EeidóeSottfxi/nt Holland Festival in acht concerten op de buis Voortbestaan van Carré in studie Klokken luiden festival in 24 uursrace Benny Hill van Le Mans Sport in weekeinde PAGINA 2 LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 JUNI 1970 Op iveg naar openbaarheid ALS voorzitter van de naar hem genoemde commisie die nieuwe voorstellen heeft gecomponeerd omtrent overheidsvoorlichting, verklaarde mr. Biesheuvel dezer dagen voor de televi sie, dat hij blij is met de eerste reacties op zijn commissierapport: de reacties waren immers in grote meerderheid positief. Een VTaag op dit moment is, of het kabinet dat om het rapport gevraagd heeft, even blij is; minister-president De Jong heeft wel prijzende woorden gesproken, maar hij heeft niet ver klaard dat de regering wat de com missie-Biesheuvel aanbeveelt, met beide armen omhelst. Dat hoeft ook niet; wat wel nodig is, lijkt ons dat de zittende regering nog vóór ze volgend jaar af treden moet, in positieve zin gaat wer ken aan enkele hoofdconclusies uit het rapport. Een aantal bijzaken, mag dit kabinet wat ons betreft laten liggen voor zijn opvolger, maar wat (krachtens de poli tieke geloofsbelijdenis waarvan de heer De Jong c.s. reeds in enkele Troonreden getuigd heeft) door deze regering tot stand gebracht zal moeten worden, is een betekenisvolle bijdrage tot snellere en meer uitgebreide informatie omtrent het overheidswerk waarbij burgers rechtstreeks betrokken zijn. Hoe? WANNEER de regering dit voorop zou stellen, interesseert het ons pas in de tweede plaats, hoe men dat gaat reglementeren. Met de commissie-Bies heuvel zijn we het erover eens, dat de eerste verantwoordelijkheid voor de al gemene overheidsvoorlichting bij of in de buurt van de minister-president zelf moet liggen. Moet de minister-president zelf hiervoor naar buiten ook als eerste politieke verantwoordelijkheid dragen en dus in belangrijke mate zelf deze voorlichting regelen? Ons lijkt het een bijkomstige zaak of hij dit zelf doet. dan wel een staatssecretaris ervoor gaat aantrekken. Het hangt helemaal af van de persoon van de minister-presi dent en van de zwaarte van de taak waarmee hij zich voor 't overige belast. Staatssecretariaten moet men nooit institutioneel maken; men moet kijken naar de mogelijkheden en de eisen van het moment ad hoe. Bijna om dezelfde reden willen we liever ook niet uitspreken dat de over heid nooit zelf via radio of televisie voorlichting moet gaan bedrijven. Na tuurlijk niet als regel. Maar er zijn momenten waarop de overheid het recht om zich- anders dan via het par lement rechtstreeks tot de kiezers te richten, moet kunnen uitoefenen en zo'n moment behoeft bepaald niet uitsluitend een toespraak bij gelegenheid van feest of rouw in het koninklijk huis dan wel toelichting bij een oorlosverklaring te Pers, radio en televisie zijn en blijven de geijkte middelen om voor overheids voorlichting te informeren; klachten van de overheid dat de voorlichting hierbij niet objectief overkomt blijken bij nader onderzoek meestal ongegrond: maar het zou de waarheid geweld aan doen, wanneer de gebruikelijke commu nicatiemedia beweren, dat de overheid niets te klagen heeft. In belangrijke zaken zou de overheid daarom over een middel moeten kunnen beschikken om vanuit haar eigen uitgangspunt burgers rechtstreeks te kunnen voorlichten. Via commentaren en kritiek komt de pu blieke opinie immers daarna gegaran deerd nog wel aan haar trekken. Hoofdzaken DIJ deze kwesties zoeken we even- wel niet de hoofdzaak van de ad viezen van de commissie-Biesheuvel. Hoofdzaak is, dat over talrijke kwesties op nationaal, provinciaal, regionaal en gemeentelijk niveau de burgerij meer volledig en vooral tijdiger wordt inge licht. Streekplannen, projecten voor we genbouw, annexatie, reconstructie van woonkernen e.d. moeten niet pas ter visie worden voorgelegd, wanneer aan nemen of verwerpen een „zware" poli tieke kwestie zal worden. Bij het ont- werpen van belangrijke plannen moet de overheid particuliere instanties via hun besturen ook niet uitsluitend in lichten op basis van vertrouwelijkheid, omdat op die manier het probleem al leen maar verlegd wordt. Het gevaar bestaat namelijk, dat bij het omzetten van het plan van de commissie-Biesheuvel in praktijk er te veel gelet gaat worden op enkele spec taculaire zaken, terwijl de goede relatie tussen overheid en burgers op basis van voldoende voorlichting een kwestie is van alle dag en van honderden kleinere Het is misschien meer de mentaliteit dan de formule welke veranderen moet. Trouwens, dat geldt tegenwoordig voor heel wat zaken. TELEVISIE VANAVOND Een lekker gek autootje voor lekker gekke, jonge mensen. De naam is Buggy. Hard rijden en een fijn sportief uiterlijk. De auto van je dromen? Rechtvaardige rebel Quentin Durgens, een Canadees parle mentslid dat voortdurend ten strijde trekt tegen onrecht, trekt in de afle vering „Wat is er mis met het Prof- IJshockey?" zich het lot van een jonge ijshockeyer aan. De keiharde com merciële ijshockeybazen hebben wei nig sympathie voor Quentins onder zoek in deze zaak. De rol van Quentin Durgens in deze Canadese produk- tie wordt gespeeld door Gordon Pin- sent. Zondag NOS Ned II 20.45 uur. Vijf orkesten en diverse koren ttval 1970 zullen In 8 concerten alle 5 pfaais apaouue 9-iauTS 'si japiaqjBuaaA orkesten en verschillende koorformaties van de Nederlandse Omroep Stichting (NOS) één of meerdere keren hun me dewerking verlenen, te weten: het Radio Filharmonisch Orkest (2x), het Omroep Orkest (lx), het Radio Kamer Orkest (2x), het Promenade Orkest (lx), het Metropole Orkest (4x) en het Groot Omroepkoor en diverse formaties daaruit <4x). De volgende concerten staan op het programma: 18 juni, Janskerk Gouda: Radio Kamer Orkest en het koor van de Nederland se Bachvereniging o.l.v. Charles de Wolff. Programma: J. S. Bach: Tocca ta, Adagio en Fuga in C gr. t. voor orgel. Solist Charles de Wolff. J. S. Bach: Cantate nr. 56 „Ich will den Kreuzstab gerne tragen". Michael Havdn: Mis in c kl. t. Solist: John Shirley-Quirk, bariton. (Eerste uitvoe ring in Nederland). AMSTERDAM (A.N.P.). Tussen de wethouder van Financiën en Kunstzaken, de heer W. Polak, enerzijds en de heer R. Zwolsman, president-directeur van de Exploitatie Maatschappij Scheveningen (EMS) anderzijds, is in de laatste weken opnieuw overleg gepleegd over het voort bestaan van het theater Carré. Teneinde op korte termijn tot een oplossing van de gerezen problemen te geraken hebben B. en W. en EMS be sloten deze aangelegenheid voor te leg gen aan mr. G. van 't Huil, president- directeur van het gemeenschappelijk administratiekantoor, met het verzoek te adviseren over een oplossing die het behoud van Carré als theater garan deert en die voor beide partijen redelijk is. Mr. Van 't Hull heeft zach bereid ver klaard aan dit verzoek te.voldoen. Beide partijen hebben verzekerd hunnerzijds alles te doen om de nakoming van het uit te brengen advies te realiseren. Over eengekomen is, dat mr. Van 't Huil des gewenst overleg zal kunnen plegen met andere deskundigen. In verband met dit binnenkort te verwachten advies heeft de heer Zwolsman opdracht gegeven de exploitatie van het theater voorlopig normaal te laten doorgaan. LONDEN (Reuter-A.F.P.). De staking bij de Britse dagbladen is afgelopen. Kort na middernacht gingen de twee bonden van technisch personeel akkoord met een aanbod van tien procent loonsverhoging. Hun meer dan 22.000 leden krijgen voorts een extra-week vakantie. De staking, waardoor de landelijke bladen niet konden uitkomen, heeft drie dagen geduurd. Omroepkoor o.l.v. Fulvio Vernizzi. Programma: Opera „Medea" van Luigi Cherubini. Met solistische medewerking van Magda Olivero,"" sopraan. Oralia Dominguez, mezzosopraan, Nelly v. d. Spek, sopraan, Mirto Picchi, tenor, Henk Smit. bas-bariton, Geraldine Hackett-Jones, sopraan en Sylvia Suri, alt. 25 juni. Concertgebouw Amsterdam: Radio Filharmonisch Orkest. Radio Kamer Orkest, Omroep Kamerkoor en Radio Vrouwenkoor o.l.v. Ladislav Kupkovic en Luigi Nono. Programma van werken van Luigi Nono: „Ha ve- nldo". Voor sopraansolo (Kitty Don- ker-Kruis) en 6 sopranen. „Canciones a Guiomar". Voor sopraan (Liliana Poli), Omroep Kamerkoor en instrumentalis ten. „Per bastiana". Voor groot orkest. „La terra e la compagna". Voor so praan (Kitty Donker-Kruis), tenor (Bert van 'tHof), Omroep Kamerkoor en groot orkest. „Voci destroying mu- ros" (wereldpremière). Geëngageerd muzikaal theater met medewerking van Liliana Poli en Elena Vicini, sopraan. William O. Smith, hobo, Radio Vrou wenkoor, instrumentalisten en met ge bruikmaking van elektronische muziek. Regie: Virginio Puecher. 26 juni. De Doelen Rotterdam: 27 juni, Circustheater Scheveningen: 28 :juni. Concertgebouw Amsterdam Metropole Orkest o.l.v. Dolf van dei- Linden. Programma: Musie-hallconcert met medewerking van o.a. Jenny Arean, Adèle Bloemen daal, Gerard Cox en Frans Halsema. 6 juli: Concertgebouw Amsterdam: Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor o.l.v. Karei Ancerl. Pro gramma: Joseph Haydn: Symfonie. W. A. Mozart: PianoconcertKV 459 in F gr. t. Solist: Theo Bi-uins. Leos Jana- cek: Missa Glagolskaja. Met solistische DEN HAAG (A.N.P.). Op maandag avond 15 juni zullen als begin van het Holland Festival in verscheidene plaat-, sen in het land in totaal vijfenvijftig beiaardwerken worden uitgevoerd. Rom- ke de Waard zal die dag 's avonds van acht tot negen uur openen door het carillon van de Westertoren in Amster dam te bespelen. Diezelfde avond zullen beiaardconcerten worden gegeven door Chris Bos op de beiaard van de Dom toren in Utrecht. Arie Abbenes op het Stadhuiscarillon van Eindhoven, Dirk Donker op het carillon van de Sint- Jacobstoren in Den Haag, Willem Mes dag op het carillon van de Stadstoren in Enschede, Jaap van der Ende op de beiaard van de Grote-Kerktoren in Dor drecht en Richard Ladd op de beiaard van de Laurenstoren in Rotterdam. Met de door deze beiaardiers te geven concerten wordt tevens het Internatio naal Beiaardconcours ingeluid, dat zater dag 27 juni op het Stadhuiscarillon van Hilversum wordt gehouden. medewerking van Nadesda Kniplova, sopraan, Ivana Mixova, sopraan, Ivo Zidek, tenor en Karei Berm an, bas. 9 juli, Concertgebouw, Amsterdam: Sluitngsavond Holland Festival 1970 met medewerking van o.m. het Pro menade Orkest o.l.v. Gijsbert Nieuw- land en het Metropole Orkest o.l.v. Dolf van der Linden. Theodorakisprograrama: besprekingen zijn gaande over de uitvoering van een programma van werken van Mikis Theodorakis op 1 juli in het Circus theater in Scheveningen door het Pro menade Orkest, het Omroep Mannen koor en solisten o.l.v. Gijsbert Nieuw- land. Het programma zou o.m. bestaan uit het oratorium „Pneumatika" (eerste uitvoering in Nederland) en een aantal liederencycli. NOS RADIO De NOS-radio heeft het plan ongeveer 20 concerten uit te zenden van het Holland Festival 1970. Daartoe behoren 7 van de 8 concerten, die door de or kesten en koorformaties van de NOS in het kader van het Holland Festival worden uitgevoerd. De opera „Medea". op 20 juni in het Concertgebouw in Amsterdam, zal later door de VARA- radio worden uitgezonden. Vanmiddag gaat de wereldberoemde 24-uurs race van Le Mans van start. In twee extra afleveringen van AVRO's Sportpanorama zal aandacht wor den besteed aan dit jaarlijks auto sportevenement. Vanavond tussen 22.45 en 23.40 uur via Nederland II worden van de ORTF overgenomen opnamen uitgezonden van de voorbe reiding voor de start, de eerste ron den. de stand van zaken omstreeks 17.30 uur en de situatie omstreeks 20.30 uur. Vanaf 23.45 uur is men dan direct verbonden met het circuit van Le Mans voor de laatste faze alvorens de zenuwslopende nacht in gaat. Mor gen van 15.30 tot 16.15 uur. eveneens via Nederland II, volgt een directe reportage van het laatste half uur en uiteraard de finish van de 24-uurs race. Commentator is Fred van der Vlugt. AVRO Nederland II 22.45 uur Menuhin in hemdsmouwen Het VARA-programma besloot gisteren met een extra-aflevering van „Dit is het begin het eigen programma van dc Amsterdamse Kabouters. Er werden geen nieuwe dingen getoond, alleen een stemmingsbeeld. Een soort demonstratieve uitzending derhalve om aan te tonen dat de VARA niet langer de omroep van de P.v.d.A. is. maar dat ze alle heil ziet in de anarchie. Die instelling bl^ek (negatief weliswaar) uit Achter het' Nieuws, rubriek die lange tijd zich verzekerd wist van de deskundige medewerking van dr. L. de Jong. Dr. De Jong maakte opzienbarend 1 nieuws met een uitlating over de z.i. ge vaarlijk-ontoereikende gevechtskracht van dc Nederlandse strijdkrachten. Achter het Nieuws zweeg er in alle Achter het Nieuws besteedde aandacht aan het Midden-Oosten door een maan den oude reportage gedeeltelijk te her halen, dit aanvullend met telefonisch (sic!) commenaar van Herman Wigbold. Voorts met een erg vrijblijvende „voor loper" op de Britse verkiezingen. Daar was Den Uyl wel in het beeld, maar niet aan het woord. Joop Is tenslotte geen kabouter NCRV's Hier en Nu diende de actuali teit beter in gesprekken met A.R.- voorzittcr Veerman en rector-magnifi- cus Belinfante van de moeilijke uni versiteit. Vooral het laatste gesprek was openhartig èn onthullend. „Kort en klein" beviel ons bij de twee de aflevering opnieuw. Vooral om de slechts een paar seconde-lange flitsjcs die er soms meesterlijk uitkwamen. Het clownsnummer mislukte opnieuw, even als de slapstickparodie die het program ma besloot. Vg. Aan Yehudi Menuhin, die in het ko mende Holland festival enige keren met het Concertgebouworkest op treedt, is het Signalement van vana vond gewijd. De kijker ziet hem daar in niet zoals men hem kent in gala. maar in hemdsmouwen, thuis in Gstaad waar hij met zijn familie (vrouw en twee zoons) de zomer door brengt. In dat chalet ontvangt hij gasten als Peter Ustinov. Oskar Ko- koschak en Martin Niemöller. Er wordt onbevangen gepraat en onbe vangen. hoewel meesterlijk- gemusi ceerd tijdens dit informele bezoek. Zondag VARA Ned. I 20.30 uur. Afrikaans verhaal In de eerste aflevering van de se- i rie Afrikaanse verhalen, die de NOS- televisie morgen uitzendt vertelt Kees - Brusse het verhaal van Zwartsnuit, de dakloze aap. Apen vormen de enige diersoort die geen eigen huis hebben. Dat komt, zeggen de Afrikanen, om- dat ze zo dicht bij de mens staan, i Want terwijl de andere dieren bij I de eerste regen van de scheppingsda- j gen holen groeven en hout aansleep ten, kwamen de apen eerst in verga dering bijeen. Zondag NOS Ned I 16.05 uur Dagbladen krijgen steun (Van onze parlementaire redactie) I DEN HAAG De regering zal cr geen bezwaar tegen maken dat dagbla den hun abonnementstarieven met 10 cent per week verhogen, indien zij dat zelf willen. De regering zal voorts een i soepel beleid voeren t.a.v. verhoging der advertentietarieven. Dit heeft de regering besloten n.a v. hét rapport van de commissie conc m- j ti atietendenzen in het dagbladwezen. Voorts is de regering van plan in 1970. i 1971 en 1972 jaarlijks nog eens 10 miljoen gulden uit de opbrengst van de othe'Tcclame aan de dagbladen toe te j In maar liefst zesentwintig verschil lende rollen kan de televisiekijker vanavond de Engelse komiek Benny Hill op het scherm zien. Zijn pro gramma vormde de officiële inzending van de Britse commerciële televisie op het festival van Montreux dit jaar. Het viel net buiten de prijzen, maai er is wel hard om gelachten. Benny Hill heeft een soort recht-toe-recht- aan-humor, die nu niet direct een toonbeeld is van verfijning, maar wel bestemd om een visueel ontvankelijk publiek te amuseren. In de veertig minuten dat hij bezig is zal niemand te klagen hebben over gebrek aan tempo of afwisseling. De „onhandigste cowboy uit het jaar 1970" rijst voor het oog van het goedlachse publiek op.. Benny Hill is een Tom Manders op zijn Engels, die zelf zijn sketches, liedjes en muziekjes schrijft. KRO Ned. I 20.20 uur. AU Star Circus Het Parijse Cirque d'hiver fungeert als plaats van samenkomst van een aantal der beroemdste circusartisten, die de wereld kent. Men ziet hen in het programma, dat vanavond wordt uitgezonden. Alleen al de naam van de ..Flying cordona's heeft een legendarische klank voor allen- die het circus zijn toegedaan. Hun hals brekende toeren aan de vliegende trapeze zijn over de gehele wereld bekend. Voeg bij hen vermaardheden als Emilien Bouglione met zijn paar den men herinnert zich wel de film .'..Ben Hur" waarin ze optraden Sampione Bouglione en Gipsy Bougli one. the Rios Brothers. Catherine Blankaert als leeuwentemster en men heeft al een keurcorps bij elkaar. Het wordt nog aangevuld met filmster Tony Curtus, die onder regie van Ca rol Reed in de film „Trapeze" triom fen vierde en bij deze gelegenhéid terugkeert naar de grond waar hij maanden heeft gewerkt voor de came ra's. Ditmaal zijn het televisiecame ra's, die op hem staan gericht in een uitzending in kleur. KRO Ned. I 19.04 uur. VALKENJACHT Vanavond zendt de KRO-televisie in de serie „Zomertheater" de film „The Goshawk" (valkenjacht) uit. „The Goshawk", een vogel die in het Ne derlands kiekendief heet. is een film die werd gemaakt naar het verhaal van T. H. White dat dezelfde naam draagt. Het is de geschiedenis van een man en een vogel. Hoe de man door zijn superieure energie en slimheid een vrije vogel uitvoerder kan maken van zijn eigen impulsen en wensen. En tenslotte door zijn hoogmoedige zelfverzekerdheid en roekeloze dom heid het dier ook weer verliest. Het verhaal van „Gos", zoals de vogel genoemd wordt in dit werk van RPTA, wordt in flash-back vertéld. Wij zien hoe het dier zijn bestemming bereikt in een mand, hoe hij door honger gedwongen voor het eerst uit de hand eet. Het eigenaardige van deze film is dat de beelden worden begeleid door een gedachtenstem in het Nederlands, die de enige tekst vormt van dit dramati sche en zeer indrukwekkend gefilmde en gespeelde verhaal. KRO Ned. I 21.40 uur. Het sportprogramma „Langs de lijn", dat de NOS-radio morgen van 14.00 tot 17.00 uur via Hilversum III en van 18.05 tot 18.30 uur via Hilversum I zal uitzenden, bevat onder meer de vol gende onderwerpen: vijf- en tienkamp BelgiëNederlandEngeland te Gent, de voetbalwedstrijd om het kampioen schap van Nederland bij de amateurs, het nationaal concours hippique in Blaricum .drie landen handbaltoer te Rotterdam. Nationale kampioen schappen kanovaren op de Kralingse plassen. Bosbaanzwemfeest. de koers om de Gouden Zweep op Duindigt en uitslagen van honkbal en wielerkoer- In verband met de uitzending van twee voetbalwedstrijden, die in Mexico worden gespeeld om het wereldkampi oenschap voetbal, zal de NOS-televisie morgen geen „Studio Sport" uitzenden. Wel zal in de pauze van de eerte wedstrijd omstreeks 19.50 uur via Ne derland II een korte samenvatting worden uitgezonden van de atletiek wedstrijden om de gouden spike te Leiden. NEDERLAND I NEDERLAND I TELEAC 9.20 uur: Vamos a ver, 19 KRO •16.00 uur: Journaal 16.02 uur: Kinderzangfestival NOS 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Journaal KRO •19.04 uur: All star-circus NOS 15.30 uur: Journaal 15.32 uur: Weekjournaal 15.52 uur: V erkeersinformatie 15.55 uur: De verrekijker 16.05 uur: Afrikaanse verhalen •16.20 uur: Tobspion 16.45 uur: Zigeunerweisen aus dem Süden IKOR 17.00 uur: Kex-kdienst NOS NEDERLAND I NOS •18.00 uur: W.K. voetbal, samen vattingen van kwart finales MexicoItalië en RuslandUruguay 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Journaal NCRV 19.04 uur: De ongrijpbare Pimper- •20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Benny Hill komiek 21.00 uur: Brandpunt 21.40 uur: Zomertheater valkenjacht 22.30 uur: Epiloog 22.35 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Pipo de clown IKOR 19.00 uur: Woord voor wc 19.05 uur: Nomaden van di wereldpolitiek VARA 19.30 uur: Signalement 20.30 uur: Journaal 20.35 uur: Maigret en het 21.50 uur: Landen op zee NVSH 22.40 uur: Sextant 20.20 uur: Hier en nu •20.45 uur: Popparlement 21.35 uur: De open universiteit 22.15 uur: Een hemel op aarde •22.25 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Journaal 18.55 uur: Journaal AVRO 19.04 uur: Vaders tegen wil ei 19.30 uur: Fifth dimension •20.00 uur: Journaal •20.20 uur: High Chaparral 21.10 uur: Jerry Rixshow 21.50 uur: Lord Mountbatten 22.40 uur: Journaal NEDERLAND II AVRO 15.30 uur: Sportpanorama Le Mans NOS 18.55 uur: WK-voetbal, kwart finale W.-Duitsland— Engeland (In de pauze journaal) 20.45 uur: De rechtvaardige rebel 21.35 uur: WK.voebal, kwart finale BraziliëPeru 23.05' uur: Journaal 19.04 uur: FAO-congres VARA 19.30 uur: Coronationstreet 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Pol. uitzending VVD 20.30 uur: Met de muziek mee 21.20 uur: Uit berekening •22.50 uur: Journaal 19.30 Reportage van het Aladdin Popfestiv Actualiteiten. Politieke te Tegelen. 20.00 Grammofooomuziek. 20.15 tzending van Binding Internationaal Heinrich Schütz-Festival - -• reo: Open Huis: Breda 1970: Omroeporkest, KleinOm .30—19.35 Nieuws), koor en sol.: moderne muziek (stereo) ano: klassieke en de pauze: 20.45—21.15 Klassieke.grammo e^'late/op~de nleuwtj«"2^55^24.00 N ie! licht gevarie- BRUSSEL (NED.) 324 M .30 Nieuws. 22.40 Stereo izlkaal sportprogiamm n: Voorburgs Operakoor. l. 23.40—23.45 Nie l'ERSUM I 402 M strijdlied. 813 Voor het'platteland. 8.25 weer ^getaueer pioeramma. muziek. (In de pauze: 15.02—15.2: programma. 12.00 Muzikaal Onthaal: Bonte muzikale show. 13.00 Nieuws. 13.10 De toestand in de wereld, lezing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Knipperlicht: Radio Verkeers Magazine. 14.00 Biels en Co.. radiofeuilleton. NOS: 14.30 Programma voor de gastarbeiders. VARA: 19.30 Nieuws. 19.35 Klassieke grammofoon- AVRO:'20.30 Stereo! in de^kaart' gespeeld ieei^ ^verzoe^p^enpiogi amma. HILVERSUM M t platen- NAR: lijn: sportpro- i Stereo (gr.) en waterstanden. 9.15 Stereo: Laudate Ungen. NCRV. 12.0U Keil tuele kroniek. 13.00 Nle'u- vertellen: programma vc piano: klassieke muziek. BRUSSEL (NED.) Stereo: Cellc 13.35 Stereo: ke en moderne liederen. 14.05 Eet twaalf, hoorspel. NOS: 14.30 Stereo: Neder- ,55 Medede- Nieuws, weerbericht, mededelingen, dag- ncert: oude klapper en SOS-berichten voor schippers. Zingen en 15.00 tot 23.40 Verkeersinformatie. 15.30 Spon en muziek. (17.00 en 18.00 Nieuws). 18.30 RK- godsdiensltge uitzending. 19.00 Nieuws en klassieke Nieuws.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2