&2idóe(3ou/ïaMt mmm ABN Spaarbiljet 1970176 Mik uit Oss Magazine op zondagavond en veel meer ontspanning Een uur lang Elvis f100.- groeit naar f155.- in vijf jaaren acht maanden Algemene Bank Nederland PAGINA 2 LEÏDSE COURANT WOENSDAG 6 MEI 1970 ADVERTENTIE Christelijke programpartij liOE langer de van een stembusakkoord tussen de drie Christelijke partijen afkerige A.R.-radicalen proberen duide lijk te maken wat Ai willen, des te meer begint het erop te lijken dat zij op zoek eijn naar de kwadratuur van de cirkel. Het laatstverschenen rapport van de A.R.-bezinningscommissie laat tenminste de indruk achter van een stuk met tegenstrijdigheden. De Anti-Revolutio naire radicalen zien als belangrijkste functie van een confessionele partij de gezamenlijke bezinning op de beginselen van het christelijk handelen, maar tevens gaan ze min of meer ervan uit, dat het program dat vanuit deze basis wordt opgetrokken rtoor vele christenen niet onderschreven zal kunnen worden. Ook wij geloven dat een duidelijk- heidsprogram waarop nauwe program matische samenwerking tussen de drie uhristen-democratisdhe partijen berusten moet, tot verlies van groepen aanhangers bij KYP, AR en CHU leiden zal. Maar dit is toch wel iets anders dan wat de Anti-Revolutionaire radicalen stellen; volgens hen kunnen vele christenen niet reiken tot een program dat als leidraad de beginselen van het christelijk hande len heeft. Een nogal hovaardig stand punt; op die manier kan de „bezinnings- commissie" van de A.R.P. beter gaan praten van verschillende visies op de beginselen van het christelijk bandelen. Vernieuwing JVTET als D*66 en de Politieke Partij 1 Radükalen zetten de radicale Antii- Rev<dutd<mairen zich krachtig af tegen bestaande structuren en begeren ze in de maatschappij een vérgaande vernieu wing. Daarvoor geen kwaad woord; maar het doet wel merkwaardig aan te con stateren hoe het program van de be- zmningscommissie weer geen enkel ver trouwen opbrengt in werkstukken als die van de „Groep van achttien" en om een ander voorbeeld te noemen van de commissie-Steenkamp en de Katholieke Volkspartij. Soms krijgen we de ge dachte dat bij de A.R.-raéicalen niets deugt wat op de steun van 'n grote groep der christen-democratische kiezers zou kunnen rekenen. Daarbij wordt dan ook nog de vreemde tactiek gevolgd dat men het enerzijds in de bestaande confessionele partijen laakt dat ze zich in voorwaartse richting naar deconfessionalisering bewegen, ter wijl anderzijds een banvloek wordt rut- gesproken over „de een of andere con fessionele formule" waaraan de christen democratische partijen bij hun streven •naar samenwerking zouden vasthouden. Onduidelijk begeren lid te zijn van een christelijke programpartij vanuit bezinning op de beginselen van het christelijk handelen; maar met andere partijen (en dan vooral met in de eerste plaats de Katholieke Volkspartij) begeren ze een samenwer king waarvoor voorlopig gelijkgericht heid van politieke wensen voldoende is. De nevengedachte, dat dan later kan worden gestreefd naar gezamenlijke doel einden van verdere strekking en naar overeenstemming qua uitgangspunt doet dan wel een beetje naïef aan. We kunnen ons van sommige radicalen de vrees voorstellen, dat een christen democratisch stembusakkoord, wanneer men te veel aan sleur blijft vastzitten, een „vage middenpartij" worden kan. Maar hoe deze radicalen dan bij hün christelijke programpartij het risico van een andere vaagheid over het hoofd zien, is ons een raadsel. Dan is de P.P.R. dui delijker en meer reëel: die komt er voor uit dat ze met een programmatische doorbraak-nieuwe-stijl al lang tevreden is en is mentaal bereid het etiket „chris telijke programpartij" daarna af te schaffen. Tussenstation" term met bezwaren I^AMERLEDEN Franssen en Van Thyn hebben ontdekt, hoe hun initiatief wetje om bij de benoeming van burge meesters en commissarissen der koningin een recht van aanbeveling in te stéllen toch op veel verzet stuit. Wij hebben tegen zo'n recht geen enkel bezwaar, maar we begrijpen tevens waarom de heren Van Thyn en Franssen vele Kamerleden niet mee krijgen. Ze belijden ten opzichte van hun poli tieke vrienden van de P.v.d.A. nadruk kelijk, dat ze voor rechtstreekse ver kiezing van burgemeester en commis sarissen blijven, maar voorlopig tevre den te zijn met een wetswijziging die hen op een tussenstation brengt. Maar Kamerleden die principiële en/of praktische bezwaren hebben tegen de ge kozen burgemeester e.d., kunnen weinig sympathie hebben voor een maatregel die als halve oplossing bedoeld is. Wanneer ik geen behoefte heb om van Den Haag naar Groningen te gaan om dat ik in Den Haag wil blijven, zal ik me niet gemakkelijk laten overtuigen dat het zo leuk is om naar Amersfoort te gaan, wanneer de man die me poogt te overtuigen erbij vertelt, dat dan de reis naar Groningen in elk geval wat korter geworden zal zijn. „Licht"-kunstenaars naar Montpellier DEN HAAG (ANP) De Nederland se kunstenaars Gerard Col jé, Phil van der Klundert, Ilona Kosa, Guus van Lummel, Lon Pennook, Henk van der Plas en Jan Stolk nemen met een gezamenlijke inzending deel aan de se rie manifestaties onder de naam Oeuf", die van 5 tot en met 19 mei in drie zalen en twee openbare parken 'in het hartje van Montpellier plaats heeft. De Nederlandse inzending heeft geprogrammeerd licht als bindend ele ment. Vanuit een centrale toren zullen verschillende aspecten van diverse ob jecten beurtelings worden uitgelicht. De Nederlandse deelname aan ,,1'OeuF' kon worden gerealiseerd door financiële medewerking van het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. Behalve uit Nederland wordt aan de manifestaties ook deelgenomen door kunstenaars uit Spanje, Italië, Duits land en Frankrijk. De KRO-televisie zendt het amuse mentsprogramma MIK uit vanuit ..De Lievenkamp" in Oss. Aan dit pro gramma werken mee: Drika, Boer Voorthuizen, Wil Tura, De Bumpers en de Boertjes van Buuten onder leiding van Jo Budie. Woensdag KRO Ned. II 19.04 u ZELF DOEN In de rubriek „Zelf doen" wordt aan dacht besteed aan de auto, waarbij de zorg zich voornamelijk zal toespitsen op de met polyesterhars gerepareerde plekken in de carrosserie. Voor de planten- en bloemenliefhebbers komen de plantenbakken aan de orde en tenslotte nog enkele onderwerpen van de beurs „Karwei 70". „Zelf Doen" komt tot stand met medewerking van de ANWB, en de Kon. Ned. Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkun de. Woensdag KRO Ned. H. 20.20 uur. ZOMERPROGRAMMA'S NO S-TELEVISIE (Va a uize om roepcorrespondent HILVERSUM Met ingang van 1 juni a.s. begint voor de N.O.S.-televi- sie het zomerseizoen. Dit houdt in dat een goede oude bekende. Pipo de Clown, de taak van meneer de Uil zal De zondagmiddagprogramma's zullen voor een belangrijk deel bestaan uit bijdragen uit Eurovisielanden. Over het algemeen zullen deze program ma's een ontspannend karakter dra gen. Er zal bijvoorbeeld veel sport in voorkomen. Voorts wordt de indertijd onderbroken serie Afrikaanse verhalen, verteld door Kees Brusse, hervat. De jeugdserie is van de zondagmiddag verplaatst naar de woensdag in de vooravond. Als nieuwe serie is geko- ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) dat te een samengestelde Interest van 8% per jaar! de Inkomstenbelasting verschuift, en dat kan fi9caal voordeel opleveren en bovendien krijgt u, ate u meedoet met het Algemeen Premie Spaar- plan, 'n extra premie, omdat er 5 jaarwisselingen in de spaarperiode vallen elk kantoor van de ABN kan u alle inlichtingen verstrekken over de finan- clële voordelen van het ABN Spaarbiljet 1970/76 U bent welkom bij de Volgende week zaterdag om 19.04 uur krijgt men op de KRO-t.v. een uur Idng de klassieke rocker Elvis.Presley te zien en te horen. Na de aanzet van Bill Haley destijds kwam heupzwaaier El- vis de rock 'n rnü nu ongeveer tien jaar geleden voorgoed vestigen. Oorlog en bevrijding zijn gisteren voor het laatst officieel herdacht. Na 25 jaar deed ook tv. daar weer aan mee in NOS-progTamma's die aan toonden dat wij nn eenmaal sterker zijn in herdenken dan in feestvieren. Dat is een nationale trek, die, het kan niet anders, ook nit de t.v. blijkt. We zagen het in de laatste van de vier documentaires die Jan van Hillo ter gelegenheid van het zilveren be vrijdingsfeest maakte. Opnieuw een voortreffelijk programma dat zich vooral richtte tot de jeugd. Ooggetui gen van de oorlogsverschrikkingen vertelden van toen en hoe ze de feiten van destijds nog steeds beleven. Er waren verhalen bij waar je koud van werd. In het licht hiervan kreeg de warrige discussie die daags tevoren in „Kort Geding" werd gevoerd over de \-raag of anti-autoritaire opvoeding een voortzetting is van de vrijheids strijd van '40'45 haast iets on zede- Richtte Jan van Hillo's „Wij leven nog" zich vooral tot de jeugd, het erop volgende „Anno 1945" was exclu sief voor de ouderen. Het aardige van bet NCRV-programmu „Anno" was o.m. dal de oude wijsjes in moderne versie klonken. Gisteren ging men zo „autentiek" mogelijk te werk. Gevolg: leuke herinnering voor de ouderen, maar een onverteerbaar programma voor deze generatie, dachten we. Des tijds vonden we het enorm als Cees de Lange Tante Nel liet bruinen of de Wama's de TT „versloegen". Een kwarteeuw later was het alleen maar leuk als herinneringsbeeld Beter herdenken dan feestvieren.We merkten het bij de stijlvolle reportage van de plechtigheid 's morgens uit de St.-Laurens in Rotterdam. Daar wer den zinnige dingen gezegd en de bij eenkomst had het karakter van een nationaal evenement, waarbij het goed was dat via t.v. iedereen aanwe zig kon zijn. Maandagavond deed de herhaling van Hans Kox' oratorium „In those days" ons deugd. Omdat ermee bewezen werd dat deze „gelegenheidsmuziek" zich ook bij tweede gehoor als muzi kaal-waardevol laat ondergaan. Bo zen „Puffenstuf", een sprookje waarin zowel poppen als mensen meespelen. „Puffenstuf is de naam van een ge moedelijke draak, die regeert over een fantasie-eiland waar de hoofdper soon van de serie, Jimmy, na een schipbreuk aanspoelt. Jimmy en zijn gouden sprekende fluit beleven hier fantastische avonturen op dit sprook jeseiland, waar bomen praten, bloe men dansen, en dieren zingen. In verband met de vele uitzendingen van wedstrijden om het wereldkam pioenschap voetbal in Mexico zal er in juni op zondagavond geen jeugdserie worden uitgezonden. De hoofdschotel van het zondagavondprogramino wordt een magazine, een informatief programma met een in hoofdzaak ver strooiend karakter. Geen Scala wel informatie In de vooravond zal dan de plaats van „Scala" worden ingenomen door een aantal op zichzelf staande informatie ve programma's, waarin onderwerpen, die vaak ook in „Scala" al aandacht kregen, nader zullen worden belicht, 's Maandags wordt driemaal in de vier weken de documentaire serie de „21ste eeuw" uitgezonden. De vierde week is gereserveerd voor het inter nationaal agrarisch nieuws. Dinsdag kan men kijken naar de par lementaire rubriek „Den Haag van daag" en naar een cultureel program 's Woensdags is er na „Den Haag van daag" de eerder genoemde jeugdserie „Puffenstuf". Donderdags kan men eveneens -door „Den Haag vandaag" weer nieuws over het Binnenhof vernemen. Daarna wordt in „Van gewest tot gewest" aandacht besteed aan de regio. Ten slotte wórden toeristische tips gege- Op vrijdag wisselen de rubrieken „Vrij-uit" en „Première" elkaar om de week af. Laatstgenoemde rubriek houdt zich bezig met films. Zo zullen toelichtingen worden gegeven op speelfilms die de t.v. gaat uitzenden. Het programma „Vrij-Uit" zal infor matie verschaffen over vrijetijdsbeste ding, waarbij de nadruk zal vallen op de eigen creativiteit en op het zelf- ontdekken en zelf-doen. Op de woensdagavond blijft de hoofdfilm ge handhaafd. Een belangrijke nieuwe rubriek op de zondagavond wordt het „Zomeravond magazine". Hierin zullen nieuws, nieiiwtjes en amusement speels door een geweven zijn. Zo zullen mensen, die in het nieuws zijn, voor de camera wordén gehaald, er zal muziek zijn en het in de jaren '30 zeer populaire stripverhaal „Flash Gordon" zal wor den vertoond. Het programma, dat een uur duurt, staat onder eindredactie van Henk Teeuw. NEDERLAND I NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.04 uur- Tob-spion IKOR: l9.::o uur. Kenmerk NOS: 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Pol. uitzending BR 20.30 uur: Uitzending over Feijen- oord vanuit Rotterdam. 20.55 uur: Feijenoord-Celtic (iri de pauze Socutera) 22.45 uur: Journaal NEDERLAND II 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal KRO: 19.04 uur: MIK 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Zelf doen 21.00 uur: De man die Sherlock Holmes was, film 22.40 uur: Journaal TELEAC 22.45 uur: Vamos a ver, 14 23.25 uur: Kosmovisie, 3. NOS: 18.50 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal VPRO: 19.00 uur: Jethro Tuil, film ovef- popzanger 19.30 uur: Mystiek en hekserij 20.00 uur: Journaal 20.10 uur: Tekenfilm De astronauten 20.25 uur: Dagboek van een oproerkraaier NEDERLAND I NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal KRO: 19.04 uur: Piste 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: 'tSchaep met de 5 pooten 21.00 uur: Brandpunt 21.00 uur: Triste tropici, documentaire Uit Brazilië 22.30 uur: Journaal TELEAC: 22.35 uur: Bij leven en welzijn, 16 NEDERLAND II NOS: 18.50 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.00 uur: Studio Sport 19.30 uur: Van gewest tot gewest 21.40 uur: Bonanza 22.30 uur: Riskante Kerk 22.55 uur: Journaal TELEAC: 23.00 uur: Van molecuul tot mens, 16 NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal Journaal TROS: 21.10 uur: De dief van Washington 21.00 uur: Een vreemd stuk Engeland documentaire 21.50 uur: Ben Webster speelt, muziek 22.05 uur: Monoloog Vrouwen alleen IKOR: 22.25 uur: Tot onze diepe droefheid, 4 22.55 uur: Journaal 19.04 uur: Scala AVRO: 19.30 uur: Weivaardigheden 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Documentaire Sahara 21.10 uur: Dutch Swing College 22.10 uur: Vandaag of morgen 23.00 uur: Journaal 23.05 uur: Olympia's ronde Uitzending wes Nu: actualiteiten. NOS: 19.C Kunstbezit. 19.10 Balans '70, re Geen onderdaan maar burger: Klink Klaar zondei nonsens. 19.30 Nieuws. 19.35 Buitenland.' weekoverzicht. 19.45 Stereo: Tango Rumb: Orkest met zangsolisten. 20.10 Licht Instru mentaal trio. 20.30 Stereo: VARA-Dansorkesl en solisten. 20.44 De overval op het Amster- Feyenoord—Celti» damse Bevolkingsregister op 27 maart 1943. Europabekc lezing. 21.20 Stereo: Popmuziek. 21.45 Nou, san Sirosta tssysr dedelingen. 22.43 Actualiteiten. 22.55 Stereo: 23.55-24.1 •lander. 19.50 Uitzending van de 1 Volkspartij. 20.00 Sport-Muzie mpioenen in het lilaan. 22.50 Nieuws. 22.58 muziek, .afgewisseld met Milaan. in het SanSirostadïói De man die Sherlock Holmes was Twee spitsvondige mannetjes, die al lang begrepen hebben dat zij als keu rig in het telefoonboek vermeld staan de privé-detectives geen carrière zul len maken besluiten zich te gaan uit geven als Sherlock Holmes en dr. Wat son. Uitgerekend de politie trapt er in en geeft het duo opdracht de tijdens de Brusselse wereldtentoon stelling gestolen, beroemde Mauritius- zegels, op te sporen. Het duo komt op het spoor van de filosoof Berry die juist overleden is. De detectives stuiten tijdens hun reis van Ivelles op de twee knappe nichten van de filosoof. Behal ve zakelijke problemen die ten nauw ste verband houden met de oplossing van die diefstal doen zich ook enkele liefdesproblemen voor. Ondanks deze complicaties weet 't detectiveduo de ge stolen kostbare zegels op te sporen en de filosoof Berry te ontmaskeren als een gewiekste vervalser. De mededa ders worden gearresteerd maar ook „Holmes" en „Watson" worden voor de rechter gebracht wegens ex-nstige mis leiding Woensdag KRO Ned II 21.00 uur. HILVERSUM I 402 m. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Radiojournaal. 8.20 „Dag met een plaatje" (met o.a. impressies rond Euro pa Cupfinale). 8.50 Morgenwijding. CVK: 9.00 Kerkdienst. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Stereo: Lichte grammofoonplaten. (il.oo-ii.02 Nieuws.) 11.30 Rondom 12: pro- verkeersberichten. 12.30 Sportrevue. 13.00 Nieuws. 13.10 Radiojournaal. 13.30 Stereo: Italiaans belcanto uit de 19e eeuw (gr.). 15.00 id treden. (16.00-16.02 Nieuws.) 17.15 Langs de lijn: sportprogram ma. NCRV: 18.00 Tijd vrij voor muziek in vrije tijd: kerkconcert door gemengd I met actualitei tier. 19.30 Kerkorgelconcert: klassieke en moderne muziek. 20.00 Ferdinand Huyck (slot), seriehoorspel. 20.33 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 21.38 Stereo: klassieke rkestmuziek (gr.) 22.20 Avond verdenking. Nieuws. 18.10 Radiojournaal. zending: 18.20 Uitzending van de Boeren Partij. AVRO: 18.30 Voor onderweg en thuis: gevarieerd programma met verkeer- slnformastie. (18.55-19.00 Voor de kinderen.) 19.30 Nieuws. IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens eri Bijbel: radiocateche- klassieke muziek. 21.25 Achterdocht"; spel (herh. van 14 4.1966). 22.30 Nieuws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radiojournaal. 22.55 Tout „toLinformatie! programma uit Parijs. muziekprc HILVERSUM Nieuws. 8.1 9.15 Stereo!' ziek (gr.) Stereo: Badinerie: klassieke ate: klassieke gewijde 14.02 Holster: pop- e ntrymuziek. (15.00 Nieuws.) 16.00 Nieuw popmagazine. 17.i Nieuws. 12.03 Gevarieerde r uws, weerbericht, mededelingen, dag- SOS-berichten voor de schip- Eucharistieviering, oicieo: Lichte grammofoon muziek. 11.55 Mededelingen. NCRV: 12.00 Los-Vast. gevarieerd programma. (12.26 Me dedelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 12,40 Hler en Nu: actualiteiten). 14.00 Stereo: The Kilima Hawaiians Show. 14.30 Stereo: Nederlands Blazersensemble- klassieke muziek (gr.) 15.00 Flitsen van 15.30 Meer over minder: nsen en dingen die min- bondsdagen. NOS: Belcantoconcert. 15.50 Pianomuziek Amusementsmuziek. 17.00 Nieuws. 17.11 Belgische componisten. iws). 23.40-23.45 Niet vendien: visueel was Fred Bosman heel wat boeiender dan in zijn regi stratie van het „Feestconcert" dat gis teren op de buis kwam. De grootste t.v.-verrasaing van de af gelopen twee t.v.-dagen vonden we overigens de opvoering van Eduard Vetermans' „Oranjehotel". We hebben het destijds niet gezien en we vrees den het ergste. Omdat een eigentijds, dus hevig-geëngageerd. verzetsstuk haast moet uitlopen in één brok pate- tiek. We herinneren aan de verzets poëzie zoals die klonk als begeleiding van de film „Leger van gehouwen steen" die eerder op de avond ver toond werd. Het wonderlijke bij .jOranjehotel" was dat die patetiek nagenoeg ontbrak. Dat de moeilijke materie, waarbij heel veel leiten werden samengebald (extra moeilijk omdat er alleen man nen-rollen waren), werd gedramati seerd op erg vakkundige wijze, o.m. door het element „humor" een ruime plaats te geven. Dat Vetermans' intenties zo gaaf overkwamen is uiteraard vooral te danken aan regisseur Bob Löwenstein. Maar ook aan de voortreffelijke be zetting die over de gehele linie goed werk leverde. Speciale lof voor Joop Doderer, man die lijdt aan zijn Swie- bertje-imago, en daar gaandeweg he lemaal vrij van kwam. Vg. Internationaal spectrum: oude. moderne en de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.). (11.00-11.02 Nieuws). 11.30 Harprecltal: klas- richten. NOS: 12.00 Olympia's Ronde van Nederland: voorbeschouwing. 12.05 Blik op wikkelingshulp. Overheidsvoorlichting: 12.30 Uitzending voor de landbouw. NOS: 12.40 Stereo: Lichte muziek (gr.). 12.50 Recht en Actualiteiten. 13.20 Stereo: Klassiek muziek (gr.). E.O.: 14.00 Ruimte: Radio-magazine: 1. Zingend getuigen: Veelgevraagde ceestellj- achte. Tussen 18.45 en 19.30 NOS. Olympia's Ronde van Nederland. 19.30 >epka- Prettig Weekend: licht i gramma. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 m KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie klassieke muziek (gr.). (7.30 Nieuwss, 7.32 Actualiteiten, 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nieuws). 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de hutsvrouw. <9.00 Gymnastiek voor de huis vrouw). 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo; Auba de: klassieke muziek (opn.) 11.00 Nieuws. Stereo-*0 Van 2 twIJn"'55 Medebelineen.12,00 ma. (12.22 Wij van het lan^H.M tuinbouw; 12.30 Mededeliner Nieuws. 12.41 Actualiteiten; 12.00-12.05 maar14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: ingsoliste. TROS: 14.55 (opn.). 16.00 Nieuws. 16.03 Disco-drive-in. 17.15 Sportkompas. 17.45 Actualiteiten. NCRV. 18.00 Stereo: Lichte koorzang (gr.). 8.19 Uitzending van de Anti-Revolutionaire Partij.19.30 Nieuws. 18.41 Hier en Nu: actua liteitenprogramma. 19.00 Wereldpanorama. >agde^gewijde^muziek (gr. 9.40 Zingen met Cecilia: Hl 05 Hervormd wordt hervormd: vra- i de algemene kerk- platenprogramma. 20.55 Requiem voor The- resienstadt, hoorspel. TROS: 22.00 Opna me.5 tellen na nu: Zanggroep de Swingle Singers. 22.30 Nieuws. 22.40 Tsjies plies: amusementsprogramma. 23.15 Atereo: Toontje later: lichte muziek. 23.45 Actuali- Nieuws.) NOS: 11.00 Nieuws. 11.03 De l Meurders Show. VPRO: 12.00 Nieuws. 12.03 Top-30 (13.00 Nieuws). TROS: 14.00 Nieuws 14.03 Suzie Cream Cheese. AVRO: 15.00 N'euws. 15.03 Muziek Boetiek. «6.00 Nieuws.) 17.00 Nieuws. 17.02 Radiojournaal. 17.05-18.00 Zingende Bougie: gevarieerd platenpro- gramma voor automobilisten. BRUSSEL 324 m (Nederlandse uitzending 77 12,00 12 03 Gevarieerde muziek". (12.40-12.48 Weerbericht, mededelingen cn SOS-berichten voor de schippers). 12.55 Bui tenlands persoverzicht. 12.00 Nieuws, weerbe richt. dagklapper, mededelingen en SOS- berichten voor de schippers. 13.20 Tafelmu- ziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Symfonische mu- m?"00 Nieuws- 15 03 Amusementsmuziek. 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Roe meense volksmuziek. 16.30 Volksmuziek uit de Balkan. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Jazzmuziek. 18.00 Nieuws. 18.03 Popmuziek voor de soldaten 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Grammo- foonmuziek. 18.35 Wegwijs wezen. 18.40 Lichte muziek. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwen- ken. 18.55 Lichte muziek. 19.00 Nieuws, weerbericht, actualiteiten en Het weer bij ons. 19.40 Oude muziek. 20.00 Gevarieerde muziek. 21.00 Gevarieerde programma. 21.45 Periodiek-kroniek. 22.00 Nieuws en berich ten. 22.20 Kleinkunstkroniek 23.00 Nieuws. 23.15 Tekten en liederen. 23.40-23.45

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2