Voorzitter K.V.P. in Warmond treedt af Nieuwe levensader Noordwijkerhout en De Zilk vloeit zanderig naderbij "*"1 BURGERLIJKE STAND Voorschotense Kunstkring exposeert in Gemeenteflat MARKTEN „Valkenburgseweg" lijdt al 4 maanden in stilte PAGINA 4 DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 5 FEBRUARI 1970 3 Tijdhof wil niet onderhandelen niet 6 uitgetreden fractieleden (Van onze correspond ent) WARMOND Nog voordat het KVP-kringbestuur Leiden via voor zitter Ibelings en vice-voorzitter Bakker hebben kunnen bemiddelen in het gerezen konflikt tussen de zes uitgetreden KVP-fractieleden en het afdelingsbestuur in Warmond, heeft voorzitter J. H. Th. Tijdhof zijn funktie neergelegd. Hij deed dit dinsdag op de bestuursvergadering van de KVP-afdeling, die daags na de hearing werd gehouden. Katwijk wordt beroofd van laatste groen PROVINCIALE WEG 1 WORDT AL LANGER EN BREDER Open brief: „Argumenten niet ter zake" Zeer geacht bestuur Met verbijstering en afschuw heb ik de jongste ontwikkelingen in ome afdeling gevolgd. Het denken en handelen van de zes uit getreden fractieleden was daarbij van een zodanig gehalte dat ik van mening ben deze heren teveel eer aan te doen door als voorzitter verder te onderhan del-en. Ik stel mijn functie hierbij dan ook beschikbaar. Het is overduidelijk gebleken dat niet ter zake dienende argumenten worden gebezigd om 't ogen beleid, dat het be stuur zo volkomen terecht voorstaat, ongedaan te maken, lie dank mijn mede-bestuursleden van ganser harte voor de warme hartelijk heid die ik met name in het dieptepunt van hel bestaan van de KVP, afd. War mond heb ondervonden:' Daarna richtte hij zich tot de heer Van Moorsel. het enige niet-uitgetreden fractielid en tevens vice-voorzitter van het bestuur: Mijnheer Van Moorsel. De onheuse wijze waarop u door de zes uitgetreden fractieleden bent bejegend heeft mij zo mogelijk nog pijnlijker ge troffen. Weet u zich verzekerd van mijn onvoorwaardelijke steun aan u bij de a.s. gem een teraadsverkiezinge n." (Van een onzer verslaggevers) KATWIJK/NOORDW.HOUT De aanleg van de nieuwe provinciale weg nr. 1 die de Duinstreek van Zuid-Holland vanaf de noordhol landse grens met Den Haag ver bindt. vordert langzaam Traag stroomt het tracé noordwaarts als een rivier van zand en reeds is het gebied tussen Noordwijkerhout en De Zilk bereikt, waardoor deze ge meenten binnenkort door een snelle verkeersader vanuit Den Haag, Hollands traagkloppende hart, kun nen worden „gevoed". Het wordt namelijk een zesbaansweg die naast de reeds bestaande proviciale weg wordt aangelegd. Over enige tijd zal tussen die reeds bestaande weg en nieuwe weg in Noordwijkerhout een aa sluiting worden gemaakt. Vanaf Noord- wijk is de nieuwe verkeersbaan al In Katwijk, waar de weg al vierbaans is, komt er weerskanten een rijstrook bij. Men is reeds langs de weg staande bomen en verkeersborden weg te halen, waarmee ook het weinige groen, dat Katwijk nog heeft, gaat verdwijnen. Zoeterwoudse „herberg" maakte plaats voor zelfbediening ZOETERWOUDE Bjjna drie jaar geleden werd het levensmlddelenbedrijf Roeleven aan het Watertje omgezet In een moderne zelfbediening. Sindsdien Is dit bedrijf zodanig uitgegroeid dat op nieuw een uitbreiding noodzakelijk werd. De verbouwing die hiervoor noodzakelijk was is zo mogelijk nog ingrijpender ge weest dan de vorige. Daarmede ver dween ook het café, by de familie nog altijd „De herberg" genoemd. Van oudsher was dit een gewilde plaats voor bijeenkomsten en vergaderingen waarvoor, als de grootte van het gezel schap dit noodzakelijk maakte, de aan grenzende woonkamer werd ontruimd. Het café was in vroeger jaren ook het middelpunt van de plaatselijke kermis waar, met een band op het biljart in de hoek van de zaal. danig gefeest werd. Flen stuk historie is nu verdwenen. Architect L. Bosman stond voor de moeilijke opgave dit oude pand aan te passen aan zijn nieuwe bestemming. Hij la in zijn opdracht glansrijk geslaagd en heeft het geheel naast de oude Hervorm de kerk een bijzonder cachet weten te geven. Zijn ontwerp kreeg volledig het fiat van Monumentenzorg op wiens lijst van beschermde panden dit percseel voorkomt. Burgemeester J. A Detmers, die ver gezeld was van zijn echtgenote, verricht te gisteren de officiële opening. W oon wagenbewoners kregen geen uitkering ZOETERWOUDE In de loop van gis termorgen zijn de drie woonwagens die 24 uur eerder Zoeterwoude binnenkwa men. weer uit de Bouwdijkstraat ver trokken. Zoals bekend had de gemeen te geweigerd in te gaan op een verzoek van de eigenaars om een uitkering. Oliebollenaktie van Vrije Jeugdclubs ZOETERWOUDE De star van de Vrije 'leugdklubs, die hun onderkomen hebben in het „Spinneweb", liet voorma lige Graalhuls. aan de Zuidbuurt organi seert a.s. dinsdag de z.g. Laatste dins dag, weer een oliebollpnkafie om haar kas te veraterken. Tegen de prijs van 6 stuks voor een gulden worden déze dagen de bestellin gen genoteerd. Zij die hierbij om de een of andere reden zijn overgeslagen of niet thuis waren kunnen alsnog hun bestel ling doen bij de hoofdleidster mevrouw A. Beerefenger-Overdevest. Zonnegaar- de 11 Training Meerburg ZOETERWOUDE De training voor de Cl, C2, BI en B2 junioren van Meerburg z«J met ingang van vandaag weer op het veld geschieden De Cl en C2-junioren trainen 's maandags van 7-8 uur en alle B-junloren van 8-9 uur. De bijzondere commissie van Meerburg organiseert a.s zaterdagavond na de avondmis in de „Drie Eendjes" om acht uur ongeveer een carnavalsfeest. ZOETERWOUDE H.R. De philatelis- tenver. „De Rijnstreek" houdt op 9 fe bruari as. een ruil/contactavond. Jeugd: 7-8 uur. senioren 8-11 uur. Dorpshuis. Leiderdorp. Op 24 februari is er een ruildag, eveneens in het Dorpshuis. Int.: 01710-44075. LEIDEN Gistermiddag is aoor onbekende oorzaak een Volkswagen te geraakt bij de Turfmarkt. Kikvorsmannen van de Leidse brandweer waren spoedig ter plaatse en constateerden tot hun opluchting, dat niemand zich in de wagen bevond. Het gebeuren trok veel belangstelling. Een 18-jarig Leids meisje liep gistermorgen om tien voor lialf negen een diepe vleeswond i« haar rechterbeen op, toen zij met haar bromfiets op de Lange Mare ter hoogte van de Vrouwekerkkoorsteeg frontaal in botsing kwam met een personenwagendie bestuurd werd door een HJrjorige Zoeter woudenaar., Per EHD werd zij in het Diaconesseziekènhuis opgenomen. Een tienjarig jongetje uit Voorschoten kreeg gistermiddag om tien voor half zes een hersenschudding toen hg met zijn fiets op de Churchilllaan nabij het kruispunt met de Voorschoterweg tussen een file auto's doorreed en kwam te vallen. De bewoners van de woonboot, die eergisteren aan het Utrechts Jaagpad totaal uitbrandde, hebben nog steeds geen onderdak gevonden. Ook de afgelopen nacht brachten zij door op het Leidse politiebureau.. VOORSCHOTEN Een aantal leden van de Voorschotense Kunstkring heb ben een permanente tentoonstelling In gericht in de Gemeenteflat en het Raad huis. De collectie, waarmee de gangen, trap penhuizen en kantoren van de Gemeen teflat (Leidseweg 16) is gevuld, is voor het publiek gratis te bezichtigen op vrij dag 20 februari a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. De meer dan 100 geëxposeerde schilderijen, aquarellen, gouaches, lino's en foto's zijn van de volgende Kunst kringleden: Hanny Bal. H. H. Kamer- lingh Onnes, Fanny Mazure. J. Mliller- Limburg, W. Schrofer. R. Seinen. C. Sirks-Bijvanck. C. P. Stapeli Felicitas N.V. wint kort geding LEIDEN In het kort geding, aange spannen door Felicitas N.V. te Leider dorp, tegen „Happy Service" te Heem stede, handelend over het wel of niet rechtmatig voeren van de naam Baby- Felicitatiediensi heeft de rechter uit spraak gedaan. „Ben jaar geleden onderzocht op het AZL en ben nu in verwachting" LEIDEN Het Leidse Comité Bevolkingsonderzoek Tuberculose ontving de laatste jaren meerma len de oproepkaarten terug. Een aantal opmerkelijke reacties van wegblijvers was onder meer .Na tuurgeneeswijze acht het schade lijk v. d. gezondheid". Wegens ziekte, hartziekte en krampen in de benen, rheuma, gal zenuwen en diuzelingen". „Zoo lang ik leef doe ik het nooit". „Ben ongeveer een Jaar geleden onderzocht op hef A.Z.L. en mogelijk nu in verwach ting". „Door Gods gerechheid 83 j. bereikt". „Medische behandelingen e.d. alleen op advies huisarts of specialist, niet van comité's enz." „Het mutageen effect van rön*- gen-stralen" (van een wetenschap pelijk medewerker). „Geen interes se" (3x; van echtgenote, dochter en zoon van een arts-internist „Moet op dat tijdstip examen doen. en hoop daarna niet in staat te zijn om te verschijnen", „Hartelijk dank voor het sympathieke doel; Ingesloten 2.50". LEIDEN Geboren: Catharina J. dr. van H. H. Witteman en J. A. Beijk; Paula dr. van J. C. Verstelle en A. Kuij- per; Fenny dr. van L. Slingerland en Y. M. van den Berg; Sven zn. van J. Cle ment en T. Otten; Eugenie dr. van W. de Graaf en C. van der Meulen; Lau- rentius C. zn. van J. A. Moerkens en C. C. T. Schenk; Fokeltje J. dr. van B. D. Bergsma en E. J. E. L. Bakker; Martine dr. van D. L. de Jong en M. Tit; Antoon J. zn. van A. J. Hoornweg en J. G. Groenewold; Christina A. W. dr. van J. Mijnders en G. Tulen. Overleden: J. G. Pulle (89); S. van Duuren (79); H. Giethoorn (56). LEIDEN - Geboren: Quint J. N., z.v. K. Arbouw en E. H. J. Overdevest; Pe ter A., z.v. A. Barnhoorn en C. C. van PoppelMartijn J., z.v. L. J. J. "Viëse- ren en C. M. Stijnman; Edwin L., z.v. P. L. Hornung en H Slamet; Em ma L. E., d.v. D. M. Banks en V. Lo- max; Dennis V., z.v. A. L. Franke en E. M. Hooft; Adriaan J., z.v. A. G. van der Born en C. Vijlbrief; Bouwe, z.v. B. Hoek en A. M. van Beele; Cornelis W z.v. D. F van Dolder en M. M. Tukker; Joris C. J.. z.v C. C. J. M. M. Legein en J. M. E. H J. König. Gehuwd: C. A. de Bildt en E. D. Bre- develd. Volgend jaar weer tbc-onderzoek in Leiden „Collegium Musicum" concerteert De president van de rechtbank te Haar- W. Vis iem verbood Happy Service onder op- LEIDEN Volgend jaar houdt liet legging van een dwangsom van f5.000.- plaatselijke comité Bevolkingsonderzoek voor elke dag dat zij dit verbod over- Tuberculose Leiden weer een bevolkings- treedt de naam Felieitatiedienst te voe- onderzoek. Gistermiddag werd hierover ren in haar handelsnaam en bij de uit- 1 gesproken tijdens een vergadering in het oefening van haar bedrijf In welke vorm gebouw van de G.G. en G.D. aan de dan ook Itoodenbiirgerstraat. De president overwoog o m., dat Felici- Eerst werden de verslagen uitgebracht Wouter" S. Gehuwd: Ph. L. Hakker en M. H. Vran- ken; D. A van den Berg te Leiden en J. J. Verhoef; J. W. Rischke te Delft en M. A. Dijkman; J. C. de Koster te 's-Gravenhage en C. J. van Ewijk te 's- Gravenhage; H. Klijn te Amsterdam en I. A. A. Kragt. Overleden: Willemina van den Berg (84); Jan van Santbrink (84). VOORSCHOTEN. Geboren: Monique C. M.. d.v. H. L. C. van Es en C. J. Kerk vliet; Henk Bart, z.v. J. D. Voorkamp en M. M. Groenendijk; Rogier J„ z.v. B. van Es en C. M. Th. de Vries; Rudi, z.v. Fr. Zwaan en S. P. van Duuren; Mar tine P. G., d.v. J. J. de Waal en G. C. P. van Til; Karen, d.v. J. A. Wildenburg en L. E. Smit; Catharina M., d.v. P. J. Bol. leman en C. M. ScherpenbergFrank P., z.v. M. J. van der B,uvg en M. E. E. mans;Péter. z.v. H. P. Kllitzmann en M. J. Ie Febre; Miranda P. H., d.v. J. P. Kneijber en H. J. M. Karremans; Albert Jan, z.v. B. J. Mulder en J. Boedeltje; Ronald C. H., z.v. C. A. L. de Koning en J. A. M. van den Nouweland. Ondertrouwd: A. Verkuijlen (Leiden) en E. J van Meijgaarden; M. P. de Zwarte en J. van der Velden (Rijswijk): P. M. M. Valeur (Groningen) en C. J. M. van Schaick (Groningen); O. J. Ver. beij en M. de Geus. Gehuwd: H. Noort en E. M. J. Kop ('s- Overleden: J. S. A. Baileij (60); T. A Gravenhage); C. A. Crielaard (Emmel- van Leeuwen (64); A. Tuinhof de Moed oord) en H ten Donkelaar <83). Overleden: J. Wassenaar, 63 jaar. VOORSCHOTEN. Geboren: Johanna W„ d.v M van Boven en L. W. Best: Petronella J., d.v. P. J. M. Meegdes en Th. Rass; Leonardus J., z.v. L. J. M. van Kins en W. C. Zonneveld; Ferdinand A. J. P., z.v. P. Dierckx en W. C. van den Berg; Michèle J., d.v. K. Boluijt en K. Loos; Jurriën J., z.v W. Westhoek en H. A. Zwaan; Marko J. R.. z.v. Th. Gou- tier en C. M J. Boot; Michael, z.v. R. F. Fillié en M. A. ter Haar; Roeland, z.v. W. C. R. Hoogstraten en I. van Loon; Manon E., d.v. G. H. v. d. List en E. J. L. Harderwijk; Cornelia W., d.v. H A. Kranenburg en C. W. Boelee; Maarten J., z.v. J. Breunesse en M. J. Stigter; Arnoüd A. G., z.v. W. A. Driessen en A. A. M. v. d. Pol; Ingrid J. M.. d.v. A. J. Velthuizen en M. J. J. Pijnaken; Frede- ricus J., z.v. P. C van Vliet en J. M. van Wissen, Petrus J M.. z.v. H. P. M. v. d. Hulst en B. G. M Mulder; Bianca .1 W.. d.v. C. K. Stuiver en H. Th. P. Verbeek: Antoinette, d.v. F. D. Haads- ma en A E. Verhoef; Johannes G., z.v. W. A. G. v. d. Drift en A C. M. Beurze: J. C. van West en De vierbanige weg in Katwijk wordt niet alleen van zijn ge bruiksaanwijzing maar ook van het omzomende groen ontdaan. Het weinige dat Katwijk blijk baar nog heeft. Twee extra banen slokken dit laatste restje op. 1SITAIR I UNIVERSITAIR NIEUWS LEIDEN - Mej. C. A. de Mey geboren te Rijswijk Z.H. en thans wonende te Wassenaar is gepromoveerd tot doctor in de faculteit der wiskunde en natuur wetenschappen op proefschrift getiteld „Reacties van difeyl met chloor". De promotor was prof. dr. E. E. Kooyman. in Zuiderkerk LEIDEN Het Leid» Studenten Koor en Orkest „Collegium Musicum" houdt op donderdag 26 februari a.s. om 20.15 uur een concert in de Zuiderkerk aan Onder leiding van de heer Kaarl zul len worden uitgevoerd: Porpora: celloconcert; Schuyt: „O Ley- da gratiosa" voor koor; Handel: „Acis and Galathea". een opera voor solisten, koor en orkest, in concertvorni. Solisten: Erica Grefe, sopraan; Luclen- ne Bouman. sopraan: Anton Obbes. te nor; Fons Orie. bas: Rob Jonquière, :ello. Kaartavond KPJ week uitgesteld ZOETERWOUDE De laats) tas N.V. sedert 1958 gebruik heeft ge- over 1967 en 1969 In 1969 nam de op- w. A. H. de Boer: Dirk A., z.v. R. J. maakt van de naam Felieitatiedienst komst ten opzichte van 1967 iets toe Smakman en J. C. Wiers. Nederland en dat gedaagde deze naam Er werden 9 gevallen van actieve long- Ondertrouwd: L J. van der Krogt en pas sinds 1969 is gaan voeren. Juist luberculose geconstateerd, tegen 24 in s. M. Graf te Porz-Urbach. Duitsl.; J doordat Felicitas en gedaagde Happy 1967 en 35 in 1965. Voorts kwamen 32 w. Rietmulder en H W Scheurwater te, Service werkzaam zijn in hetzelfde ge- tumoren aan het licht. Voorzitter S. Leiden; R. E H van de Perel te Utrecht bied en nagenoeg hetzelfde publiek b<- Menken deelde mee. dat de rijksoverheid en R. J ten Hoeve; Th Kneijber en M. naderen, wekt hel tenminste de schijn op dit moment beslist nog niet denkt Vrenken; H Noort en E M. J. Kop te (,t" ieu£d aldus de Haarlemse president, dat Hap-i aan een staken van het bevolkingsonder- 's-Gravenhage; H van Klaveren en F. n"nl' py Service beoogt aan te leur.en en te zoek. Waarschijnlijk wordt de leeftijds-1 J. Jansen; C. A. Crielaard te Emmeloord parasiteren op de reputatie en goodwill grens die 15 jaar bedroeg, bij het onder-' en H. ten Donkelaar; J. H. Freeriks en van Falicitas N.V. f zoek in 1971 iets verhoogd. I M. C. Bouman te 's-Gravenhage. Directrice van „De Dillenburg" neemt ontslag LEIDERDORP De directrice van het bejaardentehuis „De Dillenburg" in Lei derdorp, mevrouw Van Asselt, heeft bij liet bestuur haar ontslag ingediend. Het bestuur heeft dit aanvaard. Mevr. Van Asselt was een jaar als di rectrice In. „De Dillenburg" iwerkaaUM De reden van het ontslag werd orui niet verstrekt. Wateroverlast in kleuterschool OEGSTGEEST Toen gisterochtend het personeel van de Montessori-kleuter- school, gelegen in het sousterrain van de Aert-van-Nesflat. de lokalen betrad kwam men tot de onaangename ont dekking dat één ervan onder water stond. Onder dit lokaal bevindt zich een ruimte waarin het water zelfs mans hoog was gestegen. Voor de kleuters betekende dit onge mak een dagje vrijaf. Nader onderzoek bracht aan het licht dat de vloerbedek king aan de onderzijde reeds geruime tijd van vocht te lijden had gehad. De ruimte is destijds afgehuurd door de gemeente Oegstgeest. De technische dienst van de gemeente speurt in samen werking met de technische dienst van Makelaardij Hopman (welke het flat gebouw in beheer heeft voor het Alge meen Mijnwerkerspensioen Fonds te Heerlen) naarstig naar de oorzaak van de wateroverlast. Men vermoedt dat het een grondwaterkweseti is. daarnaast denkt men echter ook aan een lek in de waterleiding. DEN BOSCH, 4 febr. Veemarkt Aan voer: totaal 6045 dieren. 2266 runderen. 502 graskalvereu. 268 vette kalveren. 1939 nuchtere kalveren. 328 schapen. 13 fokzeugen, 576 slachtvarkens. 153 big gen. 924 slachtrunderen. Prijzen: melk- i kalfkoeien 10001775. guste koeien 900 -1350, graskalvereu 375-600, kalfvaar- rood1250-1750. zwart: 1085-1485. klamvaarzen 1050-1250. guste vaarzen "10-1200, pinken 675-875, nuchtere kal- fok of mesterij 165-350, wei- KJJC organiseert kinderkarnaval in Oegstgeest OEGSTGEEST Al kenl Oegstgeest geen grootst opgezette carnavalsviering, waar een Prins Carnaval de sleutels ontvangt uit handen van de burgemees- tooh komt traditiegetrouw ieder jaar jeugd volledig aan bi Dank zy de Kath. Jeugd i kommissie bestaat er een „Oeteldonk" waar alle narretjes en narrinnetjes hele middag de „remmetjes" los mo{ ir'mögen doen waar ze zin in hebben I !™ie° 3-3,5"3,60 P; I». en hossen en snrinoen h» i' kalveren le kw. 4.00-4.30, 2e kw. 3.70- -"Sjzsssff sa I 2.25-2.30, 2e kw 2.18-2.23, slachtvar- trekken. (ie8Chapen 90-125, lammeren 75-110. dr. iHnnT" zeu&en 525-650. biggen 86-100 p. stuk, slachtrunderen extra kw. 4.95-5.45, le j kw. 4.35-4.90, 2e kw. 3.85-4.25, 3e kw. I 3.55-3.75, vette stieren 4.70-5.10, worst tot de keeltjes er schor donire geopend "in" hrt WimWfc£ ke°s P' lev' P"- ve"e de Kerklaan. DI, gebeurt £t I pryzen: melk- en kalfkoeien. iets min der. kalm. weinig verandering; guste 13 fehrua Ook z(j die één der voorgaande avonden hebben gemist zijn nog niet kansloos daar maar drie van de vier wedstrijden meetellen voor de eindklassering. Wel zal er op 6 februari een gezellige avond zijn, waarop o.a. bingo zal worden ge speeld. Vrijdag 20 februari gaan de leden van de KPJ weer naar de Jaap Eden-baan in Amsterdam. ZOETERWOUDE. Vastenavondfeest - De afdeling van het NKOV De Han I ze) houdt vanavond een vastenavond viering voor haar leden en huisgenoten in hel Don Boscohuis. aanvang 20.00 uur. Het bingospel zal centraal staan een daverende polonaise. Wie weet komt Prins Carnaval zelf kijken wie zich hel mooiste, origineelste of vreemdste uit- x gedosl heeft. Wam daar zijn prtizen hoe,e°' mlnder' behoorlijk, goed gehand- enen Wellicht heeft de Jon.gvetvrij t™>g. "roef mee te verdienen Wellicht heeft de Raad van Elf ook nog een verrassing in petto. Iedereen, mits geen zuurpruim, is van harte welkom op dit grote kin- LEIDEN Bazar voor Biafra Vrijdag en zaterdag organiseert klas H2A van de Rem- rige week' redelÜk' aflopend, brandtscholengemeenschap een bazar BARNEVELD, 5 febr. Eie: ten bate van de slachtoffers van de oor- Éf° log Nigeria-Biafra. Zaterdagavond wordt een discobal gehouden, waarop Keesie Korswagen als discjockey zal fungeren. KATWIJK Aan de Valken burgseweg in Katwijk a/d Rijn worden nog steeds reconstructie- werkzaamheden uitgevoerd en 'I .iet er niet naar uit dof de her bestrating nog deze week gereed zal komen. Deze lijdensweg voor de bewoners duurt nu al vier maanden. prijsh.: vette klaveren, minder, iets le vendiger, stijf duur; nuchtere kalvex*. gewoon, redelijk, vrijwel stabiel: scha pen en lammeren, normaal, behoorlijk, constant; fokzeugen, niet groot. lui. prijsh.: lopers en biggen, minder, stug. prijsh.; slachtvee, behoorlijk, iets wil liger. iets hoger; slachtzeugen, als vo- BARNEVELD, 5 febr. Eierveiling - Aanvoer 462.334 stuks. Stemming kalm,. Prijzen (in guldens per 100 stuks) eieren van 51/52 gram 9.45-9.67; 56/57 gram 10.19-10.35; 61/62 gram 11.07-11.36; 66/67 gram 11.76-12.10. Katwijk aan den Rijn, 4 febr. Groente: Waspeen per kist A I 5.40-6.80; A II 3.00-6.60; B I 9.30-10.70; B II 2.70-3.00: C II 3.70-4.20; breekpeen per kist ge wassen 4.60-7.20; ongewassen 1.30-2.40; andijvie 1.38; boerenkool 18-43; prei 32; rode kool 17-40; spruiten 39-91; bruine bonen 1.40; aanvoer waspeen 256.000 kg. GOUDA, 5 febr Kaas Aanvoer 3 par tijen. Prijzen: le kwal. 4.00-/ 4.10 per kg. Handel kalm.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 4