LUB verdwijnt door intrekking subsidie Scapino danste weer voor de jeugd Cursisten Creatief Centrum tonen werk Feestelijke receptie veertigjarige OGAY Groen-Wit had fijne avond met toneelgroep „Docorum" Meer dan 100 leden van de LGB behaalden zwemdiploma Leidse agenda MARKTEN MAANDAG 20 APRIL 1970 DE LEIDSE COURANT Vele illegale kijkers bij stockcarraces LEIDEN Vanaf donderdag a.s. zijn onder meer in de Leidse bioscopen beelden te zien van de stockcarwedstry- den, welke gistermidag voor de tweede keer dit seizoen op het terrein achter de Groenoordhal werden verreden. De be langstelling was minder dan de vorige keer, maar in totaal trok het spectacu laire evenement toch nog bijna 3000 toeschouwers. Ook het aantal toeschou wers, dat illegaal de wedstrijden, waar aan in totaal 26 rijders deelnamen, volgde, was vrij aanzienlijk, (zie de fo to's). Winnaar werd na zes manches W. Reijerkerk uit Zevenhoven. H. Stra- ver uit Papendrecht eindigde met een opgevoerde Oldsmobile Special op de tweede plaats. De Franse kampioen Pierre Colpea uit Lille eindigde op de vierde plaats, achter Jaap v. d. Ende uit Poeldijk, die de derde plaats voor zich opeiste. Opiniërende bijlage in „Acta"? Kosten verhoogd en aantal abonnees gedaald LEIDEN (Anp) De curatoren de Leidse Universiteit zullen het Leidse Universteitsblad (LUB), niet langer sub sidiëren. Dit betekent de doodsteek voor het zieltogende „LUB", waarvan ver- moedeiyk nog v(Jf nummers verschijnen. De startsubsidie van 24.000,- twee jaar geleden door curatoren aan het „LUB" verleend, is opgesoupeerd. Kostenverhogingen en het teruglopend aantal abr»pnee8 werkten in de hand, dat men sleents twee jaar toekwam met de mbsldie, die verstrekt was voor een pe- i drie Jaar. het hing al lang in de lucht, dat [oren niet nog eens een subsidie zouden [erstrekken. Het als Jinks" aangemerk te „LUB" viel bij sommige universitaire kringen niet in goede aarde. Overwogen wordt thans, of bij „Acta et Agenda", het offioiële mededelingenblad van de universiteit, een opiniërend gedeelte kan worden ingevoegd als universitaire dis cussiemogelijkheid. Idee van raadslid Ook visitekaartjes voor Leidse politie LEIDEN Het raadslid J. A. van der Horst (P.v.d.A.) heeft b. en w. enkele vragen gesteld. Hy oppert het idee om de ambtenaren van politie kaartjes met .naam en rang te laten uitreiken als zy iemand een waarschuwing of een proces verbaal geven. Dit in navolging van Rot terdam, Alphen en Gouda. Ook vraagt hij het college of men voelt voor een spreekuur waarop het publiek klachten en wensen met de po litiefunctionarissen kan bespreken. Dit alles ter verbetering van de verstand houding tussen politie en publiek. SV vindt beslissing van curatoren vreemd LEIDEN De Algemene Leidse Stu dentenvereniging heeft een persverkla ring uitgegeven naar aanleiding van dc weigering van de curatoren van de Leidse Ryksunlversiteit om niet mee te werken aan een financiële sanering van het Leids Universiteitsblad (LUB). De ALSV zegt de beslissing van de cura toren nogal merkwaardig te vinden, omdat ze wel de krantjes, die bij alle faculteiten en subfaculteiten worden op gericht, steunen". De ALSV spreekt de verwachting uit, dat de. dreigende ophef fing van het LUB nog wel de nodige beroering zal wekken. LEIDEN Door de goede zorgen van de Leidse Jeugd Actie heef het Scapino- ballet, dat in Leiden al heel wat passen op de Bühne heeft gezet en daarmee heel wat goodwill by de jeugd heeft ge oogst, weer een voorstelling kunnen geven in de oude schouwburg aan de Oude Vest. De zaal was ditmaal niet zo goed bezet als by voorgaande keren, maar de kwalieit van de dansnummers had hieronder niet te ïyden. Geïntroduceerd door Scapino zelf als eltyd in de persoon van Ton de Graaf verscheen het ensemble in het attrac tieve en befaamde ballet uit de tweede acte van Coppelia, een meesterwerk van Léon Delibes De poppendokter werd voor deze gelegenheid weer fiks by de is genomen. Solist Wim Bender was poppendokter en Mary Siege danste het dorpsmeisje. Willy Roemers was de derde solist. Heel leerzaam en verrykend voor het folkloristisch inzicht was een nummer van geheel ander karakter: Het Verlo ren Sjaaltje, geïnspireerd op Macedo nische volskdansen. Danseressen en dan sers hadden hierin volop de gelegenheid het verschil te laten zien tussen het klas- iek ballet en de moderne vormgeving die op de jazz is gebaseerd. Het sprak de jeugd uitstekend aan, gelet op het enthousiasme by het begeleidend rit misch geklap. Het Carnaval der dieren, op muziek gezet door Camilla Caint-Saëns, besloot de voorstelling spectaculair. De kinderen heken him ogen uit op alle capriolen Van de dansende dieren, die, in alle soor ten vertegenwoordigd waren. Scapino loekte opnieuw met overtuigende dans kunst veel succes. VOORSCHOTEN De tentoonstelling van werkstukken gemaakt door de cur sisten van het Voorschotense Creatieve Centrum had dit weekeinde over de belang stelling niet te klagen. Menig Voorschotenaar nam de moeite om naar de Molen- laan te gaan, alwaar in het cenrum twee zaaltjes en een hal waren getooid met wandkleden, tekeningen, boetseerwerkjes, sculptures, sieraden Zwart-witte objecten trekken de aandacht Het waren de werkstukken van de cur sisten, die door deze tentoonstelling dui delijk maakten dat er met plezier en met vaardigheid creatief gewerkt wordt in de vrije tijd. Zelfs het werk van de aller jongsten - gipsfiguren, kleine ijzerdraad- sculptures - belooft wat voor de toe komst. Van de volwassen cursisten hin gen o.a. fraaie wandkleden, gevlochten, geknoopt of geborduurd. Grote zwart-witte objecten trokken eens direkt de aandacht. Het Creatief Centrum telt ongeveer 250 cursisten, die allen begeleid worden door deskundigen en zo tot goede resultaten komen. De Schoolbestuur wil grond kopen van Zoeterwoude ZOETERWOUDE Het bestuur van de Stichting R.K. Scholen heeft aan het gemeentebestuur verzocht gelden be schikbaar te willen stellen voor de ver werving van de grond waarop de buiten speelplaats van het gymnastieklokaal aan de Schenkelweg is gerealiseerd. Door het toenmalige Kerk (School) be stuur van de parochie Sint-Jan's Ont hoofding is destyds nameUjk een verzoek aan de raad om medewerking gedaan, dat zich beperkte tot de bouw van een gymnastieklokaal waarbij is verzuimd de grond voor de buitenspeelplaats daar bij te betrekken. Het bestuur van de Stichting wenst de grond thans in eigen dom te verwerven, mede i.v.m. de ver wezenlijking van een noodlokaal hierop. B. en w. zijn van oordeel dat dit onder de werking van art. 72 van de Lager Onderwijswet valt en adviseren de raad de gevraagde medewerking te verlenen, besluit de raad erover. Winst voor Meerburg in tweekamp ZOETERWOUDE Gistermiddag tra den een tachtigtal dames aan van de gymnastiekverenigingen Meefrburg en Teylingen, voor een sportief turngevecht. De jury bestond uit verschillende deskun digen, die de turnsters beoordeelden aan de hand van vaardigheidsproeven Meer burg won tenslotte met een ruime voor sprong. De heer J. Borsboom van het schoolbestuur van Meerburg reikte de pryzen uit. De voorzitter van Teylingen sprak de wens uit dat in de komende jaren nog meer deze tweekamp nog vele malen gehouden zou worden. De uitsla gen zijn als volgt: Meisjes 8 en 9 jaar: 2104 (Teylingen; 2205 (Meerburg; meis jes 10 en 11 jaar 222.6; 236.3; meisjes B 12 - 16 jaar 165.0; 169.3; meisjes A 12 - 16 jaar 170.5; 170.5; dames 110.0; 112.6. LEIDEN Aan de Rijksuniversiteit zijn geslaagd voor doet. ex. Japanse taal- en letterkunde D. Bins (Zwolle) kand. ex. N.W. Sociologie H. S. van Eyk (Leiden). tentoonstelling was met zorg ingericht. In verband met uitbreiding van de akti- viteiten van het Creatief Centrum wordt het Algemeen Bestuur van de Stichting aangevuld. Ieder, die belangstelling heeft voor de Stichting en zich daadwerkelyk wil nzetten deze uitbreidng mede tot stand te brengen, kan zich ln verbinding stellen met de secretaris van de Stich ting, de heer A. Koedam, p.a. gemeente huis, Voorschoten. Dressuurwedstrijd Mej. Geertsema met Arabal eindigde als eerste VOORSCHOTEN Een wedstrydsel- zoen, waarvan jeugd en ouderen door een groot aantal geanimeerde rul ter evenementen aan hun trekken kwamen, werd door de senioren zaterdagavond in Manege Van Zeist te Voorschoten op goede wyze afgesloten met onderlinge dressuurwedstryden om de H easing- wisselbeker. Ondanks het gevorderde jaargetyde had zich voor deze dressuurproef een groot aantal deelnemers Ingeschreven, die door een veelvoud van belangstellen den werden gevolgd. De aanblik van veel paarden, zeer ge- variëerd in type en karakter, is op zichzelfd voor de liefhebber een wel daad. De heer Van Dien, ditmaal ge assisteerd door mevrouw Tijssen, ju reerde. Gereden werd in twee groepen: A-minder gevorderden en B-gevorder den. De B-proef werd als laatste van allen „hors concours" gereden door de heer Van Zeist met Toleranz. Tydens een samenzijn in het restaurant van de Sporthal „De vliethorst" werd de prysuitreiking verricht. De uitslag van groep A was: 1. mej. Geertsema met Arabei; 2. mevrouw Zeeman met Sza-Sza; 3. Ir. Hermans met Patachou; 4. mejuffrouw Thesing met Marcus; 5. mejuffrouw De Haas met Regina. De uitslag van groep B was: 1. drs. Louwman met Olivier; 2. mevr. Nieburg met Arabei; 3. de heer Visser met Dorette; 4. mej. Bruinsma met Re gina; 5. Ir. Van Zanten met Regina. Mela Geertsema en drs. Louwman mochten uit handen van de heer A. Hessing de wisselbekers in ontvangst Zoeterwoudse raad wil reglementen wijzigen ZOETERWOUDE Het reglement van orde voor de vergaderingen van de ge meenteraad dateert van 1925 en werd gewyzigd by besluiten van 1962 en '63. Teneinde dit reglement aan te passen de omstandigheden van vandaag, komt het b. en w. gewenst voor dit op- n te redigeren. Voorgesteld wordt daarom 'n raadscommissie te benoemen drie personen voor het vervaardigen i een nieuw reglement van orde. ZOETERWOUDE - De vorige week gehouden Slmavi-collecte heeft 277,- opgebracht. Zili'eren medaille voor G. Gaykema LEIDEN. Burgemeester Van der Willigen heeft vanmorgen In zyn kamer ten stadhulze de zil veren ere-medaHle verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uit gereikt aan de heer G. Gaykema. Vandaag herdenkt de heer Gay kema het feit, dat hij 40 jaar ge leden in dienst trad van de gem. Leiden. De heer Gaykema trad op 5 dec. 1928 in dienst van het Acade misch Ziekenhuis te Leiden als administratieve hulpkracht. Hij bleef aldaar werkzaam tot 1 paril 1931; per die datuin kwam hy in losse dienst bij deze gemeente en werd ingeschakeld bij het vele (en nog achterstallige) werk dat was ontstaan door de stad huisbrand in 1929. Met ingang van 15 augusus 1932 werd hy aange steld by de afdeling steunverle ning van de Gemeenteiyke Soci ale Dienst en per 1 januari 1950 by de Volkscredietbank (sedert 1955 Dienst Kasbeheer en Kre dietwezen). Hy is vanaf 1 janu ari 1965 werkzaam in de rang van administratief ambtenaar A. Zoeterwouds archief komt in Huize Emmaus ZOETERWOUDE Reeds geruime tyd bestaat er behoefte aan uitbreiding van de gemeenteiyke archiefruimte. De ge dachten gingen daarby naar een niet gebruikte kelderruimte onder het ge bouw van het bejaardencentrum „Huize Emmaus". Deze ruimte ls bezichtigd door de provinciale inspecteur voor het archiefwezen, dr. De Gouw, de gemeen tesecretaris en de waarnm. gemeente- architect. Men is tot de conclusie gekomen, dat de ruimte door het treffen van enige voorzieningen geschikt zou zyn te ma ken voor de berging van een gedeelte van het archief der gemeente. Genoemde voorzieningen dienen te zyn: 1. het aanbrengen van een brandvrye deur; 2. het aanbrengen van meer lichtpunten en het verplaatsen van de lichtschakelaar naar bulten de ruimte; 3. het aanbrengen van een vaste vloer bedekking, in vloeibare vorm aan te brengen, op het niet door archiefrekken ingenomen deel van de keldervloer. Het bestuur van de R.K. Stichting Huize Emmaus is bereid de ruimte te willen verhuren voor 500,- per jaar. Het col lege stelt de raad a-s. donderdag voor een overeenkomst aan te gaan en te vens een krediet van 4.500,- beschik baar te stellen voor de te treffen voor zieningen. OEGSTGEEST De Oegstgcester Gymnastiek en Atletiekver. „ÓGAV" bestaat 40 jaar. De feestelijkheden wer den zaterdagmiddag jl. in^e'uid met een feesteiyke receptie in „Het Witte Huis" te Oegstgeest waar velen uit de sport wereld het bestuur kwamen gelukwensen Zo o.m. de echtgenote van burgemeester Jhr. T. A. J. van Eysinge, erevoorzitster van de vereniging. De voorzitter van het kringbestuur KNVG Leiden en Omstre ken, de heer De Geus sprak het recipië- rende bestuur onder hartelyke bewoor dingen toe: „Voor de jongeren van 13 tot 18 Jaar, een moeilijke leeftyd, zal naar een vorm van lichamelijke opvoeding gezocht worden the hen aanspreekt.'' dus de heer De Geus. Namens de jubileumcommissie bood mevr. V. E. van der Werf-Bolta het be stuur een prachtig nieuw vaandel aa met vermelding „O.G.A.V. 19301970' Een geschenk dat gerealiseerd werd uit een zogenaamde prikkaartenaktie welke door de leden gehouden is. Later op de middag kwamen de beide wethouders, M. v.d. Voet en J. J. Thorn hun opwachting maken. Wethouder Van der Voet (sportzaken) noemde het 40-jarig bestaan „een myi- paal die in Oegstgeest niet onopgemerkt voorby gaat. Ik wil u echter in het bij zonder complimenteren met de zorg die U aan de dag legt voor de jeugd LEIDEN De festiviteiten rondom het vijftigjarig bestaan heeft Groen-Wlt terdagavond afgesloten met een toneel avond met bal na in het St. Antonius- clubhuls. Le LBF-toneelgroep „Decorum' presenteerde „Gasten ln eigen huls", eer klucht in drie bedrijven door D. vai Maasland. De Groen-Witters hebben zich met het stuk kosteiyk geamuseerd. Het ging over de familie Boot, die op het punt staat te emigreren. Den dag voor de afreis echter neemt de familie Kever haar intrek in het huis van d< familie Boot. Dat heeft allerlei kolde rieke situaties tot gevolg. Het wordt bovendien nog doldriester als opa Boot niet tydig komt. opdagen, waardoor de naar het tweede vaderland nog een LEIDEN De heer W. M. v. Kampen hout heeft van de week by tientallen leden van de Liedse Golfbrekers het zwemexamen afgenomen. Slechts twee kandidaten zakten. De geslaagden zyn: Diploma A (meisjes): Maria ter Beek, Loes Berding, Miriam v. d. Berg, Frisca Bik. Eva Boon, Karin v. Dam, Gitta v. Dorp, Pamela v. Gestel, Gitta de Groot, Gijsbertha Harteveld, Tineke de Jong, Saskia Knotter, Margot Kokke, Agnes Kouwenberg, Alida v. Maanen, Grardi v. d. Mey. Yvonne v. Oost, Cecil Paardekooper, Karin v. Rijn, Ellen Sand- berg, Alet Spierenburg, Cora Staats, El len Wensveen, Caria Westerbeek, Ma rieke v. d. Wiel, Marian Wijgert, Mar- greet Zandvliet, Carla v. d. Poel, Jolan- da Zoet, Trüus Broers, Wilma v. d. Maat, Jolanda Wolters, Nicole Iekenrood, Ka rin v. d. Swart. Jongens: Wilbert de Boer, Remi v. Dommelen, Marco Flanderhym, André v. Haasteren, Adri v. d. Ham, Roel de Heer, Robert Kuiters, Loman Leefmans, Frans Mensonides, Paul Mon- tanus, Robby Pikaar, Sankar Ganapa- thy, Rini v. Staveren, Peter v. Duin, Henk-Jan Vroom, Johan Weima, Jeroen Wolda, Gerard Zweere, Denni Douwen, Richard de Jeu, Leo v. d. Poel, Adri de Winter Edwin Plomp. Diploma B (meisjes): Marian Ammer- laan, Rini Ammerlaan, Carla v. d. Bosch, Marjo Braskere, Elly Burgerhout, Mar- gret Caspers, Annemiek Coremans, Ine ke Coremans, Caroline v. Dam, Thea Goeman, Allique Goudriaan, Meryam Goudriaan, Mnoique v. d. Ing, Tessa de Jong, Marjolein Kampsteeg, Loesje Lam- boo, Mieke v. Leeuwen, Helmi Luiten, Susanna v. d. .Pluym, Annemiek v. Ryn, LEIDEN - Vrijdagmiddag is uit het Carla Verhoogt, Paola Zandbergen, Ja- kantoor van een type-instituut aan het coba Zwetsloot, Jeanette Vonk, Monique Steenschuur, 1700 gulden gestolen. Het v. Weten. Marion v.d. Wiel. Paula v.d. geldkistje waarin zich het geld bevond, Huls, Marion Seriier, Cindy Boogmans. stond onbeheerd in een bureaulade- ter- Jongens: Jacky Boogmans, Wim v. d. wyi het personeel aan het lunchen was. Bosch, Roland v.d. Drift, Rob v. Geyn, Jos v. d. Kolk, Renee v. Leeuwen, Drik- Willem v. Maanen, Peter Paauw, Eric Perryn, Robert de Jong, John Roelle- ven, Perry Stiebing, Martin Vreeburg, Terry v.d. Zijden, Henk Wit. MAANDAG 20 APRIL Eigenzorg: vergadering COVS, 20.00 u. Grote Burcht: feestavond 12-Jarig be staan Kappers Patroonsbond, 19.45 uur. Kleine Burcht: feestavond 60-Jarig be staan R.K. Bond van Personeel Agrari sche Voedings- en Genotmiddelenindus trie, 20.00 uur. DINSDAG 21 APRIL Stadsgehoorzaal: Concert Residentie Orkest. Solist: Theo Olof, 20.00 uur. Pieterkerkstraat 1:# Leidse Assurantie Club. Weth. Piena „Toekomstbeeld van Leiden", 20.00 uur. Ambachtschool Haagweg: VOLA „De Leidse Hofjes", 20.00 uur. St. Antoniusclubhuls NKV Propagan- da-avond, 20 uur. WOENSDAG 22 APRIL Kleine Burcht: Sted. R.K. Vrouwenbe weging. Dr. Postel spreekt over hart- en vaatziekten, 20.00 uur. Steenschuur 6: jaarvergadering Nederl. Ver. van Suikerzieken, 20.00 uur. DONDERDAG 23 APRIL Antonlus Clubhuls: R.K. Bond van Be- Jaarden en Gepensioneerden. Toneel avond. ,,De Familie Schelvis", 19.30 uur. Lakenhal: K. en O. Hedendaagse mu ziek, 20.0 Ouur. Schouwburg: „De Jantjes", 20.00 uur. ging. Congresdag. VRIJDAG 24 APRIL Schouwburg: „De Jantjes", 20:00 uur. Lichtfabrieken, 20. week moet worden uitgesteld. Er komt enigszins licht in de zaak als in lotery een kwart ton wordt gewonnen Mony Boot en Rob Kever elkaar wel aardig begnnen te vinden. Het slot laat zich gemakkeiyk raden. De twee vinden elkaar en van emigreren komt niets meer. Voor Aat v. d. Pluym, Ans Kom pier, Jany Leiderlmeyer, Theo v. Nie- kerk, Janny v. d. Pluym, Loek Ouwer- kerk, Rinus Rozier had men een welge meend, langdurig applaus over. Tot ln de kleine uurtjes werd daarna nog ge danst op de muziek van „Het trio Muuze". Knappe zege Levensschool LEIDEN Vrydagmorgen vond in het gemeenteiyke gymnastieklokaal aan de 2e Haverstraat een volleybalwedstrijd plaats tussen het vormingscentrum uit Pynacker en het team van de Vrjjdag- morgengroep van de Levensschool. De beide eerste sets werden door de gasten uit Pynacker met 9-15 gewonnen, maar het Leidse team kwam terug en dank zij een juiste inzet en technisch goed spel met name van Gijs Groene- woud en Herman Giele werden de volgende drie sets met 15-9, 15-4 en 15-12 gewonnen, zodat de einduitslag 3-2 in het voordeel besliste van het team van de Levenssthool. ROTTERDAM 20 april Vee Aanvoer totaal 1487, slachtrunderen 1094, varkens 393, slachtrunderen 550- 580, 465-520, 410-445, 380-405, varkens 257-262, 252-257, 247-252; stieren: 450- 505, worstkoelen 370-385, slachtzeugen 215-225, zware varkens 225-240, slacht runderen: kleiner, traag, hoger; var kens: ruimer, vlug, fyne varkens: lager, slachtzeugen nauwelijks prijshoudend; enkele prima's boven 'notering. AMSTERDAM, 20 april. Vee Aan voer 174 runderen, 4.00-5.50, handel vlot- duur; 69 varkens, 3.22-3.26, lager. KATWIJK A.D. RIJN, 18 april - Groente: Waspeen per kist: A I 4.20-6.10; A n 2.80-4.60; B I 7.90-9.20; C I 3.40-3.90; C II 2.00-2.50; radijs per bos 37; aanvoer was peen 159.000 kg. LEIDEN, 20 april - GROENTE - An dijvie 42-106, snybonen 4.90-5.70, kroten kroten gekookt 50, postelein 80-153, prei 19-50, rabarber 90-102, spinazie 14 stoofsla 50-54. komkommers 26-65, champignons 2.75-3.25. Tomaten A 11.60 •12.10, B 15.20-15.50, C 11.00-1150, CC 8.80-9.30, uien Plcklers 14, drielingen 27-41, middelgrof 56-78, witlof 87-140, Stadsgehoorzaal: jaarvergadering Ned. sla 14-20, peterselie 6-12, raapstelen 1z- Bond van gepensioneerden, 14.30 uur. 20, radijs 12-53, seldery 6-12. het werk waar U zich belangeloos voor geeft." De vice-voorzitster mevr. De Booy-Gee- selaar, die de plaats innaiji van voorzit ter A. G. de Kier welke door ziekte aan het bed is gekluisterd, bedankte de heer Van der Voet voor die welgemeende woorden. Tot besluit bood 't bestuur van O.G.A.V. bestaande uit vice-voorzitster mevr. De Rooy-Gesselaar; penningmeester P. van Vliet; secr. mevr. A. Ravelli-Witmans; 2e secr. mevr. C. Polstra v. Leeuwen en 2e penningm. mevr. Schouten alsmede de algemeen adjunct de heer Jansen het jubileumcomité een aantal fraaie glazen aan kompleet met een flesje met geest rijk vocht. Zaterdag a.s. wordt een grote sport- demonstratie gegeven in de Sporthal aan de Apollolaan. Aanvang 20.00 uur. Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Johannes C., z.v. J. C. van Amsterdam en J. G. Triest; Angelina S. P. J., d.v. H. Knol en A. S. P. de Graaf; Maria G. C., d.v. J. C. van Velzen en G. M. van der Veer; Ronnie H., z.v. A. Koren en W. van Egmond; Martha W., d.v. S. Groeneveld en N. van der Perk; Franciscus F., z.v. F. P. Rensen en F. M. Hamers; Johanna A„ d.v. C. P. Splinter en J. W. P. Hooge- veen; Marco, d.v. D. Langbroek en Y. J. M. van Hemert; Nicolaas T. P., z.v. P. W. Bakker en M. M. J. Steenvoorden; Rebekka K. I., d.v. C. H. van Garderen en G. Schoneveld; Natascha M. M. A., d.v. K. J. Mascle en J. M. A. Habers; Bart, z.v. L. Windhorst en J. Schyf; Frank, z.v. C. J. Oostenbrug en J. W. Veltkamp. Gehuwd: A. A. M. de Groot en D. C. Bolster; W. de Haas en E. Walraven; O. de Laaf en M. F. Graafland; T. F. M. Steinebach en H. M. Meijer; J. P. War nar en I. S. L. Kop; J. H. de Bruin en S. Flippo; M. van Ark en A. C. Padding. Overleden: J. D. Menses, man; H. W. M. Neuteboom, echtgenote van A. C. Teleng; G. J. van Erk, man; C. G. van Doorn, echtgenote van F. van Proosdy; C. Kanbier, man; G. Nievaart, man. Ondertrouwd: C. P. J. A. de Winter en M. Roelandse, C. Vonk en M. C. Spring in 't Veld; J. N. J. van der Werf en G. P. van Kordelaar; C. A. van Lierop en L. C. Tjong-A-Hung; B. A. van der Weyden en C. van den) Hoed; W. H. Kromhout en J. C. Hes; M. S. de Jong en C. van Steenwyk; C. Padding en J. M. Volkers; A. P. Bol en P. C. de I'Eclu- se; E. G. J. M. Bus en R. F. T. de Faber; M. H. Veilbrief en Q. M. van Egmond; H. A. Borreman en W. I. Petit; J. Lan- gezaal en C. J. G. Pol; R. van der Neut en B. Langeveld; A. J. Buys en J. E. Koet; C. van Dorst en M. J. Bredeveld; C. J. L. M. Meijer en L. Y. órobbe; J. van Gyn en C. A. Roeterink; J. C. Haak en J. C. de Putter; N. de Hart en D. M. Bos; R. Hohfeld en C. L. Stoutjesdyk; E. E. de Lange en F. Döbken; G. van Locghem en M. Pasman; W. F. Meijer en L. G. A. te Mey; J. A. J. Vink en G. A. M. Heuzen; J. G. Zondervan en A. M. Katz. OEGSTGEEST Geboren: Jeanette A. d.v. J. Kramer en M. Hensel; Zeno H. z.v. J. J. S. Busscher en M. Drost; Esther M. d.v. R. A. L. Loppé en A. C. varn Egmond; Collin A. z.v. C. T. Maas en M. C. Po- >ane; Brigitte C. F. d.v. G. W. van Delft en E. M. Sloos; Gezlna d.v. N. van der Horst en A. van den Top; Charlotte E. d.v. R. A. de Boer en B. E. Svantesson; Wijbrand K. z.v. F. B. Lammes en M. Scheijgrond. Ondertrouwd: P. M. Glasbergen en A. P. Lubbe. Getrouwd: W. H. M. W. wam den Berg en E. P. Borst: W. J. van Elk en H. Ber- telkamp; J. G. M. Knynenburg en A. M. Faay; A. van der Ben en A. R. E. Sonne- ville; C. Hoorn en C. Janssen; W. Ter- morshuizen en J. C. Hofstra; C. P. M. Moerkerk en C. H. Vreeken; A. Badel en M. Hendrikse; L. W. Steensma en A. H. Groen. Overleden: H. C. M. Tempelman w.v. B. A. Clemens. Gemeentraadsagenda VOORSCHOTEN De gemeenteraad van Voorschoten komt vrydagavond om 8 uur byeen. De agenda vermeldt o.a.: voorstellen van b. en w. inzake deel name aan het opstellen van een ver- keers- en vervoersplan voor de Leidse agglomeratie; tot het voeren van ver weer tegen de door de heer J. W. do Jong Ingediende schade-claim van f 10 duizend in verband met het verslepen een woonschip; tot het nemen van besluit ex. art. 21 voor gronden ge legen ten noordwesten van de spoorbaan tot het opspuiten van gronden in het complex Vlietwyk m en tot het nemen van een aantal onderwijsvoorzieningen.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3