. Begin septem ber zal in een buitengewone algemene ledenvergadering, waarin onder meer afscheid zal worden genomen van vice- pater Gelauff en secretaresse mej. M. Oonk, die hun bestuursfunctie neergelegd hebben, een eventuele be slissing worden genomen. Ook de h»er P. Vermeulen stelde zich niet herkies- In de vacatures werden nu gekozen mej. M. Zandbergen en de heren F. van Kins, H. Stol en H. de Jong. Bovendien werd door de vergadering, gezien de gestegen kosten, besloten tot een contri butieverhoging van 10 gulden per jaar en een verhoging van de toegangsprijs bij de thuiswedstrijden tot een gulden vijftig. SASSENHE1M. Het lijkt er veel op alsof deze opzichter van de gemeente Sassenheim zich bij het controleren van de werkzaamheden aan de rijksweg in Sassenheim bedient van borden waarop het werktempo staat aangegeven. Het bord „doorgaan" is echter geen nieuwe vinding, die de conversatie tussen werkgever en werknemer moet vergemakkelijken. De aan duiding is een normaal ANWB-bord waarop de aanduiding Doorgaand verkeer" is aangebracht. De straat maker heeft overigens wel de armen uit de mouwen gestoken, want de herstelwerkzaamheden aan deze weg zijn inmiddels gereedgekomen. V alkenburgse buurt vereniging 25 jaar VALKENBURG De buurtvereni ging van de Lange Commandeurstraat in Valkenburg bestaat 25 jaar. Tradi tiegetrouw gaan de leden ook dit jaar weer een dagje op stap. Organisatoren A. Bol en J. Imthorn hebben voor 6 juli een goed programma opgesteld, 'n Kof fietafel en 'n diner behoren tot de hoogtepunten. LEIDEN Modemagazijn Waals. Haarlemmerstraat 114, was er gistera vond in een van de grote zalen van Holiday Inn vroeg bij zijn najaarscol- tectie 1971. De firma Peels, eveneens Haarlemmerstraat liet er aantrekkelij ke bijpassende, voor 90 procent Franse, schoenen en laarzen bij zien, waaron der beige cn zwart geborduurd linnen aparte heren- en jongensschoenen. Wc denken hierbij aan dc enige kickers cn schoenen inet franjes die op hartvero- verende wijze geshowd werden door de driejarige market Peels; parfumerie Apollo. Haarlemmerstraat, zorgde voor een kleine dr. Payot-attentie. De kleuren zijn het komend najaar virj gedekt, waaronder verschillende nuances bruin, groen, grijs, aubergine en overheersend staalblauw petrol. De lengte, zowel voor mantels als japon nen. blijft even over de knie; voor de teenager mag het korter en voor een feestelijk avondje is er de maxi-lengte. De boventoon zullen wel de broekpak- ken gaan voeren, ze waren dan ook gisteravond in rijkelijke hoeveelheden te zien. Harmonieus van kleur was de handbedrukte zwart-bruine blouse die bij een zwart wollen wevenit pantalon hoorde. Erg fijn vonden wij een zwart tuniepak met witte biesgarnering, even tueel ook in de laars te dragen zodat men het effect van een gauchopak krijgt. Een jump-suit was er in de kleur cognac met hoge col en kort mouwtje. Onder de ruimme keuze mantels en bontmanels viel ons oog op een steenrode midimantel met vleermuis mouw, klokkende rok en ceintuur met grote gesp (f 189). Beeldig ook was het .korte suède jasje met grote lamsvel kraag en randgarnering en heus niet alleen voor de wintersport geschikt. Het veel gevraagde su-de blijft men voorlo pig nog zien. zoals b.v. bij een beige safariebroekpak of kalfssuède mantel met nikkelen knopen en gespjes. Van imitatie zeemleder was het vlotte oker gele minirokje. De hot pantspakjes wa ren nog van zomerse materialen ge maakt. waarvan een driedelig pakje van veredeld katoen met genopt broek je. Dc japonnen waren voornamelijk van zuiver wollen wevenut, eventueel met bijpassende mantel. Bij het meer geklede genre zagen we een fel ge kleurde maxi-jurkje van Bobbie Brooks en de witte bruid tenslotte was in het lang, het lijfje afgezet met maraboe. A.P. stuks 2535 gram; 2e Chr. Joh. de Wit stuks 910 gram; 3e B. Kok 6 stuks 400 gran 4e W. de Wit. Jr. 7 stuks 390 gram; 5e Kok 3 stuks 260 gram; 6e D. F. van d« Leek 2 stuks 255 gram; 7e W. Holverda SASSENHEIM. Dit lelijke eendje staat ter hoogte van het kruispunt Npord in Sassenheim met een verliefd hart naar voorbij snorrende collega's te kijken. Wachten is op de dag dat ze op haar achterbumper een flinke aanrijdingszoen krijgt, want zoals de foto laat zien erg veilig staat ze er niet. Vereniging bestaat 25 jaar WOUBRUGGE. De voetbal vereniging „Woubrugge" viert zijn 25-jarig bestaan. Behalve een aantal toernooien en enkele festiviteiten, die reeds plaats vonden, zal dit jubileum zater dag worden herdacht tijdens een receptie in de kantine van 15.0017.00 uur. 's Avonds om 20.00 uur volgt er een grootse feestavond in een tent met mu ziek, dans en zang. Op 24 juli 1946 vond de oprichting plaats van de plaatselijke voetbal vereniging Woubrugge. Weliswaar bestond er voor de oorlog hier reeds een dergelijke vereniging, doch de huidige is geen voortzetting van d» eerste. Het initiatief daartoe ging uit van de heer J. A. Keukeh, des- tijds hoofd van de openbare school Burgemeester mr. H. M. van Fenema wekte de bevolking op tot daadwer kelijke steun en stelde zelf een be ker ter beschikking. BESTUUR In het definitieve bestuur namen kort daarna zitting de heren J. J. A Schijf f. voorzitter J. A, Keuken, se cretaris, P. de Bruin, penningmeester. G. Verkade en C Wittebol. Er werd gestart met 50 leden, verdeeld in één senior- en één juniorelftal. Als eerste trainer werd bereid gevonden de heer E Binsbergen van UVS. Door bemiddeling van de LVB verkreeg de piepjonge vereniging bonnen voor de aankoop van 10 paar voetbal schoenen en één voetbal! Er werd gespeeld op een terrein van G Kroes, gelegen tussen de Vrouw- geestweg en de Bateweg. Later werd een veld betrokken ach ter dc woning van de heer Schra- verus. Uiteraard moest men zich in die beginperiode erg behelpen wat betreft accommodatie en vervoer bij uitwedstrijden. Dit transport ver zorgde C'. van der Nagel met een vrachtwagen voorzien van een zeil- VALKENBURG Geliefkoosd uitstapje was Valken burg. doch de kermisattracties rond de paardenmarkt bleken aantrekke lijker dan de voetbalmatch, waarop voetballers van „Woubrugge" hebben er altijd voor gevochten om de eer hun club hoog te houden. Hier een fanatieke aanvallende Witteman (links) in een wedstrijd tegen Zevenhoven. alle spelers ichter aantra- In de competitie 1948-'49 behaalde het tweede elftal het kampioenschap in de afdeling. Aanvoerders van de eerste elftallen waren C. Wittebol en S. Luiting. In de terreincpmmissie zaten P. G. van Luiing A. Vrolijk, K. Kamladen, G. de Graaf en S. Lui ting. In 1949 was men al ingeschre ven met 3 senior- en 2 juniorelftal- Door de grote groei van het ledental moest in later jaren worden uitge zien naar een groter sportcomplex met moderne accommodatie Een zeer actieve bouwcommissie gaf ze ven jaar lang zijn beste krachten om dit te realiseren. In 1965 werd het huidige sportcomplex aan de Ba teweg in gebruik genomen. Nadat het nog wat uitgebreid was. werd de grote kantine ook nog als gymnas tieklokaal ingericht voor de school - PROMOTIE Thans telt de vereniging 5 senior-, 3 junior-, 2 pupillen- en 2 welpen elftallen. Hoogtepunt uit de geschie denis van Woubrugge was de promo tie van het eerste elftal in 1969 naar de 4de klas KNVB tijdens de trai ning van de heer Zuma. Helaas de gradeerde dit elftal na de laatste competitie weer naar de LVB. Als voorzitters fungeerden in deze 25 jaar J. J. A. Schijff. H. Schijff. T de Jong (thans erevoorzitter), C. W Muller (thans lid van verdienste en erelid) en H. Th. Wijsman. Penning meesters waren G. Verkade (thans erelid). P. de Bruin en A. Vrolijk. De heer P. de Bruin is ook 24 jaar secretaris. Uiteraard zouden nog meer namen te noemen zijn van bestuursleden, spelers, officials, die jarenlang hun beste krachten gaven WOENSDAG 16 JUNI Marekerk. Nederlands Madrigaalkoor. Aanvang 20.15 uur. Christus Dienaar Kerk Zoeterwoude. Ziekentriduüm. DONDERDAG 17 JUNI Christus Dienaarkerk Zoeterwoude. Ziekentriduüm. Gemeentehuis Oegstgeest: Gemeente- VRIJDAG 18 JUNI Leidse Schouwburg: Al Steward, folk songs. Aanvang 20.15 uur. Gemeentecentrum Oegstgeest: Lezing van mej. drs. I. Moerman over middel eeuwse kastelen. Aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 19 juni Oud-Poelgeest: Meditatieweek. Het week. onderwerp. „Wat heeft het westen ons geleerd?" Leidse Schouwburg: Miel Cools Caba ret. Aanvang 20.15 uur. Kon Nederlandse Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde: Excursie. Oegstgeest, Gemeentecentrum Lijt- weg. Vertrek excursie kastelentocht. Culturele agenda Leiden TENTOONSTELLINGEN Galerie 't Duivenhuys: Tel.: 26513, tot 20-6, Voorjaarstentoonstelling met schilderijen van Berserie, Ver Hakkaart en Will Tweehuysen, Dozen van Letia de Haas. Galerie van der Vlist: Tel. 22806, tot 15-6, Voorjaarstentoonstelling. Galerie Heuff: tot 30-6, Tentoonstelling van werken van Sierk Schroder (teL 01751-2185). Galerie Walenkamp: Tel. 23888, tot eind juni Dolle-Mina-Actie. Sted. Museum de Lakenhal: Tel. 44044, tot 18-7, Hedendaagse Belgische con structieve vormgeving. Rijksmuseum van Volkenkunde: Tel. 32641, .Tiderida", van Eskimo tot Groenl ider. Tentoonstelling over het leven en bedrijf van een Oost-Groen- landse samenleving gedurende 5 eeu wen tot op de dag van vanadaag. Nederlands Legermuseum: Tel. 34241, Schilderijen en tekeningen van Jacob van Gheyn tot eind augustus met dia projectie over uniformen en wapens uit de 17de eeuw. Bovendien is er een nieuwe zaal geopend van allerlei ge bruiksvoorwerpen tot de 12e eeuw. Galerie 't Hoekje bij de Pomp: Tel. 01711-3511, tot 26-6. Expositie van de be- wonwers van het zeehospitium te Kat wijk. Groep Lutz exposeert „Grafiek in Din ges" Vrouwensteeg 12 te Leiden, tot 12 juni. P.D. Stikkelorum exposeert aquarellen en pentekeningen in het Waaggebouw op de Aalmarkt. Vanaf 9 tot en met 19 juni, dagelijks 8.30 uur - 17.30 uur. Zaterdag 9.00 - 17.00 uu. Bioscoopagenda Zondag 2.30 4.30 I.UXOR: „Catch-22" (18) prolongatie. Dag. 2.30 7 9.15 u. Zondag 2.30 4.4S 7 en 9.15 U. LIDO: „Dwars door de vuurlinie". (14). Dag. 2.30 7 9.15 u. Zondag 2.30 4.4S 7 en Bezoekuren ziekenhuizen llng Gynaecologie kraamvrouwen: van 10.00-11.30, 15.00-17.30, 18.30-20.00 uur. Op dinsdag ls er de gehele dag geen bezoek. Bezoek Praematurenafde- llng galleen voor ouders): dinsdag niet. Ma. Dlaconessenhuls: dagelijks eerste klas van Elisabeth ziekenhuis: Volwassenen: klas alle dagen van 14-15 en vnn 18.45 2de klas; alle daben van 11.30-12, van e? h"if t'8 45ir9 30 lSte 11138 Sl,e daRen Kraam.a(deling: sdè klas: van 15-18 ei 18.45-19.30; 2de klas: v. 11.30-12 (alleen vi van 15-16 en van 18.45-19.30. Baby's en kleuters zo., ma.. wo„ vr za. van 15-15.30; dl. en do. van 18-18.30. Kinderen vanaf 4 Jaar: alle dagen vi 16. dl. en do. van 18-18.30 uur vnnakllnlek: 3de klas 13.30- 14.30 en 18-19 uur, 2de klas 13.30-15.30 20 uur: lste klas 11-12. 13.30-15.30 en lag en vrijdag 13 tot 14.: OEGSTGEEST - Bei kinderafdeling: van 14.00-15.00 18.00-18.30 uur, dinsdag cn donderdag alléén voor vaders. Kinderen benedm 16 laar géén NOORD WIJK - sole Mio klasse-pHtlénten dagelijks van 3 tot half 5 en '8 avonds van 7 tot 8; zaalpatiënten z.ondos von 1 tot 3. dinsdag van 1 tot half 3. donderdag van half 7 tot half 8 en zaterdag van 1 tot half 3 KATWIJK Zeehospitium: longkllnlek dagelijks van half 3 tot half 4. dinsdag en theck Hardingh en Blanken. Hogewoerd 171. tel. 20602; de Oegstgeestse Apotheek. Wllhelminapark 8. Oegstgeest. tel. 53274 en Apotheek Voorschoten. Leldseweg 66. Voor- De zaterdag-, zondag-, avond- en nacht dienst van apotheek R. van Breest Smallrn door Apotheek Hardingh en Blanken.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3