.V. NUTRICIA Zoetermeer RESERVEPORTIER ^VRIJDAG 30 OKTOBER 1970 LEIDSE COURANT producent van baby-en kleutervoeding, dieetproducten, koffiemelk en Chocomel Gezien de gestadige groei van onze bedrijfsafdelingen en de vergroting van de afzet van onze kwaliteitsprodukten, zijn er diverse plaatsingsmogelijkheden voor ervaren funktionarissen maar ook voor hen die voor de navolgende funk ties willen worden opgeleid: Technische Dienst* monteur Voert alle voorkomende onderhoudsopdrachten uit aan machines, e.d. elektricien Verricht werkzaamheden m.b.t. het installeren, onderhouden en repareren van elektrotechnische apparatuur en van kracht- en lichtinstallaties. expeditiepersoneel De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het gereed maken van orders voor klanten, het laden en lossen van vrachtwagens, het uitsorteren van ledige flessen en het incidenteel berijden van een vorkheftruck (voor diegenen, die hiertoe geschikt zijn). De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht (d.wx dat er op zaterdag na 7.00 uur 's morgens en op zondag voor 10.30 uur 's avonds over het algemeen niet gewerkt wordt). Deze funk ties worden in dagdienst verricht Vakantietoeslag van 6.8 pet. van het jaarsalaris Jaarlijkse uitkering van 4 pet. van het jaarsalaris Premievrije pensioenverzekering Studiekostenvergoeding welke tot 100 pet kan oplopen Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Belangstellenden worden uitgenodigd te schzijven aan N.V. Nutricia afd. Personeelszaken Antwoordnummer 6 (geen postzegel plakken) Zoetermeer, of telefonisch een afspraak voor een gesprek te maken (01790 - 3900, toestel 120) of aan ons bedrijf om informaties te vragen en wel van maandag t.m. vrij4ag tussen 10 en 12 uur 's morgens en tussen 1 en 5 uur 's middags of op een dinsdagavond tussen 7 en 8 uur aan ons bedrjjf, U-'küpt ook onderstaand strookje vandaag nog insturen. Naam: Leeftijd: Woonplaats: Huidig beroep: Wenst nadere inlichtingen over de funktie: 3M Company is een internationale onderneming. Het hoofdkantoor is gevestigd in St. Paul Minnesota U.S.A. 3M Fabrieken in 18 landen maken samen meer dan 40.000 verschillende produkten. 3M Produkten als microfilm en computertape, kopieerapparaten en elektrotechnische produkten, zonwerende folie en medische artikelen. De Nederlandse dochter van 3M Company heet Minnesota (Nederland) N.V. In 1959 begonnen met 46 man. Nu uitgegroeid tot een organi satie van 330 man die de zorg draagt voor de verkoop van dat produktenpakket. Minnesota (Nederland) N.V. een jong bedrijf waar mogelijkheden liggen voor mensen, bereid tot persoonlijke inzet met gevoel voor collegialiteit. De bedoeling is, dat hij bij afwezigheid, zoals vacantie of ziekte, de diensten van zijn collega's overneemt. De werktijd is geregeld via een rooster en bedraagt gemiddeld veertig uur per week. Onze gedachten gaan uit naar iemand die aan de volgende punten voldoet gepensioneerde militair, politie- of brandweerman van onbesproken gedrag woonachtig m Leiden of omgeving. MINNESOTA(NEDERLAND)NV Rooseveltstraat 55, Leiden.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 11