W erkspoorpersoneel hoort vandaag besluit DEKEN WIL MET SCHOOFS NAAR TAFELTENNISTOP Friese zeilers in feeststemming HULDIGING ZOETEMELK MAANDAG ADO OEFENT Overleg over voortbestaan NS HEEFT ZORGEN OVER ORDER Westduitse atletes zeer sterk Amerikaans poloteam speelt tegen de Zijl VRIJDAG 17 JULI 1970 LEIDSE COURANT (Vai sportredactie) AMSTERDAM Carel De ken. de ex-coach van de Ne derlandse tafeltennisploeg voor dames, is te vroeg met dc wedstrijdsport gestopt en wil nu aan een tweede carrière beginnen. Zijn club NedLloyd heeft min of meer een beslis sende rol gespeeld in zijn co- me-backvoornemens. Zij stelde haar contractspeler Bert Schoofs voor, een baan voor halve dagen aan te nemen, zodat bij de resterende tijd voor tafeltennis zou kunnen vrijmaken. Daardoor ontstond voor de Nederlandse kampioen de voor Oosteuropese begrip pen heel normale mogelijkheid om zich optimaal te concentre ren op de Europese kampioen schappen in Rotterdam 1972. Na deze overeenkomst bleef slechts één probleem over: wie had overdag zoveel vrij om als sparring-partner voor Bert Schoofs op te treden. Ook deze möèilijkheid werd snel over wonnen. Carel Deken, zijn even oude clubgenoot, stelde zich onmiddellijk kandidaat Hij zou als MO-leraar- gymnastiek enkele lesuren la ten schieten. Dan kwam ie el ke dag ongeveer gelijk vrij met Bert Schoofs. Carel Deken is een op en top- tafeltennisdocent, die het ex periment van Bert Schoofs in teressant genoeg vond om het zelf ook eens te testen. „Ik had deze mogelijkheden vroe ger nooit", zegt hij. „Als ik nu geen ja had gezegd dan had ik nooit geweten wat het is om zolang per dag te kunnen trainen. De eerste weken dat ik bezig ben ervaar ik een en ander als bijzonder zwaar. Bo vendien is voor mij belangrijk om te weten hoe lang het duurt voor je aan deze veran derde situatie went. Het kan best zijn dat je er ongeveer een jaar voor nodig hebt". Voor Carel Deken, die nooit verder kwam dan de derde plaats op de Nederlandse ranglijst, is de ervaring mis schien nog wel belangrijker dan de prestaties, die moeten volgen. Voor Bert Schoofs niet Zijn training is zuiver afge stemd op verbetering van het resultatenschema. Enthousiaste reacties gedurende de Europe se kampioenschappen in Mos kou, in maart van dit jaar, moedigden het ambitieuze streven van Schoofs aan. Toen de Amsterdamse kopman in het enkelspel door de West- duitser Lieck werd uitgescha- Carel Deken in felle keld zei zijn ..Jammer dat zo' veel ervaring m: alle aanleg om e< nale topspeler maar het komt ei uit. Mij had ie heel veel moeite bezorgd als hij meer op tempo had ge speeld. Maar dat deed ie niet. jongen zo- t. Hij heeft internatio- te worden, gewoon niet bijvoorbeeld Verbeteren Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat de situatie voor Schoofs en Deken het nieuwe seizoen aanzienlijk zou verbe teren. NedLloyd-tafeltennis heeft echter een goed jaar achter de rug. Toen coach Presburg in mei bij de directie van de verzekeringsmaat schappij aanklopte met het verzoek iets voor de in de woningbouw werkende Bert Schoofs te doen, kreeg hij daarom niet meteen nul op het rekest. Voor de tafelten niskampioen werd een baan uitgezocht, die hem lag en de financiële vergoeding werd aangepast. Bert Schoofs is nu zeer optimistisch en hoopt on der de bekwame leiding van bondscoach Dusan Tigerman binnenkort eindelijk de suc cessen te kunnen verwezenlij ken, waarop Nederland allang zit te wachten. „De verant woordelijkheid komt nu hele maal op mijn schouders te rusten. Daar ben ik me van bewust. Het zal aan mij niet liggen". verklaart Schoofs tenslotte. Het afscheid van Carel Deken als coach kwam voor de inge wijden niet helemaal als een verrassing. In Moskou lekte al uit, dat de Amsterdammer met zijn begeleidingsfunctie wilde stoppen. De verstandhouding met de Nederlandse dames was niet' al te best meer. „Misschien waren mijn eisen wel te hoog", concludeert ie nu. „Maar ik zag in ieder geval wel in. dat als ik door wilde gaan ik anders moest Mogelijkheid om 's middags te trainen gaan werken. Daar ben ik geen type voor". Als voorbeeld haalt Carel Deken de Haagse Veronique van der Laan aan. Zij is een speelster, die gezien haar leeftijd op het toernooi in Moskou door de buitenland se coaches als zeer beloftevol werd beschouwd. Deken „Haar geestkracht ls echter groter dan haar spierkracht. Zij staat zo slap op haar be nen. Daarom adviseerde ik haar om wat meer aan condi tie te doen. Maar dan merk je dat ze het niet uitvoert". Een ander voorbeeld, dat het onge noegen van Deken opwekte, was de zaak-Mary van Ruiten. Zij zou gezegd hebben met de wedstrijdsport te stoppen om dat Carel Deken als coach haar geen vertrouwen schonk. „Zoiets blijft je dwarszit ten". De Nederlandse Tafeltennis- bond heeft zich bij het besluit van Deken neergelegd. Zij vindt het aan de ene kant leuk weer een topspeler erbij te krijgen, maar betreurt het verlies van Deken als „rech terhand" van Tigerman. De moeilijkheden lijn echter voorspoedig opgelost door een verzoek aan de Hagenaar Hcnny Stolk te richten om het werk van Deken over te ne men. De kopman van TSF zal de uitnodiging zeer waar schijnlijk aanvaarden. (Va zeilmedewerkeri LEIDEN De 50ste Kaagweek is ten einde. Het Friese Regenboogteam blijft in feeststemming. De noordnederlandse zeilers hebben op de laatste dag de Hollanders volledig overklast. Het is erg lang geleden dat zij deze prestatie geëvenaard hebben. Het is zelfs de vraag of de vijf Kaagzeilers in de revanche in de Sneekweek, wanneer de Friezen op bekend terrein varen, iets te vertellen hebben. In de slotrace van de teamstrijd HollandFriesland lieten de „gasten" voortreffelijke dingen zien. De Hollanders konden er niets tegenoverstellen. De stand werd: 79,75 punten voor de Friezen en 92.5 voor de Hollanders. Het Kaagteam miste Bouw van Wijk, die de Hollanders uit de ploeg hadden gelaten. De strijd werd hierdoor inder daad gelijkwaardiger. Hofland die an ders ook altijd van de partij was, had zich eveneens uit de Regenboogzeilerij teruggetrokken. Toch is gebleken dat de vijf Friezen stukken beter zeilden dan de vorige jaren. Vooral Jack de Wilde verzette in deze teamstrijd werk voor twee. Ook Jager krijgt de Regenboogzeilerij goed onder de knie en Wouter van der Ven kan het volgend jaar tot de topjongens uit groeien. Bij de Hollanders vielen Booy en Theo Möllers op. Möllers was de enige die na de eerste boei even de leiding had. Langzaam kwamen Henny de Vries en Wouter van der Ven dich ter bij hem, die het toen prompt bijzon der zwaar kreeg. Achter in het veld joeg Henny Röfe- kamp een geleend schip bij een loefma- noeuvre bijna de wal op. De Regenboog liep muurvast aan de grond In de Individuele strijd vestigden de Friezen de aandacht op zich. Ulrik Jager won de slotrace voor Ab Gebuis en Hannus Alberda. Van Wijk en T)e Wilde, dc favourieten, hadden het druk met el kaar om de dagprijs. De verraderlijke RIJP WETERING. In tegenstelling tot eerdere berichten wordt Joop Zoete melk aanstaande maandag in zjjn woon plaats gehuldigd voor zijn prestaties in de Ronde van Frankrijk. Na een feestelijke rondrit door Rijp- weteiing, waarbij ook enige ploegleden van Zoetemelk aanwezig zullen zijn, vindt om 21.00 uur in het dorpshuis een receptie plaats. wind gaf een extra spannend tintje aan het gevecht, waarin Jack de Wilde Van Wijk goed partij gaf. De Wilde was zelfs even aan de winnende hand. Juist toen hij er vandoor wilde gaan, liep de Regenboog van Van Asten uit het roer en ramde deze De Wilde. Hoewel De Wilde, die hierdoor zijn kans om Van Wijk te verslaan verspeelde, enige ver wensingen aan het adres van Van As ten richtte, was het incident op de wal reeds gesust. Van Wijk had aan een vierde plaats ruimschoots voldoende voor de fraaie hoofdprijs. Voor het overige is er weinig nieuw» te melden. Vele zeilers, die het weerbe richt voor donderdag hoorden en toch voor een prijs niet in aanmerking kwa men, gingen de spullen maar pakken. Anderzijds waren er in belangrijke klassen al gedoodverfde favorieten, die gisteren slechts bet parcours hoefden af te leggen, om de hoofdprijs in ontvangst te kunnen nemen. Deze greep bestond uit: Rolf von den Baumen (Valken), Vrijheidszeiler Theo Stas. Sjoerd en Erik Vollebregt (Jeugdklasse) en Cees Nater (470-klasse). Meer spanning was er in de Pampus- klasse, waar kort na de start een groep- werd geformeerd, bestaande uit Paull en Bastiaans. Beiden hadden goede pa pieren voor de eindstrijd. Na een ener verend gevecht werd Pauli eerste waardoor hij ook de hoofdprijs in ont vangst mocht nemen. Tenslotte dient nog te worden ver meld dat Blok tweemaal alleen in de Olympiajollenklasse over de baan ging. daar zijn andere concurrenten aan de wal bleven. De hoofdprijs ging dus naar Blok. Van i sportredactie) :ct? Wij ehandel tastraat 1, Adm. latwijk, 5-9164 boeken Haar- estmut- tartike- jekende 5-9596 pareren bij Jan raat 81, (Van een onzer verslaggevers) UTRECHT Het wordt niet onmogelijk geacht dat al het personeel zo'n 750 man van de afdeling rollend materieel van Werkspoor-Utrecht in dienst zal kunnen treden van de centrale werkplaatsen van de Nederlandse Spoorwegen in Utrecht. Dit kon echter niet bevestigd worden. De vakbonden zullen vandaag wel ingelicht worden over wat er met Werkspoor gaat gebeuren. Vrijwel zeker is dat de afdeling rollend materieel wordt gesloten, dat de gieterij met 350 man personeel tot 1974 zal oortbestaan en dat de afdeling apparatenbouw ook zal voortbestean, maar n de toekomst wordt overgeheveld naar een ander onderdeel van het VMF-concern, Bronswerk Amersfoort. gevolg van de onzekerheid over 't voort bestaan van dat deel van Ihet bedrijf. De N.S. kampt nu al met een tekort aan materieel, waardoor het enorm veeJ moeite kost de nieuwe dienstregeling behoorlijk uit te voeren. Het N.S.-mate- rieel zou niet op tijd de noodzakediike onderhoudsbeurten krijgen als gevolg van dat materieelgebrek. „We rijden onze treinen kapot", aldus een N.S.- functionaris. De mendne van de regering dat er voor een Nederlandse wagonfaibriek geen toekomst meer is, deed het reddingplan van de vakbonden in duigen vallen. De vakbonden stelden voor de afdeling rol lend materieel in een afzonderlijke N.V. onder te brengen. Dit bedrijf zou dan gevoed moeten worden met orders voor tramstellen van de grote gemeenten en orders van de N.S. De regering gaf de N.S. echter geen toestemming in de op te richten N.V. deel te nefnen, terwijl ook ordergaranties niet mochten worden gegeven. Met de huidige N.S.-order heeft de afdeling rollend materieel werk voor nog ongeveer een jaar. De aflevering moet Bij de N.S. maakt men zich onder- ssen ernstige zorgen over de afwikke- 12 van de lopende spoorwegorder van tachtig bakken (veertig rijtuigen) bij de fdeling rollend materieel. Het ziet er- iaar uit dat de aflevering aanzienlijk zal vorden vertraagd door het grote perso neelsverloop bij rollend materieel en de lauwe stemming van het personeel als Klaas Karregat stopt definitief VOLENDAM Klaas Karregat stopt definitief met voetballen. Ondanks her haalde vertoeken van het Volendambe- dtiur om nog een seizoen te blijven «pelen heeft de 36-jarige „Blubber" te hennen gegeven beslist niet meer te wil len uitkomen in het ercdevlsleteam van de Volendammers. Klaas Karregat die directeur van een P'.asticzakkenfabriek is motiveerde zijn besluit door te wijzen op zijn leeftijd pn zijn drukke baan. Verder was het behalen van een promotie naar de ere- devisie het mooiste afscheid dal ik me -con wensen, aldus Karregat. Eelt in au naar Haarlem (Van onze sportredactie) DEVENTER Trainer Johnny Eel- an, die in het afgelopen seizoen de Go Ahcadjeugd tot het kampioenschap Nederland begeleidde, heeft per 1 iuli ontslag genomen bU de Deventer 'lub. omdat hij „bang was voor de «menwerking met trainer Hughes". Voordat de ex-Haarlemtrainer bij Go Ahead in dienst trad waren er moei lijkheden ontstaan over de taak\crde- In overleg met algemeen leider Brands bood de jeugdtrainer, die een contract had tot 1971, zijn ontslag aan. Alet ingang van genoemde datum werd Ldman benoemd tot tweede trainer bij de eredivisievereniging Haarlem. KNVB strafte Go Ahead K DEN HAAG. De Koninklijke Neder landse Voetbal Bond heeft de zaterdag club Go Ahead Kampen, die weigerde de afgebroken beslissingswedstrijd tegen Spakenburg uit te spelen, gestraft. De K.N-V.B. besloot Go Ahead overeenkom stig het reglement competitiewedstrijden wegens niet opkomen twee winstpunten in mindering te brengen. Bovendien kreeg de club uit Kampen een boete van honderd gulden opgelegd. in oktober beginnen. De N.S. moet nog beslissen over een vervolgorder van zestig bakken. Hierover is de afgelopen week overleg gepleegd met de V.M.F.- direotie. Als inderdaad van vertraging in de aflevering van de huidige order sprake is, dan zou die vervolgorder wel eens niet aan Werkspoor gegeven kun nen worden. Okker startte knap GSTAAD Tom Okkcr is het toer nooi van Gstaad goed begonnen. Hij versloeg de Italiaanse daviscupspeler Massimo di Domcnico met 6-4 6-0. De als zevende geplaatste Fransman Pierre Barthes verloor in de eerste de beste ronde met 4-6 6-1 6-0 van de Australiër Barry Phillips-Moore De Brit Roger Taylor - tweede geplaatst - verloor de eerste set, alvorens de Co- lumbiaan Billy Alvarez te verslaan: 5-7 6-1 6-4. Ook de Zuidafrikaan Cliff Drysdale - vijfde - had het tamelijk moeilijk: 6-K 11-9 7-5 tegen Patricio Rodriquez uit Chili. STUTTGART West-Duitsland, na Rusland en Oost-Duitsland de derde Europese atletieknatie, heeft donderdag avond in Stuttgart de tweedaagse wedstrijd tegen de Verenigde Staten met 182 tegen 175 punten gewonnen. De zege was te danken aan het vrou welijke gedeelte van de ploeg: de West duitse dames versloegen hun tegenstan ders met groter verschil dan ooit, na melijk met 82 tegen 53 punten. De grootste overwinning tot dusver bedroeg 71 tegen 45 punten. De Amerikaanse heren konden niet voor voldoende tegenwicht zorgen. Zij wisten slechts een marge van 22 punten te bewerkstelligen. Wel kwam de Ame rikaanse herenploeg niet op zijn sterkst aan de start. Verschillende wereldre cordhouders bleven thuis of treden el ders in Europa op. Zo ontbraken Mat- son, Carlos, Silvester, Evans en Greene-. Ook op de tweede dag werden er een aantal voortreffelijke prestaties geleverd. Het meest in het oog springend was wel de 800 meter heren, zoals de 400 meter de dag tevoren kwalitatief het beste nummer. De Amerikaan Svensson verbeterde het nationale record van zijn beroemde landgenoot Jim Ryun, die be gin volgend jaar zijn rentree op de atletiekbanen hoopt te maken, met een- tiende seconde (1.44.8). Hij sleepte de Westduitser Walter Adams mee naar een evenaring van het vier jaar oude Europese record van Franz Josef Kern- per: 1.44.9 seconden. Ook Kemper zelf en de jonge Ameri kaan Winzenried kwamen tot internati onaal hoogstaande tijden 1.54.4 en 1.45.6. Bijna elk nummer leverde een wereldprestatie op. 200 meter-loper Willie Turner kwam tot 20.3 seconden, hinkstapspringer Tate veerde naar 16.70 meter. Iris Davis ijlde de 100 meter bij de dames af in 11.2 seconden en Heide Rosendahl sprong 6.64 meter ver. De beide estafettes van de laatste dag waren voor de Verenigde Staten, hoe wel op de 4 x 100 meter dames het verschil niet in tijd was uit te drukken. Beide ploegen liepen 44,4 seconden, de beste wereldprestatie van dit seizoen De Amerikaanse herenploeg op de 4 x' 400 meter zette zijn tegenstander ruim op afstand tegenover de 3.03.8 (een gemiddelde van minder Han 46 secon den per loper), stelde West-Duitsland 3.06.4. DEN HAAG ADO, dat gisteren de training heeft hervat, begint morgen middag aan z(jn oefencampagne. De Zuiderparkers spelen namelUk In Kat wijk aan Zee de traditionele wedstrijd tegen Quick Boys. dat in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal uitkomt. In het elftal van ADO debuteren twee nieuwelingen in de eerste lijn: de van Haarlem overgekomen Wytze Couperus (28) en de 25-jarige Noorse international Harry Hestad. Harald Berg kan wegens een enkelblessure nog niet worden opge- stg^ Da^rpntegen maakt Kees Weimar zijn come-back ana een geslaagde Tnehis- cu^operajie. Ook Lex Schoenmaker' -zal weer van de partij zijn, evenals René Pas, die als vervanger van Harald Berg kan worden beschouwd. Jan van den Oever, die het hem aangeboden contract nog niet heeft getekend, komt niet in de selectie voor. De beginopstelling is als volgt: doel: Thie; achter: v. d. Burch, Weimar, Mans veld. Korevaar; midden: Advocaat, De Zoete. Schoenmaker; voor: Pas. Coupe rus en Hestad. Wisselspelers zijn: Ar- desch. De Caluwé. Van Vliet en Van Eeden. De strijd in Katwijk begint om LEIDEN Een waterpoloteam van de Fort Lauderdale Swimming Club uit Amerika zal op donderdagavond 23 juli a.s. om 19.45 uur in het zwembad De Vliet een wedstrijd spelen tegen het eer ste team van de Leidse zwem- en polo vereniging De Zijl. Het waterpoloteam uit Fort Lauderdale bestaat uit spelers van 15 t/m 20 jaar. Zij worden getraind en gecoached door de oud-Amsterdammer Rob de Vust. die enkele jaren geleden naar Amerika is vertrokken, Het Amerikaanse team ls van 6 t/m 28 juli in ons land, te gast bij de Amsterdamse klub D.J.K. Gedu rende deze periode speelt het team een aantal wedstrijden tegen ZIAN, De Robben, 't IJ, D.J.K. en tegen het Leidse De Zijl. Penaral bood Ajax doelman aan AMSTERDAM De Uruguese voet balclub Penarol heeft een bestuurslid zijn doelman Ladisiao Mazurkicwicz aan Ajax proberen te verkopen. In de schriftelijke aanbieding stelde de vertegenwoordiger van Penarol dat men gehoord had dat Ajax het elftal misschien op die plaats zou willen ver sterken. Verder staat in de brief dat de financiële situatie van de Uruguese clubs niet rooskleurig is en Penarol daarom gedwongen is een aantal van zijn beste spelers, onder wie eventueel Mazurkiewicz te verkopen Ajax is echter niet op dit voorstel ingegaan, mede omdat de vraagprijs van Penarol (in de buurt van een miljoen gulden) veel te hoog lag. Na afloop van de wedstrijd tegen De Zijl, op donderdag 23 juli, zullen beide teams de gast zijn van Fasson (Neder land) N.V. aan de Lammenschansweg, alwaar een koud buffet aan de spelers en begeleiders zal worden aangeboden. Wielrennen Hans v. d. Kooy won onderlinge van Swift LEIDEN De wielrenvereniging Swift organiseerde gisteravond onderlinge wedstrijden op het parcours van de Groenoordhai. Bjj de amateurs en nieu welingen ging Hans v. d. Kooy (nwl) als eerste over de streep. Léon van Vel- zen won bij de A-jeugd en Alex Jansen toonde zich de sterkste bjj de B-jeugd. De verdere uitslag: Amateurs en nieu welingen, 45 min. en 5 ronden: 2. Piet van Leeuwen (nwl); 3. Albert Meskers (nwl); 4. Teun van Duuren (amt); 5 Sjef Dubbeldeman (amt); 6. Cees Valen t(jn (nwl): 7. James Mollet (nwl); 8 R Vink (nwl). B-jeugd, 15 ronden: 2 Tjjmen Koet; 3. Jos Giezeman; 4. John ny Kuivenhoven; 5. Alouis Goosen; Hanny Ba velaar. Monsterzege Sparta In Californië rijdt sinds enkele dagen een elektrische bus. Hij kan achttien passagiers vervoeren en acht uur rijden zonder dat de batterijen vernieuwd behoeven te worden. Deze bus is een stap vooruit op de weg naar de vervanging van verbrandings- door eleketrische mo toren, ter vermindering van de luchtvervuiling. Sportprogramma ZATERDAG IS JULI HONKBAL Hoofdklasse: Storks—HCAW (15.00). Spar ta—Feijenoord (15.00), ABC—Haarlem Nicols Terrasvogels—OVVO. B: HCKPSV, HCTIW-G1- se A: Bloemendaal—Onze Ge- Roos wijkODIZ, Eerste klasse: Naaldwijk—Cromvllet Reserve eerste klasse: Vodo ADO Storks 3Celeritas 3. Hoofdklasse: HCAW—Storks, Feijenoord— Sparta (14.30), Haarlem Ntcols—ABC, OVVO— TEerste°*klasse A: HHC—Schoten. VUC- Neptunus (14.00). Eerste klasse B: UW—Schiedam. (Vai s sportredactie) EXLO Sparta heeft gisteravond aan het begin van het trainingskamp in de Drentse plaats Exlo een oefenpartij gespeeld tegen Lutten, een club uil de tweede klasse van de onderafdeling Zwolle. Sparta won met 110 door doelpunten van de overigens tegenval lende debutant Koudijzer (4x), Heyer- man (4x) Vennekcr (lx) en Van Veen (2x). gels—Westerkwartier. Te WerveGyit Reserve eerste klasse ABF 2—Wasser 3, Laakkwartier 2—VUC 2.. Tweede klasse A: Blue Birds 2—Stork Wassenaar 4—VUC 3, Naaldwijk 2—ADO 4 FRED IMHOFF VIEL TERUG BORDEAUX Fred Imhoff en Wi- bo de Groot hebben hun leidersplaats verspeeld in het wereldkampioenschap in de 470-klasse. dat bij Bordeaux wordt gehouden In de vierde race fi nishten zij niet bij de eerste zes en zakten terug naar de vierde plaats in de rangschikking. De Franse broers Yves en Henri Carré wonnen de wed strijd en kwamen op de eerste plaats in het klassement met 30,7 punten Het j totaal van Imhoff en De Groot is 43.7 I punten. Indien en Ingrid kansrijke paarden (Van onze paardesportmedewerker) WASSENAAR Dp Duindigi wordt zaterdagmiddag de Derbyproef gehou den een koers over 2125 meier voor de driejarigen. Ditmaal maken Indien en Ingrid Han over de meeste kans op de zege. Maar de rest. in het algemeen ook uit de hoge re regionen van de I-jaargang, kan dicht bij zijn. De eerste start is om half drie. Het programma met onze voorspellingen luidt: Waalsdorpprijs (2000 m„ autostart, met trio, eerste afd.): Hanover Shoe - Hardy Regina - Ida Gommelburg. Duindigtprijs (200 m.. autostart): Idyl le Miss - Irma van Double - Indiana Hanover. Outsider: Inorina N. Woodfeetprijs (ren, 2000 m„ eerste afd.): Stal De Bloemert (Pin Money en Curious S) - Pixicata - Agrariër. Amatricekampioenschap III (2100 m., met trio): Faola Hollandia - Eland - Titi nt Derbyprijs (2100 m.): Ingrid Hanover - Indien - Important D. Ousider: Ike Buitenzorg. Woodfeetprijs (ren, tweede afdeling): Big Boss - Indian Cress - Neef Boy. Rogge woningprijs (2520 m., met trio) Granit Hollandia - Heny's Sally - Hol- gapluto Gerda. Outsider: Hendrik BS. Marlotprijs (1600 m., autostart): Goudvos Heny - Gieteling S - Flyirtg Victoria. Woodfeetprijs (ren. derde afd., met trio): Saccharine - Goldfinger - Bebe Boo. Waalsdorpprijs (2000 m, tweede afd.): Intrepide - Hedy O - Irma Espolr P. Outsider Ivan Axkit.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 9