Eerstejaars studenten gaan morgen Leiden verkennen Leids Jaarboekje 1970; boeiende reeks bijdragen PvdA-Warmond sluit zich aan bij KVP/GGW/Prot. Chr. ALPHENSE BOYS NAM BEZIT VAN FRAAI ZELFGEBOUWD CLUBHUIS Pastorie Zwaantjeskerk en parochiehuis St. Joris verhuurd aan Philadelphia Oudjes" weer in Noordwijk voor PAC-rit Nieuwe bestemming: tehuis voor zwakzinnige kinderen Rijnlandse Molenstichting kocht Ripse Buurtermolen SJZ speelde sterke partij tegen YTL MARKTEN LEIDSE COURANT LEIDSE COURANT LEIDEN De kans is groot dat u student Leiden een beetje kennen. i tussen de zeventien en twln- morgeu door een meisje of een jongen tig jaar wordt aangesproken met de vraag wat- u vindt van de stadswijk waarin u woont. In het kader van de eerstejaarsdagen van de Leidse uni versiteit worden namelijk morgen bijna 1000 aanstaande studenten de straat op gestuurd om Leiden te ver kennen. Het ligt in deb edoellng, dat zy hun eerste indrukken van Lelden op papier vastleggen. Alle worden gebundeld, samengevat en gepubli ceerd in een krant die bij de inschrij ving, volgende week dinsdag, zal worden uitgegeven. Door de eerstejaars de straat op te sturen hoopt men in universitaire kringen twee dingen te bereiken. Op de eerste plaats leert de aanstaande Tot nog zo is het zo, dat vele Btuden- ten denken Leiden te kennen als zij weten waar de Breestraat, het Ra penburg, het Gerecht en waar de sociëteit is. Op de tweede plaats hoopt men dat de student, als hij zich hier vestigt toch per slot van rekening een Inwoner van Leiden, zich meer gaat interesseren voor de problematieken waarmee Leiden wor stelt. „Tot nog zo was het." vertelt mr. Jan Lelieveld, de gemeentelijk voor lichter, „tot nog toe was het zo, dat tijdens de eerstejaarsdagen de ge meente een stand kreg togewezen in de Stadsgehoorzaal. We stonden dan mt onze folders over Lelden midden tussen de gezelllgheidsverenigingen. De aanstaande student had daar be grijpelijk meer belangstelling voor dan voor die vreemde gemeente. Wij van de gemeente zijn daarom blij dat men van dat systeem is afgestapt en dat men nu ook ln universitaire kring ziet, dat het heus zo gek niet is als de student zich ook wat meer bezig houdt met de stad waarin hij leeft." Het ligt. In de bedoeling, dat de eerstejaars morgen in twee groepen worden verdeeld. Een (kleine) groep gaat de fabrieken en bedrijven af en een andere (grotere) groep trekt in groepjes van een paar man onder leiding van een mentor de stadswijken in. Men hoopt met de burgers te kun nen praten over de woonwyk, de ge meente Leiden ais leef-, werk- en woonmilieu; de verhouding univer siteit-burgerij; en actuele punten van algemene aard. LEIDEN Het Leids Jaarboekje (voor geschiedenis en oudheidkunde van Lei- den en omstreken) 1970 is verschenen, j Het is weer alleszins de moeite waard, het ruimschoots van fotografisch mate- riaal voorziene boekje ter band te ne- men. Ook ditmaal leert de ervaring, dat j je bij het doorbladeren al spoedig ge boeid raakt, zodat men het niet gemak- kelijk terzijde legt. Behalve de vaste jaarlijkse onderdelen, als kroniek van Leider, en omstreken over 1969 (en niet 1970, zoals foutief in de kop staat), jaarverslag en jaarover zicht van Oud-Leiden, bevat het jaar boekje enkele biografieën dr. Catha- rina Hovens Gréve, mr. Nicolaas Kolff en Arend Jan van Driesten) en een bij drage van de Amerikaanse hoogleraar Bangs over de betekenis van de Leidse Pilgrim Fathers voor de Amerikaanse geschiedenis, een onderwerp, dat Im mers uitstekend in het raam van Pil grim Fatherjaar past. Een royale plaats is ingeruimd voor het St. Elisabeth-gasthuis, waarbij een ver pleeghuis voor chronisch zieke bejaar den is gebouwd, dat in de loop van dit jaar in gebruik zal worden genomen. Drs. B. N. Leverland van het gemeen telijk archief schetst uitvoerig en leer zaam de historie sinds de stichting van het gasthuis bijna vijf en een halve eeuw geleden. Ir. H. A. van Oerle schreef een artikel over het plan voor de restauratie van het gasthuishof en het Hof van Zes sen in de Camp. Van de hand van de Leidse chirurg dr. M. A. van Dongen is de beschrijving van 500 jaren gezond heidszorg in Leiden: v^p Sipte EJisgbec- ten gasthuis tot Sint Elisabeth Gast huishof. Vermelden we nog een bijdrage van prof. dr. J. H. Kernkamp over Ontmoetingen op het Rapenburg en omgeving in het heden en het verleden, een Kijkje bij een Leidse Regentenfamilie ln de 18e eeuw door mevr. H. M. de Metjere-Hulzinga en het signaleren van een „pseudo-Jel- gerhuis" in de Lakenhal door mej. drs. I. W. Moerman, die enkele afbeeldingen van de bekende buskruitramp in 1807 analyseert en een uitspraak over de herkomst ervan doet. Het boekje U daarmee nog lang niet vol. Als men byvoorbeeld geïnteresseerd is in een Warmondse boerenboekhouding uit de tijd van de veepest (1742-1749), welnu, dan kan men zich uitvoerig laten Inlichten door A. G. van der Steur, die van deze boekhouding en bedrijfsvoering ogenschijnlijk niets onvermeld laat. Zoevende Meer- en Drecht- wandelmars LEIMUTDEN De wandesportverenl- ging Na Arbeid Sport gaat voor de ze vende maal van start met de jaarlijkse Meer en Drecht-wandelmars, die dit jaar op zaterdag 12 september wordt gehou den. De tocht gaat dit keer weer door een mooie omgeving van Hollands plas- sengebied. De afstanden zijn vijf, tien, vijftien en twintig kilometer naar keuze. Muzikale omlijsting wordt verzorgd door de drumbands van Zoeterwoude en Alphen aan den Rijn en de harmnie van Nieuw Wetering. Nu reeds hebben groe pen tut Woerden, Nieuwveen, Rotterdam, en Leimuiden voor deze wandeltochten ingeschreven. Vorig jaar waren er zelfs 3600 deelnemers. Pastor Alberti verlaat Hazerswoude HAZERSWOUDE Pastor J. H. Alberti gaat de parochie St. Michaël - St. Ber- nardus te Hazerswoude-Rjjndjjk/Koude- kerk aan de Rijn verlaten. Hy gaat in bisdom (Roermond) verband parochie- werkzaamheden verlichten ln de There- slaparoclile te Maastricht. Aanstaande zondag zal pastor Albert! In de St. Ber- nardus-kerk voor de laatste keer in de H. Eucharistie voorgaan. Na de eucha ristieviering van half tien én na die van elf uur krijgen de parochianen de gele genheid ln de hal van de pastorie af scheid van hein te nemen. Bij zijn afscheid wil het dagelijks bestuur van de parochie pastor Alberti een ge schenk in de vorm van een couvert-met- inhoud aanbieden. Daartoe zal op zondag een tweede collecte worden gehouden tij dens de eucharistievieringen. In juli 1963 werd J. H. Alberti benoemd tot pastor van de parochie St. Bernardus in de Groenendijk. Na de fusie van de parochies St. Bernardus en St. Micaël, op 1 jan. 1969, werd hij opgenomen in 't team pastores (4), dat de pastorale zorg ln de parochie te Hazerswoude-Rijndijk en Koudekerk aan de Rijn voor zijn rekening neemt. De taken van pastor Alberti zul- a zijn vertrek worden behartigd door de drie andere pastores. In overleg met het parochiebestuur zal frater M. van de Winkel in de werkzaamheden worden in geschakeld. HAZERSWOUDE - De 31-Jarige heer C. Kraan uit Hazerswoude is zaterdag avond omstreeks elf uur in de Dorps straat-Oost van zijn woonplaats door onbekende oorzaak met zjjn bromfiets komen te vallen. Met zwaar hoofdletsel is hij naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd. (Van i correspondent) Het parochiehuis St. Joris, dat wordt verhuurd aan de Stichting Phila delphia. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten, dat dit zal worden verbouwd tot verpleegstershuis. Burgerlijke Stand LEIDEN Geboren: Petrus zn v. J. Kapaan en G. C. M. van Schagen; Hen- rikus Cornelis Johannes zn v. S. Albers en C. M. Steneker; Leendert zn v. J. Imthorn en C. van Beien; Wilhelmina Theresia dr v. J. van der Plas en M. 'H. Messemaker; Norbert Theodorus Marie T. J. G. van der Hulst en A. M. Zonneveld; Angelique dr v. E. S. C. Pui trum en J. W. Teske; Martijn Louis Cor nelis zn v. G. T. Kuenen en E. A. van Cann; Johannes Theodorus Hermanus J. M. C. van Leeuwen en C. J. M. Klein; Gerda Cornelia dr v. H. Kraijen- oord en C. A. Veerman. Gehuwd: L. C. Ju en G. H. Guldemond; E. A. van der Steenhoven en A. Woons. LEIDEN Afgelopen weekeinde zijn uit de Leidse binnenstad enkele perso nenauto's ontvreemd. Uit de Lopsen- straat verdween zatredagnacht een Opel met kentekennummer ME-76-23 en van de Lammerenmarkt werd een Chevrolet MK-75-26 gestolen. HAZERSWOUDE De pastorie bij de St. Miehaëlkerk aan de Rijndyk ('t Zwaantje) én het parochiehuis „St. Joris", aan de westzijde van de pastorie gelegen, worden met ingang van 1 oktober verhuurd aan de Stichting Phila delphia. Nadat de accommodatie van beide gebouwen zal zijn aangepast aan de behoeften en de regels die de geneeskundige inspectie hieraan stelt, zullen ongeveer vijfentwintig zwakzinnige kinderen van een tehuis uit Zwammerdam hier, mét het verplegend personeel, een onderkomen vinden. De Stichting Phila delphia, die onder meer exploitant is van het Leidse tehuis „Buitenzorg" en van de Zwammerdamse kinderhuizen „Eljo" en „Ons Huls", had van de betrokken instanties te kennen gekregen, één tehuis in Zwammerdam te moeten verlaten, omdat het niet meer aan de eisen voldeed. LEIDEN Dezer dagen is de Rijnland se Molenstichting .door aankoop eigena resse geworden van de onlangs buiten gebruik gestelde Buurtermolen, een pol dermolen bij Rypwetering, wellicht da terend uit de 18de eeuw. De molen, die op bet Buurtereiland staat, en uitmaait op de Kever, is een elegant molentje, dat met zijn rode kop de Kagerplassen In hoge mate siert. De Buurterpolder werd in 1639 gesticht. De Buurtermolen is voor de Rijnlandse Molenstichting een waardevolle aan winst, omdat de Stichting zich ten doel stelt de bulten bedrijf gestelde polder molens ln Rijnland en in het bijzonder rond de Kagerplassen, veilig te stellen en regelmatig in bedrijf te doen zijn. De Stichting, die te Leiden, Breestraat 59, is gevestigd, heeft thans de „Zwan- NOORDWIJK Vele deelnemers waren het afgelopen weekend naar Noordwijk gekomen om deel te nemen aan de traditionele PAC-rit voor oude automobielen, die elk jaar in de badplaats wordt verreden. De oudjes staan hier opgesteld op de parkeerplaats van hotel Huis ter Duin. burger", de „Boterhuis", de „Zweilan- der", ln de gemeente Warmond gelegen en de „Vrouw Venner", de „Blauwe- molen", de „Waterloos" en de „Buurter" gelegen in de gemeente Alkemade, dus zeven molens in Rijnland. Binnenkort j hoopt de Stichting haai- 18de polder- „tIDEN gelopen nacht heeft een molen in eigendom te verwerven 18"J*S2 bromfieteer uit Lelden een gebroken linkerarm opgelopen toen hq Er wordt naar gestreefd om door een I mét zijn bromfiets op de kruising Haag- voorlopig herstel de molen in de winter weg-Genestetstraat geen voorrang ver- 1970-'71 weer af en toe in bedrijf tej leende aan een personenauto, bestuurd kunnen stellen. Dit malen zal geschieden door een 21-jarige Dordtenaar. De jon- door één van de vrijwillige molenaars geman is ter behandeling naar het Aca- van de Rijnlandse Molenstichting, de demisch Ziekenhuis overgebracht, heer T. Straathof te Rijpwetering. Tijdelijk ongemak voor liefgenomen Hoewel de verhuur van pastorie en pa rochiehuis voorlopig voor enkele jaren aan de Stichting Philadelphia nog in de laatste fase van de besprekingen ver keert. zijn de leden van de parochie St. Michaël-St. Bernardus te Hazerswoude- Rijndqk/Koudekerk aan de Rijn hierover tijdens de kerkdiensten van het afgelo pen weekeinde ingelicht. „Het dagelyks bestuur van de parochie heeft uitgebreid overleg gepleegd met dq parochiecommlssies en de finan. sectie", 7.0 kregen de parochianen te horen vanaf de kannel. „Aangezien de verhuur moge lijk was tegen zeer aantrekkelijke finan ciële voorwaarden, hebben allen die by het overleg betrokken waren, zich ak koord verklaard. In het grote verband van onze parochie hebben wy een tijdelijk ongemak voor lief genomen, om daar door een financiële basis te kunnen leg gen voor de nieuwbouw die in Rhyuen- burch gerealiseerd zal worden." De pastorie van de St. Miehaëlkerk werd sedert het vertrek van pastoor v. d. Ven en sinds de officiële fusie op 1 januari 1969 van de parochies St. Michaël en St. Bernardus niet bewóónd door een of meer leden van het pastoresteam van de pa rochie. De pastores zijn, zoals bekend, gehuisvest in het klooster der paters on geschoeide karmelieten in de Groenen dijk en bedienen vandaaruit de parochie. Wél is er een gezin woonachtig, waar voor vervangende woongelegenheid zal moeten worden gezocht. Het ln de naoorlogse jaren gebouwde parochiehuis „St. Joris" bood verschillen de verenigingen de gelegenheid, activi teiten te ontplooien. Dancing ,,'t Zwaan- tjee" bijvoorbeeld was er een van de frequentste gebruikers en haalde er di verse top-pop-prominenten binnen haar poorten. De activiteiten zullen nu worden beëindigd. Het Vrouwengilde en de to neelgroep St. Michaël, evenals een aantal particulieren voor de viering van bruilof ten en andere feestelijke gebeurtenissen, waren tevens onder meer gebruikers van het parochiehuis. „De parochiehuiscom missie blijft bemiddelen ten aanzien van de vraag naar ruimte," aldus pastor H. Wishaupt. Intussen wordt nog een oplossing ge zocht naar een verblijfruimte voor de in de volgend jaar honderd jaar bestaande Zwaantjeskerk dienst doende pastores. (Tot nu toe maakten z* gebruik van de ruimte in de pastorie). De kerkgangers, die met auto's te kerk* komen, kunnen gerust zijn: het parkeerterrein nabij de pastorie wordt niet verhuurd aan Phila delphia, dat overigens te zijner tijd wèl zal besluiten tot nieuwbouw van een te huis voor zwakzinnig* hinderen. Het dagelijkse bestuur van de parochie heeft inderdaad voor een moeilijke be slissing gestaan. „Het kfctrof hier een be slissing over verhuur <b*>r enkele jaren van alles of niets, konden de pa rochianen beluisteren tehuis de weekend kerkdiensten. „De „tegen" mochten voor het bestuur niet van doorslaggevende aard zijn, om de gehele zaak niet door j ^Woonschepen), te zetten," aldns pastor II. Wishaupt. i Hengelsport LEIDEN De personeelsver. Adler hield haar jaarlijkse viswedstrijd in De viiet, de vangst was matig. Uitslag: 1 C. Arnoldus jjr. (15 stuks), 2 J. Leuering (11 st.), 3 I. Arnoldus (12 stuks), 4 H. Montanus (13), 5 A. v. Egmond (8), 6 P. van Vliet (5), 7 W. Steenbergen (8), 8 J. Gommans (7), f> Dieke (1), 10 Peeters (4). LEIDEN Viscollege H.S.V. hield haar derde wedstrijd op de Vinkeveense plas sen. De vangst was zeer goed. De uit slag: 1 H. Laterveer 17, 2 B. Laterveer 20, 3 A. Doesburg 15, 4 H. Montanus 15, 5 C. v. d. Hout 8, 6 P. Bontje 4, 7 F. Meyers 6, 8 Nieuwenburg sr. 9. 9 C. Arnoldus jr. 14, 10 J. Levering 9 stuks. Huisvuil- ophaaldienst DINSDAG 1 SEPT. Buurt 10: Ter Haarkade, Boshuizer- laan, Boshuizerkade, 5 Meilaan, 5 Mei plein, Bevrijdingsplein, Gerrit v. d. Veenstraat, Titus Brandsmalaan, Mont- gomerystraat, Joh. Poststraat, Walra ven van Halstraat, Wiardi Beekman- straat, v. d. Helmlaan, Arent Brun- straat, Lieven de Keystraat,' Zocher- straat, Van Baqchemhof, De Bazelstr., Jac. Romanstraat, Jan Keldermanstr., Vingboonshof, Jacob v. Campenlaan, Voorschotenseweg, Stalparthof, Van 's-Gravensandestraat, Berlagestraat. Buurt 12: Veilingkade, Lammen- schansweg (van Veilingkade tot Lam- menscharspleinLammenschansplein, Zoeterwoudseweg, Meloenstraat, Ap pelstraat, Tomatenstraat, Druivenstr., Kersenstraat. Carbuterweg, Planteyn- straat, Kanaal weg (van Lammebrug tot spoorlijn), Vrouwenweg, Cronestein NOORDWIJK De ziekte van de Noox-dwijkse arts J. van Nes, heeft op name in het ziekenhuis in Leiden nood zakelijk gemaakt. Zijn dienst zal het ko mende weekend worden waargenomen door dokter Goudriaan. ZOETERWOUDE Een groot gezél schap uit het Duitse Wennigloh bracht in het afgelopen weekend een tegenbe zoek aan Zoeterwoude. Aan het begin van de zaterdagavond werden in De Loethe twee voetbalwed strijden gespeeld. Het eerste team uit Wennigloh won met 4-3, de tweede keus speelde met 2-3 gelijk. Zaterdagavond werd in het clubhuis een groot feest gevierd en zondag maakte men de ere- wedstrtjd van SJZ mee. VVD zet zich bu iten spel Het zeer talrijke publiek is door SJZ en VTL in de openingswedstrijd van „Haasbroek" getiacteerd op een aantrekkelijke partij voetbal. Vooral oe thuisclub speelde met bijzonder knap aanvalsspel een sterke eerste helft. Dit resulteerde al na 10 minu ten in eèn treffer van Nelis v. d. Krogt, die echter werd afgekeurd. Even later zouden de groenwitten toch de leiding nemen via de goed op schot zijnde Henk v. d. Swan, die de bal uit een pass van Helder steen hard in het doe! joeg. Tien minuten later kwamen ae Leidenaars weer iangszjj toen Koos van Es de uitlo pende doelman Jan Fengler ver schalkte (1-1). Mei goed lopende combinaties bleef SJZ een veldmeer- derheid behouden en doelpunten ble ven niet uit. Eerst schoot Jacques Slingerland via dè binnenkant van de „verstepaal raak waarna v. d. Swan de voorsprong tot 3-1 opvoer de'. Toen -8 minuten voor rust Cen trale verdediger Loui Bosman ln pu re snelheid door Van Es werd ge klopt betekende dat 3-2. Tijdens de pauze genoot het publiek van een fraaie show door de drumband Vios. Al spoedig na de rust kopte Theo v. Klink uit een corner no 4 in het doel. De thuisclub scheen op rozen te zit ten en had in deze periode voldoen de kansen om nog meer afstand te nemen, maar schoten van Helder, v. d. Swan en v. Slingerland ketsten op het houtwerk. Hel laatste kwar tier was duidelijk vooi VTL. Nadat doelman Fengler eerst nog op knap pe wijze een penalty "had gekeerd, moest hij voor twee onhoudbare bchoten van Koos van Es zwichten. De thuisclub bevestigde in deze wed strijd de indruk van de vorige. De aanvalslinie heeft aan schotvaardig- heid gewonnen, maar in de achter hoede vallen te veel gaten die soms ontstaan door een tekort aan snel- correspondent i WARMOND Morgenavond komt de j raad van Warmond bijeen voor de be ëdiging en installatie van vijf nieuwe I raadsleden. De nieuwkomers zijnde VVD'ers A. L. G. Bakker en mevrouw H. Verbeek-Kempenaar, de heer C. G. De Prot.-Chr. groepering deze fractie gaan samenwerken, aangezien ztj ook heeft meegewerkt aan de opstelling van het gezamenlijk gemeenteprogram vanKVP/ GGW. Inmiddels heeft ook de éénmansfractie van de PvdA r.ich achter dit program gesteld, zodat ook deze ln het gezamen lijk fractieberaad zal gaan participeren. echter Op de vergadering morgenavond zullen ethouders worden benoemd en de leden van de diverse vaste raads commissies van advies. Het beraad over de kandidaatstelling van de wethouders heeft weinig moei lijkheden opgeleverd, zodat het er naar uitziet, dat heide wethouders mr. V. C. Groenendijk (KVP) en G. Tulp (Prot.- Chr. Groep) zullen worden herkozen. De pastore bij de Zwaantjeskerk. Bin-Zwammerdam nenkort vinden ongeveer vijfentwintig hier hun huis. zwakzinnige kinderen, die nu nog in I onderkomen hebben, Nieuw bij de komende zittingsperiode van de raad zal zijn de vergaande sa menwerking tussen de verschillende fracties, welke tot nu toe afzonderlijk optraden. De GGW'ers vormen met de van 7 tot 4 man teruggebrachte KVP-fractie een ge combineerde fractie. KATWIJK, 29 aug., Groente. Was- peen p. kist AI 2.80-3.70; All 2.80-3.80; EI 3.10-5.20; Cl 3.20; bospeen p. bos 64; bloemkool (6 p. bak)/1 48-76; II 16-32; (8 p. bak) I 29-51; II 17-33: (12 p. bak) I 38; II 21; spinazie 29; peterselie p. bos 7-10. Aanvoor: waspeen 58.000 kg.; Bloemkool 8300 st. Geen dank te groot aan alle medewerkers hPHEN AAN DEN RIJN Als derde van de vier plaatselijke voetbal clubs heeft, zondag Alpheuse Boys het. iraaie door de leden van de Boys zelf gebouwde clubhuis officieel in gebruik pi notnen. Er bestond voor dit gebeuren buitengewoon grote belangstelling. Zo kon de voorzitter in zijn welkomst woord niet alleen burgemeester mr. Gal lon en diens beide wethouders de heren Duin en Goedhart begroeten, ook van de afdeling Leiden van de KNVB waren enkele vertegenwoordigers aanwezig o m. de heer Dussee en de heer Bieg- al-oten alsmede de hec-r Th. van der Klugt van de C.O.V.S. Ook de kerke lijke autoriteiten gaven door hun aan wezigheid blijk van hun belangstelling \oor dit gebeuren, alsmede een aantal ereleden waarbij de erevoorzitter de rcer V. J. Winninghoff. De heer P. J. van der Zwet noemde liet voor de vereniging een prachtige dag, hulde bracht hij aan de werkers, die het hebben bestaan om in zeven maanden tijd dit. fraaie gebouw op te trekken. „Wij en jullie allen kunnen uaar met recht trots op zyn", aldus een omroerde voorzitter, die vervolgens met groot genoegen de steen onthulde, waar op dank wordt uitgesproken aan allen c.'<e aan de tot stand koming van dit conlplex hebben meegewerkt. „Geen dank te groot aan alle medewerkers", aldus luidt hel opschrift van deze steen. De heer van der Zwet sprak voorts de hoop uit, dat het eerste elftal kans zal zi"n met een kampioenschap de kroon op dit werk te zetten. Burgemeester mr. Gallas noemde de prestatie van de leden van de Boys uniek en een bijzondere representatie Voor de gemeente. Mr. de Jongh ge- Ivigde eveneens van zijn bewondering vooi het weik en bracht tevens nog maals dank aan de overheid. Ook de neren Dussee, en van der Klugt spra ken hun grote waardering uit voor dit iraaie sportpark in het algemeen, waar aan menig grote stad ook Leiden aïaus de heer v. d. Klugt een voorbeeld Dc heer Winninghoff sprak namens de ereleden en vertrouVde er op, dat dit begonnen werk goe dza wlorderi voort gezet. Le heer C. F. J. van- Winkel sprak ge lukwensen uit namens de belangenver eniging van de vier voetbalclubs in Al phen. De openingswedstrijd die daarna w erd gespeeld tussen Alphense Boys 1 en Spartaan '20 eindigde in een 1-1 ge-

Leidse Courant | 1970 | | pagina 4