LIESBETH ZONG IN GOEDE HERDERKERK Zoeterwoude in sportieve stemming Bloemrijke intocht Avondvierdaagse Aranta Karssiens zwem-ster bij schoolzwemwedstrijden LSG- alsnog -reserves in tweede klas KNSB Stijging van temperatuur bracht een prijsdaling Bijna 850 man fielste door het polderland MAANDAG 8 JUNI 1970 PAGINA DOOR 1236 DEELNEMERS MET SUCCES VOLBRACHT AJLPHEN a.d. RIJN Duizenden zyn zaterdagmiddag in Alphen getuige geweest van de feestelijke intocht van de deelnemers(sters) aan de 13de avondvierdaagse die dit keer door uitstekend weer begunstigd was. Na het afleggen van de tocht rich ting Woubrugge werd verzamelen geblazen langs de Parallelweg vanaf de Herenweg, voor het af leggen van de laatste meters door het centrum der gemeente. Overal langs de route van de in tocht stonden de mensen klaar met boeketten bloemen, zodat iedereen beladen met bloemen de finish in de Paradijslaan bereikte, nadat er op het Raadhuisplein voor Al phens burgemeester mr. R. M. Gallas en diens echtgenote ge defileerd was en de burgemees ter de leiders van dze avond vierdaagse in de heer J. Woord es met dit succes had gefeliciteerd. Ook wethouder M. Paats woonde met zijn echtgenote dit gebeuren bij. Tal van muziekkorpsen en tamboers zorgden voor de muzi kale begeleiding, waardoor het geheel een nog feestelijker indruk gaf. 'Niet minder dan 1^36 deel nemers (sters) volbrachten dit keer deze avondvierdaagse met i y\ tm De bloemrijke stoet trekt door de Pieter Doelmanstraat in het centrum van Alphen a.d. Ryn. Zeshonderd jongens en meisjes van 11 scholen zwommen in „Poelmeer" om het hardst ADVERTENTIE Groet Brillant Nieuwe Rijn 4 Tel. 42350 Wisselbekers voor Louise de Coligny en de T^veeschool Het weer was ideaal om wedstrijden te zwemmen en de zeshonderd leerlingen hebben hun uiterste best gedaan om er op de 25 meter rug-, school- en vrije slag alles uit te halen wat er in zat. Vooral tijdens de 5 x 25 meter estafette vrije slag kwam het jonge supportersvolkje pas goed tot leven. Het is een hele eer als de fraaie wisselbeker een jaar lang in de school te pronk mag staan. De zwemvereniging „Poelmeer", die dit jaarlijks weerkerende festijn organiseert, neeft veel eer maar vooral ook sportief genoegen van haar werk: er werd geen wanklank gehoord. OEGSTGEEST - „Ik hoop dat gend jaar 1000 kinderen zyn", merkt; de secretaris san de zwemvereniging „Poelmeer", de heer A. L. van Ingen Schenau, zaterdagmiddag na afloop van Won bij de meisjes vorig jaar de R.K. de schoolzwemwedstrijden te Oegstgeest, j Jenaplanschool „De Kring" de wissel- op. Hjj zei dit met een gerust hart, want beker, zaterdag won de Louise de Co de organisatie klopte als een bus dank ligny Montessorischool. De talentvolle zy de medewerking van schoolhoofden, zwemster Aranta Karssiens won onweer- ambtenaren van de gemeente, tydwaar- staanbaar alle individuele nemers e.d. beste totaaltijd was voor d HAARLEM Door afgelopen zaterdag het Haarlemse V.H.S. n te verslaan heeft de kampioen van de Leidse Schaakbond, L.S.G. II, zich nog juist hoven VVGA 2 uit Amsterdam weten te plaatsen, ondanks de nederlaag die l.-S.G. 2 tegen dit tiental had geleden. Hiermee heeft L.S.G. 2 zich verzekerd van een plaats in de tweede klasse van de K.N.S.B. voor liet komende seizoen. Dit keer speelde Wiebes aan het eerste bord tegen een speler met een wel drie maal zo grote reputatie; al vroeg; bood hij remise aan en Van den Enden, die allerlei spookverschijningen zag, accep teerde dit aanbod. Drs. Noordyk kwam uit tegen Hofmans, een invaller uit het vierde tiental van V.H.S. De Haarlemmer bleek duidelijk veel te hoog opgesteld te zijn; na ca. 7 zetten stelde Noordwijk hem voor de keus: mat of dameverlies. Hörchner, die gedurende de hele partij het hoofd moest bieden aan de dreiging van een vijandelijke vrijpion, zag kans af te wikkelen naar een eindspel, waar in het met lopers van ongelijke kleur remise wist af te dwingen. Een vreselijke slag werd geleverd door Wise tegen Van der Velden. Door ener zijds verschrikkelijk te zwendelen en anderzijds afgrijselijke blunders te be gaan hebben beide spelers wel een stuk of drie keer gewonnen resp. verloren gestaan. Desondanks kwamen ze na af loop vreedzame remise overeen. .LdCiierijt Jozia8Be, die dit jaar toch wel één van de grootste troeven van L.SG. was, werd dit keer regelmatig van het bord ge veegd. De lacher van deze wedstrijd was het feit dat beide tientallen hun eerste bordspeler aan het zesde bord hadden opgesteld. Het netto resultaat van deze actie was uiteraard nihil. Ook aan dit bord bleek Weiland niet opge wassen tegen De Haan. Met zijn ene vrijpion, geplaatst tegenover twee vij andelijke moest hjj het onderspit delven. Boomsma heeft zijn remise-stelling op het laatste moment nog in winst weten om te zetten doordat hij na stukkenrul) een aftrekschaak kon geven, waarmee hjj een stuk won. Sikkel leverde fraai verzet tegen Jo- rissen. In de Caro-Kann werd het cen trum vastgehouden doör een gesloten pionnenfalanse. De strijd ontbrandde pas goed aan de flanken. Na het af slaan van een eerste stukoffer, was de verleiding van het tweede offer Jorissen te machtig. Hij accepteerde dit en ver loor de dame. Kuiper had zijn agressieve zwarte ko ning uiterst centraal (op e4) opgesteld al in het middenspel. Dit was toch wel een te optimistisch beoordeelde onder neming en kostte dan ook een pion. In het toreneindspel, waarvan de stelling werd afgewikkeld, stond de koning tuurlyk uitstekend maar de pion ach terstand garandeerde V.H.S. toch wel een winstpunt. Remiseruil Desondanks werd remise overeengeko men in ruil voor een remise aan het tiende bord waar L.S.G. juist gewonnen stond. Ouwehand had hier aanvankelijk een stuk tegen 2 pionnen achtergestaan, maar won door een zwendel het stuk terug tegen één pion. Het netto-resul taat was dus een winstpion. Het resul taat is bekend. In de poule van drie, die twee tientallen voor de K.N.S.B. moest opleveren heeft VHS II beslag gelegd op de le plaats met lO'.i bordpunt. terwijl LSG II di rect volgt met 10 bordpunten. VVGA wisselbeker doorslaggevend. Het bleek dat de jongens zich door de meisjes hadden laten kloppen. Na afloop reikte de heer Van Ingen Schenau de wissel- Marjon Spierenburg, aanvoerdster van do groep L. de Coligny Montessorischool. De jongens veroverden ook een wissel beker. Namens de Terweeschool werd deze in ontvangst genomen door Ronnie Wetselaar. EINDUITSLAG Meisjes: 1. Montessorischool (wisselbe ker) 301.4 pnt.: 2. Mariaschool 321.1; 3. Hofdijkschool 325.9: 4. Leidse Hout- school: 5. Jenaplanschool; 6. Floraschool: 7. Oudenhofschool; 8. Terweeschool; 9. Julianaschool10. Willibrordschool; 11. Kamperf oelielaanschool Jongens: 'i. Terweeschool (wisselbeker) 304 pnt.: 2. Hofdijkschool 208.7: 3. Willi brordschool 311.6; i. Leidse Houtschool: 5. Floraschool: 6. Mariaschool; 7. Ouden- -n...bAaene,u2hrwJrhrrrr hofschool: 8. Kamperfoelieschool: 9. Je naplanschool; 10. Montessorischool: 11. Juliamaschool. Jongens - 25 ni school: 1. Hans Reterink 22.2 Jenaschool; 2. R. Wetselaar 22.5 Montessorischool: 3. Paul v. d. Meer 23.1 Hofdijkschool: 25 ni rug: 1. Peter Sper man 21.8 Floraschool: 2. Bert v. Geel 21.8 Oudenhofschool; 3. Bob v. Aken 23.- Willibrord: 25 m vrjje: 1. Raymond Meyer 18.- Willibrord: 2. Gerard Volker 18.- Terweeschool: 3. J. Zwart 18.1 idem. Meisjes - 25 m rug: 1. Aranta Karssiens 20.8 Mont.school: 2. C. Huiskamp 22.1 Terweeschool; 3. Gita Djajadima 22.3 Montessorischool: 25 m rug: 1. Aranta Karssiens 21.4 Mont .school: 2. M. Kalma 23.- L.Houtschool: 3. M. Spierenburg 23.4 idem; 25 m vrije: 1. A. Karssiens 17.2 Mont.school: 2. M. Spierenburg 17.8 idem: 3. Brigitte Kraft 18.9 Hofd.school. V erbou wingsvergadering LEIDEN De Aktie-groep Kreatief Sentrum heeft voor donderdag aanstaan de een verbouwingsvergadering uitge schreven in het toekomstig Kreatief Sen trum aan de Bree3traat. Tijdens die ver gadering wil men alle plannen en ideeën nog eens goed doorpraten. Voor de verbouwing van het Kreatief Sentrum heeft men electriciens, tim merlieden, stucadoors, metselaars, lood- trok met 9Vj bordpunt aan het korste I gieters nodig en verder iedereen die met eind. ondanks een gelijk aantal match- een hamer om kan gaan. die kan slopen punten. en kan opruimen. Oude Wetering bezocht de Henry Dunant LEIDEN/OUDE WETERING Gister middag om 14.30 meerde de ziekenboot de Henry Dunant tegenover de Chr. Schooi in Oude-Wetering. Toen de boot om 15.00 uur open ging voor bezoek bleek hiervoor heel wat belangstelling te bestaan. De burgemeester van Alkemade sprak een welkomstwoord namens de gemeente en vond het leuk dat men ook in Oude- Wetering nu eens iets voor de gasten aan boord konden doen. De gasten en het verplegend personeel werden hierna verrast met bloemen van de veiling uit Roelofarendsveen welke werden uitge reikt door de kleuterschool. De heer Groothoff had voor ieder een bloemvaasje met een groet uit Oude Wetering ge maakt. De meisjes van de huishoudschool hadden voor iedere zaal een lekkere cake gebakken, welke zij zelf uitreikten. Door een plaatselijk comité werden sinaas appels geschonken welke werden uitge reikt door de echtgenote van burge meester Smolders. Na een dankwoord van de plaatselijke commandant dr. v. Haselen vertrok de boot om 10 voor 5 weer naar Leiden waar hij vanmorgen is ontscheept. Veel aanvragen voor individuele huursubsidies LEIDEN Naar aanleiding van pers berichten over de invoering van indivi duele huursubsidies per 1 juli a.s. is op het stadhuis in Leiden een groot aantal verzoeken om inlichtingen binn^ngeko- Helaas kan aan deze verzoeken de eerste weken nog niet worden voldaan, omdat de gemeenten, die met de uitvoering van de regeling worden belast, nog niet over de noodzakelijke gegevens en aanvraag formulieren beschikken. Op het departement wordt nog gewerkt aan een voorlichtingsfolder over de nieu we subsidieregeling. Deze folder zal te- zijnertijd ook op de gemeentehuizen ver krijgbaar zijn. Zodra dit het geval is zal hieraan de no dige bekendheid worden gegeven. Geslaagden HBS-B scholengemeenschap Leiden-Zu idwest Eerste plaats kaatser Drenth ALPHEN AAN DEN RIJN Mee dan 650 enthousiasten hebben zater dagavond in de nogal warme zaal van de Goede Herderkerk genoten van 't optreden van Liesbeth List en het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland onder leiding van Louis Dispa. Stellig zullen de Alphenaren van het ge deelte na de puuze meer hebben ge noten dan van hetgeen daarvoor werd gebracht. Tot driemaal toe moest de zangeres aan het slot van de avond opnieuw het geïmproviseerde podium op voor een kleine toegift of voor het in ont vangst tnemen van een luid applaus van een dankbaar publiek. Enthou siast was ook de zaal en het leuke Alphense publiek. JAMMER was het dat de talrijke aanwezigen tot kwart voor negen moesten wachten aleer het orkest aan het openingsnummer, het ballet van Faust, kon beginnen. De autobus waarmee het gezelschap gewend is te reizen had verstek laten gaan zo dat met taxi's naar Alphen moest worden gereden. Een kleine hapering ontstond er bij dit openingsnummer, waarbij ook de pianiste Tine van Dongen werd betrokken. Liesbeth List in haar Tour de Chant maakte na de pauze echter alles weer goed. Het werd een prachtige avond. RIDDERKERK Zaterdag vond te Ridderkerk een kaatspartij plaats tussen leden van Ridderkerk, Rotterdam, Den t Haag en Lelden. LEIDEN Voor het eindexamen HBS-B j De uitslag: Klasse A: 1. J. Drenth, Lei slaagden aan de christelijke scholenge- den en D. Kootstra, Ridderkerk. 2. J. meenschap Leiden Zuidwest: Michiel van j Pijlsma en T. Douma, Rotterdam, den Berg, Voorschoten; Marinus Jan Klasse B.: 1. E. Wiersma, den Haag en Bier Wassenaar; Joke Dominicus, Voor- J. Fokkema, Ridderkerk. 2. H. Veldstra, schoten; Wim Gesink. Katwijk/Zee; Wil-Leiden en F. van Sinderen, Ridderkerk, lem de Groot; Koos Heymans, Voorscho- i SASSENHEIM Uitslag wedvlucht ten- And ré van Hooidonk; Ad van den oude duiven „de Blauwband" vanaf Kommer; Jan Leeuwenburgh; Bert Le- Orleans, zaterdag. Afstand 521 km. In Inge Lim, Leiderdorp; Ruud Ouwer- concours 171 duiven. Gelost 5.30 u. Aan- kerk- Roelof Schaart, Katwijk/Zee; komst eerste duif 14 u. 52 min. 1. Th. Evert Jan van Schaik; Evert Zwolle. Onderwater 1, 12, 22, 27. 42, 55; 2. Gebr. Leiderdorp; Wim Crama; Adriaan Dub- 1 Krogt 2, 5.8, 10, 16, 35. 35, 36, 52. 57 belaar; Jan Dijkstra, Voorschoten; Maar-j ten van Harten; Peter van den Hoogen, j Alphen/Rijn: Paul Jongejan, Voorscho-1 ten; Jan Klok; Kees Kors; Gert van Leeuwen, Valkenburg; Wil Leopardi; John Olivier: Rien Oostveen. Leiderdorp: Wolter van der Schinkel- Voorschoten: Onno Scholtens-, Alphen/Rijn: Winfred Wassenaar; Henk Wielinga; Jan Zwarts. Leiderdorp. EMM ROELOFARENDSVEEN: GEVARIEERD AANBOD BLOEMEN (10 mee, 9 prijzen) 3. J. Haver 3, 34. LEIDSE AGENDA MAANDAG 8 JUNI Nieuw Minerva Jaarvergadering ARKA, 20.00 uur. DINSDAG 9 JUNI ROELOFARENDSVEEN Alhoewel er bepaald geen reden is om de tendens van ons overzicht van de bloemenveiling „E.M.M.-Roelofarendsveen" in mineur te schrijven, lag het wel in de lijn der verwachting dat met de dagelijkse tem peratuurstijging de prijzen voor de bloe men omlaag zouden gaan. Maar over 't algemeen is dit toch nog wel meegeval len, zodat overwegend lonende op brengsten werden verkregen. Uiteraard lagen de prijzen in het. begin van de week aanmerkelijk hoger. Met name de anjers die aanvankelijk nog voor de Simsoorten tot 38 cent per stuk noteerden kwamen op zaterdag 6 juni op een prijsje van 10 tot 24 cent per stuk. Meer stabiel in prijs bleven voor export toch altijd nog rond een gulden per bosje betaalde, evenals voor de Ornithogalum vraagd, zoeken teit. Vermelden wij nog dat de kopers en personeel van de veiling zich ook eens op een ander terrein ontmoet hebben n.l. in een pittige partij voetbal, waarbij zij elkaar ook hier niets toegaven, want de wedstrijd eindigde onbeslist, wat. misschien ook wel het beste was voor een blijvend goede verstandhouding. Waar geen plaatsnaam is vermeld is i komst liath. Vrouwengilde Sluitingsbijeen- i de rozen, dit niettegenstaande he^ deze Leiden. ring 19.45 u. dagkerk St.-Petruskerk; 20.30 u. reisklankbeeld over Joegosla- j vië, zaaltje naast de kerk. ZOETERWOEDE - Vicaris Schoch j N«verheld Uit De"aH,^g sherft h'b'">ep **"8e' Pieterskerk - Rudgens Glee Club. nomen, dat de hervormde gemeente van Zoeterwoude op hem had uitgebracht. j Hiermee is thans voorzien in een vaca- j WOENSDAG 10 JUNI ture van enkele maanden na het ver- Vijf Meiplein Rolschaatswedstrijden, trek van hulpprediker E. Loerakker. 14.00 uur. i-'70; Eucharistievie- bod vrij omvangrijk is te (Advertenties) Te kenend voor de toename der rozenteelt ter plaatse is het feit dat ruim een derde van de dagelijkse omzet gevormd wordt door de rozen, dit terwijl er verder thans toch een rijk gevarieerd aanbod van snijbloemen is. En het is niet alleen de export die voor de afzet van de rozen zorgt, want de binnenlandse handel alsmede die van de toelevering aan grootwinkelbedrijven mogen eveneens als belangrijke afne mers gezien worden. Voor jaarrond- chrysanten betaalde men aanvankelijk nog tot boven de 4.00 per bos, maar op de laatste veilingdag der week kwam de gemiddelde prijs op 3.00. Minder prijsgevoelig waren de Colvilleis, waar bij men voor Spitfire, Amanda etc. no teerde van 1.70 tot 2.25, maar voor Nympf tot een te waarderen prijs van 3.50 tot 4.70 kwam, en dit terwijl er toch van een royaal aanbod kon worden gesproken. Voor een bos goede Brodea en vooral voor Fabiola had men eveneens een beste prijs over met als hoogste notering 2.25 per bos. Aanvankelijk werden er eveneens beste prijzen besteed voor dc zomerbloemen zoals Margrieten, Pyretrum, Duizend schoon, Irissen, Violieren etc., maar op het eind van de week kon men deze voor dubbeltjes minder inkopen. Van belang is thans eveneens de witte Esther Read waarbij men voor goede kwaliteit ZOETERWOUDE Zoeterwoude is een spor tieve gemeente. SJZ - Meerburg - PIT '54 zien kans om vele toeschouwers te trekken. Maar wat het Comité „Zoeterwoudse Rijwieltochten" o.l.v. Koos v. d. Geest nu al 19 jaar presteert grenst aan het ongelooflijke. Begonnen met een ;oede honderdtal deelnemers bereikte men dit jaar de 848 - weer ruim honderd meer dan ver leden jaar - en het zou ons niets verwonderen als men hij het vierde lustrum de duizend ging overschrijden. Na een maandenlange voorbereiding door het comité (de routecommissie o.l.v. Jaap v. Leeu- .ven begint al voor Pasen elke zondag de route te bestuderen) begonnen bijna zestig medewer kers zondagmorgen in alle vroegte aan de hun toebedeelde en nauwkeurig omschreven taken Om negen uur vertrokken de eerste deelnemers aan de grote tocht - 75 km - vanuit het Don Boscohuis. Om do halve minuut vertrokken tol bijna twaalf uur de 500 sportieve mannen en Ook het deelnemen aan de kleine tocht was een gedurende plm. 6 uur pauze een ritme van 14 km per uur aan te houden om zodoende al puzzlend een fijne rit door het Hollandse polderland te maken, veelal over prachtige fietspaden. Langs de Ruige Kade, van Leiderdorp naar Woubrugge, langs de Heymanswetering. Wyde A. Langeraarse. Nieuwkoopse en Westeinderplassen. Ook het deelnemen aan de kleine toch was een groot genot. Tweehonderd man fietsten via de Bent, via Hazerswoude. Kouderkerk en het fiets pad door de Lage Waard naar Woubrugge en Hoogmade. waar bij Van der Ploeg de rustpauze van een half uur was en vanwaar men via de Ruige Kade weer naar de Leiderdorpse brug trok en vandaar met enkele zijpaadjes weer de Ommedyk en tenslotte het Don Bosco huis •ereikte. En wat tenslotte te zeggen v uit alle delen van het land c nen. Amersfoort en Beven de 50 woude kwamen om zoveel mogelijk kilometers te verzamelen voor hun prestatieboekje. Vermeldenswaardige bijzonderheden zijn verder o.a. de oudste deelnemer van de tocht de heer P. M. Witsenburg (78) uit de Waldeck Pyrmont- straat in Leiden, die na de volbrachte 75 km. doodleuk zei: „bij leven en welzijn tot het vol gend jaar". Ook een Amerikaans echtpaar, mr. en mrs. Cook uit Storm Lake, in Nederland op vakantie, reed mee en was vol lof over de tocht en de organi satie. Bloemenmagazijn „Lobelia" uit Zoeter woude spelde by alle deelnemers bij de aanvang een anjer op. Zoals elk jaar reed ook nu weer het Wapen van Zoeterwoude. met een auto. een motor en een bromfiets de gehele dag de beide parcoursen af voor allerlei reparaties aan fietsen. Want door het warme weer lieten vele oude plakkers op de binnenbanden los. Terecht dankte Koos v. d. Geest 's avonds bij de prijsuitreiking allen die op enigerlei wijze aan het welslagen van deze sportieve dag hadden meegewerkt, waarbij hjj bovenal dacht aan de deelnemers die het vele werk door hun prestatie het meest beloonden. De prjjzen werden als volgt toegekend: Grote tocht - 35 km: 1. Greet Hagen en Theo v. d. Meer 8 strafpnt.; 2. Bert Belt en Mieke v. Slingerland 9: 3. mevr. Van Velzen-Van Benten en mevr. v. d. Hoeven-Verhaar 9; 4. Marleen Berk en Tineke Ammerlaan 10: 5. Anneke de Jong en Lenie v. Teylingen 10; 6. Leny de Jong en Theo v. d. Krogt 11; 7. Nel Roessen en Johan Krassenburg 12; 8. Theo v. Klink en Tineke Overdijk 12; 9. Kees v. Klink en Wilma Pauw 12; 10. Ank v. Klink en Tom Huiskamp 12. Kleine tocht - 85 km: 1. Henny Tuurnhout (HR) en Michel Stadler 8 strafpunten: 2. Theo Ger- ritse en H. Gerritse (HR i 11: 3. Annie Berg en Marja de Boer 11; 4. Gérd Boog en M. Gerritse (HR) 12; 5. José v. Velsen en Marianne de Jong 12; 6. Joke v. Rijn en Rineke Borst 12; 7. Jan v. Slingerland cn mevr. v. Slingerland-Van Zan ten 12; 8. Ans en Tineke Slingerland 12. Oranjevereniging in Wassenaar geeft prijzen 5-meifeest WASSEN A - Zaterdagsmiddag zijn in de Openu„>e Bibliotheek aan de Lui- felbaan in Wassenaar door Ir. H. W. Dunnewolt en de heer V. J. W. Wensveen de prijzen uitgereikt, die er door de ver eniging Oranjevereniging beschikbaar waren gesteld voor de verschillende wed strijden op en rond de bevrijdingsdag. Geïllustreerde opstellen over oorlog en bevrijding; eerste prijzen: 5e klas St." Jan Baptistschool, Jetteke Langerak (Euro- paschoolLeonore Tismeer (Weth. Hui- bregtseschoolen Robbert Annema (Eu- ropaschool). Tekeningen: 1 L. G. de Jonkheere (Kie- vietschool), 2 Carla v.d. Ham (St. Boni- faciusschool), 3 Wilma Mulder (ld.). Voor ingezonden werkstukken werden bekers beschikbaar gesteld aan Bait Claassen, de Chr. Nat. School Den Deyl, St. Bonifaciusschool, groep leerlingen van de weth. Huibregtseschool. Voor groepstekeningen werden inzendin gen van de Bloemcampschool en van de Kievietschool bekroond. Voor de ballonnenwedstrijd werden de volgende prijzen toegekend: 1 Gertie Al- ting, Ans Leget, 3 Paul Hoogenbooni. Van de fotowedstrijd werden inzendingen bekroond van: 1 J. Bekooij, 2 A. A. J. Driessen, 3 Rogier Gerritsen. De inge zonden foto's voor de fotowedstrijd, aan gevuld met een fotoreportage van Jan Stegeman zijn tot en met 13 juni te be zichtigen in de Openbare Ribliothpek aan de Luifelbaar Aanbesteciii^ Don Bosco-school LEIDEN Namens het Bestuur van de Don Bosco school is door het architec tenbureau Kirch-Hermans en v. d. Eer den aanbesteed do bouw van een Tech nische School aan de Boerhaavelaan te Leiden. Als volgt is ingeschreven: C. V. den Ouden Alphen a. d. Ryn voor f 1.850.240; N. V. Wernlnk, Leiden 1.850.160; N. V. Kwaaltaai, Rotterdam f 1.825.600; C. van der Wiel Noordwyk- Zee 1.813.280; N.V. Arnhem-Zuid, Arnhem 1.805.888: Ereven Jansen, Nieuw-Vennep 1.802.080; N.V. Strij- land, Uithoorn 1.798.160; N. V. Duraco Den Haag 1.795.360; Groen en Breg- man, Benthuizen 1.795.360; Ned. Aan- i neming Mij, Den Haag 1.795.360; I*"a. llilgersman, Llnschoten 1.793.120; N.V. van Heesvvyk, Eindhoven 1.790.880; N.\ Bik Breedeveld, Lelden j 1.724.800; Fa. Driessen, Dreumcl 1.719.200; Gebr. ,an der Werf, de Bilt 1.692.320.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 4