172.- H.V.V.-DEN HAAG 8-Daagse vakanties antenne 9e£cidóeGoti^a/nt Feijenoord en Ajax in Video v.a. MARY DORNA Julia's Time Trip Kopduel met HVV fflM Tweede Wereldoorlog Sport op tv en radio ,De Stola" Mouloudji in Cabaretaria ss srmt iPSfra NS-Lente- tochten PAGINA 2 DE LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 APRIL 197« Antwoord dat nog vaag moet blijven WEINIG origineel maar wel pikant is het om een maand na de Statenver kiezingen en een jaar vóór de parle mentsverkiezingen van 1971 leidende politici de vraag re stellen wat ze terzake van kabinetsformatie denken over sa menwerking met de een of andere partij. Meestal zijn dit vragen die niet ge steld worden om uit het antwoord lezers, kijkers en luisteraars betrouwbare voor lichting te geven; dikwijls immers val len die antwoorder: zo uit. dat ze alleen maar beschouwd kunnen worden als klei ne tactische zetjes; zetjes die niet eens in de eerste plaats gedaan worden met het oog op het ontwikkelen van een beleids lijn, maar veeleer ter versterking van de eigen defensie. En terecht; want In dit stadium moe ten politici en partijen in de eerste plaats voorkomen dat ze aanhangers of poten tiële aanhangers van zich afstoten- De tijd om met een nauwkeurige planning kiezers te gaan winnen is nog niet ge komen; aan het materiaal dat vooor deze planning nodig is, wordt trouwens in de meeste partijen hard gewerkt. Straks concreet /\M anders dan vrijblijvend te kunnen verklaren met wie men straks wil samenwerken, moet in de eerste plaats het eigen program en de planning van andere partijen vaststaan; het program gaat immers vóór de combinatie en de formatie. De laatste tijd is duidelijk geworden dat bijna even nodig als het program de wetenschap is over welke middelen men kan beschikken om het begeerde program uit te voeren; pas wanneer con crete cijfers beschikbaar zijn van 's lands huidige economische toestand en een be trouwbare prognose over de nationale en internationale ontwikkeling in de naaste toekomst, kan men een zinvol ur gentieprogram opstellen en ook duidelijk voorlichting geven over de offers waar mee de natie rekening moet houden om een goed program te kunnen uitvoeren. Daarom geven politici, in zoverre hun partijen momenteel zich niet reeds poli- tiek-ideologisch verwant voelen, vrijblij vende antwoorden op de vraag met wie ze in 1971 zullen gaan samenwerken. Vondeling en Den Uyl hebben, ook in eigen partij, al dc nodige ellende gescha pen met hun vóórtijdigc veto tegen de K V.P.; daarom passen bij voorbaat chris_ ten-democratische leiders zich wel voor categorische uitspraken dat ze onder geen beding met de V V D. in zee willen gaan en mede daarom ook doet D '66 geen enkele deur op siot. w urm m g up WAANNEER In het voorjaar van 1970 drs, Schmelzer weigert te verklaren dat de K.V.P. voor volgend jaar de libe ralen al afgeschreven heeft, wanneer hij costateert hoe de Partij van de Arbeid in haar huidige status weinig aantrekke lijk is. wanneer de VVD. blijft lonken naar christen-democratische partijen en D '66, wanneer socialisten volhouden te hopen dat ze D '66 en de P.S.P. voor de zelfde wagen zullen spannen, wanneer andere socialisten, een enkele maal zelfs openbaar. Vondeling en Den Uyl niet volgen in hun proclamatie tot bestendige liquidatie van de brede basis, dan Is dat allemaal onderdeel van de „warming-up". Verklaringen worden uitgelokt om daarmee - weer andere verklaringen te kunnen afdwingen; dit Is een stukje po litiek engagement dat niets te maken heeft met duidelijkheid, maar alleen met de epiloog op het eigenlijke stuk. Wie nu hard en onvoorwaardelijk antwoordt, kan Iets kapot maken wat zowel in het alge meen belang als het belang van zijn eigen partijprogram zou kunnen zijn. Daarom is in dit stadium niet belang rijk als politici wat vaag blijven over hun samenwerkingsplannenbelangrijker ls wat ze meedelen over hun program. HILVERSUM (ANP) Het NOS-tele- visieprogramma „Video", dat maande lijks een overzicht geeft van het kijk gedrag van het Nederlandse publiek, zal morgenavond voor het belangrijk ste deel gewijd zijn aan het voetbal len op de televisie. Onder meer zullen de kijkcijfers van de recente wedstrij den van Feijenoord en Ajax in de Europa (kip bekend worden gemaakt. Tevens is men nagegaan, of het pu bliek van oordeel is. of er voldoende, te weinig of te veel voetbalwedstrij den op de tv worden uitgezonden. Daarnaast is „Video" nagegaan, hoe veel mensen wel eens naar een stadi on of veld gaan om zelf een wedstrijd te zien. Ook is een onderzoek inge steld naar de populariteit van Ajax en Feijenoord en naar de mening van het publiek omtrent de vraag, wie kampi oen van Nederland wordt. (ADVERTENTIE) Volledig verzorgd met vele excursies. Keuze uit 11 verschillende reizen in binnen -en buitenland. Alle informatie in de NS-reiskrant op de stations. x. voordelig TX7 uit met N NEDERLAND I KRO: 16.00 uur: Journaal 16.02 uur: Kapitein Harmsen 16.50 uur: Oebele NOS: 17.40 uur: Zwemmen 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal KRO: 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Zaterdagavond akkoorden 21.15 uur: Brandpunt 21.55 uur: Cabaretaria 22.40 uur: Kopduel, vervolg 23.00 uur: Epiloog 23.05 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal AVRO: 19.04 uur: Julia's Time Trip, show 19.40 uur: Leon de Pas, kunstenaar 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: High Chaparral 21.10 uur: Finale talentenjacht 22.00 uur: Lord Mountbatton Journaal Ton Lensink In "de rubriek „Signalement" wordt aandacht besteed aan de schrijfster Mary Dorna. Vooral in de jaren dertig was Mary Dorna bijzonder populair maar ook tegenwoordig ondervindt haar werk weer hernieuwde belang stelling. In een programma waaraan meewerken onder andere Simon Car- miggelt, Remco Campert. Bruno Wille en Rob Nieuwenhuys, krijgt de unieke peroonlijkheid en het talent van Mary Dorna opnieuw de aandacht die zij ten volle verdient. Zondag VARA NED I 19.30 uur Rik van der Linden, de creatieve geest achter dc Nederlandse popgroep Ekseption, heeft een klassieke oplei ding gehad en is tot op heden als compositieleraar verbonden aan liet Haarlems Conservatorium. Dit ver klaart dan ook de sterke invloed van klassieke muziek in de vele bits van Ekseption. Met de kleurenproduktie „Julia's time trip" heeft Rik van der Linden met de popgroep Ekseption en de sterke mu zikale invloed van Albini, Bach en Tsjaikovski een muzikaa'I verhaal ge maakt. De inhoud is: Julia heeft ëeh vriend, David, die ongeveer achthon derd jaar na Christus als musicus aan het Hof werkt. Julia begrijpt de kun stenaar David niet, krijgt ruzie met hem en loopt door de stad het bos in. Op een open plek aangekomen ziet zij een fantastisch voorwerp: een tijdma chine. Hiermee vertrekt Julia. Dan komt David het bos in hollen en merkt dat zij is vertrokken. Hij zingt een klaagzang. Julia, nu in de tijdma chine, reist door diverse eeuwen heen. Tijdens haar tocht stopt zij verschil lende keren om de componisten van die tijd te ontmoeten en hun muziek te beluisteren. Aan het einde van de reis, in het jaar 2000, ontmoet zij David weer in de gedaante van een moderne musicus. Door haar timetrip heeft zij nu meer begrip gekregen voor de musicus als kunstenaar. De produktie en regie zijn in handen van Hank Onrust. Vanavond AVRO Ned. II 19.04 uur. (ADVERTENTIE) Gratis reizen twee dagen in mei op uw 65r kaart Waaneer? Kies uit 12 dagen in mei 2, 5,9.12,13,20,2L 23,26, 27, 28 of 30 mei. Hoe? Door uw kaart aan het loket te laten afstempelen. Ie Klasse tegen bijbetaling. Strooibiljet aan het loket. 3-maandskaart f 20.-, echtpaar f30.- Jaarkaart f 50.-, echtpaar f 75.- ~v voordelig xxy uit met NS KRO's sportquiz Kopduel heeft een grote kijkdichtheid. Zaterdagavond zal die nog wel wat groter zijn als de zes teams, die de voorronden overleefden in twee halve finales van drie clubs zullen uitmaken wie later op de avond in de finale uitkomen. Naast de twee winnaars van de halve finales zal ook de beste tweede een gooi mogen doen naar de 2000,—, 1500.— en 1000,—, die voor de clubkas van de finalisten beschikbaar zijn gesteld. Ad Versney voert de regie, Theo Koomen is weer quizleider en de jury wordt gevormd door de heren Van Emmenes, v. d. Ak ker en Boosten. Van de zes voetbalverenigingen, die in de voorronden uitkwamen hebben er liefst vier de halve finales bereikt, t.w. Be Quick uit Groningen, de Koninklijke HFC uit Haarlem, HW uit Den Haag en de RFC uit Roermond. Slechts twee van de twaalf overige deelnemende sportverenigingen wisten een plaatsje bij de laatste zes te veroveren en wel HTC de tennisclub uit Den Helder en de turnvereniging Volharding uit Goes. In jaren is het team van Den Helder, gevormd door een arts, een accoun tant en een leraar aan de zeevaart school wel de oudste, Be Quick heeft een zeer jeugdig drietal, ^terwijl KHFC en HW het in de combinatie één ou dere, twee jongeren zochten. Oud-eerste-elf talspeler Winter van KHFC is de nestor bij de Haarlem mers, bij HW is dit de filmcriticus en tekenaar van dagblad Het Binnenhof Otto Milo. De twee zuidelijke verte genwoordigers, die een lange reis naar de sporthal Klein Duin in Katwijk, Tijdens Üe Tweede Wereldoorlog waren veel koopvaardij mensen ver plicht tc varen onder zeer gevaarlijke omstandigheden. Drieduizend opvaren den van Nederlandse schepen hebben de oorlog dan ook niet overleefd. De genen die deze afschuwelijke periode wel levend zijn doorgekomen, werden en worden nog steeds voor deze vaar- plicht bij hun zestigste jaar door de- Nederlandse regering beloond met een premie van f 150,— per jaar. Aan deze onrechtvaardige z aak wijdt Achter het Nieuws een uitzending, waarin 'n aantal koopvaardijvaarders over dc oorlog en over hun beloning van f 150,praten. Zondag VARA Nederland 1 21.40 Zaterdagavond akkoorden Gastvrouw in de vierde aflevering van „Zaterdagavondakkoorden 70" is Jenny Arean. Het is te begrijpen, dat na haar succesvolle optreden vorig jaar in de KRO-show. de samenstel lers haar weer hebben gevraagd. Tezamen met Don Lurio's Dansers van Morgen zingt en danst zij een nummer van de Beatles „All together now", en alleen met de jongens van het ballet „Laat je maar gaan". In de finale „Lieve wereld" zingt Jenny Arean over onze aardbol, die zij voor geen goud wil missen, maar waarvan zij vindt, dat hij wel wat gezonder moet worden. Voorts zingt zij een nummer „Rain" van José Feli- Gasfen in het programma zijn: San dra en Andres met het nummer „An gel and a womai]"; de beroemde En gelse vocal group The Dallas Boys onder andere met „Where or when"; het Amerikaanse clowneske nummer Hugh Forgie, en de zes man sterke Brotherhood of Man uit Engeland. Muzikale leiding; Rogier van Otterloo. Decorontwerp: Jan van der Does; cho reografie: Don Lurio; produktie: Her man Brouwer, regie: Jos van der Valk. Zaterdag KRO Ned. I 20.20 uur. waar de finales werden gehouden, moe ten maken hebben in de voorronde overduidelijk bewezen een grote dosis parate sportkennis te bezitten. In de halve finale zullen de vragen echter aanzienlijk moeilijker zijn dan in de voorronden, terwijl de jury ook minder door de vingers zal zien. Alle deelnemers, die de voorronden over leefden zijn echter al verzekerd van een retourtje naar de finale van de Europa-Cup. die op 6 mei in Milaan wordt gespeeld. Het gaat nu alleen nog maar om de geldprijzen, die de club kas zullen spekken en die uit handen van Katwijks burgemeester Vermeulen in ontvangst genomen kunnen worden. Bij een gelijk aantal punten beslist de score in de voorronde behaald. In de eerste halve finale komen HVV Den Helder en Roermond tegen elkaar uit. Daarna zullen Be Quick, KHFC en Volharding strijd moeten leveren voor een finale plaats. Zaterdag KRO Ned I 19.04 en 22.40 Mevr. Soekarno in Panoramiek De NOS-televisie zendt in het pro gramma „Panoramiek" een exclusief interview uit, dat de journalist Willem L. Oltmans met Soekarno's zesde echtgenote Dewi Soekarno heeft ge had. Het programma, dat in kleur wordt uitgezonden, werd opgenomen in de appartementen van mevrouw Soekarno aan de Avenue Montagne in Parijs. De regie was in handen van Vincent Monnikendam. Zondag NOS Ned. II 20.15 uur. Vrijwel zeker zendtijd voor Omroep 2000 BEEK Het is bijna zeker, dat Omroep 2000 per 1 oktober a.s. drie uur rad'iozendtijd zal krijgen. Donder dag vond op hpt ministerie van CRM een gesprek plaats met de heer Wegchelaar. hoofd van de afdeling omroepzaken. De vier gedelegeerden van de stuurgroep Omroep 2000 kregen van hem zeer positieve geluiden te horen. De omroepraad zal voor 1 juli a& beslissen over de zenditijd van Omroep 2000. Deze omroep heeft op het ogenblik 10.000 leden. Dagelijks komen er volgens het stichtingsbestuur 30 leden bij. Ombudsman over uitkeringen bij invaliditeit In de uitzending van morgen zal om budsman Marchel van Dam opnieuw aandacht besteden aan de verschillen in uitkeringen aan degenen, die voor 1 juli 1967 en zij die na deze datum Zondag VARA Ned. I 20.15 uur. invalide zijn geworden. Net team, dat H.V.V. in de halve èindstrijd vanK.R.O.'s „Kopduel" vertegenwoordigt. Van links naar rechts Jan Bijloos, aanvoerder van H.V.V. 1 en student, Otto Milo, filmcriticus en tekenaar van ons blad en lid van verdienste van H.V.V., alsmede Fred Beekman, werkzaam bij de afdeling voorlichting van de E.M.S. In het sportprogramma van de NOS- televisie „Studio Sport" van morgen word( aandacht besteed aan de vol gende onderwerpen Autoraces op Zandvoort; r De wielerklassieker de Waalse Pijl Nederlands kampioenschap biljar ten ankerkader 71-2 in Hoensbroek; Grasbaanraces te Fries (motor- Miniautoraces in Enschede. Langs de Lijn het programma „Langs de Lijn" dat de NOS-radio morgen van 14.30 uur tot 17.00 uur en van 18.10 tot 18.30 uur via Hilversum I uitzendt, bevat behalve flitsen van voetbalwedstrijden de volgende onder werpen: Eurovisie Zwemtoernooi in Bus- Hockeyinterland BelgiëNederland in Brussel: Schaakvierkamp in Leiden Nationaal kampioenschap biljarten 71-2 in Hoensbroek; Waterpolo-overzicht; Uitslagen en overzichten handbal eji korfbal. De NOS-televisie zendt morgen van 16 uur tot 17.25 uur via Nederland I in het programma „Passepartout" een rechtstreekse reportage uit van het negende Eurovisiezwemtournooi. dat wordt gehouden in 't sportfondsenbad te Bussem. De deelnemende landen aan dit festival zijn Groot-Brittanië, West- Duitsland. Frankrijk, Italië, Zweden en Nederland. Het programma wordt van plusminus 16.55 uur tot plusminus 17.00 uur onderbroken voor de totuitsla- Het toneelstuk „De stola" van de Tsjechische auteur Jan Kakos laat een echtpaar terugzien op een -dertigjarig huwelijk, waarin zij elkaar toch heb ben liefgehad, waarin ze elkaar meer malen hebben bedrogen, waarin ze een dochter hebben gekregen en dat tenslotte is uitgegroeid tot een broei nest van haat. Op de dag van hun dertigjarig huwelijk komt alle opge kropte haat er dank zij veel alcohol uit. Elisabeth Anderseri en Ton Len sink spelen het echtpaar. Andere rol len in het stuk worden vertolkt door Arnold Gelderman als de dokter, Ka rin Meerman als Eva en Diana Marlet als Anna. De regie is in handen van Zdenek Kraus. Zondag VARA Ned I 20.45 uur. Er komt wederom een Franse gast in Wim Ibos' en Fred Rombout's maan delijkse kleinkunstkalender Cabareta ria. Het is de Parijse chansonnier Marcel Mouloudji, de thans 47-jarige acteur, auteur en zanger. Zijn jeugd, doorgebracht in de sloppen van de Franse hoofdstad, werd de basis voor de roman Enrico, waarmee hij op 22- jarige leeftijd de Prix de la Pléiade kreeg. De hoofdrol in de beroemde film van André Cayatte: „Nous som mes tous les assassins" bracht hem de !pöptfl&frHëit,:' die hij'behield toén1 bij "zijn charlSons ging' zirïgën,waarvan het destijds verbodèn „Le De serteur" wel een van de - beroemdste is. Naast het optreden van Mouloudji, zullen Tony Huurdeman en Jenny Arean fragmenten ten gehore brengen uit de radiostrip Klatergoud. Zaterdag KRO Ned. I 21.55 uur. NEDERLAND I NOS: 15.00 uur: Journaal 15.02 uur: Weekjournaal 15.22 uur: Verkeersinformatie 15.25 uur: Skippy 15.50 uur: De verrekijker 16.00 uur: Zwemmen 18.55 uur: Fabeltjeskrant IKOR: 19.05 uil Joodse 1 Norden VARA: 19.30 uur: Signalement Mary Dorna 20.15 uur: Ombudsman 20.30 uur: Journaal 20.35 uur: De stola, l 21.40 uur: Achter het nieuws 22.15 uur: NVSH- geboorteregeling NEDERLAND II NOS: 18.55 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: De vrijbuiters 19.30 uur: Studio Sport 20.15 uur: Panoramiek 20.40 uur: Tob-spion 21.05 uur: Studio Sport 21.30 uur,: Video NOS-NjOT: 10.45 uur: Walter en Conni 11.10 uur: Biologie. 11 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal VARA: 19.04 uur: De lichtkrant 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Achter het nieu\ 20.55 uur: Ironside 21.45 uur: Fiesta Gitana 22.15 uur: Het mannetjesdier 22.45 uur: Journaal Teleac: 22.50 uur: Nascholing artsen NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Scala NCRV: 19.30 uur: Scheepsjongens van Bontekoe 19.39 uur: De waaier van Sevilla 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Gevraagd een redenaar 21.20 uur: Hier en ni 21.45 uur: Dombey e 22.35 uur: Buitengebeuren in Jeruzalem 22.50 uur: Journaal Teleac: 22.55 uur: Burgerschapsvorming, >n, slot HILVERSUM I 18.00 Nieuws. 18.11 Actualiteiten. Partijen18.211 Uitzending van Rechts. VARA: 18.30 Finale - op delingen. 32.45 Stereo: Trio plus: licht i HILVERSUM H 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. 19.1 sicerende dilettanten. 19.30 Sjook, jor programma. 20.00 In antwoord op uw ven: verzoekplatenprogramma. 21.50 Zon laau muziek en aktualiteiten 2 -on Avondgebed. 22.30 Nieuws. -'L.40 ster ten- GoaL -V. eeivmu&k?a),.7spoi tprogramm nieuwtjes gekruide j Nieuws. m NEDERLANDS l Jeugdprogramma. 18.30 18.32 Praatje. 18.45 Taal- wenken. 18.55 Grammo- foonmuziek. 19.00 Nieuws, weerbericht en actualiteiten. 19.40 Gevarieerde muziek. 22.00 l Mu- Nieuws, berichten en De Zeven Kunsten, ■eren- 22.20 Amusementsmuziek. 23.00 Nieuws. 23.10 (ADVERTENTIE) 'n Dagje feestelijk voorjaar vieren. Naar de Efteling of Zuid- Limburg/Aken, naar Den Haag/Scbeveningen of Amsterdam/Schiphol, naar de Keukenhof. Alle informaties in de NS-reiskrant op de stations. Toen dinsdag j.l. het fataal lijkende verloop van de Apollo-13-vlucht bekend werd, konden wü en u waarschijn lijk evenmin niet geloven dat de be houden thuiskeer van de bemanning („wonderen" daargelaten) nog tot de geloofwaardige mogelijkheden behoor de. De beelden van de thuisreis gisteren ondergingen we onder intense spanning. En toen ineens van de andere kant van de wereld dat haarscherpe beeld kwam van de parachutes die hun kostbare Apollo-last veilig lieten landen onder gingen wc dat als ooggetuigen van een Dat was ineens televisie op zijn best. Merkwaardig; toen de kink in de ruim tevaartkabel kwam moest de t.v. het als snelle informatiebron royaal af leggen tegen de radio, die bij onver wachte gebeurtenissen veel vlugger reageren kan. Maar gisteren ging alles „volgens het boekje" en dan is wat t.v. te bieden heeft onbetaalbaar. Het was een kwestie van leven-of-dood. Om de spanning af te reageren hebben we het verder deze avond maar in de amusementssfeer gezocht. Bij de VARA zagen we Kort cn klein, programma dat op z'n best bleek als het inderdaad „kort en klein" was: in de heel korte sketches en de parodieën op STER en quiz. De nummers van langere adem vielen tegen. Met name het clowns nummer, dat bewees dat de clown een kunst pleegt waar acteurs geen weg Bij de NCRV zagen we een flink stuk van de laatste Studio Anno, zeker het beste programma-type in de reeks die Krtty Knappert nu al jarenlang deze omroep maakt. We hopen dat zij een formule zal vinden voor een pro gramma dat aan de geslaagde Studio Anno zal kunnen tippen. Farce Majeure wordt steeds barser in zjjn humor. Het programma Ijjht duide lijk aan reorganisatie toe. Het team dat Farce Majeure maakt is ongetwij feld bekwaam genoeg om iets uit tc dokteren nu de oude formule slyt- verschijnselen begint te vertonen. In de documentaire over het Friese ver zet in wereldoorlog II werden Roel van Duyn c.s. geconfronteerd met de ver zetsmensen van toen. Er bleek een volkomen kortsluiting uit. De „kabou ters" hadden bewondering voor de moed waarmee destijds mensen eigen leven in de waagschaal stelden, maar ze konden zich niet inleven im de motieven van de mensen die deze moed konden opbrengen. Ze toonden zich echt kabouters mannetjes in het klein die kunnen spelen dankzij de welvaart en de vrijheid die werd onder omstandigheden wa geen weet van bleken te hebben. HILVERSUM i VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgijmnas- epórtages. (7.30-7.35 Van de voorpagina). rPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nieuws, li Actualiteiten. 8.20 Lichte grammofoon- ouzlek en reportages. 9.00 Stereo: Moderne tussische orkestwerken (gr). 9.35 Water landen. 9.40 Stereo: Volksmuziek uit 'urkije (gr). 9.50 Koning Klant: luinder; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 laliteiten.) 14.05 Schoolradio. Orkes eke en moderene muziek (opn). VPRO: VPRO-Maandaggevarieerd program- (13.00-13.10 Nieuws). 14.25 Schoolradio. igzaamheid. lezing. iuziek (gr), grami Muziek Matinee: AVRO: 16.00 Nieuws. 16.03 Brazilians: lichte nur/iH-: '1,1. Latijns Amerika. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Licht orgelspel. Overheidsvoor- plano: moderne liederen. 5.00 Gereformeerde mtddagdienst. NOS: 5.30 Zoeklicht op Nederland: Informatie >ver Noord-Holland. afgewisseld met nuziek. (16.00-16.02 Nieuws.) 17.20 Over heidsvoorlichting: Gastcolleges aan de Jnlversitelt van Suriname. Vraaggesprek ran Raijmundo Debrot met prof. mr. J. M. VI. Maeijer. NCRV 17.30 Voor de kleuter*. 7.45 Voor de jeugd. HILVERSUM in NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Fit: licht alatenprogramma. 10.00 Nieuws. 10.08 'opstation. (11.00 Nieuws.) TROS: 12.00 12.03 Jam-on-Radio: licht platenpro- 13.00 Nieuws. 13.03 Rond r gaatje: licht platenprogramma. 14.00 Nieuws. 14.03 Holster: pop- en countrijmu- ziek. (15.00 Nieuws.) 16.00 HILVERSUM II KRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende (.16 Stereo: Badinerie: klassieke ir [gr). (7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00-8.10 Nieuws.) 8.30 Nieuws. BELGIE 324 m NEDERLANDS 12.00 Nieuws. 12.03 Gevarieerde muziek- (12.08-12.15 Landbouwkroniek. 12.40-12.48 Weerbericht en SOS-berlchten voor de schippers). 12.5S Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nieuws, weerbericht, mededelingen. Klassieke muziek (gr). NOS: 10.15 mende week in het nederlandse I. KRO: ll.oo Nieuws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaardenprogramma. 11.54 Bericht SUS-Aktie. 11.55 Mededelingen. SOS-berlchten Tafelmuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Schoolradio. (15.00-15.03 Nieuws). 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Programma

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2