HMC/CLV en Blokkeer kregen tien mille, Kangeroes vijf gulden Proeven met bij oversteken zonverlichting Lam meschansweg Asschuurbrug: dinsdag begint verlagingswerk Universiteit onderzoekt „Waarom bouwvakker?' Voorschotense vader ontvoerde zoontje Koos Taconis:Volleybal moet worden verkocht Leidse Agenda Marktberichten JDAG 9 APRIL 1971 LEIDSE COURANT PAGINA 3 LENTE LUNA PARK LOKT IDEN Uit de ongevallenstatis- jlijkt, dat het aantal verkeersonge- op de Lammenschansweg in de ,jpen jaren niet is toegenomen, dit n jks de vergroting van de verkeers- sileit. Het aantal overtredingen snelheidsvoorschriften is per et U 0,e op deze we* overigens gemid- liger dan bij controles op andere j in de gemeente Leiden. Dit de- en W. mede naar aanleiding van n die gesteld werden door het lid mr. dr. J. A. M. Cornelissens I inzake de verkeerssituatie aan mmenschansweg. t de Lammenschansweg wordt door ililie voortdurend controle uitgeoe- op de naleving van de snelheids- thriften. Het is wellicht mede ian te danken, dat het aantal ver ongevallen op die weg niet toe- at. Het is helaas niet mogelijk zo- ge maatregelen te treffen, dat de sehrijding van de maximumsnel- itbreidingsplan or Hummelhof OETERWOUDE Het bestuur van slichting, r.k. Scholen Zoeterwoude heeft bij het gemeentebestur een pek ingediend tot uitbreiding van aantal lokalen voor het kleuteron- rijs. Het ligt in de bedoeling dat bij kleuterschool „Hummelhof" aan de rdbuurtseweg een derde noodlokaal dt gebouwd. De sterke groei van de •rwoudse bevolking maakt uitbrei- van de kleuterschoolcapaciteit op termijn noodzakelijk, aldus het Jolbestuur. In de loop van deze nd zal het bestuur ook de capaciteit het katholiek basis-onderwijs in üe nemen. In dit verband is aan de in nieuwe leerlingen voor de "i ïolieke basisscholen verzocht hun ieren reeds nu op te geven. Het jolbestuur hoopt daarmee zo vroeg elijk over de exacte cijfers te kun- i beschikken. heid spoedig tot het verleden zal beho ren. Voor het bereiken van dit doel zou het nl. noodzakelijk zijn een permanen te snelheidscontrole uit te oefenen. Een dergelijk omvangrijk toezicht, hetgeen uiteraard ook tot andere (hoofd)wegen zou moeten worden uitgebreid, is voor de politie, gelet op de beperkte man kracht en gelet op de overige taken, niet mogelijk, aldus B. en W. Tot het aanleggen van de tunnels kan van wege de moeilijke financiële positie van Leiden niet worden overgegaan. In de gegeven omstandigheden moet voor de kinderen als de meest veilige oplossing worden aangemerkt het oversteken on der leiding van een verkeersbrigade en onder het toeziend oog van een volwas- Uit verkeerstechnische onderzoeken is B. en W. overigens wel gebleken, dat het bij voetgangersoversteekplaatsen aanbrengen van een zgn. zonverlichting, waardoor de voetgangers a.h.w. vanuit de verkeersrichting worden aange straald, als een goede bescherming in het donker moet worden beschouwd. Binnen afzienbare tijd zal bij enige voetgangersoversteekplaatsen aan de Lammenschansweg met bedoelde zon verlichting een proef worden geno- Duitser met vuur wapen in commune aangehouden LEIDEN Afgelopen nacht is in een commune aan de Witte Singel in Leiden door de politie een 21-jarige Duitser aan gehouden, die in het bezit was van een vuurwapen. De Duitser wordt voorlopig voor nader onderzoek op het politie bureau vastgehouden. Vierduizend tegels verdwenen van bouwwerk BOSKOOP. Het bouwbedrijf Ouwe Gouwe, dat in Snijdelwijk- west woningen bouwt, heeft te kampen met het verdwijnen van geglazuurde tegels. Nu werd ge constateerd dat weer 400 van deze tegels, d e in verschillende wonin gen in pakken van 50 lagen opgeslagen, gestolen zijn. Hierdoor zijn in totaal al 4250 tegels ver dwenen, hetgeen een schadepost van ruim 1500 betekent. Plan voor midgetgolf in Houtkamp LEIDERDORP Het park De Hout kamp, dat op het ogenblik in de laatste uitvoeringsfaze is wat betreft de aanleg van paden, waterpartijen en beplantin gen, krijgt waarschijnlijk ook een mid- getgolfbaan. De heren J. W. Boot en A. T. van Leeuwen uit Leiderdorp hebben het ge meentebestuur gevraagd een terrein in het park beschikbaar te stellen waarop zij een baan kunnen aanleggen. Zij willen die ook zelf exploiteren. Het verzoek van de beide Leiderdorpers wordt woensdag voorgelegd aan de commissie openbare werken. In dezelfde vergadering zal verder worden gespro ken over de reconstructie van de boer derij in het park. B. en W. willen architect P. van der Sterre een globale kostenraming en een schets laten ma ken voor het opknappen en herindelen van de boerderij en de bijgebouwen. Het is altijd de bedoeling geweest dat kinderboerderij in wordt geves- Verbetering oorzaak van overlast ,Sjkomende werken, begint dinsdag fesen. Provinciale Waterstaat, in opdracht dit werk wordt uitge- amaoevi, Woogt hiermee, de Dokter Kort- /euiVvaraislraat ter plaatse veiliger te ma- het verkeer. Door het karwei fljnal het dorpsbeeld niet weinig wor- Uh* 4eJ verfraaid. Omlegging van het to* verkeer (3000 auto's per dag) op dadoorgaande route is niet mogelijk, ftzrom zal de verlaging met 1.40 me- lu in twee fazen geschieden zodat Jleeds één weghelft voor het verkeer beschikbaar blijft. Omdat ook de oprit te) verlaagd worden, zal volgende week il meteen de aansluiting met de Elout- rtaat worden afgesloten. In een later radium zal ook de Verlaatweg dichts oan. Zolang het verkeer over één weg- belft wordt geleid, zullen verkeerslichten vorden ingeschakeld. In de nieuwe si tuatie zal de brug een heel wat vrien delijker aanzicht krijgen. De zware ge metselde leuningen van deze steenkolos Billen vervangen worden door open hek: perk. Er wordt naar gestreefd, het werk vóór het najaar gereed te heb- tigd. Geslaagden diploma ziekenverzorger LEIDEN Aan het Academisch Zie kenhuis Leiden zijn geslaagd voor het diploma Ziekenverzorgster op donder dag 8 april 1971: G. Berger; R. B. Degener; A. P. Pelupessy; G. Vos; A. M. Cooman; F. H. Eights; P. C. van der Heijden; J. A. van Zetten. Pater Knibbeler viert zilveren priesterfeest „Hair"-kaartjes niet meer bij Boerenleenbank LEIDEN Wegens de grote belang stelling voor de voorstellingen van Hair op w oensdag 21 a pril a .s. in de Leidse Schouwburg he eft de direktie besloten de voorverkoop hiervoor mid dels d e Boerenleenbanken te beëindi - gen, teneinde een zo eerlijk mogelijke plaatsenverdeling te kunnen garande ren. Plaatsbespreken en kaartverkoop be gint op woensdag 14 april a.s. te 10.00 uur aan de kassa van de Leidse Schouw burg. Voorde overige voorstellingen in de Leidse Schouwburg blijft de normale regeling voor de voorverkoopadressen gelden. KATWIJK. Het oudste bejaardentehuis van Katwjjk wordt gerestaureerd. Het uit 1805 daterende Koningshof, dat al vanaf de oprichting door bejaarden wordt bewoond, gaat sinds enkele dagen schuil achter een scherm van steigers en zal pas over geruime tijd weer haar normale aanzien herkrijgen. HVS tweede paasdag in toernooi Niloe STOMPWIJK Het damesteam van HVS neemt tweede paasdag deel aan het grote zaalhandbaltoernooi van Niloc in Amsterdam. Dë wedstrijden worden gespeeld in de sporthal Zuid, Ferdinand Bolsstraat in Amsterdam-Zuid en duren van 9 's morgens tot 6 uur 's avonds. De Stompwijkse dames spelen vier wed strijden n.l. 13.00 uur tegen Ambon. 14.30 uur tegen HBC. 15.30 u. tegen Vole- wijckers en 16.45 uur tegen NEA. RKAVV WOUBRUGGE Het dameselftal van de voetbalvereniging Woubrugge speelt op zaterdag 10 april in competi tieverband tegen het dameselftal van RKAW te Leidschendam Aanvang LEIDEN Ruim dertig „inrichtingen van vermaak'' zijn gisteren en vandaag opgezet rond de Groenoordhal. Morgen gaat het voorjaarslunapark open, dat volgens traditie weer tot stand kwam op initiatief van de VVV. Op Paaszondag is het pretterrein gesloten, maar vanaf maandagmiddag gaat het feest door tot woensdag middernacht. De voorjaarsker- rnis is een van de vele aktiviteiten, die de VVV op dit moment onder handen beeft. In het nieuwe kantoor naast het station en in de kantoren van kust- en bollen streek gonst het aan alle kanten van de bedrijvigheid in verband met de vele toeristen, die dit weekeinde op de bollen afkomen. Interview op IBB-kariveien LEIDEN. De afdeling bedrijfs psychologie van de Leidse univer siteit gaat een onderzoek instellen onder de werknemers van de I.B.B.-Kondorgroep. Doel van het onderzoek is, erachter te komen wat werknemers van het Inge nieursbureau voor de Bouwnijver heid in hun werk aantrekt of niet aantrekt en wat iemand ertoe brengt „bouwvakker" te worden, in het bijzonder bij de I.B.B. Dezer dagen verschijnen op verschil lende bouwprojecten van de IBB-Con- dorgroep studenten van de Leidse uni versiteit om bouwvakarbeiders te inter viewen. De gesprekken vormen de voor- faze van het onderzoek. Daarin wordt aan 30 tot vijfendertig werknemers van de IBB gevraagd hoe zij tegenover hun werk staan en wat zij denken over werkomstandigheden, werksfeer, ar beidsvoorwaarden, leiding etc. en waar om zij „bouwvakker" zijn geworden. In deze vragenlijst zullen eveneens een aan tal vragen beantwoord kunnen worden, die betrekking hebben op het werk van de bouwvakker en motieven om het be roep van bouwvakker te kiezen. Het onderzoekteam van de afdeling bedrijfspsychologie bestaande uit de interviewers en een wetenschappelijk medewerker zal op grond van de antwoorden die ze „op de bouw" kregen, een vragenlijst samenstellen die aan 200 tot 400 bouwvakkers die bij de IBB werken, voorgelegd zal worden. VERSTERKERS GESTOLEN Voorhoutse beat- groep gedupeerd VOORHOUT Er is ingebroken in een onbewoond perceel aan de Prinsen- weg. De beatgroep „Pink Sensation" oe fent daar. Zij bewaren daar ook hun muziekinstrumenten. Een viertal ver sterkers ter waarde van f4000,zijn weggehaald. De groep is zeer gedu peerd, daar zij nu niet kan optreden. Jongen gevonden in Duitsland DEN HAAG-VOORSCHOTEN Om dat hij van huis was weggelopen, had de Raad voor de Kinderbescherming het 13-.iarig zoontje van een 43-jarige be drijfsleider uit Voorschoten in het te huis Don Bosco te Den Haag geplaatst. De vader maakte daartegen groot be zwaar en zelfs de minister kwam er aan te pas. Uiteindelijk ontvoerde de vader het kind en bracht hem naar een door hem steeds geheim gehouden plaats in Duitsland. In verband hiermee moest de vader zich voor de Haagse rechtbank verant woorden. Opnieuw uitte hij felle kritiek op de Raad voor de Kinderbescherming andere instanties. Hij weigerde ook toen de onderduikplaats van de jongen bekend te maken. Uiteindelijk bleek hij daartoe onder bepaalde voorwaarden bereid in verband waarmee de behan deling van de zaak werd aangehouden, teneinde die voorwaarden nader te for muleren. Gistermiddag zette de Haagse rechtbank de behandeling van de zaak voort. Verdachte liet verstek gaan. Het bleek evenwel, dat de jongen juist enkele dagen geleden door de Duitse politie was opgespoord en naar Neder land gebracht, waar hij weer onder toezicht is gesteld. Daarmee wilde de officier van justitie in diens eis reke ning houden, doch wel een stevige stok achter de deur houden teneinde te voorkomen, dat de vader weer iets der gelijks uithaalt. De els luidde 30 dagen gevangenisstraf, waarvan 17 dagen voorwaardelijk en aftrek van de 13 dagen. Die had verdachte reeds in voor arrest doorgebracht. De rechtbank zal op 22 april vonnis wijzen. LEIDEN De parochie „Maria Mid delares" aan het Haagse Schouw te Lei- den viert op eerste paasdag het zilveren priesterjubileum van zijn pastoor, pater ip. Knibbeler, montfortaan. Om half twaalf draagt de jubilaris een Mis op in de parochiekerk. Omstreeks half ^aalf wordt een receptie gehouden in de kantine van de scheepswerf Gebr. Akerboom N.V. aan de Hoge Morsweg 104 te Leiden. Tijdens die feestelijke ont vangst wordt pastoor Knibbeler namens de parochie een geschenk aangeboden. Pater Knibbeler is sinds 1967 pastoor :an het Haagse Schouw. Daarvoor was "dj werkzaam in de gewone- en buiten gewone zielzorg o.a. te Schaesberg, in rectoraat Heiloo en in de volksmis sies op verschillende plaatsen in Neder- Jongerenmis in Chr. Dienarkerk te Zoeterwoude ZOETERWOUDE Eerste paasdag is er om half twaalf in de Christus Die- naarkerk te Zoeterwoude een jongeren mis. Voor de eerste maal wordt mede werking verleend door het eigen paro chiële jongerenkoor en een combo. Het koor staat onder leiding van de heer Perquin. Brucknermis in Petruskerk LEIDEN Op eerste paasdag zal in de Petruskerk tijdens de Hoogmis om half elf het gemengd koor met begelei ding van strijkorkest de 4-stemmige Mis in C van Anton Brückner uitvoe ren. Na de mis zingt het koor het Halleluja van Handel R.-k kerkdiensten PAASZATERDAG Par. Leiderdorp: >chie: dinsdagavond r in het Ontmoeting ontvangen hebt. de Herensingel. Het zakje doet (zo let de viering enkele lieder r Vlasveld zal Toppositie afhankelijk van financiële steun (Van i sportredactie) LEIDEN „Als je Frank Constance ziet herinner hein dan even aan het kratje bier dat ik nog van hem te goed heb en vraag meteen of hU nog plannen heeft om naar Leiden tc komen". Koos Tacnis weet dat het spirituele gedeelte van zijn tweeledige op dracht gemakkelijker is te realiseren dan het tweede verzoek dat hü via een kennis aan de Eiminent- Blokkeerspeler laat overbrengen. „Zo iemand zouden we graag in ons team willen hebben. Dat is een slok op de borrel. Maar hü moet graag komen. Je moet niet ronselen". „Borrel" Kangeroes, dat bijna een competitie lang in de roes verkeerde het Leidse volleybal tot eredivisie niveau te kunnen laten opborrelen, weet dat het voor z'n stunt financieel gezien niet gewichtig genoeg Ls. Zonder te willen zeggen in het „overhemd" te zijn gezet, stelt Taconis naar aanleiding van het vorig jaar verworven sponsorschap: „Financieel zitten we niet best. Je moet de rtcun van Elmi niet overschat ten. Van dat geld kunnen we nog geen trainer be talen. HML/CLV en Eminent Blokkeer hebben tien mille van de gemeente gekregen aan subsidie. Je kan er nog geen groots internationaal toernooi mee opzetten, maar het lijkt me wel aantrekkelijk. Wij krijgen vijftig cent per jeugdlid. Maar aangezien volleybalverenigingen niet zoals gymnastiekvereni gingen horden jeugdleden hebben rondlopen, stelt dat niets voor. Wij hebben geloof ik tien jeugdleden. Dat komt neer op een subsidie van vijf gulden. Problemen „De medewerking ontbreekt hier van velen. Van de sportleraren, van de NEVOBO, Als je iets wilt ver zetten dan geeft dat zoveel problemen. Volleybal wordt gewoon niet verkocht. We moesten op dinsdag avond spelen. Jongeren zag je dan vrijwel niet. Om negen uur speelden we pafe, dan hoef je geen scho lieren te verwachten. Speel je 's zaterdags dan zijn dejongens, die de academie volgen, ook fitter. Dan hebben ze al vanaf vrijdagmiddag rust". Tegenover deze sombere visie ziet Taoonis als geslaagde zet van Kangeroes de komst van trainer Hoogerwaard, de vormalige leidsman van Blokkeer en, als er i:i de vorm van het onderschatte AMVJ geen blokkade was opgeworpen, wellicht het komend seizoen op nieuw aan de leiding van een eredivisionist. Die stranding met de elitehaven in zicht na een compe titie, waarin de Leidse ploeg met kangeroesprongen uit het zich van het al even eerzuchtige Delftse Sigi en het Alkmaarse Octopus leek te verdwijnen, heeft een spoor van dagenlange neerslachtigheid bij de spe lers achtergelaten: „We hadden vier punten voor sprong. Maar eerst verloren we bij Sigi, toen van Octopus en tenslotte van AMVJ/RLVC, na een 2—0- voorsprong. Maar wat mocht je verwachten We hebben nu in ieder geval een gedeelde tweede plaats" Trainer/coach Henk Hoogerwaard heeft onbewoist een nieuwe aanval gedaan op het optimisme van de Kangeroes. De voor één gecontracteerde Rijswijker, die Kangeroes introduceerde bij topploegen als Blok keer,, HML en AMVJ/Deltalloyd en hen regelmatig in contact brengt met dut oonaangevende trio (Taco nis: „Hoogerwaard is een naam, die bijzonderaan spreekt. Als hij met een team komt dan weten de tegenstanders dat het van goede kwaliteit moet zijn. Ze spannen zich extra in. Zodoende steken wij tegen voluit spelende ploegen erg veel op") heeft zijn ver huizing geannonceerd naar Leusden. „Ik zie Hooger waard wel aanblijven. Hij schuwt een paar kilometers niet. Maar hij moet wel een volledige inzet zien en hij eist een goede opkomst. Hij komt niet voor drie spelers helemaal uit Leusden". Zelfde stramien De oude werkwijze, aanvoerder Taconus in de rol als trainer, wil Kangeroes niet terug: „We borduurden vroeger vaak voort op hetzelfde stramien De training is nu veel gerichter. We wisten nooit hoe lang we met een oefening moesten doorgaan. Vroeger train den we uitsluitend op blokkeren en smashen. Nu wordt ook aan teamtraining gedaan. Alle opstellingen worden tot in den treure beproefd". Kangeroes, dat in de slotfaze Piet van Zwieten moest missen („Je liep met hem en met drie anderen, die op de Sport- academie zitten en het zeer zwaar hebben, steeds de kans dat ze zouden afknappen. Het komend seizoen moet hij waarschijnlijk met Johan Kwestroo in dienst") veel opgestoken in het voorportaal van de eredivisie? „In mentaal opzicht zijn we dank zij Hoogerwaard sterker geworden, maar voor velen kost het nog veel moeite om zich over een teleur stelling heen te zetten". Tekortkomingen in spel- technisch opzicht „Veel punten gaan nog verloren door ballen vlak achter het blok. Daarom werd in de laatste wedstrijden een man opgeofferd. Ook hebben we gepoogd om sneller te spelen. Dat is er nog niet uitgekomen. De grootste fout bij ons is de veldver- deling Veel ballen ploffen nog achter in het veld. En dan la.at het blokkeren nog te wensen over Dat moet te verbeteren zijn. We hebben immers lange longens, die verder over het net reiken Het is je eerste aanvalswapen: een smash van de tegenpartij direct afblokken en omlaag slaan". Is met deze „was- liist" aan gebreken een langer verblijf in de hoofd- klas niel gunstiger dan promotie? ..In het eerste sei zoen zouden we in de onderste regionen zijn beland. Een hoge plaats zou vooral hebben afgehangen van financiële steun". MN De bouwvakkers wordt de vrijheid ge laten, al dan niet aan het interview mee te werken. Hun medewerking blijft vol strekt anoniem, evenals hun antwoor den in het vooronderzoek. De gegevens, die uit het onderzoek naar voren komen, worden vastgelegd in een rapport dat door de universiteit aan de IBB-Condorgroep wordt over handigd. De IBB zal daarna de resultaten van het onderzoek publiceren, zodat het ge hele personeel er kennis van kan nemen. (ADVERTENTIE) Verrukkelijk vers ijs Morsstraat 3 SJZ op bezoek bij „Foreholte" ZOETERWOUDE Met nog vier wedstrijden te spelen is naast de zekere eerste plaats van Quick Steps nog vrij wel alles mogelijk in de vierde klas A. Daarom is de uitwedstrijd die SJZ 2e Paasdag in Voorhout speelt van groot belang. Tegen Foreholte neemt junior Albert Bosman de plaats in van de geschorste Sjaak van Slingerland. De opstelling van de groenwitten ziet er nu als volgt uit: doel: Jan Fengler, achter: Theo Schuur. Guus v. d. Geest, Jaap Olsthoorn en Leo v. d. Ham, midden; Jan Koek, Albert Bos man en Theo van Klink, voor: Henk v. d. Zwan, Peter Beereboom en Loek Helder. Reserve B. van Veen, Cees van Velzen en Leo van Teijlingen. Prinses Margriet bij défilé van 25e St.-Joris- niars te Oegstgeest OEGSTGEEST Het défilé van de 25e Sint Jorismars zal door HKH Prin ses Margriet op 22 mei 's middags om 3.30 uur op het kasteel Oud Poelgeest te Oegstgeest worden afgenomen. Dit zal dan het hoogtepunt van deze dag vormen die ter gelegenheid vsn de ju bileum wandelmars wordt gehouden. Het kasteel zal als startplaats dienen voor de specifieke padvindèrsmars die dit jaar voor de 25e maal door jongens en meisjes wordt gelopen. Bij hun te rugkomst zal het terrein rondom het kasteel omgetoverd zijn in een feeste lijk geheel, waaraan Indiaanse dansers, Surinaamse muziek, een Rode Kruis demonstratie en het muzikaal concours van de deelnemende padvind(st)ersband hun bijdrage zullen leveren. Eieren zoeken in „Poelmeer" OEGSTGEEST De zwemverenigin gen Poelmeer en Vivax organiseren op tweede paasdag een grote paaseleren- zoekactie in zwembad Poelmeer. Ongeveer 500 chocolade eieren rijn verstopt op de zonneweide en in het diepe bassin. Een aantal eieren zullen nummers dragen die corresponderen met prijzen die afgehaald kunnen wor den in het restaurant. Dit festijn begint 's morgens om 9 uur precies. Iedereen met een geldig toegangsbewijs voor het zwembad kan aan het eieren-zoeken deelnemen. VOORHOUT In verband met de a.s. verkiezingen zal door de gemeente 'n voorlichtingsavond worden gehouden. Deze avond zal worden gehouden op 13 april a.s. te 20.00 uur in het gemeente huis. VOORHOUT Het besluit van Ge deputeerde Staten d.d. 10 juni 1970 betreffende het bestemmingsplan Dorps plein in Voorhout is thans onherroepe lijk geworden. Het bestemmingsplan ligt op de gemeentesecretarie ter inza ge. VRIJDAG 9 APRIL KATH. MIL. TEHUIS Ned. Bond van Oud-strijders. Schietavond 20.00 uur. STADSGEHOORZAAL Meubelshow Langezaal. 14.00-22.00 uur. ZATERDAG 10 APRIL GROENOORDTERREIN Voorjaara- kermis 14.00-22.30 uur. STADSGEHOORZAAL Meubelshow Langezaal. 14.00-22.00 uur. MAANDAG, 12 APRIL GROENOORDTERREIN Voorjaars- kermis 13.00-24.00 uur. DINSDAG, 13 APRIL GROENOORDTERREIN Voorjaars- kermis 9.00-24.00 uur. DE GOUDEN LEEUW, VOORSCHO TEN Debat Geertsema (WD)—Berger (DS'70). 20.15 uur. DE WAAG Opening exp. „Kijken om te zien" door weth. Den Haan. 20.00 ""GEMEENTEHUIS LEIDERDORP Openbare commissievergadering agglo- meratievraagstukken. VEEMARKT LEIDEN LEIDEN 9 apr. - AANVOER: «tieren 30, melkkoeien 75. vette koeien 60. vare koelen 231. pinken 19. graskalveren 20, vette scha pen 60 (fokschapen 157). vette lammeren 213 1225-1525-1675; pinken, per stuk 550-7i lijk, gelten goed.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3