^ofluxcfè i meubelen Bankstel Agnes. Compleet bankstel bestaande uit royale 3-zitsbank en 2 heerlijk zittende fauteuils; voorzien van losse kussens (met ritssluitingen) en prachtig chroom, draaibaar onderstel. Overal betaalt U voor dit bankstel 590,— maar bij Leski als zeer speciale voorjaarsaanbieding slechts 395, Prachtig wandmeubel, van enorme bergruimte, bar, plaats voor uw T.V., al uw boe ken en snuisterijen. Dit meubel kunnen wij u leveren in 2 hout soorten: Java-teak en Slavonisch eiken (zonder prijsverschil). Slechts 595,— Gezellig teakhouten bergmeubel, 120 cm breed, voorzien van schenkklep, 2 laden grote opbergruimten en glazen kastje. De normale winkelprijs be draagt 240,maar bij Leski altijd 20% voordeliger, dus slechts 189, Eiken Windsor Bankstel, bestaande uit massief eiken romp en voorziei interieurkussens voor de zitting en rug. De normale winkelprijs is 6 maar bij Leski gewoon 20% voordeliger dus slechts ƒ550, 2-zits Bankje. Dit gezellige bank je past in elk interieur. Zeer comfortabel, prima gestoffeerd met prachtige draion velours, voorzien van losse zit- en rug kussens en- rondom afgewerkt met koordfranje. Verkrijgbaar In alle mode-tinten. Tijdens onze voorjaarsparade voor iedereen betaalbaar, slechts 390, Hoekbankstel Napels. Bestaande uit: 3-zitsbank, een 2-zitsbank en 1 fau teuil. Dit ruimte besparende bankstel past in elke woonkamer. De stoffering is bijzonder mooi en door de losse zit- en rugkussens ook praktisch. Dit complete hoekbankstel kunnen wij U nu reeds aanbieden een ongelofelijk lage prijs, slechts f 895,—. Bankstel Luna. Een bankstel voor mensen, die graag eens lekker lui zitten. Bekleed met originele skai; de losse diamantkussens met wollen frotté. Dit bankstel leveren wij op normale houten poten voor slechts 695,(zoals afgebeeld op draaibaar chroom onderstel 795, Eiken Salonkast Yules, 205 cm breed, leverbaar met vitrine (zo als afgebeeld) of met een bar in het midden. De deuren zijn voor zien van prachtig houtsnijwerk. Voor deze luxe salonkast be taalt u overal ƒ895,wat niet duur is, maar bij Leski gewoon 20% voordeliger, dus slechts 730,- Sergmeubel José. Zeer practisch eiken bergmeubel, zoals u op de afbeel ding ziet, voorzien van bar, 4 laden, 2 onderkastjes en 1 grote opbergruimte. De normale winkelprijs bedraagt 523.—n deliger dan waar ook, dus slechts 435,— Bankstel Rembrandt Een eiken bankstel met een bepaalde sfeer; bekleed met wollen medaillonstof, terwijl de eiken zijpanelen voorzien zijn van prach tig houtsnijwerk. Kijkt u nu zelf eens wat u voor ditzelfde bankstel elders betaalt. Bij Leski koopt u het voor 675, Deze donker mahonie salonkast is geheel afgewerkt met hoog- glanzende, krasvrije polyesterlak; daardoor is het onderhoud zeer eenvoudig (spons en zeem). Voor zien van veel opbergruimte, vi trinekastje en verlichte complete bar. Natuurlijk is ook hier Leski 20 voordeliger dan waar ook, zodat u deze salonkast reeds voor 375,Uw eigendom kunt LEIDEN Haarlemmerstraat 150-154 Tel. 20750. Bankstel Monaco. Luxueus bankstel, bestaande uit royale 3-zitsbank en 2 voortreffelijke fauteuils, voorzien van losse zit- en rugkussens en bekleed met prachtige draion velours. Opvallend mooi afgewerkt met gezellige koordfranje. De normale winkelprijs van dit bankstel bedraagt 1295.— maar bij Leski gewoon 20% voordeliger, dus slechts f 995,—. Beperkt leverbaar in alle modekleuren. leSki DEN HAAG Wagenstraat 123-119-117, (hoek Nwe Molstraat) Tel. 65 65 37.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 8