Eerste klasse voor Lugdunum steeds naderbij Kans voor op titel UVS nu totaal verkeken Redelijk spel van Roodenburg beloond BRITTEN DOMINEREN IN HOLLANDS VETERANENCROSS Gijs Collé: belangrijk doelpunt Alblasserdam houdt nek-aan-nek-race vol UITSLAGEN EN STANDEN Neptunus kwam nauwelijks aan aanvallen toe LFC-voorhoede faalde weer Hillegom danig verzwakt tegen Zantvoor- meeuwen Blauw Zwart was niet kansloos tegen Haags 0DB VOLLEYBAL- UITSLAGEN De Musschen bleef baas op eigen veld SPORTBIJLAGE 1 MAANDAG 6 APRIL 1970 LEIDEN Lugdunum is weer dichter bij de eerste klasse. En stellig niet onverdiend. Vooral door een enorme inzet in de tweede helft en door de uitblinkende v. d. Starp wisten de groen-witten, ditmaal in o ranje shirt gestoken, Leonidas te verslaan. Dat er na het laatste f xiitsignaal van de uitstekende arbiter slechts 1-0 op het scorebord vermeld stond, was voornamelijk te wijten aan het gebrek van een goede afmaker. Lugdunum en Leonidas hebben gistermiddag bewezen, dat ze beide in de top van de tweede klasse thuishoren. De ploegen zorgden voor een aangename voetbalmiddag. Leuke combinaties en spannende momenten wisselden elkaar snel af. Met de harde wind in de rug kreeg Lug dunum al snel enkele goede kansen. Maar de Leonidas-verdedeging, met de uitstekende doelman Johnny Jongeneel aan het hoofd, bleef baas in eigen huis. Snelle uitvallen, meestal geleid door linksbuiten Treytel broer van Feyen- oord-doelman Eddy Treytel bezorg den de Leidse achterhoede af en toe hoofdbrekens. Doelman Honsbeek, met Henk de Kier en Hans v. d. Starp de beste mensen bij Lugdunum, voorkwam een achterstand door enkele fraaie red dingen. Langzamerhand werd de druk van Lugdunum echter groter. Schoten van v. d. Starp en Kees de Cler werden door Jongeneel echter fraai verwerkt. Gijs Collé kreeg de kans van de dag. Vrij voor de keeper staand, wist hij niets anders te doen dan tegen hem aan te schieten. Na 12 minuten in de tweede helft maak te hij zijn fout echter ruimschoots goed. Na een misser van rechtsback v. d. Broek kreeg hij een vrfl veld voor zich. Met een hard en strak schot passeerde hij de uitgelopen Jongeneel kansloos (1-0). Voor dit openingsdoelpunt was Lugdu num enkele malen door het oog van de naald gekropen. Drie zeer gevaarlijke hoekschoppen van Treytel leverden even vele kansen voor zijn mede-voor- waartsen op. Op het beslissende moment faalden zij echter hopeloos. De treffer l Gijs Collé bracht de ommekeer. Fu rieus trok Lugdunum ten aanval. Bou wers had de grootste moeite met Hans v. d. Starp. Keer op keer glipte hij langs zijn bewakers cn leverde fraaie passes af aan zijn medespelers. "lm de Roo in de tweede helft, ver vanger van Henk de Cler en Gijs Collé miste de zelfbeheersing om een veilige afstand van Leonidas te nemen. Groot pluspunt voor Lugdunum be- En de scheidsrechter had het gedaan ROTTERDAM Arbiter P. Wagenaj -supporters de gebeten hond. Hij kon begon pas, nadat lijj halverwege de t\v< toegekend, waaraan volgens velen een i gegaan. De Rotterdamse halve de twee verdiende punten wj de ook zonder Leo Redel goed draaiende oijs Collé geeft Lugdunum de leiding. Met defensie. ar was gistermiddag hjj CVS-spelers en weinig goed doen. Het gemopper op hem cede helft De Musschen een doelpunt had duidelijk geval van buitenspel was vooraf- ltv an Waardhuizen en Verhey waren langs d^LHdse" defensie geglipt, Verhey kreeg de bal toegespeeld. ""JJJ rechts en trok de bal daarna goed voor de meegekomen Van Waardhuizen, eigenvoetig zijn harde werken met een doelpunt beloonde. gevlagd, argumenteerden zij. Ja. maar te brengen. De grensrechter had toch erg laat, beduidde de arbiter, die strak schot passeert hy doelman Jongeneel. De verontwaardiging bij UVS was groot. Aanvoerder Jan Leget probeerde ge steund door zjjn mede-spelers scheids rechter Wagenaar op andere gedachten (Van onze sportredaktie) LEIDEN Hoe Roodenburg destijds met 5-0 heeft kunnen verliezen van Neptuin» was velen (op liet trieste „Noord" kwam dat neer op slechts enkele honderdei getrouwen) een raadsel. Vry soepel en vlot spelend hebben de Leidennren ziel naar de overwinning gespeeld, die zeer klein uitviel, 1-0, omdat Roodenburg ni eenmaal bijzonder moeilijk tot scoren kon komen. De oninteressante derby tegei UVS werd in ieder geval vergeten. Persoonlijke duels waren vrijwel st Roodenburgers (Oo.vendyk en Rijsbergenen ook de combinaties wat beter verzorgd. Dat alles stond niettemin borg voor slechts vlagen van goed spel. Aantrekkelijk werd het bijvoorbeeld na de openingstreffer van Roodenburg, in de vjjfde minuut na rust. Een juweeltje van de overigens matige Isaac Klink hamer. Maar wie zal liem dat laatste kwalyk nemen? Als matchwinner kun je je heel wat veroorloven. Isaac, anders beweeglijk en doorzettend, bleek nu een afwachtende buitenspeler, die meerdere malen spelers als Sam den Os en Jan Rietkerken over zijn wing zag dribbelen. hem. Maar evenals later in de eerste helft kon de ontluisterde topscorer van nauwelijks anderhalve meter afstand een redelijk schot of passeei'balletje ge ven. Op die momenten leek het erop ailsof de kracht plotseling wegvloeide uit zijn benen, waar hij geen controle meer over scheen te hebben. Rinus Smits, die wat krampachtig opsprong na het winnende doelpunt weet in ieder geval, waar het aan schort. Over de verdedi ging behoeft hij zich niet al te veel zór gen te maken, al was het wel opvallend dat jongens als Isaac van Weerlee en Bert de Jonge ook nu weer snel hun aanvielen. Want over het algemeen kon je over aanvalsspel van de gasten nau welijks spreken. Daarvoor liep het aan- valstrio, Hoek-v. d. Poel-Vonhoff te kalmte verloren als de Rotterdammers plompverloren rond en bovendien te ver uiteen, waardoor van enig contact geen sprake kon zijn. Zo kon André Ooyendijk onbezorgd ook weer eens aan offensieve daden denken. er niet helemaal uitgekomen, maar gis termiddag des te beter. Het samenspel wordt steeds beter en dieptepasses wor den steeds schaarser. In één opzicht had Roodenburg ongetwijfeld graag zichzelf gebleven: het afronden. Maar ook op dit punt wedijveren de Noordbewoners met heel I hun vrienden uit de Kikkerpolder. Een exceptie werd gemaakt in de 5e minuut toen Jan Rietkerken een corner van Klinkhamer ineens in wilde schieten. Centrumverdediger Den Ouden veran derde de bal van richting en rakelings vloog de bal langs de paal. Opnieuw een corner. Deze werd moeizaam wegge werkt, de bal kwam voor de voeten van Klinkhamer, die met een boogbal over het defensieblok doel trof. Ten onrechte zou deze winst de Leide- naren nog byna ontnomen worden toen in de 30e minuut v. d. Poel vanaf de linkervleugel een schot via de handen van Keereweer en de lat achter zag belanden. Op de andere, linkervleugel, deed Bram Jansen het heel wat beter. In tegenstel ling tot voorgaande duels lanceerde hij nu wel de spitsspelers, speelde zich rustig vrij, maar toonde zich nog wat moeilijk bespeelbaar. Neptunus moest zich tegen dit technisch betere en, met meer overleg te werk gaande Roodenburg voornamelijk tot verdedigen beperken. Zelfs in de tweede helft toen de Rotterdammers toch tegen een achterstand aankeken. Zij wonnen het wel op het punt schotvaardigheid van hun tegenstanders. De lange Keere weer moest in ieder geval steeds de mod der in als de „Drietanders" in schiet positie kwamen. Neptunus-doelman v. d. Merwe had het in feite veel rustiger, ook al verscheen Sam den Os al spoedig voor UVS-systeem Al met al moeten we constateren dat Roodenburg steeds meer het UVS-sys teem gaat benaderen. In de derby is dat LEIDEN Na het vorig jaar pogingen te hebben gedaan de Nederlandse Vete ranen Kamp. te organiseren, lukte dit eindelijk dit jaar wel aan de AV Holland. Een internationaal veld van deelnemers verscheen aan de start in de Leidse Hout, in leeftyd variërend van 40 tot 69 jaar. Maar liefst 150 atleten trotseerden de snjjdende kou om strijd te leveren op de 10 kilometer, die zich uitstrekten om en In „De Leidse Hout". Van die 150 atleten bestond 1^3 gedeelte uit buiten landers, van wie de Engelsen niet meer dan 80 man het sterkst vertegenwoor digd waren. Een 15-tal Duitsers en en kele Belgen en Schotten completeerden het buitenlandse deelnemersveld. De resultaten waren er dan ook naar. De Engelsen „meesters op de veldloop en cross", zegevierden zowel op het incSvi- duele vlak als op teamgebied. ging de zegepalm naar de buitengewoon sterk lopende Schotse schaapscheerder W. F. Lindsay, die een tijd noteerde van 31.49.0 over de 10 km, een resultaat waar veel „jongeren zich beslist niet voor behoeven te schamen. Op de tweede plaats en* dus eigenlijk Nederlands kam pioen volgde L. Groot, die hevig op de huid werd gezeten door de grote troef vam de AV Holland Jacques Smits. Zij volgden op respectievelijk 18 en 29 scr van de winnaar. De club van Lindsay sleepte tevens de verenigingsprijs in de wacht door met 3 atleten bovenin de rangschikking te eindigen. De beste Ne derlandse vereniging, dus de Nederlandsp kampioen 1970. werd verrassend het Bredase Sprint met Frans Künen en Anton Jonkers in de gelederen. De AV Holland, die het vorig jaar deze eer op eiste bezette nu een eervolle tweede plaats, met de lopers Jacques Smits. Her man Holtus en Wlm Bonte. TWEE GROEPEN Er werd deze middag in twee groepen gestart, wamt de „oudjes" van boven de 50 jaar vormden hun eigen groep. Hier ging de eerste prijs naar de Duitser Sto- ber, die met zijn tijd van 34.08.9 sec. bij de „jongeren" altijd nog op de 14e plaats zou zijn geëindigd. De oudste deelnemer aan het kampioenschap heeft reeds de respectabele leeftijd van 69 jaar bereikt, terwijl er twee van 66 jaar meeliepen. Allen passeerden fris als een hoentje de finish, met naar hun zeggen genoeg kracht in de benen om nog 10 kilometer te draven. nomen komen nog wel mooiere voorbeel den voor. Zo vertelde ene mr. Daley (66 jaar) dat de absolute rekordhouder (qua leeftijd) een man is van 92 jaar. die twee ALBLASSERDAM Alblasserdam heeft zijn nek-aan-nek-race niet Lugdu num goed volgehouden. LFC is er na melijk niet in geslaagd de enthousiast spelende Alblassordamse ploeg een ne derlaag toe te brengen. Eén doelpunt was voor Alblasserdam voldoende. Na een half uur spelen in de eerste helft wist Alhlasserdam-speler C. Zwamborn een voorzet van zijn rechtsbuiten goed af te ronden (1—0). Ook bij deze wedstrijd was de wind de grote spelbreker. Goed spel was met de kleine zuidwester nauwelijks mogelijk. Alblasserdam startte overrompelend. Zonder tot grote daden te komen, maar met een enorme inzet, belaagden het het Leidse doel. In de 17e minuut kwam LFC bijzonder goed weg. Een enorm HILLEGOM Hillegom. dut noodge dwongen met een viertal invallers tegen Zandvoormeeuwen moest aantreden, heeft hijzonder zyn best gedaan om de score zo laag mogelijk te houden, maar hard schot van de linksbuiten werd door doelman Visser op schitterende wijze tot corner verwerkt. LFC ging na de openingstreffer beter voetballen. Vanuit de verdediging wer den leuke combinaties opgezet. Een fa lende voorhoede wist van de geboden kansen echter geen gebruik te maken. Dit zette zich voort in de tweede helft. Cor van Weerlee en Piet Gubler kregen de kans om de achterstand in een voor sprong om te buigen. Zover is het niet gekomen. Alblasserdam verdedigde zijn voorsprong goed en gaf de punten niet meer uit handen. DEN HAAG Blauw Zwart heeft gis termiddag In Den Haag tegen het laag geklasseerde ODB lang In de veronder stelling geleefd dat het niet enige moeite met een gelykspel en misschien wel met een kleine zege naar Wassenaar te Inin- Het duel begon voor de Wassenaarse ploeg zelfs zeer hoopvol. Al na zeven minuten spelen leidde een combinatie tussen Donath en Oudshoorn tot een doelpunt. Donath was de maker. Nog geen tien minuten later kwam ODB ge lijk. Na een corner van Heskes schoot Mor reels hard en laag in. Doelman Pie- na anderhalf uur apeeltüd konden dr c- f"" k»"*»". Na een half uur r" ten met een ruime uin.tmuree de rei. Baf "o™"1 Z|J" Pl0,!lï opnieuw uii int i ia li ruimt winstmarge ue rt-is xr„ ,.ori R„rehn i de internationale veterancm weken gelden nog goed eindigde In een 5 km. cross country. Tot slot een woord van lof voor de per fecte organisatie waar de heren Holtus, Frankhuizen, Rietbergen en anderen van de AV Holland zorg voor hebben ge dragen. Uitslag: groep 1, leeftijd 40 tot 50 jaar: 1. Lindsay. Schotland. 31.49.0 over 10 km: 2. Groot. Nederland. 32.07.0: 3. Smits. Ned. AV Holland 32.18.1; 4. Har de AV Holland in de Leidse Hout. dy, Engeland 32.22.5; 5. Walker. Enge land 32.23.0; 6. v. d. Lee, Ned. DAK 32.24.0; 7. Künen. Ned. Sprint 32.25.1. Uitslag: groep II. 50 tot 60 jaar: 1. Sto- ber, Duitsland 34.08.9; 2. Van Ginkel, Ned. G^.C 34.36.0; 3. Smits, Engeland 34.57.4. Klub kamp.: 1. NVAC. Schotland: 2. Woodford Green Engeland; 3. Sprint. Breda: 4. AV Holland, Leiden: 5. Thor. Roosendaal. ilplaats aanvaarden. Mede door uit de laatste 4 wedstrijden zeven punten te, vergaren heeft Zandvoort- meeuwen zieli duidelijk kandidaat ge steld voor de kampioenstitel. Meer dan 30 minuten slaagde Hillegom erin bezoekers van doelpunten af te hou den, maar daarna moest De Boer toch vier maal „vissen". Oud-Hillegom-speler Boom opende de score, waarna Nijkamp met twee treffers definitief het vonnis over Hillegom velde: 0-3. Direct na de hervatting maakte Arend Stoppelaar er 04 van, maar daarna werd toch aan de aanvalsdrift van de Zandvoortmeeuwen paal en perk gesteld. Hillegom slaagde er zelfs in via Van Braam een tegenpunt te leiding Na een kopbal van Borsboom liet de Haagse goalie v. d. Mark de bal door zijn handen glippen en Donath was er onmiddellijk bij om te scoren. Scheidsrechter Baak, die voortreffelijk leidde, keurde het doelpunt echter af. Donath zou geduwd hebben. ODB ging onmiddellijk ten aanval en via zijn rechtsbuiten kwam het voor de eerste maai aan een voorsprong. Een kwartier na rust nivelleerde T. v. d. Drift uit een penalty, wegens een te zware overtre ding in het 11-meter gebied toegewezen. Nog geen vijf minuten later echter maakte Zandvliet hands, waarna De Graaf zijn ploeg opnieuw de leiding kon Blauw Zwart probeerde daarna slaagde HEREN. Hoofdklasse: P.V.C.-Kangerocs 30. Iste klas: D.V.O. l-Kangeroes 3 0—3; L.U.S.V. 2-de Valken 1 2—2; D.I.O. 1—Donar 1 03; K.V.C. 2-Kangeroes 4 03; Lisse 1-Teylingen 1 2—2; Raap horst 1-Castellum 2 31; Kangeroes 3- Raaphorst 1 31; De Valken 1- K.V.C. 1 3—0; L.U.S.V. 2-Donar 1 1—3; Kan geroes 4-D.I.O. 1 3—1; K.V.C 2-Lisse 1 22; Teylingen 1-Castellum 1-3. Over gangsklasse. Armada-Castellum 23; Molenwiek 2-Castellum 0—3; K.V.A.- L.U.S.V. 3—0; L.U.S.V,-K.D.O. 0—3; Castellum 3-H.V.S. 2 3—2. 2de Klas A: W.V.C. 1-L.U.S.V. 3 3—0; L.U.S.V. 3- Caatellum 3 3—1; S.U.E.S. 1-W.V.C. 1 03; Kangeroes 5-Leython 1 03; do Valken 2-W.V.V. 1 3—0; Rijnsburg 3- Donar 2 03. 2de klas B: Catena 1- In.Up.Go 1 3—0; Meerburg 1-G.G.V. 1 ongetwijfeld in het achterhoofd had dat de betreffende grersrechter een vol bloed UVS'er ls. Wagenaar was in eerste instantie niet van z'n stuk te brengen, maar zijn fluiten werd er later wel on zekerder op en hy nam daarna zelfs beslissi'-'gen, die ook bij het kleine Rot terdamse legioen niet werden geappre- cieërd. De Musschen-UVS, twee tegenstan ders die elkaar al jaren niet durven te onderschatten, was overigens geen wed- strijd om lovend over naar huis te scha ven. Er werd zeer redelijk gespeeld, ook wel snel, daar niet van, maar het uit eindelijk resultaat van goed opgezette akties was telkens weer miniem. In de eerste helft deden Jan Leget en Aad Koren niet onder voor De Kok en Laim- ser. maar in de tweede helft moesten de Leidenaars het middenveld toch prijs geven. De opmerkeiykste spelers van het veld waren twee Rotterdammers: Kruit en Waardhuizen, de buitenspelers die het Ruud de Groot en Balkhoven krap lastig maakten. Kruit, een zeer beweeglijke speler, kon alleen door De Groot in bedwang worden gehouden om dat hij vaak te lang aan de bal bleef en de volijverige Waardhuizen kon aanvan kelijk tegen de overmacht van Balk hoven. geassisteerd door Rol en Lardé De eerste fijne UVS-aktie noteerden we pas na 29 minuten spelen. Jan Verver trok toen de bal goed voor en Aad Koren kopte vallend hard in. De Musschen had geluk: de bal stuiterde via de on derkant van de lat weer terug in het veld. Tien minuten later verliet Jan Verver hinkend het veld. Ton van Dinten kwam in zya plaats. De tweede helft was duidelijk voor De Musschen. Het spel had voornameiyk plaats op de UVS-helft. Het is dan ook niet vreemd, dat Sloos (o.l. de beste UVS'er gistermiddag) heel wat meer werk kreeg te verrichten dan collega De Zoeter. In de twaalfde minuut was Sloos op een gegeven moment een go- slagen man, maar Koren redde op de doellijn. Schoten van Lansen, Verhey «n v. d. Most scheerden ook driemaal rake lings de lat. Desar, gedegradeerd tot een weinig opvallende speler, verliet een kwartier na de hervatting het veld. De jonge Hans Neuteboom mocht zyn plaats Eén keer schitterde Leo Holl. In een vlaag van artisticiteit passeerde hy vier, vyf Rotterdammers, maar treuzelde daarna even te lang, waardoor Ver schoor en Van Luik gelegenheid kregen terug te komen en nogmaals een duel aan te gaan. Holl raakte prompt de bal kwyt. In respectievelijk de 22ste en 23ste mi nuut was De Musschen dicht bij een doel punt. Eerst kwamen Kruit en v. d. Most alleen voor het doel van Sloos, die door zeer goed uitlopen de bal onderschep te. Daarna scoorde Van Waardhuizen. Scheidsrechter Wagenaar keurde dat doelpunt echter af. Gevaarlijk spel, was de argumentatie. Buitenspel, zou eerder aannemelijk zijn geweest. Maar goed. de treffer telde niet. Drie minuten later schoot Van Waard huizen wel raak. Tot groot verdriet van de UVS'ers. De laatste tien minuten ging de Leidse ploeg furieus in de aanval, maar seliot- UVS slaagde er niet In door de 30; K.V.C. 3-D.A.C. 1 0—3; Kangeroes Rotterdamse defensie te dringen. De 6-D.K.O. 2 3—0: Kangeroes 6-Rijnsburg kamnloensHtel kunnen de UVS'ers 2 2-2; Catena 1-Meerburg 1 13; D.A.C. 1-D.I.O. 2 3—1. 3de klas A: Leython 2- Raaphorst 2 30, Leython 2 kam pioen!!); G.G.A. 2-D.O.G 1 2—2. 3de klas B: Meerburg 2-AugustInus 1 13: Leython 3-de Valken 3 30; de Valken 3-K.V.C. 4 1—3; Gemini 2-Leython 3 31: Donar 3-Augustinus 1 03; M.B.O, 1-K.V.C 4 22. 4de klas: Advendo 1- W.V.C. 2 13; Rijnsburg 4-Augustinus 2 0—3; D.V.O. 3-W.V.V. 3 2—2; Adven do 1-W.V.V 2 1—3; Augustinus 2-S.K.C. 1 0—3; W.V.V. 2-K.V.C. 5 3—1; Salvo 3-Rynsburg 4 2—2; K.V.C. 5-M.B.O. 2 3—1; Salvo 2-M.B.O. 2 3—0: Salvo 3- S.K.C. 1 03. Junioren: Gemini 3- RVC Leython 5 03; Leython 5-Kangeroes 9 1-3; W.V.V. 4-D.V.O. 4 3—1; K.V.C. 6-In.Up.Go. 2 30; De Valken 4-Gemini 3 30; In.Up.Go 2-Leython 5 03; Cas- telum 5-K.V.C. 6 2—2; Gemini 3-W.V.V. tel helemaal uit hun hoofd zetten. Eerste klasse: OvermaasOlympia 0-0, Unita.s—Papendrecht 13, Roodenburg —Neptunus 1—0, CVV—Fluks 1—1, de Musschen—UVS 1—0, GoudaRVC 1-3. 4 2 2. DAMES. Hoofdklasse: Hal/Clv-Kange- roes 3 -2; Flevo-Argos 3—2; Argos- Haag '68 13. Overgangsklasse: Argos 2-K.D.S. 30; 'BeFair-Rynsburg 32. lste klas: Donar 1-Castellum 1 22; M.S.V. 1-K.V.C. 1 2—2; Rynsburg 2- D.I.O. 1 0—3; L.U.S.V. 1-Teylingen 1 0-3; W.V.V. 1-de Valken 1 0—3; S.U.E.S. 1-Argos 3 2—2; Rijnsburg 2- L.U.S.V. 1 03; De Valken 1-Teylingen 1 2—3 Argos 3-W.V.V. 1 3—0; D.A.C. 1-S.U.E.S. 1 2—2. 2de klas: K.V.C. 2- Castellum 2 03; Meerburg l-Kange roes 2 13. 3de klas: Catent 1-Geminl 1 0—3; In.Up. Go. 1-D.A.C. 2 3—1. 4e klas A: Gemini 2-In.Up.Go. 2 31; W.V.C. l-Lisse 2 2—2; In.Up.Go 2- Leython 2 1—3; Gemini 2-S.U.E.S 2 3—0. 4de klas B: L.U.S.V.-Advendo 1 3—0; W.V.C -Augustinus 1 0—3; M.S.V. 2-In.Up.Go 3 31. Junioren A: In.Up. Co 4-K.V.C. 8. (K.V.C. 8 ongerechtigd ge speeld); K.V.C. 6-D.V.C. 2 3—1. Papendrecht 16 De Musschen 16 UVS 16 Overmaas Fluks Roodenburg Neptunus CVV Unitas Olympia 15 5 5 5 25 29—11 23 31—10 20 22—18 18 17—13 15 20—20 15 14—16 4 7 4 15 14—16 5 4 7 14 21—18 5 4 7 14 18—23 3 6 6 12 11—18 4 2 10 10 19—28 TWEEDE KL4SSE Tweede klasse: DHCVUC 4-0, ODB— Blauw Zwart 3-2, LugdunumLeonidas 1-0, Naaldwyk—HBS 2-1, Alblasserdam LFC 1-0, Alphen—Laakkwartier 0-4. Lugdunum 15 9 4 Alblasserdam 16 8 6 VUC 16 5 8 HBS 15 6 4 Leonidas 15 5 5 Blauw Zwart 16 5 5 DHC 16 5 5 Laakkwartier 16 4 7 ODB 16 5 4 LFC 15 4 6 5 Naaldwgk 16 2 8 5 Alphen 16 2 4 10 2 22 22—11 2 22 27—16 3 18 23—21 5 16 22—19 5 15 29—21 6 15 19—23 6 15 15—15 5 15 19—21 14 18—25 14 16—23 14 18—22 8 16—29

Leidse Courant | 1970 | | pagina 15