Wandelen met NS e<2idóc(2omcml: Prijsverlaging wkrterpot f4.25 (was 4.50) SNEEUW OF GEEN SNEEUW Amerika voelt voor klassieke films Cobra wint Sport op tv en radio TELEVISIE MAANDAG Opus Dei in Panoramiek proces van de Cats \GINA 2 leidse courant ZA'i'CiitUAG 9 JAnUARl 1971 Allemaal vóór maar hoe IN het overgrote deel van de politie- ke programma's die op vaststelling voor de komende verkiezingen liggen te wachten dan wel reeds vastgesteld zijn, wordt uitgegaan van een geleidelijke verhoging der belastingen in komende jaren met een half procent per jaar of nog iets meer. De drie vakcentrales hebben van hun kant ook al een con ceptprogramma voor de nabije toekomst op tafel gelegd met in geld omgereken de urgente plannen. Het zwaarste van de drie ontworpen plannen zou een gemiddelde belastingverhoging van 0.60 procent per jaar vergen; het minst zware programma een van 0.3 pro- Al deze programma's het urgentie programma-Steenkamp van de Katho lieke Volkspartij is het stuk dat terzake het eerst over de dam kwam hebben met elkaar gemeen, dat ze vóór de kabinetsformatie vastgesteld willen zien welke taken centraal moeten worden gesteld en wat aan geld hiervoor nodig is. Dit uitgangspunt juichen we toe; we hebben er al jarenlang voor gepleit. Het concrete voorbeeld ontlenen we ditmaal aan het actieprogramma der vakcentrales;- in maximale vorm, dus uitgaande van een jaarlijkse belasting stijging met 0.6 procent, zou er in 1975 bijna vier miljard gulden meer in de schatkist komen, voor welk bedrag men dan jaarlijks 7500 woningwetwoningen meer zou kunnen bouwen, het klassege middelde bij het basisonderwijs met tien procent zou kunnen inkrimpen, de gedeeltelijke leerplicht voor werkende jongeren meer dan minimaal zou kun nen uitvoeren, de onderwijsvernieuwing uit haar slakketempo kon halen, de hulp aan arme landen fors verhogen, de achtergebleven gebieden in eigen land behoorlijk stimuleren en tenslotte ook de belastingvrije voet ophogen tot en met het minimumloon. I laatste kwestie is en blijven zal, zal wel j niemand in de afgelopen maanden ont- gaan kunnen zijn. In werkgeverskringen ls al twijfel j uitgesproken over de economische haal- baarheid van de voorstellen: zowel die J van de vakcentrales als in het pro gramma-Steenkamp. De nominale loon stijging zou een reeks jaren weer boven de tien procent uit komen en wanneer de spanning op de arbeidsmarkt blijft voortduren en de vakbeweging bij haar eigen optimistische matigingstheorieën blijft, zal de Nederlandse economie op die manier tegen 1975 kampioen-infla tiestuwer zijn. Nu zijn de werkgevers meestal ster ker in het leveren van contrabetogen dan in het concrete op papier zetten van een duidelijke eigen visie. Hun pessimisme willen we wel in zo verre steunen, dat de liefde die in de achter ban van vakbonden en politieke partij en voor urgentieprogramma's beloofd wordt, vaak platonisch is; iedereen is vóór tot het moment komt, waarop het om het „hoe?" gaat en de vrij-blijvende liefde dus in een offer moot worden omgezet. Voorwaarden |*IEZE voorstellen, waarmee dan ge- paard gaat een merkbare inkomens- herverdeling ten gunste van de werk nemers, kunnen als men daarbij ook de inflatie intomen wil, alleen goed gerea liseerd worden, wanneer nog voldaan wordt aan een aantal voorwaarden. En over die voorwaarden moeten vakcentrales en politieke partijen niet te licht denken: vertraging van de jaarlijkse groei van de investeringen, een afname van het groeitempo der produktie en matiging van de reële loonstijgingen. Hoe groot probleem de Voorbeeld QP een onderwijzerscongres in de kerstvakantie viel hiervan een goed voorbeeld te leren. Iedereen vond dat de overheid veel meer geld beschikbaar moest stellen om het tempo van de onderwijsvernieuwing te kunnen opvoe- j ren en de klassen kleiner te maken; maar een niet onbelangrijke minder heid voelde niets voor de in dit verband juist belangrijke uitspraak, dat hiervoor ook de leerkrachten akkoord zullen gaan met minder loonstijging. En hier ligt nu juist het grote pro bleem: iedereen in Nederland spreekt met instemming of tenminste met waardering over urgentieprogramma's van vakbeweging of politieke partijen; maar zeer velen vinden dat loonstij gingspercentages en belastinggrenzen wel precies zo gekozen moeten worden, dat zij er geen last van hebben. Het is het enorme probleem van de vakbonden die geen kans krijgen wat extra's te doen voor de slechtst-betaal- den, omdat de beter-betaalden willen stilstaan noch afremmen: het zal ook het probleem voor de politieke partijen worden, zodra ze van programma over stappen naar beleid. Op dat moment zit de oppositie ple zieriger dan het regeringsgezelschap; want de oppositie ziet zich niet ge dwongen iets waar te maken. Onge twijfeld zitten er aan het front van de zo genoemde progressieve concentratie politici, die om die reden helemaal niet rouwig zijn dat hun concentratie weinig kans maakt aan een regeringsmeerder heid te komen. (ADVERTENTIE) Vanaf 1 januari a.s. kost de winterpot - een heerlijke Hollandse maaltijd - nog maar Verkrijgbaar In de meeste stations restaurants. De motregen van gisteren werd veroorzaakt door een zwak front, dat 2ich lange tijd boven het midden van het land ophield en eerst in de namiddag zich weer naar het noorden verplaatste. Vandaag wordt geleidelijk droge re lucht uit Frankrijk aange- Weinig deelt p mede: verandering voerd, waarin flinke opklaringen sullen voorkomen. Het laatste kan tot gevolg hebben dat in de nacht de temperaturen weer even onder het vriespunt komen. In de afgelopen dagen zijn oce aandepressies via IJsland naar de noordelijke IJszee getrokken. Daarmee werd boven Scandina vië de weg vrijgemaakt voor zachte oceaanlucht, die via de Britse eilanden in vrijwel geheel Scandinavië de vorst heeft terug gedrongen. De vorstgrens lag gis teravond langs de lijn Leningrad- Luxemburg. Zondag: zon. 08.45-16.50, maan: 15.21-08.30, hoogw. Schev.: 2.06- 14.26. Maandag: zon: 08.45-16.51 naan: 16.34-09.07, hoogw. Schev.: 2.59-15.14. Vooruitzichten voor maandag. Plaatselijk regen met enige da ling van temperatuur en in de nacht hier en daar lichte vorst. Weersvooruitzichten voor maan dag in cijfers gemiddeld over ons land. Aantal uren zon: 0 tot 3. Min. temp: van ongeveer normaal tot 4 graden boven normaal. Max.temp: omstreeks normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 90 procent. Kans op een geheel droog etmaal: 60 procent. Martha Argerich bij Res.-Orkest DEN HAAG Martha Argerich treedt als soliste op met het Residentie- Orkest op woensdagavond 13 januari in het Congresgebouw. Zij speelt het le Pianoconcert van Liszt; het programma wordt geopend met de Ouverture Ben- venuto Cellini van Berlioz en wordt besloten met Symfonie nr. IV van Tsjaikowsky. Het concert staat onder leiding van Hiroyuki Iwaki, die tot eind januari voor het Residentie-Orkest blijft. In de ze periode vervult Willem van Otterloo zijn plichten bij het Radio Filharmi- nisch Orkest Dinsdag 12 januari speelt het Resi dentie-Orkest te Leiden; er wordt het zelfde programma uitgevoerd als 13 ja nuari te Den Haag. Zeshonderd jaar ligt er tussen twee werken die het Residentie Orkest zal spelen op zijn concert van zaterdaga vond 16 januari in het Congresgebouw Onder leiding van Hiroyuki Iwaki ko men n.l. tot uitvoering de uit de 14de eeuw daterende Messe de Notre Dame van Guillaume de Machaut en cent werk van Pierre Boulez: Eclat. Het programma vermeldt voorts Tagesgrau- en en Siegfrieds Rheinfahrt uit Wag ners Götterdammerung en de Catalogue de fleurs van Milhaud. De Britse alt Meriel Dickinson zingt de solo in d< Catalogue de fleurs; zij trad reeds eer der dit seizoen met het Residentie-Or kest op: n.l. in Nono's II canto sospeso (7 november). Het Nederlands Kamer koor van Felix de Nobel verleent vocale medewerking aan de Mis van Machaut. Het aanvankelijk geprogrammeerde „Marteau sans Maitre van Boulez kan helaas geen doorgang vinden wegens gebrek aan repetitietijd voor dit zeer moeilijke werk. Ned. Comedie nog een jaar in Stadsschouwburg AMSTERDAM (ANP) De Amster damse gemeenteraad heeft zich woens dagmiddag akkoord verklaard met de voorstellen van B. en W. de Stads schouwburg in het seizoen 1971-1972 te laten bespelen door de Nederlandse Co medie en een projectgroep te vormen die advies moet uitbrengen over bet bespelingsbelcid na 1 september 1972. Beide voorstellen waren vervat in een nota, die na een urenlange discussie voor kennisgeving werd aangenomen. De definitieve opdracht aan de pro jectgroep zal worden vastgesteld in de raadscommissie voor de kunst. Wethou der H. Lammers (kunstzaken) zegde op aandrang uit dc raad toe, dat ook het gehele vraagstuk van de toneelaccomo- datie in Amsterdam in de opdracht zal worden betrokken. In de projectgroep zullen drie door B. en W., drie door de Amsterdamse Kunstraad en drie door het toneelgezelschap aangewezen leden zitting hebben, namens B. en W. wordt, aldus de wethouder, gedacht aan oud wethouder voor kunstzaken R. v. d. Berg als voorzitter en verder Wim Ves- seur, Elisabeth Hoy tink en Peter Lohr. Door de kunstraad zijn Lodewijk de Boer, Guus Rekers en Rein Bloem aan gewezen en door het gezelschap Fons Rademakers, Peter van Rooij en Donald Blijleven. De wethouder deelde verder mee, dat gewerkt wordt aan een plan voor een jeugdtheater. B. en W. hebben hierover o.a. contact met het Scapino- ballet om tot een programma van eisen en kosten te komen. Engelbert Humperdïnck ontvangt van avond in zijn show vele gasten met internationale reputatie, zoals José Feliciano, Barbara Eden, Dionne Warwick en Tom Jones, die een vriend is van Humperdïnck. Zaterdag, AVRO, NedI. 21.15 uur. HOLLYWOOD (AP) De filmmaat schappij American International, altijd op zoek naar trends die van gevestigde patronen afwijken, richt zich op de klassieken, bestemd voor een algemeen publiek. In februari gaat de première van „Wuthering heights" (Woeste hoog ten), naar de roman van Emily Brontë President James Nicholson zei: „We proberen de mode te volgen. Anderhalf jaar geleden zagen we dat „Romeo en Julia'' hc-t goed deed en toen besloten wij ons bezig te houden met lomanti- sche klassieken. Er waren nog' andere tekens. We waren de eerste die op de markt kwamen van het jeugdverzet, met „Wil in the streets". Nu merken we, dat die markt zijn einde heeft gevonden. Het bioscooppubliek is nog wel rebels, maar niet meer geïnterres- seerd in rebellie als drama. Zo kwamen we op „Wuthering heights". Eerst aar zelden we, maar na grondige lezing van het boek, besloten we om opnieuw een van de grote films van alle tijden te gaan maken. We realiseerden dat er in het werk van Emily Brontë vele aspec- i ten waren die we in 1939 wegens de j strenge code hadden moeten wegla- j „Wuthering heights" werd in Enge- land gefilmd met de Britten Timothy Dalton en Anna Calder-Marshall in roj- len die destijds gespeeld werden door j Laurence Olivier en Merle Oberon. i American International overweegt ver- der te gaan verfilmen „A tale of two cities" en „The house of seven ga- j bles." Goya-expositie verlengd AMSTERDAM (ANP) De tentoon stelling de grafiek van Goya in het j Prentenkabinet van het Rijksmuseum in Amsterdam wordt met een week verlengd. De sluitingsdatum is nu be paald op zondag 24 januari. Ruim 30.000 bezoekers hebben sinds 13 no vember tot dusver de 150 etsen en litho's van de Spaanse kunstenaar be zichtigd. Voor een tentoonstelling van uitsluitend grafisch werk is dat een ongekend hoog cijfer. Tot nu toe was de expositie van de etsen van Hercules Seghers in de zomer van 1967 de drukst bezochte tentoonstelling van het prentenkabinet: er kwamen toen 28600 mensen op bezoek. KNVB en NOS zijn het voor 2 jaar. eens HILVERSUM Het bestuur van de NOS heeft zich in meerderheid ak koord verklaard met de concept-over eenkomst, die delegatie van de KNVB en dc NOS hebben opgesteld inzake de betaling voor samenvattingen van voetbalwedstrijden op radio en televi- De NOS zal over de periode van 10 augustus 1970 tot en met 9 augustus 1972 een bedrag van f 800.000 - aan de KNVB betalen. De NOS zal zich inza ke deze nieuwe overeenkomst beper ken tot drie samenvattingen van elk maximaal 15 minuten per speeldag. Het uitzenden van flitsen tot een lengte van maximaal 3 minuten blijft, gezien de internationaal geledende prak tijk, vrij. Secretaris-penningmeester H. Burgwal van de KNVB zei dat de KNVB aller minst tevreden is met de overeen komst. Een reële basis ontbreekt er aan. „Ik zie het dan ook meer als een voorlopige overeenkomst", aldus de heer Burgwal, die wel van mening was dat de NOS terecht argumenten van hoge kijkdichtheid van voetbal- programma's en kostprijsberekening voor de betreffende clubs van de hand heeft gewezen. KNSB vangt ton van de NOS (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Naar verluidt zal de NOS honderdduizend gulden moe ten betalen aan de Koninklijke Ne derlandse Schaatsenrijders Bond voor de t.v.-rechten van de Europese kam pioenschappen hardrijden op de schaats welke deze maand in Heeren veen worden gehouden. Deze uitgave is eerst na veel tegen stand door het NOS-bestuur goedge keurd op grond van het feit, dat indien Noorwegen, Zweden en eventu eel Finland en Rusland deze NOS- reportages zullen overnemen, de kos ten voor de NOS aanmerkelijk lager zullen worden. Voor de radioreporta ges hoeft geen vergoeding betaald te worden. De weigering om de STER-spot van dr. Meinsma tegen het sigarettenroken uit te zenden leverde een boeiend ..Een klein uur U" van Koos Postema op. Het werd een levendige discussie. Dr. Meinsma kreeg een geduchte op ponent in STER-woordvoerder drs. C. J. Smeekes en uitgekookte vertegen woordigers van het reclamewezen lie ten zich evenmin onbetuigd. Persoonlijk zijn wij (ongeveer veertig sigaretten per dag) volkomen subjec tief. We kunnen dus rustig vaststellen dat dr. Meinsma tegen windmolens vecht als hij met cijfers komt die aantonen dat sigarettenroken veiliger is dan autorijden. Dit te meer omdat zijn statistiek niet aantoont in hoeverre auto's en andere luchtvervuilers ver antwoordelijk zijn voor het aantal do den door longkanker. Jongelui zouden we willen adviseren: begin niet met roken, het kan gevaar lijk zijn. Verslaafden (als wijzelf) zou den we willen wijzen op het feit dat er honderden dingen zijn die, zelfs statistisch, gevaarlijker zijn dan ro ken. Laat er een paar van na en smoke that cigarette". Verder zagen we „Mannix" toch wel een erg attractieve VARA-koop; Om budsman. Marcel van Dam bood on verwachte gevaren van frisdrankfles sen en hield het verder op de politie ke toer, Hadimassa, wat minder van kwaliteit, maar op zijn best (bijvoor beeld in de parodie op Ageeth Scherp huis' presentatie van de NOS-kunst- rubriek en een paar solo's van Ton van Duinhoven) toch van een enorm formaat. Vg Video over dr. A. J. Simon is De NOS-televisie zendt morgenavond het tweewekelijks programma Video uit, waarin de activiteiten van de publiciteitsmedia en de reacties daar op worden belicht. Ditmaal zal aan dacht worden besteed aan de proces sen in Leningrad en Burgoss en aan de benoeming van kapelaan dr. A. J. Simonis tot bisschop van Rotterdam. Zondag NOS Ned. II 21.35 uur. Het programma „Studio Sport" van de NOS-televisie zondagavond om 19.30 en om 21.10 uur via Nederland II bevat de volgende onderwerpen: ijs hockey Smoke EatersBad Tolz in Geleen: de Nederlandse biljartkampi oenschappen bandstoten in Twello: de raalhandbalwedstrij Sittardia AHC'31 <3e micro-korfbalwedstrijd Rhoda-Blauw Wit; en de Nederlandse fechaatsftamploensè'Ka^eri'111/ï' Amster dam. In het sportprogramma „Langs de lijn" van de NOS-radio zondagmiddag om 14.02 uur via Hilversum III wordt behalve aan het betaald en amteur- voetbal aandacht besteed aan: de na tionale schaatskampioenschappen te Amsterdam. Voorts wordt er een overizcht gegeven van: Belgisch voetbal; uitslagen van basketball, vol leybal, tafeltennis, schaken, biljarten en de paardenkoersen in Hilversum. (ADVERTENTIE) NEDERLAND I TELEAC AVRO 16.00 uur: Journaal 16.02 uur: Rikkie en Slinger 16.25 uur: Techniek van mc 16.45 uur: Stuif-es-in NOS 17.30 uur: Schaatsen 18.45 uur': De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal AVRO 19.05 uur: Poets 19.30 uur: De gouverneur en J.J. 20.00 uur: Journaal •20.21 uur: Mountiesshow 21.15 uur: Engelbert Humperdinck 22.05 uur: Het peloton van It. Carter, film 23.20 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal KRO 19.05 uur: Billy Smart, kindercircus 20.00 uur Journaal 20.21 uur: Marcus Welby 21.11 uur: Brandpunt •21.41 uur: Kunstplakboek 22.26 uur: Tot de dood ons 22.56 uur: Epiloog 23.01 uur: Journaal he Vo NEDERLAND I NOS 14.30 uur: Studeren 15.00 uur: Journaal 15.02 uur: Weekjournaal 15.22 uur: Verkeersinformatie •15.25 uur: The borderers 16.15 uur: Schaatsen. nat. kampioenschappen 16.55 uur: Toto 18.20 uur: Dammen voor beginners •18.55 uur: De Woefs en de Lamaars NCRV •19.30 uur: Stress, documentaire over spanningen 20.20 uur: Journaal 20.25 uur: Bomans in triplo, herhaling •21.30 uur: Muzikale quiz 22.30 uur: Dagsluiting 22.35 uur: Journaal NOS •18.55 uur: De Woefs en de Lamaars 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: De vrijbuiters 19.30 uur: Studio Sport •20.20 uur: Panoramiek •20.45 uur: De dubbeldekkers 21.10 uur: Studio Sport •21.35 uur: Video 22.15 uur: Journaal NEDERLAND I NOS 10.45 uur: Schooltelevisie en 12.00 uur: Onze landbouw •18.45 uur: De Woefs en de Lamaars •18.55 uur: Journaal NCRV 19.05 uur: Dier en vriend •19.25 uur: Zo vader 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Hier en nu •20.45 uur: De kleine waarheid 21.40 uur: Gilbert Bécaudshow 22.25 uur: In het voorbijgaan 22.35 uur: Journaal NEDERLAND II NOS •18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: kinder VARA •19.30 uur: Coronation Street 20.00 uur: Journaal •20.21 uur: Narvik uit puin en 21.00 uur: Ninotchka, film met Garbo 22.40 uur: Achter het nieuws 23.05 uur: Journaal 12 wandelroutes in de mooiste streken in on* land. Vraag de folder „Wandelen met NS" aan het station. -v voordelig uit met NS volksmond op uw schrijven...: verzoekplaten na. 22.00 (S)Kursief: een program- schuin tegen de dingen aankijkt. HILVERSUM II 18.00 Nieuws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Lie- Tante Truus: licht programma. 19.05 (S) t eigen huls: studio-opnamen. HILVERSUM I KRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Het le 1.15 (S) Badinerie: klassieke mu nieuwe berijming, oude zettingen, muzikale lezing. 13.30 (S) Universiteitskoor van Gre noble: moderne liederen (gr). 13.56 Visioen en visie, literair programma. NOS: 14.15 (S) Schriftnoten, bedachte lied. blijft het Wilde Ganzen-geld? :el belijden, lezing. KRO: 21.00 (S) Muziek e met achtergrondlnfor- HILVERSUM 11.25 Wilde lanase cnansons met orkestbegel 20.30 In gesprek met de heer T herinneringen. 21.00 (S) Serenai en klassieke kamermuziek (opn). i: Mededelingen. 22.45 Drie amma. 23.15 (S) Piggel iekprogramma. 23.55-34 0 Nieuws). 23.40-23.45 Nie reld. lezing. 13.19 Radiojoi .3.35 TV'ta: informatieve show ntaren, meningen, voorspeUlngen NOS: 14.30 Programma voor andse arbeiders. VARA: 17.00 (S) muzi kshow met VARA-Dansork rio en solisten. 17.50 Nieuws. Ni ededelingen. 18.10 (S) Metro's Com die heer die" kiest gramma. NOS: 18.50 Bij nadei VARA: 18.30 (Sl Nieuws. klassieke i Mededelingen. 22.45 Radiojournaal. 22.55 Voor de nacht uitlicht platenprogrami HILVERSUM m rzoekplaten. 13.01 schippers. 13.20 Gevai Broer van paus overleden BRESCIA (AP) Fransesco Montini, de jongere broer van paus Paulus is gis teravond in Brescia na een korte ziekte overleden. Hij was 70 jaar. (Van onze correspondent) KERKRADE De jongerengroep Cobra van Kerkrade-Chèvremont heeft een proces gewonnen tegen de bekende Nederlandse topgroep The Cats. Door een Amsterdamse rechtbank werd de groep wegens vérstek veroordeeld tot het betalen van de dwangsom. Zoals bekend verschenen de Cats verleden jaar in juli niet op een dansavond, die de jongeren groep Cobra had georganiseerd. Het be stuur van de jongerengroep nam toen direct contact op met de Cats. Op een verzoek van het bestuur om op een andere dag in de jeugdsociëteit op te treden, reageerden de Cats niet. Dit was aanleiding voor Cobra om een advocaat in de arm te nemen. In het tv-programma Panoramiek van de NOS wordt een reportage getoond over de Spaanse katholieke lekenor ganisatie „Opus Dei", die sinds vorig jaar Franco's falangisten vrijwel ge heel van de macht verdrongen. Een tiental ministers uit Franco's regering is lid of sympathisant van „Opus Dei", een vereniging die zegt de volkomen heid van het evangelie na te streven en beslist geen politieke macht. Niet temin heeft het Opus op zowel poli tiek als economisch gebied zeer grote macht, een macht waarmee men Spanje Europeser wil maken, econo misch op de EEG gericht en daarmee samenhangend politiek op een demo cratisering van het Francoregiem. „Opus Dei" is een organisatie, die als zodanig in het verborgenene werkt om zijn eigenlijke doel gemakkelijker te bereiken. Wel zijn de corporatieve apostolaatswerken openbaar. Hiervan toont Panoramiek onder meer huis houdscholen, de universiteit van Pam plona, arbeidersscholen etc. Voorts wordt aandacht besteed aan de ban ken van Opus Dei en zijn onroerend- goedbezit. Het programma bevat voorts gesprekken met de leiders van de beweging en met de stichter. Zondag NOS Ned. II 20.20 uur. HILVERSUM I KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woo 7.16 Badinerie: klassieke en moderne n ziek (gr). (7.30 Nieuws; 7.32-7.40 Actuallt ten; 8.00-8.10 Nieuws). 8.25 Overweging. Nieuws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00—9.10 Gy nastiek voor de huisvrouw.) 10.00 (S) Plat recital: klassieke muziek (gr). NOS: 10.15 i het Nederlandse Zoeklicht op Nederland: reportages VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Spitsuur Amsterdam: lichte gram- mofoonmuziek en reportages. (7.33-7.38 Van de^ voorpagina). VPRO: 7.54 Deze dag. va. Spitsuur Amsterdai "(gedeeltelijk richten. 12.08 Landbouwkroniek. 12.16 1 persoverzlc: :k. 14.00 Lichte muziek Nieuws). 17.00 Nieuws en met 17.15 Muziekprogramma. 17.55 v Mar i berg Wee Wil! Dijk Ofwi minf Wal Har

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2