5 Lenie Prins maakt gratis reis naar de Ver. Staten w PIERROT Nieuwe aanwinst voor „Alphia" Aantrekkelijke zang van jubilerend Voorschotens Chr. Vocaal Ensemble CASSETTES BIOSCOPEN praktijkdiploma boekhouden Geen definitief plan voor plas in de Geerpolder Hazerswoudenaar na stip weggeslingerd Leidse agenda __.IV0ENSDAG 11 FEBRUARI 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Slimme slagzin opent Nieuwe Wereld voor 15-jarige scholiere (door Willem Schrama) LEIDERDORP Hoe reageert een huisvrouw, als 's morgens om kwart voor tien de bel gaat, wanneer de bakker al geweest is, wanneer de melkboer zijn litertje reeds heeft getapt, wanneer de scharensliep pas de hele messenbak heeft nagezien? Laat maar bellen hoor, zal menig een zeggen, ik ben nou net even bezig. Zo'n zelfde gedachte besloop gistermorgen ook mevrouw Prins, toen de drukbel aan haar woning op de Middelgeest te Leiderdorp voor de zoveelste maal die beschaafde, maar penetrerende klank produceerde. Achteraf prijst ze zichzelf èn haar dochter Lenie erg gelukkig, dat ze toch maar heeft opengedaan. Achter de drempel stond namelijk een heer, die zich voorstelde als Brand van de firma Peek Cloppenburg te Leiden. Ook rol in reclamefilm Wat was er gebeurd? Lenie Prins (15) had enkele maanden geleden met haar vriendin Joke een modeshow bezocht, welke door genoemde firma was georga- Op het tafeltje, waaraan ze zaten, lag een prijsvraagformulier, zoals er zovele zijn. De vriendin toonde weinig interesse, maar Lenie kon de verleiding niet weer staan om het simpele papiertje toch maar mee te nemen. Nadat ze enkele vragen had beantwoord wierp ze zich op de slagzin, die ze moest voltooien. Dit I'&C 100, de KLM 50 jaar, zij bieden hem of haar, een reis om van te dromen, Zo, dat was dat. Nu even insturen. Je wint toch niets, dacht Lenie, maar je kunt het op zijn minst Goed gekleed ftu was het echter een goed geklede lieer, in een kreukloos pak en een vlie gensvlugge auto, die kwam zeggen, dat lenie de hóófdprijs in de' wacht had gC- Advertentie) Dat wil zeggen, dat zy op kosten van P&C en de KLM (die resp. hun 100- en 50-jarig jubileum vieren) een reis door de Verenigide Staten gaat maken, waar bij onder meer Miami Beach en New York zullen worden aangedaan. Tevens krijgt zy, indien ze daarop wenst in te gaan, een rol toebedeeld in een reclame film van P&C, welke op Cape Kennedy zal worden opgenomen. Al met al reden voor de heer Brand om gistermorgen, di rect na betreden van huize Prins, rector J. W. Blom van de Rembrand-scholenge meenschap op te bellen, waar Lenie zich naar het HBS-diploma toewerkt. In klas 3A was het juichen geblazen. Perplex „Ik kon niets zeggen", vertelt Leny, wanneer ze thuis een beetje op verhaal komt. „Ik stond perplex. Ik stond daar midden in het Indianengehuil van de school. Met grote letters werd het op 't bord geschreven. Ik kreeg meteen de rest van de dag vry. Wanneer ik die reis ga maken weet ik nog niet. Dat zal ik vrijdag wel horen. Dan zijn we by P&C in Leiden uitgeno digd. Myn ouders moeten ook mee. Dan zal ik het allemaal wel horen. Wel weet HET VOORSCHOTENS Christelijk Vocaal Ensemble, dat onlangs zijn 40-jarig bestaan vierde, bereidde een indrukwekkend groot auditorium gisteravond een jubileumconcert met werken van Bach, Charpentier en Mozart. Dat gebeurde allemaal in de Voorschotense Moeder Godskerk (op het programma liever Boschgeest kerk genoemd), een fraai bouwwerk, dat overigens niet in staat bleek een dergelijk grote opkomst tijdens de pauze op te vangen. Maar dat was slechts een probleem van korte duur. Griezeliger waren de gevolgen van de akoestische ge steldheid. De ruimte produceert weliswaar een aangename klank, ongepolijst en zonder bijgeluiden, maar de moei lijkheid was nu juist, dat slechts een deel van het publiek de juiste toonsterkte daarvan kon waarnemen. De vler kante vorm van het gebouw noodzaakte koor, orkest en solisten om als het ware midden in de kerk plaats te nemen, zodat het publiek er, als in een stadion, rond omheen zat. En wat is stuiterder dan te luisteren naar een solist, die „de andere kant op zingt"? DE MUZIEK. Die was vaak erg fijn. En het meest gaat onze lof uit naar het jubilerende Ensemble, dat waarlijk puntgave vertolkingen aan. de dag legde. De koorleden bleken een goede kijk te hebben op de contra- puntische materie en zongen onbetwistbaar ritmisch. Prachtig lagen ook de verhoudingen bas/tenor en alt sopraan, die onder directie van de goed ordenende en in spirerende Louis van Wijngaarden een indrukwekkende samenklank bereikten. Dat deze samenklank pas bloeide in Charpentiers „Te Deum Laudamus", was voor een groot deel te wijten aan zeer matige trompetpartijen in Bachs 127ste cantate „Erschallet. ihr Lieder", waarmee het concert aanving. Ergerlijk vals klonk het. Het is een feit. dat Bachs par tijen voor de tegenwoordige trompettisten geen gemak kelijke opgaven zijn (in Bachs tijd gebruikte men de zgn. „Zinken", veel gemakkelijker bespeelbaar), maar het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland heeft mij er meer dan eens van overtuigd, dat zulke slordigheden niet nodig zijn. De strijkers hadden veel meer vat op een goede samenklank. Ook na de pauze, toen Mozarts „Krfinungs- messe" en het motet „Exsultate, jubilate" werden uit gevoerd. MET SOLISTENTEAM bood, voor wie het kon horen, ook aantrekkelijke momenten. De beide sopranen Ank Relnders en Elisabeth Ander (welk een bevallige lyriek!spraken, dacht ik, het meest aan, maar ook de goed geschoolde bas-bariton Ruud van der Meer vond ik van een statig karakter en zeer expressief. Bert van Delden (tenor) was in zijn toonkeuze niet altijd even trefzeker, maar dwong respect af met zijn heldere, door dringende timbre. De donkergekleurde alt van Rijkje Wolleswinkel bleek met name geschikt voor Charpen tiers „Te Deum", maar toch zou mijm inziens een tikje minder vibreren de luisteraar veel genoegen doen. In voornoemd werk zijn nog vermeldenswaard: een gave solo van Elisabeth Arder en een onberispelijk zuiver gezongen terzet en kwartet, alsmede de daarbij begelei dende fluitpartijen van het Gewestelijk Orkest. Voor een meer dan verantwoorde ondersteuning tekende Gerard Akkerhuis (clavecymbel/orgel). Willem Schrama. Lachende Lenie: „Ik stond perpelx". I Breda de droomreis zal aanvaarden. Dit I meisje won onlangs met haar mode-ont werp de eerste prijs op een modeshow ik, dat ik tijdens die reis nog over dui- van de firma in de RAI, zo deelde de zend gulden zakgeld beschik. Dat krijg i heer Brand ons gistermiddag ik ook. Nou, da's toch zeker machtig! Of ik in die reclamefilm wil meespelen? Nou, natuurlijk! Dat lijkt me eindeloos." Dol op reizen Wt Fontainebleau in Hardpleet WMF Hardpleet normaal pleet. Dat ontdekt u JUWELIER HORLOGER Telefoon 20778 VRAAGT FOLDERS! RIJNSATERWOUDE Aan de tech nische hogeschool in Delft is geslaagd voor het doet. examen metaalkundig in genieur de heer J. van Liere uit Rijn- saterwoude. Burgemeesters willen gaan samensmelten HAZERSWOUDE De burgemeesters van Boskoop en Waddinxveen, resp. G. W. baron van Dedem en C. A. van der Hooft, hebben de afgelopen dagen in kranteninterviews hun (a! of niet se rieuze?) meningen verstrekt over het samensmelten van gemeenten in het hart van Holland. Het enorme dorp dat Boskoops eerste burger als een chau vinistische grap annonceerde was: Ha- zerskoopbentwijkerveen (Hazerswoude, Boskoop, Benthuizen, Reeuwijk, Wad dinxveen). De strikt persoonlijke mening van Waddinxveens buigervader is: Ze- venmoerbosveen Zevenhuizen, Moerka- pelle, Boskoop, Waddinxveen). Dr.J.v. d. Veen hoogleraar in de muziekgeschiedenis LEIDEN Bij K.B. is dr. J. van der Veen, tot dusverre wetenschappelijk hoofdmedewerker voor de muziekgeschie denis aan de Leidse Universiteit, be noemd tot buitengewoon hoogleraar in de muziekgeschiedenis aan deze univer siteit. Hy is als zodanig de opvolger van prof. dr. F. R. Noske, die enige tijd ge leden aan de Universiteit van Amster dam is benoemd tot gewoon hoogleraar in de muziekwetenschap. TWEEMAAL CUM LAUDE Prof. J. van der Veen werd in 1923 ge boren te Leiden, waar hij in 1940 het di ploma h.b.s. behaalde. Twee jaar later legde hij met goed gevolg het staats examen gymnasium alpha af. Voorts stu deerde hij piano, viool en muziektheorie, ondere andere aan de Muziekschool van de Maatschappij voor Toonkunst te Lei den, en bereidde hy zich voor op het kan didaatexamen muziekwetenschap, dat hij in 1945 aan de Leidse Universiteit afleg de. In 1948 slaagde hij cum laude voor het doctoraal examen in deze studierich ting. Na een studieverblijf van een jaar te Parijs, waar hij onder meer aan het Conservatoire National compositie en esthetiek bestudeerde bij Olivier Mes- siaen, werd prof. Van der Veen in 1950 aan de Leidse Universiteit als assistent van prof dr. E. W. Schallenberg belast met het onderwijs in de muziektheorie. Inmiddels was hij aangevangen met de studie van de Franse taal- en letterkun de, waarin hij in 1953 het kandidaats- en in 1955 het doctoraal examen aflegde. In hetzelfde jaar promoveerde hij cum laude bij prof. dr. E. W. Schallenberg tot doctor in de letteren en wijsbegeerte op een proefschrift, getiteld „Le mélo- drama musical de Rousseau au roman- tismo, étude historique et stylistiquo". Prof. Van der Veen is sinds 1958 als medewerker voor muziek verbonden aan de Nieuwe Leidse Courant en de Nieuwe Rotterdamse Courant. Hij is de auteur van verscheidene publikaties in binnen- en buitenlandse tijdschriften. Twee auto's te water in de Leidse Vaart VOORHOUT Omstreeks 7 uur gister morgen zijn bij de Noordwijkerhouter- brug twee auto's door de gladheid te water geraakt in de Leidse Vaart. De bestuurders, de heren N. van Os uit Noordwijk, die moest afremmen en J. Barnhoorn eveneens uit Noordwijk, die ongeveer op dezelfde plaats slipte, kwa men er met de schrik en een nat pak vanaf. De laatste dreef naar de overkant van de vaart met zijn auto, waar deze kopje onder ging. advertentie) Camera: Adalen 31 (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Guns of the magnificent seven (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 700 en 9.15 uur. Luxor: De ijskoude killer (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Teorama (18 jr.) Dagelyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Fanny Hill (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: De lange gele schaduw (14 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. PRABO deze maand begint de in het REMBRANDT LYCEUM Burggravenlaan 2 Leiden Inlichtingen: W. DE GREEF, Fred. Hendriklaan 86, Leiderdorp, Telefoon 32532 Lenie is dol op reizen. In haar korte leventje bezocht ze reeds Oostenrijk, Italië, Joego-Slavië, België en Duits land. Vorig jaar zwierf ze samen met haar broer door Engeland en Schotland. Aan Amerika had ze voorlopig niet ge dacht. Ze weet ook nog niet, dat ze samen met een (iets ouder) meisje uit Duizenden guldens schade Magazijn en schuur van melkhandelaar uitgebrand VOORSCHOTEN Gisteravond om ongeveer half acht is het voorraadmaga- zijn en een schuur van de melkhandelaar J. P. v. d. Geest, Leidseweg 296 groten deels uitgebrand. De sehade bedraagt en kele tienduizenden guldens. De brandweer wist de brand tijdig te localiseren, waardoor het aangrenzende woonhuis gespaard bleef. De oorzaak van de brand is waarschijnlijk een kachel, die oververhit geraakt was. Mede door de sterke rookontwikkeling trok het gebeuren veel belangstelling. Het maga zijn en de schuur zijn voor brand ver zekerd. Geslaagde oliebollenaklie ZOETERWOUDE Vanaf gistermor gen 8 uur tot 's avonds 6 uur zyn door de leidsters van de Vrije Jeugdklubs 4500 oliebollen gebakken die afnemers hadden tot in Stompwyk. Dit resultaat in een niet onaanzienlijke kasversterking die des te meer welkom is nu binnen enkele weken de 10-jarlg be- staansfeest gevierd zal worden. Daar voor staan 'n groot aantal evenementen op het programma. Burgemeester Detmers over recreatieschap (Van onze correspondent) ZOETERWOUDE „Het is nog helemaal niet zeker, dat van de Geer polder een plas wordt gemaakt voor het recreatieschap 's Graven- woude," aldus Zoeterwoudes burgemeester J. A. Detmers vanmorgen. Dit naar aanleiding van een ledenvergadering, maandagavond, van de afdeling Stompwijk van de KVP, waar ir. Hartman van de Prov. Planologische Dienst sprak over het streekplan Haagse Agglomeratie arriveert. „Nou", zegt de overgelukkige en het recreatieschap s Gravenwoude. Hij deelde mee, dat naast de moeder, „maar er is niemand, die jaloers j Vlietlanden er nog een tweede plas in de omgeving van Stompwijk op op haar is hoor. vve gunnen 't haar alle- het programma staat. Die zou dan moeten komen in de Geerpolder, die voor een deel in de gemeente Leidschendam en voor een deel in Zoeterwoude ligt. Lenie lacht koket. Haagse politierechter Automobilist reed fietser aan en reed doo r DEN HAAG/LEIDEN Een 29-jarige fabrieksarbeider uit Zoeterwoude, die in Leiden met een auto op de Lage Rijndijk reed, moest links afslaan. Hy deed dat zodanig, dat een wielrydster in moeilijk heden kwam en viel. De wielrijdster liep vry ernstige verwondingen op. Hoewel de fabrieksarbeider verklaarde wel een tik te hebben gehoord, betoogde hy voor de Haagse politierechter van de aanrij ding niets te hebben bemerkt. Dat zou dc reden zyn geweest, dat hij was door gereden. Toen hij later door de politie werd ver hoord. begon hij te huilen en schrok, doch bleef ontkennen iets van de aan rijding af te weten. Doch een getuige was van mening, dat verdachte de aanrijding moet hebben gezien, want hij passeerde de wielrijd ster zo kort, dat getuige vreesde, dat zij onder het achterwiel terecht zou komen. De Haagse officier van Justitie wees erop. dat verdachte eerst door een rood stoplicht was gereden en daarna de aan rijding veroorzaakt had door op onvoor- zichige wijze linksaf te slaan. „Dit is een grove manier van optreden in het verkeer". De officier eiste f 80,- boete voor de aanrijding, een week gevange nisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid, waarvan zes maan den voorwaardelijk met proeftijd van drie jaar. Verdachte bleek het slachtoffer slechts eenmaal te hebben opgezocht. „Dat verwondert me", gaf de rechter te kennen en veroordeelde tot f 80,- boete, een week gevangenisstraf en zes maan den intrekking van het rijbewijs. Bijna ton schade bij brand in Sassenheim 5ASSENHEIM De felle brand, die In de nacht van maandag op dinsdag tus sen twaalf en één uur woedde In de sla- gery van de firma v. d. Mey en de naast gelegen opslagplaats van Albert Heyn aan de Hoofdstraat in Sassenheim heeft een schade van 90.000 tot 100.000 gulden veroorzaakt. De plaatselijke brandweer die snel met groot materieel ter plaatse was, kreeg om half één versterking van de Leidse brandweer. Deze behoefde echter geen dienst te doen. daar het vuur inmiddels reeds was gelokaliseerd. Om één uur was men het vuur meester, terwijl de nablussing tot half drie duurde. Albert Heyn leed met circa 70.000 wel de grootste schade. De oor zaak is nog onbekend. In strijd met plan provinciale weg Leiden-Zoetermeer Burgemeester Detmers: „Inderdaad be staat er een jz.g. „vlebkenplan" waarop de Geerpolder als plas voorkomt. Maar dat is nog maar een voorlopig plan. Eu ,ahi dut wordt.wgHiezenlykt, duurt 't nog wel heel lang. De aanleg van de Delftse Hout geniet een veel grotere prioriteit. Bovendien bestaat er nog een ander plan voor de ontwikkeling var. Groot-Zoetcrmeer, dat voorziet Bewusteloos aangetroffen HAZERSWOUDE In de sloot langs de Gemeneweg merkte vannacht om één uur een voorbijganger een auto op. waarvan de koplampen brandden. De nleg van een provinciale"^^1 Lelden- 36-JaHeo Haicrsvvoudc- Zoetrrmeor, ilic dwars door de Geerpol- A hortaler bleek alt de wagen te der gaat lopen. geslingerd e» werd met een bloe- Dat plan voor die weg is ook nog niet dende hoofdwond bewusteloos aange- definitief. Maar die plannen zijn 1"" De man, die in het Academisch Zieken huis ligt en wie-s toestand zorgwekkend is, is op de niet verlichte Gemeneweg tussen Hazerswoude Rijndijk en Hazers- woude Dorp jn een slip geraakt. geval niet met elkaar te rijmen." Wel speculanten „De Ringweg in de Geerpolder is pas nog verbeterd," zegt poldervoorzitter C. van Leeuwen. „Daarbij hebben we veel kontakt gehad met de provincie. Maai er is ons niet gebleken, dat er gauw iets gaat gebeuren. De gedachte om daar een weg aan te leggen leeft wel. Er j zyn al speculanten die grond van de i boeren in de polder willen kopen. Er is j nog maar één boerderij verkocht: aan i de provincie." alle waarschijnlijkheid met grote snel heid via de berm met zijn auto de sloot in geschoten. WOENSDAG 11 FEBRUARI Schouwburg Toneelgroep „Centrum" speelt „Gemnegd dubbel"; aanvang 20.00 Holiday-inn Voorlichtingsavond over het Detailhandelsonderwijs; aanvang 19.45 uur. DONDERDAG 12 FEBRUARI Kantine Clos Leembruggen Jaar vergadering Ned. Ver. van Huisvrou wen; aanvang 14.00 uur. Ontploffing in St. fanschool I LEIDEN Gisteravond vond door kort sluiting om 11 uur in de R.K. school I St. Jan aan het Rapenburg een ont- i ploffing plaats in de ruimte tussen het plafond van een lokaal op de eerste j etage. Lokaal en plafond raakten in brand en liepen behoorlijke brand- en waterschade op. LEIDEN Op de Lammenschansweg stak gisteren een 71-jarige voetgangster plotseling de weg over waardoor een 75-jarige automobilist, die in de richting van de Koringinnelaan reed, een aan rijding niet meer kon voorkomen. De voetgangster hield aan het ongeval een schouderfraktuur over. rxx>ralg<zv*l ALPHEN a/d RIJN Het ziet er naar uit, dat Alphia na Alphense Boys de tweede vereniging is voor wie in het nieuwe sportpark „De Bijlen" de eerste paal de grond in wordt geslagen voor de bouw van een clubgebouw. Dit nieuwe clubgebouw gaat zonder meer alle voor gaande clubgebouwen en kantines «lie de vereniging in het verleden heeft ge had overtreffen. Dat mag dan ook be slist wel, want de prijs die de Alphianen hiervoor zullen moeten neertellen liegt er niet om en gaat ver hoven de ton uit. en 10 meter breed met een buffet van ongeveer vijf meter breed en daarachter de keuken. Er is voorts een bestuurs kamer van 7,75 meter bij 4 meter, een massagekamer, een magazyn voor de keuken en een magazlin voor spel- artikelen voor de bezoekers, zoals sjoel bakken, dam- en schaakspelen en ten- nistafels. Er zijn voorts afzonderlijke dames- en herentoiletten. Alle ruimten zullen van centrale verwarming worden voorzien. Het geheel heeft een lengte van 30,14 meter bij 10 meter breed en 3,40 meter hoog. Voorts is er rekening mee gehouden, dat in de toekomst tevens een saunabad aan het complex wordt aangebouwd, een nieuwigheid in de Al- phense sportwereld, waar zeer zeker een dankbaar gebruik van zal worden ge maakt. De Alphense Sportraad heeft zich over het ontwerp van de v.v. Alphia bijzonder gunstig uitgesproken omdat dit van alle ingediende ontwerpen wel hel meest aan spreekt. Er is natuurlijk veel glas in het geheel verwerkt, vooral wat de con versatiezaal betreft. Het geheel wordt in een frisse baksteen opgetrokken en waar mogelijk wordt er van z.g. Muwi-blok- ken gebruik gemaakt. AANBESTEDING Begin september, dus voor de nieuwe De noordgevel die gericht is naar 't hoofdterrein van Alphia niet onder de schoorsteen van de centrale ver warming de hoofdingang. competitie, hoopt men het gebouw in gebruik te kunnen nemen. De aanbe steding zal morgenavond in hotel Cen traal plaats vinden, waarna hopelijk met spoed het werk kan worden begon nen onder leiding van het architecten bureau J. T. Bodegraven, A. N. van Donkelaar. P. Groenhart en N. Vroman te Alphen aan den Rijn Vrijdag en zaterdag in de Schouwburg: „The boys in the band" LEIDEN Op vrijdag 13 en za terdag 14 februari a.s. brengt K&O in de schouwburg „The boys in the band" van Mart Crowley. Toneelgroep Centrum zal dit stuk, dat de Nederlandse titel „Jongens onder elkaar" meekreeg, in Leiden brengen. Het tegenwoordig hevig in de belangstelling staande onder werp „homosexualiteit" komt in dit stuk aan de orde, hoewel hier direct aan toegevoegd moet wor den dat de rollen die de acteurs spelen niet representatief zijn voor „de" homosexuele mens. De men sen in dit stuk vormen een kleine minderheid binnen de grote groep homosexuelen. De uiterlijke ken merken van taal en gedrag van de kleine minderheid binnen de gro tere groep zijn bepalend voor het oordeel dat de buitenwereld, soms verbaasd, geschokt, verontwaar digd, ten onrechte over alle homo sexuelen velt. Het maatschapplijk oordeel over zulk een minderheids groep binnen onze samenleving, kan in vele gevallen echter ont maskerd worden als een pakket vooroordelen. Tydens een verjaardagsfeestje in een homosexueel milieu worden de genodigden geconfronteerd met een bezoeker die niet-homosexueel is, een oude studievriend van de gastheer. De feestgangers voelen zich betrapt, de bezoeker voelt zich gecompromlteerdt Het conflict dat hieruit ontstaat, spitst zich toe in een soor waarheidsspel waarbij niemand wordt ontzien en de per soonlijke problemen en die van de groep aan de dag treden. Het bot sen tussen „Homosexueel" eD „Niet -homosexueel" komt in onze maatschappij herhaaldelijk voor en hoewel ln de laatste tijd wat meer openheid begint te komen in deze materie, is de acceptatie van de homosexueel gerichte medemens, voor velen, vooral de oudere gene ratie, dikwijls een moeilijk te ver teren zaak. Hoe het ook zij, nog steeds is dit een actueel onderwerp en juist hierdoor is het bezoeken van deze voorstellingen meer dan de moeite waard. Ondanks de ernst van dit onderwerp ontbreekt de humoristische zijde niet. Er is gelegenheid te over voor komische situaties en voor een bevrijdende lach. Medespelenden zijn: Allaard van der Scheer, Wim van der Grfln, Jacques Commandeur, Frans Coppers, Cas Enklaar, Ar- nie Breeveld, Helmert Wouden berg, Hans Dagelet en Ton Kuyl. De regie is in handen van Walter Kous. Inlichtingen en kaartver koop bij: Bureau van K&O, Plant soen 25. Leiden. Tel. 31841.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3