Kloos niet eens met besnoeiing programmakosten BRANDPUNTGEHEIMEN ZIJN TOCH UITGELEKT GOtl/tCj/ftt ^euwe func^es voor J- Grijpink en E. van Westerloo Tiny Tim vader RADIO VANAVOND Grancini Trio met kostelijk programma Overheids slaan aan tv-spots PAGINA 2 LEIDSE COURANT WOENSDAG 12 MEI 1971 j^IEUW Links mag het niet leuk vinden en ook andere hindernissen kunnen verwacht worden, een feit is dat drs. Den Uyl consequent handelt, wanneer hij ingaat op het voorstel van D.'66 om na te gaan of het drietal partijen van het PAK-akkoord niet omgezet zal kunnen worden in één nieuwe vooruitstrevende volkspartij. In de eerste plaats is de gebonden programmatische samenwerking bij de jongste parlementsverkiezingen voor de Partij van de Arbeid zelf een succes ge worden; doorgaan op de ingeslagen weg wordt dan verleidelijk. Ten tweede kan een brede volkspartij wellicht van het christen-democratische front een deel van de kiezers weglokken die niet vlug voor de Partij van de Arbeid of D'66 zullen opteren, ja zelfs, kan wellicht op die manier de expansieve kracht van D.S.'TO worden gestuit. Een derde motief van Den Uyl c.s. kan zijn, dat het hele optreden van de P.A.K.- groep een opportunistisch tintje krijgt, wanneer men de samenwerking tot de verkiezingsperiode beperkt en straks in de praktische politiek zal moeten laten blijken dat in de socialistische par tij en D.'66 invloedrijke groepen bestaan met sterk-afwijkende denkbeelden over de middelen tot en het einddoel van maatschappijhervorming. Het „schaduwkabinet" zou dan immers blijken toch niet meer dan een fopspeen te zijn geweest. Onmogelijk? schap in Nieuw Links de hoogste noten zingen, zien het intussen met de progres sieve volkspartij nog alles behalve goed zitten. Zij hebben de samenwerking met D.'66 aanvaard als een strategisch middel om de centrumpartijen afbreuk te kun nen doen, maar de maatschappelijke ide alen van Gruyters en Van Mierlo zijn beslist de hunne niet. Het zint Van der Louws opvolgers in Nieuw Links ook niet dat het gesprek over de éne breed-gefundeerde, volks partij, sterk op toporganen van de be treffende partijen toegespitst wordt. In derdaad zou dan achteraf wel eens kun nen blijken hoe Den Uyl en Van der Louw zich vergissen, wanneer ze ver wachten dat de democraten van D.'66 de wetten van de kapitalistische samen leving zo willen doorbreken als gewenst wordt volgens het socialistisch recept. PSP (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM In welingelichte om- roepkringen vernemen wij, dat het NOS-bestuur op zijn vergadering van vrijdag a.t. zal worden geconfronteerd met een voorstel van de nieuwe VA- RA-praeses André Kloos. Hij is het n.l. in het geheel niet eens met de door de regeringscommissaris mr. H. van der Dussen aangebrachte forse besnoeiingen, waardoor het begrotings tekort voor 1971 van 22.943.980 gul den kan worden teruggebracht tot een definitief tekort ad 4.542.682 gulden. De regeringscommissaris verklaarde zich bereid de minister te adviseren om de storting in de algemene reser ves mét dit bedrag van ruim 4 mil joen te verminderen, waardoor alsnog een sluitende NOS-begroting voor 1971 kan worden bereikt. >ril deze begroting verwoeste Vitusstudio te Bussum, een besparing op de directe programma kosten kan voorkomen. De benodigde gelden die de algemene reserve voor de nieuwbouw bezit, kunnen dan worden vrijgemaakt en besteed aan de verhoging in de sinds 1970 geldende huurbedragen voor tv met ca 6 procent. Het valt te ver wachten, dat VAARA-voorzitter Kloos vrijdag in het NOS-bestuur van de zijde der zendgemachtigden veel bij val zal krijgen bij de verdediging van zijn plan. NEW YORK (RTR) Victoria May goed. Programma-commissaris de heer ter' mld gebrach,. Beiden maken het -[■W. Rengelmk, hef»z«" goed. Het is het eersle kind het VARA-bestuur André Kloos gerekend, hoe men door gebruikma king van de verzekeringsuitkering van 12 millioen voor de door brand 132 mille voor S. van Ruysdael AMSTERDAM (ANP) Op dc kunstveiling bij Paul Brandt, dinsdag in Amsterdam, is een Nederlands rivier landschap van Salomon van Ruysdael voor f 132.000,aan een particulier ver zamelaar uit Zwitserland verkocht. Ook naar het buitenland ging een Gezicht op een dorp aan de rivier van Jan Brueghel. Het bracht 83.000 gulden op. „Het verjaardagscadeau", een schil derijtje van Bekker Korff, kocht een Nederlandse particuliere verzamelaar voor 56.000 gulden. Een portret van een jongeman van Frans Hals bleef in Ne derland voor 44.000 gulden. Een land schap met herder van Albert Cuyp bracht 28.000 gulden op, een stilleven van Maria van Oosterwijck 35.000 gul den, gezicht op een rivier van Adam Silo 24.000 gulden, een stilleven van Coenraet Roepel 32.000 gulden, een por tret voorstellende Cornelis de Graef van Gerard Terborch 21.000 gulden, een Ri vierlandschap met waterval van Jacob van Ruysdael 20.000 gulden, een Stads gezicht van Jacob Storck 28.000 gulden, twee winterlandschappen van Andries Vermeulen samen 32.000 gulden, het Stadhuis in Bolsward van Cornelis Springer 42.0000 gulden en Koopvaar dijschepen bij het verlaten van de ha ven van Adam Willaerts 42.000 gulden. De prijzen lagen bijzonder hoog en de stemming was willig. Exota wint hoger beroep tegen Marcel van Dam AMSTERDAM (ANP) Ook in ho ger beroep heeft Vara's ombudsman Marcel van Dam het kort geding verlo ren dat de producent van Exota Gazeu- sc tegen hem had aangespannen. Van Tuyns limonadefabrieken en distilleer derijen nv. uit Dongen (N.B.), wier ga" zeuse Exota in t.v.-uitzendingen van de Vara Ombudsman over exploderende li- monadegazeusc flessen werd genoemd had het kort geding in eerste instantie op 9 februari gewonnen. De president van de rechtbank ver bood Marcel van Dam toen op enigerlei wijze de limonadefabriek verder te be trekken bij zijn behandeling van het onderwerp explosie van limonadegazeu- seflessen Op overtreding van dit verbod werd een dwangsom gesteld van 150 000 gulden. Van Dam moest voorts in zijn eerstvolgende t.v.-uitzending het vonnis voorlezen. Ook hierop werd een dwangsom van anderhalve ton gesteld. De VARA ging van dit vonnis in hoger beroep. gehuwde echtpaar. op de fundamenten van de P.A.K.-con centratie leidt tot een nieuwe toekomst voor de P.S.P. Dan verliest de nieuwe volkspartij links weer wat ze rechts mo gelijk zou kunnen winnen. Dan gaat dunkt ons des te meer de vraag knellen, waarom eind 1970 de Partij van de Arbeid niet serieus ge probeerd heeft om met de KVP tot een akkoord te komen. Toch soms uit tactische overwegingen? „Der junge Lord' komische opera Meer dan twee uur ruimt de NCRV vanavond in, voor het uitzenden van de komische opera „Der junge Lord". Deze opera, die in kleur op het scherm komt, steekt op komische wij ze de draak met de bewondering voor de adelstand. Hans Werner Henze, een hedendaagse Duitse componist, is sa men met Ingeborg Bachmann, die het libretto schreef, verantwoordelijk voor deze produktie. „Der junge Lord" is de negende opera van Henze, maar de eerste komische; hij heeft dit werk geschreven in opdracht van de Deut sche Oper te Berlijn. Sir Edgar, een rijke Engelsman, bemerkt bij zijn komst in het kleine Duitse stadje Hülsdorf- Gotha, dat men van hem verwacht dat hij bij iedereen zijn opwachting komt maken. Als blijkt dat Sir Edgar daar helemaal geen zin in heeft, wordt de stemming bij de bewoners haast vijandig. De komst van Sir Edgars neef. Lord Barrat, brengt daar echter weer verandering in, want tot opluchting en verbazing van alle inwoners van het plaatsje, krijgt iedereen de kans deze bijzonde re neef nader te leren kennen. Het valt overigens niemand op dat deze Lord Barrat slechts zes verschillende volzinnen weet te produceren, die hij af en toe zelfs nog door elkaar haalt. Aan het einde van de opera komt de aap echter uit de mouw. „Der junge Lord" wordt uitgevoerd door een groot aantal solisten en koor en orkest van de Deutsche Oper Ber lin. De muzikale leiding is in handen van Christoph von Dohnanyi. (Nederland II 20.21 uur). (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De geheimen rond de constellatie van „Brandpunt", dat in Hilversum algemeen als de beste tv- actualiteitenrubriek wordt beschouwd, zijn dan toch uitgelekt. Het meest verrassendenieuws is wel, dat Jacues Grijpink (44) sinds drie jaar chef-redacteur van het Brand puntteam, opnieuw een stapje hoger is gestegen op de ladder in de KRO- hiërarchie. Binnenkort is zijn benoe ming te verwachten als plaatsvervan gend hoofd van de informatieve afde lingen bij de KRO-televisie. Hij wordt aan de rechterhand van Richard Schoonhoven, die na zeven jaren de Brandpunt-redactie te hebben geleid, in het voorjaar van 1968 de leiding kreeg van de informatieve tv-afdelin- gen. en tegelijkertijd plaatsvervan gend diensthoofd bij de KRO-televisie werd. Tot chef-redacteur van de Brandpunt- redactie zal worden aangewezen de heer Ed. van Westerloo, die reeds zes jaren deel uitmaakt van de oude kern van deze actualiteiten rubriek be staande uit Aad van den Heuvel, Ad Langebent en filmer Piet Kaart. Nadat deze redactie enige jaren gele den was uitgebreid met Willibrord Freuin, Charl Schwietert, Felix Hui- zinga, Han van der Meer en Fons Peters, legden de oudere medewerkers zich meer toe op grotere reportage over actuele onderwerpen. Volgens onze informaties zou Aad van den Heuvel, op wiens naam het be roemde interview met Soekarno in bretels staat, die zei; „Van den Heu vel, ik heb jou dóór, man" en de reportage over het bombardement op de Biafraanse stad Oemoeahia staan, in de toekomst worden belast met de Specials, zoals de grote reportages worden genoemd. Deze „Specials" bie den reporter en filmer de kans om goede onderwerpen en vooral de ach tergronden beter uit te werken. EIGEN RUBRIEK Het staat wel vast dat ook Ad Lange bent straks een eigen rubriek in het kader van deze informatieve afdeling krijgt. Uiteraard zal daarbij zijn grote kennis op parlementair terrein niet onbenut worden gelaten. Overigens schijnt het voortbestaan van de KRO- rubriek „Vanavond in Nieuwspoort" aan een zijden draad te hangen. Im mers met ingang van het nieuwe win terseizoen wordt de vaste t.v.-avond van de KRO van de dinsdag naar de maandag verplaatst, en aangezien de parlementaire week altijd op dinsdag begint, leek het de programmaleiding gewenst naar een andere oplossing uit Hagenaar dreigt met aanklacht tegen Duys (Van één onzer verslaggevers) DEN HAAG De omstreden uitlatin gen door Willem Duys vrijdagavond in zijn televisieuitzending „Voor de vuist weg" gedaan naar aanleiding van een geval van aanranding zijn voor de heer A. W. J. Remmerswaal te Den Haag aanleiding geweest de heer Duys in een telegram te vragen zijn woorden te herroepen. Zo niet dan zal de heer Remmerswaal een aangifte doen wegens uitlokking tot doods lag. De letterlijke tekst van het telegram luidt; „Verzoeke zo spoedig mogelijk herroeping van uw onhygiënische uit latingen van j.l. vrijdagavond voor de t.v. Indien hieraan geen gevolg wordt gegeven aangifte bij officier van jus titie wegens uitlokking tot doods lag". De heer Remmerswaal meent, dat er tot zijn stap alle aanleiding is. „Ik heb de woorden van de heer Duys op de band staan en die zijn echt niet mis. Ik meen, dat in een tijd, waarin de mensen steeds aggressiever worden en moord en doodslag aan de orde van de dag zijn zijn, een dergelijk opjutten onverantwoordelijk is". Dat hier van „opjutten" sprake is, baseert de heer Remmerswaal op het applaus, dat op de woorden van de heer Duys volgde en dat elf seconden duurde. Bovendien op het feit, dat de heer Duys de christelijke humane benade ring van de moeder zelf, volledig af kraakte en haar min of meer buiten spel zette. De - heer Remmerswaal meent dan ook, dat men dit niet over zijn kant mag laten gaan een hoopt in elk geval met zijn stap te bereiken, dat de heer Duys leert genuanceerder te gaan denken. DE FILM VAN VANAVOND Monsieur Hawarden, mysterieus vreemdeling De Britse actrice Susan Hampshire loopt hier dolgelukkig door het Green Park' in Londen, nadat ze gehoord heeft dat ze als beste t.v.-actrice een Emmy gewonnen heeftZij kreeg deze prijs (het t-v.-equivalent van de Oscar) voor haar rol als de Duchest van Marlborough in de t.v.-serie „The First Churchills". Een heleboel kijkers zijn gek op Peyton Place, sommigen kunnen (voor ons onbegrijpelijk!) de Andy Williams Show pruimen cn ook het Paul Vlaanderen- cliché heeft zijn vaste aanhang. Als t.v.-criticus vinden we het alleen maar prettig als miljoenen ademloos Peyton-Placen, als vele honderdduizen den Williamsen er. een even groot aantal op de Vlaanderentoer gaan. We vinden de drie series gelijkelijk onge nietbaar, maar dat is iets waar geen enkele kijker zich iets van behoeft aan te trekken. Wat ons betreft wordt de dinsdag avond er wel iets vervelends door. Bij de KRO zei Barend Biesheuvel tien minuten lang niets in Brandpunt en herhaalde André Truyman O.P. alle bekende bezwaren tegen milieuveront reiniging in Antwerps verband. AVRO's Televizier had alle bekende pijlen op de boog van het nieuws van vandaag. Niet enerverend, behalve wel licht in de kritiek op een deel van de gemeenteraad van Leiden die, domweg onhoffelijk, verstek liet gaan bij de installatie van de nieuwe burgemeester. Diens benoeming was correct binnen de wet. Van de benoemde valt geen kwaad woord te zeggen. Het onbezet laten van de raadszetels bij de instal latie krijgt dan iets Kabouterachtigs De al met al kleurloze t.v.-avond kreeg in AVRO's Sportpanorama toch een fel accent in de rechtstreekse reportage van de strijd om de Europese titel zwaargewicht. De bokssport bleek op nieuw erg t.v.-geniek. Overigens ook een sport die moeilijk te becommenta riëren is. Het citaat: „De tiende ronde belooft een 'goede ronde te worden; Blin bloedt uit zijn neus!", spreekt kwalijke boekdelen, die bij een ver standigere commentaarbegeleiding echt niet in het nadeel van deze sport zou den uitvallen. Johnny Holthuijzen ontsnapt aan dood (Van onze omroepcorrespon dent) HILVERSUM De bekende accordeonist Johnny Holzhuijzen is tijdens een autobotsing op de brug over het Amsterdam-Rijn kanaal te Loenersloot aan de dood ontsnapt. Achter de auto van de heer Holzhuyzen reed een met warm asfalt beladen wagen met aanhanger. Toen de heer Holzhuyzen plotseling zijn wagen tot stilstand moest bren gen voor een file, reed de as- faltwagen achter tegen de auto hierna tegen de brugleuning werd gedrukt. Daarna schoot de vrachtwagen naar de rechter zijde van de weg. en botste frontaal op de auto van me vrouw M. Prior-Duval. welke eveneens tegen de brugleuning werd klem gereden. Zowel me vrouw Prior als haar medepas- sagiere mevrouw Verstappen uit Londen werden met ernstige verwondingen naar het Stads en Academisch Ziekenhuis te Utrecht vervoerd. Johnny Holz huyzen bleef ongedeerd. De rijkspolitie stelt een technisch onderzoek in naar van de asfaltauto. NEDERLAND I NOS: 18.00 uur: Tweede-Kamerdebat Kabinetsformatie 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.05 uur. Den Haag vandaag 19.10 uur: Première over film IKOR: 19.30 uur. Kenmerk NEDERLAND I NOS: 10.45 uur: Schooltelevisie 15.00 uur: Herdenking 25 jaar Belg.-Ned. Kult. Akkoord 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal TROS: 19.05 uur: Hoelabaloe 19.30 uur: Wat een familie 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Mission Impossible NOS: 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Pol. uitzending 20.30 uur: Staatsloterij 20.35 uur: Socutera 20.40 uur: Mr. Hawarden, film 22.20 uur: Studio Sport 22.45 uur: De onvergetelijken over kunstenaars 23.35 uur: Journaal 21.10 uur: Woodhouse muziekshow 22.00 uur: Een plekje in de zon, doc. over Rivièra NOS: 22.25 uur: Journaal 22.30 uur Olympia's toer 22.35 uur: Bouwen en wonen NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal NCRV: 19.05 uur: Eddy ready go 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Der junge Lord, opera comique 22.35 uur: Memorboek 22.45 uur: Journaal 19.05 uur: Den Haag vandaag 19.10 uur: Van gewest tot gewest 19.50 uur: Toeristische tip» 20.00 uur: Journaal VPRO: 20.21 uur: Berichten uit de samenleving 20.30 uur: Laurel en Hardy 20.55 uur: De zionistische droom 21.40 uur: Super Sister, pop 22.20 uur: Journaal Excpiise muziek I exquise Kamermuziek. Aan het einde van haar avondpro gramma brengt de NCRV de laatste aflevering van het maandelijkse „Me morboek". In deze uitzendingen heeft de geschiedenis van de joden in Ne derland centraal gestaan. Samensteller N. van Gelder heeft op deze „laatste bladzijde" een gesprek met de schrij ver van het iïtemorboek, de Amster damse kunsthandel a a M. H. Gans, zoon van de bekende oprichter van ..De Joodse Invalide". Onderwerp is het leven van de joden in de vorige en de twintigste eeuw. (Nederland II 22.35 uur). in Duivenvoorde In de z.g. Marotzaal van het kasteel „Duivenvoorde" presenteerde gister avond het Haagse Grancino Trio" aan een groot aantal belangstellenden een programma van zelden te beluisteren Boete geëist tegen Notenkrakers Wanneer hoort men b.v. van: podium het pianotrio op. 2 van Roussel? Een kostelijk stuk, één i meest lyrische werken door deze geco Bo poneerd, van een heel verfijnde ge\t g0 ligheid, dat een enkele maal herinneif.n gen opwekt aan Claude Debussy. Het Grancino Trio verdient reeds voor het brengen grote dankbaarheid. Blijkbaar schep de drie executanten er zelf ook genoei .j.er Want hierin speelden zij hun hoos Snd troeven uit. )tbft B3, 1 - E Nispi bic i Maar we kregen nog mei te beluisteren: Als laatste de pauze bracht men Trio terts op. 18 van Camille Saint-Saëns,] César Franck en Gabriel Fauré baai kers voor de Kamermuziek in Franki AMSTERDAM (ANP) De pre reur-generaal bij het gerechtshof m i Amsterdam heelt dinsdagmiddag tegentemperamentvolle, afwisselend de componisten Peter Schat en Louis Andriessen bij verstek f 100,boete geëist voor hun deelneming aan de Vg. Sir Webster overleden Conservatorium zullen op donderdag Schat e 20 mei (Hemelvaartsdag) een voor- ber var drachtsoefening houden in de to- rechter neelzaal van het Nederlands Con- resp. ti gresgebouw. Opgevoerd worden straf, vi „Mawra" van Stravinsky en „Gianni nistratiekantoor Schicchi" van Puccini bouw i Andriessen waren in novem- het vorig jaar door de politie- n de hoofdstad veroordeeld tot n en zeven dagen gevangenis- >r de „bezetting" van het admi- ïet Concerlge- Monsieur Hawarden" is een Nederlands-Vlaamse co-produktie uit 1968 die goed ontvangen werd op de filmfestivals van Mannheim en Londen, maar n Nederlandse bioscopen vrijwel geen publiek trok- De film is gebaseerd op negentiende-eeuws dagboek en een novelle die de Vlaamse schrijver Filip de Opera in het Londense Covent Garden Pillecyn (18911962) schreef naar aanleiding van dit dagboek. Het is de gemaakt heeft tot één van de belangrijk- geschiedenis van een mysterieuze vreemdeling, die zich rond 1863 in een dorp in ste theaters voor opera en ballet, is de Ardennen vestigde. Na „zijn" dood werd „hij" door familieleden herkent als dinsdag op 67-jarige leeftijd in Londen een Parisienne. die haar man had vermoord en sindsdien spoorloos was. Wat in '~d~- het boek tot aan het slot in het onzekere wordt gelaten, is in de film overduidelijk Ellen Vogel in de titelrol blijft ondanks haar vermomming te duidelijk een als man verklede vrouw en de film mist daardoor de spanning van de novelle- Dat is jammer, want de Belgische regisseur Harry Kümel weet. gesteund door prachtige zwart-witfotografie van Eduard van den Enden, sfeer te scheppen en in zijn spelregie vooral in de scènes tussen Ellen Vogel en haar kamenier Hilde Uiterlinden, tot treffende prestaties te komen- Vele beelden vertonen sterke Ingmar Bergmaninvloeden, maar als geheel mist de film toch de dramatische kracht om dit verdienstelijk streven tot Nederlands-Belgische samenwerking met het oeuvre van deze Zweedse regisseur te kunnen vergelijken (Nederland I - 20.40 uur). landa 0.00- oelige en geestige créatie. waarin!^1* klavier een belangrijke rol is toebeoe Jammer dat het samenspel niet s« nauwkeurig klopte en ook de klank! QQ^C houdingen wat onevenwichtig wal Mogelijkerwijze speelde de droge akc tiek de vertolkers parten. Uu.. 1 Als entreé fungeerde de trio sonate nn e' 2. in b. kl. terts van de Vlaming J Loeillet. Een niet te versmaden specii van barokke Kamermuziek, da' .- - grote toewijding, werd gereproduci J* it„nr hpt Grancino ensemble. r„ leuke; viel de pianiste op door h af> uitstekend gevoel voor ritme e» J vaardig, doorzichtig spel. Zij tca.' .A vendien over het geheel genomen baar de stuwende kracht i cerende drievrouwschap. er leden. Sir David was vorig jaar met pensioen gegaan na 25 jaar de leiding over de Koninklijke Opera te hebben gehad. Dc Gelderse Kunst en Antiekbeurs zal gehouden worden in kasteel Rosen- daal te Rozcndaal van 20 tot 31 mei. Als lustrumattractie zal er een col lectieve stand aanwezig zijn van ge keurde antiquiteiten die de prijs van f 200 niet te boven gaan. DEN HAAG (ANP) Een t.v.-spot van het ministerie van volkshuisvesting over huurverhoging leverde het departement 130.000 brieven op. De „inpact" van overheids t.v.-spots blijkt volstrekt anders te liggen dan men had verwacht. „Men blijkt deze spots zeer le "waarderen en heeft er vertrouwen in". Aldus de heer La Rive Box van de Rijksvoorlichtingsdienst bij de presentatie van een vijftiental overheids t.v -spots in het Haagse filmontmoetingscentrum Cineac. Deze presentatie was een momentopname van wat Nederlandse filmmakers en departementen in overleg met de NOS de afgelopen jaren hebben gedaan aan informatie van de bevolking. Per jaar worden thans ongeveer vijftig van der- scherm verschijnen. Tot de dinsdag vertoonde overheidsinformatiespots behoor- gelijke spots geproduceerd, die gemiddeld zo'n vier maal per spot op het Lv.- den twee nieuwe over A.A.W. en A.O.W. Na afloop van het concert oogstte1 jj1 executanten een enthousiast aPP'3U! a. i ontvingen bloemen. na)e „Cantamus Alati" het ouder- on vl esjgv( denkoor van de Vrije School te )nateu Haag zal op dinsdag 18 mei in Kloosterkerk de Cantate nr Bach uitvoeren en de mis fcpeejc Brukner nr. 3 in f-moll onder di lortpai tie van Willem Bruning, daarbij zijde gestaan door orkest, soliste organist Gerard Akkerhuis. - °°r hi fes tav

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2