Hunkemöller Lexis bewijst weer eens dat je voor nog heel wat kopen kunt. Slapend sparen kunkemöfferfexis Algemene Bank Nederland LEIDSE COURANT I Omcsasxs. povtmt- lêrx/muMKZK hAHugin beha's en panties bijvoorbeeld: katoenen beha met leant gar nering. B en C cups 3.95 voorgevormde beha met elastische rug en bandjes 3.95 kanten beha in softlinc 3.95 heuppanty van soepele lycra stretch in diverse kleuren 335 onderjurken en juporn bijvoorbeeld: 2 mini-jupons met gaatjesmotief. Maten S en M 3 95 midi-jupon met of zonder kant. Allerlei kleuren. malen S. Jf en L 3.95 3.95 dijn of nylon, maten en kleuren 3.95 m in chanel lengte 335 hemdjes en slipjes bijvoorbeeld: wil katoenen hemdje, njaten 40-50 t stretch slipjes met badstof kruisje 4 slipjes van wit interlock katoen 3.9b 4 nylon bikinislips. Veel kleuren, maten S, M en L 3.95 nylons en pantynylons bijvoorbeeld: 4 paar micromesh nylons 335 3.95 5 paar 20- of 30-den. nylons 335 2 20-den. moussepant.ynyloiis3.95 3.95 2 fantasie pantynylons 3.95 ...en zo kunnen we nog héél lang doorgaan!: IS fasson Fasson-Europa is een van de belangrijkste fabrikanten van zelfklevende materialen dieopvelemanierenwordenverwerkt(o.a. in de grafische industrie).Het hoofdkantoor bevindt zich in Leiden. Er zijn verkoopvestigingen in vele landen in en buiten Europa. Fasson-Europa heeft fabrieken in Leiden, Hazerswoude en in Cramlington (Engeland). Welke jonge meisjes hebben interesse om opgeleid te worden tot laborante of laboratoriumhulp Zij verrichten reeds tijdens de opleiding interessante werkzaamheden op ons moderne laboratorium te Hazerswoude. Belangstellenden, in het bezit van Mulo-of Mavodiploma, die in een prettig team verband secuur werk willen verrichten, vragen wij ons op te bellen en een afspraak Fasson (Nederland) nv, Lai weg 140, Leiden.Telefoon (01710) 44941 Af en toe verbaast het ons dat we er zo moeilijk toe komen. Om te gaan sparen. Terwijl we toch best redelijk verdienen. Dat gedoe elke keer... Daarom komt het ons gewoon erg goed uit dat we nu slapend kunnen sparen. Automatisch sparen. Voor iets dat we al heel lang graag wilden hebben. Door bijv. die 25 gulden of meer per maand die we zo vaak als staartje op onze rekening aantreffen, door de ABN te laten bijschrijven op een spaarrekening. Wie meedoet aan het ABN Salaris Spaarplan verdient om te beginnen extra rente. Zonder kosten. Zonder moeite, want als u eenmaal met de ABN hebt afgesproken welk bedrag u maan delijks wilt reserveren, gaat het sparen verder automatisch. Als u dan, na een tijdje, uw ogen uitwrijft, staat er al een flink bedrag op uw spaarrekening. Als aanloop naar bijvoor beeld die lang begeerde stereo-installatie. Of een afwasmachine of een boot. En u hebt in uzelf een uitgeslapen spaarder ontdekt I Loopt u eens bij ons binnen voor meer inlichtingen over het ABN Salaris Spaarplan. /4BN S4L4RIS SPAAR PWN Kantoren in: Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Delft. Gouda, 's-Gravenhage, Hazerswoude, Katwijk aan Zee. Leiden, Leiderdorp. Lisse, Noordwijk Binnen. Noordwijk aan Zee. Noordwijkerhout, Oegstgeest, Oudewater, Rijnsburg, Rijswijk, Sassenheim, Voorburg, Voorschoten, Waddinxveen. Wassenaar, Wilnis, Woerden, Zoetermeer.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 11