„Ik kijk niet meer naar mijn eigen toneelstukken' SCHRIJVENDE WISKUNDEMAN R. FEENSTRA: SPEL MET WOORDJES Apart golf in Durban PAGINA 2 LEIDSE COURANT DINSDAG 22 DECEMBER 1970 D '66 geeft ook voorkeur aan uitstel U^AAROP iedereen zonder veel rislcd had kunnen wedden, is gebeurd: D '66 neemt ook nog een paar maanden uitrtel met de beslissing over haar opstelling bij de verkiezingen. Mr. Van Mierlo na de vrijwillige aftocht van drs. Gruyters tot niemands verrassing nationaal lijsttrekker geworden mag in gezelschap van zijn hoofdbestuur met andere partijen gaan praten om na te gaan of er nog een voor D '66 aanvaardbare verkiezingsconcentratie in zit. De bedoeling is, dat de algemene ledenvergadering over twee maanden dan knopen gaat doorhakken: voorlopig hebben de democraten zich alleen gebonden aan de vage formule dat een concentratie alleen aantrekkelijk zal zijn wanneer ze de snelste methode is om het partijpolitieke en staatsrechtelijk bestel van nu op de helling te zetten. Van Mierlo is handig genoeg om op dit moment niet meer erbij te vertellen dat dit alleen bereikt kan worden door ontploffing van alle bestaande historische partijen. Momenteel zou hij al tevreden zijn als de christen-derhocratie in de lucht vliegt. Die wens hebben vroeger ook socialisten en liberalen meer dan eens hardop gedacht, zij het steeds met toevoeging van het voetmatje dat ze als goede democraten het recht voor burgers om op K.V.P., A.R. en C.H.U. te stemmen, niet willen ontkennen. Van Mierlo heeft overigens onlangs nog duidelijk laten blijken, dat wat hem betreft de christen-democratische partijen op welke manier dan ook mogen verdwijnen. En dan liever nog vandaag dan morgen. verstandig aan doet Van Mierlo te volgen in de richting waar diens kompas thans gevoelsmatig wijst: de Partij van de Arbeid en haar schildknaap de P.P.R. „Zelfmoordactie" noemde een oud- voorzitter van D '66 deze mogelijkheid zelfs als electoraal argument voerde hij aan, dat voor D '66 de tragedie van I de socialisten is, dat ze zich alleen maar op links richten, terwijl de winst voor- namelijk in het midden te vinden is. Wat weer eens bevestigt, dat een progressief front van links een labiel front zou kunnen worden; een front dat de grote trom roert wanneer het vanuit een oppositiestandpunt kan optreden, maar aan heftige spanningen komt bloot te staan, wanneer op regeren over geschakeld zou moeten worden. Ook tijdens het recente loondebat hebben we ons afgevraagd of de huidige P.v.ö.A.-fractie en D '66 wel mentaal en zakelijk zo dicht bij elkaar stonden als Van Mierlo en Den Uyl lieten blijken. illusie armer word. Ik heb een be paald beeld van een persoon, en op het toneel probeert een tegenoverge steld iemand dat waar te maken. Nee, dat hoeft niet Verder weet ik soms pas een dag erna, door een krantere censie, dat er iets van mij gespeeld Radiochef (Van erslaggeefsters) Onzekerheid „Zelfmoordactie" INTUSSEN twijfelen er sommige democraten van D '66 aan, of in die omstandigheden de partij er wel AM die reden blijven we het „nu de socialistische „anti-motie" onwrik baar schijnt jammer vinden, dat Van Mierlo en zijn naaste omgeving zich ten opzichte van samenwerking met K.V.P. en protestants-christelijke par tijen meer laten leiden door vooroordeel dan door zakelijk-politieke Inzichten. Dit kan tot gevolg hebben, dat D '66 tussen nu en eind februari alleen maar kiezen gaat tussen samenwerking met de Partij van de Arbeid en het, electoraal aantrekkelijker, handhaven van het vol ledige zelfstandigheidsprincipe. Voorlopig verkeert de aanhang van lijsttrekker Van Mierlo net als die van de meeste andere partijen in on zekerheid wat hun partij als het op samenwerking vóór de verkiezingen aan komt, kan bereiken. Voor Van Mierlo zelf zal het wel een kleine gerust stelling zijn te weten, dat de huidige koers van de V.V,D. in het parlement, bij kandidaatstelling en programmabeslissing weinig aanleiding biedt om heimwee te wekken naar de eerste liefde bij de sterke oud-liberale groep, die (blijkens de votometer) deel uitmaakt van D '66. Wie faalt? UIT de mond van de heer Steenbergen, voorzitter van de Algemene Onder wijzersbond, kwam gisteren de uitspraak ondanks goede voornemens van minister en staatssecretaris heeft het kabinet- De Jong in zijn onderwijsbeleid gefaald. Aan het totaal van de voor onderwijs beschikbare gelden ligt dit volgens de heer Steenbergen niet; aan de top van het onderwijs zou relatief te veel aan dacht zijn besteed, wat dan weer ten koste van kleuter-, basis- en mavo- onderwijs zou zijn gegaan. Maar, waarschuwt de A.B.O.P.- voorzitter nu zelf wel voldoende conse quent tegen andere acties die de ge wenste verbetering aan de basis in ge vaar brengen? Ons onverkorte r— standpunt is sedert enkele jaren: eerst de zwaarste accenten op het basisonderwijs concen treren omdat veranderingen daar de sociaal-culturele democratisering van het onderwijs het meest zullen bevorderen. Wanneer de algemene onderwijsbond en het N.V.V. (waartegen de heer Steen bergen zwaar leunt) dit ook vinden, moeten ze beperkingen aanvaarden op het gebied van onderwijs aan de wer kende jongeren en van de middenschool, omdat die onmiddellijk op jaarbasis hon derden miljoenen guldens gaan vergen (afgezien nog van het ontbreken van voldoende leerkrachten) wat de hervor ming van het basisonderwijs zal ver tragen. Sinds K.V.P.'er Kleisterlee een bres sloeg in de onverschilligheid van po litici en pedagogen wat de vorming van werkende jongeren betreft, kennen an deren bij het bepalen van tempo en kosten maar moeilijk grenzen. Ons lijkt het allervoornaamste het basisonderwijs zo te verbeteren, dat de problemen daar na minder groot worden. Wanneer anderen voor dit aspect bij herhaling geen aandacht hebben, gaan we ons afvragen: wie faalt er? KROMMENIE De heer R. Feenstra is een rasechte Fries (af komstig uit Sneek) en een wiskundeman. Twee dingen die volgens schrijvende insiders moeilijk met fantasie en schrijftalent te paren zijn. Maar waarschijnlijk bevestigt een uitzondering weer eens de regel en is schrijver Feenstra zo'n uitzondering. Want ondanks zijn afkomst uit een nuchtere provincie en het feit dat hij de wetenschap van rechtlijnig denken danig onder de knie heeft, worden dagelijks heel wat woordjes uit een stevige typemachine gehaald. Stevig duwtje Schrijver, toen nog steeds onderwijzer R. Feenstra, maakte een beroepsver huizing naar Den Haag, waar het idee voor schoolleesboeken, lussen het Bui tenhof en de Koninklijke Bibliotheek aan het Lange Voorhout geboren werd. Met name wordt de bibliotheek genoemd, want in lange rijen stoffige historische en vergeelde boeken vond de schrijver een veelvoud aan infor- Die gegevens over geschiedkundige fi guren en gebeurtenissen werden in romanvorm gegoten en gedrukt in de serie „Kaleidoscoop". Hiervan versche nen maar liefst 35 herdrukken dat was een stevig duwtje in de richting naar meer Feenstrawoordjes op het witte papier. „Een belangrijk iets is, dat die histori sch boekjes niet snel verouderen. Nu kunnen en worden ze ook nog gele zen. Mijn collega's schamperden wel wat over de enorme belangstelling voor de boekwerkjes. „Met een goede encyclopedie kom je al een flink eind", zeiden ze. Goed, best allemaal maar mijn onderwijzende beroepsge noten deden er niets mee. Ik wel, en dat is het verschil Het succes van de Kaleidoscoopreeks bezorgde R. Feenstra een donderdag middaghalfuurtje bij de AVRO. On der dezelfde naam werd een reeks speeches voor de jeugd voor de micro foon gebracht. „Het begin van de oorlog was er debet aan dat ik bij de radio moest verdwij nen. Diezelfde oorlogsjaren hebben er wel voor gezorgd dat ik met toneel schrijven ben begonnen. Ik was toen De heer Feenstra is (liever gezegd: was) van beroep onderwijzer en heeft zijn kennis gespuid aan lagere-school- kindertjes, maar ook leerlingen van een technische Vihool en het nijver heidsonderwijs. Dat gebeurde dan al lemaal in Landsmeer, Den 'Haag of Scheveningen. Nu heeft hij zijn domicilie gevonden in Krommenie, waar de gepensioneer de onderwijzer heerlijk van zijn vrij heid geniet. „Ik snap niet, dat mensen pensioen zo'n drama vinden. Een trend in de tegenwoordige publiciteit is ook dat je als gepensioneerde als afgeschrevene een dode voor de maatschappij wordt beschouwd. Maak dat de kat wijs (een grote zwarte, met een wit befje). Ik benut deze vrijheid om mij nu geheel aan het schrijven te wijden, 's Morgens achter het bureau en dan maar starten". Hij schrijft kinderboeken, schoolleesboeken en to- neelstukken „Het op papier zetten van verhaaltjes is noodgedwongen be gonnen. Ik gaf les op de lagere school en daar prijkte op het rooster ook het vak voorlezen. Maar op dat gebied had je niet veel keus (Ik spreek nu van 1933). Nou ja, en wat doe je dan als goed onderwijzer, je probeert zelf wat verhaaltjes te formuleren. Vrij dagsavonds in eenvoudige school schriftjes en de kinderen zaterdag morgen (nog steeds 1933) fijn genie ten. En dat „genieten" gaf de doorslag om met mijn scheppingen eens naar uitgeverij Kluitman te stappen. Eerst moest er zeker een kwart geschrapt worden en daarna ging het wel". „Uit Pinky's eerste dagen'.', „Kobus Wempe" en „Best wintertje" verschenen, wer den een beetje verkocht en beleefden geen herdruk meer. bij een machinistenschool en de jon gens werden daar constant door de Duitsers weggehaald. En wat moet je dan als leerkracht met vrije tijd in overvloed. Het toneel had trouwens al heel lang mijn belangstelling. Mijn Haagse tijd zorgde voor het zien van talloze premières. Het eerste zelfge- creëerde stuk heette „Als de klok waarschuwt...'' De première was in 1942 ln de Stadsschouwburg te Am sterdam. Vijftien voorstellingen en toen was het afgelopen". Amateurspelers Met het schrijven van stukken was het echter nog niet fini. Een toneel uitgeverij bracht er-zo'n 50 a 60 op de markt, waarbij enkele zeer populair werden. „Het hoedje van Marius", „Pimmetjc", „Laat geluk", „Schandaal in de Groene Kakatoe" enz. enz. Alle maal geliefde kost voor zich respecte rende amateurgezelschappen. „Ik was geen lid van de „Kultuurka mer" (beware me) en toch werden de stukken opgevoerd. Hoe schouwburg directeuren dat wisten klaar te spelen is een raadseltje. Momenteel ga ik niet graag naar een .stuk van mezelf kijken. Niet omdat ik vind dat die amateurs het blijspel (serieuze stuk ken moeten anderen maar maken) omlaag halen, beslist niet. Maar an ders ben ik bang, dat ik steeds een Het toneelstukkenbedrijf, maar ook de radio heeft Feenstra nog teruggezien. Vanaf 1946 is hij jarenlang chef van de afdeling „jeugduitzendingen" ge weest. De tijd was weer de bron voor het verschijnen van de series „Dit zit zo" en „Kameleon", gebundelde en be werkte radiospeeches. „Kameleon" is ook de naam die zijn plaatsgenoot Hotze de Roos gebruikt voor de serie jeugdboeken over Friese jongens en hun boot. Deze twee Krommenieërs hebben overigens buiten het Fries zijn, Kameleongebruik, meer overeen komsten. Bij beiden, spelers met fan tasie en woorden, is de aangepaste karaktertrek „nuchterheid" toch aan- R. Feenstra: „Bij mij moet je ook niet aankomen met dichters en schrijvers, wachtend op inspiratie en die dan floep, als dat aanwezig is. als een dolle dwaas met pen of potlood over het papier gaan. Mijn overleden vriend, bekend jeugdboekenschrijver, Leonard Roggeveen heeft gezegd: „Schrijven is een moeizaam ambacht". En dat is waar. Maar op inspiratie wachten is onzin. Je moet er echt voor gaan zitten en je goed concentre ren en dan lukt het wel met wat fantasie". Science fiction Uit de fantasie is ook De Discusreek* geproduceerd. Een science fiction-jeugd- serie: Professor Tjerk Hiddes en zUn drie zoons wonen in Gaasterland, bou wen als wraakneming tegen onbillijke gevangenneming, een luchtschip „De Met dat technisch wonder worden vanzelfsprekend interessante en span nende avonturen beleefd tegen de bo ze heren van het Syndicaat. Deze serie breidt zich nog steeds uit. Verder zijn er weer wat leesboekjes verschenen „Echo der eeuwen" en „Zo leeft Nederland", 12 beroepen in ver haalvorm behandeld. ,,'s Avonds bereid ik mij al voor op het werk voor de komende dag. In alle stilte (tv en radio beslist uit) krijgen ideeën een vastere vorm en wordt het een en ander in klad ge schreven. De volgende morgen typ ik alles netjes over. Ik heb aan dat getik wel een godgan- selijke hekel, maar dat schijnt er tegenwoordig bij te horen. Geschreven leest geen uitgever 't manuscript". En dat is iets wat bij R. Feenstra zelden wordt gedaan. (ADVERTENTIE) Gelijke kansen voor iedereen In de documentaire „Gelijke kansen voor iedereen" van de KRO-televisie heeft regisseur Leo Akkermans enkele facetten van de Nedelandse onderwijs situatie vergeleken met het Zweedse onderwijssysteem. In 1971 start Neder land met 'n experiment voor verande ring van het onderwijssysteem. (Be leidsnota inzake onderwijs- en arbeids- maatregelen voor werkende jongeren). In deze nota worden twee maatregelen aangekondigd: De verlenging van de leerplicht van 8 tot 9 jaar en de invoe ring van partiële onderwijsplicht voor hen die nog geen 16 jaar zijn. In Zweden is men al ruim 15 jaar met ex perimenten als leerplichtverlenging en middenschool bezig. Zweden wordt vaak als voorbeeld gesteld bij alle vernieu wingen en experimenten die in het onderwijs plaatsvinden. In Zweden studeert een groter aantal leerlingen verder dan in welk ander land ook. Toch is de situatie ook daar niet ideaal voor ledereen. De negenjarige leer plicht bijv. heeft in Zweden grote pro blemen veroorzaakt. Ook hier zit men met problemen dat kinderen, die niet mee kunnen, storend werken in de klas en daardoor het lesprogramma op houden. Bij de vraag wat dat voor kinderen z'n, blijkt opnieuw dat zij uit handarbeidersgezinnen komen en dat ook zij tussen de wal en het schip terechtkomen. Met de voorbereidingen van de Nederlandse experimenten zal terdege rekening gehouden moeten worden met de al dan niet geboekte positieve resultaten ln Zweden. Gebeurt dit niet dan zal het streven in Neder land waarschijnlijk niet veel verder reiken dan het plakken van een nieuw etiket op een oude structuur. KRO - NED. II: 22.30 uur. Kunst en Kunstenaars Ibsen en het Noors Toneel luidt het thema voor een tentoonstellingdie tot 31 januari in het Toneelmuseum te Amsterdam gehouden wordt. De collectie werd samengesteld door de afdeling toneelgeschiedenis van de Universiteitsbibliotheek te Oslo en de expositie zelf is tot stand gekomen door bemiddeling en onder auspiciën van het Noors-Nederlands Culturele Akkoord. (ADVERTENTIE) DURBAN (Reuter) De deelnemers in het jaarlijkse golftoernooi voor niet-blanken in bet Znidafrikaanse Durban mogen ge gebruik maken van de kleedkamers, het restaurant, de bar het clubhuis op het golfterrein, dat gewoonlijk door blanken wordt ge bruikt. Voor het toernooi worden nu op het sportterrein tenten neergezet om als kleedkamer en restaurant te dienen. De regering heft voorts bepaald dat blan ken niet naar de wedstrijden mogen komen kijken en geen gebruik maken an het parkeerterrein in de buurt. De niet-blanke golfclub van Natal vindt dat deze zaak wel merkwaardig is geregeld, „maar we moeten ons aan de regels houden als we deze kampi oenschappen willen houden". (ADVERTENTIE) Vanavond wordt er opnieuw op de deur geklopt. In deze scene Jan Teulings en Lies de Wind. K.R.O., Nederland II, 21.35 uur. Meer zendtijd voor politieke partijen (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De programmalciding van de NOS maakt momenteel een studie over de toekenning van extra zendtjjd aan politieke partijen in ver band met de aanstaande verkiezingen. Eerst in maart zal bekend zijn hoeveel partijen aan de Tweede-Kamerverkie zingen zullen deelnemen. In Hilversum verwacht men dat het er circa 20 zullen zijn. Dit betekent, dat zij alle ge legenheid dienen te krijgen om twee radio- en twee t.v.-uitzendingen te ver- Bij de televisie geeft dat vooral pro grammatisch enorme moeilijkheden aangezien men in vijf weken tijds veer tig politieke uitzendingen op het scherm moet brengen. Teneinde elke partij recht te doen wedervaren wil de NOS aan de minister voorstellen om deze uitzendingen wisselend te plaatsen in de vooravond tussen 18.30 en 19.00 uur op Nederland I en na de avondprogram ma's van Nederland II. Gesprek NOS-KNVB duurt nog voort (Van omroepcorrespondent) HILVERSUM De onderhandelingen tussen de NOS en de KNVB duren voor lopig voort. De programmacommissaris van de NOS. de heer J. W. Rengelink, verklaarde, dat gedurende deze bespre kingen Studio Sport op zondagavond gewoon de wedstrijafLitsen van het betaalde voetbal zal blijven uitzen den. De NOS hoopt voor 1 februari het zij in positieve hetzij im negatieve zin de besprekingen met de KNVB te kun nen afronden. VARA-t.v. nam gisteren afscheid van een der beste series die zij de laatste jaren aankocht: De gouddieven. feuil leton waarin het beste ten toon werd gespreid van wat Britse t.v.-makers te bieden hebben, t.w. een superieur soort realisme bij de acteurs die zo'n verhaal haast het karakter van een zich in werkelijkheid afspelende re portage geeft. In dat kader past ook de toch niet helemaal bevredigende afloop. Alleen in verhaaltjes immers wint de „held" helemaal. Commissaris Cradock won uiteindelijk maar ten halve. Maar misschien daarom kon Peter Vaughan er zo'n verschrikkelijk echt karakter van maken. Nog een sterk VAR A-programma: de documentaire over Hiroshima. Zo'n programma begin je te bekijken met een gevoel van „moet dat nou al weer?". Na afloop besef je dat er verschrikkelijk veel informatie in ge stopt was. Over die herbouw, maar ook over de structuur van het sociale leven in Japan, over leefgewoontes, over levenspeil. We kregen voorname lijk de indruk dat Japan sterk inves teert in de toekomst; dat kan doen oredat de sociale eisen er zoveel be scheidener zijn dan bij ons. In de 21ste eeuw zal het in Japan wellicht beter leven zijn dan in West-Euro- pa. Achter het Nieuws was weer weinig indrukwekkend. Gek, zou het vertrek van Wigbold en de andere functie van Postema Inderdaad zo zwaar wegen? Er waren gisteren nauwelijks feiten en achtergronden, vrijwel uitsluitend commentaren. Verbale commentaren. Daar is de radio ook goed voor. Vg. 18.45 nur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal AVRO: 19.04 uur: Toppop 19.30 uur: Tips voor je toekomst- 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Peyton Place 21.10 uur: Muziek is troef, show Albert Mol NEDERLAND I NCRV: 15.00 uur: Dier en vriend J5.50 uur: Please sir 16.05 uur: Groeten aan Nashvill 16 25 uur: Toreadores 16.55 uur: Kijkkast NOS: 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Den Haag vandaag 19.09 uur: Première 22.00 uur: Televizier 22.50 uur: Liederen in kerstsfeer 22.55 uur: Journaal TELEAC: 23.00 uur: Modelbegrip NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Den Haag vandaag IKOR: 19.30 uur: Kenmerk NOS: 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Pol. uitzending BR 20.30 uur: Socutera 20.35 uur: De lord, de lady en de butler, film 22.05 uur: Studio Sport 22.30 uur: Wet-strijd 23.00 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 19.09 uur: Kunstsignalering KRO: 19.30 uur: Tommy Cooper 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Mod Squad 21.10 uur: Brandpunt Special 21.35 uur: De klop op de deur 22.30 uur: Onderwijskansen 23.00 uur: Journaal TELEAC: 23.05 uur: En frangais 18.55 uur: Journaal NCRV: 19.04 uur: Eddy ready go 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: De kleine zielen 21.30 uur: Hier en nu 22.00 uur: Memorboek 22.05 uur: Journaal TELEAC: 22.10 uur: Dammen voor beginners (ADVERTENTIE) SALVO in opmars Gezien het succes dat cabaret „SALVO" sinds de pre mière in september heeft geboekt met het programma „Avondkleding niet gewenst" gaat de cabaretgroep van 1 januari 1971 af drie dagen per week optreden in het theater „In de Steeg" en wel op vrijdag, zaterdag en zondag. Ditishetrecept: Kaasfonduevan Nedertandsekaas. Caquelon Inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwannen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden Jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. ïgen. Binden me HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 voord. 7.16 (S) Op hi Politieke Partij Radlkalen. KRO: 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 (S) Licht ensemble en solisten. 19.45 Evangelie zonder masker, lezing. NOS: 20.00 Jubileum Con cert R.O.Z.: Radio Filharmonisch Orkest. Groot Omroepkoor. Tlvoli-Koor en solisten: moderne muziek. (In de pauze KRO: plus HILVERSUM II i Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.15 ensemble met zangsoliste. 18.55 (S) Big Band it: moderne muziek. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Nieuws. 19.35 Vanavond: gevarieerd programma. 22.30 Nieuws. 22.38 23 juni 1970) 23.55-24.00 Nieuws. BELGIE 324 m (Nederlands) 18.00 Nieuws. 18.03 Verzoekplaten voor de soldaten. 18.28 Paardesportbeiichten. 18.30 Keurig Frans. 18.33 Gram. 18.35 Verkeers- wenken. 18.40 Gram. 18.45 Sport. 18.52 Taal- rlcht en actualiteiten. 19.40 Casinomuziek 20.00 Werker v. Beethoven. 22.00 Nieuws, berichten en de 7 Kunsten. 22.20 Lichte muziek. (23.00 Nieuws.) 23.40 Nieuws. 23.45- 23.55 Ligging van de zeeschepen. de aid. alg. tellinRer VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Ni« 8.11 Actualiteiten. 8.22 (S) Dag woensdag (verv.). 9.00 VARA-radlowcekblad voor de woensdagochtend met om 9.35 Waterstan den: om 10.45 Voor de kleuters: om 11.00 Nieuws en om 11.03 Koffiepauze. 12.00 (S) Licht ensemble met zangsolisten. 12.25 (S) Brass Band Magazine. 13.00 Nieuws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Speelruimte, met om ca. 13.45 Gesproken portret; om ca. 14.00 Operet temuziek; om ca. 14.35 Kinderkoor; ca. 14.50 Imitaties, hoorspel: ca 15.40 Een grote naam van nu: profiel ln muziek; 18.00 Nieuws; HILVERSUM III Radiojournaal. 10.06 Arbeidsvitaminen: popu lair verzoekplatenprogramma. (11.00 Nieuws). 12.00 Nieuws. 12.03 Zet 'm op: een vrolijk platenprogramma. (13.00 Nieuws). 14.00 Nieuws. 14.03 Gimmick: een duidelijk her kenbaar platenprogramma. 15.00 Nieuws. 15.03 Muziek Boetiek. 16.00 Nieuws. 16.03-18.00 Lichte platen. (17.00 Nieuws: 17.02-17.05 Radlo- schouwburgprogra ;rbericht. medede- ten ln huid. 14.30 V.d. jeugd, ziek. (15.00 Nieuws). 15.15 Vooi 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichte! loristlsche muziek. 17.00 Nieuws, weerbe richt en mededelingen. 17.15 JazzmuzieV 17.55 Weegschaal. (A^)VE RTENTIE)

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2