TELEFOONTJES DAVERENDE SURPRISE VAN GEHANDICAPT KANGEROES MATZE Einde carrière Henk Groot Barry Hughes naar Go Ahead 30 woorden slechts ƒ2.10 miieschoeiien DE LEDERHAL BOUWVAKSJOUWERS TELEFONISCHE NIEUWSDIENST Het laatste A.N.P.-nieuws op nummer 06222-333 BOEKHOUDKUNDI6E KRACHT opperman-metselaar Kom \mü ophalery DOKTERSASSISTENTE PAGINA 8 DB T.BTDSB C50URANT WOENSDAG 4 MAART 1970 Degradatie van LUSV een feit LEIDEN - - Na een 0-S verlies in de thuiswedstrijd tegen Tyfoon is de de gradatie van LUSV, thans een vast staand feit. Met een achterstand van TO punten op KVA en KDO en met nog iier wedstrijdente spelen, kunnen de Leidse studenten hun huid niet meer redden, zodat zij het volgende seizoen weer in de distriksklasse zullen moeten uitkomen. Setstanden van de wedstrijd LUSV- Tyfoon: 10-15, 8-15 en 12-15. Castellum speelde thuis tegen koploper Zaan '69 een goede wedstrijd, ondanks een 0-3 verlies. Met veel geluk kwamen de Zaandammers in de le set tenauwernood met de hakken over de sloot. 14-16, om daarna in de 2e set direct fel toe te slaan: 4-15. Prachtig herstelde Castel lum zich echter in de 3e set, maar de fel op winst spelende Zaandammers wijten ook deze set winnend af te slui- tenc 10-15. De reserves van Kangeroes wisselden verlies met winst af. Uitspelend tegen het Amsterdamse Armada, dat op ge lijke hoogte staat met de Leidse ploeg, moesten de Leidenaars met twee inval lers aantreden en dit was meer dan Kwestroo c.s. konden verwerken. Met 3-2 ging de winst naar Armada met de cijfer 15-7, 7-15, 15-13, 10-15 en 15-10. Een overigens niet eens zo slecht resul taat. U.S. 2 uit Amsterdam was gisteravond in de Vijf Meihal de nieuwe tegenstan der van Kangeroes 2. In een uitermate spannende en meermalen goed gespeelde wedstrijd presteerden de Kangeroes- reserves het om de Amsterdamse stu denten met S-2 terug te wijzen en dat ondanks een aanvankelijke 0-2 achter stand. Cijfers 14-16, 14-16, 15-7 15-11 en 19-17. Argos 2 tenslotte kreeg tweemaal een nederlaag te slikken. De uitwedstrijd tegen Zeemeeuwen ging met 3-1 ver loren (cijfers 15-12, 15-9, 10-15 en 15- 11), terwij! ook de thuiswedstrijd tegen Boemerang 2 een 3-1 nederlaag ople verde met de cijfers 15-10, 11-15, 6-15 en 13-15. Overigens geen schande dat de Leidse dames beide wedstrijden ver loren, want zowel Zeemeeuwen als Boe merang 2 staan duidelijk hoger geklas seerd. Chris Lantrok na C- ook B-titel van Zuid-Holland LEIDEN Na zijn Zuid-Hollands kam pioenschap in de C-klasse heeft de 16- jarige DTS-bokser Chris Lantrok ook de titel behaald bij de B-junioren. De 1unk>r-weltergewicht versloeg in drie ronden zfln 17-jarige clubgenoot C. Mon- tanje, die voor zijn tweede plaats een bekertje in ontvangst mocht nemen. De 18-jarige DTS'er L. Blikman kwam uit in de seniorenklasse lichtwelterge- wicht en wel tegen de Rotterdammer J. Versteege. De Rotterdammer (school Huizenaar) versloeg de Leidenaar, die vijf maanden training ««n dit duel voor af liet gaan, op punten. De wedstrijden werden gehouden in gebouw Amicltia in Den Haag. LEIDEN Het Haagse PVC, derde op de ranglijst van de hoofdklasse west heren, was gisteravond de tegenstander ras Kangeroes. De Leidenaren, die ook nu weer zonder Oudeman en Van Zwie- ten moesten aantreden, waren voor elke insider eigenlijk kansloos in deze wed strijd, maar een geweldige inzet van Taconis c.s., gepaard aan een enorme slagkracht gevolg van de serieuze training van de laatste twee weken deden al direct no het begin van de wedstrijd de kansen keren m het voor deel van de Leidse ploeg. Vooral aanvallend speelden de Leide naars voortreffelijk, met name Broer- sma, Huussen, Van Duyvenbode en Pijnaken. Maar ook de twee spelverde lers. Taconis en Pera wisten met ver rassende tweeslagballen de nodige pun ten foor hun team te scoren. In de eerste set boden de Hagenaars lange tijd felle tegenstand, maar deze tegen stand stimuleerde Kangeroes zich tot het uiterste in te zetten. Bij de stand 12-9 in het voordeel van Kangeroes Katwijk reserves vlot langs Leitben 2 LEIDEN In de tweede klasse B van de Leidse Schaakbond versloeg Katwjjk n Leithen n met W/fl*/}. Het eerste tiental van Boskoop won de match tegen Alphen n met B'A-S'/z- ,n deie klasse is het einde in zicht. Door het spelen van deze matches zijn Leithen II en Alphen II klaargekomen niet hun com petitie. De laatste heeft een zeer pover resultaat. Slechts de wedstrijd tegen Phllidor V heeft Alphen gewonnen. Nadat Bodegraven n zich teruggetrok ken had, zou er nog maar één tiental moeten degraderen. En door deze matige score lijkt Alphen hiervoor in aanmer king te komen. Philidor V heeft welis waar ook nog maar twee matchpunten, maar nog een wedstrijd te spelen. Al phen II heeft maar een voorsprong van een halve punt] zodat Philidor V maar één bordpunt heeft te scoren in de match tegen Katwijk n om zich te handhaven. Met drie matchpunten heeft Leithen H zich veilig gesteld in deze klasse. In de derde klasse A versloeg de Zwarte Pion het tweede tiental van Noordwijk mét 6-4. Met dezelfde cijfers werd Lei then IV door Voorschoten in verslagen. Hier zijn zowel Voorschoten III als Noordwijk n kampioenskandidaten. Door het verliezen van zijn match tegen de Zwarte Pion moet Noordwijk echter winnen van Voorschoten om de promo tie ook waar te maken. Voorschoten heeft met twee matchpunten meer aan een gelijkspel voldoende. In de derde klasse C versloeg Boskoop II Roelofarendsveen met 6-4. Door ook de ze match te winnen heeft Boskoop n nog een theoretische kans om te pro moveren. Deze is echter zó klein, dat het wel niet bewaarheid zal worden. keurde de arbiter helaas een prachtige tweeslag van Koos Taconis af, waar door even het ritme uit de Leidse ploeg verdween. De Hagenaars reageerden direct en scoorden heel gemakkelijk 2 punten, 12-11. Maar verder liet Kange roes het niet komen. Met verbluffend gemak trokken de Leidenaars het ini tiatief weer tot zich en door een 15-12 zege legden zij beslag op de dik ver diende winst van de le set. PVC geraakte door dit onverwachte ver lies duidelijk van slag en stapelde in de 2e set fout op fout. Kangeroes speelde daarentegen in deze set zo mogelijk nog beter dan in de le set, waarbij vooral Pieter Bas van Duyvenbode liet zien dat hjj het aanvallen beslist nog niet was verleerd. Met duidelijk verschil, 15-6, schreef Kangeroes ook deze set op zijn Met de moed der wanhoop trachtten de Hagenaars in de 3e set de bakens te verzetten, maar dit lukte hen niet. Kan geroes behoefte zich niet tot het uiter ste in te spannen om ook deze set win nend af te sluiten, 15-10. Een volkomen verdiende overwinning voor Taconis en zijn medespelers. Zware bekeropgave Bona Stars tegen sterk Flamingo's LEIDEN In de vierde bekerronde komen de Bona Stars vanavond in de Vtff Meihal uit tegen het Haarlemse Flamingo's. Geen onbekende tegenstan der voor de Leidenaren, die dit seizoen reeds driemaal in 't. veld kwamen tegen de pupillen van coach Janbroers. Immers, Punch moest in eigen huis zijn meerdere erkennen In Flamingo's jJ. vrij dag met 88-96. Schappert, lange tijd van schot, vond weer blindelings de basket en Franke en Kales plukten weer de vruchten van de vele trainingen die sinds kort weer enthousiast gevolgd worden. Tegen Rotterdam-Zuid was een te zwakke aanval fataal, wellicht zal Van Tuyll daar verandering in kunnen brengen. De uitslag van de loting we derom tegen Flamingo's is niet fortuin lijk te noemen. Lyons heeft evenals voorgaande jaren een redelijk uitzicht op de halve finale. Tegen Orca's moet er voor de ploeg uit Zandvoort winst in zitten. Punch zal tegen Treffers even eens weinig problemen ondervinden. De winnaar van het duel SVEBlue Stars tenslotte zal het tegen Rotterdam-Zuid op moeten nemen Aanvang Bona StarsFlamingo's 20.30 uur. Opstelling: P. van Tuyll, C. Pley, A. de Jong, P. Ruysenaars, J. Maassen, H. en W. Stol, B. van Cleef. Bundesliga HANNOVER. Gisteravond zijn twee wedstrijden gespeeld voor de Duitse Bundesliga. De resultaten waren: Ein- traoht FrankfurtBayern Miinohen 21 (00), Hannover '96Eintradht Braun schweig 02 (00). Gewichtige talenten bij De Spartaan LEIDEN Tijdens de jeugdwedstrijden van De Spartaan zijn er zeer goede prestaties geleverd. Vooral in de leef tijdsgroep tot 15 jaar. In deze afdeling was de strijd zo spannend dat de aller laatste beurt de beslissing moest bren gen. Na afloop van de oefeningen stonden 2 atleten tegelijk, te weten W. van Putten B. du Prie. Beiden kregen van trainer Brandt een extra beurt om uiteindelijk als winnaar tevoorschijn te komen. Dit feit werd beslist door B. du Prie. In de leeftijdsgroep voor gevorderen was Coos Seriier met zijn prestatie-verbe tering van 17'/j kg alle andere deel nemers de baas. De uitslagen waren: Gevorderden: 1. C. Seriier 52%52%- 72% is 177% kg: 2. H, Smit 62V»- 62i/;-77% is 202% kg; 3. B. Dolieslager 37%-37%-50 is 125 kg; 4. L. de Romijn 32'/t-27%-42% is 102% kg. Tot 15 jaar: B. Du Prie 45-45-60 is 150 kg: W. van Putten 42%-45-60 is 147% kg. H. Sloos 37%-40-52% is 130 kg. Resultaten van koersen Hilversum HILVERSUM De uitslagen van de giste ren op de Htlversumse draversbaan ge houden draverijen zijn: Lamantijnprtjs (2000 m): 1. Glta Pluto (C. J. Groenewegen) km-tijd 1.30.4. 2. Interest, peT°f7.60; cov^'f 5,10;' trio: 'f 59.40. P LamatprUs (2420 m): 1. Germa Cavaljos (J. van Dooyeweerd) 1.29.7, 2. Flaennngsgold, Toto. w. 12,20, pl. f 1,70, f 2,70; koppel Leguaanprijs' (2000 m): 1. Gay Areta (C. A. van ^Leeuwen) 1.27.7, 2. Hades, 3. History peT°f5',4o7 cov'90f 4P60: Vrfo: f 48,70.f ,4°' k°P Leerlingen Winterkampioenschap (finale. 2000 m): 1. Fenno Silk <W. C. M. Duivenvoor den) 1.24.9, 2. Doms van Rood en Noot. 3. Dazy h. Toto: w. f2.40. pl. f 1,40. f2,80, f2.30; kop- Luipaardprljs (2020 m, 1ste afd.): 1. Full House (J. Leeuwenkamp) 1.27.2, 2. Glittering Jewel. 3. Hanneke Tabor. Toto: w. f9,30, pl. f 1,60, f 1.30, f 1,50; kop pel f 19,90: cov. f3,60. Mandrllprijs (2000 m): 1. George van Rhea (M. van Leeuwen) 1.25.7, 2. Evelyn Hollan- Toto: w. f6.50. pl. f 1,50, f 1.40. f2,20; kop pel f4,—; cov f4,60; trio: f379,50. Lulpaardprijs (2020 m. 2de afd): 1. Guy Volann (M. van Leeuwen) 1.28.9. 2. Hero6, 3. Geluksvogel. Toto: w. f3,60. pl. f 1,80, f 1,40; koppel Nandoeprljs (2000 m) 1. Gonda Scotch J. Alkemade) 1.25.0, 2. Fleche, 3. Gea Volann. Toto: w. f2.50 pl. f 1.80, f2.—. f2.50; kop pel f3.70: cov. f3 90; trio: f89 40. N'arwalprus (2400 m): 1. Frickson R (W. Stort) 1.27.0, 2. F Iter, 3. Goldfinger. Toto: w. f 6.26. pl. f 1,90, f 1,10; koppel f9,20; cov. f2,80. Totalisatoromz» f 230.881 50. Lopers brengen olympische vlam» naar München MÜNCHEN Mogelijk voor het eerst sinds 36 jaar zal de fakkel om de olym pische vlam op het Oberwiesenfeld in Münehen voor de spelen van 1972 aan te steken door estafettelopers van olym- pia naar de plaats van bestemming wor den gebracht. Bijde spelen van Londen (1948), Hel sinki (1952), Melbourne (1965), Rome (I960), Tokio (1964) en Mexico-stad (1968) was het wegens geografische re denen niet mogelijk het „transport" op de oorspronkelijke wijze te laten plaats vinden. De kosten van de fakkelloop worden gedekt door de landen door welke de es tafettelopers komen op weg van Grieken land naar München. De nationale olym pische comités van die landen zijn vrij de route vast te stellen en mogen „fees telijkheden" in de grote steden op de route organiseren. Hel organisatiecomité in München stelt zich voor dat elke loper ongeveer een kilometer aflegt, waarvoor rond vijf mi nuten nodig zijn. De fakkeldragers moe ten over een zodanige vorm beschikkken dat zij bij een eventueel uitvallen van een volgende loper nog eens duizend meter kunnen afleggen. Het is de be doeling de atleten ook 's nachts te laten KNVB willigde verzoek NEC in NIJMEGEN De KNVB heeft de competitiewedstrijd AZ '67NEC, die voor 22 maart op het programma stond, uitgesteld. Daarvoor in de plaats komt de wedstrijd NECHaarlem. De Nijmeegse eredivisieclub had bij de KNVB geklaagd dat de eerstvolgen de thuiswedstrijd (na het duel tegen A- jax op 18 januari) pas op 15 maart (tegen PSV) zou zijn, pas weer gevolgd door een wedstrijd op eigen terrein in april. De KNVB is de Nijmegenaren nu tegemoet gekomen door twee achtereen volgende wedstrijden in het Goffertsta- dion te „plannen". W.K. ZAALHANDBAL Oost-Duitsland in halve finale PARIJS. In verscheidene Franse steden zijn gisteren wedstrijden gespeeld voor de kwartfinales van het toernooi om het wereldkampioenschap zaalhand bal. De wedstrijd tussen West- en Oost- Duitsland in New Orleans werd na een verlenging van tweemaal vijf minuten door Oost-Duitsland gewonnen (1817). Verder plaatsten zich bij de laatste vier: Roemenië, Denemarken en Joego-Slavië. Donderdag speelt Roemenië tegen Dene marken en Joego-Slavië tegen Oost- Duitsland. De uitslagen waren: West-Duitsland— Oost-Duitsland 1718 (na verlenging), DenemarkenTsjeoho-Slowakije 18-M6, Joego-SlaviëHongarije 1110, Roeme niëZweden 1513, RuslandFrankrijk 2514, JapanIJsland 2019. (Van onze sportredactie) JENA. Henk Groot zal niet meer in het topvoetbal uitkomen. Dr. Rolink, de clubarts van Ajax, verklaarde gisteravond in de Oost- duitse plaats Jena dat de knie blessure van Groot, te ernstig is om nog op een terugkeer te kunnen rekenen. Henk Groot werd in de in september gespeelde interlandwedstrijd Polen Nederland aan zijn knie geblesseerd waarna operatief ingrijpen noodzakelijk was. Ofschoon de operatie geslaagd is zal zijn knie voor topvoetbal te zwak blijven. De onfortuinlijke Groot zelf; „Eens in de veertien dagen ga ik naar de contro lerend geneesheer. Vorderingen maak ik niei. Mijn bovenbeen blijft dun. Als nu blijkt dat ik inderdaad niet meer voor topvoetbal in aanmerking kom, houd ik er meteen mee op. Het is voetballen of niet". Volleybalcompetitie Prestigeduel tussen Blokkeer en AMVJ (Van onze volleybalmedewerker) DEN HAAG In de volleybalcompe titie vindt zaterdag (om 16.00 uur in de Voorburgse sporthal De Vliegermolen) een van de meest belangrijke wed strijden van dit seizoen plaats: de (pres- tige)-strijd tussen Blokkeer en lands kampioen AMVJ uit Amsterdam. In vele voorgaande seizoenen was dit steeds de wedstrijd die over het lands kampioenschap besliste. Na de terugval van Blokkeer halverwege de vorige com petitie is dit niet meer het geval. Noch tans zal Blokkeer dat ook dit seizoen reeds voor de titel is uitgeschakeld willen bewijzen dat het haar ernst is terug te komen. Vooral het contracte ren van de Hongaarse trainer Sandor Racz en diens aanwezigheid bij enige recente wedstrijden heeft Blokkeer mentaal sterker gemaakt. Het eerste treffen tussen beide ploe- o-n in dit seizoen leverde AMVJ een driesetszege op, ofschoon alle drie sets slechts met het kleinst mogelijke ver schil (twee punten) werden gewonnen. Hoewel AMVJ ook zaterdag als favoriet geldt, mag een verrassing niet geheel uitgesloten worden geacht. Voorts speelt het damesteam van Haag '68 definitief bevrijd van Euro pa Cupbesognes tegen Boemerang, een tweede Haags-Amsterdams treffen. De zege zal ongetwijfeld bij Haag '68 in han den komen. Voor de hoofdklasse dames ontvangt HML-CLV het sterke Zaan '69. Meer kans op de overwinning heeft PVC in het derde treffen tegen een hoofdste delijke ploeg, VK Amsterdam. De topper in de overgangsklasse is echter het duel tussen Syrèna en Scorpio. (Van onze sportredactie) DEVENTER. Barry Hughes, d trainer van Haarlem, heeft een éénjarii contract getekend met Go Ahead. Hughe volgt hiermee dr. Fahdronc die to het eind van het lopende seizoen ii dienst van Go Ahead zal blijven alt oefenmeester op. Dr. Fahdronc zal in he volgende seizoen de eerste-divisievereni, ging FC Den Bosch die het contrac met Ben Tap niet zal verlengen ondei zUn hoede krijgen. Matra aan start in Grand Prix PARIJS Frankrijk, een van de pl oniers op autosportgebied, zal zaterdag voor het eerst sinds dertien jaar met een geheel eigen wagen deelne men aan een race om het wereldkampi oenschap formule een. In dc Zuidafri kaanse Grand Prix Race, de openings wedstrijd van het seizoen 1970, staat Matra aan de startlijn. Twee jaar geleden maakte de Frans« wagen een gedeeltelijke comeback een Amerikaanse Fordmotor en vori( jaar legde Jackie Stewart in de formule- 1 van Matra beslag op de wereldtitel. Hoewel de Franse fabriek verklaart de wagen pas in de race om de Grott Prijs van Monaco in de juiste vorm te hebben, bewijzen gemaakte tijden ir. trainingswedstrijden dat de Matra var het begin van het seizoen af kan mee tellen. Jean Pierre Beltoise, dit Jackie Stewart is opgevolgd als topcou- reur van de fabriek, reed op het snel le circuit van Kyalami een minuut 20,6 sec. over het 4,1 km. lange par koers. Dat is een seconde sneller dan het officiële ronderecord dat op staat van Stewart. Tennisstrijd veteranen STOCKHOLM Henk Pellikaan, oud- Nederlands teamspeler en lid van de Lawntennisclub in Tilburg heeft tezamen met Jan van der Hoek van de Haagse Metselaars en van de Marlot tennisclub het Europees kampioenschap voor teranen gewonnen, dat voor de eerste maal in Stockholm is gehouden. In de eindstrijd van de veteranengroep boven 55 jaar versloegen de Nederlandse dub belspelers, die in dit toernooi voor de eerste maal samenspeelden, de Engel sen Sherwood en Wallis. exclusief 4 B.T.W. AUTO'S 2 Honda Mini de Luxe, '70; dus geheel nieuw; garantie en service als bij een nieuwe. Echter ruim 1000 korting. Kom kijken en rijden met deze watervlugge auto. Ben zineverbruik 1 op 18, laag ste tarief jn verzekering en wegenbelasting; uiterst voor delig In onderhoud, kortom goedkoper autorijden be staat niet! Inruil en financ. reeds mogelijk met 850 aanbetaling. Automobielbe drijf Van Ruiten. Kager straat 26, Leiden, tel. 54913 (dagelijks geopend tot 8 uur 's avonds, zaterdags geslo- 1en). 9-8319 •2" Sim ca 1000 GLS 1967. Reeds het '68'er model. Van binnen buiten als nieuw. Kleur: donkerrood. Een ruime, zuinige 4-deurswagen voor een uiterst lage prijs. Aflevering zoals altijd: met keuringsrapport en 10.000 km volledige garantie. Inruil en financiering reeds moge lijk met 750 aanbetaling Automobielbedrijf Van Rui ten, Kagerstraat 26. Leiden, tel. 54913 9-8316 *2 Skoda 1100 MBX de Luxe, type 1969 Zonder meer een prachtig onder houden en degelijke auto mobiel. Kleur: grijsblauw. Door zijn hardtop-uitvoering tevens een prachtige wagen om te zien. Rondom voor zien van nieuwe radiaal- handen. Aflevering met keuringsrapport en 10.000 km „all-in" garantie en ser vice Inruil en financiering reeds mogelijk met f 750 aanbetaling Automobielbe drijf Van Ruiten. Kager straat 26. Leiden, tel. 54913 (dagelijks geopend tot 20.00 uur zaterdags gesloten) 9-8323 2 Fiat 850 Special 1968. Onze garantie, service en schadevrij-claim vergezellen ook deze bijna nieuwe wa gen. Net 16.000 km gereden. Kleur: lichtgrijs Ook dit is een aanbieding, welke u zelden tegenkomt. Inruil en financ. reeds mogelijk met 850 aanbetaling. Auto mobielbedrijf Van Ruiten, Kagerstraat 26, Leiden, tel. 54913 (ook vanavond weer tot 8 uur voor u geopend, zaterdags gesloten) 9-8322 2 Te koop: Simca 1500 '64, lak, bekleding en mechanisch prima f 1650,- 's avonds na 5 uur Holtman Acacialran 1, Sassenheim. 9-24918 2 Opel Kadett Combi 1968. Het nieuwste model; slechts even gebruikt. Zo van le eigenaar; voorzien van keu ringsrapport en onze beken de garantie op onderdelen en arbeidsloon. Kleur: zil- ver-mattalic Inruil en financ. reeds mogelijk met 1 950 aanbetaling. Automo bielbedrijf Van Ruiten, Ka gerstraat 26, Leiden, tel. 54913. 9-8314 2 Opel Kadett de Luxe, type 1968. Het nieuwste mo del, 36.500 km gereden en uiteraard, zoals al onze occasions, geheel schade vrij, voorzien van keurings rapport en garantie zoals u nergens krijgt. Prachtige bronskleur. Inruil en financ. reeds mogelijk met f 850 aanbetaling. Automobielbe drijf Van Ruiten, Kager straat 26, Leiden, tel. 54913 (dagelijks geopend tot 8 uur 's avonds, zaterdags geslo ten) 9-8315 2 Opel Kadett L 1967. Het meest luxe model, kleur: wit. Ook dit succesmodel van Opel deze week voor een uiterst lage prijs. Af levering met keuringsrap port en 10.000 km „all-in"- garantie Inruil en financ. reeds mogelijk met f 850 aanbetaling Automobielbe drijf Van Ruiten, Kager straat 26. Leiden, tel. 54913 (ook vanavond weer tot 8 uur voor u geopend, zaterdags gesloten) 9-8318 2 Volkswagen 1200 de Luxe. type 1968. Met de rechte koplampen, dus het allernieuwste model Slechts 28 000 km gereden. Schade vrij. voorzien van keurings rapport en onze bekende garantie Inr>'il en financ reeds mogel'ik met f 850 aapbet Automobielbedriif Van Ruiten. Kagerstraat 26. Leiden, tel 54913 (dagelijks geopend tot 8 uur 'S avonds zaterdags gesloten) 9-8317 2 Flat 850 Special, type '69. N-»t 10.000 km gereden. Vol ledig schadevrij, voorzien van keuringsrapport en onze bekende garantie Nieuw zijn deze Fiats slechts moei lijk te leveren. Wij leveren u direct en met ferme kor ting deze nagenoeg nieuwe wagen. Kleur: middengroen. Inruil en financ. reeds mo gelijk met 950 aanbetaling. Automobielbedrijf Van Rui ten, Kagerstraat 26, Lei den. teL 54913. 9-8320 2 Ami Break bouwjaar 1966 le eigenaar, nieuwe banden, billijke prijs. Van Poelgeest laan 7, Leiderdorp. Na 20.00 uur L. 9-8339 DE GROOTSTE COLLECTIE VINDT U BIJ: RIJNSTRAAT J LEIDEN Morgen 5 maart 2 Fiat 850 de Luxe, type 1968. Zonder meer als ni Kleur: wit. Ongekend laag in onderhoud, gebruik wegenbelasting en met hoge restwaarde na jaren rijgenot. Garantie en vice zoals het hoort: 10.000 km op onderdelen en beidsloon. Inruil en financ. reeds mogelijk met f 750 aanbetaling. Automobielbe drijf Van Ruiten, Kager straat 26, Leiden, tel. 54913. 9-8321 2 Adria 4 p Demonstratiemodel. Geheel compleet met voortent er acces. Roestvrij stalen keu ken. unieke wegligging; prachtige afwerking. Wegens beëindiging van dealerschap thans met zeer ttpge kor ting. Desgewenst gratis stald tot uw vakantie. Rui me financiering mogelijk Automobielbedrijf Van Rui ten. Kagerstraat 26. Leiden, tel 54913 (dagelijks geopend tot 20 00 uur. zaterdags ge sloten) 9-8311 2 Auto Heemskerk Occa sions. Ruime keuze. Half jaar garantie. Rijksweg Am- sterdam-R'dam aan afrit R'arendsveen/Kaagdorp, tel. 01713-2866 9-8325 2 Gebruikte auto's groot of klein daarvoor moet u bij de Leidse Autohandel zijn. Financiering en kleine aan betaling. Lage Morsweg 67, tel. 30692. 9-8082 2 Te koop: Morris 850, type Austin Zeven, bwj. 1965. In prima staat, km 57.000 Nwe. uitlaat en 4 nieuwe banden. Vraag prijs f2250, le eige naar, Ireneslr. 3, Zoeterwou- de. MR. 9-394 W.k. kunstrijden LJUBLANA Na drie verplichte fi guren staat de tweevoudige Europese kampioen, de Tsjech Ondrej Nepala,, op de eerste plaats (526,3 punt) bij het we reldkampioenschap kunstrijden dat gisteren in Ljubana is gehouden. De A- merikaan Tim Wood, de huidige wereld kampioen staat op de tweede plaats met 524,7 punten. Bij het paarrijden heeft het Russische duo Jrina Rodnina en A- leksjej Oelanov de leiding na de ver plichte figuren. Zij worden gevolgd door hun landgenoten Smirnova en Soeraikin. is BETER is GOEDKOPER Marsstukken, 3 stuks 0,59 Vruchtensinas, 2 flessen 0,69 Landwijn, Franse, literfles 1,39 Piccalilly, Uyttenwaal, literpot 0.98 Doperwten, literblik 0,49 1,25 1,25 SHERRY, 3 flessen 8,25 PANEERMEEL. pakje 0.38 KOFFIEFILTER, No. 102 0,49 KRENTEN en ROZIJNEN. kg. 0.89 Jus d'Orange, 2 flessen Eieren, middelgroot, 10 stuks KNAKWORST, 8 ,1 jampot 0,79 SPERZIEBONEN, literblik 0,69 MARGARINE. 4 pakjes 0.98 TUTTI FRUTTI, half pond 0,75 GROTE BINTJES 20 kilo Hogewoerd 115 6.49 MUWI Aanmelden: Van Cranenburghlaan te Wassenaar. Uitvoeder de heer Bergmans, tel. inl.: 01751-4722. Ontslagbewijs vereist. voor het telefoondistrict 'S-GRAVENHAGE (netnummer 070 en de netnummers beginnende met 017) Deze dienst is doorlopend geopend. Met de inschakeling van het district 's-Gravenhage is de Telefonische Nieuwsdienst van het A.N.P. thans in het gehele land onder bovenstaand nummer te beluisteren. Duur bulletin: ca. 17z minuut KostenB-tarieT") ADVIES: noteer het nummer 06222 - 333 rn uw telefoongids. 2 Volkswagens 1300 de Luxe, type 1967. Wij kunnen u er twee aanbieden; het nieuwe model. Bijzonder mooi onderhouden en weinig gereden. Kleur: wit. Goed koper als bij ons vindt u geen VW-garantie als van ouds: 10.000 km volledig! Kom vandaag nog kijken en rijden in deze. bijna nieuwe VW's. Inruil en financ. reeds mogel. met f 750 aanbeta ling. Automobielbedrijf Van Ruiten, Kagerstraat 26, Lei den. tel. 54913 9-8313 2 Opel Rekord 1700 de Luxe. type 1968. Slechts 34.000 km gereden. Van binnen en buiten als nieuw. Geheel schadevrij; voorzien van keuringsrapport en 10.000 km volledige garantie. Voorzien van radiaalbanden en div. acces. Inruil en financ. reeds mogelijk met f 950 aanbetaling. Automo bielbedrijf Van Ruiten, Ka gerstraat 26, Leiden, tel. 54913 (dagelijks geopend tot 8 uur 's avonds, zaterdags gesloten). 9-8312 2 Door8meren en olie- verversen 10 korting ge ven wij U, tevens 5 kor ting op onze merkbenzine indien U een vaste klant wordt. Wij staan voor U klaar van 8 uur 's morgens tot 11 uur 's avonds. Auto Peter, St. Aagtenstraat 13, Leiden, tel. 34700. 9-8308 2 Auto-, motor- en brom fietsverzekering en financie ring. Overname no-claim korting. Bromfietsverzeke ring klaar terwijl U wacht. A. v. d. Hoogt, Haarlemmer weg 40, Leiden, tel. 26408 (ook 's avonds). 9-8208 2 Citroën I.D. 1964, zeer mooi en goed 950,Tau- nus 12 M, 4-deurs 1967 3000,Jaguar Mack II 1961, met spaakwielen radio zeer mooi 1550. Simca 1000 G.L 1964 f 1350. Volkswagen Variant 1965 f 1250,Inruil - rantie - financiering (p.l.) zonder aanbetaling vanaf 20,per week. Jules Rosenboom, Steengaarde (aan de v. d. Valk Bouwman- weg), Leiderdorp. Telefoon 25247. 9-8305 AUTOMOBIELBEDRIJF te Leiden AGENT VAN BEKEND EUROPEES AUTOMERK heeft een plaats vakant voor een (mnl. of vrl.) Zij of hij moet in staat zijn de leiding v. op zich te nemen en de administratie i Leeftijd tussen 2030 jaar. Diploma boekhouden strekt tot aanbeveling. Uw sollicitaties zien wij gaarne tegemoet onder nr. 30.000 bureau i 2 Fiat Dealer Garage De Doelen, Noordeinde 25. hoek Varkensmarkt, tel 22945- staat van 8 tot 17 30 uur voor u klaar om alle repa ratiewerkzaamheden en ser vicediensten aan uw auto te verrichten. 9-8158 2 Autoverzekering W.A. en ALL RISKS Speciale ambtenaren kor ting Overname no.-claim kortingen Assurantiekan toor Verberg, Jacq. Urlus- plantsoen 123, Leiden, tel. 43386, bij geen gehoor 42146, afd. assurantie. 9-8162 2 Opel Kadett 1965 met nieuwe banden veiligheids riemen, rood lederen bekle ding. Billijke prijs. Tel. 01719-2919. 9-8307 2 Financiering voor auto's, woonboten en machines. Snelle afwikkeling. Vraagt inlichtingen bur. F. Heflnen. Hogewoerd 124, Leiden, tel. 20098 9-8282 Gevraagd bij Fa. J. P. v. WIJK ZOON Noordeinde 59 - Aarlanderveen - Tel. 01725-1225 WELKOM IN GAAT U ETEN GEEN ZORGEN Ouden van dagen - personeelsverenigingen bruiloften. Hiei' is alijd te praten en te slagen. OOK DE WITTE ZWAAN IN LISSE beleefd aanbevelend. A. J. v. d. Ploeg 2 Gevraagd. Tegen contant geld kunt u uw auto direct aan ons verkopen, mits deze schadevrij en niet ouder dan 1966 Is. Auto Heemskerk. Tel. 01713-2866. 9-8324 Huisdieren. GEVRAAGD: bij J. A. Tolenaar en M. W. L. Kuijpers, internisten Hooigracht 5, Leiden. Inl. Tel. van. 26549 of schriftelijke sollicitaties. Ut ben één van die gezellige pretvogelsvan Esso. Ik en mijn vriendjes brengen graag wat fleur en kleur in uw huis omdat het voorjaar wordt. U kunt ons gratis meenemen, als u et langs komt! Doe ook mee aan de pretvogelprijsvraag en win een fijne prijs. 2 Te koop langharige r Met 'n advertentie in dit blad Evertsenlaan 6, Oegstgeest, - tei. 01710-52958. l. 10-8334 bofQikt u ruirvi 15000 adressen Kom mij halen bij: ESSO SERVICE CENTER F. WAREMAN Jac. Urlusplantsoen Telefoon 40206 ESSO SERVICE CENTER G. VERKUIL Hoofdstraat Leiderdorp Telefoon 42736 BENZINESTATION F. WAREMAN Haa£Weg Telefoon 34913

Leidse Courant | 1970 | | pagina 8