OPZET „ADVIESRAAD VOOR BINNENSTAD" GEWIJZIGD Alphense populieren worden machinaal uit grond gerukt Optimale inspraakmogelijkheid B. en W. stellen hun plan ter discussie CHU-Oegstgeest wenst nauwer contact met K VP Agenda Leidse raad Tentoon stellingen Kamer kandid aten in politiek café Z'woude Hearing plan Buitenlust brood jesbar inn 50ct I Leidse Agenda WOENSDAG 3 MAART 1971 LEIDSE COURANT en W. menen, dat door hun concept tegemoet wordt gekomen aan de bezwaren, die ir aanleiding van het eerdere raadsvoorstel werden aangevoerd met betrekking de te grote omvang van de voorgestelde adviesraad en tot het feit, dat taak en erantwoordelühheid van het gemeentebestuur enerzijds en van de Raad van Advies Yori nderzUds onvoldoende waren vastgelegd. EIDEN Het gemeentebestuur van Leiden heeft een gewijzigde opzet ntworpen voor een „Adviesraad voor de Binnenstad". De gewijzigde opzet oorziet in de instelling van een afzonderlijke Adviesraad voor de stads- itbreiding. Het heeft dit concept toegezonden aan een aantal instellingen n groeperingen, die zich in het bijzonder de leefbaarheid in de Leadse innenstad aantrekken. Geadresseerden zijn uitgenodigd om op 8 maart, i middags om half vier ten stadhuize hun mening over het ontwerp te even. Daarom werd gekozen voor een an- „>re vorm van methodische inspraak, aarbij naar systeemaansluitirig werd «zocht bij de reeds functionerende opzet de Merenwijk, die bestaat uit een ysteem van werkgroepen, wie werk- ■rreinen in principe samenvallen met de lortefeuitles van de betreffende wet- Diiders. lexibel i W. achtten het noodzakelijk, te lüjven uitgaan van het principe van een eïnstitutiona ldseerd overleg tussen ge beente en burgerij. De oplossing, diie iijkens het concept gevonden werd, is flexibel mogelijk en heeft ten doel maniimgen, die leven onder de ver- chifllende schakerinigen van de burgerij, poveel mogelijk tot htm recht te doen tomen. Het ontwerp voorziet in een Raad an Advies voor de binnenstad en een aad voor Advies voor de stadsuiitbrei- "eUc van deze Raden van Advies bestaat Werkgroepen voor de binnenstad zijn: werkgroep binnenstadsstructuur; II. .erkgroep economische zaken ;III. werk- poep wonen en openbare werken; IV. werkgroep CRM en onderwijs. Werkgroepen stadsuitbreiding werkgroep CRM (samenvoeging hui dige werkgroepen Cultuur en Recreatie :n maatschappelijke voorzieningen); II. werkgroep scholen en kerken en III. werkgroep wonen en overige voorzie ningen. Het proces van inspraak (meningsvor ming-advies) speelt zich primair af in de werkgroepen. Hun taak is: a. het uitbrengen van advies over, via het dagelijks bestuur, voorgelegde on derwerpen (welke kunnen worden inge bracht van de zijde van de gemeen te); b. het zelf ontwikkelen van mitiatie- ren en denkbeelden, welke verband louden r -t het werkterrein van de «treffende werkgroep; contactlegging met de burgerij voor goede vervulling van het vermelde ander a en b (mogelijk via subgroepen, openbare vergaderingen, voorlichtingsa vonden, publikatie van adviezen e.d.). In de nu voorgestelde opzet welke Grofvuil- ophaaldienst DONDERDAG 4 MAART nieuwe opkomende organisaties en groeperingen is mogelijk, evenals het rekening houden met nieuw opkomende organen op bepa.:ld gebied, zoals b.v. in het leven te roepen Raad van Overleg en Advies voor het welzijnsbe- id in de gemeente; 5. tot de taak van de werkgroepen behoort uitdrukkelijk mede de contact legging met de bevolking via andere daartoe geëigende middelen, zoals open bare vergaderingen, voorlichtingsavon den, publikatie van adviezen. Wat betreft de verhouding van de „Interne Stuurgroep" nog h~t volgende: Raden van Advies tot het gemeentebe stuur en op positie en taak van de deze „Interne Stuurgroep" maakt geen deel uit van de Raden van Advies voor resp. de binnenstad en de stadsuitbrei ding wordt gerealiseerd doch func- ten behoeve van de beleidsvoorberei ding wordt gerealiseerd ,doch functi- tioneert als intern orgaan met betrek king tot de besluitvorming (beleidsbe slissing) door het gemeentebestuur. De ze interne Stuurgroep bestaat uit de wethouder Stadsontwikkvlng als voor zitter, de Chef afdeling Stadsontwikke ling ter gemeen tesecre' a!s secreta ris. en andere in aanmerking komende wethouders en hoofdambtenaren en vergadert in een sectie binnenstad en een sectie stadsuitbreiding De beslissingen van burgemeester en wethouders omtrent alle in aanmerking komende onderwerpen monden uit in voorstellen aan de gemeenteraad, welke vóór behandeling in de plenaire raad om advies worden voorgelegd aan de betreffende Raadscommissies. Langs de ze weg worden de prioriteiten voor het beleid ten aanzien van resn. binnenstad en stadsuitbreiding bepaald en moet de uiteindelijke bcleidstoets'nc binnen het kader van het totale gemeentelijke be leid plaatsvinden. reeds op gang is gebracht t.a.v. de Merenwijk ligt het zwaartepunt bij de verschillende werkgroepen. Middels de werkgroepen kunnen alle bestaande organisaties en groeperingen meespre ken, waarbij zij worden ingeschakeld ir die werkgroep, welke met name he' aspect behandelt, waarbij elk van d« organisaties e.d. het meeste belang heeft. Voorts is voor elk van de werk groepen rekening gehouden met een vertegenwoordiging van de bewoners. Het probleem hoe een orgaan van vol doende brede samenstelling voor ruime inspraak in het totale binnenstadsbeleid te verkrijgen, terwijl toch een beper king in omvang in acht zou moeten worden genomen in feite vrijwel onoplosbaar wordt in deze opzet ondervangen. Daarbij wordt met name ook met het oog op de mogelijkheid van een optimale inschakeling van de burgerij de opzet zoveel mogelijk flexibel gehouden, want: 1. gecombineerde vergaderingen van werkgroepen zijn mogelijk; 2. een werkgroep dan wel meerde re werkgroepen gezamenlijk kunnen subgroepen voor bepaalde aangelegen heden instellen; andere geïnteresseerden en des kundigen kunnen door werkgroepen bij het werk van de werkgroep of een subgroep worden betrokken; 4. aanvulling van de vaste kern van de werkgroepen met representanten Riebeeckhof, Jan Ple- Coenhof, Pleter Bothstraat, Alber- Agnesstraat, Charlotte de Bourbonhof, Juliana van Stolberghof, Anna van Buren- .rnlxstraat (van WiUem ^le Ztvijger- VRIJDAG 5 MAART Haagweg (geheel). Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Haagweg (tien hulzen), Kllkspaanweg, Da Costastraat, de Genestet straat, Nicolaas Beetsstraat, Potgieterslaan, Toussaintkade. Sta- irlbostraat, Corantijnstraat, Willem Zwijgerlaan - geheel, Abr. Crijnssenstrr Stuyvesanthof. Bjfij OEGSTGEEST „Een ding ontbreekt I toedragen, ons nog in Oegstgeest. Dat is een nau- j Tijdens de bijeenkomst kregen de jon- wer samenwerking met de KVP. Die is geren in de CHTJ uitgebreid de aandacht. echter in de pen". Aldus voorzitter D. J. Kommer gisteravond voor de algemene jaarlijkse ledenvergadering van de CHU- Oegstgeest. Wel stelde de heer Kommer in het vooruitzicht dat beide partijen deze maand weer eens met elkaar gaan praten. Bij de rondvraag kwam de sa menwerking nogmaals ter sprake. De vergadering betreurde, dat het verlang de contact zo traag op gang komt. Be halve aan samenwerking ontbreekt het de CHU-afdeling ook aan financiën. De voorzitter, de heer D. J. Kommer, had er al eens op gewezen en in de sociëteitszaal van het gemeentecentrum werd dit publiekelijk door de penning meester, de heer W. Oudshoorn, beves tigd. Men heeft de leden om een extra- bijdrag verzocht en tevens een voor stel tot contributieverhoging (van 20 naar 25 gulden per jaar) aanvaard. Het be stuur heeft echter een open oor voor leden die genoemd bedrag bezwaarlijk achten. Meerhof, Akkerhof, Weidehof, Telderskade, Mulderstraat, Gerrit Kastelnstraat, Segaar- «traat, van Dlemelstra (geheel). Rapenburg 24 Hot House Kwintet 28 februari tot 12 april. Tentoonstelling maart: Griefiek van Jennie Dalenoord en 6 maart: textielabstracties van Ini van >ef en Martin den Hollander TENTOONSTELLINGEN Stedelijk Museum De Lakenhal: tot 29 maart: Foto's van Meinhard Woldering. 26 efbruari tot 12 april. Tentoonstelling van merklappen. Galerie van der Vlist: tot en met 1 maart: Griefiek van Jellie Dalenoord en Ronnie Meerts. Plastieken van Frits Sta pel. Van 1 maart tot 1 april: Groepsten toonstelling. Galerie 't Duyvenhuis: 19 februari tot 6 maart: textiel agstracties van Ini van Nahuys en tekeningen van Saeftinghe. Galerie het Hoekje bij de Pomp: tot 28 februari: Foto's met eigen teksten an Peter van der Werff. 20 februari tot 12 maart: Tekeningen van Elze Ver boef en Martin den Holander LEIDEN De gemeenteraad van Leiden komt op maandag 15 maart des avonds te 19.30 uur bijeen. Op de agenda staan o.a. de volgende onderwerpen: beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de gemeenteraad, de heer J. G. C. Wiebenga WD); benoe ming van een lid vari" de Commissie voor de Geneekundige- en Gezondheidsdienst en een lid van de Gewestraad uit de leden van de gemeenteraad (vacatures mevrouw drs. W. D. J. Doctor geb. de Leeuw); aanwijzing van een vijfde con rector aan de Rembrandtscholengemeen- schap; verzoek van het bestuur van de Stichting Roomsch-Katholieke Scholen om medewerking voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen voor het eerste leerjaar ten behoeve van zijn g.l.o.-school aan de Lusthoflaan 2a: voorstel om de door het bestuur van de Vereniging voor basisonderwijs op Geref. grondslag gevraagde medewerking voor de aanschaffing van een stencil- inbrandmachine ten behoeve van zeven onder zijn bestuur staande g.l.o. scholen te weigeren; aanvullende kredieten voor de uitbreiding van de gemeentelijke schoolgebouwen aan de César Franck- straat 7 en de Valeriusstraat 75; idem voor de stichting van de schoolgebou wen aan de Sumatrastraat 201, Surina- mestraat 1 en Vijf Meilaan 2; stichting van een instituut voor ouleiding van museumwerkers; verordening houdende algemene regelen betreffende de organi satie en het beheer van de brandweer der gemeente Leiden (organisatieverorde ning brandweer): aankoop van het pand Korevaarstraat 30; aankoop van een tuinderij c.a. in de Stevenhofjespolder; idem percelen weiland c.a. in de Steven hofjespolder; ruiling van perceelsgedeel ten aan de Hoge Morsweg in het Mors- kwartier; een voor te bereiden herzie ning van het bestemmingsplan „Leiden- Morskwartier 1964" voor het gebied tus sen de Plesmanlaan en de Gerard Brandtstraat; verhoging van het krediet voor de reconstructie en het plaatsen van verkeerslichten bij het verkeers plein ten zuid-oosten van het Rijns- burgerviaduct; plannen voor hoog spoor in de richting van 's Gravenhage, de aanleg van de Gordelweg v; komstige provincialeweg 16 tot de Vijf Meilaan, het maken van een vrije krui sing van de Gordelweg met de genoemde provinciale weg. de reconstructie van de Haagweg tussen de meergenoemde provinciale weg en de Churchilllaan; het slopen van aan de gemeente in eigendom toebehorende panden, gelegen buiten saneringsgebieden; krediet voor vernieuwing van de Singelbrug over de Nieuwe Rijn, alsmede tot het beschik baar stellen van een aanvullend krediet voor de verniewing van de Singelbrug; aanvullend krediet voor de reconstructie van de Voorschoterweg tussen de Trek- vlietbrug en de Haaghkamerbrug. de bouw van een tunnel voor fietsers en voetgangers onder de Voorschoterweg nabij de aansluiting Churchilllaan en de aanleg van twee gedeelten transport- riool; het verbouwen van een opstal op het terrein van de Dienst voor de Rei- ninging. Havens en Warenmarkten kan toor- en archiefruimte van die dienst; voorstel om de betaling van rente en aflossing te garanderen van een door de Stichting Dagverblijven Noordelijk Zuid-Holland te sluiten geldlening voor de uitbreiding van het kinderdagverblijf Rijnsburgerweg 140; idem van een aan de Stichting tot Exploitatie van Be jaardencentra-Leiden te verstrekken geldlening; idem van een aan de Stich ting Huisvesting Werkende Jongeren te verstrekken geldlening; interpellatie van de heer H. Amptmeijer inzake de vanuit Leiden-Noord aan de gemeente kenbaar gemaakte eisen en wensen omtrent wo ningkwaliteit, huurhoogte wijkverbete- ring. inspraak en wijkvoorzieningen en interpellatie van de heer R. J. In 't Veld inzake de huren van de woningen in de Merenwijk. Afgelast duel LEIDEN De voor vanavond vastge stelde wedstrijd LFCHaarlem kan we gens de slechte conditie van het terrein niet doorgaan. De ontmoeting is nu vast- :-gesteld voor woensdagavond 17 maart. Het bestuur sprak unaniem haar te leurstelling uit over de kandidaatstel ling voor de Tweede Kamer aangezien de jongeren zijn terechtgekomen op een niet verkiesbare plaats. Men besloot mid dels een schrijven het hoofdbestuur hier van in kennis te stellen. De secretaris, de heer v. d. Pol, is naar elders vertrokken en zijn taak is nu over genomen door de heer Bijl. De voorzit ter, de heer D. J. Kommer, en de pen ningmeester, de heer W. Oudshoorn, werden bij acclamatie herkozen. Naar de algemene vergadering van de CHU te Utrecht werden afgevaardigd de heren Kommer, De Jong, Gelderblom en Van Veen, alsmede wethouder Van der Voet, die mede aanwezig was gisteravond. Culturele avond besloot Zuidelijk Afrikaweek ALPHEN AAN DEN RIJN Omdat een aantal vijf zesjarige populieren aan de Kalkhovenseweg daar wel gemist kunnen worden de bomen staan er wat al te dicht op elkaar en men bij de afdeling gemeentewerken de bomen niet zomaar wilde omhakken werd be sloten de Koninklijke Nederlandse Hei demaatschappij te hulp te roepen, die onlangs voor het verplanten van derge lijke grote bomen een machine vanuit Amerika heeft geïntroduceerd. Gistermorgen zijn, nadat een dag te voren was proefgedraaid met het enor me apparaat, de eerste bomen uitgegra ven en naar hun nieuwe omgeving in Ridderveld overgebracht. De hele ver plantingsmachine is gemonteerd op een vrachtwagenchassis. Het bestaat uit vier enorme metalen schoppen die bevestigd zijn in hoeken van een vierkant raam. Dit apparaat wordt hydraulisch aange dreven door een motor die op de truc is gemonteerd. Na het aanzetten van de motor drin gen de schoppen langzaam maar zeker om de wortels van de boom heen de grond in, waarna zij zich om de wortel kluit sluiten en waardoor een kegel van grond om de wortels blijft zitten. Deze kluit heeft een doorsnee van 1,85 m. en een diepte van 1,25 m. De boom wordt vervolgens geheel uit de grond getild en daarna in horizontale positie op de vrachtauto gekanteld. Aangekomen op de plantplaats wordt de boom weer in ver ticale stand gebracht en met kluit en al weer in de grond geplaatst. De kosten voor dit overbrengen ko men op f 250,per uur wat voor Alphen op ongeveer f 250,per boom komt. Er moeten rond dertig bomen op deze ma nier worden overgebracht. Begrijpelijk bestond er van gemeentezijde voor dit eerste optreden van deze machine nogal wat belangstelling. LEIDEN In het kader van de Zui delijk Afrika-weck had gisteravond in studentensociëteit Minerva aan de Brec- straat een culturele manifestatie plaats, waaraan medewerking verleenden Annc- Marie Prins, Jules de Corte. Son.ia Berndt en Louis Celier, een Portugese deserteur. Het publiek bestond voornamelijk uit studenten, ofschoon de sociëteit ook open was voor burgers. Anne-Marie Prins las verzetsgedichten voor, waarin zij onder meer de rassendiscriminatie aanklaagde. Jules de Corte zong liedjes uit zijn bundel „Sinistere Gezangen", die vooral de vrede als motief hebben. Son- ja Berndt bracht protestsongs met Bra ziliaanse teksten. Tijdens de pauze kon men naar een tv-uitzending kijken, waarin aandacht werd besteed aan de problematiek rond Zuidelijk Afrika. Deze culturele avond was het einde van de Zuidelijk Afrika-week in Leiden. De initiatiefnemers van deze week hebben voor ogen gehad de Leidenaren beter te informeren over Zuidelijk Afrika. De baten komen ten goede aan verzetsorga nisaties. ZOETERWOUDE De jongeren- kandidaten van de KVP voor de Tweede Kamer. W. du Chatinier en P. Zelissen waren gisteravond te gast bij de plaat- i selijkc afdeling, die in „Ons Huis" een j openbare bijeenkomst organiseerde. Voordat de schaars opgekomen belang stellenden met de aspirant-Kamerleden in disrrssie Ronden treden, werden eerst no- enkele huishoudelijke saken afge werkt. Als opvolger van de heer L. van der Post. die gekozen is tot raadslid en lei der van de fractie, werd als voorzitter gekozen de heer A. v. d. Wildenberg. Deze is goed bekend met het politieke leven want hij is voorlichtingsadviseur van de KVP-Tweede-Kamerfractle en sinds vorig jaar in de gemeente woon achtig. De heer v. d. Wildenberg was niet aanwezig want hij verblijft voor een kleine operatie in het ziekenhuis. Het bestuur werd aangevuld met mejuffrouw Thea van Diemen en de heren G. v. d. Hoeven en A. van Leeuwen Czn. In een z.g. politiek café schaarden de aanwezigen zich in twee groepen rond do lieren Du Chatinier en Zelissen. Ook eon v< vuordiging van het jonge- renkringbestuur en de heren G. Beskers en H van Kapel van de PCC namen aan Brandje op Schelpenkade LEIDEN Een brandje is gistermid dag in de kamer op de bovenverdieping van een kunstschilder aan de Schelpen kade uitgebroken. Een lek in de gasfles, waaraan de gaskachel aangesloten stond is de oorzaak hiervoor. Dank zij het op tijdig in veiligheid stellen van de kunst voorwerpen door de schilder zelf, was de schadeaan de inventaris van wei nig Waarde. de discussies deel. Velerlei zaken wer den aangesneden, in het bijzonder die waarop de beide heren zich straks in hun Kamerwerk bijzonder willen gaan toe leggen. Veel aandacht kregen het vor mingswerk van de werkende jongeren, de belastingdruk voor de kleine zelf standigen. de woningbouw en de milieu verontreiniging. Sloep naar de wal II Aan de Zijlsingel zette een binnen.ip- per een auto aan de wal. Dat was gis teren aanleiding voor ons om in deze rubriek een fantasieoplossing te sugge reren voor het parkeerprobleem. Maar het fantasietje bleek al werkelijkheid: aan het Leidse Veer in Leiden ligt een heus „auto-moederschip" voor de wal. Het is een dekschuit, die plaats biedt aan ongeveer een dozijn auto's van degenen die in de omgeving werken Overigens was ook het badinerende toontje dat we hanteerden in onze fan tasie over „sloep naar de wal" niet te recht: b\j nader beschouwing bleek hel een serieuze vondst. De vernufige bin nenschipper, die zpn Renault-6 op de Ziflsingel op de kade hengelde, is een Fransman, die op zijn omzwervingen door West-Europa overal met het par- keerwee geconfronteerd wordt. Hij kwam tot de slotsom dat snelheid de economie dient: waarom zou je niet tegen het eind van een reis naar de bestemming vooruitreizen naar de dichtstbijzijnde schipper sbeurs. Dan loop je de kans dat je alweer een vrachtje hebt, voordat het schip gelost is. Hij zonderde in het ruim van zijn boot een compartiment af dat hem tol garage dient. Het verlies aan laadruim te wordt ruimschoots vergoed door hel gewin aan actieradius en snelheid van handelen. Gladheid oorzaak van ongevallen LEIDEN De gladheid is oorzaak geweest van enkele ongelukken in Lei den. Een 13-jarig meisje is gistermor gen met haar fiets op de Maresingel ge vallen. Met een ernstige hersenschud ding werd zfj per E.H.D. naar het Aca demisch Ziekenhuis vervoerd. Een 75-jarige man viel gisteren op de Witte Singel en is met kneuzingen aan armen en benen per E.H.D. naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Een 5-jarig meisje speelde gisterochtend op de Hoge Woerd en viel tegen een stenen vensterbank. Met een wond aan het voorhoofd moest zij per E.H.D. naar het Academisch Ziekenhuis gebracht worden. OEGSTGEEST In samenwerking met verkeerscommissie, Dienst Ge meentewerken en politie, heeft de ge meente Oegstgeest een verkeersplan ontwikkeld ten behoeve van de Indi sche Buurt. In vele straten wordt een zijdig parkeren en éénrichtingverkcer voorgesteld. Zo is het al enige tijd vooi auto's en motoren verboden de Sumatra straat in te rijden, komende vanaf de Rijnzichtweg. Uit de situatieschetsen blijkt dat de Indische Buurt in haar geheel bereik baar wordt via 2 toegangswegen voor autoverkeer, namelijk de Borneostraat een gedeelte Floresstraat. Vele bewoners van Buitenlust waren gisteravond de raadzaal getogen om de schetsen te bestuderen en zich te laten voorlichten door burgemeester jhr. T. A. J. Eysinga. wethouder J. J. Thorn en directeur gemeentewerken, de heer J. Gorkom. Vooral de neringdoenden uit genoemde wijk kwamen nogal met be zwaren. Het zebrapad nabij het viaduct van de Rijksweg 4 zag men liever wat verderop in de richting van de Sumatra straat verplaatst, terwijl ook de gevaar lijke bocht in de Rijnzichtweg beter be kend als „halte Buitenlust" onder de loep werd genomen. Hier gingen stem men op, de oversteekplaats meer het oosten te verleggen en de bushalte te verplaatsen naar het rechte wegge deelte. De algemene vraag van allen die gekomen waren was: „Hoort de vracht wagen in deze wijk thuis?". Een vraag die met een volmondig „neen" beant woord werd. De discussie is goed op gang gekomen, vooral nadat men gister avond geruime tijd bijeen is gebleven. Huisvrouwen praten over vervuiling VOORSCHOTEN „Drinkwater of stinkwater" zal het onderwerp zijn waarover de leden van de Ned. Ver. Huisvrouwen te Voorschoten aan staande donderdag 4 maart in, de Werf zullen discussiëren. Mevrouw M. Meuter die een lezing hierover houdt, heeft de bedoeling tot oprichting van een werk groep te komen. Deze werkgroep zal zich in de milieuvervuiling verdiepen instellingen bezoeken, die hiermee te maken hebben. Aanvang 13.30 uur. VOORSCHOTEN Voor de leden van het Damescontact zal mejuffrouw Hoekendijk vertellen over haar „ervarin gen tussen de vrouwen van donker Am sterdam op donderdag 4 maart in het Bondsgebouw. Aanvang 20.30 uur. (Advertentie) IS dusdeze maand elke donderdag broodje paté op het hoekje bij henk pieterskerkgracht 28 leiden - telefoon 20880 3 MAART' ANTONIUSCLUBHUISBijeenkomt Friese Gemeenschap. Toneelavond, aan vang 20.00 uur. OUDE LIEDEN HUIS: Aanbieding kleuren t.v. van de N.C.R.V. 11.00 uur. STATIONSPLEIN 234: Lezing van drs. Ruitenberg en opvoering van beeldge- luidsspel, aanvang 19.30 uur. 4 MAART ZUIDERKERK LAMMENSCHANS- WEG: Lustrumconcert Leids Studenten koor en orkest met medewerking van Herman Krebbers en Marion Schmitz. RIJNLANDFLAT Katholieke Bond voor E.H.B.O. Jaarvergadering. Aanvang 20.00 uur. 5 MAART RAPENBURG 24, HOT HOUSE: Kwin tet Leo Meijer, aanvang 22.00 uur. STADSGEHOORZAAL: Toonkunst koor, o.l.v. Iskar Aribo. Jeanne d'Arc au Bücher, aanvang 20.15 uur. AMSTERDAM KLEINE ZAAL CON CERTGEBOUW. Concert van vrienden van het lied uit Leiden, aanvang 20.15 KERKZAAL GEMEENTECENTRUM gebedsuur in verband met wereldgebeds dag. Aanvang 20.00 uur. Thema nieuwe mensheid voor een nieuwe tijd.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3