PETER STUYVESANT Amerika straks rechtsom Ray Charles in Amsterdam De film van vanavond Zienswijze op Yoga Zelf doen MIK TUSSENTIJDSE VERKIEZINGEN IN NOVEMBER VIETNAM GEEN INZEk MEER, WEL BRON VAN ANGST The Outsider >(OVJ GO Stuyvesant PAGINA 2 WOENSDAG 21 OKTOBER 1970 AMSTERDAM Aan het einde van zijn grote tournee door Europa zal Ray Charles ook Nederland bezoeken. Norman Granz presenteert de „Genius" onder auspiciën van het Organisatiebureau Paul Acket in een tweetal concerten in het Amsterdamse Concertgebouw op vrijdag avond 30 oktober om 19.00 uur en 22.00 uur. Ray Charles treedt al^ altijd op met de bekende „Raeletts" en zijn achttien man sterke orkest, bestaande uit vijf trompet tisten, vier trombonisten, vijf saxofonisten, een bassist, een drummer, een gitarist en een hammondorganist. Wanneer Ray Charles in Nederland arriveert, heeft hij een vier- weekse tournee achter de rug door Italië, Frankrijk, Duits land, Oostenrijk, Zweden en Zwitserland. Aan beide con certen wordt bovendien nog meegewerkt door het „Oscar Peterson Trio", zodat de ware muziekliefhebber op 30 ok tober zijn hart meer dan ophalen kan. pen en binnen twee jaar richtte hij zeventien jaar oud een eigen trio op. Hij zelf speelde piano en saxofoon, terwijl het geheel werd ge completeerd door een bassist en gitarist. Het eerste optre den van het nieuwbakken trio was zo'n succes, dat Ray be sloot een tournee door Florida te ondernemen. In Seattle in de staat Washington beleefde de jonge musicus de meest be langrijke gebeurtenis uit zijn nog korte carrière: hij trad met zijn muziekgenoten in een van de populairste radiouit zendingen op en kreeg als eerste negerartiest een ge sponsorde televisieshow. Thans zegt Ray, dat zijn eer ste trio helemaal steunde op de „sound" van Nat King Cole, maar dat daar al spoedig ver andering in kwam. Meer en meer ging Charles zijn eigen, unieke „sound" ontwikkelen. Meer en meer veroverde Ray Charles de harten van de mil joenen, die goede muziek op hun juiste waarde weten te waarderen. Toen de eerste grammofoonplaat, „Georgia on my mind" in de handel kwam, was het fundament van Ray's onwaarschijnlijke succes vol tooid. Een fundament, dat na ruim twintig jaar ondermij- .,The Genius sluit Europees tournee af in concertgebouw Ray Charles werd geboren in 1932 te Albany in de staat Georgia. Zes jaar later ver huisde de familie Charles ech te» naar Greenville in de staat Florida. Daar sloeg het noodlot ongenadig toe: Ray werd ge troffen door totale blindheid, zonder dat er ook maar enige hoop op herstel was. De kleine blinde verhuisde naar een ge sticht. Toen negen jaar later de beide ouders tengevolge van een noodlottig ongeval om het leven kwamen, verliet Ray het gesticht en zette de eerste schreden op een muzikaal pad, dat hem later goud zou gaan opleveren. Zoals vaak bij blinden, bezat Ray Charles een sterk ontwik keld muzikaal gevoel. Het luk te hem dan ook dadelijk als musicus aan de slag te komen, Ray speelde bij talrijke groe- de kwaliteit inderdaad niets te wensen overlaat, zoekt Ray eventueel platenmateriaal al tijd persoonlijk uit. Hij maakt zelf de arrangementen en ex perimenteert net zolang met zijn musici, lot hij precies de „sound" heeft, die hij in zijn muzikale kop had. Ofschoon hij wel eens gebruik maakt van bestaand materiaal, is toch meer dan negentig pro cent van de nummers, die door Ray Charles op de plaat zijn gezet of voor publiek worden gespeeld, door hemzelf gecom poneerd. Film Dat, waar veel artiesten alleen maar van kunnen dromen, kwam Ray Charles eigenlijk zomaar aangewaaid: een rol in een heuse film. Toen de rolpreht in 1966 uitkwam on der de titel „Ballad in blue", verbaasde iedereen zich over het acteertalent van Charles, De film vertelt het hartver warmende verhaal over de moeilijkheden van een blinde jongen, die geleid door hel optimisme en de gevoeligheid van Ray Charles zijn weg door het leven zoekt en ten slotte vindt. Ofschoon de film geen biografie is, zijn vele elementen ervan aan de wer kelijkheid ontleend. R. Charles Ik ben geen echte acteur en dat zal ik nooit worden ook. De rol van iemand anders uit die film, had ik waarschijnlijk nooit kunnen spelen." Samen met Rick Ward van de film maatschappij ACB-Paramount, schreef Ray Charles ook nog het thema voor de film. ..Light out of darkness", een van de songs uit „Ballad in blue" is iveel Verklaring Voor zijn onwaarschijnlijk grote succes heeft Ray Charles een simpele verklaring. „Te veel artiesten zetten, zodra ze wat succes hebben gehad, zo maar wat op de plaat; ze ne men maar iets wat hen toe vallig in handen komt en wat het misschien commercieel goed zou kunnen doen. Ik ben altijd van het standpunt uitge gaan, dat mijn volgende plaat, en de daaropvolgende, beter is dan wat ik ooit gedaan heb. Commercie is voor mij op dat moment niet belangrijk. Je moet als artiest steeds beter worden, je moet jezelf iedere keer weer overtreffen. Alleen dan heb je recht om aan de top te blijven. Om er zeker van te zijn, dat passing op Ray Charles zijn werk, dat het eigenlijk net zo goed hte thema van The Genius zélf zou kunnen Door midden van zijn prachti ge wereld van muziek, heeft Ray immers licht gebracht in zijn eigen duisternis en de in spiratie, die hij daaruit put, flinkert tijdens elk optreden. Vandaar, dat de verwachtin gen wat betreft zijn optreden in Amsterdam, weer zeer hoog gespannen zijn. Hoewel het hoogtepunt van zijn car rière in zijn Duitse periode ligt, heeft de filmregisseur Fritz Lang ook na zijn vlucht naar Amerika in 1932 enige belangwekkende films afgeleverd. Zijn „Fury" en zijn „Woman in the window" bijvoorbeeld konden zich meten met films als „Dr. Mabuse, der Spieier" en „M - eine Stadt sucht einen Mörder". Zijn uit 1952 daterende „Clash by night" echter is een psychologisch zwak, enigszins opgeblazen melodrama, waarin Mae Doyle moet kiezen tussen de brave visser Paul Douglas, met wie zij-is getrouwd, en de iets minder saaie, maar zwakke Robert Ryan. Zo nu en dan in de sfeertekening herkent men de hand van de meester, maar deze nogal logge driehoeksverhouding kon achttien jaar geleden al niet erg boeien. „Clash by night" is dan ook alleen uit historisch oogpunt interessant omdat we nog eens de gelegenheid krijgen overleden sterren als Marilyn Monroe en Paul Douglas aan het werk te zien naast de toen nog onverwoestbare Bar bara Stanwyck. NOS Ned. I, 20.35 uur. De NOS-televisie zendt vanavond voor de eerste maal in dit winterseizoen weer een aflevering uit van het pro gramma „Zienswijze". Het programma zal dit jaar enigszins anders van opzet zijn dan voorheen. Men gaat zich ditmaal bezighouden met yoga. De toelichting in de film zal worden ge geven door mevrouw W. Kik, yogale- rares van de Stichting Yoga Neder land. Aan het programma wordt ver der meegewerkt door mevrouw P. van Waveren, heilgymnaste; dr. H. Mu- saph, psychiater en drs. J. Vroemen, cultureel antropoloog en redacteur van De Nieuwe Linie. „Zienswijze" wordt gepresenteerd door Jack van Belle. Redactie: Jack van Belle en Jaap Jongedijk. NOS Ned. I 22.40 uur. De reacties op het programma Zelf Doen zijn er oorzaak van dat de rubriek ook in het komende seizoen zal worden gecontinueerd. Aan de vorm van het programma zal niet veel worden gewijzigd. De reacties wijzen niet op behoeften in die rich ting. De onderwerpen voor deze uitzen ding: Hoe reinigen wij het koel systeem van de auto voordat dit met anti-vries tegen vorst en koude wordt beschermd. Wat de planten betreft wordt aandacht besteed aan bes-dra gende heesters, zoals de vuurdoorn en de bes-dragende hulst. Verder een aantal nouveautés: Een nieuw soort tochtstrip, en hoe die moet worden aangebr'acht, een verstekgeleider van nieuwe constructie om nauwkeurig onder een bepaalde hoek te kunnen zagen en een knipschaar voor het knippen van metaal, plasticplaat en hardboard. KRO NED. II 21.10 uur. Landbouwcursus op beeldbuis De Teleac t.v.-cursus „Onze landbouw nu en straks", die op maandag 26 okto ber van start gaat, zal nog enige malen via Nederland I worden aangekondigd en toegelicht. Dat zal gebeuren vrijdag avond 23 oktober na het laatste jour naal en zondag 25 okotber, 's middags om 17.00 uur. De samenstellers zullen dan nader ingaan op de inhoud en het doel van de cursus. Verder zal er infor matie worden verstrekt over de schrif telijke begeleiding en de gespreksgroe pen, waarin over de aspecten van de lesstof van gedachten zal worden ge wisseld. Internationale uitwisseling van visueel nieuws HILVERSUM (ANP) „De betekenis van de grote internationale filmnieuws agentschappen voor de voorziening van visueel nieuws ten behoeve van de televisiejournaals zal de komende ja ren belangrijk minder gaan worden. Binnen niet al te lange tijd zal een wereldomvattende uitwisseling van nieuws tussen de televisie-organisaties in alle delen van de wereld zijn ge realiseerd. Ik denk, dat dat geen tien jaar meer zal duren. Dit zei de hoofdredacteur van het NOS- journaal, de heer D. G. Simons op een bijeenkomst in Hilversum. In Europees verband bestaat al twaalf jaar een der gelijke uitwisseling van nieuws via het Eurovisienet, terw'ijl de Oosteuropese landen over een soortgelijke, maar kwa litatief pog op een wat lager niveau staande organisatie beschikken in de vorm van „Intervisie". Ook tussen beide organisaties onderling (en daar mee tussen alle aangesloten landen) vindt bijna dagelijks uitwisseling van visueel nieuws plaats, met dien ver stande, dat Intervisie doorgaans veel meer nieuws overneemt van Eurovisie dan omgekeerd. De televisiebeelden, die de NOS on langs maakte van de verkeersramp bij Schiphol en die via het Eurovisienet ter beschikking zijn gesteld van de aangesloten landen, zijn door achttien landen overgenomen. De opnamen, die thans worden gemaakt van het staats bezoek van president Tito aan ons land, worden door elf landen overgenomen, waaronder Tsjecho-Slowakije, Roeme nië, Tunesië, Polen en Hongarije. De heer Simons zei, dat ook in Zuid- Oost-Azië vergevorderde plannen be staan voor het opzetten van een met de Eurovisie vergelijkbare organisatie. Hier zullen de verbindingen lijk tot stand worden gebracht satellieten; Het amusementsprogramma „MIK" wordt vanavond rechtstreeks uitge zonden uit de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen. Aan dit programma werken mee de zangeres Ria Valk, Herman Emmink en Yolanda, De vas te gasten ook in Vlaardingen zijn: Gatï Jan Kruutmoes, Drika, Boer Voorthuizen en de Boertjes van Buu- ten onder leiding van Jo Budie. KRO NED. II 19.04 uur. JAARVERSLAG N.C.R.V.: Omroepbeleid zou NOS toevertrouwd moeten worden HILVERSUM (ANP) De minister van CRM zou bereid moeten zijn om de NOS, waarin omroeporganisaties, cul turele organisaties en kroonleden samenwerken, het omroepbeleid toe te vertrouwen. Tot deze conclusie komt het jaarverslag van de NCRV. „Een als zelfstandig gedachte omroep- samenwerkingsorganisatie moet niet voortdurend aan een leiband van de overheid lopen. Zoveel te minder, nu dé'minister in de we?'een aantal waar borgen heeft geschapen, teneinde in te grijpen als dat nodig zou tólijken te zijn. Het werkt uiteraard frustrerend als bij elke beslissing of elk advies van het voltallig NOS-bestuur de stem van de minister volledig bepalend is", aldus het jaarverslag van de NCRV. Anderzijds vindt het omroepbestuur het een verkeerde ontwikkeling, wan neer de NOS door een te veel aan zendtijd een soort superomroep zou worden. „Een te groot aantal NOS- zenduren zou de programma's van de omroeporganisaties duidelijk ver schralen", aldus de NCRV. WASHINGTON. Het Ameri kaanse volk gaat volgende maand naar de stembus voor de tussen tijdse verkiezingen voor het Congres. De stemming waarin de Amerikaanse kiezer zich nu bevindt is er een van neerslach tigheid, apathie, frustratie en ongerustheid,. Daarvoor zijn ver schillende redenen aan te geven. Allereerst is er de zich voort slepende oorlog in Vietnam. Iedereen is het er nu over eens dat er aan de Amerikaanse inmenging een einde moet komen. De enige vraag is hoe dit gerealiseerd moet worden. Vooral nadat president Nixon zijn nieuwe vredesplan ontvouwd had vond de meerderheid, dat hij zo goed mogelijk probeerde de soldaten weer thuis te brengen, zonder de eer van de vlag of de belangen van het land op langere termijn te schaden. Viet nam is nu geen inzet van de verkie zingen meer. Maar het blijft over het hele land een belangrijke bron van angst. De stemming van het land wordt er sterk door gekleurd. Vietnam is tevens verantwoordelijk voor enkele van haar typische ziekten. Dan zijn er de sociale redenen voor de moedeloosheid en onrust, het ge weld op straat en op de campussen van de universiteiten en het geweld dat voortkomt uit meningsverschillen in het algemeen, het toelaten van pornografie en naaktheid en andere excessen van de huidige maatschappij waarin alles mag, de hippiecultuur en het druggebruik en de druk. die wordt uitgeoefend om tot rassenintegratie te komen. Er bestaan ook economische redenen, achttien maanden inflatie, die nu mis schien wel of misschien niet minder wordt, maar die het hoogste werkloos heidscijfer van de afgelopen zeven jaar met zich meebracht, en enige arbeidsonrust. Tenslotte is er dan een regering en een congres die inspiratie en de kracht on te inspireren zoe- Dit sombere gevoel beperkt zich niet tot de liberale intellectueel uit het oosten of tot het conservatieve midden van de Verenigde Staten. Het lijkt eerder een zachtaardige en ongetwij feld voorbijgaande faze van een natio nale malaise te zijn. „Er bestaat een vertrouwensverlies dat zich tot in elke hoek van de maatschappij uitstrekt", schrijft de linkse politieke commenta tor I. F. Stone. Wat voor invloed zal dit doordringen de gevoel van ongerustheid, angst en bezorgdheid op de verkiezingen van komende maand uitoefenen? Normaal zou het traditionele beeld van tussen tijdse verkiezingen versterken. Daar bij lijdt de partij van de aan de macht zijnde regering enige verliezen wat betreft het congres. De gemiddelde kiezer vertoont de neiging om op zijn minst een gedeelte van zijn misnoegen op de verantwoordelijkheid Van de in functie -zijnde regering te schuiven. 1934 vormde een uitzondering. Toen werd Franklin Roosevelt beschouwd als de man die het land uit de diepte van de wereldomspannende economi sche depressie omhoog haalde. Daarom wist de regerende partij bij de tussen tijdse verkiezingen zijn vertegenwoor diging in het congres zelfs te vergro ten. De énige uitzondering in deze eeuw was in 1902, toen er zich zeer ongewone verkiezingsomstandigheden voordeden. Maar er zijn-andere'factoren die op het ogenblik de neiging hebben in het voordeel van de republikeinse partij te werken en die de normale tendens om „de schurken weg te stemmen" ongedaan zou kunnen maken. De re publikeinse leiders hebben goede hoop. en dat is niet onredelijk, hun positie in het congres op 3 november te versterken, zelfs als ze er niet in slagen de meerderheid in congres en senaat aan de democraten te ontfutse len. Naar' alle waarschijnlijkheid zul len ze daar ook niet in slagen, hoewel ze daarvoor in de senaat maar zeven zetels hoeven te winnen. Zuiver wiskundig bekeken schijnt het voordeel bij de republikeinen te lig gen. In de senaat moeten 25 democra ten en slechts 10 republikeinen herko zen worden. In het huis van afgevaar digden zijn alle zétels verkiesbaar. Nu zitten er in het huis bijna twee keer zoveel democraten als epublikeinen In 1968 was de marge echter nog minder dan vijf procent. Het valt ech ter niet te ontkennen dat het bezetten van een zetel aan iemand een krach tig voordeel geeft. In een wetgevend orgaan, dat zo door regels van ouder- domsrecht wordt geregeerd als het congres, kan een man die zich in de hiërarchie tot machtsposities heeft op gewerkt, de kiezers van zijn district de voordelen beloven die een goed geplaatst congreslid zijn district of staat kan verlenen: federale gelden voor dammen, militaire instellingen, scheepswerven, nieuwe industrieën, beschermenden maatregelen voor de boeren enzovoort. De republikeinen hebben zeker een aanzienlijk materieel voordeel. De partijkas zit vol, terwijl die van de democraten gevuld is met onbetaalde rekeningen uit 1968. De toenemende invloed van televisie op verkiezings uitslagen is al duidelijk bewezen, maar reclametijd op dé televisie is Wat de republikeinen meer moed dan wat ook moet geven, is' de niet te ontkennen zwaai naar rechts in het land, naar politieke posities die tradi tioneel door de republikeinen bezet worden. De kiezers maken zich op het ogenblik het meest druk over die za ken waarin conservatieven het meest welsprekend zijn en die hun retoriek het beste voeden: recht en orde, de onrust op de universiteitscampussen, de drugcültuur, de, maatschappij die alles maar toelaat en de rassenver schillen. De liberalen hebben bij deze verkie zingscampagne zeker niet de boven toon gevoerd, maar ze doen nog steeds mee. Zij proberen hun standpunten en politiek zo dicht bij het centrum (waar de stemmen zitten) te verkopen als ze maar durven, zonder daarbij hun principes al te zeer te verlooche nen of het risico te nemen hun libera le aanhangers te verliezen. Daarmee hopen ze waarschijnlijk ook hun te genstanders in meer extreem-rechtse posities te dringen. Goed beschouwd verwacht niemand op 3 november een grote verschuiving ten gunste van de republikeinen. Maar de hele politieke arena met iedereen die erin optreedt zal, en dat is al voor een deel gebeilrd, een zwaai naar rechts maken (Copyright The Guardian) Met de scenario's van Mod Squad, dc door de KRO aangekochte serie, blüft het een wat wonderlijke aangelegen heid. Vorige week was een gesuspen deerde priester de held van het ver haal, gisteren was het een helder ziende wiens paranormale begaafd heden als volkomen waargetromv wer den voorgezet. Daarenboven werd mate riaal aangedragen voor legale abortus. Degene, die zich in het verhaal daar tegen verzette was krankzinnig Natuurlijk kan men zeggen dat het „maar een verhaaltje" betreft. Een bovendien vaak uitermate slecht ge acteerd verhaaltje. Maar we geloven dat de tv-kijkende goegemeente juist door dit soort verhaaltjes beïnvloed kan worden. Griezelig idee, zowel wat de meningsvorming betreft over „pa ragnosten" als abortus. Gek, dat uitge rekend de KRO deze serie uitbrengt. Vanavond in Nieuwspoort heet voor taan óók Brandpunt Special. Dc kwa liteit bleef gelqk. dus hoog. Kamer voorzitter Van Thicl plaatste kantteke ningen b\j de Boerenincidcnten tijdens het jongste Kamerdebat. KVP 'er Van Schaik en VVD'er Geurtsen commen tarieerden de wijzigingen in de wetge ving rond de pornografie. En, bemin nelijk als steeds, pleitte De Freule voor de pregoratieve rechten van de kroon. Aardigste onderwerp: het uittreden van Oud-Rechts uit de PPR. Kamerlid Aer- den betreurde uiteraard het heengaan van oprichter Bogaerts. Maar hij zag komisch licht in de duisternis: de PPR heeft nu ook een splinter en schaart zich daarmee in het gelid van de grote partijen. Voor Brandpunt Special be tekende dit zonder twijfel DE politieke mop van het jaar. AVRO's Tclevizier sneed weer velerlei zaken aan. Boeiendst: E. Peereboom met de voorspelling dat de prijzen- ontwikkcling volgend jaar rampzalige vormen zal gaan aannemen. Het ver velende is dat Peereboom by vorige uitspraken op dit gebied gelijk heeft gekregen Van AVRO's Muziek is troef zagen we te weinig om redelijkerwijze tot oorde len in staat te zijn. We belandden in 'n gekke, onoverzienbare toestand, kre gen vervolgens Conny Vandenbos in twee nieuwe en een oud liedje. Reper7 toire dat, naar onze smaak, niet hele maal toégespitst was op de heel specia le vocale mogelijkheden van deze zan geres. Die een fenomeen zou kunnen zijn als zij over het juiste materiaal kon beschikken. Vg. Vanavond in 't KRO-televisie assor timent opnieuw een „Outsider". Detec tive David Ross mag ditmaal zijn krachten beproeven op een moord zaak, waarvoor hij een ontbrekende getuige op moet sporen. Hij vindt de man, maar wordt daardoor zelf ver wikkeld in een andere moordzaak. Om de rechtbank over deze ontwikke ling te kunnen inlichten.,, is het, nodig dat hij twee mannen' ontloopt, die hardnekkig proberen hem het zwij gen op te leggen. Ross raakt daarbij gewond en het ziet er donker voor hem uit als hij de hulp inroept van twee hippies en die hippies geen aan- stalte maken de politie te waarschu wen. Ze zijn namelijk van huis weg gelopen. Dat alles toch een wending ten goede neemt, is te danken aan de vindingrijkheid van de scenarioschrij vers, die het ook nu met Ross goed voor blijken te hebben. KRO NED. II 20.20 uur. NOS •18.45 uur: De Woefs en de Laméars •18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Den Haag vandaag •19.09 uur: Vrij-uit IKOR 19.30 uur: Kenmerk •20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Pol. uitzending ARP NOS 20.30 uur: Socutera NEDERLAND I NOS 1815 uur: Samenvatting VN-conferentie •18.45 uur: De Woefs en de Lamaars. •18.55 uur: Journaal VPRO 19.04 uur: Betty Boop 19.10 uur: Namens.... Gert I •20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Actualiteiten 20.30 uur: Laurel en Hardy 20.35 uur: Botsende hartstochten, film 22.15 uur: Studio Sport met PSV—Steaua 22.40 uur: Zienswijze •23.10 uur: Journaal NEDERLAND II NOS •18.45 uur: De Woefs en de Lamaars 18.55 uur: Journaal KRO 19.04 uur: MIK •20.50 uur: Documentaire over Zuid-Afrika met voorafgaand gesprek •21.50 uur: De zeven doodzonden van de kleine burgerman •22.30 uur: Journaal TELEAC 22.35 uur: The seventh key NEDERLAND II NOS •18.45 uur: De Woefs en de Lamaars •18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Den Haag •20.00 uur: Journaal •20.20 uur: Aflevering The Outsider 21.10 uur: Zelf doen 21.50 uur: Verslag op woensdag H1RO 22.35 uur: HIRO-magazine •22.55 uur: Samenvatting AjaxFC Basel TELEAC 23.25 uur: Dammen voor beginners 19.09 uur: Van gewest tot gewest 19.49 uur: Toeristische tips •20.00 uur: Journaal TROS •20.20 uur: Mission impossible 21.10 uur: ABC van de akkordeon De zi IKOR 22.20 uur: De test v des mense •22.50 uur: Journaal TELEAC 22.55 uur: Biovisie jak. 23.55-24.0i HILVERSUM I Uit eigen huis: studio-opnai (S) Trompet Nieuws.) 23.40-23.45 weerbericht er o. 19.45 Lezing 21.37 Operette HILVERSUM I KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende '.16 (S) Badinerie: klassieke Sarok (opn.). KRO: 1 Nieuws). NCRV met muzikale illustratie. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 'S) Dag met een plaatje: lichte grammofoonmuziek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radio journaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje (gr) (vervolg) (Om 8.30-8.33 De groenteman.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Klassieke kamermuziek. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: Populair verzoekplaten- programma. (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Rond dom 12: programma 11.55 Beursberichten.) 12.30 sporirevue. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 (S) Vier handig pianospel: 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nleuws.16.03 Land der Muzen: kunstkroniek, 17.00 AVRO's Toppop. 17.30; jeugdprogramma, 17.55 Me- HILVERSUM in Irelgie 3' 12.00 Ni_euw/s. 12.03 Muziekprogra berichti gramma en SOS-berichtei 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nie radio. (15.00 Nieuws.) 15.25 koorwedstrijden, muziek. 16.30 Voor de oudere luisteraars. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Jazzmuziek, 17.55 weegschaal. (ADVERTENTIE) Dynamisch. Modem. Energiek! Vooraan bij alles wat nieuw en jong is. Peter Stuyvesant - rijke geurige tabak, volmaakt filter, King Size Peter Stuyvesant, U geniet zoveel meer!

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2