Ereplaatsen LGB in zwemvierkamp i Twee kopjes koffie voor honderd gulden Leidse Agenda MARKTEN SPELENDE KINDEREN TE WATER GERAAKT HVL maakte geen vuist UVS-jeugd doelpuntrijk ten onder SISEO klopt Noordwijk Achilles pakt Blitz stevig beet |ANDAG 22 MAART 1971 STGEEST De jongeren van Oegstgeest mogen gebruik maken van de oude de Zwügerkcrk te Oegstgeest om er een open jongerencentrum van te Zaterdagochtend konden wy getuige zijn van het eerste resultaat: de ope- n een koffiebar waar zo maar iedereen mag binnenwandelen. >Pr° louder J. J. Thorn verrichtte met een druk op de knop van het koffiezetappa- de opening welke ook werd bijgewoond dóór burgemeester T. A. J. van Eysinga, ouder J. E. Temminck, de raadsleden de heer Olivier, mvrouw Van Belle, als- 3 de heer Cleton. Ook de gemeentesecretaris, de heer J. Vreeke gaf acte de ;nce in de kleine, kleurrijke en bijzonder gezellig ingerichte ruimte, zullen gaarne jullie activiteiten op de voet volgen", drukte wethouder Thorn •ugd op het hart, „en daarom hopen wij, dat jullie iemand aanwijzen waar de 'feente contact mee kan onderhouden". Overigens zullen de activiteiten binnen *eu op te richten Stichting gebundeld worden. 111(1 heer Thorn complimenteerde Dick Juffermans met het prachtige resultaat na de „tap" openging. Zeer tot tevredenheid van de voorzitter van Oegstgeest- •f, de heer L. F. Trijselaar, en de vice-voorzitter van de winkeliersvereniging, ■er Van Weerlee. ,>ns de middenstanders tasttten zij diep in de buidel en honoreerden twee es koffie met een bedrag van 100 gulden LEIDSE COURANT lijn 'opinschrijving voor asveetentoonstellin g in Groenoordhal >EN Vrijdag a.s. wordt de 21ste sveetentoonstelling in de Groen- lal gehouden; het belooft een >ts" gebeuren te worden. Vorig jaar het aantal ingezonden dieren met jrote sprong vooruit gegaan mede het feit, dat „Rotterdam" was vullen. k dit jaar heèft er in Rotterdam Paasveemarkt plaats en dit wettig- verwachting, dat ook dit jaar Leiden veel vee kan verwachten. Daar- lover staat het feit, dat er dit jaar „Paasvee" is. Het prijsverschil de magere koeien en de slacht- is van dien aard, dat vele mesters ten afweten. Üe winst is klein en te groot. De grote mesters uit land zullen in Leiden aanwezig wordt dan ook topkwaliteit ver- zoals nog nooit te zien is ge- Het aantal inschrijvingen is ge- van 56 tot 84. Ingeschreven: 55 zwartbonten (waar onder enkele buitenlandse rassen); 125 roodbonten; 60 dieren geschikt voor de weiderij. Totaal 240 stuks, dat is iets hoger dan het vorige jaar. Verder zul len nog getoond worden 25 vette kalve ren en enkele hokken schapen. Wethouder Lij ten van economische za ken zal vrijdagmorgen om 10 uur deze tentoonstelling openen. Bloemsierkunst uit Japan tentoongesteld WASSENAAR Leerlingen van de Ikenobóschool (Japanse bloemsierkunst) onder leiding van mevrouwDiels, zul len, zoals ieder jaar, hun werkstukken tentoonstellen op een expositie, die van 30 maart tot en met 2 april in het Deylerhuis gehouden zal worden. De expositie zal 30 april 's avonds worden geopend, door mevrouw M. Fujisaki, echtgenote van de Japanse ambassadeur in ons land. 's Avonds zullen er films worden vertoond. De opbrengst van de entreegelden is bestemd voor het An jerfonds. Velen, die de bisschopswijding van monseigneur Ad Simonis zaterdag bijwoonden, meenden een mystificatie te hebben ontdekt. Zij zagen zowel op het altaar als in één van de kerkbanken dezelfde man. Ingewijden wisten echter, dat het hier wel degelijk twee verschillende figuren betrof: in de bank broeder Vincent Simonis, geflankeerd door zijn moederzuster en broer en op hel altaar monseigneur Simonis. Zuidwest zal zonder stroom LEIDEN In Leiden Zuid-West zaterdagavond voor enige tijd de stroom uitgevallen. Een gevolg hiervan dat de spoorwegovergang van de He renstraat en de Telderskade voor enige tijd gesloten bleven. De politie heeft agenten op post gezet om ongelukken, door vertraging in verkeer en voorbij rijdende treinen te voorkomen. ANDAG 22 MAART iP>° hoinvburg „De Sprakelozen" Rotterdams Toneel. Aanvang Huis Rapenburg 24 Opening se Week. Aanvang 22.30 uur. der V.V. S.L Opvoering twee ilnederlandss kluchten. Aanvang rertBronaatsgebouw Oegstgeest Bij- Lu mst Kapperspatroonbond. Aan- 20.00 uur. idag 23 maart ouwburg „De Sprakelozen". Rotterdams Toneel. Aanvang J0r- Idsgehoorzaal Liederen recital. bel! yang 20.00 uur. Uisgebouw Berkenkade Leiderdorp - Cj iderVeigadering Wit-Gele Kruis en eoe Kruis (Leiderdorp en Zoeter- e) 20.15 uur. nsdag 24 maart >«ze-orgelconcert Van Ben Fey. ang 12.30 uur. lel Sassenheim Receptie ter ge heid van het jubileum van de heer 1. van Schie, directeur Stokker- chroomindustrie. Aanvang 16.30 Derdag 25 maart jtodsgehoorzaal Filmlezing K. en O. ang 20.00 uur. ienhal Concert Leids Studenten irorkest. Aanvang 20.15 uur. 26 aart oenoordhal Vebo-tentoonstel- irdag 27 maart 'te Burcht Receptie ter gele id van het 25-jarig bestaan van de bene Nederlandse Invalidenbond. ang 14.00 uur. 6.20—6.70. Kroten, gekookt Komkommers B 42—54. Komkom- 3237. Sla: A 16—20. Raapstelen 10— Snelle hulp redde hen van verdrinkingsdood VOORHOUT Vrijdagmiddag zijn 2 kinderen in de vijver aan de Vermeer- straat te wwater geraakt en daarna ter nauwernood van de verdrinkingsdood gered. Het waren Petra (3 jaar oud) en Carla (2 jaar) van de familie J. C. van der Ploeg. ADVERTENTIE Schouw van wegen, lanen enz. Burgemeester en wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat, over eenkomstig het bepaalde in artikel 17 van de Verordening op wegen, lanen, straten enz. en wateringen en sloten, te beginnen op 19 april 1971 schouw zal plaatsvinden over: a. alle, bijzonder eigendom zynde en voor het publiek verkeer openstaande wegen, lanen, paden, straten, kaden, pleinen, hofjes, stegen, sloppen of poorten en gangen, alsmede de daarin gelegen of daartoe behorende bruggen en andere kunstwerken; b. alle bijzonder eigendom zijnde wa teringen en sloten en de riolen ter vervanging daarvan gemaakt, als mede de daartoe behorende sluizen, duikers, buizen, toegangskokers en dergelijke werken. Leiden, 23 maart 1971. Mevrouw van der Ploeg vertelde dat de kleintjes nooit zover kwamen Met andere kinderen uit de buurt speelden zij altijd in hun tuin, waarin een zand en een schommel zijn aangebracht, en onbewaakt ogenblik zijn ze bij het bruggetje gaan spelen en te water geraakt. Een jongetje, Paul van Vliet, ging snel naar de winkel van PEKA om dit te vertellen. De caissière Bernajdine Kampen, snelde toe en kon Petra redden, maar Carla dreef al in het midden van net water. Mevrouw M. A. van Meygaarden uit de Willem Alexan- derstraat had juist haar boodschappen gedaan. Zij bedacht zich geen ogenblik en sprong meteen te water en waadde moeizaam door de modder. Zij kon de kleine Carla, die met het gezicht beneden en geheel levenloos ir) water dreef, pakken en naar de «kant brengen. Nadat eexste hulp was toege past heeft de heer Lempers de kinderen onderzocht. Mevrouw V. de Ploeg, toen geheel verlamd van schrik, vertelde nu dat het een gelukkige omstandigheid .was dat het na 4 uur gebeurde door veel kinderen bij het bruggetje speelden en snel alarm kon worden ge maakt. Zij ond wél dat eer betere afrastering bij de brug in deze kinder rijke buurt nodig is. Onnodig te zeggen dat mevrouw V. d. Ploeg onuitspreke lijk dankbaar was, werd de redster mevrouw Van Meygaarden ver rast met een mooie kamerplant. De kinderen hebben geen nadelige gevol gen ondervonden van het avontuur. LEIDEN Tydens de door de Rijsvvijkse RZV georganiseerde vier kamp heeft het zwemteam van de LGB een behoorlijk aantal ereplaatsen be haald en een aantal kringrecords ver beterd. E. Maasdijk boekte een zege op de 50 ni schoolslag voor onder de 10 jaar in 47.8, waarmee hij tevens het kring- record met 0,1 sec. omlaag haalde. Rudy Plouvier eindigde als derde in 50 sec. Bij de meisjes was een derde plaats weggelegd voor J. Vonk met een tijd van 52.-. Rose Vonk eiste de 100 m rug slag onder de 12 jaar voor zich op. Met een tijd" van 1.29.6 tikte zij als eerste aan. Jan Willem Hoogervorst en W. Holman finishten bij de jongens als tweede en derde ln 1.32.2 en 1.32.6. Op de 100 m vrije slag meisjes onder de 14 jaar eveneens een tweede en derde plaats. Ditmaal voor Jolanda v. d. Maa- rel en Marian Bestelink, die een tijd van 1.17.4 en 1.17.8 kregen toegewezen. Bij de jongens kwam Peter Wolters 0,1 sec. te kort. Met 1.08.4 werd hij als tweede geklasseerd. Op de 100 m vlinderslag een tweede plaats voor Renée Platje, die 1.27.3 nodig had om de afstand te over bruggen. Het tweede kringrecord van deze middag kwam op naam van Dick Werter, die 1.16.- maakte op de 100 m vlinder, hetgeen tevens een tweede plaats opleverde. Bij de 50 m rugslag meisjes onder de 10 jaar ditmaal een tweede plaats voor J. Vonk in 45.2, terwijl bij de jongens Rudy Plouvier en E. Maasdijk tweede en derde werden in 44.6 en 46.-. Veel succes voor de LGB op de 100 m vrije slag onder 12 jaar. Erna Maasdijk, Toni Vermond en Inge Koek eisten alle ere plaatsen op in 1.20.7, 1.26.2 en 1.28.-. Programma Zoeterwonds Katholiek Vrouwengilde ZOETERWOUDE Het programma van het Katholieke Vrouwengilde- voor de komende weken ziet er als volgt uit; morgen, dinsdag 23 maart, bingo-avond in het Don Boscohuis; dinsdag 30 maart: kaartavond; dinsdag 13 april: excursie naar de fabrieken van v. d. Bergh en Jurgens in Rotterdam. Het vertrek van de bus is gesteld op 9 uur vanaf de Wei poort. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Aanmelding bij een van de bestuursle- LEIDEN De Katholieke Vrouwen gilde organiseert woensdagavond een speciale Gilde-avond, waarbij een volks dansgroep „Achalay" zal optreden. Volksdansen uit Joego-Slavië en andere landen zullen door deze groep in de grote zaal van „De Kleine Burcht" ten uitvoer worden gebracht. Iedereen is deze avond, die om 20.00 uur begint, van harte welkom. Bij de jongens zegevierde Alex v. Bel- kum in 1.18.- met W. Holman in 1.22.5 op de tweede plaats. Op de 200 m rug slag kwam Renée Platje ten tweede male op de tweede plaats terecht. Haar tijd van 2.51.4 was overigens beter dan de 2.53.7, waarmee Dick Werter bij de jongens als derde finishte. Mènique Plouvier kwam goed voor de dag op de 200 m wisselslag. Na 3.07.7 tikte Mo nique aan, hetgeen gehonoreerd werd met een tweede plaats. De talentvolle Peter Wolters duldde bij de jongens niemand naast zich. Met 2.44.8 zege vierde hij glansrijk. Het derde kringrecord werd verbeterd door de 4 maal 100 m wisselslag esta fette voor meisjës onder de 16 jaar. Re née Platje, José Neuteboom, Monique Plouvier en Anke Schueler haalden het oude record met een tijd van 5.36.8 met niet minder dan 11 seconden omlaag. Overigens niet voldoende voor de hoog ste klassering. Door een diskwalificatie ontging de jongensploeg een zege (tijd: 5.05.9). Golf van inbraken Alphen a.d. Rijn ALPHEN AAN DEN RIJN De Al- phense politie werd zaterdagmorgen ge confronteerd met een drietal inbraken. De inbraken zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag gepleegd en gingen gepaard met vandalisme. De eerste inbraak was in het achter restaurant van Avifauna. Hier wist men de keuken binnen te dringen door ver breking van een ruit. Er werden 20 appeltaarten en 200 eieren vernield. Een hoeveelheid rookartikelen werd ont vreemd. Dezelfde personen hebben naar alle waarschijnlijkheid ook een bezoek gebracht aan het nieuwe computercen trum van Samson, De Sloep. Alle 26 vertrekken van het gebouw werden gron dig doorzocht. Kasten en bureauladen werden overhoop gehaald en een foto kopieerapparaat werd vernield. Uit de kantine van het gebouw werden ver scheidene doosjes met geld gestolen, tot bij elkaar een bedrag van 150 gulden. Ook het in dezelfde wijk staande opslag magazijn van V D kreeg bezoek van inbrekers. Evenals bij de andere inbraken werd een ruit ingeslagen. Uit het kantoor van dit gebouw werd 500 gulden ont vreemd. Ook op andere plaatsen in Al phen was het inbrekersgilde actief. In de wijk Rijnzate was het een insluiper. Een bejaarde man, bemerkte dat tijdens zijn afwezigheid het dressoir was opengebro ken. Er was een kistje met 45 gulden uit gehaald. Op twee andere plaatsen in Alphen werd eveneens ingebroken. De buit was echter zo gering dat het de moeite voor de krakers niet loonde. Bij de bakkerij Van Zalingen werd een portemonnee met enkele guldens weggehaald. Bij de Da Costaschool was de buit niet veel Sint-Jansfanfare concerteerde voor volle zaal ZOETERWOUDE Het menu dat de St.-Jansfanfare zaterdag avond de bezoekers in liet volledig bezette „Centrum" voorschotelde was van een byzondere samenstel ling en kwaliteit. De fijnproevers hebben zich de vele gerechten bij zonder laten smaken. Alvorens de eerste gang werd geserveerd, sprak voorzitter J. Straathof zjjn vreugde uit over de grote op komst van het publiek. Er zjjn weer enkele leerlingen in opleiding die binnenkort het korps de zo noodzakelijke aanvulling geven. De financiële positie van de vereni ging is verbeterd door de gift van het „Anjerfonds" Zuid-Holland. Toch zal het noodzakelijk blyven de aktles die gevoerd worden te blyven steunen. „Wij zyn de enige geüniformeerde lompenophalers in Nederland" aldus de heer Straat hof. Het programma werd geopend met de pittige mars „The Fairest of the fair" van Sousa. In de dra matische ouverture „Caesar en Cleopatra" van Gerard Boedijn werden de solistische trekjes ge speeld door de heer L. v.d. Ak ker. De sterke nuances in „Ameri- cain folk suite" werden gevolgd door „Teenager fantasie", waarna het eerste gedeelte werd afgeslo ten met „Paso Doble for band" van J. v. Eek. Twee fijne solo's werden hierbij gespeeld door de gebr. Gerard en Jos Straathof. Met het „Semper Dixieland" werd het tweede deel van het program ma „op de lichte toer" ingezet. Na de „Black and White min- strelshow" volgde een glaszuivere vertolking van Gl. Millers „Moon light Serenade". Het,pittige ritme van „Jamaican folk Suite" kwam goed over. In „Josua" van Ken Roccard ging een koraal over in dixieland. De stemming steeg met ..Adalita" en bereikte haar hoogte punt met James Lastmelodieën, waarna de deuren wijd opengin gen en „The Saints" binnenmar cheerden. Een langdurig applaus dwong dirigent Jan Mey tot een toegift die men schonk met „El gato Montes". Een staande ova tie vielen fanre en haar bekwame dirigent daarna ten deel. De vouwfiets, waarvoor elke bezoeker bij het betreden van de zaal een gratis lot ontving, was voor me vrouw W. Ammerlaan-Disseldorp van de Weipoortseweg. Met een dansje tot besluit bleven de aan wezigen nog geruime tijd in een geanimeerde stemming bijeen. Jongetje gewond bij LEIDEN Een zesjarige jongen uit Leiden moest zaterdagmiddag met ern stige hoofdwonden in het Academisch Ziekenhuis worden opgenomen, nadat hij op het fietspad langs de Vondellaan ln botsing was gekomen met «een brom fietser. Het jongetje reed met twee vriendjes aan de verkeerde kant van de weg. Hij zwenkte plotseling naar links en kwam hierbij met zijn hoofd tegen het stuur van de bromfiets aan. Inbraak in platenzaak LEIDEN In <le nacht van donder dag op vrijdag is uit een grammofoon- platenhandel aan de Breestraat een be drag van 1000 gulden weggehaald. Ook werden 20 grammofoonplaten met een gezamenlijke waarde van 400 gulden gestolen. De daders hebben zich toegang verschaft door verbreking van een ruit aan de achterzijde. Inbrekers actief in De Kooi LEIDEN In de nacht van donder dag op vrydag is ingebroken in een woonhuis aan de Medusastraat. Hier werden een gouden halsketting en een gouden schakelarmband weggehaald. De dader van deze inbraak heeft ook getracht in te breken in een huis aan dezelfde straat. De man, een 26-jarige stratenmaker uit Leiden, is enkele uren na de inbraak door de politie gegrepen. Auto's ontdaan van onderdelen LEIDEN Van een op de Lammer markt geparkeerd staande auto, een gloednieuwe Opel Kadett, zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag de ach terwielen afgehaald. Uit een auto die geparkeerd stond op de Garenmarkt heeft men de achterbank gesloopt. Oranjevereniging van Zoeterwoude kiest voorzitter ZOETERWOUDE Het bestuur van de Oranjevereniging biedt het concept- feestprogram aan dat samengesteld is voor 30 april op de jaarvergadering die morgenavond wordt gehouden in ,",Ons Huis" aan de Dorpsstraat. Naast de behandeling van de jaar stukken is er ook bestuursverkiezing waarbij de heren J. van Gent en W. K. van Bohemen aftredend en herkiesbaar zijn. Het bestuur komt ook met een voorstel om te voorzien in de lang durige voorzittersvacature. Sinds enkele jaren werd deze functie waargenomen door de heer Jac v.d. Geest. LEIDEN HVL is de tweede helft van de veldhandbalcompetitie niet best gestart. Natuurlijk hebben de Leide- naars het excuus dat Piet Hiestand niet meer mag keepen in verband met zijn knie, maar daaraan heef het toch niet gelegen. Hans Ladan was uitstekend op dreef in het Leidse doel al is het weer zo dat deze speler anders nog LEIDEN Het regionale jeugdelftal van UVS heeft in een goede en doelpunt rijke wedstrijd een 64-nederlaag ge leden tegen Feijenoord. Vooral in de eerste helft speeltl® Feijenoord sterk en schoten Feteris, v. Kuyk en Breuer (3x) vijfmaal raak. Slechts na de derde treffer kon Wil Groenendijk na een „12-combinatie" met Gilles Hendrikse dit ritme even verstoren en j1 laten aantekenen. Na rust liet UVS zich niet meer wegspelen. Integendeel, zelfs schoot Piet v. Putten UVS naar 52, toen doelman Hoek de bal na een vrije trap van Henny Dub belman precies voor zijn voeten stomp te. De weer uiterst gevaarlijke Gilles Hendrikse schoot even later keihard raak: 53, Door Van Kuijk kwam Feije noord op 63. Mat Herreur bepaalde na een vloeiende combinatie met Gilles Hendrikse de eindstand op 64. i paar dóelpunten had kun- Nu kwam Quintus aan de meeste treffers: 8 tegen HVL 4. De Leidse aanval was niet best. Vele malen kwa men de roodwitte aanvallers alleen voor de keeper en vuurden dan een zeer ongevaarlijk schot af. Minstens tienmaal deed zich zo'n situatie voor. De vier Leidse doelpunten werden ge scoord door Hans Kagie, Kees Lucas* George Tiesema en Theo Zwartjes. ADVERTENTIEI Voorbereidingsbesluit De Burgemeester yan Leiden maakt be kend, dat in verband met de bouw van een aantal flatwoningen aan de Plesman- laan/Muiderkring, ter gemeentesecretarie (Stadhuis, kamer 112) voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeente raad van 15 maart 1971, houdende de verklaring, dat een herziening van bestemmingsplan „LeidenMorskwartier 1964" wordt voorbereid voor het op de bij dat besluit behorende tekening Gr. St. no. 4288 met zwartwitte blokarcering aangegeven gebied tussen de Plesman- laan en Gerard Brandtstraat. Leiden, 22 maart 1971. De Burgemeester voornoemd. LEIDEN Het zwak gestarte Noord- wijk heeft zich in het verloop van de competitie ontpopt tot een onberekenba re outsider. Diverse titelpretendenten hebben dit tot hun schade moeten on dervinden. Ook tegen SISEO wilde het „herboren" Noordwijk zich waarmaken. Gevolg was zondag op Roomburg een keihard duel, waarin SISEO moest win nen om zijn promotiekans te behouden. De beginfase van de wedstrijd was voor Noordwijk, doch zijn aanval had te veel tijd nodig om voor het doel van invallerkeeper Jan Stolwijk te komen. Kort voor de rust tikte Geert Reijns een vrije slag van Stef Linthorst handig door naar de sprintende Jacques Gerris. Diens inzet werd nog gestopt door de Noordwijkkeeper, maar tegen de prach tige boogbal van Hans Montanus had hij geen verweer, 10. In de tweede helft kreeg SISEO via Lex Montanus en Stef Linthorst het middenveld in handen. Dank zij zijn genïspireerd spelende aanvoerder Frits Voermans kwam Noordwijk gelijk. Toen tenslotte Gijs Groenewegen. die deze keer een meer verdedigende taak vervulde, een strafcorner insloeg, moest de Noordwijkkeeper aan de noodrem trekken. De toegekende strafslag werd door Jaques Gerris benut, 21 Starre-Kluijters 143 pnt.; 3. De Tc Burg 132 pnt.: 4. echtp. Roorda 119 pnt.; 5. Megchelse-mevfc- v. d. Ham 118 pnt.; 6. dames v. d. Wljngaam-Roman 116 pnt.; 7. dames Tuk-Horree 114 pnt.; 8. en 9. echtp. Lakomy 113 pnt.; dames Van Norden-Korswagen 113 pnt.; 10. De Haas-Altink 92 pnt.; 11. Baarda- Versteeg 87 pnt.; 12. echtp. v. d. Scheun 7 pnt.; 13. dames Upwich-Nannlng 63 pnt. WARMONDDe Leidse kunstenares Beatrice Kluivers, die sinds kort haar atelier heeft in een huisje aan de Warmondse Dorpsstraat, zou vanmorgen door de gemeente uit dit huisje worden gezet, omdat het onbewoonbaar verklaard is en Beatrice er onwettig inwoont. De sterke arm. die de uitzetting had moeten bewerkstelligen, kwam echter niet opdagen. Beatrice kon da ardoor rustig doorgaan aan haar stilleven. LEIDEN Het is er in dit weekend dan toch van gekomen. Een fel spelend Achilles bracht Blitz een belangrijke nederlaag toe. Blitz ^tartte met een m.t.m.-verdediging en een 221-aan- val. Na 5 minuten spelen was de stand 10—7 voor Achilles. In de volgende minuten sloeg Achilles hard toe. Technisch- en tactisch gezien waren zij superieur en met magnifieke breaks, drives en afstandsschoten werd de veste van Blitz hevig onder vuur genomen. Stand na 10 minuten 2710. Achilles bleef scoren en bepaalde de ruststand op 5820. Na rust herstelde Blitz zich goed. Door Blitz werd nu een lot and one verdedigt. In de aanval wist Wout Baars met uistekende drives dc score wat op te trekken. Na 10 minuten spelert was de stand 7833. De eindstand werd 9655 in het voordeel vai} Achilles. Topscores: Wout Baars 19 punten; Koen v. Dijk 12 punten. Veel beter deden de junioren het. Door ziekte van Henny Koemans en Hein v. Oorschot was het team aanzienlijk verzwakt. Het deerde de junioren niet. In de moeilijke uit wedstrijd tegen Jumpers wisten zij in een sensationeel slot met 3940 de overwinning te grijpen. Programma voor het komende week end: 273. Aristou 1Blitz -1; Bona Stars 3Blitz 2; Essor 1Blitz l (D). iï3. Jumpers 4Blitz 3. Ét

Leidse Courant | 1971 | | pagina 5