aanstaande donderdagavond: LOI-praatavond leidse onderwijsinstellingen WOENSDAG 23 SEPTEMBER i u wordt aandachtig geobserveerd Prinsegracht 42, Den Haag 'Telefoon (070) 183820 Papengracht 32, Leiden Telefoon (01710) 20935 Men let op u, terwijl u zich er niet van bewust bent. Uw bedrijf (orga nisatie of vereniging) wordt mede beoordeeld naar de kwaliteit van het drukwerk. Is dat eersteklas of derderangs? Voortreffelijk en representatief of pover en onder de maat? Hoe dan ook, dit is het noteren waard westerpers nv maakt excellent kwaliteitsdrukwerk tegen bijzonder scherpe prijzen. specialisten in handelsdrukwerk westerpers nv Donderdagavond van 18.15 tot 21.00 uur staat het nieuwe gebouw van de Leidse Onderwijsinstellingen open vooralle vragen over schriftelijk en mondeling onderwijs die u eigenlijk altijd al overdag had willen stel len. Maak gebruik van de mogelijkheid met ervaren studie-adviseurs over uw toekomst plannen te praten. Het nieuwe gebouw van de LOI staat in Leiderdorp, aan de Leidsedreef. Vlak bij de Zijlbrug, in het verlengde van de Willem de Zwijgerlaan. Mak kelijk te bereiken vanaf het station met bus 13 (NZH) of lijn 2 (Maarse en Kroon). Leiderdorp, Leidsedreef, telefoon (01710) 44451* Op die donderdagavond kunt u even eens inlichtingen krijgen - direct inschrijven is ook mogelijk - over de mondelinge avondopleidingen: Praktijkexamen boekhouden (examen dec. *71) Moderne bedrijfsadministratie (examen dec. '71) Secretaresse (examen '71; door het Rijk erkende examens) Middenstandsdiploma Conversatielessen Frans, Duits, Engels en Spaans (voor beginners, gevorderden en meergevorderden) Kom dus donderdagavond naar het nieuwe LOI-gebouw.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 10