£eidóe(3oii/tta/»it TELEVISIE VANAVOND BEN JE 15 JAAR... KRANTENWIJK CeidócSou/ïcMtt kom dan zo spoedig mogelijk even bij ons op kantoor. 200 tekeningen van Manzu erg beschadigd SHOW FRANS HALSEMA Marcus Welby Jump voor Joy C. Vf Litanie van onze tijd M VIA PAGINA 2LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 JANUARI 1971 ZATI Ouders en de school /\M een in het vergeetboek rakende spreekwijze nog eens op te rakelen: het vraagstuk van de invloed van ouders op de school is im Nederland zo oud als de weg naar Kralingen, zo om streeks 1970 is er een situatie gescha pen waar, in wat bredere kring, be langstelling voor de kwestie gaat ont staan- Maar ook die moet men nog niet overdrijven. Als voorzitter van de Nederlandse Katholieke Oudervereniging heeft dr. Horeman vorige week een fulminerende rede gehouden. Hij maakte een aantal juiste opmerkingen, maar schoot ver moedelijk wat meer gebeurt wan neer men de boog te strak spant zijn doel voorbij. De heer Horeman ging zaken aan de orde stellen waarvoor tijd beslist niet rijp is en waarvoor de ouders niet meer dan een minderheid warm zou gaan lopen. Wellicht schuwt hij de lange weg van het langzaam aan maar degelijk van beneden af opbouwen. Maar dan neemt hij het risico dat hij de zoveelste per soon is, die hardop denkt over het bouwen van kastelen, terwijl doodge wone woningen veel meer op hun plaats zijn. Bewijst dr. Horeman de ouders in hun relatie tot de school geen dienst. Wellicht zou hij goed eraan doen eens grondig kennis te nemen, niet bij hoog in de rangorde geplaatste commissies of besturen maar bij gewone ouders die hart hebben voor de school van hun kinderen, van de beweegredenen welke er ten grondslag liggen aan echte be langstelling voor de praktische banden tussen school en ouders. Gesprek WOLGENS dr. Horeman wordt het tijd dat de ouders in hun relatie tot de scholen een soort van verordenende be voegdheden krijgen. Hij ziet de ouders dan niet meer als gesprekspartners, maar als medebeslissers, nu kan dit laatste in bepaalde opzichten nuttig zijn, maar in andere opzichten fataal. De ervaring met de publiek-rechterlijke bedrijforganisatie op sociaal-economisch gebied is er nu ook niet een om en thousiaste brieven over te schrijven. De voorzitter van de landelijke katho lieke oudervereniging had zijn betoog sterker kunnen maken door zich bij de zakelijke voorbeelden te beperken t't kritiek op de wetsvoorstellen welke de reorganisatie voor het basisonderwijs en de plaats van de ouders hierbij betreffen. Maar de heer Horeman eiste niets minder dan een heel andere orga nisatie van ons onderwijs in zijn totaal; hij proclameerde dat de tijd voor de middenschool gekomen is. Dan gaat me nigeen zich afvragen of, in zulke om streden zaken waarover deskundigen het nog allerminst eens zijn, de heer Horeman wel namens ouderverenigen laag staan namens de ouders spreekt Wie dan leest wat de Nederlandse Gezinsraad onlangs staatssecretaris Grosheide aan adviezen gegeven heeft terzake van de reorganisatie van de basiswet, komt waarschijnlijk met ons tot de conclusie dat de heer Horeman nuttiger werk had kunn .1 verrichten dan hij overigens met de beste bedoelingen gedaan heeft. Taak |f)AT ten aanzien van de school de ou- ders een taak hebben die niet ouhoudt bij het ervoor zorgen dat de kinderen op school zijn, is een groeiend inzicht; dat de school ten aanzien van de ouders een taak heeft welke verder gaat dan het sturen van rapporten, gaat even eens een gedachte worden welke ge meengoed is. Bovendien gaat ook de praktijk groeien dat schoolbesturen ongeacht hun juridische structuur zich tegenover de ouders van een ver antwoordingsplicht kwijten. Onze indruk is. dat er schoolbesturen bestaan en schoolleidingen werkem met gesloten ogen voor de maatschappelijke evolutie waarbij het onderwijs zo nauw betrokken is. Maar evenmin mag ver zwegen worden dat op heel wat scholen de aandacht voor de taak van de ouders van de school ten opzichte de ouders op natuurlijke wijze groeit. Deze groei kan alleen maar ver stoort worden, wanneer men haar wil gaan forceren met middelen waarvan de degelijkheid allerminst vast staat. Sommige denkbeelden van de voorzitter der Nederlandse Katholieke Ouder- vereniging vallen ons inziens in die categorie. Het kan zijn dat deze voorzitter be sloten heeft heel kras te spreken om op I die manier nog slapende ouders en en i scholen wakker te schudden. In dit soort zaken vinden we dit dan een gevaarlijke methode, want dan kan men later wel eens moeite krijgen om de ontwaakten op het goede spoor te houden. Aan de relatie schoolouders valt bo vendien nog zo veel te doen dat men niet voor omstreden punten op de agen da hoeft te zorgen. Daar zorgen trou wens overheid en pedagogen tegen woordig met een zekere regelmaat zelf (ADVERTENTIE) err wil je een. PAPENGRACHT 32 LEIDEN TELEFOON 01710 - 22244 Russische geschiedenis herschreven MOSKOU (AP) Stalin en zijn te rechtgestelde hoofd van de politic Beria zijn in de nieuwe Russische encyclope die weer verder in de vergetelheid ge raakt.. De encyclopedie is de meest re cente versie van de geschiedenis die de Russen hebben. In het derde deel van het veelomvat tende werk, dat nu in de boekwinkels in Moskou verkrijgbaar is, staat Beria er helemaal niet in; 65 verwijzingen naar Stalin die onder één trefwoord van de oude encyclopedie stonden, zijn alle maal geschrapt. Zes foto's van Stalin uit de oude versie, die in 1950 drie jaar voor zijn dood uitgegeven werd, staan er ook niet meer in. Persoonlijkheden als de Beatles, hartspecialist Christiaan Barnard, componist Leonard Bernstein en de Algerijnse opstandeling Ben Bel la komen niet in het nieuwe werk De weggelaten onderwerpen buiten beschouwing gelaten is de nieuwe ver sie veel minder verdraaid en veel leer- lijker dan de oude dogmatische versie, waarvan een van de voornaamste be doelingen was Stalin te verheerlijken. Franse Hollanders in Rijksmuseum Het Rijksmuseum te Amsterdam brengt als Paastentoonstelling „Holland se schilderijen uit Franse musea": een 70 schilderijen van Hollandse 17de eeuwse meesters uit Frans openbaar bezit (van 6 maart t.e.m. 23 mei 1971). De werken zijn voornamelijk afkom stig uit (vaak zeer afgelegen) provincia le Franse musea, aangevuld met wer ken uit het Louvre De schilderijen hebben deel uitgemaakt van de ten toonstelling „Le Siècle de Rembrandt", die tot 27 februari wordt gehouden in Le Petit Palais te Parijs en daar grote belangstelling ondervindt. Daaruit is een keus gemaakt. Bij die keus is in de eerste plaats de kwaliteit doorslaggevend geweest Bovendien is afgewogen in hoeverre de schilders al met vergelijkbare werken vertegen woordigd zijn in de eigen kollektie van het Rijksmuseum. Aan deze keus is toegevoegd het schilderij „Hendrickje met de parel" van Rembrandt in het Louvre. Dit schilderij is nog niet eerder in Nederland ten toon gesteld. ARDEA (AP) Ongeveer 200 schet sen van de beroemde Italiaanse beeld houwer Giacomo Manzu zijn vrijwel onherstelbaar beschadigd bij een over stroming waardoor het particuliere mu seum van Manzu in Ardea deze week werd getroffen. Ardea ligt bij Anzio aan de Tyrrheense zee. De schade zou volgens deskundigen tot 250 miljoen lire (400.000 dollar) kunnen oplopen. Behalve de schetsen zijn ook een grote collectie (10.000 delen) kunstboeken be- Cursus Nederlandse letterkunde in Verenigde Staten LAS VEGAS (ANP) De Nederlan der Herman van Bethem. die assistant- professor in de Engelse en vergelijken de letterkunde is aan de universiteit van Nevada te Las Vegas, gaat een zomercursus geven die zal heten: ..Een overzicht van de Nederlandse letter kunde van de 17de eeuw tot heden" de nadruk van de cursus zal liggen op de moderne Nederlandse roman. De eerste paar weken van de cursus zullen gewijd zijn aan algemene letter kundige stromingen in Nederland, ge volgd door de behandeling van een aantal romans van auteurs van Coupe rus tot en met Mulisch. KUNST EN KUNSTENAARS Grafische vormgevers in Amsterdam De beroepsvereniging Grafische Vormgevers Nederland exposeert van 30 januari tot en met 9 februari in het Stedelijk Museum in Amsterdam een selectie uit het grafisch werk van leden en niet-leden. Tegelijker tijd wordt onder de titel „Overzicht" in de nieuwe vleugel, een tentoon stelling gehouden van Nederlandse affiches van de laatste 25 jaar. De tentoonstelling bevat strips, religieuze typografie, illustraties, alfabetten, di a's en films. Voorts is er een stand waar inlichtingen worden gegeven over de GVN en opleidingsmogelijk heden. Aurora Natola, een Argentijnse celliste zal op vrijdag 29 januari een recital geven in Diligentia. George van Re- nesse zal haar op de vleugel begelei den in werken van Schumann. De bussy, Bartok, Eccles en Stravinsky. Vanavond brengt de KRO-televisie de eerste van een serie van vijf shows van Frans Halsema op het scherm. Voor deze serie shows is cabaretier Frans Halscma tezamen met de regisseur van zyn shows, Jos v. d. Valk, enkele weken naar Amerika geweest, om daar nieuwe ideeën op te doen. De shows zyn dan ook op de Amerikaanse toer geënt: geen praatprogramma's maar shows, waarin de gastheer zelf een groot deel van het programma voor zün rekening neemt en met een internationaal bekende gast een duet zingt. Daarnaast zorgt h(j voor de introductie van de verschillende nummers, die worden afgewisseld met een enkel sketchje. Vaste medewerkers aan de shows van Frans Halsoma zijn: de Engelse groep „Brotherhood of man", met wie hij in de eerste show „United we stand" laat horen, Sylvia de Leur (die hij in een barscene ontmoet) en Johnny Kraaykamp, die enkele keren in wisselende functie de shew onderbreekt Speciale gasten in de eerste show zijn de Enschedese beatgroep „The Buffoons" en zangeres Esther Ofarim. Van deze laatste hoort men „Mad about the boy" en „Bird on a wire". Tezamen met Frans Halscma brengt zij een Beatlesmedley Wim lbo treedt op ter vervanging van Jules de Corte. De laatste twee jaar heeft hij zich uitsluitend met het schrijven en produceren van cabaretprogramma's bezig gehouden. In dit programma kan men hem beluisteren, tezamen met Frans Halsema. in een medley van bekende Nederlandse cabaretliedjes. Zaterdag KRO Ned. I 21.41 uur. „Het meisje met de Iluit" heet de af levering van de KRO-televisieserie Marcus Welby", d'd vanavond wordt uitgezonden. Hoofdfiguren-in deze af leveringen zijn de twee vriendinnen; Myra Sherwood (een rol van filmster Anne Baxter) en Tracy Clifford. Myra maakt zich nogal wat zorgen om haar vriendin, een z.g. „flowerchilf", die een baby verwacht, en roept daarom de hulp van dokter Welby in. Niet alleen heeft de dokter veel bewondering voor Myra's beschermende houding ten op zichte van haar vriendin, hij raakt zelft een beetj everliefd op haar. Veel meer echter heef. zij medische hulp Zaterdag KRO Ned. I, 20.21 uur. Adèle Bloemendaal en Leen Jonge- waard staan samen met een aap in een show, die voor de K.R.O. wordt ge maakt. Vanavond presenteert de AVRO-tele visie de kijkers een muzikaal pro- gramma mei de Amerikaanse zanger Mark Murphy, die ruim vijfendertig jaar geleden te Fulton, een voorstau van new York, werd geboren. Toen Mark Murphy negentien jaar was werd hij toevallig ontdekt door Sammy uavis jr. aie opgetogen over zijn talent. Mark voorstelde aan Stan i-venton. Laatstgenoemde kon liem jammer genoeg op dat tijdstip geen contract aanbieden. Daarom nam Mark Murpny een job aan als pianist in een jazzcombo. Doch na een ont moeting met impresario Milt Gabler werd Mark Murphy gecontracteerd voor de opnamen van een serie lp's. Sindsdien stijgt zijn ster met de dag. De song „Fly me to the moon" een van oe grootste successen uit de zesti ger jaren werd door grote zangers als Frank Sinatra, Nat King Cole, Tony Bennett en Peggy Lee eveneens op de plaat gezet. In het televisiepro gramma1 „Jump for joy" vertolkt Mark Murphy onder meer de songs „Just give me,time", „Why and how", „I get along without you", „Alóne together" en.. „Jump for you". Voor de muzika le begeleiding zorg een orkest onder leiding van Ruud Bos. Voor de pro- duktie en regie tekent Theo Orde- Vanavond AVRO Ned. II 21.45 t NEDERLAND I KRO 16.00 uur Journaal 16.02 uur: Kwis Klassewerk •16.50 uur: Oebele NOS •18.45 uur: Fabeltjeskrant •18.55 uur: Journaal KRO •19.05 uur: Voor een briefkaart op NEDERLAND I IKOR 10.30 uur: Kerkdienst NOS 11.55 uur: Schaatsen 13.20 uur Journaal en Week- journaal 13.40 uur: Schaatsen, onderbroken voor Openbaar Kunst bezit, toto en Hahnen- karmennen 18.20 uur: EHBO 18.55 uur: Fabeltjeskrant de eerste rang •20.00 uur: Journaal •20.21 uur: Marcus Welby 21.11 uur: Brandpunt •21.41 uur: Frans Halsema 22.31 uur: Epiloog •22.36 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 11.55 uur: Schaatsen •18.45 uur: IKOR 19.00 uur: Woord voor woord 19.05 uur: Palestina VARA 19.30 uur: Muzikaal portret van Jack Bruce 20.20 uur: Journaal 20.25 uur: De laatste vijf minuten 22.10 uur: Simon Carmiggelt 22.15 uur: Litany of our time, muziek 22.55 U Sextant 23.15 uur: Journaal NEDERLAND I NOS 10.45 uur: Lts-schooltelevrsie en andere cursussen 12.00 uur: Onze landbouw 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal NCRV 19.05 uurt Dier en vriend 19.25 uur: Zo moeder, zo dochter 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: 20.45 uur: De kleine waarheid 21.50 uur: Ongeneeslijke zieken 22.40 uur: In het voorbijgaan 22.50 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.05 uuri Kijken naar kinderen Fabeltjeskrant •19.00 uur: Journaal AVRO 19.05 uur: Sportpanorama •20.00 uur: Journaal •20.21 uur: Carol Burnettshow •21.10 uur: Avroskoop •21.45 uur: Jump voor yoy, muziek 22.15 uur: Braziliaans voetbal •23.05 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.55 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: De vrijbuiters 19.30 uur: Studio Sport 20.20 uur: Panoramiek 20.45 uur: Dubbeldekkers 21.10 uur: Studio Sport 21.35 uur: Video il VARA 19.30 uur: Coronation Street 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Niemand wil vreda •21.00 uur: Wachten op Lassister 21.50 uur: Achter het nieuw 22.15 uur: Boy's Big aBnd Nina Simorvo 22.55 uur: Journaal 23.00 uur: EHBO 3000.- ie heil aiu^nne HILVERSUM n 18.00 Nieuws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Lie ve Tante Tiuus: licht programma. 19.05 (S) Uit eigen huis: studio-opnamen. 19.30 (23. BELGIE 324 m NEDERLANDS Voor de Jeugd 18.4.' Tweemaal Naomi Duveen in het stuk Kafka, waarvan door de V.P.R.O.-t.v. opnamen worden gemaakt. Het stuk is door Cerben Hellingu geschreven en wordt door Annemarie Prins geregis- Voor een briefkaart Het maandelijks filmverzoekprogram ma van de KRO-televisie „Voor een bierfkaart op de eerste rang" brengt vanavond o.a. fragmenten uit de film „West side story" van Robert Wise, die tien jaar geleden in premiëre ging; de Nederlandse speelfilm „Bleke Bet", mei Aaf Bouber, Johan Heesters en Fien di la Mar; de Beatlesfilm „Let it be"; dt film „Rebecca" van Hitchcock, naar de roman van Daphne du Maurier, mei Laurence Olivier en Joan Fontaine, en de film „Who's minding the store" mel komiek Jerry Lewis als stofzuigerver In dit programma is tevens een qui, opgenomen, waarin een tweetal kandi daten hun kennis op filmgebied pro beren te bewijzen. „Voor een brief kaart op de eerste rang" wordt gepre senteerd door Bob Bouma. Zaterdag KRO Ned. I. 19.05 uur. „Litanie of our time" bestaat uit een reeks van acht telcvisictableaus. die zkh door tekst en karakter van elkaar onderscheiden. De teksten zyn voor het merendeel ontleend aan The Times, Late London Edition van 4 november 1969, een krant die de componist, wachtende op een Londens vliegveld, in handen kwam. Deze aanleiding be paalt ook de achtergrond van het werk. Op het vliegveld, knooppunt van com municatie, leven de mensen als wezen loze schimmen langs elkaar heen. De berichten uit de krant, als bron van informatie uit de buitenwereld, glijden langs ons af en bereiken veelal nau welijks ons bewustzijn. Dit heeft ook de vormgeving van het stuk bepaald. Als door een mist komen beelden tot ons, de teksten blijven dik wijls onverstaanbaar, de muziek re flecteert het isolement van de mens van onze tijd en het geprevel van zijn li tanie. Slechts hier en daar wordt de tekst verstaanbaar. Dar. horen we in Cassius Clay en Joe Frazier In Sportpanorama van vanavond zal met het oog op het wereldkampioen schap boksen in de zwaargewichtklasse op 8 maart in de Madison Square Gal den in New York, een tèrugbLik wor den gebracht van de hoogtepunten uit de bokswedstrijden, die Cassius Clay en Joe Frazier tot nu toe hebben ge- Voorts zal in Sportpanorama een re portage worden uitgezonden van hel Europese kampioenschap biljarten drie banden in het Belgische plaatsje Geel. Er wordt ook aandacht besteed aan het wereldkampioenschap bobslee voor Cervinia. aan de ski-afdaling van de Hahnenkamm-rennen in het Oosten rijkse Badgastein. Dan zal de schijn werper worden gericht op Juventus Torino, de komende tegenstander van FC Twente in de kwartfinales van het Runners-Up Cuptoernooi. Tot slot zal in de studio een livegesprek plaats vin den met Red Shoendienst. de managei van de Amerikaanse honkbalclub Saint Lewis Cardinals. In het tweede gedeelte van „Sport panorama" kan men weer kijken naai een 45 minuten durende samenvatting van een wedstrijd uit de Braziliaanse voetbalcompetitie. Vanavond AVRO Ned. II 19.05 uur een flard iets over Biafra of Grieken land (tableau 4), maar het had ook Vietnam kunnen zijn. Of het verdwaas de Hallelujah van Mr. Rohan, die de Goddelijke opdracht meent te hebben om in Jeruzalem een moskee in brand te steken (tableau 5). Of het oer-Engelse onderonsje over de al of niet vermeen de eigenschappen van de tarantula's, gorilla's en andere vrienden (tableau 6). En niet te vergeten de staalkaart van uiteenlopende reacties in tableau 8, waar een aantal critici dit keer in Nederlandse kranten commentaar geeft op een werk van de componist dat in hetzelfde jaar 1969 in het Hol land Festival in première ging. Uit dit alles mag blijken dat het hier gaa,t om een soort artistieke reportage, een gedramatiseerde actualitiet en ook niet om een sociale kritiek. „Litany of our time" registreert niet zozeer de ge beurtenissen alswel de wijze waarop deze tot ons bewustzijn doordringen en onze onmacht om op intensieve wijze tot de buitenwereld en de medemens in relatie te staan. De musici (een sopraan, countertenor, koor van drie man, een fluitspeler, har piste, pianiste, bassist en twee slag werkers) vormen geen geluidsachter grond, maar zijn op hun eigen wijze als acteurs in het spel betrokken. Zondag VARA Ned. I, 22.15 uur. Sam Peckinpah In het maandelijkse filmmagazine van Simon van Collem, getiteld „Avro skoop", is vanavond de western-regis seur Sam Peckinpah de gast. Filmma ker Sam Peckinpah is een van de be langrijkste Amerikaanse western-regis seur: die sinds kort de platgetreden paden van het aloude cowboypad heeft verlaten om nieuwe wegen te explore ren. De vijf films, die Sam Peckinpah sedert 1961 heeft gemaakt waarvan ..The wild bunch" vooral bij het grote publiek bekendheid kreeg, zijn geba seerd op verhalen, wakarmee eigentijd se gebeurtenissen worden gesuggereerd. Als regisseur is hij een moeilijk en on verzettelijk man, als scenarioschrijver of bewerker volgt hij nooit de weg van de minste weerstand of die van een ge makkelijk publiek-succes. Merkwaardig genoeg heeft hij als televisiemaker van onder andere „Gunsmoke". „The rifle man" en „Broken Arrow" veel minder moeilijkheden gehad bij de uitvoering en verwezenlijking van zijn ideeën dan als filmmaker. Legio en langzamerhand legendarisch zijn de conflicten tussen Peckinpah en zijn opdrachtgevers. Zaterdag AVRO - Ned. II. 21.10 uur HILVERSUM I KRO: 8.00 Nieuw*. 8.10 Het levende woord. 8.15 (S) Badinerle: oude muziek (gr). 9.00 Nieuws en waterstanden. 9.15 (S) Laudate: klassieke gewijde muziek (gr): 10.00 Eucha- oude muziek (opn). 12.40 Tussenbei de: actuele kroniek. 13.00 Nieuws. 13.10 (S) Psalmen, nieuwe berijming, oude bezettin gen. muzikale lezing. 13.30 (S) 1 informatieve show met commentai ingen, voorspellingen en muziek. NOS 1 Programma voor de buitenla Deiaers. VARA: 17.00 (S) Populaire mum show, met VARA-Dansorkest en soliste 17.50 Nieuws. NOS: 18.05 Mededelingen 18. (S) MetroS -" 18.50' Benader inzien. Journalisten VPRO: 19.30 Nieuws. 19.35 Instrumentaal t moderne muziek. 20.00 Maatschappij- Ben LEÉDi iek als sjleke hobby? nerd g ;g er Wasi licht piatenprogramma. 23.5 >eze p iltljd des Heren, godsdienstige lezing, zu.uü (S) Klassieke kamermuziek (gr). 20.35 (S) Com nu met sangh: geestelijke liederen (opn). KRO: 21.00 (S) Muziek a Go Go: licht muziekprogramma. 22.00 Kruispunt: magazi ne met achtergrondinformatie over kerk en samenleving. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22.40 De zingende kerk: muziek in de liturgie. 23.00 Audio: muzikale informatie voor kenners en liefhebbers. 23.55-24.00 HILVERSUM II VARA: 8.00 Nieuws. 8.10 Actualiteiten. 8.18 Voor het platteland. 8.25 Weer of geen weer, gevarieerd programma. (9.00 Sportme- dedellngen). 9.45 Humanistisch Verbond. IKOR: 10.00 Kinderdienst. 10.30 Hervormde kerkdienst. 11.25 Wilde Ganzen. 11.30 Vraag en antwoord. 11.40 De Open Deur. AVRO: 10.00 Nieuws. 13.00 Nieuws. 13.02 NAR: Nederlandse tiesten Revue. NOS: 14.00 Nieuws. 14.02-1 Langs de Ujn: Sport en muziek. (15.00. .00 Nieuws, schouwburgp: gramma's, mededelingen en SOS-bericht< 13.20 Gevarieerd programma. (14.00 Nieuw Tussen 15.00 en 24.00 Verkeersinformat 15.00 Sport en muziek. (17.00 en 18.1 Nieuws). 18.30 Katholiek godsdienstige zending. 19.00 Nieuws. 19.30 Muziekprogi Muziekprogramma. 23.00 Nieuws. 23.05- Muziekprogramma. (23.40 Nieuws). HILVERSUM I KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende 7.16 (S) Badinerle: klassieke, modei amusementsmuziek (gr). (7.30 Nieuw: 10.00 (S) Muziek op Mededelingen. NCRV: 12.00 Los-Vast: geva rieerd programma. (12.21 Voor boer en tuin der; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuln- __-mde middagdienst. NOS; 15.30 Zoeklicht op Nederland: reportages en commentaren uit alle delen van het land en veel muziek. (10.00-16.02 Nieuws). Overheids voorlichting: 17.20 Suriname Journaal. Spre ker: Harry Kensmil. NCRV: 17.30 NCRV (9.35-9.40 Waters Nieuws. 11.03 (S) Repertorium: Kamerorü Pleler Hellendaal en solisten: klassieke moderne muziek. VPRO: 12.00 VPRO-Ma dag: klassieke muziek met tussen 12.00 tillen (opn). 16.30 Mikai 17.30 Draalorgelmuziek lichting; De politie HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nieuws. 9.03 Popstation. (1 Nieuws). TROS: 11.00 Nieuws. 11.03 Si Cream Cheese. 12.00 Nieuws. 12.03 Jam Radio, mei de laatste pop-toppers. KRC mixure. (14.00. 15.00 13.00 Nieuws, en 13.20 Radiodansoi Schoolradio. (15.00 Nieuws). 16.00 Nieuw: 16.03 Liedjesprogramma. 17.00 Nieuws eekp ooi 3J III 35

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2