antenne Werkgevers moeten zelf voor loonmatiging zorgen En nu de moraal van dit lied. Jumping Amsterdam Sport op tv en radio Max Tailleur in tv-show NIEUWE VOORZITTER NW: Ambtenarenbonden meer vakantie en veertig uur werken PAGINA 2 LEIDSE COURANT ZATERDAG 31 OKTOBER 1970 Zeer lastig probleem voor het bisdom WOOR een heel lastig probleem zien zich, op het moment dat er steeds geen nieuwe bisschop benoemd is, de bestuurders van het bisdom Rot terdam geseld. Aan de éne kant wordt op hen druk uitgeoefend om uit pastorale en finan ciële overwegingen, spoed te maken met het sluiten van kerken in ontvolkte wijken van de grote en grotere steden, waarna daar de zielzorg ook organisa torisch anders kan worden opgezet. Van de andere kant weten ze dat elke maatregel, hoe ook voorbereid en toege licht, als een arbitraire beslissing zal worden uitgegelegd en dus protesten gaat uitlokken. Daarbij komt dan nog, dat het aantal katholieken dat des zondags regelmatig naar de kerk gaat, blijft dalen; in de meeste parochies levert elke nieuwe telling weer lagere cijfers op. Tegelijk hiermee daalt het aantal voor de ziel zorg beschikbare aantal priesters. Blijft de ontwikkeling doorgaan in de rich ting en het tempo waarin ze zich de laatste jaren manifesteert, dan moeten op een gegeven dag de problemen wor den doorgehakt op een radicale manier, waarmee weer andere risico's genomen zullen worden. Weinig perspectief DEPERKT men zijn blik op cijfers allen en gaat men voorbij aan de vraagstukken welke achter de cijfers schuilen, dan zou men kunnen zeggen dat de daling van het aantal domini- canten het gebrek aan voldoende pries ters wat minder doet knellen dan bij voorbeeld bij een kerkbezoektraditie zo als die vijftien jaar geleden nog be stond, het geval zou zijn geweest. Nauw verband met het teruglopende kerkbezoek houdt nog altijd het finan ciële vraagstuk. Pogingen om dit door centralisatie beter op te lossen duren voort, maar gelet op het relatdev< ces dat in menig parochie geboekt werd bij de bekende omzetting van collectes in een vaste kerkbijdrage naar rato van het inkomen, is het perspectief aai de horizon hier ook niet veelbelovend. Het draaiende houden van een „kerk fabriek" in een ontvolkte wijk wordt financieel een onmogelijke zaak; vooral wanneer het percentage bewuste paro chianen laag en het onderhoud var kerk en bijbehorende gebouwen zeer duur is. Reorganisatie van de parochiële indeling met daaraan verbonden quenties als het sluiten van kerken is dan ook onvermijdelijk. Hoezeer dit ook in be paalde gevallen te betreuren zal zijn. Consequenties J^JIETTEMIN begrijpen we, dat de dio cesane overheden lang wikken en wegen vóór ze beslissen. Want niet alle consequenties welke uit reorganisatie en financiële sanering voortvloeien, zuil enpositief zijn. Zeker niet in een overgangsperiode. Geloofs praktijk is immers een traditie die men van de éne dag op de andere veranderen kan. De liturgieviering is niet los te maken van een bepaalde sfeer en die sfeer wordt mede beïnvloed door de omgeving waar en de priesters door wier sluiten van te dure en onprak tische kerken zal gepaard moeten gaan aan -het scheppen van nieuwe kleinere kerkruimten om het teruglopende kerk bezoek niet nóg meer in de hand te werken. Maar kan dit vanwege de fi nanciële nood en het snel-minderende aantal priesters? Ook zonder de moeilijke celibaats- kwestie blijft er een reeks vragen han gen. Bijvoorbeeld: Moet de weekend priester een institutionele figuur wor den? Zullen de katholieken moeten wennen aan een kerkpraktijk zoals die bij de protestanten al lang regel is: slechts één of twee liturgievieringen per zondag? Aan een minder vrijblij vend systeem van kerkbijdragen? Aan het afstoten van meer kerkelijke activi teiten en priesterlijke taken die niet met de directe zielzorg te maken heb- -n. Veel vragen en helaas slechts weinige waarop met garanties het antwoord snel te geven is. Schone uitlaat WOLGENS experts van de Shellgroep gaat de auto negenhonderd gulden duurder worden wanneer de auto-indus trie straks verplicht zou worden om het kwantum schadelijke gassen dat via de uitlaat in de atmosfeer komt, aanzienlijk te verminderen. Geen kleinigheid, maar dat moet dan maar. Mogelijk wordt op die manier ook een kleine bijdrage geleverd tot de economisch noodzakelijke bestedingsbe perking in vrijwel het gehele vrije westen. Wanneer de autoindustrie zo'n terugslag in de omzet niet hebben kan, moet ze het maar over een andere boeg gooien: bijvoorbeeld door met wat min der luxe te gaan werken en op te houden met de manie om de auto tot een steeds sneller vervoermiddel te maken. Aan die alsmaar verhoogde snelheid bestaat geen enkele behoefte; de wegen zitten toch al vol, zodat met hoge snel heid rijden grote risico's voor zichzelf en anderen met zich meebrengt. Zo beschouwd zou men zelfs kunnen zeg gen: minder vergiftigde lucht is de prijs van verdere overbodige vondsten oi auto sneller, handiger en luxer te ken wel waard. Erkend Nëderlands -Twvo nwtv l ntwiiyj mtrO MEER dank zij drukuit Vlaanderen "•dan uit Nederland heeft de kleine groep Nederlandstaligen in Frankrijk het succesje kunnen boeken, dat het Nederlands door Parijs erkend is als taal die bij het middelbaar onderwijs mag gelden als „de eerste vreemde taal". Deze principe-uitspraak heeft het praktische voordeel voor jonge mensen wier moedertaal Nederlands is, dat ze het in Frankrijk zo belangrijke examen voor het baccalaureaat, in feite de toe gangspoort tot universitair onderwijs, in de eigen taal kunnen afleggen. Het Nederlands heeft hiermee in Frankrijk dezelfde rechten gekregen als het Engels, Duits, Spaans, Italiaans, Russisch en Hebreeuws. De autoriteiten in Parijs zijn daartoe bereid gevonden omdat in noord-west Frankrijk nog al- tijd enkele duizenden mensen taalkun dig tot de Nederlandse gemeenschap behoren, in het Europa van de Zes het Nederlands als een officiële taal erkend is en omdat in Nederland het Frans ook een bevoorrechte status heeft in ond erwi j sprogram. Wat dit laatste betreft is Parijs dan wel net op tijd, omdat aan die bevoor rechte status stevig geknabbeld wordt en Nederland meer en meer het Engels gaat zetten op-de troon waar het Fr. generaties lang gezeten heeft. Overigens zal de „gulheid" van de Franse regering een theoretische cessie blijven, wanneer niet in een praktisch probleem wordt voorzien: derlandstalige leraren die bereid zijn in Frankrijk onderwijs te gaan geven. Wat gaan de Nederlandse en Vlaamse overheden hieraan doen? Wim Ibo's cabaretbijbel „En nu de moraal van dit lied", die onlangs ten doop werd gehouden, is het uitgangspunt geweest van een anderhalf uur durende televisieproduktie in kleur, waarmee de KRO vanavond aandacht wijdt aan het feit dat vijfenzeventig jaar geleden in Nederland het cabaret ontstond. Aan het programma werken onder anderen mee: Jenny Arean, Liselore Gerritsen, Marijke Hoving, Jasperina de Jong, Lenny Kuhr, Ennv de Leeuwe, Liesbeth List, Corry Vonk, Kees Brusse, Jules de Corte, André van den Heuvel, Sieto Hoving, Jaap van der Merwe, Guus Oster, Ramses Shaffy, Wim Sonneveld, Herman van Veen en Paul van Vliet. Maanden geleden hebben Wim lbo en KRO-regisseur Fred Rombouts zich gebogen over het boek toen nog slechts manuscript dat lbo bijna rond had, om te trachten uit de veelheid aan informatie de stof te puren die zou kunnen leiden tot realisatie van een televisieprogramma, waarin de Neder landse kleinkunst alle eer werd aangedaan. Het resultaat is een programma geworden, waarin met de hulp van een groot aantal medewerkers een beeld wordt gegeven van een kunstvorm, die in de loop van de jaren vele hoogte en dieptepunten heeft gekend. De samenstellers zijn ervan uitgegaan dat naast het geven van een zo juist mogelijk historisch overzicht het accent moest liggen op het werk van diegenen die de waarde van de Nederlandse klein kunst hebben bepaald of nog bepalen. De muzikale leiding heeft Ruud Bos, de produktie is in handen van Herman Brouwer. KRO, Ned. I, 21.40 uur. Dezer dagen wordt in Amsterdam het concours „Jumping Amsterdam" (paardensport) gehouden. De NOS-t.v. zal hieraan in drie reportages aan dacht besteden. De eerste t.v.-reporta- ge wordt vanavond van 23.30 uur tot 24.00 uur via Nederland I in kleur uitgezonden. Men kan dan kijken naar het internationaal springconcours Driesalt Morgen worden van 16.30 tot 16.55 uur via Nederland I in kleur beelden getoond van het groot internationaal jachtspringconcours om de Grote Prijs van Nederland, 's Avonds wordt van 22.15 uur tot 22.45 uur via Nederland II tenslotte nog een kleurenreportage uit gezonden van het internationaal springconcours in twee manches op Grand Prix van de stad Amsterdam. De reportages worden door Aad van Leeuwen van commentaar voorzien. Kinderen voor kinderen Morgen brengt de VARA-televisie de eerste van drie programma's, waarin kinderen een belangrijke rol spelen. De reeks heet dan ook „Kinderen voor kinderen" en is geproduceerd door de Amerikaanse maatschappij CBS, die hiermee veel eer heeft ingelegd. Mede door de inzet van drie zeer bekwame acteurs kwamen er volwaardige, in eigentijdse sfeer gehouden tv-produk- ties tot stand, waarin kinderen situa ties en verhoudingen tegenkomen die behoren tot hun eigen dagelijkse er varingswereld. Het eerste van de drie tv-spelen gaat over Toby, een jongetje van een jaar of negen met een bijzon dere aanleg voor wiskunde. Nadat hij uit de grote stad naar een kleinere plaats is verhuisd, krijgt Toby het erg moeilijk met het maken van vrienden. Zijn knapheid wekt de vijandigheid op van zijn klasgenoten. Het gaat er nu om hoe Toby toch hun vriend schap weet te winnen. Zondag VARA Ned. I 19.30 uur. Als de nieuwe voorzitter van het NW, drs. H. ter Heide, gaat doen wat zijn voorganger deed wordt hij de komen- I de jaren de enige man in Nederland j die vrijwel onbeperkt over t.v.-zendtjjd I kan beschikken. In dat verband was bet belangwekkend dat Koos Postenia's programma „Een klein uur: 11" hele maal aan hem gewijd werd. Het programma was voortreffelijk j voorbereid. De meest uiteenlopende I groeperingen waren vragenstellend ver tegenwoordigd, vrijwel alle vragen klonken zinnig, de discussie bleef door zichtig en Koos Postema hoefde slechts af en toe een tikje bij te sturen. Koos kende de vragen uiteraard. We weten niet of de heer Ter Heide ze ook kende. In elk geval leverde de beant woording hem nauwelijks problemen op. HU toonde zich in die antwoorden slagvaardig, realistisch en vrü van de pathetiek die het t.v.-optreden van zyn voorganger vaak kenmerkte. BU eerste kennismaking een man die NW en t.v. gelijkelijk gebruiken kunnen. Ombudsman Marcel van Dam deed in „kleingoed" gisteren met problemen die „weinigen met mij" betreffen. Dit in tegenstelling met Hier en Nu. De NCRV wil het probleem van de prijsstijgingen te lijf gaan. Iets wat „velen met mij" ter harte gaat. Voor het overige: rustige t.v.-avond. We zagen een stukje van „Lang leve de operette", programma dat voor vele kükers gesneden koek is. En bij de VARA „Kort en klein" dat de al ver slijtende formule versexend nieuw leven poogt in te blazen. Vg. In „Studio Sport", het sportprogramma van de NOS-televisie morgen van 19.30 tot 20.20 uur en van 21.10 tot 21.35 uur via Nederland II wordt be halve aan een aantal voetbalwedstrij den aandacht besteed aan: Concours Hippique Jumping Amsterdam; Sprin- terstoernooi (wielrennen) in het Sport paleis in Gent. Langs de Lijn Het sportprogramma „Langs de Lijn" van de NOS-radio morgen van 14.02 tot 17.00 uur via Hilversum III en van 18.05 tot 18.30 uur via Hilversum II zal een aantal verslagen bevatten van voetbalwedstrijden bij amateurs en in het betaalde voetbal. Daarnaast komen n het ^ogrjBJlnrna "voor: C< Hippique Jumping Amsterdam^ naai zwemtoernooi in Amsterdam; Paardenkoersen op Duindigt en in Groningen; Overzichten en uitslagen zaalhandbal, hockey en korfbal. Pre sentatie: Bert Corporaal en Hans Kra mer. Samenstelling en regie: Roel Rengers. Het filmverslag, dat een drie man sterke NOS-ploeg maakte van FC Twentes Turkse ervaringen, zal zon dagavond worden uitgezonden in het programma „Studio Sport". De zoete vogel van de jeugd is de titel van het t.v.-spel, dat de AVRO op 22 november zal uitzenden. Ank v. d. Moer en Jeroen Krabbé spelen hierin de hoofdrollen. show met de Amsterdamse moppen tapper Max Tailleur op het scherm. Vanavond zal de eerste van een vier tal nieuwe shows rond Max Tailleur worden uitgezonden. Voor dit eerst programma is beroep gedaan op „Vrouwe Justitia" en het ..Handboek van de humorist", hetgeen betekent dat Max Tailleur in de gele genheid wordt gesteld aan een jury van tv-kijkers de vraag voor te leg gen of er in deze (tv-)wereld van misdaad én geweld riog plaats is voor humor en een lach. De medèwèrkenden aan dit program ma, getiteld „De zaak Max Tailleur" zijn Carry Tefsen, Diana Floodgate, Piet Hendriks en Piet van der Meulen. Voorts treden op een vocalgroup, een ballet en de stuntgroep Hammie de Beukelaer. De muzikale leiding is in handen van Cees Smal en Tony Eyk. De samenstelling van de show heeft Max Tailleur en vooc de produktie en de regie tekenen Jef de Groot en Sunny Polak. AVRO Ned. II 20.20 uur. NEDERLAND I 18.45 uur: De Woefs errde Lamaars 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Voor een briefkaart op de eerste rang, film 20.00 uur; Journaal 20.20 uur: Marcus Welby, tv-serié 21.10 uur: Brandpunt 21.40 uur: En nu de moraal van dit lied. kabaret NEDERLAND I NOS 15.00 uur. Journaal 15.02 uur: Weekjournaal 15.22 uur: Verkeersinformatie 15.25 uur: De Borderers 16.15 uur: Openbaar Kunstbezit 16.30 uur: Jumping Amsterdam 16.55 uur: Toto-uitslagen 18.20 uur: Dammen voor beginners 18.55 uur: De Woefs en Lamaars IKOR NEDERLAND I NOS 11.00 uur: Diverse cursussen 12.00 uur: Onze landbouw 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal VARA 19.04 uur: Coronationstreet 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Achter het nieuws 23.10 uur: Epiloog NOS: 23.15 uur: Journaal 23.20 uur: Jumping Amsterdam NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal Ev. Omroep: 19.04 uur: 19.00 uur: Woord voor woord 19.05 uur: Zingend geboren VARA 19.30 uur: Kinderen voor kinderen 20.15 uur: Simon Carmiggelt 20.20 uur: Journaal 20.25 uur: Vic Singel, t.v.-serie 21.50 uur: Signalement over 22 30 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.55 uur: De Woefs en de Lamaars 21.10 uur: De heks van Haar NOS 22.40 uur: Journaal 22.45 uur: Schooltelevisie NEDERLAND II NOS 18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Kijken naar kind< 20.00 uur: Journaal AVRO: 20.20 uur: De zaak Max Tailleur 21.10 uur: Sportpanorama 21.55 uur: Avroscoop 22.35 uur: De meneertjes 22.36 uur: Sportpanorama met Braziliaans voetbal 23.20 uur: Journaal 19.00 uur* Journaal 19.05 uur: Fabian van FaHada 19.30 uur: Studio Sport 20.20 uur: Panoramiek 20.45 uur: Dubbeldekkers, 21.10 uur: Studio Sport 21.35 uur: Video 22.15 uur: Jumping Amsterdam 22.45 uur: Journaal NCRV 19.30 uur: De avonturen va Tom Sawyer 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Memorandum van dokter 21 10 uur: De hertog van Win: interview 21.45 uur: Dodendans 22.30 uur: In het voorbijga. 22.45 uur: Journaal (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De heer H. ter Heide, toekomstige voorzitter van het NW, vindt dat als er een beperking van de loonstijging nodig is, dit maar door de werkgevers moet worden bewerkstel ligd. „Dat is hun natuurlijke taak. ntet de onze. Maar als er een te geringe loonstijging zou uitkomen in het vol gende jaar dan hebben we over een aantal maanden weer exact dezelfde on rustige toestand als thans rond de 400 De meest waarschijnlijke opvolger van de heer A. Kloos als voorzitter van de grootste vakcentrale wilde gisteren, tijdens een kennismakingsbijeenkomst, wel kwijt wat hij over de loonsituatie dacht. De vakbeweging heeft, zo zei hij, vorig jaar een belangrijke bijdrage ge leverd tot het doorbreken van de prljs- loonspiraal door bij cao-onderhandeün- gen een matige initiële loonsvernoging te verlangen en daarnaast een index- clausule met als uitgangspuntde prij zen omhoog dan tevens de lonen mi dezelfde mate omhoog. „Onze looneisen werkten als zodanig dus niet prijsver hogend. In het verleden verwerkten wij in de looneisen altijd een stuk ver wachting over de prijsontwikkeling". De heer Ter Heide meent dan ook, dat het indexeringsbeginsel ook In de nieu we cao's gehandhaafd moet blijven. Daartegen zijn al wat bezwaren ge opperd, onder meer dat aldus prijsver hogingen door overheidsmaatregelen (b.v. hogere omzetbelasting) weer wor den afgewenteld. Volgens de heer Ter Heide is het „afschuwelijk moeilijk" dat clement uit de prijsindex te elimineren, zodat hei beter Is daarmee rekening te houden bij het vaststellen van de initiële looneis. De nieuwe NVV-voor- zilter zei te verwachten, dat de regering er wel naar zal streven het centrale loonoverleg weer op gang te brengen. Dit overleg zal anders zijn dan vorige Jaren, want er zal geen nauwkeurige aanwijzing worden gegeven over de toe laatbare loonhoogte. Wel zullen er prog noses worden gegeven over de econo mische ontwikkeling en een indicatie over wat wenselijk wordt geacht. De bonden zijn echter vrij. Men wil echter wel die bonden betrekken bij het over leg, dat voorheen door vakcentrales en centrale werkgeversverbonden werd gevoerd. De heer Ter Heide (geboren op 10 maart 1*928 te Almelo) heeft er wel enige moeite mee gehad, de kandida tuur voor het voorzittersohap te aan vaarden. Een aantal keren achtereen (Roemers en Kloos) werden op die plaats economisch geschoolden, uit de NVV-sbaf afkomstigen, benoemd en het zou wellicht beter zijn geweest, erkent hij, als thans iemand uit de vakbewe ging zelf het presidium zou hebben op gedragen gekregen. Het was trouwens de bedoeling, da/fc de heer M. Zondervan, voorzitter van de metaalbond, de heer Kloos zou hébben opgevolgd. Deze moest het op doktersadvies laten al- weten. „Mijn dokter heeft gezegd, dat ik het niet langer dan drie jaar moet doen", aldus de heer Ter Heide, die van plan is een aantal werkzaamheden, die tot dusver bij de functie hoorden, ie delegeren, aldus de taak wat minder zwaar maJkend. Overleg met staatssecretaris (Van onze parlementaire redactie) De samenwerkende centrales van bonden van overheidspersoneel willen op korte termijn komen tot een 40-urige werkweek. Los daarvan willen zü een arbeidsverkorting van vier uur of een middag per week voor hen, die aan de vooravond van hun pensionering staan. Voorts wil men verbetering van het vakantieverlof door verhoging van het minimumaantal verlofdagen en een extra-maatregel voor de jongeren. De vakantie-uitkering moet worden ver beterd door verhoging van het percen tage en door verhoging van de minimum vakantiebijslag. Dit zijn enkele nieuwe punten, die de ambtenarencentrales zullen aansnijden in het overleg met staatssecretaris Van Veen over lonen en arbeidsvoorwaarden in het komende jaar. Zij pleiten dan ook voor handhaving van het salaristrend- beleid, dat inhoudt dat de verhoging gelijke tred houdt met die in het be drijfsleven. Men krijgt dan eerst een voorschot en later in het jaar een defi nitieve berekening, de zogenaamde na calculatie. De centrales willen dat voor schot per 1 januari zo verantwoordelijk mogelijk vastgesteld zien en per 1 mei of 1 juli nog eens bijstellen voordat de nacalculatie plaatsvindt. Voorts willen de centrales ook van gedachten wisselen met de bewindsman voor ambtenarenzaken over invoering van spaarloon. Verder wil men een ander pensioenpremieverhaal, mede om dat de AOW/AWW-uitkeringen extra- verhogingen ondergaan. Over het pensioenvraagstuk in het algemeen zijn al besprekingen gaande en die wil men thans zien af te ronden. Andere „oude" wensen, die ook weer worden opgerakeld, zijn een verant woorde integratie van de loongroepen in de salarisschalen, herziening van de regeling voor de vergoeding van ziekte kosten (ook voor gepensioneerden) en verbetering van de regeling woon/werk verkeer. Eucha (S) Radii Kamerorkest, Radiokoor en solist: Promena- deconcert. 11.35 Mededelingen. NCRV: Kerkorgelconcert: klassieke telljke liederen (gr). I revolutionaire beweging. lezing. 13.35 (S) Oude gees- opspraak, ther i. VARA: 17.00 (S) Po- Wuziek show. met VARA-Dansor- solisten. 17.50 Nieuws. NOS: 18.05 Mededelingen. 18.10 Langs de lijn: sportre- portages en -beschouwingen. VARA: 18.30 cabaretprogramma. NOS: 18.50 Bij nader inzien: journalisten forum. VPRO: 19.30 Nieuws. 19.35 Kerkorgelconcert, klassieke en moderne muziek. 20.00 Leven met de dood. reportage en discussie. AVRO: 20.30 (S) In de kaart gespeeld: verzoekplaten program - L 23.55-24.00 Niet HILVERSUM Hl AVRO. 9.00 Nieuws. 9.02 Drrrult: landse Artiesten Revue. NOS: 14. uws. 14.02 Langs de lijn (I): sportreport lenleving. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 0 Mededelingen. 22.42 De zingende kerk: :iek in de liturgie. 23.00 Audio: muzikale rmatie voor kenners en liefhebbers. IKOR: 10.00 Onderv HILVERSUM I RO. 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woord. (S) Badinerie: klassieke muziek (gr) foonmuziek. (15.00 I Nieuws). AVRO: 17.02 Radiojournaal. 17.01 8.30 Kath. godsd. uitzending. I Nederlandse muziekleven. KRO: 11.00 Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaar denprogramma. 11.55 Mededelingen. NCRV: altviool en piano: klassieke muziek. 15.00 Hervormde mid- Schoolradio. NOS: 14.50 De toekomst var Europa, rede. 15.20 (S) Euiolight: licht or kest uit Oslo. 16.00 Nieuws. AVRO: 16.0: Canta America: lichte muziek uit Latijn; HILVERSUM III NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Start 10.00 Nieuws. 10.03 Popstation (11.00 Nieuws) TROS: 12.00 Nieuws. 12.03 Jam-on-Radio KRO: 13.00 Nieuws. 13.02-18.00 KRO-op-Drte tender: Tjark Pet- RA: 8.00 Niet SOS-berlchter Beursberichten. 16.09 Voor zieken. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Blues, negro-splrituals en gospelsongs. 17.55 Weegschaal.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2