J Aanleg kan nu Nieuwkoopse brug spoedig aanvangen Muziekonde rwijs doorgeven wat jezelf heeft verrijkt Ir. H. de Block wordt directeur GW Schiedam Raadslid: „We maken ons onsterfelijk belachelijk" Directiekeet uitgebrand Kippetjes hadden voor schipper een staartje Belangrijke opdrachten de deur uit: Drukke bijeenkomst bij parochie beraad Vrouwengilde zag de Etna Lisser Boysjeugd houdt pinkstertoernooi weer Recital in de Lakenhal LEIDSE AGENDA pSNSDAG 26 MEI 1971 LEIDSE COURANT Directeur H. C. Timm: IS WAALWIJK „Lesgeven is ook af bek werk", vindt de nieuwe directeur p de Leidse Muziekschool de heer Hnrich Chr. Timm geboren in 1934 te ^olle) nu nog directeur van de ge- jen telijke muziekschool in Waalwijk. j i mag zijn eigen viool dan aan de I Igen hebben gehangen, maar hij heeft I t directeur van een muziekschool be- t niet het gevoel, dat hij zichzelf, i muzikaal gesproken, op dood heeft gezet, <S> P' Als je een tijd praktisch it geweest betekent dan het organi- irische leiderschap over een muziek- >1, artistiek gezien, niet een grote iruitgaaig' De heer Timm: „Ik ben inderdaad aktrizerend musicus geweest. In het abants Orkest was ik violist. Maar :h heeft mij dat niet volledige bevre- jing gegeven. Ik heb altijd grote be- igstelling gehad voor het muziekonder- js en heb er altijd graag aan willen elnemen. Het lesgeven op zichzelf ;it mij al zeer. Je krijgt daarin de legenheid aan anderen iets door te ven van wat jezelf heeft verrijkt. En lt wordt voor jezelf ook weer een ver- jking. Ik heb ervaren, dat er in die f gselwerking een geweldige voldoening In je werkzaamheid aan de muziek- 1,001 ontsluit ïe anderen een wereld \:an schoonheidsbeleving". "j ROEI Waalwijk heeft 1400 leerlingen en 30 'krachten en Leiden 3000 leerlingen n 50 leerkrachten. Biedt zo'n veel school nog wel de kans op déze .jie bezig te zijn? k ben er mij van bewust, dat Waal- middelgrote school is en Leiden Hier geef ik nog 12 uur per tiekiii p lie). 1 iaj Looerbach naar Bona Stars nu LEIDEN De kans is groot dat Bona Itars verrUkt zal worden met twee top- ipelers. Jan Looerbach. de langste bas ketballer in de erc-divisic, di het afge- eizoen uitkwam voor het Gro bingse Donar. twijfelt nog tussen Rot- •rdam Zuid en Bona Stars.. Bovendien is de kans groot dat het team in de nieuwe competitie zal :n rekenen op de steun van de kgon-speler Bobby Plantinga. Grote deelname NedJ verwacht bij de Avondvierdaagse ld la auj ALPHEN AAN DEN RIJN De Al óThense avondvierdaagse wandelmarsen j worden 9, 10, 11 en 12 juni lg("m14e keer gehouden. Tot vorig jaar phet aantal deelnemers opgelopen tot cir „co 1000. Alles wijst er op. dat het aantal IsgrofiM jaar een enorme vlucht zal Naar verwachting zullen op de 14e delmars „Avondvierdaagse" het aantal ■t hit deelnemers wel een stijging van 50% ie zien zal gevei hebb De deelname is opengesteld :r-, bedrijfs-, schóól-, speeltuin-, mili- taire en semi-militaire groepen, politie- g roepen, sportverenigingen, enz. Door alle categorieën kan zowel individueel als in groepsverband worden gelopen De afstanden bedragen voor personen 8 t/m 13 jaar 4x10 km, daarboven 4x15 km. hed« Bkd Gestart wordt bij de Sint-Josephzaal (Paradijslaan) van 18.0019.00 uur. Op zaterdag 12 juni, voor de 15 km om de 10 km om 14.15 uur. In schrijven is ook mogelijk bij de start, alleen indien men als individueel aan de -Sch Av°ndvierdaagse wil deelnemen. In- r, schrijving kan voorts geschieden bij de heer J P. Woordes, Eikenlaan 53, Al phen aan den Rijn. Sluitingsdatum i .s. Groepen ontvangen boven groepsherinnering. week les en in Leiden zal dat niet meer dan 4 uur kunnen zijn. Als dat nog lukt. De organisatorische werkzaamhe den zullen in Leiden wel gaan over heersen, maar dat vind ik niet erg om dat ook die veel creativiteit en vinding rijkheid van je zullen vragen en je in je werk steeds weer met mensen kunt omgaan. En dat is fijn: met mensen om gaan. Ze stimuleren. Je moet je als di recteur natuurlijk niet inkapselen of la ten inkapselen. Aan de stimulering van het muziekoderwijs kun je veel doen. Vraag: Is de leiding over een zo grote leerlingen- en lerarengemeenschap wel te rijmen met de opleiding, die toch zui ver op de muziekpraktijk gericht was? MANAGEMENT De heer Timm: In Leiden gaat het onbetwistbaar om management. En daarvoor is op dit terrein geen zelf standige opleiding. Je zult het dus van jezelf moeten hebben. Ik geloof, dat ik dat wel een beetje heb. Ruim zes jaar geleden ben ik hier in Waalwijk met lege handen begonnen. Met ongeveer 300 leerlingen. Eerst als part-time-directeur. Toen was ik nog tweede violist van het Brabants Orkest. Maar de school dijde zo uit, dat de leiding later in een direc teurschap werd omgezet. En nu zijn er 1400 leerlingen. Het is formeel nog wel een Waalwijkse aangelegenheid, maar in feite komen de leerlingen uit de streek. We hebben dépendances in Drunen, Heusden, Waspik, Sprang-Capelle en Kaatsheuvel. TWEEDE STAP „Eenmaal heb ik de stap gezet uit de praktische muziekbeoefening naar het muziekonderwijs. Toen heb ik meteen gezegd: als mij dat gelukt is, moet ik verder. Met de in Waalwijk opgedane ervaring ga ik nu in Leiden vooruit. Dat is de tweede stap. Leiden en omge ving is njij niet onbekend. Ik ben enkele jaren vioolleraar in Den Haag geweest". De heer Timm ziet de muziekschool in de samenleving „als een heel belangrijk element in de opbouw van die samenle ving. De vrije tijd neemt toe en zal nog meer toenemen en de muziekontwikke- ling is daarbij een wezenlijk bestand deel in de ontploolng van de mens. De basisscholen doen er ook wel wat aan de één wat meer, de ander minder maar dat verdient aanvulling vanuit het eigenlijke muziekonderwijs. De nieuwe directeur hoopt in septem- ber-oktober in Leiden te beginnen en er dan ook te wonen. Burgemeester opent „Fugro" LEIDSCHENDAM Burgemeester E. M. Kolfschoten heeft gistermiddag ;t nieuwe hoofdgebouw van de NV Ingenieursbureau voor Grondmechanica Geodosie „Fugro" aan de Vcurse Achterweg officieel in gebruik gesteld. In zijn openingsrede zei de heer Kolf schoten dat de „Fugro", die in 1962 aan de Voorburgseweg in Leidschendam is gesticht en met een tafel en drie stoe- roor de drie personeelsleden begon, gelijk met Leidschendam is opge groeid. Juist op het moment dat hij zijn rede besloot met de hoop uit te spreken dat alle medewerkers van „Fugro" zich in Leidschandam thuis zouden voelen en het gebouw officieel voor geopend ver klaarde, landde op het parkeerterrein de Veurse Achterweg een helikop ter. Het ingenieursbureau maakt van helikopters en vliegtuigen gebruik voor afdeling geodesie. Het ontwerp van het gebouw is van het architectenbureau Lucas en Nie- meyer te Voorburg en uitgevoerd door Muijs en De Winters Bouw- en Aanne mingsmaatschappij NV te Rotterdam. De verschillende ruimten in het gebouw drie verdiepingen en een souster zijn gescheiden door verplaatsbare scheidingswanden. Naast het gebouw is grond gereserveerd voor een uitbreiding 51- verschillende bedrijfsonderdelen. .Fugro" heeft thans 163 pei'goneelsle- i in Nederland en 40 medéwerkers inde vestigingen in Paramaribo, Cu- agao en de dochterondernemingen in Singapore en de Verenigde Staten. Topambtenaar van Leiden en PvdA-voorman LEIDEN SCHIEDAM Ir. H. G. de Block (39) is met algemene stemmen door de gemeenteraad van Schiedam benoemd tot directeur van gemeente werken. De benoeming gaat 1 septem ber in. De heer De Block is sinds 1965 in dienst van de gemeente Leiden in de funetie van hoofdingenieur bij de hoofd afdeling civiele werken, weg- en water bouw. In 1961 deed hij eindexamen weg- en TER AAR Gedeputeerde Staten hebben hun goedkeuring onthouden aan het besluit van de gemeenteraad van Ter Aar tot grondaankoop voor een rioolwaterzuiveringsinstallatie te Lan- Ook hebben G.S. de beslissing uitge steld betreffende de verkoop van grond aan het Papenveer ten behoeve van de bouw van woningen, benevens de gron druil door de gemeente met de firma C. N. v.d. Pijl. waterbouwkunde aan de HTS, waarna hij in Delft op de TH ging studeren. Daar werd hij in 1965 civiel ingenieur. Op politiek gebied is de heer De Block in Leiden de laatste jaren zeer actief geweest binnen de P.v.d.A.-afde- ling. Voor de gemeenteraadsverkiezin gen was hij als voorzitter van de P.v.d.A.- onderhandelingscommissie ten nauwste betrokken bij het tot stand komen van het samenwerkingsverband met PPR. D "66 en PSP en het gemeen schappelijk programma. Discussie over jeugdcentrum VOORSCHOTEN „Als w(j door gaan op dezelfde weg als we nu bezig zijn, maken we ons onsterfelijk be lachelijk. Il* schaam my voor deze gang van zaken". Aldus het raadslid De Klerk Wolters tydens de vergadering van de commissie voor jeugdaangelcgenheden bij de discussie over de verwarmings problemen in het r.-k. jeugdcentrum „Impfcesa". Door de r.-k. jeugdcommis sie is voor dit gebouw aan de Mozart- laan een c.v.-installatie gevraagd. De gemeente heeft becijferd dat de huur van zeshonderd gulden 600,moet stygen naar 2.853,—, wil men uit de BOSKOOP Door nog niet opgehel derde oorzaak is gistermorgen brand ontstaan in een bouwkeet *an de Bouw en Handelmaatschappij Ouwe Gouwe, staande nabij het bouwwerk aan de Bos dreef. Een groot deel van de inboedel, zoals ^er lading materialen, gereedschappen en enkele persoonlijke bezittingen, gingen verlo ren. De brandweer die met twee wagens was uitgerukt, wist de brand binnen een kwartier te blussen. Er waren geen personen in het gebouwtje toen de brand uitbrak. Vermoed wordt dat de brand is ontstaan door oververhitting van een oliekachel, hoewel deze kort tevoren was uitgedraaid toen het personeel de keet verliet, of door een lek in de leiding. kosten komen. Het raadslid Mennema schrok ook van deze prijs maar blijft echter ver trouwen hebben in zijn medemens en hoopt dat het een foutieve gemeente lijke berekening is. De uitval van de heer Klerk Wolters kwam niet heiemaar onverwachts. Het raadslid had reeds zijn ernstig misnoe gen kenbaar gemaakt over het feit dat het verzoek van de r.-k. jeugdcommis sie reeds tien maanden onbeantwoord op het gemeentehuis had gelegen en dat pas na een tweede verzoek van deze commissie de zaak in behandeling werd genomen. Het grootste deel van de avond werd in beslag genomen door een openbare hoorzitting ten behoeve van de Voor- schotense padvindersverenigingen. Dit naar aanleiding van de door het ge meentebestuur te ontwerpen nieuwe subsidieregeling. Het gemeentebestuur wil door middel van inspraak komen tot een voor alle partijen goede regeling. Ook de Kimshoeve, het jeugdhuis van de N.P.V. kwam weer ter sprake. Vol gens de jeugdleiding kan men in de ko mende winter geen gebruik maken van dit gebouw in verband met waterover last. Of de Lindehoeve geschikt is voor de padvindersgroeperingen wist de jeugdleiding niet, maar de padvinders staan niet afwijzend tegen deze om- streden boerderij, die nog steeds gevaar loopt te worden ..weggeschoffeld". De commissievergadering stond on- •ethouder Esselaar. Van andermans leer. DEN HAACLEIDEN Voor de Haagse rechtbank stond een 25-jarige schipper, die toen hij het misdrijf pleeg de waarvoor hij ter verantwoording ge roepen werd niet al te nuchter was. Het was dan ook volmaakt onduidelijk waarom hij een stel, hem volkomen on bekende jongelieden aanbood hen van een kippetje te voorzien. Het stel jonge mannen sloeg dit vriendelijke aanbod niet af en de schipper begaf zich naai de achterzijde van een restaurant aan de Stationsweg, waar hij zich in het bezit stelde van de zo felbegeerde kippe tjes Goed, hij at ook zijn deel van de buit op, maar zijn onbekende vrienden namen toch hel grootste gedeelte voor hun rekening. Doch zij hadden zich niet schuldig gemaakt aan diefstal. Hoogstens Watervrienden verwachten het 1000-ste lid LISSE De zwemvereniginig de „Wa tervrienden" heeft in korte tijd zoveel leden gekregen, dat a.s. dinsdagavond 1 juni om 18.15 uur het 1000'ste zwem- lid in het bad „De Lis" wordt verwacht. De gelukkige wordt door „de Water- vrienden" goed in de cadeautjes gezet. Vrachtwagen doorgereden na aanrijding LEIDEN Een 13-jarig Leids jon getje stak gisteravond hollend de Wil lem de Zwijgerlaan over, waarbij hij tegen een aanhangwagen van een voor bijgaande bestelauto is aangelopen. Met een lichte hersenschudding is hij per E.H.D. naar het Diaconessenhuis ge bracht De bestuurder van het voertuig is. nadat hij de jongen gewoon verdei zal hollen, doorgereden en tot nu toe nog niet achterhaald. Een voorbijganger, die het ongeluk zag gebeuren is de jon gen achternagegaan en kan hem even later opvangen toen hij onwel werd. heling. Zij stonden niet terecht; de schipper wel. Die had zich nog aan en kele andere dingen schuldig gemaakt. De andere aanklacht was diefstal van postzegels, vernieling van vaatwerk, ge- bakskast en bierglazen in een restau rant. En dat allemaal omdat hij uit het restaurant verwijderd werd wegens hin derlijk gedrag. De officier vond al deze daden erg ge noeg om drie maanden gevangenis te eisen waarbij nog een voorwaardelijke terbeschikkingstelling van de regering Het vonnis in deze zaak wordt op 8 juni uitgesproken. „Joy-riding" was niet genoeg SASSENIIEIM De bedrijfsleider van een service-benzindestation aan de Es- senlaan ontdekte zondag tot z'n schrik dat de personenwagen van z'n werkge ver (met vakantie in Spanje), was ver dwenen. 's Avonds kon de politie van Sassenheim een 23-jarige Hillegommer wegens joyriding met de wagen aanhou den. Bij nader onderzoek bleek dat de jongeman ook dt inbraak van een week geleden in hetzelfde servicestation op zijn geweten had. Toen werden ettelijke honderden guldens en een aantal pak jes sigaretten buitgemaakt. HAZERSWOUDE Tijdens de gister- Wond in „Het Anker" gehouden ver tedering van het beraad van de paro chie II. Michaël en H. Bernardus te Hazerswoude-Ründük-Koudekerk aan de Rijn kreeg het dagelijks bestuur van de leden het advies het concept-statuut can de plaatselijke raad van kerken in heide dorpen goed te keuren. Behalve in genoemde parochie nemen de Nederlandse Hervormde Gemeente 'n de Gereformeerde Kerk hieraan deel. De taak van de raad is onder a vol meer zich gezamenlijk te bezinnen op v'ragen aangaande geloof en leven en het bevorderen van die bezinning in de CiefJ Kerken. Pastoor H. M. G. Wishaupt leidde deze drukbezette bijeenkomst, waar on dermeer deken A. Lamot uit Zoeter- woude en enkele leden van de dekenale raad acte de présence gaven. De Rijn- dijkse-Koudekerkse parochie zal overi gens in september drie leden, die terza ke kundig zijn van het reilen en zeilen in hun parochie, voor deze dekenale raad moeten leveren. In dezelfde maand zullen tevens twee nieuwe dagelijks bestuursleden voor het parochieberaad moeten worden gekozen. De parochiera den uit het dekenaat Zoeterwoude zul len in het najaar weer samenkomen voor een gezamenlijke vergadering. De sectie financiën en beheer van het paroChieberaad zal trachten het tekort van f 8500,op de begroting voor dit jaar via een nog op te stellen actie proberen aan te zuiveren. De sectie vorming streeft ernaar de in sèptember te houden vredesweek met alle plaatse lijke kerkelijke groeperinen op touw te zetten. Ook zal ze trachten een oplossing te vinden voor de vraag naar een bibliotheek. NIEUWKOOP Gistermiddag is de opdracht uitgegaan voor de aanleg van de brug over de ringsloot te Nieuwkoop, die de Kennedylaan en de Dorpsstraat met elkaar zal gaan verbinden. Het werk zal worden verricht door de fa. Streefkerk en Zn. te Ameide. Eveneens is een opdracht verstrekt aan de Mij. Koud Asfalt N.V. te Utrecht voor een grondige opknapbeurt van het Zuideinde (gedeelte Dorpsstraat), de Noordenseweg, de Simon van Capel- weg en de Voorweg. Dit deelde burgemeester A. H. van Montfoort gister avond tijdens de raadsvergadering mee. De kosten van beide propecten liggen beneden de raming. Waterleiding snijdt wijk tijdelijk af LEIDEN De toegang tot het Zwarte Pad werd vanmorgen voor alle r(j- verkeer afgesloten. De Leidse Duinwater Maatschappij moet in de ventweg van de Willem de Zwijgerlaan een watertrans portleiding aanleggen. Deze is bedoeld voor de drinkwatervoorziening van de Mcrcnwyk. Het werd zal, althans wat de afsluiting van het Zwarte Pad betreft, enkele da gen kunnnen duren. Bewoners van de wijk die door het karwei van de buiten wereld zijn afgesloten, wordt aangeraden om bij bijzondere transportmoeilijkheden met zieken, bij verhuizing of dergelijke, tijdig telefonisch contact op te nemen met het bureau voorlichting van het stadhuis. LEIDEN Ongeveer vijftig van het katholiek vrouwengilde te Lei den zagen zich gisteravond in het Pe truszaaltje verplaatst naar het zonover goten en met palmbomen begroeide eiland Sicilië, toen presidente mevrouw H. Lindenhoff een dia-reisbeschrijving hierover gaf. Prachtige kleurendia's en een op de band opgenomen gesproken tekst met uitleg ter afwisseling van heerlijke achtergrondmuziek gaven enige indruk ken weer van het leven op dit eiland. Vele klassieke zuilenreeksen van eeuwenoude, gedeeltelijk overgebleven, Griekse tempel partij en en Romeinse amphitheaters lieten de oude bescha vingsvormen als het ware nog in hun volle bloei zien. Het eiland, ongeveer maal zo groot als ons eigen land, is behalve aan zonnige plaatsen en bougainville velden, ook rijk aan schat ten van honderden jaren geleden. Toen het ogenblik kwam dat de Etna nog zijn krachten als vuurspuwende berg op het doek toonde, ontlokte dit in het zaaltje éénstemmig „o" en „ah"-ge- roep. De uitbarsting was een waar vuurwerkfestijn. Deze op beeld vastgelegde herinnerin gen gaven een schitterende documentatie over het wel en wee op Sicilië, hetgeen de gildevrouwen alvast een voorproefje van een komende vakantiemogelijkheid voorspiegelde. Bromfietser loopt hersenletsel op Vij bij aanrijding LEIDEN Vanmorgen heeft zich op de kruising aan het Stationsplein een aanrijding tussen een autobus en een l -omfietser voorgedaan, waarbij een 36-jarige inwoner uit Leiden, de bestuur der van de bromfiets, ernstige hersenlet- °el opliep. HU werd per E.H.D. naar het LISSE Dc Lisser Boysjeugdafdeling houdt, der traditie getrouw, op tweede pinksterdag een jcugdvoctbaltoernooi in het gemeentelijk sportpark te LIsse. Reeds nu hebben zich van heinde en ver jeugdvoetbalclubs voor het toernooi aangemeld, 'te massawedstrijd begint 's morgens om negen uur Het eind van het toernooi omstreeks zes uur 's avonds verwacht. Jeugdtennis- kampioenschap LEIDEN Dinsdagmiddag zijn op het tennispark Forescate te Voorschoten de jeugdkampioenschappen van het district Leiden begonnen. Tot en met vrijdag wordt er gespeeld vanaf ongeveer 15.00 uur (na schooltijd) tot 20 uur. Op 3e pinksterdag zijn 's middags de finales. Er worden alleen enkelspelen ge speeld, jeugd tot en met 13 jaar, de 14- en 15-jarigen en de groep 16 en 17. De De K.N.L.T.B. heeft landelijk de oudere groep 18. 19 en 20 lateri vervallen. Voor deze categorie zijn er al genoeg wed strijden in het seizoen. Toch zijn er meer inschrijvingen dan verleden jaar en wed strijdleider Henny Koemans zal moeten passen en meten om de ongeveer 125 wedstrijden tijdig te beëindigen. Verheugend is de deelname van de jeugd uit dp Duin-, Rijn- en Bollenstreek, wat wijst op de groei van de tennissport. De eerste schermutselingen verliepen wel volgens de verwachtingen. Taco Jansen (Roomburg) liet zich verschalken door Kees Spendel van Forescate, maar de verdere partijen liepen gestroomlijnd. De komende dagen zal de strijd echter wel fel worden, want de winnaars en winnaressen mogen Leiden vertegen woordigen bij de landelijke jeugdkam pioenschappen. LEIDEN In de Grote Pers van de Lakenhal wordt op vrijdagavond 28 mei een recital gegeven door de Roemeense violist Alexandru Lascae en de pianiste Jet Röling. De jonge Roemeen, die al tal van malen als solist is opgetreden in concerten en in kamermuziekensembles, heeft o.a. gestudeerd bij de beroemde aanvoerder van het Calvetkwartet, Josef Calvet, in Nice. In Brussel behaalde hij op het conservatorium de eerste prijs bij Louis Poulet. Jet Röling, leerlinge van Jan Odé en Nelly Wagenaar, behaal de enkele jaren geleden de tweejaarlijkse prijs van Toonkunst. Zij trad verder op in binnen- en buitenland en met ver schillende Nederlandse orkesten. Het programma vermeldt werken van Tartini, Mozart, Prokofief, Wil Eisma, Martinu en Bartok. Het concert begint om kwart over acht. WOENSDAG 26 MEI Leidse schouwburg. Balletgroep Mar jolein Briër. Aanvang 20.15 uur. Huize „De Weipoort". Diploma-uitrei king. Aanvang 14.00 uur. DONDERDAG 27 MEI Burgerlijke stand Geboren: Johannes Hendrikus, zn, v. J. C. van Velzen en G. M. van der Veer; Bastiaan Willem, zn. v. W. H. M. Lan- gezaal en R. D. Jongejans; Gert, zn. v. A. Pluimgraaf! en M. van Duijn; Monique Caroline, dr. v. D. Nix en H. E. Verhaar; Frans, zn. v. F. van Egmond en A Paap: Patrick, zn. v. J. C. A. Molkenboer en L. C. Barnhoom; Gerardus Johannes Patrik Marcel zn. v. B. P. J. van der Lely en J. W. Rem merswaal; Leendert, zn. v. H. L. van der Plas en M. H. van Duyvenbode: Marcel Robertino, zn. v. J. C. Zwanen burg en L. H. C. van der Laaken; Georgius Daniël Bernardus, zn. v. B. A. I. Berk en D. C. Goddrie: Johanna Lourina, dr. v. R. Koopmans en H. J. den Haan; Tineke Marja, dr. v. T. van der Plas en D. van Duijvenbode: Karin Ingeborg Jeannette, dr. v. J. Varkevisser en A. Mugge. Overleden: C. Prins, 19 juni 1898, W. H. Honders, 29 dec. 1892, echtgen. van B. Owel; C. T. Dries, 24 nov. 1917, man; J. C. P. Verhoef, 24 dec. 1908, echtgen van J. M. van Lunsen; M. A. Heijtveldt, 24 jan. 1899, vrouw D. van der Boon, 6 okt. 1901, weduwe van D. Ros; R. van Eist, 12 mei 1971 zoon; R. Varkevisser, 7 sept. 1890. man; M. van Ockenburg, 10 jan. 1903, man M. A. F. Jasperse, 26 aug. 1901 echl gen. van J. C. Bruné. Gehuwd: L. ter Wee en P. l^ares.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3