Overlegorgaan elf gemeenten nu in stadium van voltooiing Laatste woord aan de gemeenteraden Evenwichtige ontwikkeling gebied vraagt coördinatie Avondvierdaagse start in stad en streek Recordaantal deelnemers bij sterrit Prijzen voor K. en G. eitjes Fanfarekorps „Tavenu" uit De Kwakel op de bres voor De Tijd Programma bezoek prins Claus aan Alphen a.d. Rijn P LEIDSE COURANT ALPHEN A. D. RIJN Het streven van ell' gemeentebesturen om in het noordoostelijk deel van Zuid-Holland te komen tot een regeling „Inter gemeentelijk overlegorgaan, krijgt vaste vormen. Het idee hiertoe is uit gegaan van de werkgroep van zeventien gemeenten, die destijds actie voer den voor betere wegen in de Rijnstreek. De elf gemeenten die het idee heb ben overgenomen en na enige wijziging van het ontwerp van een gemeen schappelijke regeling tot instelling van een i ntergemeentelijk overleg orgaan, hun bereidheid hiertoe verklaarden, zijn Alphen aan den Rijn, Benthuizen, Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn. Leimuiden. Iieuwkoop, Nieuwveen. Rijnsaterwoude, Ter Aar, Woubrugge en Zevenhoven. In de loop van deze en de volgende maand krijgen de betrokken gemeenteraden gelegenheid zich hierover definitief uit te spreken. Ruimtenood bij Z'u oudse scholen ZOETERWOUDE Met de voort schrijdende bouw in het bestemmings plan „Westeinde" wordt het aanbod van leerlingen voor de scholen steeds groter. De openbare basisschool aan de Dorpsstraat zag het aantal leerlingen in korte tijd verdubbeld. Om deze al lemaal te kunnen plaatsen is de be nedenverdieping van de naastgelegen onderwijzerswoning ingericht als klas lokaal. Met smart wordt gewacht op de nieuwbouw die zal komen achter Huize Emmaus. De kleuterschool Hummelhof zal mogelijk nog voor het nieuwe schooljaar met 'n lokaal worden uit gebreid. Ook bij het r.k. basisonder wijs kampt men met ruimtegebrek. Bij de Aloysiusschool aan de Schenkelweg werd vorig jgar een noodlokaal toege voegd. De pas enkele jaren in gebruik zijnde Sjaloomschool aan de Veldzicht straat heeft voor het komende school jaar een groot aanbod van leerlingen in het bijzonder voor de laagste klas sen. Om deze allen te kunnen plaatsen worden er door de stichting R.K. Scho len en het gemeentebestuur bespre kingen gevoerd om ook hier twee noodlokalen te plaatsen. I KATWIJK Dat Duitsers in deze tijd van het jaar een grote rol spelen in Katwijk, is overbekend. De Duitse in- I breng kreeg zaterdag jl. een heel nieuw j tintje. Een compleet korps van blazers i en trommelaars, in fleurige kledij ge- j stoken, kwam de groeten brengen uit I Mausbach. De muzikanten werden ten gemeentehuize ontvangen door loco- j burgemeester Bergman. Daarna ging het in gesloten gelederen naar het marktplein, waar het gezelschap nog geruime tijd nijver voormusiceerde. Op de foto: in het midden Herr' Löffner, leider van het korps. Naast hem zijn Katwijkse collega, de heer Los, leider van de drumband DWS. De dames links en rechts op het plaatje vervoeren in gemakkelijk draagbare tonnetjes een vocht dat de arbeids vreugde dient te verhogen. Bij dit streven waartoe het initiatief is ontwikkeld door de gemeente Alphen aan den Rijn is o.m. overwogen dat een evenwichtige ontwikkeling van het ge zamenlijk gebied van genoemde ge meenten bestuurlijke samenwerking en coördinatie vraagt en dat in dat kader gezamenlijke behartiging van bepaalde belangen noodzakelijk is. Voorts dal bestuui'lijke samenwerking en de voor bereiding van voor integratie noodzake lijk bestuurlijke instituties zullen moe ten worden bevorderd. Aan bedoeld „in tergemeentelijk overlegorgaan" zal rechtspersoonlijkheid worden verleend. Het zal gevestigd zijn in Alphen aan den Rijn. TAAK Het gemeentebestuur van Alphen aan den Rijn kan zich met het desbetref fend ontwerp verenigen. De taak van het orgaan, met erkenning van de eigen bevoegdheden van de besturen der deelnemende gemeenten, wordt hierin kort samengevat: A) zich te beraden en gevraagd of Ballet Briër nog eenmaal in Schouwburg LEIDEN Na een succesvolle toernee komt Marjolein Briër dinsdagavond 26 mei nog eenmaal in de Leidse Schouw burg terug o.a. met haar Mauthauscn- cyclus. Marjoleins dansgroep is geen gi'oep die uitvoert wat door een leiding is ge programmeerd, goed of niet. Het is een werkgemeenschap die laat zien wat men sen kunnen wanneer zij begi-ijpen wat zij doen en waaróm zij het zó doen als zij het doen. Wat aan techniek-püür moet ontbreken, wordt méér dan gecom penseerd door deze alles overwinnende inzet. Er wordt gedemonstreerd waar het in het leven én in zijn kunst om gaat. Dat is een gelukkigmakende gebeurtenis. Men kan dit zelf ervaren in een voor stelling die om kwart over 8 begint. LEIDEN Begin van de volgende maand beginnen in Leiden en in Rijn- en Bollenstreek weer de avondvierdaagsen. Dit jaarlijkse wandelsportfestijn wordt op vier plaatsen gehouden, Leiden, Noordwijk, Alpben aan den Rijn en Hil legom. Door keuze van de^stijytpjaqtsen heeft dus niemand enoi-me afstanden af te leg gen voordat hij of zij aan een forse tip pel kan beginnen. Er wordt op twee verschillende data gestart. In Nooi-dwijk en Leiden valt het startschot op 7 juni, in Alphen aan den Rijn en Hillegom 2 dagen later op 9 juni. De afstanden die afgelegd moeten wor den zijn voor kinderen tot en met 13 jaar 4 x 10 kilometer, voor personen boven de 14 jaar 4 x 15 kilometer. In alle plaatsen wordt 's avonds tussen JEUGDTOERNOOI BIJ Z.L.C. Leen Cramabeker voor DOCOS-welpen LEIDEN De welpen van Docos zijn winnaar geworden van de Leen Crama beker, die de inzet was van een groot toernooi b\j ZLC waaraan door acht ver enigingen werd deelgenomen. De jeugd van Docos versloeg in de spannende finalewedstrijd het wel pen- elftal van LFC, met wie zij eerder op de dag als eersten geëindigd waren in de poule, met 2—0. Het elftal van het or ganiserend ZLC bereikte de dei-de plaats nadat het met strafschoppen had ver loren van Docos. De ZLC-welpen had den namelijk in de wedstrijd en in de verlenging de score blank weten te hou den, zodat penalties de beslissing moes ten bi'engen. En daarmee waren de ZLC'ertjes niet gelukkig. De uitslag was verder: 4 Unitas (L 5. UVS, 6. VNA, 7. ZLC 2 en 8 Meerburg. Dres-uurwedstrijden in Riders Paradise LEIDEN Ooder grote belangstelling zijn zondagmiddag in de manege Riders' Paradise te Wasse'naar onder auspiciën van de Leidse Rij- en Jachtclub de dres- suurwedstrijden om de Stoopwisselkrans en de Kokwisselbeker veri'eden. De jury bestond uit de heren Van den Marei (Wassenaar) en Van Woerden (Utrecht) Uitslagen zijn als volgt; Dresuurwedstrijd A om de Stoop- wisselkrans (max. 330 pnt.): 1. H. Heems kerk met Herzbube 230's pnt.; 2. mei. T. van Pernis met Akla 224 pnt.; 3. mej. G Jansen met Tarras 221 pnt. Dressuurwedstrijd B om de Kokwissel - beker (max. -230 pnt.). 1 mej. N. de Voogd met Tarras 146 pnt.; 2. mej. T. van Pernis met Akla-1441-; pnt.; 3. mej. D. de Bruijn met Fabiola 1321/» pnt. ZOETERWOUDE Zaterdagmorgen verti'ok vanaf „Ons Huis" een kleine karavaan bestaande uit 'n bus, vracht wagens met fietsen en een aantal per sonenauto's naar Leersum Waar het vertrekpunt was van de jaarlijkse ster- rit van de Herv. Jeugdraad. Er was een ï'ecord-aantal van 115 deelnemers. Tij dens de tocht door het fraaie landschap van de Utrechtse heuvelrug, waarbij nogal eens „geklommen" moest worden, werden een aantal opdrachten uitge voerd. Het driemanschap, F. Hulsbos, J. Smallenbroek en J. Hulsbos, dat voor een puike organisatie had gezorgd kwam na inlevering van de conti'ole- kaarten tot de volgende uitslag. 1 Frans Hulsbos en Aad Kramer. 2 F. v.d. Loo en echtgenote, 3 l.m. 7 Addy en Lies Blijleven, C. v. Staalduinen en echt genote, Hans Hulsbos en Marian Kapel, mevr. v.d. Tang en mevr. Hulsbosv.d. Loo. Fred v.d. Loo en Jaap Brokaar. 18.00 en 19.00 uur gestart. In Alphen aan den Rijn en Hillegom valt de laatste dag van de mars op zaterdag zodat men daar de laatste kilometei-tjes 's middags gelopen worden. De wandelaai's worden ingehaald met muziekkorpsen en drum bands. LEIDEN De muziekvereniging Jong K. en G. heeft op Hemelvaartsdag deelgenomen aan het negende concours om de Golden Cup in Medemblik. De strijd ging tussen 63 verschillende koi-psen. De K en G'ertjes kwamen uit in de jeugdafdeling. Er werden door de muzikantjes twee staande, marsen ge speeld: Far Away en Skippy. Lopend werd een compositie van de instructeur van de verniging uitgevoerd, Verona. De jury beloonde het werk van de jonge K en G'ertjes met 204 punten, hetgeen goed was voor een eei'ste plaats en een dei'de plaats op de totale ranglijst. De vreugde was groot toen bleek dat Simon Dubbelaar er voor gezorgd had dat hij de prijs voor de beste tamboui'maitre in de wacht kon ongevi-aagd de bestui'en van de deel nemende gemeenten te adviseren om- gemeenschappelijke belangen in zake de ruimtelijke ordening binnen het gebied, mede tegen de achtei'grond van de ontwikkelingen daarbuiten; alle overige aangelegenheden waarvan redelijkerwijs mag worden aangenomen, zulks ter beoordeling van het intergemeentelijk ovei'legorgaan, dat zij voor de intei'gemeentelijk vér houdingen en ontwikkelingen van we zenlijk belang zijn; aangelegenheden, waarover be raad. door één of meer besturen van deelnemende gemeenten wordt gewenst. B) en bovendien te bevox'deren: de structurele belangen (economie, industrialisatie, biosfeer, reci'eatie, ver keer e.d.) in h gebied; de verdergaande samenwerking tussen de gemeenten in het gebied op de in dit vei'band bedoelde terreinen, door het voeren van overleg over daar toe te nemen maati'egelen. waarvan de uitwerking van meer dan plaatselijke betekenis is. Het intei'gemeentelijk overlegorgaan is bevoegd ter zake van de omschreven taak met derden in overleg te treden. BESTUUR Het bestuur van genoemd oveilegor- gaan zal bestaan uit een ï'aad van ovei'leg. een college van ovei'leg en een vooi'zitter. De leden van de raad van ovei'leg zullen door de onderscheiden gemeenteraden uit hun midden en uit de colleges van bui'gemeester en we thouders worden benoemd. Het aantal inwohèrs dér betreffende gemeenten is bepalend voor het aantal te benoemen leden van de raad. Het college van overleg zal vijf leden tellen, te benoe men door de raad van overleg uit zijn midden De voorzitter zal door de raad van overleg worden aangewezen uit de leden van het college van overleg. De deelnemende gemeenten telden per 1 januari 1970 gezamenlijk 75769 inwo ners, we kegemeenten op basis hiervan 28 leden voor de i*aad van ovei'leg zullen kunnen vooi'dragen. Burgemeester en wethouders van Alphen aan den Rijn geven de gemeen teraad in overweging aan de vorm van intergemeentelijke samenwerking deel te nemsn. De gemeentei'aad zal donder dagavond a.s. zich hieromti'ent beraden en een besluit nemen. UTRECHT'DE KWAKEL Het fan farekorps Tavenu (Ter Aangename Ver pozing en Nuttige Uitspanning) uit De Kwakel kreeg zaterdagmiddag landelijke bekendheid toen het de jaarvergadering van de Nederlandse Vereniging van Joud- nalisten verstoorde. Het gebeurde in het kader van de acties om het dagblad De Tijd te redden. Later maakte Tavenu met demonstrerende redacteuren van De Tjjd een rondgang door de binnenstad van de Domstad. Aankoop panden VOORSCHOTEN B. en W.' stellen de Voorschotense raad voor over te gaan tot aankoop van de panden Leid- seweg 34 en 36, gelegen tegenover het gemeentehuis en volgens het ontwerp- centrumplan bestemd als parkeerterrein en openbaar groen. Enige jaren geleden heeft de gemeente reeds het pand Leid- seweg 38 aangekocht en dit gesloopt. De aankoop van de beide aangrenzende pei'celen maken een betere toegangsweg naar het kleine parkeerterrein, bestemd voor bezoekers van het raadhuis moge lijk. B. en W. delen de raad mee akkoord te kunnen gaan met de koop- vooi'waarden. Het bedrag wordt niet in het voorstel genoemd, maar ligt boven de f 10.000. Dependance van Parkschool VOORSCHOTEN Aan de openbare basisschool, de Parkschool, kan met in gang van 1 augustus een achtste leer kracht benoemd worden. Het gebouw telt slechts zeven lokalen, die aan de wettelijke eisen voldoen. Omdat deze Pai'kschool te zijner tijd ovei'geplaatst wordt naar de_ wijk Boschgeest stellen B. en W. de raad voor een éénklassige dependance te stichten in de wijk Boschgeest. De kosten hiervoor bedra gen f 48.000 Er zijn geen financie ringsmiddelen aanwezig, zodat de raad voorgesteld wordt een semi-permanent schoolgebouw voor één klas te hui-en tegen een huurprijs van 7.000,per jaar gedurende 10 jaar en een krediet beschikbaar te stellen van f 20.400, voor de eei-ste inrichting. Het gebouwt je komt op de hoek Sixlaan-Bai'on Schimmelpennincklaan. LEIDERDORP De Leiderdorpse ge meenteraad komt donderdag 27 mei in spoedzitting bijeen, in verband met de benoeming van een nieuw hoofd voor de vierde openbare lagere school in deze gemeente. Op de nominatie staat slechts écn kandidaat, de heer E, Th. Snell uil Vlaardingen. De heer Snell is 30 jaar en is hoofd van de Idgere school in Vlaar dingen. Het college van B. en W stelt de raad voor tot benoeming van de heer Snell over te gaan. Nieuwe kampioen bij Effect'54 ZOETERWOUDE Het aantal deel nemers bij de clubkampioenschappen van de tafeltennisvei-eniging Effect '54 was aanmerkelijk hoger dan vorig jaar. De belangstelling van het publiek, in het bijzonder bij de finales 's avonds, was groot. Men was er getuige, van dat Jan Minaard door Bert Hulsbos werd onttroond als seniorkampioen. De uitslagen waren: dubbelspel: 1 B, Hulsbos Gzn. en B. Hulsbos Jzn„ 2 F. B. Hulsbos en K. Spek. Ongeoefenden: 1 J. Oosterheert, 2 H. Handgraaf. Pupillen: 1 C. Visser, 2 W. Handgraaf. Junioren: 1 F. v.d Loo, 2 N. Hulsbos. Senioren: 1 B. Hulsbos Gzn., 2 J. Minaard. Om de clubkampioenschap: 1 B. Hulsbos Gzn., 2 F. v. Loo. Verlichting op Krimkade VOORSCHOTEN B. en W. vragen een krediet van f 16.000,bestemd voor de plaatsing van 28 lichtmasten met van TL-verlichting met een lichtpunt hoogte van 5 meter bestemd voor de kade en voor 19 lichtmasten voorzien van TL-verlichting met een lichtpun thoogte van 51/» meter bestemd voor de J. P. Coenstraat, de Vondelstraat, de Marnixsti-aat en de Beresteynstraat. Bijeenkomst P.v.d.A LEIDEN Het bestuur van de afde ling Leiden van de Partij van de Ar beid heeft de factie van deze partij uitgenodigd om op dinsdag 25 mei, in het Clubhuis „De Vijf Hoven" verslag uit te brengen over de activiteiten in de gemeenteraad. Voor deze ontmoeting heeft het be stuur een aantal vragen opgesteld die in deze bijeenkomst zullen worden be antwoord. De vragen van het bestuur hebben betrekking op de presentatie en samenwerking met de PAJC-fractie, en de voorbereiding tot de besluitvor ming. De PAK-partners zijn eveneens uitgenodigd voor deze vergadering. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en is geheel openbaar. Raad Voorschoten donderdag hijeen VOORSCHOTEN De gemeenteraad in Voorschoten komt donderdagavond n 8 uur in openbax'e vergadering bij- in. De agenda vermeldt voorstellen in B. en W. inzake het voeren van :n rechtsgeding in verband met de verhoging van de huurprijs van hel pand Leidseweg 95 (Politiebureau); het beschikbaar stellen vart een krediet ten behoeve van de verbetering van de verlichting van de Krimkade; het aan kopen van de woningen Leidseweg 34 en 36; het beschikbaar stellen van een krediet voor het stichten van een één klassige noodvoorziening in de wijk Boschgeest ten behoeve van de Park school en een voorstel inzake het in trekken en wijzigen van. subsidierege lingen. Handdruk voorde brutaalste „Mag ik een stukkie papier van u?" vroeg Jackie van de Luyt aan een der persmensen tijdens het défilé van de deelnemers aan de Joris- marsen. „En mag ik ook effe uw ballpoint want ik wil wat op schrijven". Met het gevraagde stoof hy ineens weg recht op het bordes af waar prinses Margriet zich bevond. „Mag ik uw hand tekening? vroeg hij haar. De prinses moest lachen oni het initia tief. Haar handtekening kreeg Jackie niet maar wel een stevige handdruk. Hij kwam „in de wol ken" terug om de verslaggever pa pier en ballpoint weer retour te bezorgen. ALPHEN AAN DEN RIJNZijne Koninklijke Hoogheid prins Claus brengt als hoofd van de Raad van Advies voor de Ruimtelijke Ordening op vrijdag 4 juni 1971 een bezoek aan de gemeenten Alphen aan den Rijn en Gouda. Het bezoek aan Alphen aan den Rijn wordt per auto gebracht. Van Alphen naar Gouda wordt de reis per helikopter volbracht. In het gezelschap vertrekt dan ook Alphens burgemeester mr- R. M. Gallas door het luchtruim naar de Pypenstad, samen met mr. P. van Dijke, die als burgemeester van Gouda de besprekingen in Alphen aan den Rijn volgt. Het programma van het bezoek aan Alphen aan den Rijn luidt: 9.30 uur: Aankomst van Zijne Koninklijke Hoogheid prins Claus bij 't raadhuis vei'gezeld van mr. H. J. baron Van Asbeck, particulier' secretaris en mi'. J. A. N- Patijn, adjunct- secretai'is van de Raad van Advies voor de Ruimtelijke Ordening. Be groeting door de commissaris van de koningin in de provincie Zuid- Holland en burgemeester mr- R. M. Gallas- 9.40 uur: Ir- N. Buijsert belicht de groei van Alphen aan den Rijn en Gouda, gezien vanuit de gezichtshoek van het provinciaal bestuur. Burge meester mr- R. M. Gallas geeft een toelichting op het structuurplan van Alphen aan den .Rijn en wijdt aandacht aan enkele bestemmings plannen- Overhandiging van een exemplaar van het structuurplan aan Zijne Koninklijke «Hoogheid prins Claus- Discussie. 10-40 uur: Vertrek naar de PTT-straalverbin- dingstoren, waarbij de volgende route wordt gevolgd: Prins Bern- hardlaan. Europasingel. Hazelaar straat, Góudenregenplantsoen, Pr Beatrixlaan. Anna van Burenlaan. Dillenburg. Prinses Irenelaan, Prinses Beatrixlaan. Eikenlaan. Rijnhavenkade. Nijverheidsweg. Energieweg. 11.00 uur: Verblijf op de PTT-straalverbin- Huurverhoging politiebureau bij kantongei'echt VOORSCHOTEN Op 25 november 1958 besloot de Voorschotense gemeen teraad de woningen Leidseweg 95 en 97 (het politiebureau) te verhuren aan de Rijksgebouwendienst, de overeenkomst eindigde in 1968. De jaarlijkse huur prijs werd geleidelijk gebracht op f 6.885,40 per jaar. Uit een overzicht is gebleken dat Voorschoten over de peri ode 1958-'68 een verlies geleden heeft op deze panden van f 25.750, Met het oog op de geleden verliezen werd aan de Rijksgebouwendienst een huurprijs voorgesteld van f9.700,De Rijksgebouwendienst gaf te kennen hiermee niet akkoord te kunnen gaan, wel met het voorstel van ee huuradvies commissie, die een huurprijs bepaalde van 1 mei 1568 af voor f 7.160,40 per jaar en met ingang van 1 juli 1970 vei'hoogd tot f 8.027,91 per jaai-. Deze bedragen houden in dat de gemeente Voorschoten jaarlijks een bedrag van f 2,500,8 op de exploitatie zou moeten toeleggen. Na ingewonnen advies heeft het col lege van B. en W. besloten per 1 april 1971 de huui-ovei'eenkomst op te zeggen, waarbij het gehuurde ingaande 1 april 1971 opnieuw in huur wed aangeboden tegen een huurprijs van f 11.334,88 per jaar. De directeur van de Rijksgebou wendienst heeft meegedeeld zich te be roepen op de „huurwet", die de huurbe- scherming regelt. B. en W, stellen de raad voor tot dagvaai'ding over te gaan. waardoor de kantonrechter een oordeel kan geven. l. Na slippartij met hoofd door voorruit LEIDEN Een 58-jarige van Leiden is zondagmiddag met zijn personenauto tegen een boom aan de Maresingel opgereden, waardoor de ge hele voorruit werd vernield. Met ernsti ge snij wonden aan het gelaat moest de man per E.H.D. naar het Academisch Ziekenhuis worden vervoerd. Het onge luk gebeurde toen de Leidenaar voor een tegenligger moest uitwijken en hij ten gevolge van het gladde wegdek slipte. dingstoren- Rondblik op Alphen aan den Rijn en omgeving op de zeventiende verdieping. Bezichti ging van in de kantine (op de achttiende verdieping) opgestelde maquettes en fotomateriaal- Voor' stellen van en gesprek met enkele vertegenwoordigers van de Al- phense bevolking, met inbegx'ip van de gemeentedelen Aarlander- veen en Zwammerdam- Plusminus 1-45 uur: Vertrek naar sportveldencomple> „De Bijlen" langs de volgende route: Nijverheidsweg- Van Fo- i-eestlaan. Prinses Margrietla; Prinses Marijkestraat, J- P- Coen- laan. Prinses Irenelaan. Willem de Zwijgerlaan. Oranje Nassausiugel, Herenweg, Burgemeester Bruins Slotsingel, President Kennedylaan, Sportlaan- Plusminus 12:10 uur: Afscheid. Vertrek per helikopter naar Gouda, vanaf de Bportlaan Vergadering van Kemper en Begeer VOORSCHOTEN De N.V. ninklijke Nederlandse Fabrieken Gouden en Zilveren Werken Van Ke pen en Begeer., houdt op 16 juni 'smi gens om 10.30 haar jaarlijkse algeme vergadering Van aandeelhouders. De vi gadering wordt gehouden in de toonzl van de fabrielj te Zeist, Karpervijver] Kistjes met 6000 guide end LEIDEN In een woning aan Uitg Lammenschansweg te Leiden is zond; middag tijdens afwezigheid van de tpS® woners ingebroken. Vanuit een schrj ®ri bureautje in de woonkamer heeft ffi 'elc een bedrag van 6.000 gulden gestol®^ nadat men de toegangsdeur tot de v ning met kracht uit het slot had gerul6n Elk spoor van de. dader(s) i nog onbekend. Meerburg winnaar vai eigen welpentoernoo ZOETERWOUDE H/R Ongevi 1000 toeschouwers hebben vorige het Meerburg welpenstreektoerni (acht- en negenjai-igen) bezocht. Aan toernooi namen de samenwerkende V enigingen uit Rijn- en Vlietstreek ie met twee teams deel en werden de v gende resultaten bereikt. Poule I: Koudekerk F1 6 p.; Rand Sp. F2 4 p.; SJZ F1 1 p.; MMO F1 1 Poule II: Stompw. B F.l 5 p.: Mei burg F.l 4 p.; SVLV F.l 2 p.; RCL 1 p.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 4