u sparthuis centrum ORGELS PIANO'S B R I J N E N •"sss^g.- VijfVoudVoordeel Sportvereniging Voorhout verhoogd contributie vrijgeleide CITROËNA2cv4 tennis katalogus 19.50 15.- LEIDSE COURANT VRIJDAG 2 APRIL 1971 VOORHOUT Gisteren kwamen de leden van de sportvereniging Voorhout speciaal bijeen om te beslissen over contributieverhoging. Deze verhoging is volgens het bestuur nodig om de reser ves te verhogen en verruiming van de krap begrote kosten. Er was een grote opkomst der leden, die fel discussieer den. In een gedetailleerd betoog gaf de heer De Gruyter een uiteenzetting van de noodzaak der verhoging. Hij deelde o.a. mede dat de materiaalkosten in 2 jaar tijd met plus minus 30 procent zijn gestegen. De voorzitter de heer Schout- sen, voegde er nog aan toe dat: een aantal oude aandelen ook nog diende te worden afgelost. In de begroting was ook nog niet opgenomen de gelden voor de inventaris. Een der leden benadrukte dat het beleven van plezier in de vere niging een belangrijk element is en men het bestuur de nodige armslag moetgeven. Men ging tot stemming over en met 39 tegen 23 en 4 onthou dingen werd de contributieverhoging aangenomen. Het bestuur stemde niet mee. De contributie wordt nu 85 gulden De vrijheid is de Deux Chevaux aan te zien. Open en eerlijk. Vier deuren. En een fors achterluik. Open dak over het hele dak. Hij geeft je de ruimte. Binnenin. Buitenuit. Zonder beperkingen. En hij is trouw. Waar jij gaan wilt gaat hij ook. Langs hobbelige bospaden en gladde autostrada's. Op gewone benzine. Vele hele kilometers op één litertje. Luister: Met weinig vragen, heel veel geven, laat hij je't plezier beleven Deux Chevaux te touren. Vrij. Twee Bona Stars in Nederl. team LEIDEN Bij het Nederlands-her- en-basketball-team, dat vanmorgen on der leiding van bondscoach H. Kippers naar Denemarken is vertrokken om daar in het weekeind 2 interlands te spelen bevinden zich Bona Starsspelers, namelijk Pieter van Tuvll en Paul Ruj'senaars. Door deze trip van het Nederlandse team zullen er het komend weekeinde geen competitiewedstrijden gespeeld worden in de heren-eredivisie. De Lierse rayonklasser Essor speelt morgenavpnd in de 5-Meihal tegen Ju- ventus. De Schiedammer behoren tot de sterkere teams in deze afdeling, maar gezien het feit, dat Essor het 2 weken geleden presteerde om het net onder Juventus geklasseerde Lakers een verlenging af te dwingen zijn de Leidenaren geenszins kansloos, integen deel. En weten zij tot winst te komen dan zit er zelfs nog een kans in om aan de dreigende degradatie te ontkomen. In de eerste klasse van het district Den Haag heeft Blitz twee weken terug een steek laten vallen door in Delft van achtervolger Achilles te verliezen, met ruim verschil nog wel. Willen de kam pioenskansen behouden blijven dan mag dit niet meer gebeuren en is ook niet nodig in de uitwedstrijd vanavond te gen LUSV. Conditie is namelijk niet de sterkste zijde van de Leidse studenten en als Blitz er in slaagt, dat zwakke punt van hun tegenstander goed uit te buiten, dan moet een ruime overwin ning tot de mogelijkheden behoren. Programma: vrijdag: 19.00 Forcial 2Blitz 3, 19.05 LUSV Dl—'Vodo 2, 20.15 LUSV 1—Blitz 1. Zaterdag: 5-meihal :17.30 Bona Stars CDAS b, Bona Stars DaDAS a. 18.45 Forwodians 1Springers 1, Essor 3TCL 3, 20.15 TCL 2—Storks 2, Essor 1Juventus 1. Verder: 19.30 MSV a Bona Stars e, 19.30 Esso SC 2Essor D2, 20.45 MSV Dl—Blitz D2. voor de senioren en die voor de junio ren blijft gehandhaafd. Over reductie voor studenten en leden in militaire dienst zal het bestuur zich beraden. Bij de rondvraag kwam nog de training ter sprake. Medegedeeld werd dat alle jeugdgroepen beschermde uren krijgen. Over het gebruiken van de mateco- banen in het winterseizoen zal het bestuur zich nog beraden. De opening van de banen zal op 5 april plaats vinden. Ra iff eisen bank Hazerswoudet selecteert HAZERSWOUDE Hoewel het balanstotaal van dc Coöperatieve Raif- feisenbank „Hazcrswoude-Koudekerk" ten opzichte van 1969 in het afgelopen jaar met f2.763.380 steeg, bleek dit niet voldoende om aan alle kredietaan vragen te voldoen. In het jaarverslag over 1970 kan men lezen, dat bij de verwerking van de aanvragen een se lectie moest worden toegepast, waarbij aan bestaande relaties de voorkeur werd gegeven. In 1970 werd, door de voortdurende stijging van het aantal boekposten, de gehele boekhouding geautomatiseerd en behoefde het personeelsbestand niet te worden uitgebreid. In dat jaar kwamen tevens de eerste plannen ter tafel voor een nieuw te openen bijkantoor te Kou dekerk aan den Rijn. Aan het eind van 1970 was er bij "Hazerswoude-Koudekerk" een balans totaal van f25.736.790,90. De saldo winst bedroeg f56708.84 (in 1969 f53154,68); bij de spaarbank was f21584513,45 (in 1969 f 19.631.651,24) ingelegd. De cijfers van verlies- en winstrekening: f 1578785,54 (in 1969 f 1259054,28). Op 31 december 1970 telde de bank 926 leden, 7911 spaarders en 1667 reke ninghouders. De cijfers aan het eind van 1969 luidden: respectievelijk 869, 7527 en 1378. Op dinsdag 13 april vindt 's avonds om kwart voor acht de algemene leden vergadering plaats in Koudekerks „Ho tel van Egmond". Bejaarden zagen „Oud Lisse" LISSE Donderdagmiddag was Re- hoboth geheel gevuld met belangstel lende bejaarden om nog eens te zien naar het „oude Lisse" uit de „goede oude tijd". Maar dat het in die oude tijd er heel primitief aan toe ging, dat deed de heer W. Mesman de aanwezi gen zien in zijn schitterende collectie „oude prenten van Lisse", welke hij allemaal tot dia's verwerkt had en door het gesproken woord toelichting gaf, gepaard gaande met een keurige muzi kale omlijsting. Thans voorradig 6 elektrische orgels, waarvan de prijzen verlaagd zijn wegens gebruik voor demonstraties, alsmede 3 inruilexemplaren. Alle instrumenten 12 maanden garantie, prijzen vanaf 1060, Financiering mogelijk. TURFMARKT 7 - LEIDEN TEL. 01710 - 21595 Opgericht in 1892 Deze klant vanu leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Onderzoek. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant Logisch want die kunt u niet missen, J geen dag. «abntWl16,458 jnootuut. Oaze vijf special* aanbiedingen gelden t/m a.j. donderdag. --- -- tennis katalogus'71 gratis verkrijgbaar. Vijfvoud voordeelprljs Sprinter Verschrikkelijk mooi, helanca trainingspak met aktie-biezen, gezondheidsvoering en kolkraag Vijfvoud voordeelprljs Kindermaten Aluminium fauteui lichtgewicht en roestvrij, zit voor treffelijk dankzij de met 3 cm dik ke schuimplastic gepolsterde be kleding. In zon nig bloemdessin. Catalogusprijs 23.50 Vijfvoud voor deelprijs Meem. uitsluitend camping-aan- vakantie komfortabei slapemals thuis ?Dè- uitgekiende konstruktie van deze voortreffelijke tweepersoonsmatras maakt diF mogelijk. Extra breed en extra lang. incl. hoofdkussen. Catalogusprijs f 59,50. Vijfvoud voordeelprljs 497*) Hot pants Terlenka met omslag mt. 34 t/m 42, 5 kleuren donker-bruin-oud rose- marine-violet-bordeau Vijfvoud voordeelprijs

Leidse Courant | 1971 | | pagina 8