Hot pants niet bij te benen door schoenwinkels BEZOEK AAN DUINRELL NIET OMHOOG ZOALS VERWACHT Opnieuw voorstel: kies voor „Wilhelminapark" Jan Wolkers terug naar Oegstgeest Rage overvalt fabrikanten zomerlaarzen Gratis toegang moet bezoek stimuleren Sociëteit Minerva wordt opgenomen in NOS-schakelprogram ^MARKTEN I ZATERDAG 10 APRIL 1971 LEIDSE COURANT PAGINA 3 VVD wil afdeling Braassemermeer ROELOF ARENDSVEEN Men wil Lnen tot het oprichten van een afdeling Braaesemermeer (gemeenten Alkemade, [elmuiden, Rijnsaterwoude en Wou- fcugge) van de Volkspartij voor Vrijheid L Democratie. Hiertoe wordt op don- Crdag 15 april des avonds te 8 uur een Urgadering gehouden in de Alkeburcht L Roelofarendsveen. Het lid van de *VD-fractie in de Tweede Kamer de L*r L. M. de Beer zal een inleiding hou- Ln over „Wat denken en doen libe- P. Eveleens directeur openbare werken van de gemeente Lisse LISSE B. en W. van Lisse stellen raad voor om in de vacature J. P. C. jn der Drilt tot directeur Openbare (erken te Lisse te benoemen de heer W. Eveleens, thans adjunct-directeur, vens wordt voorgesteld om de heer Murenbroek te benoemen tot adjunct- iweeteur. MEDISCHE DIENSTEN HAZERSWOUDE-KOUDEKERK le paasdag; arts: H. Blaauwendraad, [oogewaard 4, Koudekerk, tel. 01714- Bij ongevallen bellen: tel. 01714- 278. b.g.g. 2431-2613 wijkverpleegster: van Leeuwen, Dorpstraat 50, ehftoudekerk. tel. 01714-2505. BODEGRAVEN Zaterdag, arts: C. in Beek, Vyverlaan, tel. 2268. 2e paas- Jag, arts: V. Cats, Noordstraat, tel. 2030. k paasdag: arts: E. Bol, Wilhelmhia- traat, tel. 2113. Wijkverpleegster: Zr. laaphorst, Prins Bernhardstr. tel. 2086. ipotheek: Grendel, Lange Tiendeweg, M. 12732 te Goude. ALPHEN-RIJN: Zaterdag: arts: J. plaiteschor, B. Visserpark 4, tel. 2858. paasdag: arts: M. v. d. Steen, Wilhel- tinalaan 66, tel. 2738. 2e paasdag: arts: Stehouwer, A. v. Burenlaan 5, tel. 1170. Wijkverpleegster: Zr. Jonkers, looldstr. 164, tel. 2340. Apotheek: Som- erg, Wilhelminalaan 67. ZWAMMERDAM - AARLANDER- rEEN 10-11-12 april: arts: P. Ent Aarlanderveen, tel. 01725 ILKEMADE - LEIMUIDEN - RIJNSA- rERWOUDE 11-12 april: arts: R. Glansbeek, Roelofarendsveen, tel. 01713- 511, .1. Brinkhorst, Leimuiden, tel. 121-8269. Wijkverpleging: Zr. Koot Roelofarendsveen, tel. 2420. WOUBRUGGE - LANGERAAR JIEUWVEEN 10-11-12 april: arts: J. iindkuyl, Langeraar, tel. 01722-2139. Ijkverpleging: Zr. Brouwer, tel. ^133-964-264. ■•I >VEOWKOOP-NOORDEN: 10-11 arts: M. Sanders, Nieuwkoop, tel. rn\ 0175-1555. 12 april: arts: G. Bremer, ÜNwkoop, tel. 01725-1103. Ï'KOOP-BENTHUIZEN11 apr. arts /.Bom, Burg. Colijnstr. 60. tel. 01727- 1118. 12 april: arts: P. de Wilde, Rozen- iim 1, tel. 01727-2740. Zat. zon. apo- feeek: Apotheek Van Doorn, Prins Birnhardlaan 3, Waddinxveen, tel. 81828-4162. Wijkverpleging: Zr. Beks, Owslag. tel. 2141. LEIDERDORP M april; arts: dr. Kemme, Gansstraat I, teL 44898. 12 april; arts: dr. Hennink, Jfcuritasingel 166, tel. 33686. 9-10-11 «pril; apotheek: Zuid-West, Brahmslaan i tel. 21522. VOORSCHOTEN 10-11 april; arts: dr. Swen, Veurseweg Uel. 2356; apotheek: Zuid-West, Brahmslaan 20, tel. 21522; wijkverple ging: Gezondheidscentrum, Wijngaarden- lsan, tel. 2177; wijkzuster: zr. Wegman, lel. 2041. 12 april; arts: dr. Tromp, Baron in Ghentllaan, 5, tel. 01710-44697; apo theek: Voorschotense Apotheek, Leidse- weg 66, tel; 2525; wijkverpleging: Ge zondheidscentrum, Wijngaardenlaan 2, W 2177; wijkzuster: zr. Wegman, tel Ml. OEGSTGEEST 10-11 april; arts: dr. Reterink, Terwee- weg 152. tel. 50394; apotheek: Zuid-West, 3rahmslaan 20, tel. 21522; 12 april; arts: dr. Van Walchren. Oranjelaan 29, tel. >2130; apotheek: Blanken, Hogewoerd 171. tel. 20502; le en 2e paasdag; wijk- zr. Van der Kleij, tel. 33773/ 4500. HILLEGOM 11—12 april, arts: dr. le Cocq d'Armanville, Sixlaan 7, tel. 15613. 11 april, apotheek: Hillegomse Apotheek, Hoofdstraat 78; wijkverple- Boon, W. de Zwijgerlaan 41, tel. 15610. NOORDWIJK 10-11-12 april, arts: Ir. Lauw, Wantveld 9, tel. 4643; wijkver- >leging: zr. Van Beelen, v. Panhuijs- Str. 8, tel. 2907; apotheek: Duinrand Apotheek, Nieuwe Zeeweg 1, tel. 2487 zaterdag van 818 uur en op de zon- lagen van 12—13 en van 17—18 uur). LISSE 10-11 april, arts: dr. Van lijk. Achterweg 6. tel. 3134. 12 april, arts: dr. Haase. Heereweg 337, tel. 3685. 11-12 april, wijkverpleging: zr. Tilbusscher, Wilhelminastr. 27, tel. 3622. 12 april, apotheek: Lisse Apotheek, Vierkant 223. SASSENHEIM 10-11-12 april, arts: dr Van Nes, Hoofdstr. 155, tel. 11119; wijkverpleging: zr. Tiel, Friezenhorst 27, 'el. 11643. NOORDWIJKERHOUT 10-11-12 april, arts: dr. Van Heesch. Herenweg 17. Jd. 2385. thuis te consulteren om 12 en Wijkverpleging Wit-Gele Kruis: zr. ftléne, tol. 02520-5426, Groene Kruis: zie Yoordwijk. Tandarts: K. R. B. van 't Hof. Herenweg 317, Lisse. KATWIJK 10-11-12 aprilKatwijkse Apotheek, Princestraat 3, Katwijk aan Zee. tel. 12755. KATWIJK AAN DEN RIJN. RIJNS- HURG, VALKENBURG 10-11-12 april: dokter Louwerse, Willem Frisodreef 148, •el. 15805. KATWIJK AAN ZEE 10-11-12 april: dokter Beijderwellen. Boudlevard 28a, 12182. Tandarts, ook voor Katwijk 'o den Rijn, dokter Hage, Nieuwe Duin- PS 46a. tel. 14100, spreekuur van 11.30 —12.30 uur. VOORHOUT 10-11-12 april: dokter "C, Prof Aalberselaan 2. tel. 11393 en wijkverpleging zuster De Jong, Dr. Kuij- Maan 3, tel 12122. HOLLENSTREEK 11 aDril: Apo- '"*k Hilleeom: 12 april Apotheek Lisse 'tandarts Van t Hof, Heerweg 317, Lisse Ruimtenood secretarie Oegstgéest Alternatieven nóg minder aanvaardbaar zien de afstand tussen het raadhuis I flats menen B. en W. dat het frequente contact tussen raadhuis en subafdelingen op ontoelaatbare wijze bemoeilijkt wordt. Samenvattend persisteren B. en W. bij hun voorstel dat de raad eerder afwees. OEGSTGEEST Omdat de raad f 80.000,voor het verbouwen van het perceel Wilhelminapark 21 tot dépen dance van de gemeentesecretarie op 18 maart jl. genoeg achtte besloot de raad het voorstel aan te houden. Het college vroeg de raad toen, of het huisvestings- vraagstuk voor de secretarie wel op te lossen zou zijn: een heel nieuw raadhuis zou drieënhalf miljoen gulden moeten kosten. B. en W. laten de raad nu weten dat een verbouwing van het raadhuis, afge stemd op een groei van Oegstgeest tot niet meer dan 20.000 inwoners, door des kundigen op anderhalf miljoen gulden geraamd wordt. Hetgeen al een bespa ring is van twee miljoen gulden. Maar het college voert nog drie alter natieven aan: 1. Een houten gebouw plaatsen in de tuin van het raadhuis. 2. Het bruikbaar maken van de zolders van het raadhuis of 3. Het huren van flats. In het eerste geval kunnen met minder nuttige oppervlakte slechts minimaal de ruimten geschapen worden, die het perceel Wilhelminapark biedt. Kosten f 150.000,Daarbij komt, dat het bijgebouw in de weg zal staan, wanneer het raadhuis definitief ver bouwd zou worden en dat de restwaarde van het opstal praktisch niets zou z'ijn. De tweede oplossing zou door de voorzieningen als lift, c.v. en het maken van dakkapellen f 275.000 moeten kosten. De consequentie van de derde oplos sing, het. huren van flats is, dat zeker twee vijf kamerflats nodig zouden zijn om de nodige ruimte te krijgen. Maar ge- OEGSTGEEST In de directe o: geving van Lijtweg, Lange Voort Irislaan te Oegstgeest wordt van 14 tot 24 mei a.s. een tentoonstelling gehouden van beelden en plastieken. Voor deze tentoonstelling, georganiseerd door de commissie „Beeld en Ruimte", hebben een aantal bekende Nederlandse kunste naars zich aangemeld. Onder hen is de beeldhouwer/schrijver Jan Wolkers. In totaal zullen er zeker 50 werken van Ne derlandse kunstenaars gedeeltelijk in de openlucht geëxposeerd worden. De orga nisatoren ramen de kosten op een bedrag van f 15.600,exclusief de standgelden en de aanleg van extra verlichting. Er wordt ca f 9.000,bijdrage van het be drijfsleven verwacht. „Beeld en Ruimte" verzoekt het gemeentebestuur om een subsidie van f 2.500,B. en W, stellen de raad voor, f 1.500,te verlenen. BOSKOOP 9 april Sierteelt Rhododendron lila 50 per knop; Rhodo dendron catawbiense 37 per knop. idem kort 29, idem Pink Paearl 5965. Ma- honieblad 45—60 per bos; Azalea indica klein 350 per st.; Prunus triloba 5665 per bos; Salix contorta 19 per st. genkatjes Capri 19 per bos. (Van moderadactie) LEIDEN De hot-pants in Leiden worden grif ver kocht. Dat zo snel al deze modieuze korte broekjes bü de dames aan zouden slaan, is voor velen als een ver rassing gekomen. Met name de schoenwinkeliers had den over 't algemeen niet verwacht dat het zo'n vaart zou lopen met dit superkorte modeverschijnsel. Nu kijken ze tegen een overstelpende vraag naar zomer- laarzen aan. Want 'n logisch gevolg van de tot-pants- dracht is dat 't accent op de aankleding van het gehele been komt te liggen. Hals over kop proberen dc schoenenzaken alsnog een aantal partijen laarzen op de kop te tikken. „Het is heel erg moeilijk om nu nog aan luchtige lichtgekleurde laarzen te komen. De schoenfabrikan ten hebben gewoon niet veel op de markt gebracht Die hadden ook niet verwacht dat het zo snel al een enorme rage zou worden. Wat ze wel leveren zijn die Romeinse sandalen waarvan de veters tot knie hoogte om het been gewikkeld kunnen worden. Maar op dit moment hebben de hot-pantsdraagsters daar nog niet zoveel aan omdat het nog te koud is", aldus een inkoper voor een schoenenzaak. Andere inkopers vertelden dat ze eveneens bij lange na niet aan de vraag konden voldoen. „We hadden wel iets aan zomerlaarzen in de voorraad opgenomen maar die waren niet speciaal afgestemd op de hot pants. Wat de dames nu willen zijn zuivere decora tieve laarzen met allerlei gaten erin en in opvallende kleuren We hebben nu accuut een aantal modellen in Italië nabesteld. Het is voor ons een strop dat we die rage niet voorzien hebben, want als we een nor male collectie van zo'n zestien paar in een sortiment of vijf hadden gehad dan had ik ze binnen een week verkocht. De eerste de beste schoenenzaak, die nu een collectie binnenkrijgt, kan een enorme klap maken". Slechts één schoenenzaak die we er naar vroegen, bekende rlat ze: de Hot-nantsrage wél degelijk van te voren hadden zien aankomen. Toch sandaaltjes Overigens zijn nabestellingen voor de schoenwinkels een hachelijke zaak. „We zijn toch een beetje voor zichtig met de aankoop. Weliswaar is er nu veel vraag naar laarzen omdat het nu nog niet zo warm is. Maar zodra het zomersheet wordt dan verdwijnt die belangstelling voor laarzen wel. Dan worden er toch sandaaltjes gedragen. Het is natuurlijk mogelijk dat de hot-pants ook in het najaar nog volop gedra gen zullen worden, en dan zitten we weer goed met de laarzenverkoop. Maar de moeilijkheid is juist dat je dat van te voren zo moeilijk kan bepalen met een modeverschijnsel". In tegenstelling tot dc schoenfabrikanten hebben de kousenfabrikanten wel direct op het nieuwe mode verschijnsel ingehaakt. Speciaal voor de bot-pants brachten zü een hot-pantspanty op de markt waar van het beengaren doorlopt tot in het broekje, zodat er geen kousafscheiding te zien is. De pantys worden in de meest veelsoortige kleuren en met diverse mo tiefjes gemaakt. Dit alles om het been zo charmant mogelijk aan te kleden. Behalve deze speciale pan tys zijn er voor de hot-pantsdraagsters ook zoge naamde knie-overs in dc handel; kousen die net over de knie vallen en daarmee een enigszins laarsachtige indruk geven. Volle rekken Het is opmerkelijk hoe snel de hot-pants ingeslagen zijn. Ongetwijfeld speelt hierbij een belangrijke rol het feit dat de minimode de weg voor hot-pants al had vrijgemaakt. Daarbij komt nog dat de hot-pants in combinatie met andere kledingstukken veel moge lijkheden biedt. De kledingzaken hadden een derge lijke tendens wel verwacht. Vandaar dat de zaken vol hangen met hele ritsen van die kleine broekjes. De „antieke" zomerjurk is duidelijk naar het tweede plan verschoven. Bij de verkoop van hot-pants is over het algemeen gebleken dat de hot-pantssec een duidelijk tiener artikel is. Terwijl de hot-pants in combinatie met bij voorbeeld een jurkje of overslagrok ook bij de jngere vrouw tussen de dertig en vijfendertig jaar gretig aftrek vinden. Op het ogenblik tonen de koopsters zich in het penbaar nog maar sporadisch met hun nieuwe aanwinst Vermoedelijk liegen er talloze van deze broekjes in de Leidse kleerkasten te wachten op warmer weer. Op hun werk vertonen de dames zich nauwelijks „In het kort". Enkele personeelschers verzekerden on« dat het helemaal niet verboden was. integendeel. Op de scholen vertonen zich meer meisjes in hot-pants. Gemiddeld loopt er per klas toch wel eentje in hot- Opvallend is dat de meisjes uit de hogere klassen zich minder vaak dan hun jongere medescholieren in hot-pants vertonen. „Maar goed ook", merkte een leraar op, „want stel je voor dat de meisjes tijdens het eindexamen in hot-pants zouden verschijnen. Dat lijkt me toch niet zo'n geslaagde afleidingsmanoeu- Geslaagden Rijksm iddelbare Tuinbouwschool BOSKOOP Voor het eindexamen in de Rijks Middelbare Tuinbouw- chool te Boskoop slaagden: N. de Lange, Poortugal; M v.d. Heijden, Delft; F. J. J. Dooren, Tilburg; L. J. E. Bon, Noordwijkerhout; A. H. Aben, Hilver- A. v.d. Plaat, Den Haag; A. C. H. Groenendijk, Alphen a.d. Rijn; H. Driest, Doetichem; L. J. Blom, Dubbel dam; F. J. A. Uljee, Hazerswoude; C. H.. P. Oosterwijk, Boskoop; J. A. J. Schoenmaker, Boskoop; H. J. v.d. Valk, Rotterdam; C. H. A. Joosse, Rotterdam; R. v. Zwieten Alphen a.d. Rijn; A. M. v. Richting aanleg- en onderhoud tuinen en groenvoorzieningen: J. D. v.d. Berg, Hilversum; B. Bervoets, Heerlen; O. W. Bosch. Bennekom; R. A. Andriessen, Leusden; A. W. Dijkshoorn, 't Harde; R. de Korvel, Rotterdam; F. Vastenhoud, Rotterdam; J. H. Visser, Ridderkerk: F. G. Pas. Wassenaar; P. R. de Haan, Amersfoort; G. Rietbergen, Amsterdam; F. Vrauwdreunt, Schiedam; D. J. Ver hagen, De Lier; J. G. de Bruin, Leiden en A. F. B. Erich, Eindhoven. Boomteelt: W. C. v.d. Akker, Boskoop; J. v.d. Berg, Hazerswoude; J. Niemeijer, Alphen a.d. Rijn; F. J. M. Pannebakker; Hazerswoude; M. C. v.d. Poel, Hazers woude; J. P. Scholten, Boskoop; M. G. v.d. Steeg, Geldrop; J. W. Turkenburg, Bodegraven; K. W. Verboom, Boskoop; M. C. v. Zanten, Hazerswoude en J. Nieu- westeeg, Boskoop. Afgewezen 6. (Van i onzer verslaggevers) WASSENAAR Noodgedwongen heeft het bestuur van hetrecreatiecentrum Duinrell besloten het ko mende seizoen een aantal attracties gratis te maken. De bezoekers kunnen de komende maanden onder meer de midgetgolf banen, de trampolines, de boot jesvijver. speeltuinen en gondelrondvaarten gratis be zoeken Het bestuur heeft hiertoe besloten om het bezoek te doen toenemen en door de meer-opbreng - sten van de entreegelden het hoofd te kunnen bieden aan de stijgende produktiekosten. Het bezoek aan het 110 hectare grote gebied is de laatste jaren niet naar verwachting gestegen. Wanneer het openstellen van een aantal attracties een succes blijkt te zijn. dan wil het bestuur hel volgende jaar ook andere attracties zoals het zwembad openstellen zonder entreegelden. Met de genomen maatregelen hoopt men een nieuwi stimulans te geven aan het bezoekersaantal. „W« worden geen pretpark, maar we blijven een recreatie gebied", zo zegt de directeur van het. recreatiegebiec de heer H. van Zuylen van Nijevelt „Het is on: echter gebleken, dat de bezoekers het niet aange naam vinden na het trekken van de portemonnee bi. de toegang, opnieuw bij de attracties te moeten be- Het bezoek aan de camping is nog steeds stijgende Dit jaar kwamen de eerste kampeerders zelfs noj enkele weken voor het begin van de paasvakantie De voorzieningen op de camping en het recreatie gebied hebben dit jaar een „face-lifting" ondergaan Zo werden onder meer de douches en toiletten uit gebreide en gemoderniseerd Ook opende men van- iaag de vergrote kantine onder de nieuwe naam Praethuys" en de vergrote kampwinkel Het bestuur van het gebied zal ook dit jaar weei een aantal evenementen organiseren, vooral om ook de jeugd actief te onderhouden De camping zal dit jaar als eerste in Nederland beginnen met een kinder crèche in de ochtenduren voor de opvang van kin deren van kampeerders. Voor het komende seizoen heeft men onder meer op de eerste paasdag etn grote ewrenzoekwedstrijd ge organiseerd voor kinde-en tot twaalf jaar. De 5Ö00 chocolade en kippeëW.-n zijn verstopt in de bossen van het landgoed Men heeft prijzen beschikbaar gesteld voor devinder van het eerste ei en het laatste ei en verder voor een. aantal gemerkte eieren. De eierzoekwedstriid begint om twee uur bij de Schaaps kooi. Ieder kind kan eraan deelnemen. Verder staat er dit seizen nog een „moppentapwed- «trijd voor jong en oud' on het orogramma De ver koop van grammofoonr.laten, waarvan bij elke plaa' 2.50 gulden ter beschikking komt voor de vakantie van weeskinderen, lopt voorspoedig. Tn de zomer weken zal de jeugd op het terrein onder meer eer ■ugdrestaurant gaan °xo'oiteren in het kader var ->ctie vakantiebesteding Op avond van verkiezingen Ministers en staatssecretaris beschikbaar voor discussies LEIDEN Op woensdag 28 april organiseert het Leidsche Studenten- Corps in samenwerking met dc Leidse afdelingen van de politieke partijen een grootse, voor alle belangstellenden bin nen en buiten de universiteit toeganke lijke verkiezingsavond op de Sociëteit Minerva, Breeslraat 48-50. F. Polak en B. Roolvink en staatssecre taris dr. R. J. H. Kruisinga, hebben toegezegd aanwezig te zijn. In tegen stelling tot de gebruikelijke opzet van dit soort avonden zal geen forum wor den georganiseerd. De aanwezigen zul len zowel de uitslagen op acht televisie toestellen kunnen volgen als hierover met de politici in discussie kunnen tre den. De Nederlandse Omroep-Stichting zal de verkiezingsavond van het Leid sche Studenten-Corps opnemen in haar schakelprogramma. De centrale studio in Hilversum zal dan via reportagewa gens verbonden zijn met Hotel Krasna- polsky te Amsterdam en de Sociëteit Minerva te Leiden. De Leidse afdelin gen van de politieke partijen zullen ieder een kleine propagandastand ver zorgen. Ook op andere wijze zal de zaal in een verkiezingssfeer worden ge- Oud-schoolhoofd M. J. Post overleden SASSENHEIM Na een langdurige ziekte is in Huize „Bernardus" op 79- jarige leeftijd overleden de heer M. J. Post, oud-hoofd van de St.-Pancratius- jongensschool. De heer Post kwam in 1916 naar Sassenheim. waar hij tot 1937 onderwijzer en van 1937 tot 1956. het jaar van zijn pensionering, hoofd was. Bij zijn afscheid in 1956 werd hij be giftigd met het pauselijk ere-teken „Pro Ecclesia et Pontifice" Behalve als schoolhoofd van oude stempel, maakte de heer Post zich verdienstelijk als dirigent van het kerk- en jongenskoor „Pius X" van de St.-Pancratiusparochie van 1936 tot 1963. Ook aan het dames koor gaf hij leiding. Op cultureel terrein nam de heer Post eveneens een voorname plaats in Zo was hij voor de oorlog jarenlang se cretaris van de r.-k. harmonie St.- Am- brosiuS" en regisseur van de toneelver. „Amicitia". Na de oorlog was hij regis seur van de toneelvereniging „St.-Ceci lia" en in 1950 één der oprichters van de bekende plaatselijke toneelgroep „Elckerlyck". Meermalen had hij de lei ding van kerstoratoria na de oorlog die door „Pius X" in combinatie met El ckerlyck" werden gehouden. Verder had hij jarenlang de leiding van aubades op koninginnedag en had hij de regie van openluchtspelen op deze feestdagen Speciaal de ouderen in deze gemeen! zullen zich de heer Post met dankbaar heid herinneren. (ADVERTENTIE) Verrukkelijk vers ijs TREKT U UIT DE SOFTIJS-OTOMAAT Morsstraat 3 ofarlm 55. tawny gold 25—31, 38—47, 175-180. 250—450, Irissen 185—295, freesla's 105—350. narcissen glas 75—140, Idem natuur 37—59, tulpen pro minence. lustige wltwe, bonanza, golden eddv, paul richtcrl. 05—230, Olaf, karei door man 185—260. preludium, paris, Charles, blenda. pink supreme, cordel huil. beauty of volendam. bellona, china pink, coulcnrc cardinal 155—205, rose Copland, levant 195— 235, apeldoorn. oxford 220—290. dubbele tul- KATWIJK - 9 april, groente: Waspecn p. kist: A I 830—1320, A II 520—840, B I 1150 1350. B II 200. C I 530—630, C II 210—440: radijs 31—34; witlof I 134, II 96; tomaten A I 1750 C I 1540; rabarber 58; selderic-bos 23; RTJNSBURG - 9 april, rellow 100—190, white 0—200, apeldoorn 220—250, aladln nelis 225—270. br. star 100-135, iny 250—350. bonanza 250—280, ulpen 160—185.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3