VV WEERLEGT BERICHT OYER NTERNE RUZIE Eindelijk sfeer in Rotterdamse sportpaleis Schaatsinvasie stelt Heerenveen voor problemen Van Bracht heeft geringe kans op finalepoule TAFELTENNISSI ÏRS NAAR W.K. )ONDERDAG 21 JANUARI 1971 LEIDSE COURANT (Van onze sportredactie) AASTRICHT Drie dagen na het grandioze succes cn Ajax, op een moment dat de jubel bij supporters n MVV nog niet verstomd is, brengt een landelijk etbalblad een artikel over MVV, waarin onder meer lt te lezen: „Het staat vrijwel vast, dat Knobel en VV besloten hebben uit elkaar te gaan". Dit ar- ;el, dat gisteren verscheen, onthult een ruzie tussen liner Knobel en manager Dreimüller. De trainer zegt over de manager: „Het is een kwestie van hij of ik. Zo kan het niet langer. Met Dreimüller is niet samen te werken. Het moet buigen of barsten". En zo gaat het twee pagina's door. Daar ook in Maastricht de laatste tijd nogal eens geruchten over onenigheid in de boezem van MVV de ronde deden, arrangeerde onze verslaggever gistermiddag een ontmoeting tussen de twee hoofd personen in wat op het eerste gezicht een sportief drama en manager Dreimüller gistermiddag artikel uit het voetbalblad werd jrgelezen was het een minuut lang stil de telefoon. Zijn eerste reactie: „Dat flink raak, een geweldige domper op vreugde na zondag. Ik moet dit even werken". En even later: „Ik begrijp niet, Knobel en ik komen net uit een ;adering, waar wij allerlei zaken voor komend jaar besproken hebben. Er iets aan de hand, alles gaat zijn ge ne gang. Al hadden we zondag tegen x verloren, Knobel zit vast bij MVV". enig aandringen is Dreimüller bereid een confrontatie met Knobel. „Goed", Dreimüller, „kom maar naar het iion". ie uur arriveert Dreimüller in Geusselt en gaat Knobel halen! Hij ft tien minuten weg. Daarna komt hij zegt: ..Knobel komt zo, dan hoor het zelf". Knobel arriveert in trai- ispak. Het voetbalblad wordt onder neus geduwd. Knobel zegt: „Ik heb i bril niet bij me. Ik kan het niet n". Waarop Dreimüller zijn leesbril oorschijn haalt en zegt: „Lees het dan pr met mijn bril". Er valt een stilte, ivijl de trainer met de bril van de mager het artikel aandachtig leest. Tenslotte vouwt hij het blad dicht en zegt: „zo Op de man af wordt hem gevraagd: „Staat u achter dit artikel"? Knobel: „Ik heb sterk de indruk, dat dit een samen raapsel is van allerlei dingen". Ja, maar. Staat u achter dit artikel of niet? Knobel „Ik moet ermee lachen, het is in ieder geval niet waar. Het lijkt wel of ze proberen mij hier bij MVV naar buiten te gooien. Dreimüller en ik hebben nog nooit ruzie gehad. We hebben wel eens flink tegenover elkaar gestaan, maar ru zie, nee. dat niet". Dreimüller zegt: „Er is wel eens wat geweest. We hebben een keer hevig gedebatteerd, maar waar ge beurt dat niet, waar gewerkt wordt? Dit kan toch nooit aanleiding zijn voor zo'n Knobel: ..De eerste week toen ik bij MW kwam. heb ik het eerste elftal in overleg met Dreimüller en de twee hulptrainers samengesteld. Maar de tweede wedstrijd al tegen NAC kwam reeds mijn elftal in het veld. Niemand heeft zich ermee bemoeid. Dat vergeet ik namelijk nooit. En vanaf die dag is het altijd zo gebleven. Ik kan je zelfs nu vertellen, dat wij vrijwel tot een vergelijk zijn gekomen voor de komende tijd". Dreimüller verduidelijkt: „Hij bedoelt d,at we tot een vergelijk zijn gekomen over de verlenging van zijn contract als trainer bij MVV. Als ik geweten had dat dit artikel vandaag verscheen, zou het contract vanochtend al getekend zijn. Dat zou een prachtig antwoord zijn op deze onzin. Dan was al dat gepraat meteen uit de wereld". Knobel vult aan: „Belangrijk is, dat de organisatievorm, die bij MW groeien de is. gehandhaafd blijft. En van die or ganisatievorm maakt de heer Dreimüller deel uit". De trainer schudt het hoofd. „Ik heb in deze twee jaar tijds bij MW meer meegemaakt dan in de 46 jaar dat ik gewerkt heb. Ongelooflijk". Dreimüller: „Moet ik dit artikel be schouwen als een stunt uit het westen van het land orft de eenheid bij MVV te verbreken"? Vervolgens poseren de trainer en de manager met het blad, waarin het ge wraakte artikel staat, breed lachend voor de fotograaf, ten bewijze dat er niets aan de hand is. Zegt de manager tenslotte: „Ik vind dit artikel een onbe schofte daad. Hier in Limburg is al zo veel kapot gegaan. Moet MVV er nu ook nog aan' '1 - Rini van Bracht had zijn lesje niet goed ird. In de ontmoeting in de eerste ronde van het kampioenschap driebanden in het Belgische ?fije Geel tegen de Portugese kampioen Antonio sgre had de Waalwijker een lesje in carotte regen. Desalniettemin had de Brabander die partij winst omgezet: 5260 in 72 beurten) Later op de >nd echter bracht de Brabander het geleerde niet praktijk. Tegen de volslagen onbekende 45-jarige taxi-ondernemer Hans Runkehl uit Dusseldorp, een van de vier debutanten in deze titelstrijd was Van Bracht kansloos. Toen Runkehl, die eerder Boulanger bijzonder aardig partij had gegeven, in het begin met kleine series wegliep, verzuimde Van Bracht om krachtig aan de noodrem te trekken. Hij raakte daar door te ver achter om later in de partij de zaak nog te kunnen redden en verloor duidelijk: 6045 in 61 beurten. (Van onze sportrdeactie) ROTTERDAM „Normaal gesproken", redeneert Peter Post. „hebben Sercu en ik de beste kansen. Luister, ik zeg: normaal gesproken". De keizer met zijn Belgische koppelgenoot alleen aan de leiding gekomen in de zesdaagse van Rotterdam rustte languit in zijn cabine. Achter hem het gekrakeel van de oude glorie. De vedetten uit jaren, waar nu nog over ge sproken wordt, omdat de sport toen minder harlekijnachtig geweest zou zijn. „Meer sport, weet je wel", betoogde Jan van Kempen. „Keihard ertegenaan", herinnerde zich Achiel Bruneel. Gisteravond mochten ze zich weer eens uitleven op de piste, de cracks van toen. Henk Faanhof. Wout Wagl- mans. Gerrit Schulte, Jan van r.empen. Achiel Bruneel en Cor Bijster. Net als toen die tijd van alsmaar ploeteren, schoots op tijd. Kaler, of grij zer, dan toen. dikker vooral en druk in discussies over het he den en het verleden. De keizer, achter wiens cabine de vetera nen elkaar troffen, wachtte. „Maar in een ding hebben ze gelijk: vroeger was het gezel liger onder de coureurs, dat wel". De vlagen van gesprekken over een periode, die nooit meer terugkomt, waaiden het houten hokje in. „Ach", filoso feerde Peter Post. „als wij met dezelfde snelheid gaan rijden als zij vroeger, zijn er ook weer tien koppels, die kans maken op de eerste plaats. Je hebt er nou minder omdat de snelheid zo boog ligt". Achter hem ging Jan van Kempen onstuitbaar in zijn woordenvloed door. Hij is nu 61 en zat 32 jaar geleden voor het laatst op de baan. „Bij de training hier was het alsof ik in een mallemolen reed Als ik aan het wiel zat, ging ik er zo weer af. Niet, dat ik het vak verleerd ben, dat verleer je nooit, maar je bent niet meer zo kwiek". Jan van Kempen. Minder beroemd dan aij-n broer Piet was, „maar". legt Jan uit, „die voelde veel meer voor de wielrennerij dan ik. Mij interesseerde het min der. Ik heb niks bijzonders gewonnen. Daar was ik niet eerzuchtig genoeg voor. Toch zou het nou anders zijn. denk ik. Ik was een kassa-wielren ner. Ze konden het van me kopen, maar dat zou ik nu niet meer doen". Met een korte hoofdbeweging volgde Jan van Kempen het geraas op de piste. „Zoals ze tegenwoordig rijden, kunnen ze wel drie zesdaagsen doen tegen wij vroeger een. Ach jo. ze slapen thuis minder dan hier". Peter Post: „Die mensen vergeten dat wij meer zes daagsen rijden dan zij vroe ger. Onze inspanning ligt ge woon op een ander niveau. En vergeet het tempo niet. Door dat de snelheid zo hoog kwam te liggen in de loop van de jaren, kreeg je een duidelijke afscheiding van de sterkere koppels. Met een lager gemid delde had je vroeger meer fa vorieten. Dat is de veranderde tijd. Wanneer Eddy Merckx enkele kilometers langzamer gaat fietsen dan hij nu doet, krijgt hij ook meer tegen stand. Logisch". Jan van Kempen-: „maai ik zeg niet dat er tegenwoordig geen goede wielrenners zijn. Dat hoor je me niet vertellen. Ik ben reëel genoeg om de veranderde omstandigheden onder ogen te zien. En dan zeg ik: ze kunnen heus wel wat. die mannen van vandaag de dag. Ik geloof dat het verschil in het algemeen dit is: vroeger waren de mensen sterker, nou doen ze meer. Dus je kunt eigenlijk geen vergelijk ma ken. Dat wil ik maar zeg gen... Sfeer Peter Post lachte. Charles Ruys, manager-wedstrijdleider in de Ahoy-hal ook. Voor het eerst na de start van de Rot terdamse zesdaagse, was er een flinke publieke belangstel ling. Er kwamen bijna 7000 mensen binnen en aan die goede opkomst zal het rijden van de oude glorie niet vreemd zijn geweest. Peter Post: „Gelukkig, eindelijk een lekkere sfeer. Dat is voor ons vak gewoon belangrijk. Sfeer De eerste dagen ontbrak die. Ik begrijp het wel, de mensen moeten wennen aan dat wiel rennen. Je hebt bij zo iets een groeiperiode in te calculeren. Ik vind het machtig, wat ze hier op gezet hebben. Zag je die amateurtjes, geweldig. Als je dat ziet, kun je niet anders zeggen dan dat dit sportpaleis in een grote behoefte voor- Peter Post is tevreden. Ja, ook al met die eerste plaats in het klassement natuurlijk". Het favoriete duo Post-Sercu ging de vroege uren van vandaag in met een ronde voorsprong op de grootste concurrenten. ..Ik denk", berekende Post zijn kansen voor de finale, „dat we van Pijnen en Duyndam de meeste tegenstand zullen krij gen". Patrick Sercu instem mend: .JDie twee rijden formi dabel. Toch geloof ik dat we ze wel kunnen hebben. Voor het eerst deze zesdaagse ver dedigden de favorieten hun kansen voor een massa volk. Stampend, juichend, wild gil lend. Eindelijk sfeer in de Ahoy hal. In de eerste manche van de finale van de zesdaagse van de toekomst ontstond gistera vond plotseling een vechtpartij tussen de twee Belgische ama teurs Cols en Barras. Toen de twaalf koppels de laatste bocht ingingen van de 35 minuten koers zou Cools zijn landge noot hebben gesneden. Deson danks won Barras, die samen rijdt met Demets toch. Na af loop trok hij wel even fel van leer. Het antwoord van Cools was overeenkomstig: een paar vuistslagen. De paniek die in het rennerskwartier ontstond kon slechts met moeite worden De toeschouwers waren gister- Peter Post: „Normaal gespro ken moeten Patrick Sercu en ik deze zesdaagse kunnen win nen. Maar tee verwachten veel tegenstand van René Pijnen en Leo Duyndam". avond getuigen van een af- valwedstrjd op hoog niveau. Burgemeester \V. Thomassen, wethouder H. van der Pols, oud-wethouder R Langerak en ir. Plantinga, directeur van stadsontwikkeling, waren de wel zeer illustere deelnemers aan deze koers. De race werd gewonnen door ir. Plantinga. Burgemeester Thomassen ver oorzaakte veel hilariteit door bij het afstappen van zijn fiets te vallen. B(j de neutralisatie om I uur wu op één ronde: 2. Duyndam (Ned.)- Pljncn (Ned.) 3*6 punten: 3. Ver sluieren (Belg.)-Renz (tv.-Did.) 238 punten; 4. Pfennlnger (Zwlt.)- Spahn (Zwlt.) tsi punten; (Ncd )-Peffgen <W.-Dld.) 382 'tatJn i (Net (Ned.) 264 punte tien ronden: 7. Koel (Net more (Austr.) 152 punten; 13 ronden; 8. Karaten* (Ne6 uw* (Belg.) 408 punten. laarmee had de Nederlandse kampi- zijn goede start tegen Vinagre vol- en doen vergeten. Wat nog erger door die nederlaag tegen Runkehl den de kansen van Van Bracht om rgen de finalepoule te bereiken bij der klein. eerste dagen immers is in dit Doi. waarin Raymond Ceulemans de negende achtereenvolgende de Europese titel verdedigt, de om het lijfsbehoud belangrijker het kampioenschap Met twaalf nemers waren de organisatoren ilicht in twee poules te laten spelen* laatste twee deelnemers van elke ip komen na morgenmiddag in de finale" uit, een soort troosttoer- tje. Het bereiken van de laatste is tevens belangrijk omdat daaruit of twee deelnemers voor het medio rt in Groningen te houd:n wereld - ipioenschap moeten voortkomen, dat betreft had Van Bracht geen m, omdat zijn plaats voor Gronin- al vaststond. Maar het zou toch wel triest zijn als de Brabander in Geel grote finale zou halen, uten Boulanger en Scherz, die in 1-poule door de volle winst al vrij- zeker waren van een plaats in de finale, waren er nu nog vier iidaten, Runkehl, Van Bracht, Na- Vinagre van wie Van Bracht op het zwaarste programma voor de heeft. Vandaag ontmoet hij achter- olgens Scherz en Boulanger, mor- Idag besluit de Waalwijker de 'edstrijden tegen Nadal. de andere poule tekenden de .'htsverhoudingen zich veel scherper Inbetwist leider werd hier titelver- shockeyselectié TRECHT Ecu Nederlandse ijs- '.yselectleteam zal zaterdagavond in Utrecht een wedstrijd spelen de Smoke Eaters, een ploeg sa- esteld uit Amerikaanse militairen izaam bij Afcent en Tsjechische usionals. noke Eaters voert de ranglijst van erste divisie aan en is ongeslagen. Nederlandse selectie bestaat uit de ende spelers ppers: Van Schilt TI JSC Trappers) okhorst (HOKIJ). rdediging: Ooms, Roomer (beiden IJ), De Groot (Rotterdam) en Van (Nijmegen), aval: Manuel, Gentis en Bakker HOKIJ), Van Es TIJSC Trappers), lders (Nijmegen), Wijlemans (Nij- in), Koeboer, De Kok (beiden Thi- !n Woodman (Rotterdam). dediger Raymond Ceulemans, die twee debutanten les in driebanden gaf. Eerst moest de zwakke Zweed Lennart Haag eraan geloven (27-60 in 42 beurten), en vervolgens was ook, de Siciliaanse advo caat Antonio Oddo volslagen kansloos tegen de Grobbendonkse biljartreus: 25- 60 in 37 beurten. In deze partij leek Ceulemans. die met een serie van 13 en achttien beur ten op een totaal van veertig carambo les was gekomen, een aanval te doen op zijn record partij gemiddelde, dat sinds het wereldkampioenschap var 1966 in Lima op 2500 staat. Maar Ceu lemans kon zijn hoge tempo niet hand- Eveneens ongslagen bleven in deze groep de kleine Franse clown Roland Dufetelle. die tegen Oddo bijzonder veel (57-60 in 56 beurten) en tegen de Zwit serse oudgediende Jack Blanc bijzonder weinig (60-38 in 51 beurten) moeite h om te winnen, alsmede de 26-jarige Deen Peder Toegersen, een broer van de in Nederland beter bekende Kurt. De laatste had de voorgaande jaren de eer van Denemarken in internationale toernooien verdedigd, maar werd nu in de finale van de nationale titelstrijd door Peder uitgeschakeld. Veruit de- zwakste deelnemer in deze groep en waarschijnlijk van het hele toernooi is de 38-jarige bontwerker Lennart Haag uit Oerebroe. Ook al nieuweling. Hij speelde een wonder zou het en wanneer mj ei nog in zou slagen in finalepoule te berei ken. Jacques Blanc (Zw Go Ahead won EZEP De eredivisieclub Go Ahead gisteren in Wezep voor 1500 toe- iwers een oefenwedstrijd gespeeld WHC, dat uitkomt in de eerste van 't zaterdagvoetbal. Go Ahead, lij de rust met 20 leidde, won mtet zwak dat het Tweede ro Ceulemans 6. Vinagre i 3. Toegersen 4. Oddo 5. Blanc alg. fem. ajg. gem. alg. gem. alg'. gem. li Bp wm Wm I^Er Oude rennersglorie, artiesten, sportlieden, burgemeesters en wethouders klommen in de veelbesproken Nacht voor de Bejaarden voor een keer op de fiets Judoreus Anton Geesink (rechts) moest vlak voor de start door drie man worden vastgehouden, waaronder Willy Alberti. Het werk zat er even later op voor Willem Duys druipend van het zweet wordt onmiddellijk gesoigneerd door een liefderijke vrouwehand. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Door medewerking van een sponsor (Delta Lloyd) zal een „Nederlands" tafeltennisteam kun nen deelnemen aan dc wereldkampioenschappen in Nagoja (Japan). De NTTB die bet volgend seizoen de Europese titelstrijd in Rotterdam organiseert, vond het niet verantwoord om een bedrag van 30.000 gulden voor deze tournee op tafel tc leggen. De vereniging Delta Lloyd, die drie spelers van de Tigermanselectie bezit, werd bereid gevonden om in te springen. De stunt kost weliswaar veel geld, maar verwacht mag worden dat de semi-profspelers Karei Deken en Bert Schoofs veel erva ring in Japan zullen opdoen. De Nederlandse tafeltennisbond stond aanvankelijk scep- isch tegenover het voorstel van Delta Lloyd. Het keek .vat vreemd op tegen het afvaardigen van een clubteam als de nationale selectie. Daarom suggereerde de NTTB ïlleen toestemming te kunnen verlenen wanneer bonds coach Tigerman en oud-kampioen Bert van der Helm ook in het bezit kwamen van de vereiste vliegtickets. Het bestuur van Delta Lloyd heeft gisteravond daaraan zijn fiat gegeven. De keuze van Bert van der Helm komt echter te vervallen. Door zijn studie moest hij namelijk al eerder afzeggen voor internationale evenementen. Pogingen worden nu in het werk gesteld om Nico van Slobbe van Tempoteam aan de ploeg toe te voegen. Vooral voor bondscoach Dusan Tigerman is deze trip belangrijk. Door deze mogelijkheid blijft hij namelijk op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de inter nationale tafeltenniswereld. De ervaringen van de laatste jaren, o.a. op de wereldkampioenschappen in Müncher en de Europese kampioenschappen in Moskou, hebben duidelijk aangetoond dat er enorm veel in beweging if in deze sportsector. Vooral de opkomst van de jonge Hongaren (Klampar er Jonyer) en van de jonge Zweden (Stellan Bengtsson kunnen van grote importantie zijn voor „Rotterdam 1972". Bijzonder interessant is ook het niveau van West Duitsland, dat veertien dagen geleden in Eberharci Schöler de beste verdediger van de wereld weei een veteraan als kampioen huldigde. Niettemin doei sterke geruchten de ronde dat in de Bondsrepubliek vee aandacht wordt besteed aan de jeugd. Er wordt ver wacht dat talentvolle knapen „in het geheim" worder voorbereid, omdat de Zweed Hans Alser de grot. kandidaat voor de wereldtitel in Nagoja na april 1971, wanneer hij zijn afscheid van de wedstrijdsport heeft aangekondigd, ook als trainer succesvol wil zijn Vermoedelijk zijn de Westduitsers van plan deze „be- oftes" in Japan voor het eerst voor de leeuwen te gooien (Van onze sportredactie) HEERENVEEN Dit weekend zullen Ard, Kees en Jan door een record aantal Nederlandse supporters worden toegejuicht. Dat is alvast een van de zekere feiten in een uiterst onzeker kampioenschap. De 30.000 plaatsen die rondom de gladde Heerenveense ijspiste zijn geschaard, zijn namelijk allemaal uitverkocht. En slechts een pakket van 500 plaatsen is naar buitenlanders, waaronder eeu groot contingent Noorse zeelui, onder aan voering van Fred Anton Maier, gegaan. En al zouden alle Nederlandse schaatsenrijders op de 500 meter ten val komen, voor de KNSB-penning- raeester is het Europese kampioenschap schaatsenrijden alvast geslaagd. Al blijft er van de bruto opbrengst van 900.000 gulden maar ruim één ton over. Toch is de aanpak, vooral van de jeugd, voor de komende vijf jaar al voor een groot gedeelte gewaarborgd. Dat al les omdat Nederland eindelijk eens een record aantal mensen van 30.000 in een eigen stadion kan herbergen. Die invasie van 30.000 mensen heeft het slechts 20.000 inwoners tellende Friese stadje Heerenveen wel voor problemen ge plaatst. „Wij hopen echter dat een groot gedeelte van de toeschouwers per trein komt. De treinen stoppen op de speciale sporthalte Heerenveen op slechts 300 meter van het stadion", deelde de korps chef van de Heerenveense gemeente politie gisteren bezorgd mee. „Als er 10.000 man per trein komen, zitten we vrij goed. Dan zijn de aanvoerwegen en de parkeerplaatsen wel op de ver keersstroom berekend". In het stadion kunnen de toeschouwers dan plaats nemen op de met 31.668 meter buis, 24.672 verbindingen en 25.663 spieën opge bouwde extra-tribunes. Tijdens de schaatswedstrijden zal een leger van 120 man zorgdragen voor het natje en droogje van de schorgeschreeuw- de kelen. Maar dat is pas zaterdag en zondag. Gisteren werd de piste, die het strijdtoneel zal vormen van Europa's en feite 's werelds beste schaatsenrijders nog het recreatiegebied van Friese jon- meisjes. Vandaag en morgen is de baan echter helemaal gereserveerd deelnemers aan het E.K., deelde ijsbaandirecteur Roeper mee. Gisteren trouwens ook de Fransman Richard Tourne en de Westduitsers Zim- en Kraus gearriveerd. Maar gisteren was er trouwens op de ver dwaalde Fransman Richar Tourne en de Westduitsers Zimmermann en Kraus na, niemand van de rijders gearriveerd. Maar dat is de grootste zorg van ijs baandirecteur Roeper niet. Hij is meer bezorgd over zijn eigen vloer, die in per fecte conditie moet zijn. Voor de hoge temperaturen van dc laatste dagen is hij niet bevreesd. „Als het kwik niet boven de 10 "graden stijgt, ben ik niet bang. Ook over wind maak ik me niet al te veel zorgen. Dat zal de conditie van het ijs niet schaden. Wind is natuurlijk alleen nadelig voor de rijders. Ik geloof echter wel dat onze tribunes al een hoop zullen tegenhouden". Ook voor officials die on verhoeds vuil op de baan zullen stoppen, is de heer Roeper niet bang. „De geschie denis van de Amsterdamse Jaap Eden- baan zal zich hier niet herhalen. We hebben mensen met geweren om iedereen van het ijs te weren", grapt hij met een ernstige dreigende ondertoon. Het is duidelijk. Heerenveen Is klaar voor de Europese kampioenschappen schaatsen. De Russische deelnemers zijn nog steeds zoek. De Russen die dinsdag al moesten arriveren, bleven ook gisteren spoorloos. Verontruste telefoontjes van de KNSB-officials naar de Russische ambassade brachten ook geen ophelde ring. De Russische attaché voor sportza ken, die driftig naar bet ministerie van Sport in Moskou belde, kon geen verdere inlichtingen verstrekken, waar de Rus sische schaatsenrijders zich nu ophielden. Hij zat gisteren de hele dag vergeefs op Schiphol op zijn landgenoten te wach ten. De laatste mogelijkheid dat de Rus sen kunnen arriveren lijkt vrijdag te zijn. Het is echter mogelijk dat de Russen :en nog onbekende reisroute Neder land zullen aandoen. Gebeurt dit niet, dan zal Heerenveen het zonder Russische deelnemers moeten stellen. De Nederlandse bondscoach van de Oostenrijkse schaatsploeg, Peter Schot- ting, heeft Ottmar Braunecker en Sieg fried Hartmann gekozen om deel te ne- aan de wedstrijden om de Europese titel komend weekeinde in Heerenveen.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 9