Het zit* en-pit* meubel. Stuurgroep Vitalisering krijgt mogelijk subsidie Clay-Quarry op scherm Aznavour over zichzelf in niets verhullend boek Moeizame weg naar omhoog Mod Squad Gelijke kansen voor iedereen Rapport over voetbal op tv te verwachten LEIDSE COURANT DINSDAG 27 OKTOBER 1970 Ook in politicis is „moeten en kunnen twee "pR moet ook in de tegenwoordige oppo sitiepartijen heel wat veranderen vóór zij van hun kant in staat zijn de kiezers die duidelijkheid ,te verschaffen, waarvan beweerd wordt aat andere par tijen haar aan hun laars lappen. De Aktie Progressief Alternatief heeft op haar jongste congres in Amsterdam niet voor de eerste keer bewezen, dat ze meer bedreven zijn in het kritiseren van de zittende regeringsevolutie of de chris tendemocratische planning dan in het scheppen van een echt alternatief. Ook al doen de AKPA-enthousiasten nu ook al een beroep op „Kabouters" en •epirant-bejaardenpartijen (nog even en ook de CPN ls welkom de realisten in de groep beseffen dat ze zonder een be tekenisvolle versterking uit de KVP en de protestants-christelijke partijen kans loos zijn om verder dan een geprolon geerde oppositie te komen en dat de kans op deze versterking bijna nihil is, zolang bij elke demonstratie van de Aktie Pro gressief Alternatief naar buiten haar hui dige verdeeldheid er duim end ik boveno© ligt. PSP en D '66 staan op meer dan één punt controversieel tegenover elkaar en wat de één bepleit op basis van evange lische solidariteit, aanvaardt een ander vanwege principes waarin voor een im materiële heilsboodschap geen plaats i* Verwarring lont het liefst met succes zou hebben af gestoken. Ook de gewone burger moet zich lang zamerhand wel afvragen of de „alterna tieven" ooit verder zullen komen dan het opstellen en afdraaien van hun klachten lijst. Ziet iemand zoals drs- Bogaers in, dat de weg die de „vasthouders" van het progressief akkoord in oppositiestiil bewandelen meer en meer uitzichtloos wordt, dan loopt hij de kans van de vorige P.P-R-voorzitter het stempel van „het extremisme der gezagshandhaving" te krijgen opgedrukt. Maar juist zo'n wilde uithaal kenmerkt zowel het redeloze als het radeloze ele ment in de verwarring der naar een nieuwe formatie zoekende oppositie- Onder zulke omstandigheden wordt het pleidooi voor een gemeenschappelijk ver kiezingsprogram in een schaduwkabinet niets meer dan een loze kreet Ontmaskering worden en dus zijn regeringsprogram waar moeten maken, dan staat de drei gende ontmaskering, het verschil tussen schijn en wezen, al op de dag van de regeringsproclamatie voor de deur Want wié uitroept dat Partij van de Arbeid, P.P.R., P.S.P-, D '66, Kabouters en bejaarden samen moeten werken, ver geet dat ook in politiek moeten en kun nen vaak twee afzonderlijke grootheden zijn. En als hij het niet vergeet, maar verzwijgt moet hij nooit meer proberen an deren van onoprechtheid in de politiek te betichten. Voorlopig houden we het daarom erop, dat voor het realiseren van een meer uit gesproken vooruitstrevend regeringspro- gram dan dat waarvoor het kabinet-De Jong in de bres heeft gestaan, andere wegen nodig zijn, dan die alternatieven wijzen. Nuttig gesprek met raads commissie DEN HAAG Gistermiddag hebben leden van de stuurgroep Vitalisering Den Haag op uitnodiging van de wethouder van Kunstzaken, drs. H- J. Wilzen, een 1 Vt ®ur durend gesprek gehad met de commissie Kunstzaken uit de Haagse gemeenteraad, om zoals de uitnodiging luidde „toelichtingen te geven op het streven van een stuurgroep". Ter vergadering heeft de woordvoerder van de stuurgroep de volgende verklaring afgelegd: „Wij zijn blij met uw snelle reactie op onze actie- Op uw verzoek om toelichting op ons streven stelt de stuur groep het op prijs mondeling te doen weten, dat zij van het merendeel van de aanwezigen bij het openbaar beraad op 9 oktober in het HOT de opdracht heeft gekregen voorbereidingen te treffen, die zullen lelden tot het instellen van een culterele raad voor Den Haag". De stuurgroep stelde de volgende vragen: Wilt u in de raad de instelling van een culturele raad als bovenstaand bevorderen? Wilt u een subsidie beschikbaar stel len om het de stuurgroep mogelijk te Kritiek op b en w van Rotterdam inzake popfestival Rotterdam, dat het volgend jaar in het Kralingse Bos geen popfestival zal kun nen worden georganiseerd, heeft zes Rotterdamse raadsleden (P.v.d.A., D '66 en VVD) ertoe gebracht daarover schrif telijk vragen te stellen. Zij menen, dat een dergelijke beslissing door de ge meenteraad had moeten worden geno men. Zij vragen ook in hoeverre bij de beslissing van B. en W. de algemeen „teruglopende" tolerantie (pornografie, drugs, huiszoekingsbeleid) een rol speelt Scherpe kritiek hebben deze raadsleden op het volgende citaat uit een brief van B. en W. aan één van de organisatoren van het popfestival 1970: „Het is dit jaar onmogelijk gebleken wet en orde te handhaven zoals het hoort op een ter rein waar zovele duizenden personen tezamen zijn, die geneigd zijn af te wijken van het algemeen aanvaarde ge dragspatroon". culturele oor de bereiden? Wilt u aan de stuurgroep een persoon of instantie aanwijzen, waaraan hij van zijn doen en laten, voorzover hij dit nodig oordeelt, mededeling kan doen en waarmee hij snel overleg kan plegen? Dit onderhoud leidde tot de unanieme toezegging van de commissieleden om de aanvraag van de stuurgroep om finan ciële middelen ter beschikking te stellen ter voorbereiding van een culterele raad in de gemeenteraad van Den Haag te zul len ondersteunen. Residentie-Orkest op avontuur DEN HAAG Zaterdag 7 november geeft bet Residentie-Orkest in het Con gresgebouw zijn eerste promenade-con- eert in de serie „Avontuur". Het pro gramma van het concert dat wordt geleid door Hlroyuki Iwakl, bevat een romantisch en twee moderne Italiaanse De orkestleden zullen op dit avon- tuurconcert gekleed zijn in een aan onze tijd aangepaste kleding: witte col trui en zwarte broek. Deze nieuwe kle dij to een experiment dat voorlopig beperkt blijft tot dit ene concert. Mocht blijken dat het publiek de orkestleden worden overwogen om de rok voorgoed af te schaffen, of bijvoorbeeld alleen nog bij bepaalde gelegenheden te dra- gen. Het concert opent met het Trittico Botticelliano van Respighi. Dit romanti sche werk is geïnspireerd door drie schilderijen van de Italiaanse renais- sance-schilder Botticelli: De Lente, De aanbidding der wijzen en De geboorte van Venus. Het zeer kleurrijk geïnstru menteerde stuk is voor een vrij kleine orkestbezetting gecomponeerd. Koos Verheul is daarna solist in het Fluit concert van Petrassi. Tot slot klinkt „II canto sospeso" van de hedendaagse Ita liaan Luigi Nono. (Van onze Parijse correspondent) Een paar jaar geleden verscheen over de Franse chansonnier Charles Aznavour een boekje, geschreven door Yves Salgues, waarin de meeste van zijn liedjes waren afgedrukt. Thans is over Aznavour een veel groter boek verschenen: „Aznavour par Az navour". De titel zou erop wijzen dat Aznavour het zelf geschreven heeft, maar daar is natuurlijk geen sprake van. Zulk soort lieden hebben een impresario, die overal voor zorgt en die ook wel een journalist weet te vin den, bereid om een sappig ver haal te schrijven over wat de „vedette" hem vertelt. Maar hoe dan ook: Aznavour heeft onder het manuscript zijn handtekening gezet en hij is het dus zelf, levensgroot. In een van zijn liedjes zingt Aznavour: „Si tu n'a pas de ligne dec hance. tu resteras un emigrant". Zonder geluk wordt een dubbeltje nooit een kwartje. Aznavour zou inderdaad immigrant zijn gebleven als hij geen geluk en succes had gehad. Zijn familie komt uit Ar menië. Charles, geboren 22 mei 1924, heeft een Georgische vader en een Turkse moeder. Het moet daar in Ar menië een vrolijke boel zijn geweest, want de Armeniërs houden van goed eten en drinken. Een voortreffelijke eigenschap, vooral als er sfeer heerst aan tafel. Bij feestelijke gelegenheden is het woord aan de ttrmada, de confe rencier. Zonder zijn permissie mag nie mand aan tafel zijn mond voor een toast open doen. Een goede tamada toast op van alles en nog wat: op de aanwezigen, hoofd voor hoofd, op de afwezigen, op vrienden en verwanten, die naar het buitenland geëmigreerd zijn, op Frank rijk, op de Franse regering, op het Franse volk, dat emigranten gastvrijheid verleent. En als de tamada geen perso nen of onderwerpen meer bij de hand heeft om op te drinken, dan toast hij maar op het gas, op de waterleiding of op het elektrisch licht, allemaal dingen, die er in Armenië nog niet waren. In het gezin Aznavour werd veel gezon gen. Dus valt het niet te verwonderen, dat Charles al vroeg zin had voor het chanson. Vader Misha, in Parijs beland, was al lesbehalve zakenman. Restaurantjes en: kleine cafeetjes, die hij beheerde, gin gen op de fles. Moeder Knar sloofde maar. De twee kinderen, Charles en zijn zuster Aida, moesten bijverdienen om het lekke schip drijvende te houden. Charles deed er behalve zingen ook nog acrobatische toeren bij. Respect moet men inderdaad hebben voor de taaie volharding, waarmee Charles zich naar boven heeft gewerkt, want de wereld van het vermaak is een harde wereld. En bovendien is zijn stem niet zo, dat hij dadelijk het publiek aan zijn voeten kreeg. Zal mijn stem het houden, die NOS: 18.45 uur: De Woefs 22.30 uur Bokswedstrijd Cassius ClayJerry Quarry 19.09 uur: Kunstsignalering KRO: 19.30 uur: Tommy Cooper NOS: 18.55 uur: 20.00 uur: Journaal Journaal NCRV: 20.20 uur: 19.04 uur: Pol. uitzending VVD Eddy ready f» 20.30 uur: 20.00 uur: Socutera Journaal 20.35 uur: Privéleven, film De kleine zieiea 22.15 uur: Studio Sport Tokio. documentair# Wet-strijd 22.00 uur: 23.10 uur: Memor-boek 22.05 uur: NEDERLAND II Journaal NOS: 18.45 uur: De Woefs en de Lamaari Ondanks tegenslagen is Aznavour er ge komen, want na de magere jaren kwa men de vette. Veel steun heeft hij on dervonden van Edith Piaf, die hem die steun, moreel gesproken, heel duur heeft laten betalen. Edith nas geen gemakke lijke tante. Als zij het op haar heupen had, tiranniseerde zü iedereen en daar is Aznavour menigmaal de dupe van Vooral aan het slot van het boek komt Aznavour goed uit do verf, niet alleen als chansonnier, m^ar ook als mens. Hij v il ëeh feroot man geworden, een „feno- meen", een „vedette". Lees wat hij schrijft, als hij in Cannes zit rqet een splendide uitzicht op zee, waar hij duur voor moet betalen. Hij laat telefonisch zijn koffers boven brengen, geeft een fooi, maar blijkbaar nie.t genoeg. Goed, ik zal dus nog de manieren van een werkelijke vedette moeten leren. Hij gaat op een fauteuil zitten, zo groot als een divan en steekt een sigaret op. Hij zit er zich te vervelen. „Wat bliksem nog toe Ik zit in een paleis als een miljonair en ik verveel mij? Ik zal iets moeten doen. Naar het strand? Akkoord, maar niet alleen. Met een mooie vrouw. Het grote leven zon der een mooie vrouw is geen groot leven. De mensen moeten mij met haar zien, ze moeten zich omdraaien en vra gen: wie is die schoonheid, die Aznavour vergezelt? Die vrouw maakt reclame voor mij en brengt mij geluk aan". Is de eerste verveling voorbij, dan gaat hij aan de slag. Hij pakt zijn rijm- dictionairs en maakt chansons, tournee gaat verder. Ik voel, dat ik vedette ben geworden. De mensen blij ven staan, als ik voorbij kom. De vrou wen vragen mij handtekeningen, an deren houden mij een van mijn chan: dat'zij mij herkend hebben. In bepaal de restaurants schroeft men het bedrag van mijn rekening omhoog en-in som mige winkels stijgen door mij de prijzen. Zodra ze beginnen je te bestelen, heeft Edith mij gewaarschuwd, ben je op de goede weg". Aan vrouwen in het leven van Aznavour heeft het niet ontbroken. De een is het bed nog niet uit of de ander kruipt Voila Aznavo »«ix« maimvxwui par Aznavour. nci fenomeen! De vedette! Wie in die wereld een duik wil nemen kope het boek. Fayard in Parijs gaf het uit. Het Aan het eind van Televizier (om 22.00 uur) zendt de AVRO een compleet beeldverslag van de bokswedstrijd Cassius ClayJerry Quarry uit. Zie voorts ook sportpag. De aflevering van Mod Squad draagt tot titel „Oog om oog". Aanlei ding tot de actie van het team jonge helpers van de politie is de ontvoering van de weduwe van een agent van de FBI. Op deze weduwe is het hoofd van het squadron capt. Greer verliefd geworden. Een bende smokkelaars in narcotica is daarachter gekomen. Door de weduwe te kidnappen, probeert zij VPR O- berisping volgens NOS' rechtmatig HILVERSUM (ANP) Het NOS-be- stuur is van mening, dit minister Klompé van CRM met het geven van een berisping aan de VPRO overeen komstig da huidige mogelijkheden van de omroepwet heeft gehandeld. NOS-voorzitter E. A. Schüttenhelm zei op een persconferentie, dat de NOS momenteel wel bestudeert of de huidi ge wetsbepaling de meest gelukkige Artikel 12 van de omroepwet bepaalt, dat het toezicht van overheidswege op de inhoud van radio- en televisieuit zendingen repressief is en door de minister (van CRM) wordt geregeld. „We kennen echter geen Koninklijk Besluit, waarin regels voor dat toe zicht worden gesteld", zei de heer Schüttenhelm. Ook mr. J. A. Wage naar, programmacommissaris-radio van de NOS wees erop, dat de wet verplicht tot een regeling inzake het repressieve toezicht, maar dat een dergelijke regeling ontbreekt. De heer Wagenaar zei voorts, dat de beperkingen voor de omroep, zoals die in de omroepwet zijn neergelegd, een gelijke behandeling van de schrijven de pers enerzijds en radio en televisie anderzijds, als bedoeld in artikel 7 van de grondwet (vrijheid van me ningsuiting) uitsluit. .Ken dergelijke discriminatie zal niet mogen bestaan. De NOS wil in dit artikel van de grondwet een gelijke behandeling (ADVERTENTIE) Het Ubica Slaapplan van de Jaren Zeventig. (Voor slaap-visite.) pers i omroep", aldus De heer Schüttenhelm zei voorts van mening te zijn, dat de huidige om roepwet te weinig rekening houdt met het feit. dat de NOS een bedrijf is, waar drieduizend mensen werken. De heer Schüttenhelm was van oordeel, dat met de huidige bepalingen van de wet het bedrijf nauwelijks goed geleid Joost de Draayer brengt top-40 voor NOS-radio (Van onze omroepeorrespondent) HILVERSUM De door ons al eer der aangekondigde uitbreiding van de ..Langs de lijn" dat dan gaat duren van 14.02 unr tot 18.00 uur. Tot nu toe werd „Langs de lijn" uitgesonden van 14.02 tot 17.00 uur. In de zendtijd, die de NOS-radio op vrijdag gaat verzorgen, zullen drie muziekprogramma's worden geplaatst. Van 13.00 tot 14.00 uur wordt het programma „Europees popparlement" uitgezonden, een nieuwe serie van de Europese Radio-Unie. Voor dit pro gramma worden uit de hitparades van alle bij de UER aangesloten landen zes tophits gekozen, waaruit het pro gramma wordt samengesteld. De top hits worden uitgezocht door een jury, waarin jongeren van 15 tot 20 jaar uit alle bij de Europese Radio-Unie aangesloten landen zitting hebben. De Felix1 Meurders-show", een pro gramma met popmuziek gepresenteerd door Felix Meurders, wordt met een uur uitgebreid. Dit programma, dat thans van elf tot twaalf uur te beluis teren is, wordt dan uitgezonden van 14.00 tot 16.00 uur. Van 16.00 tot 18.00 uur zal tenslotte Joost de Draayer de „Top-40", de we- door de VPRO. Het programma met muziek en infor matie voor de in Nederland wonende Surinamers en Antillianen, dat tot nu toe op zaterdagmorgen van 12.00 uur tot 13.00 uur werd uitgezonden, zal na de herindeling van de zendtijd op Hilvi e beluis III 10.00 Onder de titel „Gelijke kansen, voor iedereen?" zendt de KRO-televisie vanavond en op 3 november twee documen taires uit, die een vervolg aljn op het programma „Werken de jengd *70", dat door de KRO op 21 april van dit jaar werd uitgezonden. Een van de conclusies van deze uitzen ding was dat grote groepen jonge mensen niet verder wilden leren omdat zij in het lager onderwijs de aanslui ting op verder onderwijs gemist hadden. Op deze conclusie is Leo Akkermans verder doorgegaan. Het onderzoekmate riaal dat de basis vormde van de documentaire „Werkende Jeugd '70" is door Bureau Veldkamp Marktonderzoek nader geanalyseerd In de richting van school en scholing. resultaten bekendmaakte van een onderzoek op volksscho len. Hij kwam daarin tot de ontstellende ontdekking dal veel kinderen van handarbeiders niet dat type voortgezet onderwijs kunnen volgen, waar ze op grond van hun aanleg toe in staat waren geweest, ofschoon zij daar in aanleg wel de capaciteiten voor hebben. Nieuw cijfermateriaal toont aan dat scholen in volksbuurten kinderen riip maken voor t gelijke intelligentie de kindere i handarbeiders duidelijk achterblijven. De eerste documentaire („school en werkende jeugd") be kijkt de situatie op een Amsterdamse volksschool (De In de tweede documentaire („Werkende jeugd en school") komen een aantal oud-leerlingen van diezelfde volksschool een avond terug bij hun vroegere hoofdonderwijzer. Voor deze jongelui komen hulpprogramma's van schooladvies diensten te laat. De hoofdonderwijzer zegt hierover: „On danks onze goede bedoelingen gaat veel intellect verloren". Want deze oud-leerlingen waren stuk voor stuk volgens de hoofdonderwijzer tot meer in staat dan wat ze nu zijn: Werkende jeugd. De gegevens uit beide documentaires Klop op de deur Onder de sombere titel „De zonde der vaderen" verplaatst de vijfde afle vering van „De klop op de deur" de kijker naar het jaar 1883. Uit Indië is Stans, een jeugdvriendin van Annètje teruggekeerd. Zorgen kwellen haar. Haar zoontje Dolf lijdt aan toevallen. Haar man Otto is met sypfillis besmet. Ze probeert zich van het leven te beroven. Die poging wordt verijdeld. Zij keert terug in haar gezin. Annètje tracht haar te helpen wat zij kan, maar stelt met teleurstelling vast, dat het leven zich aan een mens voltrekt zonder dat hij soms greep kan hebben op alles wat erin gebeurt. Vanavond KRO Nod IL *1.35 uw» zoekJtoraa*Tgësprek?U NC Se^kleutera^SSs* Voor°deNjeugdf'iMO °S) Jeugdland^ gevarieerd jeugdprogramma. ^VARA^ 7.00 N W£ 7.ff Actualiteiten. IM (S) Dag woensdag (verv.). vrouw^ef*muneke'enPïnformaUe Tom «00 U°WM^W^Nieuw»)* 1 i 00*5(sT^lIcht ensemble zTt8e'mmop1eeenA vro^i'jk^pla tMprognmmii. Niéuv£Iei40J Gimmtck Reen°JduStk* hef uf 03* *A *bel d sva m Inen ^po pu 1 a ir°v e rzoekpl»- p"pJaMn.ma7*«° Nieuws!* 27.0ï' - 17.05 Radlo- SOS-berichten voor schippers). 12.55 buiten lands persoverzicht. 13.00 Nieuws, weerbe richt. mededelingen, dagklappei en SOS- bêrichten voor schippers., 12.20 Tafelmuziek. mentsmuziek. 14.30 Voor de jeugd. 14.50 Wedstrijden Radioschoolkoor 1970. (15.0# Nieuws). Voor de kinderen. 1070 to, de t.v.-kijkers weten het «o langzamerhand. natuurbeschermings jaar. Dat heeft tot nog toe geresul teerd ln zoveel zendtijd over milieu hygiëne, water- en luchtverontreiniging e.d. dat de kijker die alles zag, alles minstens driemaal zag. Ook aan mi lieuhygiëne kan men zloh overeten. Willy Albertl maar. Die gaven, ook bij de VARA, een Jordaanshow. Op een bepaalde manier was dat eigenlijk óók eng, omdat het zo verschrikkelijk onecht was. Maar het had de bemin nelijkheid die kitsch soms kan ken merken en kitsch is. niet alleen in gezongen toestand, een geliefd artikel O ja, Hier en Nu stonk na Van Hillo nog een beetje door met nog meer milieuvervuiling. De rubriek deed, met eigen en gekocht materiaal, ove rigens goed werk in de berichtgeving over de politieke ontwikkelingen in We constateerden het gisteren aan de door do NCRV uitgezonden documen taire van Jan IIIllo, „We stinken er IN....!". Jan van Hillo is een bekwaam man en als er dia vele voorafgaande pro gramma's niet waren geweest hadden wij zijn werkstuk waarschijnlijk als imposant beoordeeld. Maar het hele pakket droeg het al-gezien-stempel en Chili. Gezien de grote belangstelling die er bij ons bestaat over de toestand in Latijns-Amerika, zou het gewenst zijn als ook de t.v. speciaal Chili in het brandpunt zou houden. Omdat wal daar gebeurt inderdaad „alternatief" kan zijn. Vg Kunstsignalering miste daarmee de mogelijkheid om ons nieuwe informatie aan te reiken. Dit te meer omdat, naar onze smaak, wat al te eenzijdig aan zwartgallig heid werd gedaan. Zo werd bijvoorbeeld de recente no ta-Bakker niet aangeroerd en in die nota werden de toekomstverwachtingen t.a.v. de waterverontreiniging op lange De NOS-televisierubriek „Kunstsigna lering" van vanavond, bevat een ge sprek van Netty Rosenfeld met de uit gever Gerard van Oorschot over de moeilijkheden van de kleine literaire uitgever met grote lectuurverspreiders als AKO, ILA en De Standaard. Ver der zal Netty Rosenfeld in dit pro gramma spreken met de auteur Gerrtt termijn bepaald niet ongunstig beoor deeld, al zal de te betalen prijs hoog zijn. Bij een dergelijke voorstelling van zaken konden we ook niet onder de indruk komen door het hoorspel- roet beelden dat over een fataal gebeu ren in 1971 berichtte. Jaap v. d. Merwe zou onlangs in Den Krol. De eindredactie van „Kunst- singnalering" is in handen van Gerard Soeteman. Regie: Cor van Leeuwen. Vanavond NOS Ned. n. 19.09 «nr. Haag drie cabaretvoorstellingen ge ven. Ze gingen niet door omdat de man voor een nagenoeg-lege zaal had je Jaap op t.v. ziet word je allergisch voor Van der Merwe. Gisteren presen teerde hij in VARA's „Het oproer enge man, die louter enge dingen te zeggen heeft Geef ons dan Johnny Jordaan en HILVERSUM (ANP) De door de KNVB en de NOS ingestelde commis sie, die de weg moet effenen voor her opening van de besprekingen tussen Tommy Cooper Trouwhartig verschijnt Tommy Cooper ook nu weer in het televisie programma met zijn mimische goo cheltrucs. Deze keer monstert hij zich beide instanties over de betaling van voetbalflitsen van competitiewedstrij den door radio en televisie, zal zeer binnenkort een adviesrapport uitbren gen aan het bestuur van de KNVB en de raad van beheer van de NOS. Dit zei gisteren het hoofd van de NOS- televisie, de heer Enkelaar, kort na afloop van een vergadering van de uit als koning Hendrik de Achtste en levert hij een parodie op „Cyrano de Bergerac". In zijn informatierubriek gaat hij nader in op het beroep van militair, in Engeland uiteraard. Vanavond KRO Ned. II, 19.30 uur. len NOS en KNVB tot een vergelijk moeten komen. Zo dat niet het geval mocht zijn, zullen geen flitsen van competitiewedstrijden meer door de NOS mogen worden uitgezonden.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2