Zó zet u lekkere koffie! Geld lenen is heel gewoon. x Prijsbewuste, zonbeluste mode inuwHema. Finata Bank, als er geld voor moet zijn. buschauffeur HEMA CINCINNATI MILACRON de draaier de vlakslijper de rondslijper de machinemonteur en LE1DSE COURANT - Koffie zetten is een plezierige bezigheid, waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maardan moet het ook lekkere, verse koffie zijn, met zorg gezet Snelfilter koffie. Voor deze zetwijze gebruikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filter zakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds in het midden opgieten. Maal zelf, direct voor het zetten, dan heeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electrische D.E. wand- koffiemolen is geschikt voor twee maalgroften: snelfiltermaling en standaard maling. Uit de nieuwe D.E. filterpot kunt u 8 heerlijke, geurige koppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt u de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijkmatig opschenken. Dit unieke, volautomatische D.E.-koffiezetapparaat stelt u in de gelegenheid op twee manieren koffie te zetten: zowel volgens de normale filtermethode als volgens de veel gebruikte snelfilter- methode. Dit apparaat krijgt u voor 4000 waardepunten plus f 35,-. Vraag de folder aan Douwe Egberts, afd. Geschenken, postbus 2076, Utrecht. ...lekkere koffie! (door de grote vraag altijd vers) Bij Finata Bank gaat lenen plezierig en snel. Tot nu toe hebben daar al zo'n 150.000 mensen gebruik van gemaakt. Ook u kunt dus gerust bij Finata Bank binnenlopen. Aan welk bedrag denkt u? Duizend? Vierduizend? Elk bedrag is mogelijk bij Finata Bank. Zonder informatiekosten en voor alle prive-doeleinden. Voorbeeld: u leent f 2.200,- en lost af in 24 maanden a f 109,20' per maand. Dat is in totaal f 2.620,80. Dus f 420,80 aan financieringskosten, incl. rente, administratiekosten en overlijdensrisico. Dat is maandelijks slechts f 17,53. Geld lenen is niets bijzonders bij Finata Bank. 't Is dan ook de grootste en modernste maatschappij voor prive-leningen in Nederland. U bent hartelijk welkom! Ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8 uur.Een uitgebreide folder ligt voor u klaar. LEIDEN. Rijnsburgerweg 3. (01710) 5 23 40. HAARLEM. Dreef 18. (023) 31 19 50. Autobusdienstonderneming vraagt sollicitanten ter opleiding tot voor de standplaatsen Haarlem, Leiden en Voorburg. Rijbewijs BE vereist Minimum leeftijd 21 jaar Gratis opleiding voor rijbewijs CD Goed salaris, ook tijdens de opleiding Goede sociale voorzieningen Vrij vervoer - ook voor het gezin - op het gehele lijnennet Gratis uniform Vijfdaagse werkweek. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen door onderstaande coupon te zenden aan: NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Leidsevaart 396, HAARLEM I1 Naam: Woonplaats Leeftijd II..C I 1. Maxi tuniek. Staat schattig. Van soepel ace taat. Ook als mini-dress. In polo-model of met gerimpeld volant. Drie ludieke kleuren en dessins. Maten 36-44. Voor maar 3. Sportieve polo. Polo blouses. In uni, Fn kant of bedrukt. In vele kleuren. Korte mouw. Dragen-wassen-dragen- kwaliteit. Maten 36-46. Vanaf 24.75 9.75 4. Multi-color blouse. Van tricot acetaat. Leuk model zonder mouwen. Zó gewassen, zó droog. Ronde hals en veel kleuren en dessins. Maten: 38-48. Voor maar 2. Luchtige aanschieter. Van stretch-nyl badstof. Met V-hals en bloemenrand. Op veel méér manieren te dragen! In wit, turquoise, rood en geel. Maten: 36-46. Zomerprijsje: Grof gehaakt vest. De trend van deze zomer! Zonder mouwen, met strik- sluiting. Van acryl. In kleuren: paars, rood, wit en zwart. Maten: 36-42. Prijsbewust be- 5.75 16.75 16.75 Geen-omkijken-naar broek. Sterke polyester/katoen. Permanent press. Was maar raak, draag maar raak. Normaal model: maten 44-50. Met iets uitlopende pijp: maten 36-42. In wit, beige,bleu, marine, rood en groen. Toch maar: 16.75 Met zomermode weet de Hemo van wanten!! Cincinnati Milacron N.V. I Fabriek van gereedschapswerktuigen Milacron betekent nauwkeurig. Nauwkeurigheid verwachten wij dan ook van de crasseur (gietwerk) die wij op korte en lange termijn kunnen plaatsen. Onze arbeidsvoorwaarden zijn - evenals het gehele bedrijf - "bij de tijd". Vooral in ploegendienst ligt uw inkomen hoog. Kom eens langs Ons bedrijf is gemakkelijk te vinden. 5 minuten lopen vanaf het station Vlaardingen-oost. Het adres is Schiedamsedijk 20. U bent welkom op alle werkdagen tussen 10 uur en 4 uur en bovendien op de vrijdagen 5 en 12 juni tussen 6 en 8 uur. Bel eens op Ons telefoonnummer is 010 - 347944. tst. 338. of Schrijf een briefje Ons adres is: postbus 98, Vlaardingen (afdeling Personeelszaken).

Leidse Courant | 1970 | | pagina 10