Knap debuut Wet. Boys VICUS BEHAALT „K0RFBMD0UBLE" Bekerzege op eersteklasser SVLV 1 Stompw. Boys misj drie penalties tegen kampioen UI in De Treffers sterk Zilveren Anjer VIER CLUBRECORDS VOOR DE BATAVEN PSV turners vooraan Kodes schakelde Tom Okker uit p Alweer overwinning voor Herbert Spahn SPORTBIJLAGE MAANDAG 10 MEI 1971 OUDE-WETERING Wet. Boys heeft de eerste confrontatie met een eersteklasser goed doorstaan. Sterker nog. de Weteringers klopten SVLV op overtuigende wijze met 2—1. Al in de beginfaze werd het duidelijk dat Wet. Boys graag wilden winnen. Er werd fel aangevallen en SVLV kreeg het dan ook bijzonder moeilijk. Toch duurde het tot de 23ste minuut alvorens Wet. Boys de leiding nam. Dat gebeurde via de voet van Olijerhoek. Tien minuten later liep de ploeg nog verder uit. Nu was Bollen de maker van het doelpunt. Tot aan de rust bleef deze stand ongewij zigd maar daarna probeerde SVLV met alle macht de zaak recht te trek ken. Dat lukte maar ten dele. Verder dan een treffer uit een penalty van Van Veen kwam het niet. VVOARandstad Sp. 01 De overwinning met één doelpunt verschil die Randstad Sport gisteren op VVOA behaalde is eigenlijk maar een magere afspiegeling van het Voorseho- tense veldoverwicht geweest. Bijna de hele wedstrijd door was Randstad ster ker. De ploeg was technisch beter, combi neerde beter en het is dan ook in hoofdzaak aan het voortreffelijke werk van VVOA doelman Straver te danken geweest dat het bij deze ene treffer is gebleven VVOA heeft zich in hoofd zaak moeten beperken tot uitvallen, hetgeen niet ongevaarlijk was maar waarbij toch te weinig spelers betrok ken waren om werkelijk paniek te zaai en. Toch leek WOA er nog aardig vanaf te komen, want een kwartier voor tijd stond het nog steeds 00 In de slotfaze geep Randstad Sport echter toch de verdiende zege door een doel punt van Den Hollander UnitasDOSR 11 Unitas heeft gisteren tegen het hoger genoteerde DOSR een uitstekend figuur geslagen. De Leidenaars sleepten een 11-gelijkspel uit het vuur en hadden in de eerste helft ruimschoots de gele genheid de Veners op een onoverkome- nelijke achterstand te zetten. Unitas domineerde toen. speelde beter en kreeg vrij veel kansen. Daarvan benutte de ploeg er een. Dat was tien minuten voor rust toen Van der Blom scoorde 1 0. Met deze stand kwam ook de rust en na de pauze heeft DOSR terug gesla gen. Tenminste het team was sterker, maar ook DOSR liet een aantal kansen onbenut. Het was tenslotte Van Berkel die in de 80ste minuut de stand op 11 KRVVNL 0—1 Het duel tussen KRV en VNL is er een geweest van werkelijk geringe kwaliteit. Het feit dat KRV een beetje aan het experimenteren is gegaan met de opstelling heeft de Katwijkers niet mogen baten. De verschuivingen hadden er niet toe geleid dat het aloude euvel van de schotloosheid werd opgelost. Ook gisteren werden er zeer veel, zeer eenvoudige kansen gemist. Voor zover de pogingen niet stranden in een ge brek aan vakmanschap voorkwam het houtwerk wel Katwijkse doelpunten. VNL droeg ook al heel weinig bij tot het opfleuren van deze vertoning, zodat de 0O-stand de verhouding aardig weergaf. Zelfs de rechtvaardigheid werd gisteren echter met voeten getre den. Toen Nijssen VNL middels een slim boogballetje aan de leiding bracht. Stompw. BoysUDO 12 Stompwijkse Boys heeft gisteren ver schillende malen de gelegenheid gehad om revanche te nemen voor de teleur stellende nederlaag van enkele weken geleden tegen Udo. De Stompwijkers speelden uitstekend, en drongen Udo volledig terug. Dat gebeurde echter wel nadat Udo in de tweede minuut de leiding had genomen door Westgeest. Stompwijk kwam op gelijke hoogte door een doelpunt van Belt en daarna had de klap moeten vallen. Eerst tien minuten voor rust toen Waaier een strafschop mocht nemen maar zijn inzet door Heemskerk gestopt zag. Tien mi nuten na rust kreeg S.B. weer een strafschop te nemen. Weer leverde het niets op. nu faalde Duyvestein. Na al dit Stompwijkse geweld kreeg Udo een strafschop. Witteman bleef kalm en schoot zijn ploeg zo naar een 21- overwinning. Oranje GroenMeerburg Het gelijkspel dat Meerburg tegen het sterker geachte Oranje Groen be haald heeft kan volkomen verdiend ge noemd worden. De Rijndijkers toonden zich zelfs gedurende lange periodes sterker en slaagden er steeds weer in via 't sterk bezette middenveld het doel van Den Hoed te blijven belegeren. Dit overwicht leverde in de 20ste minuut een zeer fraai eerste doelpunt op toen Zandbergen van ruim twintig meter raak schoot. Ook in de tweede helft slaagde Meerburg erin de zaak te blij ven controleren en leek het erop dat Oranje Groen zelfs op 'n ruimere neder laag gezet zou worden. De kansen wer den echter gemist en Tetteroo trok de j stand gelijk. Zelfs was het nog bijna 21 voor O.G. geworden, maar doelman Spieren- i burg voorkwam dit door een strafschop te keren. LEIDEN Voor de voetbalvereniging VN A was het zaterdag een heuglijke dag. Herdacht werd het feit dat de vereniging 25 jaar geleden werd opgericht. In de Burcht werd daarom feest gevierd. Tijdens de receptie spraken o.m. Piet Biegstraaten, voorzitter van de Sportstichting, de heer De Boer namens de belangenconimissie van de KNVB-verenigingen en de heer A. Dusée als afge vaardigde van de KNVB, afdeling Leiden. De jubilerende vereniging ontving als geschenken een hal, grensvlaggen en enkele waardecheques. Later op de dag werd «Ie heer P. Copier in de bloemetjes gezet, omdat hy 25 jaar lid van VN A is. De feestdag voor VNA werd besloten met een zeer geslaagde avond in de grote zaal van De Burcht. Leidse BoysSt.-Bernardus I heeft verslagen, betekent dit voor de Hazerswoudse ploeg, dat er een fraaie Nu St. Bernardus gistermiddag aan kans voorhanden is zich te plaatsen de Leidse Boshuizerskade voor de be- voor het cindtocrnooi. kercompctitie Leidse Boys met 32 Overigens heeft St. Bernardus het bij de Leidenaars niet gemakkelijk gehad, dat bleek maar weer uit de 10-voor- sprong, die Leidse Boys na 30 minuten spelen nam door Jan van Dam, die een weifeling in de Hazerswoudse defensie afstrafte. Acht minuten voor het rust- signaal bracht Pim van Wetten via een prachtige kopbal de stand in evenwicht, nadat Jacques Wortman een vrije schop op maat afgegeven had (11). Achttien minuten na de pauze zette Ted de Boer St. Bernardus op 12 door een fraaie VELP De PSV-turners Cor Smul ders en Hans Gunneman zullen Neder land vertegenwoordigen by de wedstrij den om de Europese kampioenschappen die 14 en 15 mei in Madrid worden ge houden. Zij staan na de gisteren in Velp ge houden voorwedstrijden om het Neder lands kampioenschappen op de eerste en tweede plaats. De eerste vijf hebben zich geplaatst voor de finale op 23 mei in Hengelo. Peter Karre- gat van Sint Mauritius kon wegens een bles- tul der (PSV Eindhovt 2.65: t (Sportclub Nuverdai, omhaal én dezelfde speler gaf de in"* goalie vier minuten geen schiw"u., kans. toen hij voor open doel kwi staan (13). Vijf minuten bepaalde Leidse Boy Jan Moenc een strafschop de stand op f Sb Bernardus-middenvelder Haj Boer het leer met de hand had bt| 'DE in het strafschopgebied (23) Cioi ROME De finale van de ope^. _t<\ liaanse tenniskampioenschappen gaan tussen Rod Laver en dc nilfni plaatste Tsjech Jan Kodes. Laat: M noemde schakelde in het weelr eerst de als berste geplaatste 31 Newcombe uit en won gisteren ha'vc finales met 46 63 7 van Tom Okker. Rod Laver versloeg in zyn eindstrijd Arthur Ashe met 63 G1. In de ontmoeting Okker-Kodes uiteindelijk de grotere accuratesse de Tsjech de doorslag. De beslissinj in de derde set. toen beide speler beurten hun service verloren. Finale damesdubbelspel: Virginia Wade/Masthoff (Gb/W Lesley Bowrey/Helen Gourlay 57 62 62. Finale herendubbclspel: Newcombe/Rocke (Austr.), Tavlor 6—4 6—4. Ol Vzcus Oriëntis in het promotieduel met Fortuna ZANDVOORT Herbert Spahn uit Amstelveen heeft gisteren op het circuit van Zandvoort zijn elfde overwinning in een race om het Nederlands kampioen schap voor standaardmotoren behaald. In de zyspanklasse eindigde Steiginga op de eerste plaats. Twee coureurs raakten gewond: Wub- belink uit Rotterdam brak zijn linker onderbeen, terwijl Ad Karsemakers zijn sleutelbeen brak. De laatste sloeg door een klapband over de kop De uitslagen zijn: Standaardmotoren. klasse A (12 ronder Spahn (Amstclvc n.de: Spahn 1.53.1 (133.464). 19.57,3 (126.037 km/u): zakl In 22.21.9 (1,12.487 U (Van onze korfbalmedewerker) DEN HAAG Vicus heeft de „dub bel" gehaald. Na het kampioenschap cn de promotie in de zaalcompetitie werd gisteren tegen Fortuna na de behaalde titel in de le klasse C promotie be werkstelligd. Door de 53-zege plaats ten de Leidse Hout bewoners zich di rect in de overgangsklasse, hetgeen ook Allen Weerbaar gelukte. Kinderdijk en Fortuna. dc twee verliezers, moeten el kaar nog gaan bestrijden om de reste rende plaats. Vicus startte zeer goed en kwam al meteen beter voor de dag dan de laatste weken het geval was. Boven dien zijn de Leidenaren in dit soort wedstrijden mentaal sterk. Voeg daarbij de ijzersterke conditie en de nodige portie routine en het succes van de „Hensen-ploeg" is verklaard. Reeds na drie minuten kreeg Ruud Niessing. goed op dreef, een uitstekende kans, maar zag de bal uit de korf tollen. Een Leidse treffer hing in de lucht en kwam er nog vrij verrassend uitvallen, toen Ruud Niessing een wijk- bal afrondde (10). De verwachting, dat Fortuna de afwachtende houding zou laten varen, kwam uit. Vicus kroop door het oog van de naald, toen Van der Meygaarden mistastte. Delftenaar Sprenger zag echter door slecht plaat sen de fraaie kans voorbijgaan. Toen Ruud Niessing na 29 minuten via een afstandsschot 20 liet noteren, was dat geheel volgens het spelbeeld. Vicus zou acht minuten later het ver schil nog vergroten, toen Lenie Link, gekozen voor het Rijndelfland team. een doorbraak benutte voor de derde Leidse treffer. Fortuna was geenszins aangeslagen. Een Delfis offensief drong Vicus met de rug tegen de muur. In de 38e minuut vond Henk van 't Woud de korf, om nog geen vier minuten later gevolgd te worden door een doeltreffend afstands schot van Bert Strooker. (23). Fortuna, pas laat óp toeren en flink op weg naar de gelijkmaker, werd ech ter afgestopt door het rustsignaal van arbiter Selier. die bekwaam leidde Voordat Fortuna de strijdwijze van vlak voor de pauze kon hervatten, had Vicus al toegeslagen. Daan Carree schoot al in de eerste minuut raak. waardoor Vicus. weer wat gemakkelij ker kon gaan spelen. Fortuna werd vervolgens een straf worp onthouden, waarna de thuisclub aan de andere kant wel geluk had, toen Nandi van Helden na goed werk van Niessing een opgelegde kans miste. De Delftenaren kregen in de 20e minuut de kans om wat dichterbij te komen, toen Rob v.d. Berg zich mocht opstellen op de stip. Hij faalde echter, waaruit Vicus duide lijk nog meer moed putte. Vloeiend combinatiespel van Carree c.s. in het middenvak inspireerde het Leidse aan- valskwartet, dat veelvuldig combineerde en alleen nog de mooiste kansen pro beerde te benutten. Een daarvan werd door Nandi van Helden benut, die goed afvangwerk onder de korf bekroond zag met de 5e Leidse treffer. (52). Fortu na was daarna helemaal van slag af en kon door een weinig vindingrijk aan- valspatroon nauwelijks nog een vuist maken. Het uitvallen van Piet van Stel aan Delftse zijde bracht nog enige hoop in de Fortunaharten, omdat zijn vervanger Hans -de Leyser maar meteen een straf- worp inschoot (35). Met nog drie mi nuten te gaan had Wim Meyer de nog mogelijk aanwezige twijfels definitief weg kunnen nemen, maar hij faalde RohdaDe Danaïden De Danaïden heeft in de laatste wed strijd van het seizoen Rohda een revan che moeten toestaan. Toen de thuisclub ongestoord naar een voorsprong van 7 2 was uitgelopen, kreeg De Danaïden pas de inspiratie, maar toen was het kwaad al geschied. De „gong" redde de Amsterdammers, want de Leidse ploeg bleef steken bij 75. Overigens had er wel wat meer voor de „scholieren" in gezeten als er niet zes strafworpen Poelstra opende al n De Danaïden nog niet kon imponeren, want Wim Brugman kwam na 6 minu ten tot 11 uit een fraaie doorbraak. Na een gemiste strafworp van de hoofdstedelingen zette Aad van Nierop zijn ploeg voor het eerst en meteen voor het laatst aan de leiding (12). Treffers van Rik Koperen, Nettie van Lunteren, Van Houten en Ans van der Velde zorgden binnen een kwartier voor een veilige 52 voorsprong met de rust voor Rohda. Na de hervatting leek De Danaïden er wat aan te gaan doen, maar kwam niet verder dan een voort zetting van de reeks (strafworpen) mis sers. In de 2e en 17e minuut zagen Casper van Nierop en Wim Brugman zo'n mogelijkheid over het hoofd en na 62 van Poelstra stond ook het vizier van Sander van Unen niet bepaald scherp gericht. Wim de Vries deed het voor Rohda beter en bracht na 23 minuten de voorsprong op 5 punten (7 2). Weer kreeg de Leidse ploëg, in het veld niet zwakker maar gisteren duide lijk gebrek aan schotvaardigheid to nend, twee mogelijkheden op een tref fer, maar Van Unen en Aad van Nierop faalden. Tien minuten voor tijd zette De Danaïden de eindsprint in en dat bleek achteraf te laat. Sander van Unen rondde een doorbraak fraai af, waarna Gerard Nap twee minuten het verschil terugbracht tot normale pro porties. Toen Erik Filemon vier minu ten voor het einde 75 plaatste, was dat voor de Amsterdammers het sein de zege veilig te stellen. Door kundig op balbezit te gaan spelen slaagde Rohda daar uitstekend in. PernixDeetos Deetos, nog één punt nodig voor de titel, heeft niet veel moeite gehad met Pernix, dat het de Dordtenaren eigen lijk geen enkel moment moeilijk kon maken. John Boogers nam in de eerste opstelling alle kansen van Deetos voor zijn rekening, waarvan hij er een na vijf minuten kon benutten. Daan Vreeken bracht Pernix na 13 minuten op gelijke hoogte, maar dat- was niet voor lang. Deetos legde in de 2e opstel ling de basis voor de ruime zege. toen zij door een betere opvatting van het aanvalsspel naar 13 kon uitlopen. Daaf Brandt en Aard Schalk waren de schutters. Anne Hoekstra zette Pernix op drie punten achterstand via een strafworp, waarna dezelfde speler twee minuten later door een overtreding van v.d. Kooy opnieuw van vier meter mocht richten. (15). Nadat Pernix en kele fraaie kansen had gemist, was Deetos met het verschijnen van de alles schietende Boogers voor de korf weer gevaarlijker. (17). Een van de twee Pernix-invallers, Dik Mulder, verklein de na 36 minuten de achterstand tot 27. Daaf Brandt zorgde weer voor het verschil van zes punten, maar in de laatste seconden van het eerste bedrijf zorgde Toos Goslinga voor een 38 ruststand. Anne Hoekstra zorgde na 4 minuten al voor 39, waarna Boogers vanuit de hoek van het veld de zege in de dubbele cijfers schoot (310). Een Dordtse defensiefout stelde Agnes de Rooy in staat te scoren (410). Beide ploegen scoorden tenslotte nog een keer. Marjan Hoekstra zorgde 'voor 411, waarna Dik Mulder in de laatste mi nuut een strafworp benutte (511). TOPAvanti Top heeft het zichzelf onnodig erg moeilijk gemaakt. Winst tegen het on- deraanstaande Avanti had n.l. de titel kunnen brengen bij de Sassenheimers. Tien minuten voor tijd zat het er nog volledig in voor de Lambooypupillen, die echter een 42-voorsprong lieten glippen door een zwakke laatste defen sie. Door het 44 gelijke spel, wat nu werd behaald, is een beslissingswed strijd met Thor noodzakelijk gewor den. Peter Segaar gaf Top een 1—0-voor- sprong, die door Avanti snel teniet was gedaan. (11). Na een half uur zette Mary Overvliet haar ploeg weer op het goede spoor, waarna Dik Imanse het sein voor Top voorlopig op groen zette. (31). Toen de gasten in hetverloop van de 2e helft tot 32 terugkwamen, moest de stormbal bij Top in top. Toen Meyer na een half uur 42 insi had de Sassenheimse ploeg langz hand de zege veilig moeten stellen! het spelen op balbezit. Persooi drang naar doelpunten voorkwamen ter zo'n strijdwijze, waardoor Avan gelijke hoogte kon komen. (44). I MadjoeEureka Hm Madjoe kon Eureka tot bijhouden. Met een 2 -2 e werd aart de 2e helft begonnen, F echter weer uitviel in het nadeel |BU< de Rijnsburgers. Tineke de Mooy z voor 10, waarna Jan Mul Madjol de Rotterdamse gelijkmaker nog I maal een voorsprong gaf (21). Nsg 2 met de rust was het afgelopen met de Rijnsburgers. (2 ODO—Fluks (N) Fluks Noordwijk kwam tot e< tenverdeling tegen ODO uit Rotter^ Cees Scherpenisse -en Hans Pass bogen een 1O-achterstand i 21-voorsprong, die zelfs door Imthorn tot 13 werd uitgebouwd rust ging in met 3—3. Na de thee n Fluks tweemaal een achterstand maken, waarin het slaagde. Scherpt en Imthorn waren de schutters. (5-| Fluks speelde met 2 invallers, toonde meer inzet. Receptie Vicus recipieerde zondagavond inJP- 5-Meihal ter gelegenheid van de I C haalde promotie naar de overgangski se. Nadat „ceremoniemeester" van V m°I iedereen van harte welkom had ge ten, volgde er weer de gebruike! If<- stroom van felicitaties, waarbij Biegstralen natuurlijk niet ontbrak, had intussen veel ervaring gekre met recepties in de korfbalwereld, n.. bij de Sportstichting nu wel de nod aandacht gaat vragen, zo vertelde Naasl felicitaties bood hij strijdbal aan en sprak de hoop uit. i m Vicus zich zal handhaven. Ook de verse zusterverenigingen waren aan] ipari ROELOF ARENDSVEEN In de veilinghallen in Roelofarendsveen werden afgelopen weekend op tientalle tennistafels gestreden om dc hoogste eer in het „Zilveren Anjer"-toernooi. Niet minder dan 500 tafeltennisenthousias ten en 64 teams hadden zich bij de organiserende vereniging „De Treffers" uit Roelofarendsveen in laten schrijven. Het was de eerste keer dat het toernooi in deze vorm werd gespeeld. Desondanks waren de organisatoren er na afloop van de wedstrijden over eens dat het een bijzonder geslaagd ex periment is geworden. De opzet ervan is als een bom ingeslagen. De totale wedstrijddag kan worden beschouwd als het officieuze verenigingskampioenschap van Nederland. De 64 deelnemende teams waren verdeeld over vijf klassen. Uitslagen: De wisselprys „De Zilveren Anjer": 1. Phoenix (Delft), 2. De Tref- feu (Roelofarendsveen). 3. REA (Am stelveen), 4. Scylla (Leiden). 5. Steeds Hoger TSB (DenHaag) 6. Delta-Lloyd (Amsterdam), Phoenix (Delft), 4. Scylla (Amsterdam). Heren landelijk: 1. Tempo (Amsterdam). 2. Delta-Lloyd (Amster dam), 3. Phoenix (Delft), 4. Scylla (Leiden), 5. Steeds Hoger TSB (Den Haag), 6. Frans Nat. Team, 7. TSF (Rotterdam Dames: 1. REA (Amstel veen), 2. De Treffers (Roelofarendsveen). 3. REA/Frankrijk (comb.), 4. US/NSSS (comb.), 5. Steeds Vooruit (Warmoud); 6. Scylla (Leiden), 7. PIT '54 (Ha- zerswoude). Jongens: 1. Wilskracht 6. De Treffers (Roelofarendsveen), 7, (Hazerswoude). Jongens: 1. Wilskracht (Utrecht), 2. UDO (Amsterdam), 3. Phoe nix (Delft). 4. Delta-Lloyd (Amsterdam), 5. NOAD (Schiedam), 6. Avanti (Hazers woude). 7. Refle (Voorschoten). Meisjes: Phoenix (Delft). 2. Big Smash (Bigge- kerken), 3. Be Quick (Zwolle), 4. Bel- crum (Breda), 5. REA (Amstelveen). 6. De Treffers (Roelofarandsveen). 7 Steeds Hoger TSB (Den Haag). 8. Avanti (Hazerswoude). Finale Heren: Tempo 1. W. v. Dijk - H v.d. Zwet (De Tref- fc s) 17-21. 21-16. 21-15 Meisjes enkel junioren: Heemskerk (Phoenix). Meisjes enkel aspiranten: S. Verboort (Salla- mander). Meisjes enkel pupillen: L. v Winsen (Steeds Vooruit). Jongens aspi ranten: L. v. Zuvlen (Phoenix) Heren dubbel landelijke klasse: J. v.d. Veen - de Zilveren Anjer- li, v.d Zwet (De Treffers). j klasse: 1. Red Star (Goirle), 2 De Tref- I 5. Phoenix (Delft), VDO (Amstelveen). team-Delta-Lloyd 3-0. Finale Dames: Iers (Roelofarendsveen), 3. Steeds Ho- 7. REA (Amstelveen), 8. Avanti (Hazers- REA-De Treffers 3-2. Heren afdelings- I ger TSB (Den Haag), 4. Scylla (Leiden), I woude). Finale Heren landelijke klasse: Clemens v. Rooden verbrak voor 2de maal Leids record LEIDEN-DELFT De atletiekwed strijden. welke gisteren in Delft gehou den werden, leverden voor de Bataven vier nieuwe clubrecords op dc lange afstand op. en tevens ook een Leids record. Het eerste record kwam op naam van Patricia Jansen, zij liep bij de B-meis jes de 800 m. in 2.38.3 sec. Leo Mooy- man zorgde voor het tweede record door de 800 m. jongens B in een sportieve strijd te winnen, in de tijd van 2 04.0 sec. Het derde record werd gelopen op de 1500 m. dames dook Nicoline v.d. Hoorn in 5.00.4 sec. En tenslotte verbe terde Clemens v. Rooden het Leidse record op de 3.000 m. steeple chase voor de tweede maal dit seizoen, en bracht het op 9.41.2 sec. Goede prestaties kwamen ook van Theo Brusche. Hij liep de 100 m. jon gens A in 11.7 sec. Alfred Verhoef (Holland) werd 2e bij de heren A-klasse in 11.0 soc. Cor Kanbier (Holland) liet op deze afstand in de B-klasse 11.3 sec. voor zich afdrukken. De finale 400 m. heren C was een Leidse aangelei heid, nl. 1. Harm Zuidema (Holl.) sec., 2. Dré de Wit (Holl.) 53.9 sec. Gerard Brugman (Bat.) 55.0 sec. derde plaats in de C-klasse 1500 m. voor Arie v. Tol (Bat.) in de goede van 4.15.9 sec. Hennie van Aken (i verbeterde zijn persoonlijk record deze afstand, zijn tijd was 4.27.6 sec. Overige uitslagen: Jongens B: 800 E. Eveleens (Holl.) 2.15.0. B. Slingertè 5 (Bat.) 2.16.0. Heren B: 400 m. A. Verhoef (Ho' 54.8. Heren C: 100 (Holl.) 11.8. Heren D.: 400 m. H. Los (Bat.: 56.0. v.d. Geest (Bat.) 57.2. K. v.d. Ge (Bat.) 60.0. A. Ravensbergen (B»' 60.4. 1500 m. Th. Zimmerman (Hol' <m 4.32.8. J. v. Rooden (Bat.) 4.30.2 C. Vu J5- geer (Bat.) 4.33.4. Rijckevort Vei

Leidse Courant | 1971 | | pagina 14