voorliet toto-seizoen Amro Bank Ze zeggen dat ikmetm'n Mavo bij de Amro Bank alle kanten uit kan. Ik zal daar toch 'es gaan informeren. Op de Algemene Bank Nederland is een goede plaats voor jonge, enthousiaste medewerkers Algemene Bank Nederland HOLLAND SPORT-A.D.O. HOLLAND SPORT - R.B.C. lawa sport 64.21.84 Lees welke mogelijkheden een veelzijdig concern als Nationale-Nederlanden juist jou te bieden heeft. Nationale-Nederlanden IVf Sjaptt +toicr Voetbal Extra Op een bank is „van alles** te doen. Daarom kun je op een bank een prettige, een goede plaats vinden, waar je je thuis voelt, waar je werk doet wat je ligt. Waar je kan vooruitkomen. Wij vragen meisjes voor de afdelingen giro en boekhouding Diploma huishoudschool is voldoende. Het administratieve werk is eenvoudig. Je werkt er in de prettige sfeer van een moderne bank. Nog meer plaatsen vrij op de afdelingen giro, buitenland en effecten Hiervoor zoeken wij jongens of meisjes met een Mavo/Mulo of Handelsschool-opleiding. Ook hier is het prettig werken en wat meer iseen job bij de ABN'is een goede start voor een succesvolle carrière. En van verdienen gesproken De ABN biedt een goede salarisregeling, 6% vakantie toeslag, tantième en een huwelijksspaarregeling. De bank kan je ook tegemoet komen in verdere studie kosten. Sollicitaties (ook telefonisch") te richten aan Kneuterdijk 1, Den Haag Telefoon 070-62 44 61 HOLLAND SPORT - HOUTRUST - DEN HAAG Eerste competitiewedstrijd op Houtrust op 30 augustus a.s. Op zondag 16 augustus a.s. de Bekerwedstrijd Buytelaar Barbier Berg Brouwer duivers' Dóorschodt Doorschodt v. Gemert v. d. Griend Gschwend Heesterbeek v. Houwelingen Huisman Kaats Kramps Kok Luesink Pahudstraat 156 Hoefkade 317 Beeklaan 191 Hobbemastraat 194 Goudenrégenstr. 87 b Boekhorststraat 151 Hobbemastraat 159 Vlierboomstraat 263 Goeverneurlaa n 361 Scheveningseveer 13 Beukstraat 48 W. de Zwijgerlaan 76b Betje Wolffstraat 271 Jurr. Kokstraat 131 Nieboerweg 71 Weimarstraat 349 Almeloplein 75 Marktweg 2 Vlamingstraat 6 Amsterdamsestraat 53 Marsman v. d. Meer v. Mourik Mulder v. Prooyen Ros v. Rijn Snabel Sterke Steijn Stuurman Teunissen Uithol Vos Wijnants Zondag Oosterveer Of bij de administratie v. BOECOPKADE 68 - DEN PRIJZEN DER SEIZOENKAARTEN Overdekte tribune f 120. Bankplaats (onoverdekt) 75. lste rang staanplaats 65. 2de rang staanplaats 55. 3de rang staanplaats 40. kan dit alsnog bij de Wald. Pyrmontkade 10 Vaillantlaan 315> Musschenbroekstr. 145 Badhuisstraat 26 Walhootstraaf 1 Wesselsstraat 1 Pluvierstraat 55 Hobbemastraat 5 Pluvierstraat 433 Herman Costerstr. 185 Soestdijksekade 26 Driebergenstr. 306 Paul Krugerlaan 69 Celsiusstraat 133 v. d. Vennestraat 47 Herman Costerstr. 412 Hulshorststraat 110 Meezenlaan 42 v. Halewijnlaan 159, Voorburg IIAAG - TEL. 60.44.77 PRIJZEN -per wedstrijd 1.jongensr. Gymnastiek voor Dames en Heren Boksen Conditietraining Sportmassage Saunabaden Celebesstraat 14 HAAGSE SPORTPRIJZENHANDEL Het GOEDKOOPSTE adres voor al Uw SPORTPRIJZEN BEEKLAAN 143 DEN HAAG TELEFOON 63.16.97 Catalogus op aanvraag. Ook voor uw graveerwerk. Nationale-Nederlanden is een van de grootste verzekeringsconcerns van Europa, met vestingen over de hele wereld. Dus met een zeg maar onafzienbaar werkterrein. In de weer met bijna alles wat met 't leven te maken heelt. Van zeer menselijk tot strikt zakelijk. Daarom zijn er bij ons zoveel gespecialiseerde teams. Voordeel daarvan is dat we heel veel verschillend jgerichte carrière- kansen kunnen bieden. Inventief, creatief, administratief, informatief—'t kan allemaal. Eén van die honderden mogelijkheden sluit precies aan op je diploma en op je ambities. Gevraagdmensen die analytisch denken. Voor de ingewikkelde financiële administraties (volgens de allermodernste systemen). Voor de controle van betalingen. Om balansen op te maken. In diverse gespecialiseerde sectoren, zoals beleggingen e Voor mensen die zich thuisvoelcn achter een bureau met telefoon. Die met plezirr èn accuraat formuleren èn helder denken. Die prettig telefonisch en schriftelijk kunnen communiceren met collega's, cliënten en buitendienstmensen. Werk dat elke dag anders is. Den Haag: De Nederlanden van 1845 Eerste Rotterdamsche Kom praten over jezelf. Als je in wilt gaan op één van die vele mogelijkheden bij Nationale- Nederlanden, zou het best wel eens goed kunnen zijn contact op te nemen met de afdeling personeel. Het adres: Prinses Beatrixlaan 15, Den Haag.Telefoon: 070-711862. Vraag naar juffrouw Hospers of naar meneer Gulden. En maak een afspraak. Of nog beter: kom even langs tussen 9 en 4 uur voor een oriënterend gesprek. Den Haag: Prinses Beatrixlaan 15 telefoon: 070-711862 Met nieuwe, handige formulieren! Met nieuwe, simpele spelregels! Met nieuw prijzenschema! Het balletje rolt weer: de eerste toto-zondag valt op 16 augustus. De wedstrijden voor de 1e ronde van de KNVB-beker betekenen uw eerste kans op 'n ronde bom duiten uit de vette prijzen- pot! Hoe méér kolommetjes u invult hoe méér kansen. Voor de prijs van 'n bus kaartje kunt u rijk worden Speel het spel gerust om de knikkers, de sportieve span ning wordt er niet minder om. Toto-deelnemers werken voortaan gemakkelijker met nieuwe formulieren. Een nieuw toto-formulier werd speciaal ontworpen om u het invullen gemakkelijker en ons het „lezen" duide lijker te maken. Eerlijk zullen de v delen! Voor 13 goede voorspellingen is er 35% van de prijzenpot beschikbaar. Voor 12 goed voorspelde uitslagen is dit 25%. En met 11 goede voor spellingen maar liefst 35%. Natuurlijk is er dan ook nog de extra prijs: 5% voor hen die uitsluitend de eerste 8 goed hebben voorspeld. Vraag de gratis toto-folder met al het nieuws over de nieuwe toto bij uw eigen toto-adres! Alles wét u moet weten om te spelen en te winnen in het nieuwe toto-seizoen, vindt u in de gratis folder bij uw club of uw sigaren winkelier. Halen, gelijk met uw eerste toto-formulier. Doe mee, deze keer wint u beslist! Stichting de Nationale Sporttotahsator, Sportlaan 40, Den Haag totooptijd! Ze hebben gelijk. Bij de Amro Bank kan je zowel in de administratieve als in de kommerciëie sektor een karrière opbouwen. De Amro Bank bestaat eigenlijk uit verschillende bedrijven, waarbinnen iri beide richtingen interessante mogelijkheden zijn. Die „bedrijven binnen de Amro Bank" vervullen elk een gespecialiseerde funktie in het geldverkeer. Zij bemiddelen bij Import-en exportzaken, bij het kopen en verkopen van effekten, bij het sluiten van verzekeringen, om maar enige yoorbeelen te noemen. Zij adviseren over spaarmogelijkheden, huurkoop, leningen, kredieten en ga zo maar door. Samen met enige jonge kollega's behandel Je in een kleine groep een deel van het Amro dienstenpakket. Een ervaren bankspecialist helpt je bij het werk en maakt je wegwijs. Heb je je eenmaal goed georiënteerd, dan kun je in de sektor van je keuze door verdere studie vooruitkomen. En dat is bepaald niet zomaar een bewering. Zo'n 70% van de belangrijkste funkties bij de Amro Bank wordt bekleed door mensen die na hun Mulo-opleiding kursussen hebben gevolgd, gericht op de bankpraktijk. Als extra stimulans geeft de Amro Bank voor behaalde diploma's een aantrekkelijke studiebeloning. Het salaris en de extra's. Het salaris is, ook tijdens de opleiding, meteen al goéd. Bovendien geeft de Amro Bank 2xper jaar opslag, een ruime, jaarlijkse gratifikatie, 6% vakantietoeslag en 372 week vakantie. Nadere informatie? Over de uitstekende karrièrekansen bij de Amro Bank geven we je graag mondeling meer informatie. Bel of schrijf eens naar de Amsterdam-Rotterdam Bank, Kneuterdijk 8, Den Haag, tel. 070-6146 51. Gewoon binnenlopen kan natuurlijk ook.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 20